طاها نبض زندگی ما - اخبار روز

اول ذیقعده سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) است، دوشیزه بزرگواری که عصمت مادر خود حضرت زهرا (س) در او تجلی یافت و سیره زندگیش الگویی ماندگار برای دختران مسلمان سراسر تاریخ است، مکتبی ست که شاگردانشان عاشقانه درس محبت، ، حجاب، متانت و وقار می آموزند.حضرت معصومه بانویی بهشتی،.
دنیای غرب به دست خود، دنیای وحشتناکی را درست کرده، که جز روانپریشی یا کیش شخصیت، حاصل دیگری ندارد. همه آن هم بخاطر این است که بزرگترین حقیقت دنیا، یعنی خدا را، از زندگی حذف کرده است. لذا بجای آرامش، همیشه در خطر زندگی می کند. هیچ چیز برای او قطعیت ندارد، و هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. امید به آینده زندگی فردی و اجتماعی، یعنی زندگی در ایدئال ها و یعنی: دور از واقعیت ها! این است که زندگی فقط همین لحظه است، و دیگر هیچ. ادامه مطلب... 10 تالوکار در اردوی تیم ووشوی جوانان ایران رقابت های انتخ تیم ملی ووشوی جوانان ایران در بخش تالوی پسران برگزار شد و در نهایت 10 نفر جواز حضور در اردو را ب د. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ ششمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان طی روزهای 4 الی 10 مهرماه به میزبانی بلغارستا. هر وقت روز بدی را تجربه میکنید و انگار تمام اتفاق های آن روزتان بر خلاف میل شماست این را فراموش نکنید که هیچ به شما وعده نداده است که زندگی شما بدون مشکل خواهد بود بدون روزهای سخت ، شما هیچوقت قدر روزهای خوب رو نمیدونید یک نفس عمیق بکشید،و به خود بگویید این فقط یک روز بد است نه ی. دو روز مانده به پایان جهان ، تازه فهمید که هیچ زندگی نکرده است . تقویمش پر شده بود و تنها دو روز خط نخورده باقی مانده بود . پریشان شد و آشفته و عصبانی ، نزد خدا رفت تا روزهای بیشتری از خدا بگیرد . داد زد و بد و بیراه گفت ، خدا سکوت کرد . آسمان و زمین را به هم ریخت ، خدا سکوت کرد . جیغ ز. آفرین برتو که با پیر و جوان می جوشی هی فرو میریزد از پنجره و دَر گوشی
شب یلدا شد و مامان همه را دعوت کرد بچه ها جمع ولیکن همه سر در گوشی
داش محمد زیر لب گفته یکی جوک خفن آنطرف مهدی و مینا و سحر در گوشی
همسر بنده که بیزار ز گوشی باشد می زند زنگ مدامش به پسر در گوشی
داش امین.
در وبلاگ ما آشنا شوید با سبک زندگی مردم و مقایسه کنید با زندگی مردم ایران ی
سلام سید جان...
اقا سید طاها
داداش...
بزار با زبون شعر درد و دل کنم.
امروز تیم ملی برد.
خیلی خوشحال شدم.از عمار اقا و همت هم خوندم... اقامحمد حسین ...
.
.
.
من و یک دل هوایی
حاصل یه اشنایی
ممنونم ازت خدایا
که شدم رضایی
زده ام قید خودم را
اخه من خودم حجابم
چشامو بست. اسامی 30 مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس در بدره عراق فاطمه اقا زاده 24 ساله حشمت الله صمدی 65 ساله طاها وفاجو 19 ساله محسن اکبریان 51 ساله مهدی اب محله 24 ساله ف یه بیگی 56 ساله جواد ریاحی 32 ساله محمد حسین آب محله 6 ساله نصر الله 58 ساله محمدرضا مهر آبادی 43 ساله رامین فیض 28 ساله نرگس ریاحی 26 . زندگی زیباست. درواقع زندگی یک هدیه است. یک هدیه ارزشمند و واقعی از طرف خداوند متعال که بر انسان ارزانی داشته است.
تمام متن زندگی زیباست
با تمام پستی و بلندی هایش زندگی زیباست. گاهی ممکن است در اثر فشارهای روزمره زندگی زیبایی های آن را نبینیم و داد از گله و اعتراض برداریم اما به محض اینکه از آن مسئله فارغ می شویم، گویی نه ناراحتی بوده و نه شکایتی.
انسان برای ادامه حیات دو سبک زندگی در پیش رو دارد، یا می تواند سراسر عشق باشد و شادی و از لحظه های زندگی اش لذت ببرد یا اینکه دائماً به شرایط موجود اعتراض کند و اعلام عدم رضایت داشته باشد.
قطعاً خیلی از ما ناخودآگاه رویه دوم را در پیش می گیریم و بدون اینکه خودمان بدانیم نه از اکنون زندگی مان لذت می بریم و نه آینده ای پربار برای خود می سازیم؛ فقط خود و زندگی مان را درگیر یک دور تسلسل باطل می کنیم که هیچ فایده و سودی برایمان نخواهد داشت.
اصلاً گله و شکایت و نق زدن اگر قرار بود مشکلی از ما را حل کند و گره ای را بگشاید که تا الآن باید این اتفاق می افتاد و یک زندگی ایده آل و نیکو ایجاد می شد.
پس بیایید راه دیگر را امتحان کنیم. راهی که بیشتر انسان های موفق و تأثیرگذار در این دنیا طی کرده اند و به دستاوردهای بی نظیر و موفقیت های بزرگ در زندگی دست پیداکرده اند.
زندگی زیباست چشمی باز کنزندگی زیباست چو اشک دیده ‏ى عشاق حق، دل ها مصفا شد قلوب شیعیان از روشنى چون طور سینا شد اگر بینى فضاى آفرینش گشته عطر آگین گل روى موسى کاظم شکوفا شد به روز هفتم ماه صفر در شهر پیغمبر جمال دیگرى از ذات پاک حق، هویدا شد قدم زد در جهان مولاى عالم موسى جعفر که از یمن قدومش، غرق زیور، عرش اعلا شد چ.

پاو وینت آیین زندگی
پاو وینت آیین زندگی
 پاو وینت آیین زندگی

اخلاق پاو وینت زندگی
دسته بندی
علوم اجتماعی


فرمت فایل
rar


حجم فایل
1250 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
15
پاو وینت آیین زندگی اخلاق کاربردی
نوشته احمدحسین شریفی
15اسلاید

 پاو وینت آیین زندگی


آنچه به نام « سبک زندگی » می شناسیم برای جامعه امروز جهانی به نوعی روش بدل شده است و به عقیده برخی از جامعه شناسان مهم ترین منبع هویت است. این که شما چه می پوشید، برای تفریح کجا را می پسندید، چه نوع موسیقی گوش می دهید و با چه طیف آدم هایی نشست و برخاست دارید همان چیزی است که شاید ه. باعنایت پروردگارجهان و در ذیل توجهات خاصه اهل بیت طاها سلام الله علیه،امسال باز هم بساط نوکری برای هنرمندان گروه فرهنگی هنری عترت فراهم شد تا گوشه ای از مصائب گذشته براهل بیت را به ترتیب در روز پنجم محرم در حسینیه حضرت ابوالفضل شهر داراب و در قالب همایش شیرخوارگان حسینی و هما. جواد خیابانی که به دلیل عارضه ی ستون فقرات در بیمارستانی در شهر تبریز بستری است، پس از عمل جراحی حال عمومی اش را خوب توصیف کرد.این مجری و گزارشگر تلویزیونی در گفت وگو با ایسنا، درباره ی وضعیت حال حاضر خود در بیمارستان، گفت: به دلیل مشکل همیشگی همان ستون فقرات در بیمارستان بستر. برزخ فاصله میان مرگ تا قیامت کبراست. از این رو به این فاصله زمانی برزخ گفته اند که حایل میان دو نشئه و دو نوع مختلف از زندگی است: زندگی دنیایی که ویژگی های آن را همه ما می شناسیم و زندگی آ تی که در تبیین قرآنی زندگی ای است که جسم و ماده در آن معنا و مفهوم دیگری می یابد؛ زیرا قرآن بی. آهنگ مگه دست خودمه که اینجوری تورو میخوام مهدی مقدم ترانه: یاحا کاشانی / موزیک: شاهین طاها new mehdi moghaddam – mage daste khodame مگه دست خودمه که اینجوری تورو میخوام مگه دست خودمه که هرچی میگی راه میایم
مگه دست خودمه آخه کار دلمه
مگه دست خودمه که اینجوری تورو میخوام مگه دست خودمه که هرچی میگی راه میایم
مگه دست خودمه آخه کار دلمه  آهنگ مهدی مقدم مگه دست خودمه ادامه مطلب زندگی حضرت محمد (ص) از صدر مورد توجه و اهتمام مسلمانان قرار داشته است ؛با اینهمه ، روایات بی شمار موجود در بیشتر جزئیات همداستان نیستند و به ویژه آگاهیهای ما در باب زندگی آن بزرگوار ، پیش از بعثت ، به تفصیل شرح سیرة ایشان پس از بعثت نیست . به هر حال ، آنچه از مطالعه و بررسی زندگی و. آدمهای خوب زندگی من رنگشان صورتیست
هر صبح میشود کنارشان با دل گرم چای دارچین نوشید
لبخند از صورتشان نمیرود
و از جنس آرامش مطلقند
آدم های خوب زندگی من
مثل ساعت ده صبح روز آفت اند
همانقدر دلنواز و پر انرژی ...
تن صدایشان با صداقت آمیخته شده
آدم های خوب زندگی من سا.
پاو وینت بررسی کیفیت زندگی کاری

برای توضیحات بیشتر و کلیک کنید

پاو وینت بررسی کیفیت زندگی کاریپاو وینت بررسی کیفیت زندگی کاری دسته: مدیریت


بازدید: 103 بار


فرمت فایل: pptx


حجم فایل: 111 کیلوبایت


تعداد صفحات فایل: 16


پاو وینت بررسی کیفیت زندگی کاری در 16 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت ppt
فهرست مطالب
مقدمه
کیفیت چیست؟
مفاهیم کیفیت زندگی کاری
سطوح کیفیت
برنامه های کیفیت زندگی کاری
موانع برنامه های کیفیت زندگی کاری
عوامل موثر در بهبود کیفیت زندگی کاری
شاخص های بهبود کیفیت زندگی کاری
محورهای کیفیت زندگی کاری از دیدگاه جان بلچر
استراتژیها و راهبردهای بهبود کیفیت زندگی کاری
نتیجه گیری
پاو وینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه موارد نگارشی و املایی رعایت گردیده است.

قیمت : 7,000 تومان
پرداخت و

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک به شما نمایش داده می شود و همچنین یک نسخه نیز برای شما ایمیل می شود .


کلمات کلیدی : پاو وینت بررسی کیفیت زندگی کاری , پاو وینت کیفیت زندگی کاری , مفاهیم کیفیت زندگی کاری , سطوح کیفیت , برنامه های کیفیت زندگی کاری , موانع برنامه های کیفیت زندگی کاری , عوامل موثر در بهبود کیفیت زندگی کاری , شاخص های بهبود کیفیت زندگی کاری , محورهای کیفیت زندگی کاری از دیدگاه جان بلچر , استراتژیها و راهبردهای بهبود کیفیت زندگی کاری

الحمد الله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة المومنین و الائمة معصومین علیهم السلام .

از ما برای تو یک چاه ماند و یک مشت نجوای تنهایی پر اشک
یک استخوان در گلو و یک منبر اشباح الناس و محاسن پر اشک
یک قران بر نیزه و یک ملحفه زخم جهل مارقین و ناکثین و قاسطین و دل پر اشک
یک ابرم. « برای دیدن ع در اندازه بزرگ، روی تصویر کلیک کنید. » 66y هایی که نبودید به تفریح زدیم ما فقط در غم هجران تو تسبیح زدیم (صابر اسانی) ***** ندیدم شهی در دل آرایی تو ، به قربان اخلاق مولایی تو تو خورشیدی و ذره پرور ترینی ، فدای سجایای زهرایی تو نداری به کویت ز من بی نواتر ، ندیدم کریمی به طاهایی تو نداری گ به رسوایی من ، ندیدم نگاری به زیبایی تو نداری مریضی به بد حالی من ، ندیدم دمی چون ایی تو نداری غلامی به تنهایی من ، ندیدم غریبی به تنهایی تو نداری اسیری به شی من ، ندیدم ی را به آقایی تو امید غریبان تنها کجایی؟ ، چراغ سر قبر زهرا کجایی؟ فایل صوتی " تجلی طاها - با صدای علی فانی " ( حجم : 4.26 مگابایت ) لینک مستقیم برای مشاهده و آثار علی فانی میتوانید به اینجا مراجعه کنید. منبع : حس آرامش hessearamesh.ir ؛ text.blog.ir شخصی برای اولین بار یک کلم دید. اولین برگش را جدا کرد، زیرش به برگ دیگری رسید و زیر آن برگ یه برگ دیگر و... با خودش گفت: حتما یک چیز مهمیه که اینجوری کادو پیچش . اما وقتی به تهش رسید و برگ ها تمام شد متوجه شد که چیزی توی اون برگ ها پنهان نشده، بلکه کلم مجموعه ای از این برگ هاست. داستا. اگر ما با علی باشیم در دنیا علی با ماست نه تنها اندر این دنیا که در عقبا علی با ماست علی با حق و حق با او گواهم پنح دم یا هو به ابجد سیر کن تا بنگری معنا، علی با ماست از مرتضی پرسید راه آسمان ها را بگو بر پیروان مکتبِ عیسی علی با ماست ز لطفش نامهٔ اعمال شیعه می شود اصلاح علی پرونده . جلسه کانون های فرهنگی تبلیغی کرمانشاه برگزار شد. در ابتدای جلسه سیروس ی کارشناس امور فرهنگی سازمان تبلیغات به تشریح چشم انداز فعالیت های کانون های فرهنگی تبلیغی و حضور پررنگ آنها در برنامه ها پرداخت. در ادامه علیرضا ایزدی رئیس مجمع کانون های فرهنگی تبلیغی استان کرمانشاه با ا. کبیر صدر اعظم ایران در زمان ناصرالدین شاه که با دسیسه هاى یک سرى وطن فروش در فین کاشان به قتل رسید در شهر کربلا به خاک س شد.اینکه چرا او را به کربلا بردند، سوال است و احتمالا براى دور ماندن مردم از مزارش وجلوگیرى از تبدیل آن به میعادگاه مظلومان او را از ایران و ایرانى دور د!اما چ. سرود جمع خوانی زمان (عج) تک خوان امروز بما دلبرِ جانانه تویی تو * آن حجت حق گوهر یکدانه تویی تو با آن نفس عیسویت ای شه خوبان *جان بخش به هرعاقل ودیوانه تویی تو ای حجّت حق ِ کجایی (2) ای سبطِ نبی ناشرِ احکام کجایی کجایی ای زادۀ زهرا ای سیّدومولا(2) از هجر تو ای ماه, دل آرام ندارد (2) آرا. محتوای آموزشی کتاب دین و زندگی 2 ( نسخه pdf ) کتاب دین و زندگی 3 ( نسخه pdf ) کتاب دین و زندگی 4 ( نسخه pdf ) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . پیام آیات دینی 2 ( نسخه word ) پیام آیات دینی 2 ( نسخه pdf ) پیان آیات دینی 3 ( نسخه word ) پیام آیات دینی 3 ( نسخه pdf ) پیام آیات دینی 4 ( نسخه word ) پیام آیات دینی 4 ( نسخه pdf ) .. مفهوم «سبک زندگی» از جمله مفاهیم علوم اجتماعی و علم جامعه شناسی و مردم شناسی است که اخیراً و در دهه اخیر بسیار مورد توجه عالمان علوم اجتماعی و مدیران فرهنگی قرار گرفته است؛ سبک زندگی معنایی است که از به هم تنیدگی و پیوند و نظام وارگی و شبکه ای بودن عوامل متعددی که در شیوه های زن. امسال اول مهر عجیبی داشتیم....از عجیبیش همینقدر بگم که بابا ساعت نه و خورده ای صبح مجبور شده بود تصمیم بگیره که اول بیاد مدرسه من یا بره مدرسه طاها و عرفان و آ م چون امیدوار بود که مورد من مثل دفعه های پیش سوتفاهم باشه، به این نتیجه رسیده بودکه اول بره سراغ طاها و عرفان و سر همین امید، منِ بدبخت کل اول مهر و تو راهروی مدرسه به سر بردم یعنی هنوزم که هنوزه من در عجب حس ششم عرفانم!!!!صبح اول مهر که دیگه سه تایی مون آماده شده بودیم که بزنیم بیرون یهو گفت: من خیلی نگران طاها ام ای کاش من و طاها هم کلاس بودیمگفتیم چرا؟ گفت : اگه تو کلاس با یکی دعواش بشه!! من نیستم کمکش کنم که...ای کاش تو حیاط دعواش شه!!!!!!!!!!یعنی یه طوری حرف می زد که انگار قشنگ یه قرار قبلی برای دعوا گذاشتن و الان فقط نگرانه که تو حیاط رخ بده یا کلاسبابا گفت: یعنی چی عرفان؟!! دعوا چیه؟ مگه آدم تو مدرسه دعوا می کنه؟ اول مهری این فکرا چیه؟ تو که خودت این چیزارو می دونی،مطمئنم طاها هم می دونه ولی اگرم یه وقت چیزی شد تو باید بری بزرگترا رو خبر کنی و جلوی دعوا رو بگیری نه بری کمک!!عرفانم گفت: نهههه می دونم ... منم منظورم همین بود دیگه یعنی یه جایی باشه که بتونم برم جلوی دعوا رو بگیرم بابا گفت لازم نیست شما نگران باشی، تو کلاس معلم هست.. ی هم قرار نیست با ی دعوا کنه.بابا اینو گفت ،چون یک ده هزارم درصدم احتمال نمیداد اون روز دعوایی بشه ولی شده بود!!!اونم چه دعوایی!!!اما قبلش یه کم بگم از بدبختی خودم...نمی دونم بگم از بدبختیم بود؟بدشانسیم بود؟..یا به قول ناظم از بی دقتی و بی فکری و ی بی انضباطیم ؟ ... ولی حالا خلاصه هر چی که بود به خدا اول مهر بود...می شد یه جوری این روز اولی رو بی خیال شه،ولی نشد دیگه نشدتو صف وایساده بودم که یهو دیدم اومد طرف صفا و با اشاره، بعضیا رو از صف می کشه بیرون، بعدم به من اشاره کرد!!!،منکه اصلا باورم نشد با من بوده !برگشتم به پشت سریم نگاه ولی چند قدم اومد جلو عصبی اسممو صدا کرد گفت: فلانی!! آره با خودت بودم!!بیرونمنم دیگه اومدم بیرون و رفتم پیش اون چند نفر .چند ثانیه بعدم حدس زدم گیرش چیه ولی مطمئن بودم اشتباه می کنم چون سالهای پیش و حتی کلاسای تابستونم با شلوار لی می رفتم و چیزی نمی گفت ولی تنها نقطه اشتراک بیرون صفیا و من همین بود..همه مون شلوار لی پوشیده بودیم.وقتی بقیه بچه ها رفتن سر کلاس گفت این چه سر و وضعیه؟؟ همه دفتر!!!تو دفتر من پرسیدم که چی شده؟!!گفت آقا تازه میگه چی شده؟ مدرسه جای شلوار لی پوشیدنه؟ هنوز تو حال و هوای تابستونیا..اول مهر شده آقا اول مهر!!!من واقعا نمی فهمیدم که یهو از کی قانون شده بود که تو مدرسه نباید شلوار لی بپوشم ،بقیه هم همینطور!!! ولی برنامه هفتگی رو که چند وقت پیش داده بودن آورد نشون داد ...زیرش با فونت 5 نوشته بود" پوشیدن لباس فرم مدرسه از ابتدای مهر ا امیست همچنین در سال تحصیلی جدید پوشیدن شلوار لی و جین در محیط مدرسه ممنوع می باشد"خلاصه هرچی گفتیم غلط کردیم که چشممونو باز نکردیم و بذار بریم سر کلاس نذاشت چرا؟چون میخوایم ع بگیریم و نظم ع ها به هم میخوره و هر لحظه ممکنه بازرس برای بازدید بیاد و این بی انضباتی در شان مدرسه ما نیست و....بعدم شروع کرد تک تک زنگ زدن به اولیا...اونم چجوری؟!!یعنی واقعا نظر شخصیم اینه که روانپزشک لازمه این آدم...زنگ میزد میگفت:فلانی ام از مدرسه پسرتون زنگ می زنم..سریعاً تشریف بیارید مدرسه...بله بله..بی انضباتی..بی نظمی...تشریف بیارید عرض می کنم!! ...بعدم آ سر می گفت: فقط یه شلوار مناسب هم همراهتون بیارید که بتونه بره سر کلاس!!!!!بعدم قطع میکرد!!!یعنی اصلا توضیح نمیداد چی شده!!! یعنی من فقط داشتم به این فکر می که چه خیال خامی داشتم که فکر می بعد از ماجرای مز ف فلش ،دیگه درس عبرت گرفته و عوض شده،چون واقعانم دیگه تا آ سال تحصیلی خیلی خوب بود ولی انگار از اول مهر ریست کارخانه شده بودهیچی دیگه تلفناش که تموم شد گفت برید تو راهرو تا اولیاتون بیان ولی بابا نیومد...پدر مادر بقیه نهایت تا ساعت 10اومدن ولی بابا طرفای ساعت 11 اومد....یعنی منکه دیگه نا امید شده بودم....وقتی بابا رو دیدم خداروشکر ولی بابا اونقد عصبانی بود که بدجور خورد تو ذوقم.من ودید عصبانی گفت: چی شده الان؟!!اول مهر شد باز شروع شد؟!!یعنی من واقعا شوکه شدم یه لحظه!!! انتظار داشتم حالا یه کم ازم عصبی باشه ولی دیگه نه اونقد...اونم بعد از چندتا ماجرای آ ی که ناظم بیخود بابا رو کشونده بود مدرسه !!!من سلام و خواستم بگم چی شده ولی همون لحظه ناظم اومد و بابا هم رفت تو دفتر...بابا وقتی پرسید چی شده ناظم گفت: چیزی که نشده ،شلوار که آوردید برای آقازاده؟!! شلوارشو عوض کنه می تونه بره سر کلاس!!!بابا هم انگار بیشتر عصبانی شد وقتی گفت چیزی نشده!! عصبی گفت: متوجه نمیشم!!!پشت تلفنم متوجه نشدم البته!!ناظمم شروع کرد توضیح دادن و بابا هم گفت که اگه پشت تلفن اینا رو می گفتید سر راه می رفتم خونه ولی با حرفاتون فقط نگران بودم که زودتر برسم مدرسه بفهمم چه خبر شده اینجابعدم داشت می گفت که حالا خداروشکر چیزی نشده و مطمئنم یه روز و اونم روز اول رو میشه اغماض کرد و...ولی ناظم گفت: آقای فلانی از شما بعیده...انضباط مدرسه از روز اول اگه رعایت نشه میشه عادت...فقط هم جان نبودن، خودشم دید هفت هشتا دانش آموز دیگه هم بودن...البته درسته که جان همیشه منظم بودن و هستن ولی ...واااای آ ای حرف ناظم بابا دیگه چشماشو بسته بود وقشنگ معلوم بودکه نزدیکه از کوره در بره از عصبانیت ...واقعانم یهو وسط حرف ناظم بلند شد گفت: باشه ممنون... کیفت کجاست؟ راه بیفت بریم...بعدم به ناظم گفت با اجازه و از دفتر رفت بیرون.منم دیگه سریع دنبالش رفتم ....چون عصبی بود نمی خواستم چیزی بگما ولی داشتیم از در مدرسه بیرون می رفتیم گفتم: من خودم میرم خونه شما دیگه برید...ولی یهو عصبانی گفت: از این لحظه به بعد صداتو نشنوم دیگه فقط بشین تو ماشینمنم دیگه هیچی نگفتم ولی وقتی رفتم سوار ماشین شم دیگه قشنگ دلیل اون همه عصبانیت و دیر اومدن بابا رو فهمیدم...طاها و عرفان تو ماشین بودن و عرفانم داشت گریه می کرد.وقتی این صحنه رو دیدم دیگه تو دلم گفتم خدا به داد برسه امروز و نمی شدم حرف زد که بپرسم چی شده ولی وقتی رسیدیم و پیاده شدیم من تازه به عمق فاجعه پی بردم سر و وضع طاها و عرفان دیدنی بود واقعا یعنی لباساشو ن جر خورده بود..مال عرفان هم شلوارش هم یقه اش..مال طاها هم چندتا دکمه اولش رو نداشت ...سر تا پاشونم خاکی بود.قشنگ معلوم بود دعواشون طبق آرزوی عرفان کف حیاط بوده چون کف کلاس اونقد خاکی نمیشه آدم.. اونم اول مهر که همه جا رو طی کشیدنوقتی رفتیم تو ،عرفان سریع رفت بالا و بابا هم طاها رو برد تو آشپزخونه که سر و وضعش و مرتب کنه منم می خواستم شلوارمو عوض کنم برم مدرسه ولی صبر که ببینم بابا چی میگه بهم.... بابا که داشت شلوارطاها رو پاک می کرد طاها یه ریز حرف می زد می گفت:عمو عرفان اونا رو نزدا،من خودم زدم...فقط یکیشونو زد ولی من همه شونو می تونستم بزنم ...ولی بعدش اون پنجمیه رو فک کنم نمیتونستم بزنم...عرفانم فرار کرد دیگه...بعدش به ناظم گفتیم عمو!!یعنی من کف کرده بودما ،معلوم نبود با چند نفر درگیر شده بودن که پنجمی هم توشون بوده!!!!بابا هم دیگه کلافه شده بود ولی آروم فقط گفت: خیله خب دیگه حالا شما یه کم ت باش فعلا....طاها هم دیگه ت شد ولی از آشپزخونه داشتن میومدن بیرون طاها باز گفت: عمو عرفان و دعوا نکنید باشه؟!ما دیگه دعوا نمی کنیم.طاها واقعاً خیلی بچه با معرفتی بود و هست همیشه..خیلی..مثله باباش. بابا هیچی نگفت فقط گفت کیفتو وردار بریم بعدم بهم گفت نمی خواد دیگه برم امروز رو ، باشم تا برگرده...منم دیگه لباسامو عوض و رفتم سراغ عرفان.+تازگیای پستام خیلی طولانی میشه...ان شاالله بقیه شم می نویسم به زودی... بسم الله الرحمن الرحیم و ایاه نستعین انا لله و انا الیه راجعون ارتحال استوانه انقلاب ی، صح صالح و صابر و صادق راحل (قدس سره) و امین امت، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به محضر مبارک بقیة الله ارواح من سواه فداه، محترم، ملت بزرگ ایران و خاندان شریف آن رحیل محبوب تسلیت عرض می نما. همین الان یه جایی خوندم که "آرزو نکن جای ِ دیگه ای بودی، آدما بزرگ ترین مشکلاتشون رو به هیچ نمی گن." و "باطن زندگی خودت رو با ظاهر زندگی ی مقایسه نکن." و باز هم اینکه "آواز دهل از دور خوش است." خودمو میذارم جای ی که فقط ع ای اینستاگرام منو میبینه. از چشم اون من عجب زندگی دارم! اونوقته . وقتی به عنوان همسر دوم وارد زندگی ی می شوید وقتی به عنوان همسر دوم وارد زندگی ی می شوید یک بام و دو حوّا 2 سال پیش با علی آشنا شدم. نزدیک به 3 سال بود که از همسرش جدا شده و یک سال از من بزرگ تر بود. می خواست دوباره ازدواج کند. می گفت: «حس می کنم وقتی تنها زندگی می کنم، چیزی کم دارم» از . یک قوطی رنگ...
یک قلمو...
من و زندگی...
قلمو را بر میدارم و بر زندگی ام رنگ میزنم... رنگِ زندگیِ من هم رنگِ توست...
نه سیاه است... نه سپید... نه خا تری... نه آبی... صورتی هم نیست...
رنگ زندگی ام سبز است... به رنگِ انتظارِ تو... زندگی آرام است،مثل آرامش یک خواب بلند.
زندگی شیرین است،مثل شیرینی یک روزقشنگ.
زندگی رویایی است،مثل رویایِ یک کودک ناز.
زندگی زیبا است،مثل زیبایی یک غنچه ی باز.
زندگی تک تک این ساعت هاست،زندگی چرخش این عقربه هاست،زندگی رازدل مادرمن.زندگی قامت استوا درمن
پرعشق دوستتان دارمدوست داشتن
روزپدرروبه تماام پدرهای مهربوون دنیاتبریک میگمگل تقدیم شما
وهمچنین پدرایی که شایدتاپارسال بودن اماامسال نه

تبریک میگم.روحشون قرین رحمت الهیدلم ش ت


دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی


فرمت فایل
docx


تعداد صفحات
84


حجم فایل
147 کیلو بایتپس از پرداخت، لینک فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و
بصورت فایل ورد
همراه با منابع
2-1. مقدمه:..................................................................................... بسم رب المهدی شاید آن روز که سهراب نوشت: "تا شقایق هست زندگی باید کرد" خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت: هر گلی هم باشد، چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی بی مهدی زندگی با غم‏هاست. سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت ، حضرت صاحب ا مان (عج) را تبریک عرض میکنم. سی و مین نشست کتاب خوان کتابخانه­ای شهرستان درمیان همزمان با هفته جهانی کودک در کتابخانه حسین (ع) بورنگ با ارائه­ شش کتاب به شرح ذیل برگزارشد «بهشت را زینت کنید » نوشته زهرا زواریان/ ارائه توسط: فاطمه نازنین عباسیان (دانش آموز)، «ده قصه از رضا(ع)» نوشته مژگان شیخی/ ارائه توسط: الهه قیاسی(عضو کتابخانه)، «دیو دیگ به سر » نوشته سپیفرهاد حسن زاده/ ارائه توسط: کوثر دری (عضو کتابخانه)، «اگر ان نبودند» نوشته مجید ملامحمدی/ ارائه توسط: طاها بخشی (عضو کتابخانه) ، «مجموعه قصه های زینب » نوشته مهری ماهوتی/ ارائه توسط: حسین عابدینی (عضو کتابخانه) ، «مراقب باش در خیابان» نوشته کلیر لیولین/ ارائه توسط: علی بشکزی (دانش آموز) .
زندگی راه خودش را می رود و گوشش بد ار آرزوهای نیست. ما با آرزوهای مان خواب می بینیم و خواب های مان تلافیِ زندگی های نزیسته است. آرزو می کنم، یعنی خواب دیده ام...

? صدیق قطبی دست از مقایسه برداریم : هیچ کدام از انهایی که همسرت را با انها مقایسه می کنی ، هنوز با تو زندگی نکرده اند تا نقاط ضعفشان را هم ببینی ....!!!! از دور همه در زندگیشان قهرمانند ...... اما نه ...!!!!!! قهرمان واقعی ی است که با خوشی و نا خوشی ، عاشقانه در کنارت زندگی می کند ...... قهرمان زندگیت را ع.