سن سیز بیر گون اولماسین اینان - اخبار روز


سلامدر منهاجیار دو مطلب منتشر شده است که ظاهراً در تضاد با هم قرار دارند.
مطلبی با عنوان «ترویج تشیع نانوشته» در تضاد با مطلبی با عنوان «تبرک و بوسیدن» قرار گرفته است.
در آن مطلب، سؤال کننده، بوسیدن ضریح را که از آیین های تشیع نانوشته است مثال زده است و شما در پاسخ نوشته اید که: پس به روشنی می توان نتیجه گرفت که عمل به آئین ها (همان تشیع نانوشته)، توسط اصحاب منهاج فردوسیان، ترویج و تأیید آن است و موجب دچار شدن به لعنت خداوندگار می شود.
ولی در مطلب دوم با اینکه سؤال کننده، همان مثال را آورده است شما نوشته اید که: بوسیدن ضریح، حدیث ندارد ولی از آنجا که بوسیدن در عرف جامعه، نوعی ابراز علاقه و ارادت محسوب می شود، بدون قصد ورود، اشکال ندارد.
مطلب دیگری که ممکن است از این مطالب نتیجه شود این است که می شود بسیاری از آیین ها مانند شهادت ثالثه، عَلَم گردانی، زنجیرزنی و حتی قمه زنی، پوشیدن مشکی در عزا و بسیاری از موارد دیگر را تحت عنوان «نوعی ابراز علاقه و ارادت عرف» مجاز دانست.
با تشکرـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
باسمه تعالیسلام علیکم
تضادی که توهم شده است، اینگونه حل می شود که در جواب اول، طرف سخن، اصحاب منهاج فردوسیان هستند که اع ان مانند گفتارشان، در نزد غیر منهاجی ها سند محسوب می شود. اینان بار سنگین مسؤولیت هدایت رفتاری جامعه را نیز بر عهده دارند. اما در جواب دوم، طرف سخن، عوام غیر منهاجی هستند. اینان اگر این ابراز علاقه ها را به قصد ورود انجام ندهند، اشکالی بر آنان وارد نیست. عدم قصد ورود به این معنی است که این عمل را جزء دین و تشیع اثنی عشریه نشمارند.موفق باشید خوشا به حال آنان که نیاز خود را به خدا احساس می کنند، زیرا ملکوت آسمان از آن ایشان است. خوشا به حال ماتم زدگان، زیرا ایشان تسلی خواهند یافت. خوشا به حال فروتنان، زیرا ایشان مالک تمام جهان خواهند گشت. خوشا به حال گرسنگان و تشنگان عد ، زیرا سیر خواهند شد. خوشا به حال آنان که مهربان . سهراب سپهری 29 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 37 مقدمه: روشنی گل در برابر تاریخ مرغ قرار گرفته است از همین جا می توان درباره ی سهراب سپهری آغاز سخن کرد.الدار شاعر فرانسوی وضع هنرمندان را به وضع برادران بینای قرون وسطی تشبیه کرده است.اینان. میگویند خواندن قرآن آرامشی به روح می بخشد که در هیچ چیز دیگر نمیتوان آن را یافت! حال چند آیه را باهم مرور میکنیم تا به آرامش برسیم. بقره آیه ۲۴۴ بکشید در راه خد ا، که خدا به گفتار و کردار خلق شنوا و داناست. قصص آیه ۷۶ به درستی که الله شادی کنندگان را دوست ندارد صف آیه ۴ در حقیقت الل. رحیم پور ازغدی: دشمن همه ادیان است عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: گفت: حکومت همان قدر ی است که شاه شیعه بود و شاه آنقدر شیعه بود و که حکومت آل سعود حکومت اهل سنت است؛ در واقع تمامی اینان یک مذهب دارند و آن مذهب نفسانیت و دنیا پرستی است. به گزارش قدس آنلاین به نقل از خبرگزاری فا. جمال فروشی
آنانکه جمال خود را وسیله ای برای استفاده یا مالی می کنند بسرعت زشت می شوند. رعایت د و اخلاق همانا حراست از زیبایی است. ی که جمال خود را به دیگران می فروشد، حتی اگر فقط بصورت ف فروشی هم که باشد بتدریج زیبایی اش را از دست می دهد، یعنی قلمرو وجود خود را تنگتر و حقیرتر می . در این جا چار زندان است
به هر زندان دوچندان نقب، در هر نقب چندین حجره، در هر حجره چندین مرد در زنجیر…

از این زنجیریان، یک تن، زنش را در تبِ تاریکِ بهتانی به ضربِ دشنه یی کشته است.
از این مردان، یکی، در ظهرِ تابستانِ سوزان، نانِ فرزندانِ خود را، بر سرِ برزن، به خونِ نان فر. تعبیر جدیدی که رئیس جمهور محترم در ادامه عطوفت و مهربانی شان با منتقدان درباره آنها به کار بردند، تعبیر انقل نما بود، یعنی انی که به ظاهر ادعای انقل می کنند، اما در واقع انقل نیستند. معلومه وقتی انی که در جریان فتنه دامنشان آلوده بود، می توانند از مجلس رأی اعتماد بگیرند، انی که.

گاهی آنقدر در خود فرو می روم که حتی خودم را هم فراموش میکنم.......!
می خندد و می گویند: دیگر ندارمت...... اینان هنوز فاصله را نمی فهمند!
مگر می شود یکی دردل دیگری باشد و دور باشد؟؟
مگر می شود آب را از دریا جدا بدانیم؛ وقتی تنها وجود آب است
که دریا را معنا می بخشد....؟!
آری، دلم همچو دریاست و وجودت همچو آب.........
تنها وجود توست در آن که بدان معنا می بخشد......
باز هم می گویند ندارمت....... می بینی؟؟
هنوز فاصله را نمی فهمند!

********************************************
آنکه دیگر نیست و ندارمش خودم هستم؛
وقتی تمام من، «تو »شده است.حتماً داستان اصحاب سبت را شنیده اید که ماهی گیری بر آنها در روز شنبه حرام شده بود اما عده ای این مسئله برایشان خیلی گران آمد. بالا ه وضع اقتصادشان به هم می خورد، و از خصوصیات قوم یهود دلبستگی شدید به مال و اقتصاد بود، به همین دلیل به این فکر افتادند که گودال هایی اطراف دریا و نهر. تحقیق درمورد مرگ تحقیق درمورد مرگ لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 21 مدرسه راهنمایی ارشاد موضوع تحقیق : مرگ دبیر مربوطه : جناب آقای تهیه کننده سهند باب مرگ اینان شفا دهندگان بیماری لاعلاج کوری و کوردلی هستند و به همراه عظیم الشان(ص) در روز . عاشق زنی مشو که می خواند
که زیاد گوش می دهد
زنی که می نویسد
عاشق زنی مشو که فرهیخته است
افسونگر، وهم آگین، دیوانه
عاشق زنی مشو که می شد
که می داند که داناست، که توانِ پرواز دارد
به زنی که خود را باور دارد
عاشق زنی مشو که هنگام عشق ورزیدن می خندد یا می گرید
که قادر اس. داستانی از کتاب (( می شکنم در شکن زلف یار))... تهران، خیابان آفریقا، یک پاساژ باحال سانتى مانتال. «لطفا حجاب ى را رعایت فرمایید.» دخترکان جوان، لاک زده و مانیکور کرده، با هفت قلم آرایش و موهاى افشان به ده ها مغازه برمى خورند که این تابلو بر روى در ورودى آنها ـ جایى که همه آن را ببین. ورزش و تعلیم و ترببت

ورزش و تعلیم و ترببت لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 6 تربیت بدنى و تعلیم و تربیت از اه اولیهٔ تعلیم و تربیت، پرورش فرد به عنوان یک انسان هدف دار و مستقل و خودگردان است. تربیت بدنى با تأکیدى که بر پرورش جسمی، ذهنی، ه. دارم میگم آ ین چت های تلگرامم گروه راینو و آقای شین 1 و آقای شین 2 هستن،شین 1که بعد اون دعوای اساطیری براشون عجیب نیس،میگه با شین 2 چی گفتی؟ چون همیشه معتقده زندگی خصوصی افراد مربوط به خودشونه و ما بعنوان یک مسلمان واقعی نباید نگاهمون به زندگی دیگران باشه بهش میگم هزار بار بهت گف. .... خوشا حال آنان که در روح مسکین اند زیرا که ملوک آسمانها از آن آنهاست، خوشا حال آنان که حزین هستند بجهه آنکه تسلی خواهند یافت، خوشا حال افتادگان از آنکه وارث زمین خواهند شد، خوشا حال آنان که گرسنه و تشنه راستی اند که سیر خواهند گردید، خوشا حال ترحم کنندگان که ترحم کرده خواهند . اختصاصی از اینو دیدی اعتیاد به و دخانیات در دوران بارداری با و پر سرعت .   فرمت : ppt تعداد اسلاید : 51 با توجه به اینکه بیشترین شیوع اعتیاد در ن در سنین باروری دیده می شود و اکثریت ن معتادی که باردار هستند، خواهان هیچگونه مراقبتهای اولیه قبل از زایمان نیستند، اینان آسیب پذیرتر ا.

سؤال: آیا تمام اصحاب منهاج فردوسیان در یک درجه قرار دارند؟ /
جواب: اصحاب منهاج فردوسیان را درجاتی است که شاید بتوان به صورت زیر، تقسیم و تعریف نمود:
منهاج دوست: انی هستند که مخالفتی با برنامه ی تربیتی منهاج فردوسیان ندارند و دوست دارند در فرصت و فراغتی که برایشان حاصل شد، به مطالعه ی قواعد نظری و قوانین عملی آن بپردازند و منتظرند توفیقی از حضرت باری تعالی نصیبشان شود که قوانین عملی منهاج فردوسیان را مراعات نمایند.
منهاج خوان: انی هستند که فرصت و فراغتی برای مطالعه ی قواعد نظری و قوانین عملی منهاج فردوسیان پیدا کرده اند و می خواهند از طریق مطالعه ی آثار منهاجی، بیشتر و بهتر با این برنامه آشنا شوند.
منهاج دان: انی هستند که اطلاع اجمالی ای از قواعد نظری و قوانین عملی منهاج فردوسیان دارند، و آن را جدید و جذاب می شمارند، هر چند خود را مقید به مراعات قوانین عملی آن نمی دانند.
منهاج یار: انی هستند که در استجماع قواعد نظری و قوانین عملی منهاج فردوسیان، یاری رسان دفتر مرکزی منهاج فردوسیان می باشند. اینان از دقت بالایی در غلط ی برخوردارند و در عرفی سازی ادبیات این برنامه و همه فهم آن، نقش بسزایی دارند.
منهاج گو: انی هستند که قواعد نظری و قوانین عملی منهاج فردوسیان را برای دیگران بازگو می کنند. از اینان به «مبلغین منهاج فردوسیان» نیز تعبیر می شود.
منهاج کوش: انی هستند که اعتقاد به قواعد نظری و مراعات ِ قوانین عملی منهاج فردوسیان را جدّی گرفته و با کوشش فراوان، سعی بلیغ در انجام آن ها دارند.
البته افراد دیگری نیز وجود دارند که گر چه نمی توان آنان را جزء اصحاب منهاج فردوسیان برشمرد، ولی جزء مخالفان و دشمنان هم به شمار نمی آیند. برخی از این افراد عبارتند از:
منهاج زده: انی هستند که بعد از مدتی مراعات ِ قوانین عملی به صورت پراکنده و نامنظم، از رسیدن به نتیجه ی خاص، محروم می شوند و در نتیجه، سرخورده و ناامید گشته و دلسردانه به آن ادامه می دهند یا مراعات قوانین را ترک می کنند. و حتی در شرایط وخیم، به مخالفین می پیوندند و این برنامه را ناکارآمد معرفی می نمایند.
منهاج شاپ: انی هستند که محصولات مکتوب منهاج فردوسیان را به طور اختصاصی یا در کنار سایر کتاب ها و محصولاتشان می فروشند. برخی از این افراد، اعتقادی به این برنامه ندارند و به قوانین آن عمل نمی کنند.
منهاج تعصب: انی هستند که یکی از اقوام و خویشان نزدیکشان منهاجی است و به خاطر مراعات حق برادری و خویشی، به دفاع از منهاج فردوسیان می پردازند، هر چند خودشان اعتقادی به آن نداشته باشند و قوانینش را مراعات نکنند.
منهاج باد: انی هستند که منتظرند تا باد موافق بورزد و مردم شهر یا روستا یا خانواده شان منهاجی شوند تا آنان نیز به راحتی منهاجی شوند. اینان طاقت شنا بر خلاف جریان آب را ندارند.
منهاج : انی هستند که آثار منهاج فردوسیان را یده اند ولی فرصتی برای مطالعه ی آن ندارند، چه رسد به این که بخواهند قوانین عملی آن را مراعات کنند و ج محاسبه را به دقت و به صورت روزانه، تکمیل نمایند.
منهاج ف : انی هستند که منطق قوی منهاج فردوسیان، آنان را جذب می کند و علاقه مند می شوند برای ف فروشی در نزد دیگران و مقابله ی علمی با انی که اطلاعات ضعیفی از دین دارند، با قواعد نظری و قوانین عملی آن آشنا شوند. اینان معمولاً از میان دانشجویانی هستند که می خواهند در مناظره های دینی، از طلاب حوزوی، پیشی بگیرند. انتظار ناروا از . استفاده ابزاری از جهت تأمین نیازهای غریزی نیز از جمله موانع رسیدن به مقام اهل و دعا و عبادت است. کم نیستند افرادی که خدا را برای مایی خواهند. می خوانیم تا پولدار بشویم، می خوانیم تا صاحب مسکن بشویم و یا در قبول بشویم. دختر خانمی می گفت من می خواندم و دعا می تا شوه. اختصاصی از سورنا فایل تحقیق در مورد تیزهوشى و نبوغ ک ن 17 ص با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 19   تیزهوشى و نبوغ ک ن تفاوتها در هوشمندی شناخت تیزهوشان آمار تیزهوشان علائم و ویژگی ها ش ت ها در تحصیل نیازشان به راهنمایی ویژگی . کتاب نقد تفسیری شامل بیست مقاله می باشد که توسط انتشارات کبیر در سال هزار و سیصد و پنجاه و دو از مجموعه مقالات رولان بارت به چاپ رسید. و پیرامون نویسنده شهرت رولان بارت امروز در سراسر اروپا و امریکا پیچیده است و دستاران ادبیات وی را بعنوان بنیانگذار نقد نو شناخته اند.نسل جدید منتقدان فرانسه که از جمله مریدان اویند بجای جستجو در زندگی خصوصی نویسندگان و شعرا به تحقیق در اثار اینان پرداخته اند.این پژوهندگان جوان اثر را مرجعی کامل و روشنگر همه حیات نویسنده و شاعر می دانند.برای ید کتاب نقد تفسیری مطابق روش ید کتاب در سایت اقدام نمایید
ادامه از قسمت اول سطح چهار: سرمایه گذاران دراز مدت اینان به روشنی از نیاز به سرمایه گذاری آگاهند و بر روی یادگیری و آموزش خود در زمینه سرمایه گذاری، وقت و پول هزینه میکنند. مطالعه میکنند و به قوانین آگاهند. از توصیه های برنامه ریزان مالی برخوردارند و با شکیبایی پیش میروند. سطح پنج: سرمایه گذاران پیچیده این گروه به سرمایه گذاری های پرخطر دست می زنند زیرا از هوشمندی لازم، عادتهای درست کار با پول و بنیان مالی استوار برخوردارند. اشتباه هایشان را در گذشته مرتکب شده اند و اینک با درس گرفتن از آنها اغلب پیروزند. علیرغم داشتن دانش گسترده در زمینه سرمایه گذاری همواره در طلب یادگیریاند. از گروهی دستچین شده از مشاورها، حسابدارها، کارگذارن و وکلا برخوردارند و بخش اندکی از درآمد خود را برای آنان هزینه می کنند و از قبال آنان به سود سرشار میرسند. میدانند که حتی در اوضاع بد اقتصادی چگونه از میدان بیرون بیایند و این شرایط را برای خود به فرصت تبدیل می کنند. در سرمایه گذاری هدفمند و با برنامه اند، مجلات و کتابهای تخصصی را میخوانند و در همایش ها شرکت میکنند. یافته های خود را به نسل های بعدی میآموزند و ثروت را در شکل شرکتهای بزرگ، تراست ها و مشارکت ها به ایشان انتقال میدهند. چنین افرادی اغلب مباشر مالی خانواده اند و حتی پس از مرگ نیز در ی و تعیین سرنوشت سرمایه های به ارث رسیده مؤثرند. سطح شش: سرمایه داران (capita s) افراد انگشت شماری در جهان به این سطح می رسند. انی که همزمان دارای ب وکاری بوده و به سرمایه گذاری نیز میپردازند. هدفشان، به دست آوردن پول بیشتر از راه هم افزایی و همخوان پول، هوشمندی و وقت دیگران است. اینان به یاری پول و هوشمندی دیگران، پول و سرمایه برای انی که نیاز دارند فراهم میسازند. سرمایه میآفرینند و به دیگران میفروشند. موجب آفرینش ثروت، شغل و رفاه میشوند. در شرایط خوب اقتصادی پیروزند و در شرایط بد از آن نیز بهترند ، زیرا فرصتها را می شناسند. سطحهای ششگانه را به دقت مطالعه کنید و موقعیت خود را با آنچه می خواهید به آن برسید مشخص کنید. کاستی های خود را بشناسید و به رفع آن همت کنید . اما بدانید که بدون ماهر شدن در سطح 4 نمیتوان به سطوح 5 و 6 رسید. related image
قال النبی(ص): لما نزلت آیهًْ المباهله «تعالوا ندع ابناءنا و ابناءکم...» و اخذ بید علی و فاطمه و الحسن و الحسین (علیهم السلام): فقال: اللهم هولاء اهلی.
گرامی(ص) فرمود: وقتی آیه مباهله «بیایید ما فرزندانمان و شما فرزندانتان... را حاضر آوریم» نازل شد، و پس از آنکه دست علی و فاطمه و حسن و حسین (علیهم السلام) را گرفت، فرمود: خدایا! اینان خانواده من هستند.(1)____________________1- میزان الحکمه، ری شهری، ج 2، کلمه مباهله
یه داستان هجوم بیگانگان هیچ موجود زنده ای را زنده نگه نمی گذاشت در ارمین تری دی گذاشتم فقط عده ای اندک و معدود فضانوردانی که در فضا مشغول کشف حیات فرا زمینی بودند اینان با ا ولین پیامی که در قرن 23 به دست موجودات فضایی رسید انها تا فهمیدند سیاره ای به نام زمین هست ناگهان در یک چشم. اختصاصی از یاری فایل تربیت بدنى و تعلیم و تربیت با و پر سرعت . مقالات تربیت بدنی با فرمت            doc            صفحات  6 از اه اولیه ٔ تعلیم و تربیت، پرورش فرد به عنوان یک انسان هدف دار و مستقل و خودگردان است. تربیت بدنى با تأکیدى که ب. سلام امروز میخوام از انجیل مطلب بگذارم امیدوارم خوشت بیاد خوشا به حال آنان که نیاز خود را به خدا احساس می کنند، زیرا ملکوت آسمان از آن ایشان است. خوشا به حال ماتم زدگان، زیرا ایشان تسلی خواهند یافت. خوشا به حال فروتنان، زیرا ایشان مالک تمام جهان خواهند گشت. خوشا به حال گرسنگان و. ه خبر ندارد سر بر کنار جانان کاین شب دراز باشد بر چشم پاسبانان بر عقل من بخندی گر در غمش بگریم کاین کارهای مشکل افتد به کاردانان دل داده را ملامت گفتن چه سود دارد می باید این نصیحت به دلستانان دامن ز پای برگیر ای خوبروی خوش رو تا دامنت نگیرد دست خدای خوانان من ترک مهر اینان در خو.

روز میلاد مهربانی ها بهترین زمان است برای برگزاری جشن یک پیوند و شروع یک زندگی عاشقانه ی مشترک و در این میان چقدر دلنشین است که دوستانی از جنس صفا و صمیمیت تو و عزیزانت را به بزمشان دعوت کنند و چقدر به خودت می بالی که اینان مفهوم دوست مجازی را به زیبایی تغییر داده اند. بودنشان آرام دل است و خوشبختیشان آرزوی دل.
صمیمانه ازدواج اکرم بانو در مشهد، نسرین بانو ( خواهر سیناجان، پسرم) در حاجی آباد هرمزگان و آقا حامد در اصفهان را تبریک میگویم.
+ عیدتان خجسته با اشتباه است ، مذاکره با اشتباه است ، دوستی با اشتباه است ، همکاری با اشتباه است . در واقع این مذاکره نیست ، درواقع یک معامله است که فقط ایران و دارد ضرر می کند . یادتان نیست که گفت مذاکره با اشتباه است ولی یک عده ای که چیزی نمی دانند گفتند باید با مذاکره کنیم تا وضعمان بهتر شود . .
یه داستان هجوم بیگانگان هیچ موجود زنده ای را زنده نگه نمی گذاشت در ارمین تری دی گذاشتم فقط عده ای اندک و معدود فضانوردانی که در فضا مشغول کشف حیات فرا زمینی بودند اینان با ا ولین پیامی که در قرن 23 به دست موجودات فضایی رسید انها تا فهمیدند سیاره ای به نام زمین هست ناگهان در یک . برخیز ای جوان سر خود بر زمین مکش
تو زخم دیده ای پر خود بر زمین مکش

ای مادری تر از همه کم دست و پا بزن
پهلو شبیه مادر خود بر زمین مکش

بر تار گیسوان تو جای لب رضاست
این گیسوی مطهر خود بر زمین مکش

اسباب و شادی زن ها شدی چرا
صورت به پیش همسر خود بر زمین مکش

اینان ز دست و پا زدنت کیف می کنند
طاقت بیار و پبکر خود بر زمین مکش

بر روی نازنین لب تو خاک و خون نشست
پس آیه های کوثر خود بر زمین مکش

شکر خدا که نیست تماشا کند رضا
گوید دو دیده ی تر خود بر زمین مکش

در کربلا پدر به پسر ماس کرد
برخیز ای جوان سر خود بر زمین مکش

بس کن حسین آبروی خویش را مبر
زانو کنار اکبر خود بر زمین مکش

کار عباست بردن این جسم، زینبا
با گوشه های معجر خود بر زمین مکش

قاسم نعمتی

انتشار گلچینی از روایات، مقاتل، اشعار و... در مناسبت های مذهبی برای ورود به کانال حسینیه مجازی مکتب ال ء بر روی تصویر زیر کلیک کنید
هفتم محرم: راه فرات بر کاروان حسین (ع) بسته شد ابن زیاد می داند باید حسین (ع) و یارانش تشنه بمانند تا حداقل اندکی از نیروی آنان کم شود؛ باید آب فرات بسته شود تا همه چشم به دستان سقای کربلا ابوالفضل العباس داشته باشند. به گزارش خبرنگار باشگاه زکات ؛ خون پیکره حق در طول تاریخ از قلب . یـاران امـام زمـان (ع ) چـنـد دسـته اند. دسته ای از آنان ، یاران خاص و ستاد فرماندهی آن حـضـرت هستند که تعدادشان 313 نفر است و همانها هستند که قرآن کریم در آیه 8 سوره هود از آنان به عنوان ((امت معدوده )) یاد می کند. هـرگاه زمان ظهور برسد، خداوند این افراد را در اندک زمانی در مکّه ظاهر . نشانه دیگر این است که آنها خود را عاقل و هوشیار ، و مومنان را سفیه . ساده لوح و خوش باور می پندارند . قرآن می گوید (( و هنگامی که به آنان گفته می شود همانند سایر مردم ایمان بیاورید می گویند آیا همچون ابلهان ایمان بیاوریم . و به این ترتیب افراد حق طلب را با مشاهده آثار حقانیت در دعوت .
مناجات مهدویِ المومنین
کمیل می گوید: حضرت علی دستم را گرفت و به بیرون شهر کوفه برد، وقتی به صحرا و طبیعت صاف رسید، آهی عمیق و سرد و پر درد کشید و فرمود: خداوندا، هیچ گاه زمین خالی نمی ماند از ی که "به دلیل و حجت، دین خدا را ب ا دارد" حال یا آشکار و مشهور، یا ترسان و پنهان، تا حج. اختصاصی از ژیکو تحقیق درباره هنر و معماری ی با و پر سرعت . فرمت فایل :word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات:42صفحه             جهانی شدن را با سه رویکرد مورد توجه و تأمل قرار داده اند. گروهی آن را معادل غربی شدن قلمداد کرده و چون این تمدن را فاقد صلاحیت های لازم برای جهانشمول. آگاهی (ص) از اعمال در قرآن است که (ص) لب حوض کوثر است و جمعی از اصحاب را می بیند و به آنها می گوید بیایید کنار من ولی در این لحظه یک نفر از میان آنها میاید و می گوید اینها بعد از تو بدعت بد گذاشته اند و باید به جهنم بروند، آیا رفتار ما را در این دنیا نمی بیند؟ ابتدا لازم است متذکر شوی. حادثه ریزش ساختمان پلاسکو تهران به ما یادآوری کرد اگر شعار محوری زمان دفاع مقدس را که همه فریاد می کردیم، یعنی همان شعار "شهید عزیزم، راهت ادامه دارد" را بخواهیم امروز در رفتار خودمان بررسی کنیم بسیاری از ما مردود خواهیم شد چون "ه" را به "ح" تبدیل کرده ایم و راحت ع حرکت می کنیم &nbs. حراست صداوسیما با لیلی رشیدی برخورد کند! • کرانه نیوز     حراست صداوسیما با لیلی رشیدی برخورد کند! • کرانه نیوز رو مه کیهان نوشت: لیلی رشیدی که از دانش بی‌بهره است، در رو مه آفتاب یزد، با لحنی سخیف و بی‌ادبانه به مخالفان توهین کرد! رشیدی به سهم خود ثابت کرد که «اد. باید که دوست بداریم یاران را
باید که چون خزر ب وشیم
فریادهای ما اگر چه رسا نیست
باید یکی شود
باید تپیدن هر قلب اینک سرود
باید که سرخی هر خون اینک پرچم
باید که سرخی هر خون اینک پرچم
باید که قلب ما
سرود ما و پرچم ما باشد
باید که در سپیده البرز
نزدیک تر شوی.