شرکت نظافت مهر آذرخش - اخبار روز


ید کیف چرم

پاک کفش جیر , شیوه پاک کفش جیر
برای پاک کفش جیر از شستشوی بیشتراز حد و دفعات مضاعف با برس دوری کنید
جیر , پارچه ای گران قیمت است که در کیف های دستی , قه , مبلمان و کفش از آن استفاد میگردد . جیر , چرم ظریفی است که به گرد و غبار , خاک و شدن زیاد حیاتی است . در صورتی . پنج شنبه گذشته ارباب رجوع اداره ثبت ناحیه *** کرج، بودم. نوشته روی در ب دستشویی طبقه 4 توجهم را جلب کرد و علتش را هم نوشته بود که: ارباب رجوع چونکه کثیف هستن... آیا غیر از اینه که کارمندان در خدمت مراجعین هستند؟ اگر مراجعین نباشند حضور کارمند چه جایگاهی دارد؟ آیا مراجعین سایر داراتی مثل ... تمیز هستند و فقط صاحبان املاک ناحیه ... کرج اصول بهداشتی را رعایت نمی کنند؟ یا شاید این اداره نظافت چی نداره یا ... شاید نظافت چی آنجا به جای پرداختن به نیازمندی های ارباب، در خدمت ... است.


مزایا و معایب استفاده از اسکرابر ها و روش سنتی (استفاده از تی) :- به عنوان مثال یک نیروی انسانی قادر به نظافت 80 متر مربع در ساعت می باشد ، در حالی که یک دستگاه اسکرابر به طور میانگین 1700 متر مربع در ساعت را نظافت می کند ، که به طور چشمگیری می توان نیروی انسانی را کاهش داد.
- . امروزه بیشتر امور نظافتی به وسیله دستگاه های کاملا تخصصی و به شکل مکانیزه صورت می گیرند. از نظافت انواع کارخانجات گرفته تا محیط های تجاری و اداری و حتی وسایل نقلیه توسط این دستگاه های مدرن مورد شستشو قرار می گیرند. قطعا یکی از پرکاربردترین انواع دستگاه نظافتی واترجت می باشد. این محصولات به طور گسترده در نظافت انواع محیط ها مورد استفاده قرار می گیرند. واترجت ها در دو نوع آب گرم و آب سرد تولید می شوند که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند. همانطور که گفته شد یکی از امور نظافتی که توسط این دستگاه ها صورت می پذیرد شستشوی انواع وسایل نقلیه می باشد. در این نوشتار توضیحات مختصری درباره شستشوی قطار به شما ارائه می شود. نظافت بخش های مختلف قطار ا امات مختلفی دارند که همواره باید مد نظر باشند. یکی از این ا امات نظافت در زمان کوتاه است. با توجه به اینکه قطار باید از چرخه کار برای نظافت خارج شود، باید توسط دستگاه هایی مورد نظافت قرار گیرد که در کوتاه ترین زمان توانایی انجام کار را داشته باشند.
واترجت معمولا بدنه واگن ها با آلودگی های سخت و روغنی پوشانیده می شوند به همین دلیل استفاده از واترجت آب گرم به منظور نظافت بدنه واگن ها بسیار کاربردی می باشد. از دیگر موارد نظافتی قطار ها نیز نظافت داخل واگن ها (صندلی ها و کف) می باشد. به این منظور نیز جاروبرقی های کوله ای بهترین انتخاب می باشند. همچنین با توجه به ارتفاع واگن ها معمولا از لانس افزایش طول واترجت نیز به منظور دسترسی به بخش های بالایی واگن نیز استفاده می شوند. گاها که نیاز به از بین بردن آلودگی های بسیار سخت، زنگ زدگی و رنگ از روی پوشش ف ی واگن قطار ها وجود دارد از نازل سندبلاست به منظور پا ازی آنها مورد استفاده قرار میگیرد.
به طور کلی درباره نظافت قطارها یا واگن ها بایستی به نکات زیر توجه داشته باشید: شستشوی سقف واگن ها شستشوی کناره های واگن ممکن است در مواردی که آلودگی بسیار سرسخت باشد از نازل سند بلاست بر روی دستگاه واترجت نیز استفاده نمود. شستشوی چرخ ها و بقیه قسمت ها. در صورت وم استفاده از قابلیت پاشش مواد شوینده دستگاه ها نیز توصیه می شود. از این رو می توان به استفاده از دستگاه های کارواش صنعتی به منظور نظافت صنعتی واگن ها قطار کاربرد زیادی دارند. تیم فوتسال گیتی پسند با پیروزی 5 بر 0 مقابل یاسین پیشرو قم 60 امتیازی شده و موفق به ب قهرمانی شد. همچنین تیم دبیری تبریز با پیروزی 8 بر 2 مقابل آذرخش بندرعباس با 59 امتیاز دوم شد. تیم مس سونگون هم که ارژن شیراز را 2 بر 0 ش ت داد با 58 امتیاز به رده سوم رسید. کفپوش یک فضای خاص بعلت تردد پیوسته افراد و همچنین امکان ریخته شدن مواد جامد و مایع و انواع آلودگی ها بر روی آن، نسبت به بخش های دیگر آن محیط ویژه سریع تر آلوده شده و محل قرارگیری آن به گونه ای است که به سرعت آلودگی را نشان می دهد. بنابراین عملیات شستشو و نظافت کف همواره یکی از مهم. امروزه بیشتر امور نظافتی به وسیله دستگاه های کاملا تخصصی و به شکل مکانیزه صورت می گیرند. از نظافت انواع کارخانجات گرفته تا محیط های تجاری و اداری و حتی وسایل نقلیه توسط این دستگاه های مدرن مورد شستشو قرار می گیرند. قطعا یکی از پرکاربردترین انواع دستگاه نظافتی واترجت می باشد. این محصولات به طور گسترده در نظافت انواع محیط ها مورد استفاده قرار می گیرند. واترجت ها در دو نوع آب گرم و آب سرد تولید می شوند که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند. همانطور که گفته شد یکی از امور نظافتی که توسط این دستگاه ها صورت می پذیرد شستشوی انواع وسایل نقلیه می باشد. در این نوشتار توضیحات مختصری درباره شستشوی قطار به شما ارائه می شود.نظافت بخش های مختلف قطار ا امات مختلفی دارند که همواره باید مد نظر باشند. یکی از این ا امات نظافت در زمان کوتاه است. با توجه به اینکه قطار باید از چرخه کار برای نظافت خارج شود، باید توسط دستگاه هایی مورد نظافت قرار گیرد که در کوتاه ترین زمان توانایی انجام کار را داشته باشند.
واترجت معمولا بدنه واگن ها با آلودگی های سخت و روغنی پوشانیده می شوند به همین دلیل استفاده از واترجت آب گرم به منظور نظافت بدنه واگن ها بسیار کاربردی می باشد. از دیگر موارد نظافتی قطار ها نیز نظافت داخل واگن ها (صندلی ها و کف) می باشد. به این منظور نیز جاروبرقی های کوله ای بهترین انتخاب می باشند.همچنین با توجه به ارتفاع واگن ها معمولا از لانس افزایش طول واترجت نیز به منظور دسترسی به بخش های بالایی واگن نیز استفاده می شوند. گاها که نیاز به از بین بردن آلودگی های بسیار سخت، زنگ زدگی و رنگ از روی پوشش ف ی واگن قطار ها وجود دارد از نازل سندبلاست به منظور پا ازی آنها مورد استفاده قرار میگیرد.
به طور کلی درباره نظافت قطارها یا واگن ها بایستی به نکات زیر توجه داشته باشید:شستشوی سقف واگن هاشستشوی کناره های واگنممکن است در مواردی که آلودگی بسیار سرسخت باشد از نازل سند بلاست بر روی دستگاه واترجت نیز استفاده نمود.شستشوی چرخ ها و بقیه قسمت ها. در صورت وم استفاده از قابلیت پاشش مواد شوینده دستگاه ها نیز توصیه می شود.از این رو می توان به استفاده از دستگاه های کارواش صنعتی به منظور نظافت صنعتی واگن ها قطار کاربرد زیادی دارند.
نمایندگی انحصاری طراحی تهویه از شرکت td&t اسپانیا احتراما بدینوسیله به اطلاع همکاران و عزیزان می رساند شرکت آراکو (آذرخش ریل آریا) موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت td&t اسپانیا در حوزه طراحی و شبیه سازی سیالاتی تهویه مترو و تونلهای ریلی گردیده است. خدمات قابل ارائه در این حوزه عبارت است از شبیه سازی تهویه تونل با ses شبیه سازی تهویه cfd تائید طراحی تهویه تونل و مترو توسط مشاور خارجی برای ب اطلاعات بیشتر به آدرس www.araco.ir مراجعه فرموده و یا با شماره های 02166561974-02166595231 و شماره مستقیم 09124780268 تماس حاصل فرمائید. it is an honor to announce that araco is now official representative of td&d company in design and simulation of metro and railway tunnel ventilation سابقهٔ طراحی هواپیمای جنگنده در ایران به بعد از انقلاب می رسد و طراحی این گونه هواپیماها کاملاً ایرانی و بومی بوده است. نیروی هوایی ایران در دوران دفاع مقدس و پس از آن نقش مهمی در امنیت ملی ایران داشته است.   [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
مقاله بهداشت و ایمنی در محیط کار مقاله بهداشت و ایمنی در محیط کار70ص تعریف بهداشت فردی: پیروی افراد از یک سلسله دستورات و عادتهای خوب و دوری جستن از رفتارهای غلط مجموعاً باعث جلوگیری از بروز و اشاعه بیماریها می گردد که به آن رعایت بهداشت فردی گویند. اصول و نکات بهداشت فردی:اندامهای مختلف بدن،استراحت طبیعی،نظافت ، خواب مناسب، رژیم غذایی مناسب،ورزش،پوشاک و است و رعایت عادات مناسب و مورد پسند. حفظ سلامت و بهداشت چشم : نظافت چشم رعایت شود و از دست زدن دستهای آلوده و یا دست ...
دریافت فایل شگردهای نظافت خانه در مدتی کوتاه+ تصاویرراه های نظافت خانه تقریبا همه ما شرایطی که در آن میزبان شامی بوده و تا یک ساعت قبل از رسیدن مهمانان سخت مشغول مرتب و فراهم وسایل مورد نیاز برای پذیرایی بوده ایم را تجربه کرده ایم. ایجاد چیدمان مرتب در خانه همیشه موضوع مهمی بوده و تقریبا همه خانه دارها بروی این […]شگردهای نظافت خانه در مدتی کوتاه+ تصاویرراه های نظافت خانهتقریبا همه ما شرایطی که در آن میزبان شامی بوده و تا یک ساعت قبل از رسیدن مهمانان سخت مشغول مرتب و فراهم وسایل مورد نیاز برای پذیرایی بوده ایم را تجربه کرده ایم. ایجاد چیدمان مرتب در خانه همیشه موضوع مهمی بوده و تقریبا همه خانه دارها بروی این موضوع حساسیت ویژه ای ب ج می دهند. اما زندگی امروزی پر است از کارهای برنامه ریزی شده و نشده که عمدتا وقت گیر نیز هستند و به همین خاطر رسیدگی به بعضی از کارهای ساده تر را عملا غیر ممکن می کنند. یکی از همین کارها نظافت خانه است که اصولا باید هر هفته انجام شود اما به دلایل کاری همیشه به تعویق می افتد. اما در این مطلب با نکاتی آشنا خواهید شد که نظافت خانه را فقط در ۱۵ دقیقه برای شما عملی می کند!از آنجایی که بیشتر وقتمان را در اتاق نشیمن می گذرانیم بهتر است از همین مکان شروع کنیم. بنابراین برداشتن لوازمی که فضای این مکان را بهم ریخته نشان می دهند سریعترین کار ممکن است. از آنجایی که وقت کمی داریم نمی شود هر چیزی را دقیقا سر جای خودش قرار داد، پس بهتر است آنها را موقتا درون سبد یا وسیله مناسب دیگری قرار بدهیم تا بعدا و سر فرصت به مرتب سازی آنها بپردازیم. (بهترین چینش مبلمان راحتی در اتاق نشیمن خانه بهمراه ع ) شگردهای نظافت خانه در مدتی کوتاه+ تصاویراگر در عجله هستید و مهمانان در حال رسیدن هستند ساده ترین کار بستن درب اتاق خواب ها است. اگر زمان کافی در اختیار دارید باید وقت خود را فقط بروی مرتب تخت خواب بگذارید. شاید شگفت زده شوید که یک تخت خواب مرتب تا چه اندازه می تواند فضای اتاق را منظم و تمیز نشان دهد حتی اگر خود اتاق کثیف باشد. پهن یک روتختی شیک در کنار مرتب گذاشتن بالش ها و ن های تخت خواب، تمام کار را به سادگی برای شما انجام می دهند. (مدل روتختی اسپورت یک نفره و دونفره اتاق خواب)شگردهای نظافت خانه در مدتی کوتاه+ تصاویر

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال کشور دو تیم شهروند ساری و آذرخش بندرعباس در بندرعباس به مصاف هم رفتند. این دیدار در پایان با نتیجه 5بر4به سود شهروند به پایان رسید تا با ب 20امتیاز با روحیه به ساری برگردد. مرتضی عظیمایی دو گل،محمد رضا کرد،حمید رضا ره انجام و طه مرتضوی هر کدام یک گل . خبرگزاری فارس: نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال و س رست کمیته فوتسال از سالن شهید بهشتی مشهد فرار کرد. دیدار افتتاحیه لیگ برتر فوتسال کشور قرار بود امشب با برگزاری دیدار تیم های فرش آرا مشهد و آذرخش بندرعباس در سالن ... یک ابزار نظافت بسیار محبوب که در مجموعه تجهیزات و ابزارهای نظافتی هر خانه ای وجود دارد، جاروبرقی می باشد. جاروبرقی ها ابزاری کاملا کارآمد بوده و قادرند انواع آلودگی و پسماند جامد و خشک را با سرعت بسیار بالا جمع آوری کنند. مدل های متنوع جاروبرقی آب و خاک کارایی بالاتری داشته و ب. فصل، فصل خانه تکانی است. فصلی که به سنت دیرینه ما ایرانی ها هر سال در ماه های پایانی آن خانم های ایرانی به نظافت کلی و زدودن گرد و غبار یک سال از چهره خانه می پردازند. قطعا در این میان نظافت و شست وشوی برخی از لوازم، به ویژه لوازم گران قیمت دقت بیشتری می طلبد، زیرا عدم رعایت برخی . دستگاه های تمام اتوماتیک کارواش نظافت موثر و با کیفیت تری را درمقایسه با شیوه های سنتی نظافت ارائه می دهندف این دستگاه ها با کاهش در میزان اب مصرف شده برای شستشو و نظافت خودرو ها تاثیر بسزایی در صرفه جویی آب داشته و از این رو علاوه برر سازگاری با محیط زیست موجب افزایش سود اوری و. با توجه به حلول ماه مبارک رمضان با همت معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان الشتر طی بخشنامه ای به کلیه واحد های آموزشی شهرستان ابلاغ شد تا با همکاری یاوران و اعضای ستاد هر آموزشگاه نسبت به غبار روبی و نظافت خانه مدرسه اقدام گردد.ضمناً این آیین در خانه اداره آموزش و پرورش توسط معاونت پرورشی و تعدادی از همکاران اداری در مورخه 97/2/25 انجام و بنر های ادعیه ماه مبارک رمضان و تعقیبات در محل خانه اداره نصب گردید.
ادامه مطلب خطبه شماره 9: وَ قَدْ اءَرْعَدُوا وَ اءَبْرَقُوا، وَ مَعَ هَذَیْنِ الْاءَمْرَیْنِ الْفَشَلُ، وَ لَسْنَا نُرْعِدُ حَتَّى نُوقِعَ وَ لاَ نُسِیلُ حَتَّى نُمْطِرَ
ترجمه شماره 9: همانند تندر وشیدند و چون آذرخش شعله افکندند. با اینهمه ، ترسیدند و در کار بماندند. ما چون تندر نمى و. طبق برنامه کادر فنی چهار جلسه بدنسازی در عرض یک هفته زیر نظر مهدوی از روز پنجشنبه برگزار خواهد شد ، و در هفته آینده روز یکشنبه و پنج شنبه پیگیری خواهد شد و از هفته بعد نیز تمرینات با توپ زیر نظر رضازاده  به صورت فشرده برگزار خواهد شد . شایان ذکر است چند بازیکن جدید هم از این هف. کارخانه ها دارای سالن های وسیعی هستند که روزانه چندین نفر در آن تردد می نمایند. آلودگی ها و ضایعات ناشی از جابجایی مواد خام و یا مرحله تولید، باعث می شود محیط برای تردد کارمندان و کارگران در آن ناحیه ناسالم باشد. به همین دلیل این سالن ها و سوله های وسیع باید به طور مداوم نظافت شو. نظافت نما درکرج نماشویی شستن نما با طناب بدون با بیمه ی ایران.هیچگونه خطری ندارد.از داربست ایمن تر است.در کرج و حومه کار در ارتفاع*بدون داربست*بدون هزینه داربست رزین کاری اجرنماو سنگ انتک *بدون داربست پیچ و رولپلاک سنگ نما و سنگهای افتاده با طناب نماشویی و نظافت نما با متد روز د. دستگاه برش لیزر با بهترین کیفیت ها و نازل ترین قیمت ها تولیدی شرکت pnc laser . دستگاه برش لیزر تولید شده با قطعات وارده از چین و موونتاژ شده توسط تکنسین های خبره شرکت. دستگاه برش لیزر نگهداری دستگاه برش لیزر: جهت بهرمندی از یک دستگاه خوب و کارامد نکات ابتدا باید دستگاهی که با آن کار . دلایل بوی # _

1⃣ تغذیه

زن و مرد ، عطری دارد که برای طرف مقابل خوش آیند و تحریک کننده است ولی اگر تغذیه درست نباشد این عطر به بوی ناخوش آیند تبدیل میشود

♦️فست فود نخوردید
♦️سرخ ی نخورید
♦️از میوه و سبزیجات بیشتر بخورید
♦️نیم ساعت قبل و ۲ ساعت بعد غذا آب بخوری. * سخنرانی آذرخش مکری (روان پزشک) در جمع دانشجویان جدیدالورود متاسفانه مرورگر شما، ق لت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب 5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آ ین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این. نمایندگی شرکت نب
نمایندگی شرکت ترمو فیشر
نمایندگی شرکت نووس
نمایندگی شرکت گیبکو
نمایندگی شرکت آلفا ایسر
نمایندگی شرکت آلفا ایزر
نمایندگی شرکت آکروس
نمایندگی شرکت اکرس
نمایندگی شرکت لونزا
نمایندگی شرکت لنزا
نمایندگی شرکت ای بایوساینس
نمایندگی شرکت اسپکتر. جاروی است اتوماتیک نیازی به راهبر یا اپراتور ندارد و فقط کافیست جارو روشن و به داخل آب انداخته شود آن گاه جاروی به صورت اتوماتیک کف است حرکت و از دیوارها بالا رفته و است را لایروبی می کند .
از مزیت های مهم جاروی است اتوماتیک نظافت و تمیز دیواره است و جداره های شیب دار به صورت اتوماتیک می باشد . به این شکل که جاروی است اتوماتیک با حرکت به روی جداره و دیواره است این مناطق را نظافت می کند و با توجه به اینکهجاروی است اتوماتیک توسط نیرو مکشی پمپ روی دیوار ها حرکت می کند پس از وج جاروی است اتوماتیک از آب است و قطع شدن جریان آب جاروی مجددا به داخل است باز می گردد .

ادامه در لینک زیر :
http://www.bamintahvie.com/category/pool/cleaning-equipment/man-sweep-pool

جاروی است اتوماتیک نیازی به راهبر یا اپراتور ندارد و فقط کافیست جارو روشن و به داخل آب انداخته شود آن گاه جاروی به صورت اتوماتیک کف است حرکت و از دیوارها بالا رفته و است را لایروبی می کند .
از مزیت های مهم جاروی است اتوماتیک نظافت و تمیز دیواره است و جداره های شیب دار به صورت اتوماتیک می باشد . به این شکل که جاروی است اتوماتیک با حرکت به روی جداره و دیواره است این مناطق را نظافت می کند و با توجه به اینکه جاروی است اتوماتیک توسط نیرو مکشی پمپ روی دیوار ها حرکت می کند پس از وج جاروی است اتوماتیک از آب است و قطع شدن جریان آب جاروی مجددا به داخل است باز می گردد .

ادامه در لینک زیر :
http://www.bamintahvie.com/category/pool/cleaning-equipment/man-sweep-pool

برخی نکات درباره نظافت کفپوش لمینیتمیزان و نحوه نظافت, با دوره زمانی آن تناسب کامل دارد. بهمین جهت شیوه نظافت هفتگی, ماهانه و دوره ای با هم متفاوت است. آنچه در پی می آید برخی نکات است که در نظافت هفتگی کفپوش لمینت باید لحاظ نمود.اصولا نظافت, امری مداوم است. اگر این کار بصورت مرتب و با برنامه انجام نشود, آلودگی ها بقول معروف به خوردلمینیت میرود و آنگاه نظافت به آسانی میسر نخواهد بود. در چنین ح ی سطح کفپوش لمینت از درخشندگی و براقیت نخست افتاده و حتی بعد از نظافت نیز همچنان چرک بنظر میرسد.حفظ درخشندگی دائم لمینیت نیازمند نظافت مرتب و وا دوره ای است.برای نظافت کفپوش لمینت میتوان از بخارشوی, یا t نمدار استفاده کرد. اما قبل از اینکار لازم است گرد و غبار سطحکفپوش لمینیت را با بصورت خشک ( با استفاده از جارو برقی یا . . . ) کاملا زدود.قبل از وا لمینیت حتما کف را از گرد و غبار پاک کرده و با بخارشوی نظافت نمائید.مرحله بعد نظافت لکه های موردی است که ممکن است بواسطه ریختن یا چسبیدن شربت, جوهر, آدامس و . . . بوجود آمده باشد. برای این منظور پیشنهاد میکنیم از محلول سرکه یا الکل با آب استفاده نمائید. استفاده از سفیدکننده های شیمیائی برای زودون اینگونه لکه ها باعث آسیب دیدن وینیل رویه کفپوش لمینیت شده و جدا باید از آن اجتناب نمود. نمونه ای از یک برند براق کنندهمرحله آ استفاده از بخارشوی یا پارچه نخی نمدار است. در نظافت های ماهانه, بعد از شستشوی کفپوش لمینیتروغن مخصوص براق کننده را روی لمینیت اسپری می نمایند و آنگاه با یک دستمال نخی تمیز سطح کار را می دهند. این کار مانع خشکی سطح و لبه های کفپوش لمینیت شده و باصطلاح به صدا نخواهد افتاد. در موقع استفاده از وا لمینت دقت نمائید که روغن حتما به درزهای طولی یا عرض تایل های کفپوش لمینت نفوذ نماید.همانقدر که نظافت و وا برای عمر کفپوش لمینت مفید است, زیاده روی در شستشو و استفاده از روغن مخصوص هم میتواند باعث آسیب دیدن یا تسریع در چرک شدن کفپوش لمینیت گردد. در هر حال دقت نمائید که آب و کفپوش لمینیت, دوستان چندان خوبی نیستند. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} طرح درس روزانه لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .docx ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 5 صفحه قسمتی ا. هنگام دیدن آموزش در بندرعباس، در یکی از ساختمانهای نیروی هوایی به سر می بریم. حدود 170 نفر آنجا استقرار داشتند. برای همین به سرعت سرویسهای بهداشتی کثیف می شد؛ اما صبح که از خواب برمی خاستیم، سرویسها تمیز بود؛ از تمیزی برق می زد. هیچ نمی دانست آنها را چه ی نظافت می کند. اواسط دوره،. سهولت دسترسی و نظافت مخازنمخازن دستگاه اسکرابر پس از هر بار استفاده باید کاملا تخلیه شده و به دقت مورد نظافت و شستشو قرار گیرند. عدم شستشو و تخلیه مناسب مخزن آب کثیف موجب باقی مانده آب و آلودگی در اتصالات و زوایای آن شده و در طولانی مدت خود تبدیل به یک عامل انتشار آلودگی می شود. . نظافت سنگ تراورتن اصول خاصی دارد که در این مقاله به آن می پردازیم . یکی از انواع سنگ های طبیعی که دارای زیبایی خاصی است سنگ تراورتن می باشد که می تواند در شرایط ایده آل و مطلوب طول عمری ۳۰ ساله داشته باشد و هیچ خدشه ای به آن وارد نشود. از آنجایی که سنگ های طبیعی دوام و استحکام بسیار زیادی دارند اما نیازمند مراقبت بیشتری در مقایسه با سنگ های دیگر هستند تا زیبایی خود را برای مدت های طولانی حفظ کنند. چنانچه از کاشی های تراورتن در منزل خود استفاده کرده اید بهتر است آن ها را به صورت صحیحی تمیز کنید تا جلوه خود را حفظ کرده و کارایی بیشتری داشته باشند.مطالعه ادامه مقاله در : kafsabi20.com
معنی خواب برق رعد و برق صادق علیه السلام می فرمایند: که برق درخواب بر پنج وجه است. اول: خزانه دار پادشاه. دوم: وعده بد. سوم: تندى و سرزنش (خیر). چهارم: رحمت. پنجم: راه راست. محمد ابن سیرین بصری گوید: برق در خواب خزانه دار پادشاه است و بعضی از معبران گفته اند: برق، وعده پادشاه است به بد. 1- صاعقه
همه چیز از تابش خورشید به زمین شروع می شود . خورشید آب های سطحی را تبخیر کرده و به ابر تبدیل می کند . بادها ابرها را به حرکت در می آورند . ابرها در مسیر حرکت خود بار دار شده و در صورت به زمین صاعقه را بوجود می آورد . شاید بتوان صاعقه را جزء اولین پدیده های هواشناسی دانست که . صبح، همین که چشمم به دنیا گشوده شد، خودم را در ح ِ غم انگیزی دیدم. دیدم که چشمم به پنجره است و هوا، گرفته ی گرفته، تاریک، ابری، زمستانی، مُرده... تو خودت حساب کن چه حالی دارد که صبحِ را، آن هم در روزی پائیزی، از عصر و نزدیکْ به غروبش آغاز کنی... نه، البتّه که صبح بود، نه نزدیکِ طلوع . هر شخصی که در یک مزرعه یا اصطبل کار می کند، می داند که نظافت این گونه محیط ها چقدر مشکل و طاقت فرسا است. اینگونه فضاها از مکان هایی هستند که به شدت در معرض آلودگی قرار دارند. از این رو بایستی نظافت مزارع و اصطبل ها با برنامه ریزی دقیق و به صورت روزانه صورت بگیرد.نظافت مزارع و اصطبل ها با دستگاه کارواش صنعتیدستگاه کارواش صنعتی یا واترجت صنعتی یا دستگاه فشار قوی آب نیز از محصولات نظافتی می باشد که قادر است با فشار بالای آب خود انواع آلودگی ها از جمله دوده، گل و لای، گرد و غبار و … را از روی سطوح گوناگون پاک کند. دستگاه های واتر جت یا شوینده صنعتی نوع آب گرم از محصولات محبوب مورد استفاده در این گونه محیط ها می باشند. دستگاه های کارواش صنعتی آب گرم که فشار کاری یا عملیاتی تا 200 بار (bar) و با حرارت بالا تولید می کنند، می توانند برای نظافت مزارع و اصطبل ها مفید باشند.بسیاری از محصولات کارواش صنعتی نیز از مواد شوینده همراه آب به منظور نظافت بهتر و با کیفیت تر استفاده می کنند.به هر حال شخصی که در یک مزرعه یا اصطبل کار می کند، می تواند درک کند که دستگاه های شوینده صنعتی راه حل مناسب و ایده آلی برای نظافت این مکان ها می باشد. علاوه بر مزارع و اصطبل ها که مستعد جذب گرد و خاک و انواع آلودگی می باشند، ماشین آلات کشاورزی نیز آلودگی های گوناگونی از جمله چربی یا گریس، روغن، گل و لای و … را به خود می گیرند که تنها راه حل مناسب برای نظافت آن ه،ا استفاده از محصولات شستشوی فشار قوی آب می باشند.انواع واترجت های آبگرم به منظور از بین بردن انواع آلودگی ها ایده آل می باشند. واترجتهای آب گرم نه تنها برای شل و پاک لکه های سخت مناسب هستند، بلکه پاک گریس نیز که یکی از سخت ترین کارهای نظافتی می باشد نیز، انجام می دهند.قبل از استفاده از دستگاه شستشو با آب، همیشه مهم است دستورالعمل های ایمنی و دیگر موارد مهم را بخوانید. این کارواش بایستی در موقعیت مناسبی به منظور نظافت مزارع و اصطبل ها مورد استفاده قرار بگیرند. شرکت karcher آلمان به عنوان جهانی تولید انواع محصولات نظافت صنعتی طیف وسیعی از دستگاه های شوینده پر فشار را ارائه می نماید. در ادامه به یکی از این دستگاه های کارواش صنعتی قدرتمند اشاره می شود. کارواش صنعتی
دستگاه کارواش صنعتی مدل hds 1020 کمپانی karcher آلماندستگاه کارواش صنعتی مدل hds 1020 یکی از پرقدرت ترین و پرفروش ترین محصولات یا وسیله های نظافتی در جهان می باشد. یکی از ویژگی های فوق العاده این محصول دارا بودن دو مخزن مواد شوینده 10 و 20 لیتری بوده و از نوع برقی – دیزلی است. برای ب اطلاعات بیشتر درباره ی این دستگاه بر روی ع زیر کلیک نمایید. همچنین برخی مشخصات فنی این محصول به صورت زیر می باشد:
نوع برق مصرفی: 3 فاز آب گرمفشار عملیاتی: 30 الی 200 (bar)بیشترین میزان دبی وجی آب: 1000 لیتر در ساعت (l/h)بیشترین میزان دمای وجی: 155 درجه سانتی گراد (c)توان موتور: 78000 وات یا 7?8 کیلو وات (kw)حجم مخزن مواد شوینده: 10 + 20 (l)حجم مخزن سوخت: 25 (l)
از ویژگی های بارز و عالی این کارواش صنعتی یا دستگاه فشار قوی آب این است که موتور آن به وسیله ی آب خنک نگه داشته می شود که این ویژگی باعث کم تر شدن استهلاک موتور دستگاه و همچنین افزایش زمان کارکرد آن می باشد. سیستم پیشرفته ای که در این کارواش صنعتی به کار رفته است، ح بهینه یا (eco!efficiency) است که باعث می شود دستگاه بدون هیچ مشکلی کار کرده و میزان مصرف سوخت را تا 20 درصد کاهش دهد. گذری بر صفحه اینستا گرام مجید حسین زادگان فرماندار شهرستان ساری زمانی که دانشجوی سال دوم بودم،یک روز سرجلسه امتحان وقتی چشمم به سوال آ افتاد،خنده ام گرفت!فکر حتماقصدشوخی داشته است، چون سوال این بود: نام زنی که محوطه دانشکده را نظافت می کند چیست؟ من آن زن نظافت چی رابارها دیده. هوای یه جوری با ابر های بارانی تیره شده که شب و روز رو به هم دوخته صدای غرش ابر ها یه حالی میده به آدم که نگو درسته عشق من رعد و برق و باران هستش یه جوری رعد و برق میزنه انگار برا من شادباش میاد ب ساعت سه برق قطع بود مطلقا تاریک وقتی آذرخش میزد یه جوری هوا روشن میشد که میشد مولکول ه. لایروبی و نظافت مسیرهای آب کوچه مشهد توسط پرسنل زحمتکش دهیاری دیزج خلیل انجام گرفت. گزارش تصویری:
روابط عمومی دهیاری و شورای ی دیزج خلیل
مشاور خارجی تهویه تونل نمایندگی انحصاری طراحی تهویه از شرکت td&t اسپانیا احتراما بدینوسیله به اطلاع همکاران و عزیزان می رساند شرکت آراکو (آذرخش ریل آریا) موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت td&t اسپانیا در حوزه طراحی و شبیه سازی سیالاتی تهویه مترو و تونلهای ریلی گردیده است. خدمات قابل ارائه در این حوزه عبارت است از شبیه سازی تهویه تونل با ses شبیه سازی تهویه cfd تائید طراحی تهویه تونل و مترو توسط مشاور خارجی برای ب اطلاعات بیشتر به آدرس www.araco.ir مراجعه فرموده و یا با شماره های 02166561974-02166595231 و شماره مستقیم 09124780268 تماس حاصل فرمائید. it is an honor to announce that ara co is now official representative of td&d company in design and simulation of metro and railway tunnel ventilation