طبیعی درمانی فهیمی - اخبار روز

مبانی نظری و پیشینه پژوهش زوج درمانی هیجان مدار (فصل دوم) پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی وسواس ک ن با رویکرد act مبانی نظری و پیشینه پژوهش زوج درمانی هیجان مدار (فصل دوم) top cat begins 2016 هم اینک در بازار سراسر کشور داش پـیشی و بـروبـچ س رست گویندگان : عرفان هنربخش مترجم : فرهاد اتقیایی صداپرداز : رضا سلطانی ترانه سُرا : بهزاد الماسی اجرای ترانه : مجید حبیبی / بهزاد الماسی / عرفان هنربخش صداپیشگان : مجید حبیبی (داش پیشی) عرفان هنربخش (بنی) کوروش زارع پناه. اختصاصی از حامی فایل کاملترین روش اب درمانی با و پر سرعت . اب درمانی یکی از کار امد ترین روش های درمانی می باشد که به تازگی در میان مردم جهان رواج یافته است اب درمانی کم هزینه و پر بازده می باشد از این رو مردم تمایل زیادی به انجا م ان دارند. این فایل یکی از کاملترین دستور العمل ها. چگونه خصلت نیکوی احترام به شخصیت همدیگر و روابط مرسوم اجتماعی را در دانش آموزان پایه پنجم نهادینه کنم؟ چکیده از آغاز سال که دراین مدرسه مشغول تدریس شدم به مرور رفتارهایى را در دانش اموزان می دیدم که برایم بسیار نا خوشایند بودرفتارهایی مثل : دعواهای بیهوده – ناسزا گفتن به یکد. می دانستید سرکه طبیعی هیچ گاه فاسد و اب نمی شود و هرچه بیشتر بماند مرغوب تر است؟ ایا سرکه 7 ساله شنیدینپس چرا روی بسته بندی ها تاریخ انقضا دارد و حاوی مواد نگهدارنده است در بازدیدی که از یکی از کارخانه های سرکه معتبر داشتم مسئولش توضیح می داد که چند نوع سرکه با کیفیت های متفاوت ت. بیمه درمانی در کانادا به چه صورت است کانادا برنامه بیمه ملی دارد که بودجه آن را وزارت بهداشت و درمان تامین می کند . ت های استانی موظف به اجرا و نظارت بر بیمه درمانی هستند . پوشش بیمه درمانی در بیشتر استان ها رایگان است ، هر چند در بعضی از استان ها افراد زیر پوشش باید ماهیانه هزینه. بیمه درمانی در کانادا به چه صورت است کانادا برنامه بیمه ملی دارد که بودجه آن را وزارت بهداشت و درمان تامین می کند . ت های استانی موظف به اجرا و نظارت بر بیمه درمانی هستند . پوشش بیمه درمانی در بیشتر استان ها رایگان است ، هر چند در بعضی از استان ها افراد زیر پوشش باید ماهیانه هزینه. مامی مکاتب خانواده درمانی از حیث نظری متعهد هستند که با فرآیند تعامل خانوادگی کار کنند. سیستم های متفاوت خانواده درمانی از حیث عمل به یکدیگر شباهت بیشتری دارند تا به لحاظ نظریه هایی که ارائه می دهند. سنگ چیست؟
ساخت سنگ به این شکل است که: از ترکیب مجدد سنگ های طبیعی با مواد افزاینده دیگر به دست می آیند که به آنها وزن کمتری داده و در نتیجه نصب آنها سریع تر می شود.
بدانیم سنگ های از چه چیز ساخته شده اند :
سنگ از ترکیب سیمان، رس ها، سنگ ضایعاتی و خاک های سبک وزن ساخته می شوند. مواد به کار رفته در این سنگ ها تماما کیفیتی مبتنی بر ملاحظات محیطی و انسانی دارند. رنگ دانه های ا ید آهن ترکیب رنگ مورد نظر را به این سنگ ها می دهد. ترکیب بدست آمده رادر قالب هایی ریخته که دارای نقش و نگارهای سنگ های طبیعی هستند و این کار باعث میشود که کاملا شبیه سنگ طبیعی شوند.
قیمت سنگ :
سنگ های بی شک قیمتی کمتر از سنگ های طبیعی دارند، چرا که کارهای دشواری که روی سنگ طبیعی برای رساندن آن به بازار و قابل استفاده آن انجام می شود. سنگ دارای وزنی کمتر و ضخامتی کوچکتر هستند که به ما این اجازه را می دهد که سه برابر سنگ های طبیعی بتوانیم بر آنها فشار وارد کنیم. علاوه بر این ها مقاومت ساختاری آنها در فنداسیون های خاص توانایی تحمل بارهای زیاد را به آنها می دهد.
وزن سنگ :
بسته به مدل آنهامتفاوت است و در رنج 15 کیلوگرم بر مترمربع در (قطعات کوچک) تا 37 کیلوگرم بر مترمربع در (قطعات بزرگ) قرارمی گیرد.حسن رنگ سنگ های این است که در گذر زمان از بین نمی رود چرا که رنگ این سنگ بخشی از ساختار سنگ شده و در زمانی که سنگ در حال قالب گیری بوده، ثابت شده است.
کاربرد سنگ :
سنگ به علت داشتن قابلیت تحمل گرمایی می توانند در نمای فضای خارجی شومینه ها نیز مورد استفاده قرار گیرند. از آنجایی که موادسازنده این سنگ ها دارای درصدی رس است، آنها را در مواجه با گرما مناسب ساخته است. به طور طبیعی این سنگ باید با ملات ها یا چسب ها به کار گرفته شوند.
نمونه از سنگ تیره و روشن که در کنار هم برای نما استفاده میشود.
ارتودنسی نامرئی
ارتودنسی نامرئی و روش های درمانی آن
ارتودنسی نامرئی بر خلاف سایر روش های درمانی ارتودنسی به هیچ گونه براکت و یا سیم ارتودنسی نیازی نخواهد داشت. ارتودنسی نامرئی از پلاک های شفاف و بی رنگی تهیه می شود که بر اساس شرایط دهانی بیمار در طی یک تصویربرداری 3 بعدی ساخته و پرداخته می شود. این روش درمانی که اصطلاحا به آن ارتودنسی ژله ای گفته می شود را می توان یک درمان مناسب برای ک ن دانست. زیرا عموما ناهنجاری های دندانی ک ن پیچیدگی ندارد و در صورتی که به موقع به آن رسیدگی شود، خیلی زود رفع خواهد شد. ک ن در این روش می توانند بدون ایجاد زخم و یا آسیب دیدگی دهانی، پلاک های مربوطه را در دهان قرار دهند و در زمان خوردن، آشامیدن و نظافت دهان، آن را خارج نموده و سپس مجددا آن را برروی دندان ها قرار دهند.
ارتودنسی نامرئی
علاوه بر ک ن، ارتودنسی نامرئی برای بزرگسالانی که دارای ناهنجاری های دهان و دندان هستند و به خاطر قرار گرفتن سیم ها و براکت ها در دهان خود، از این درمان امتناع می ورزند نیز مناسب است. با این روش می توانند بدون هیچ گونه هراسی به بهترین شکل، تعاملات اجتماعی خود را ادامه دهند و بی واهمه به همه لبخند بزنند! ترجمه مقاله انتخاب طبیعی برای مقاومت در برابر اثرات دور ساز گیاهان هجوم کننده
به صفحه فایل ترجمه مقاله انتخاب طبیعی برای مقاومت در برابر اثرات دور ساز گیاهان هجوم کننده خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر کاشت مو چیست؟
کاشت موی طبیعی موثر ترین و قطعی ترین روش درمان، جهت موهای از دست رفته است . این پیوند بصورت یک عمل س ایی بدون بیهوشی، همراه با بی حسی موضعی بوده که در آن شخص متقاضی کاشت مو در حین عمل هیچ گونه دردی حاصل از موهایی که روی سرش کاشته می شود را حس نمی کند. بعد از کاشت مو.
افسردگی صبحگاهی چیست؟

تاریخ انتشار : شنبه 14 مرداد 1396 ساعت 08:03
معمولا افرادی که از افسردگی شدید رنج می برند، بیشتر درمعرض افسردگی صبحگاهی قرار می گیرند.

در واقع این افراد صبح ها بیشتر از دیگر ساعات روز احساس افسردگی می کنند و با احساساتی مثل غم ، ناامیدی ، عصبانیت . کاش یه بار دیگه عزیز من عاشقونه روبروم بشینه باز با هم دیگه نگاه نازش ی بجز منو نبینه باز با هم دیگه باز با هم دیگه قلب من میگه یه روزی باز اونی که جات گذاشته بر میگرده غم نخور دیگه میاد و می بینه رفتنش باهات چه کرده متن کامل ترانه در ادامه مطلب کوتاه «ک ن ابری» ساخته به کارگردانی رضا فهیمی با موضوع مسائل تربیتی در پردیس علامه طباطبایی فرهنگیان اردبیل پس از اکران مورد نقد و بررسی قرار گرفت. ماساژ درمانی چیست ماساژ درمانی چیست لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 3 ماساژ درمانی چیست ؟ماساژ درمانی عبارتست از دست ورزی بر روی بافت های نرم بدن. این درمان به رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدما ت و سرعت بهبود ناراحتیهای حاد و .


پروتکل قصه درمانی ک ن

پروتکل قصه درمانی ک ندسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی


فرمت فایل
docx


حجم فایل
14 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
10
دریافت فایل پروتکل قصه درمانی ک ن


فروشنده فایل
کد کاربری 4558
تمام فایل ها

مشخصات « پروتکل قصه درمانی ک ن »

تعداد جلسات آموزشی: 12+6 جلسه

تعداد صفحه (b lotus 14): 10 صفحه
توضیحات: به کار گیری فنون قصه درمانی ، به گونه ای که از طریق قصه گویی متقابل درمانگر و ک ن ، مشکلات عاطفی ک ن شناسایی شده و راه حل های مؤثر در برخورد با مو ضوعات فشارزا ، از طریق 7 فن ارائه گردید . فنون به کار گرفته توسط درمانگر،در فرآیند قصه درمانی پژوهش حاضر ، به شرح ذیل می باشد : 1.بازی با کلمات احساسی در این تکنیک با استناد به روش کادوسان ( به نقل از کداسن وشفر، ترجمه صابری و ی ، 1382) از ک ن خواسته می شود احساسات مختلف را شناسایی کرده ، نام برده و سپس درمانگر آنها را بر روی کارت به شکل صورتک کشیده و با آنها قصه ای ساخته و بیان می کند. در این روش درمانگر درباره موضوع هایی بحث و پرسش می کند که مطرح آنها تهدید آمیز است مثلاً از ک ن سؤال می شود که چگونه لجبازی می کنند ، بعد از آن ، احساس های آنها را بوسیله کارت احساسات جویا می شویم و همین کار را در جریان قصه هم استفاده می کنیم ، بدین صورت که ، در مانگر کارتها ی احساسات را با تعدادی ژتون در اختیار کودک قرار می دهد و برای شناسایی بهتر احساسات توسط کودک از او می خواهد با ژتون بر روی کارتهای احساس ، احساس قهرمان قصه را نشانه گذاری کند .این فن در جلسات 1 و 2 استفاده شد . جلسه اول : هدف : آشنایی اعضای گروه با یکدیگر ، اطلاع ک ن در فعالیتهایی که قرار است در جلسات اجرا شود و آشنایی با انواع احساسات . شرح : در ابتدا مشاور خود را به اعضای گروه معرفی نمود . توضیحی درباره برنامه مورد نظر و کیفیت آن داده و از ک ن خواست خود را به اعضای گروه معرفی نمایند . سپس به بیان قوانین گروه پرداخت . در انتها برای ایجاد انطباق بیشتر ک ن با شرایط کلاس و جو صمیمانه تر ، همراه با اجرای یک بازی کوتاه ، ک ن با انواع احساسات آشنا شدند . بازی انجام شده در این جلسه ، بازی آدم آهنی بود که ابتدا درمانگر شروع کرد و پس از یادگیری بازی ، خود ک ن با هم انجام دادند ، به این صورت که از کودک که نقش آدم آهنی را بازی می کرد خواستیم که احساسات را نمایش دهد . مثلاً : آدم آهنی خوشحال باش ، آدم آهنی عصبانی باش، آدم آهنی ناراحت باش و ...

پروتکل قصه درمانی ک نقصه درمانی ک ن


درمان های طبیعی خانگی می تواند انواع بیماری ها را درمان کند و به شما حس بهتری بدهد.اگر مشکل یا بیماری که داری زیاد جدی نیست و مطمئن هستید که نیازی به درمان و مراقبت حرفه ای ندارد می توانید از روش های درمانی که در این جا آورده ام کمک بگیرید. وب سایت بدونیم: درمان های طبیعی خانگی م. معالجه طبیعی امراض
هر مرضی، آدمی را به قلمرو « رضا » می اندازد جبراً، تا راضی به انسان شدن خود شود و جدال را رها کند. و لذا مبارزه با هر مرضی همانا مبارزه با انسانیت خویش است و این مبارزه باعث باقی ماندن آن مرض و استمرار عذاب آوری آن در انسان می شود و این راز لاعلاجی هر مرض است. پ. ما را در تلگرام دنبال کنید.....>

واردات گل , ترخیص گل و میوه

شرکت بازرگانی فیروزه با بیش از 35 سال سابقه در امر واردات ، آماده همکاری با واردکنندگان و تجار عزیزی می باشد که در زمینه گل های ، دکوریجات، شمع و … فعالیت می کنند. از آنجا که برای ید این نوع محصولات به دلیل تنوع کالا نیاز به حضور یدار می باشد ، شرکت بازرگانی فیروزه قادر است با داشتن دو شعبه در ای گوانجو و ایوو همراه شما باشد. قدم به قدم در تمامی مراحل ید، حمل و ترخیص…

واردات گل

پیش از هر موضوعی در هنگام ید گیاهان دقت کنید تا در حد امکان به طبیعی بودن نزدیک باشند، در این مورد ابتدا رنگ ها را در نظر بگیرید، گل هایی با رنگ های غیر طبیعی یا بی روح را انتخاب نکنید. سعی کنید پیش از ید یک گل نمونه ی طبیعی آن را مشاهده نمایید تا بهتر بتوانید انتخاب کنید.
شاخه های خشک شده درختان در کنار گیاهان به خوبی می تواند حال و هوای طبیعی به آن ها ببخشد پس در نظر داشته چند شاخه ی طبیعی می تواند جلوه ی گل های شما را دگرگون کند.
جهت ب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب پاو وینت بررسی سازمان های ارائه دهنده بهداشتی درمانی در جهان مستقیم پیشینه پژوهشی و مبانی نظری طرحواره درمانی پکیج (پروتکل) درمانی مبتنی بر کیفیت زندگی فریش 2006 پکیج (پروتکل) درمانی مبتنی بر کیفیت زندگی فریش 2006
●بیمه عمر همراه با پوشش های بیمه ای و درمانی:


هدف اصلی بیمه نامه عمر و پس انداز ایجاد یک صندوق مالی و پس انداز برای بیمه شده می باشد ولی در کنار این نوع پس انداز، بیمه شده را تحت پوشش و حمایت درمان بیماری های خاص و کمک هزینه در بیماری های عادی و پوشش های تکمیلی آن نیز قرا. پاو وینت سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده - فروش فایل پاو وینت سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده پاو وینت سازمانهای بهداشتی درمانی
پاو وینت سازمان فردا سازمانهای بهداشتی درمانی رایگان پاو وینت سازمان فردا سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده
پاو وینت سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده پرفروش ترین محصولات. خلاصه کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن ی + تست 1,500 تومان; کتاب دانش خانواده
پاو وینت درمورد سازمان فردا سازمانهای بهداشتی درمانی پاو وینت درمورد سازمان فردا سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده
پاو وینت سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده (جزوه power. پروژه های دانشجویی , نمونه گزارش کارورزی, پاو وینت آماده برای پایان نامه
پاو وینت سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده رایگان سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده,تحقیق سازمانهای بهداشتی
پاو وینت سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده - نیک فایل نیک فایل - مرجع فایل ,تحقیق , پروژه , پایان نامه , فایل فلش گوشی
پاو وینت سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده :: حامی فایل اختصاصی از حامی فایلپاو وینت سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده با لینک
پاو وینت سازمان فردا سازمانهای بهداشتی درمانی رایگان سازمان فردا سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده,تحقیق سازمان
پاو وینت سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده پاو وینت سازمانهای بهداشتی درمانی خیریه در آینده اختصاصی از حامی فایلپاو وینت

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تا ۴۸ ساعت موضع زالو درمانی با آب معمولی تماس نداشته باشد . البته اگر آب را بجوشانید موردی ندارد.
۲. موضع زالو درمانی شده به طور ادامه مطلب هر ع ی که میگیرم،هر متنی که میخونم،هر اتفاقی که رخ میده؛مدام یاد تو می افتم.تو تصوراتم تمام ع هایی که گرفتم رو نشونت میدم و تمام اتفاق هایی که رخ داده، رو واسه ت با حوصله تعریف میکنم. قبلا تو یکی از پست ها به این موضوع اشاره کرده بود- چاقی تضمینی با قرص فت فیس fat face - طریقه جدید چاق. پک درمانی یبوست طول دوره درمانی 40 روز تا یک ماه نام محصول تعداد مورد نیاز قیمت هر عدد (تومان) جمع حب راحت 2بسته 7000 14000 عرق ترکیبی مکمل 3بطری 5000 15000 شربت فیژین پلاس 1 9000 9000 جمع کل 38000 خواص بازتاب درمانی واقعا شگفت انگیز است اگر از خواص بازتاب درمانی برای سلامتی تان نمی دانید باید گفت که بسیار شگفت انگیز است. بازتاب درمانی از دوران باستان در کشورهای مصر، هند، چین و حتی در میان سرخ پوستان امریکا استفاده می شده است. ویلیام فیتزجرالد که “نظریه ی زون” را ابداع . های مرا ندارد ..دلش نمی خواهد دل من غصه دار شود و نمی خواهد غمی به سراغ من و دیواره های دلم بیاید..او خوبترین ها را برایم جدا کرده تا امید به خوبترین از هر چیزی مرا شاد کند،اما دلبرکم غروب و عص- با بهترین روش چاق شدن صورت - راه گیاهی چاق صورت - با بهترین روش چاق شدن صورت فت فیس - آیا د. پلان اتوکد مجتمع درمانی همراه پلان ها.نما برش.رندر های سه بعدی پلان اتوکد مجتمع درمانی,پلان اتوکد مجتمع درمانی, نقشه اتوکد مجتمع درمانی, پلان کلینیک درمانی,پلان درمانگاه تخصصی, پروژه درمانگاه,پلان درمانگاه کوچک,همه کلید واژه های که ذکر شده مرتبط با نقشه مجتمع درمانی میباشد. پلان اتوکد مجتمع درمانی همراه پلان ها.نما برش.رندر های سه بعدی

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پرشین طب – اخبار پزشکی به گزارش پرشین طب؛ می خواهیم در این نوشته در مورد خواص درمانی سنگ فیروزه صحبت کنیم ، استفاده از خواص درمانی سنگ فیروزه قدمت بالایی دارد ، از این سنگ برای درمان بیماری های عصبی و سر درد استفاده می شود. در صورت تمایل پیشنهاد می کنیم تا انتهای نوشته با خواص . مـدیـر وبـلاگ آدرس وبـــلاگ ======= ======== 1- عباسی پور http://defakhonin. / 2- سلامی http://defamoghadas1395iran.mihanblog.com/ 3- عالی پور http://lasting-memories. / 4- شهبازی http://holydefenceshahbazi. / 5- فهیمی پور http://shohada65. / سرطان یکی از علل مهم مرگ است. از روزگاران قدیم تاکنون، گیاهان برای حفظ سلامت و درمان بیماری ها به کار می رفته است. امروزه کارهای پژوهشی در باره داروهای سرطان، به سوی داروهای طبیعی و با منشأ گیاهی روی آورده است. گیاهان دارویی و محصولات طبیعی برای پیشگیری و درمان سرطان بهتر و با خ. بخارشوی (بخارشور) اکوویتا مدل آروماتیک نسل جدیدی از سری بخارشوی های این برند است که هم دارای خاصیت تمیز کنندگی قدرتمند و هم ویژگی های خوشبوکنندگی و درمانی است. بخارشوی اکوویتا آروماتیک با استفاده از فشار بخار داغ خشک بدون استفاده از هیچ مواد آلاینده ای سطوح مختلف را تمیز می کند. بخارشور اکوویتا مدل آروماتیک گوشه ها، لبه ها، زوایا و کف اتاق را با توجه به انعطافی که دارد به راحتی تمیز می کند. بخارشوی آروماتیک برای سطوح مختلف مانند سرامیک، کاشی، موکت، و سطوح دیگر کارایی دارد و برای سطوح مختلف سر بخارشوی و حوله قابل تغییر است.

مدل آروماتیک بخارشور (بخارشوی) اکوویتا نسل تازه ای از سری بخارشوی های این برند است که در کنار خاصیت تمیزکنندگی قدرتمند و راحت، دارای برخی ویژگی های جدید است.
ecovitta aromatic دارای ویژگی های خوشبوکنندگی و درمانی است که در مدل های قدیمی وجود نداشت. با ید دستگاه اکوویتا آروماتیک یک شیشه محلول خوشبوکننده 100 درصد طبیعی نیز بهرایگان به شما اهدا خواهد شد.
در صورت تمایل به داشتنن این محصول فوق العاده و جدید در ادامه با ما همراه باشید.
آیا از اثرات م ب و سرطان زا مواد شیمیایی شوینده مطلع اید؟ تا به حال شده که نسبت به شستشوی وسایل اتاق کودک دسال خود با استفاده از مواد شیمیایی دچار نگرانی شده باشید؟ بخارشوی اکوویتا ساخته شده است تا بدون استفاده از هیچ مواد آلاینده ای به پا ازی سطوح شما بپردازد.
با استفاده از دستگاه بخارشوی اکوویتا آروماتیک شما می توانید با استفاده از فشار بخار داغ تولید شده توسط این وسیله انواع سطول مختلف را تمیز کنید.
همراهی سرهای مختلف ارائه شده در پکیج این دستگاه باعث می شود که شما این امکان را داشته باشید که به راحتی گوشه ها، لبه ها و زوایای دیوار و کف اتاق را به راحت ترین روش ممکن پاک کنید.
اکوویتا این قابلیت را دارد تا سطوحی همانند سرامیک و کاشی، فرش و موکت، ، چرم و پلاستیک، پنجره ها و سطوح شیشه ای و... را با استفاده از فشار بخار داغ و به سرعت تمیز کند. این مسئله و همینطورر وجود سرها و حوله های پاک کننده مختلف باعث می شود که عملیات تمیز تمامی سطوح در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام شود.
یکی دیگر از ویژگی های جذ که در مدل aromatic اکوویتا وجود دارد قابلیت «رایحه درمانی» است. رایحه درمانی یکی از روش های باستانی درمان و پیشگیری از بیماری های گوناگون در شرق دور است. همراه با مدل آروماتیک، شیشه های محلول معطر 100 درصد طبیعی نیز در صورت تمایل، به شما اهدا خواهد شد. با چکانیدن 3 تا 4 قطره از این محلول در هر لیتر از هم خواهید توانست از مزایای خوشبو کنندگی و درمانی آن استفاده کنید.

این محصول دارای 2 سال گارانتی و بارکد قابل استعلام شرکت سازنده بوده و به همین خاطر اص آن تضمین شده است.
گارانتی 2 ساله گیلار

قابلیت های کلیدی


بخارشوری سطوح مختلف با فشار بخار داغ
دارای سرهای متنوع برای شستشوی لبه ها و زاویه ها
رایحه درمانی با استفاده از محلول معطر
اندازه مناسب و وزن پایینمشخصات فنی


ولتاژ: 220 الی 240 ولت
مصرف: 1400 وات
ظرفیت مخزن آب: 1.2 لیتر
طول کابل: 4.6 متر
وزن: 2.6 کیلوگرممحتوای بسته


بخارشوی اکوویتا آروماتیک
حوله های متنوع
سرهای متنوع
قیف
دفترچه راهنما
مشخصات گارانتی


کاشت مو و کاشت ابرو یکی از موثرترین روش های درمانی برای بازی و ترمیم مو و ابرو می باشد زیرا نتایج کاشت مو و کاشت ابرو طبیعی، دائمی هستند و ظاهری طبیعی را برای فرد به همراه می آورد. هنگام استفاده از روش کاشت موی سر ، پزشک متخصص موهای سالم شما را از پشت سر برداشته و سپس آنها را در ن. شما شاید هیچ‌ وقت در طول زندگی به اهمیت موهایتان پی نبرده باشید تا وقتیکه به علتی آنها را از دست بدهید. اگر شما به علت بروز انواع بیماری سرطان تحت شیمی‌ درمانی قرار دارید باید بدانید شانس ریزش مو در شما بسیار زیاد است. باید توجه داشته باشید که ریزش مو بستگی به نوع و میزان دا.