سبک زندگی - اخبار روز


زندگی


تصویر زیبا


با هزاران خاطره


است!!! تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com آیا می دانید علائم افسردگی شدید چیست؟ می دانید علائم و نشانه های افسردگی شدید چه چیز هایی هستند و چگونه درمان می شود؟ افسردگی یکی از شایعترین اختلالات روانی در زندگی امروزه می باشد که به احساس غم و تجربه ی مشکلات و بحران های زندگی محدود نمی شود و به تشخیص زود هنگام و اقدامات در. برای زندگی خود به پاخیزید،نوشته شریل ریچاردسون ،ترجمه بهنام ،نسل نو ش ،1384 برنامه عملی گام به گام برای ساختن اعتماد به نفس و قدرت شخصی؛ با این کتاب شما می آموزید که : چه ی هستید:از این پس انتخاب هایتان را طبق خواسته های خود انجام می دهید نه انتظار دیگران و از این بابت نیز احساس خ. آن قدر با من مهربان بودی که بعد از تو ، یک لحظه حس که صد سال است ! تنهایم … • اس ام اس عاشقانه sms asheghaneh • زندگی ذره کاهیست ، که کوهش کردیم زندگی نیست بجز نم نم باران بهار ، زندگی نیست بجز دیدن یار ، زندگی نیست بجز عشق ، بجز حرف محبت به ی ، ورنه هر خار و خسی ، زندگی کرده بسی ، زندگی تج. چین در دوره ی ی مائو، یک کشور کمونیستی بود؛ به عبارت دیگر یک کشور ایدئولوژیک و انقل تلقی می شد. مائو طی انقلاب فرهنگی که در چین انجام داده بود، سعی در جا انداختن اصول زندگی انقل در بین مردم کشورش را داشت و بشدت سبک زندگی غربی را نفی می کرد. 5 برنامه شگفت انگیز که زندگی شما را عوض خواهد کرد
امروز ای تی زیرون 5 برنامه حیرت آور را به شما معرفی خواهد کرد که رسانه های و اروپا این برنامه ها را به اب زندگی افراد تشبیه کرده اند . در ادامه با ای تی زیرون همراه باشید .
ادامه را در ای تی زیرون بخوانید
منبع : اخبار فناوری - اخبار تکنولوژی - ای تی - آی تی

درس پژوهی تعلیمات اجتماعی چهارم زندگی انسان نخستین

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش
تعداد صفحات مندرج در توضیحات فایل
قسمتی از فایل
نام فایل:درس پژوهی تعلیمات اجتماعی چهارم زندگی انسان نخستین
محتوای درس پژوهی مطالعات اجتماعی کلاس چهارم ابت زندگی انسان نخستین به صورت کامل و آماده با فصل بندی دقیق و تکمیل به قرار زیر است :
عنوان درس پژوهی
فصل اول
مقدمه
تعیین مساله و انتخاب موضوع
بیان ضرورت و اهمیت پرداختن به موضوع از طریق درس پژوهی
تشریح ویژگی ها و شرایط خاص مسئله کتاب مطالعات اجتماعی درس زندگی انسان نخستین
جدید و علمی بودن مسئله
فصل دوم
تعیین را ارها در راستای حل مسئله
بیان دلیل را ار انتخ
گروه بندی بدون تعیین سرگروه و با توجه به سبک های شناختی
توجه به تفاوت های فردی
معنادار یادگیری
توجه به عوامل انگیزشی و نگرشی
همراه نمودن دانش آموزان در ساخت وسایل و دست سازه های آموزشی
روش های نوین تدریس
تداعی معنا (تصویر سازی ذهنی)
بهره گیری از ارزشی به درس پژوهی مطالعات اجتماعی کلاس چهارم ابت زندگی انسان نخستین به صورت کامل و آماده با فصل بندی دقیق و تکمیل تدریس


لینک :
درس پژوهی تعلیمات اجتماعی چهارم زندگی انسان نخستیندرس پژوهی تعلیمات اجتماعی چهارم زندگی انسان نخستیندوره آموزشی مربی گری مهارت های زندگی
هر شخصی در زندگی خود می بایست مهارت هایی را ب کند تا از طریق آن مهارت ها بتواند توانایی توانایی های روحی و توانایی های اجتماعی خود را افزایش دهد.
این نوع مهارت ها که به مهارت های زندگی معروف هستند می توانند به آن شخص کمک کنند تا با مشکلات و دشواری هایی که در زندگی با آنها مواجه می شود روبرو شده و راه حل های مناسبی را برای آنها پیدا کند.
در واقع هر چقدر که مهارت های زندگی آن فرد افزایش پیدا کند، به همان اندازه نیز سلامت روانی آن فرد افزایش پیدا می کند و با شیوه های منطقی و کارآمد می تواند مشکلات پیش روی خود را حل کند.
مهارت های زندگی قدرت سازگاری افراد را بالا می برد، شخص می توان مسئولیتهای اجتماعی و شخصی زندگی را بهتر بپذیرد و توانمندی هایش را بروز دهد و از آسیب های ناشی از ناتوانی در حل مشکلات در امان بماند.
خبر خوب این است که این مهارت ها در دوره آموزشی مربیگری مهارت های زندگی آموزش داده می شود و افراد داوطلب می توانند با گذراندن این دوره مدرک مربی گری خود را نیز دریافت کنند.
برخی از مهارت هایی که در دوره آموزشی مربی گری مهارت های زندگی فرا خواهید گرفت:

مهارت خودآگاهی
مهارت ارتباط موثر
مهارت جرات ورزی
مهارت مدیریت خشم
مهارت مدیریت استرس
مهارت حل مساله
مهارت اعتماد بنفس
مهارت مقابله با خلق منفی
مهارت تفکر خلاق و انتقادی
مهارت مدیریت کارگاه

دوره مربی گری مهارت های زندگی در 50 ساعت آموزش برگزار میشود.
آموزش مهارت زندگی به روش یادگیری فعال می باشد الگویی که این روزها بیش از پیش مورد توجه فعالان در مرحله آموزشی قرار گرفته است.
در این سبک از آموزش، مدرس و مخاطب هر دو در فرایند پویای یادگیری شرکت دارند، در هنگام آموزش به افراد فرصت داده می شود تا مطالب آموزشی را تجربه کنند، نظر دهند و صحبت کنند.
مهمترین شیوه های آموزشی در یادگیری فعال و مبتنی بر تجربه عبارتند از :
بارش فکری ، ایفای نقش، بازی، بحث و مناظره، فعالیت در گروههای کوچک و گروههای دو تایی
برای ب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:
کارگاه آموزشی مربی گری مهارت های زندگی
عرش به معنای تخت سلطنت، نماد قدرت و تدبیر است. خداوند پس از خلقت و آفرینش آسمان ها و زمین به عنوان پروردگار هستی به تدبیر عالم پرداخت که از تدبیر عالم به استوای بر عرش تعبیر شده است.(حدید، آیه 4)
از آن جایی که خداوند همه هستی کارها را با اسباب مدیریت می کند: ان الله ان یجری الامور. ترس از طرد شدن همواره یکی از بزرگ ترین ترس های افراد در روابطشان است. این ترس می تواند به صورت ترس از خیانت ، ترس از فراموشی، ترس از مردن افراد یا ناپدید شدن آن ها نیز بروز کند.ترس از طرد شدن یک ترس قدرتمند است که تاثیر گسترده ای بر زندگی انسان می گذارد، برخی افراد در هنگام مواجهه.
سبک زندگی در کرواسی و ب اقامت اروپا
برای ب اقامت اروپا از طریق کشور کرواسی، دانستن سبک زندگی در کرواسی بسیار مهم می باشد. چراکه سبک زندگی در کشورهای اروپایی در بیشتر مواقع با یکدیگر متفاوت می باشد. کرواسی کشوری در اروپای شرقی با جمعیت 4.2 میلیون نفر می باشد و از بسیاری نظرات . مس ه ترین بخش زندگی من پدر و مادرم بودند. ایی که همیشه سرکوفت میزدند به من.
از طرفی هم جلو پیشرفت من را با تصمیمای اشتباهشون گرفتند.
من چی. یک بی قدرت . بی دست و پا بودم که دیگه میخوام زندگی رو برای خودم درست کنم. چه میشه کرد. تقاص حرفایی که به من پشت سر من میزنند هم خدا ازشون پس . پس این ها همه اسمش زندگی است دلتنگی ها دل خموشی ها ثانیه ها دقیقه ها حتی اگر تعدادشان به دو برابر آن رقمی که برایت نوشته ام برسد ما زنده ایم چون بیداریم ما زنده ایم چون می خو م و رستگار و سعادتمندیم زیرا هنوز بر گستره ویرانه های وجودمان پانشینی برای گنجشک عشق باقی گذاشته ایم خوش.
ریزعلی خواجوی، دهقان فداکار، چهره آشنای دهه شصتی ها ب در سن 87 سالگی و پس از تحمل مدتی بیماری، دار فانی را وداع گفت. او متولد سال 1309 روستای قالاچاق از توابع شهرستان میانه در استان آذربایجان شرقی بود. تصاویری از محل زندگی او را مشاهده می کنید. ادامه مطلب...


این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.
فایل ورد قابل ویرایش
اصولاً شرح حال و خاطرات زندگی شهـریار در خلال اشعـارش خوانده می شود و هـر نوع تـفسیر و تعـبـیـری کـه در آن اشعـار بـشود به افسانه زندگی او نزدیک است و حقـیـقـتاً حیف است که آن خاطرات از پـرده رؤیا و افسانه خارج شود.
گو اینکه اگـر شأن نزول و عـلت پـیـدایش هـر یک از اشعـار شهـریار نوشـته شود در نظر خیلی از مردم ارزش هـر قـطعـه شاید ده برابر بالا برود، ولی با وجود این دل شعـر را نـباید محـدود کرد.
شهـریار یک عشق اولی آتـشین دارد که خود آن را عشق مجاز نامیده. در این کوره است که شهـریار گـداخـته و تصـفیه می شود. غالـب غـزل هـای سو ک او، که به ذائـقـه عـمـوم خوش آیـنـد است، یادگـار این دوره است. این عـشـق مـجاز اسـت کـه در قـصـیـده ( شاعر ) کـه شب عـروسی معـشوقه هـم هـست، با یک قوس صعـودی اوج گـرفـتـه، به عـشق عـرفانی و الهـی تـبدیل می شود. ولی به قـول خودش مـدتی این عـشق مجاز به حال سکـرات بوده و حسن طبـیـعـت هـم مـدتهـا به هـمان صورت اولی برای او تجـلی کرده و شهـریار هـم با زبان اولی با او صحـبت کرده است.
زندگی نامه شهـریارلینک داماود


زندگی نامه شهـریار


زندگی نامه شهـریار

سبک زندگی در کرواسی و ب اقامت اروپا
برای ب اقامت اروپا از طریق کشور کرواسی، دانستن سبک زندگی در کرواسی بسیار مهم می باشد. چراکه سبک زندگی در کشورهای اروپایی در بیشتر مواقع با یکدیگر متفاوت می باشد. کرواسی کشوری در اروپای شرقی با جمعیت 4.2 میلیون نفر می باشد و از بسیاری نظرات . زندگی تعداد دم و بازدم ها نیست بلکه لحظاتی هست که قلبت محکم میزند بخاطر خنده بخاطر اتفاق های خوب غیره منتظره، بخاطر شگفتی، بخاطر شادی، بخاطر دوست داشتن های بی حساب، بخاطر عشق، بخاطر مهربانی شادی ات را به اطرافت بپراکن و با حد و حصر هایی که گذشته به تو تحمیل کرده مبارزه کن... «مجانی» مجانی زندگی می کنیم هوا مجانی، ابر مجانی تپه مجانی، چمن مجانی باران، گِل و شل همه مجانی بیرون ماشین ها در سینماها ویترین مغازه ها مجانی. اما نان و پنیر نه. آب و نمک مجانی، به قیمت جان بردگی اما مجانی مجانی زندگی می کنیم. مجانی.
مجموعه: خواندنیهای دیدنیمتن زیبا کوتاه , متن زیبا در مورد زندگی

به زندگی باید عشق ورزید....
منتظر نمان تا رویاهایت به واقعیت برسد و بعد شروع به لذت بردن از زندگی کنی.
بیا و قول بده پیش از آنکه رویاها تحقق یابند، لذت بردن از زندگی رو تا میتووونی تجربه کنی.
زندگی یعنی زمان؛
پس چرا باید با انرژیهای منفی آن را بر باد دهیم؟
آیا می دانید افرادی که امروز با هر آنچه که دارند، از زندگی لذت نمی برند، در آینده نیز با هر آنچه که به دست می آورند، باز هم از زندگی لذت نخواهند برد؟
زیرا هرگز یاد نگرفته اند چگونه باید زندگی کنند.
آنها همیشه به دنبال چیز بهتری هستند و وقتی به آن می رسند، دیری نمی پاید که دوباره شکوه و شکایت را شروع می کنند.
پس از امروز زندگی را دوست بدار.
تصمیم بگیر و برای اولین قدم شکرگزار باش.
زندگیم از هر نظر روز به روز بهتر می شود.

زندگی زیباست , خواندنیهای دیدنی

وقتی تو شاکر باشی، غیر ممکن است که منفی گرا باشی. وقتی تو قدردان باشی، غیر ممکن است که ده گیر و سرزنشگر باشی. وقتی تو شاکر باشی، امکان ندارد دچارِ احساسِ اندوه یا هر نوع احساس منفی دیگری بشوی.
خبر خوش این است که اگر فعلاً در زندگی ات وضعیتی منفی داری، با شکرگزاری مدت زمانِ زیادی طول نمی کشد که اوضاع دگرگون شود. وضعیت های منفی در یک چشم به هم زدن، مثل یک افسون، محو می شود

متن زیبا کوتاه , متن زیبا در مورد زندگی

هر وقت روز بدی را تجربه میکنید
و انگار تمام اتفاق های آن روزتان بر خلاف میل شماست
این را فراموش نکنید که
هیچ به شما وعده نداده است که زندگی شما بدون مشکل خواهد بود!
بدون روزهای سخت ، شما هیچوقت قدر روزهای خوب رو نمیدونید!
یک نفس عمیق بکشید،و به خود بگویید
این فقط یک روز بد است، نه یک زندگی بد!
یادت بماند که،
“مردم همانقدر شاد هستند که ذهنشان را به سمت شادی می کشانند...

زندگی زیبا , جملات کوتاه موفقیت و زندگی زیبا

زندگی حتی وقتی انکارش می کنی، حتی وقتی نادیده اش می گیری، حتی وقتی نمی خواهی اش از تو قوی تر است.. از هر چیز دیگری قوی تر است. آدم هایی که از بازداشتگاه های اجباری برگشته اند دوباره زاد ولد د. مردان و نی که شکنجه دیده بودند ، که مرگ نزدیکانشان و سوخته شدن خانه هاشان را دیده بودند، دوباره به دنبال اتوبوس ها دویدند، به پیش بینی هواشناسی با دقت گوش د و دخترهایشان را شوهر دادند. باور ی نیست اما همین گونه است. زندگی از هر چیز دیگری قوی تر است...
باید یک بار به خاطر همه چیز گریه کرد. آن قدر که اشک ها خشک شوند، باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد. به چیز دیگری فکر کرد. باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد...!

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته
این مقاله در هشتمین شماره ماه نامه تربیت اجتماعی (ضمیمه ماه نامه تربیت) در اردیبهشت 1394 به صاحب امتیازی معاونت پرورشی منتشر شد مقدمه چندی پیش در فضای مجازی صفحه هایی با نام های بچه پولدارهای تهران, بچه پولدارهای تبریز و بچه پولدارهای اهواز پا به عرصه وجود نهاد و در اندک زمانی ت. در تاریخ 97/02/05 جلسه مشاوره خانواده در محل کتابخانه شهید توکلی برگزار شد.
این جلسه آموزشی به مربیگری سرکار خانم اکبری کارشناس و مشاور و همیار بهزیستی برگزار گردید.
موضوع اصلی این جلسه فرزند پروری بود و اینکه خانواده ها باید قبل از فرزندپروری به خود شناسی و خودسازی برسند و به جای نقد که توهین به کل است، گلایه کنند. در حال زندگی باید کرد از مسیر لذت باید برد و فقط فکر مقصد رانکرد.زندگی خود را با زندگی دیگران مقایسه نباید کرد.
همچنین در این جلسه مهاجم های زندگی شویی که شامل خشونت ، انتقاد، ح ت عی، بی احترامی و دیوار سنگی مورد بررسی قرار گرفت و ویژگی های خانواده خوب بیان گردید که این ویژگی ها شامل شاد بودن،خوش بین بودن، امیدوار بودن، عاطفه مثبت داشتن و ... بود.

یک متخصص خون و سرطان گفت: سرطان شروع یک تغییر جدید در زندگی است و باید با افزایش اطلاعات کافی در این زمینه تغییر در روند جدید زندگی را به نحو مناسبی انجام داد.

لینک خبر
من از سال 1366 به دنیا اومدم. الان در سال 1396 در 30 سالگی هستم.
از 66-67-68-69- تا 3 سالگی من محسوب میشه و هیچ خاطره خاصی که کار خاصی کرده باشم ندارم.-4 سال.
70-71-72-73-74-75-76-تا پنجم ابت و دوره کودکی من محسوب میشه کم و بیش خاطره هاییی که نچندان خوب هست به یاد دارم. و اون جام جهانی 98 فرانسه و گل خدا. پاو وینت جامع بررسی فرانک گری ، از زندگی تا آثار
به صفحه فایل پاو وینت جامع بررسی فرانک گری ، از زندگی تا آثار خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر من هرگز چیز دندان گیری از این جهان نخواسته ام
فقط گاهی ..
فرصتی کوتاه تا به یاد آورم زندگی تا کجا میتواند زندگی باشد ..
همین است که من هیچ نخواسته ام از این جهان جز اندکی آرامش
بلکه ...برگر د م پیش خودم و به یاد بیاورم
اینجا کجاست .. من کیستم ؟
واین جهان بیهوده از من چه م. ""بنام پدر"""
آب را گل نکنیم ؛
پدرم در خاک است …
وقتی دیروز باران بارید“آن مرد در باران آمد”
را به یاد آوردم“
آن مرد با نان آمد”
یادم آمد که دیگر پدرم در باران با نانی در دست و لبخند بر لب نخواهد آمد،
دیروز دلم تنگ شد و با آسمان و دلتنگی اش با زمین و تنهائیش با خور. امروز فکر می هزینه ی برگشتن و دوباره با هم زندگی اندازه ی یه بلیط ایران به کره س ولی هزینه ی درست زندگی با هم ، چهار ماه صبر و درست چیدن آجر هاییه که اشتباه چیدیم ،،، ما باید از اول راه رو شروع کنیم ،، اینبار نه به خاطر به هم رسیدنمون ،، به خاطر با هم موندنمون ،، همیشه یه دلیلی برای خندیدن پیدا کنید...
ممکنه خندیدن باعث نشه تو زندگی بیشتر عمر کنید،
حتما باعث میشه تو عمرتون بیشتر زندگی کنید...


ارتباط یکی از عناصر زندگی و جوامع انسانی می باشد. انسان ها ل در ارتباط با یکدیگر قرار دارند و برای بقا و ادامه زندگی خود مجبور به برقراری ارتباط هستند. پس چه بهتر که این ارتباطات موفق بوده و با تاثیر گذاری متقابل همراه باشد. در واقع ایجاد یک ارتباط موثر و موفق بستگی به عوا. این کارتون هزاران پونی دارد. پس من میرم سر شخصیت های اصلی.
1.توآیلات twilight
این پونی در شهر کَنتِرلات زندگی میکند و در مدرسه ی پرنسسشان درس میخواند. او باهوش ترین و سرسخت ترین دانش آموز در مدرسه است. اما آنقدر در درس گم شده است که هیچ دوستی ندارد. برای همین پرنسسشان او را به پونی . با سلام خدمت دوستان عزیز، امروز تصویری را دیدم که به شدت متأثر شدم یک کودک سوری غرق شده در دریا!!
شاید بعضی معتقد باشند که به ما چه ربطی داره و لی آیا این کودک حق زندگی نداشت و چه ی میتونه حق زندگی در آرامش اورا بگیره؟
کی به به این آدم نماها اجازه داده که تکلیف مرگ و زندگی دیگرا. ازدواج میترا حجار و سینا حجازی + ماجرای آشنایی و زندگی شخصی +ع

سینا حجازی خواننده معروف ایرانی با میترا حجار بازیگر سرشناس ازدواج کرده است و این دو بدون حاشیه به زندگی خود ادامه میدهند. مدتی پیش ماجرای ازدواج میترا حجار بازیگر کشورمان با سینا حجازی شکل گرفت و تعداد زیادی از ع های این دو هنرمند درکنار یک دیگر به این ماجرا قوت بخشید ، اما «میترا حجار» در برنامه دورهمی اعلام کرد که مجرد است
ازدواج میترا حجار و سینا حجازی + ماجرای آشنایی و زندگی شخصی +ع
ادامه مطلب... وقتی با ترحم زندگی می کنند می آموزند که به خود احساس ترحم داشته باشند. وقتی با تمس زندگی می کنند می آموزند که خج ی باشند. وقتی با حسادت زندگی می کنند می آموزند که در خود احساس گناه داشته باشند. اما اگر با شکیبایی زندگی کنند بردباری را می آموزند. اگر با تشویق زندگی کنند اعتماد و اط.
??آرش نراقی


در تفکر سنتی «تجرّد» مرحله ای موقت و انتقالی در زندگی فرد است. فرد مجرّد دیر یا زود باید ازدواج کند تا «سروسامان» بیابد. یعنی انگار تجرّد نوعی بی سروسامانی است. و اگر دوران تجرّد بدرازا بکشد، هراز و یک گمان بد به فرد مجرّد می رود. در این نگاه، زندگی مجرّدا. سلام دوستان
رمان فریاد بی صدا رمانی زیبا برای انی که رمان های
عاشقانه دوست دارند هست.
رمان دباره دختری به اسمه ترگل هست که در شیراز
زندگی میکنه و با قبول شدن در تهران مجبور به ترک
شیراز میشه در این زمان عشق همه ی زندگی اون رو دگرگون میکنه
و...
امیدوارم از رمانم لذت بب. 13 اصول جهانی موفقیت برای زندگی چه میگوید؟ همه انسانها در زندگی در جستجوی موفقیت در زندگی میباشند و تقریبا تمام زندگی خود را وقف موفقیت میکنند. عده زیادی موفق میشوند و عده ای هم به آنچه میخواهند و در جستجوی آن هستند نمی رسند. ولی همواره دلیلی برای موفقیت افراد موفق و دلیلی برای . 1. کافه چرا - یکجاییش میگفت : فقط خود شما هستید که به واقعیت زندگی تان مشرف هستید و میدانید که باید آن را در چه مسیری هدایت کنید ، بنابراین هرگز به هیچ پدیده یا فردی اجازه ندهید که شما را به نقطه ای برساند که این احساس در شما به وجود آید که دیگر قادر به کنترل زندگی تان نیستید.
2. تم.
امروز تعدادی نمونه سوال امتحانی برای آمادگی شما در امتحان درس دین و زندگی 2 پایه یازدهم رشته تجربی نوبت اول دی ماه جمع آوری . شما می توانید نمونه سوال امتحان دین و زندگی 2 پایه یازدهم تجربی نوبت اول منطقه 12 با پاسخنامه تشریحی را مطالعه کنید که تعدادی از سوالاتش را هم در زیر برای شما ارائه دادم :
1) به چه معناست .
2) چرا فعالیت های انسان را اختیاری می نامند .
3) سه مسئولیت مهم (ص) را نام ببرید .
برای نمونه سوالات امتحان دین و زندگی 2 پایه یازدهم رشته تجربی دی ماه منطقه 12 تهران با پاسخ تشریحی از سایت مشاوره تحصیلی هیوا روی لینک زیر کلیک کنید :


www.heyvagroup.com/shownews/3920/نمونه-سوال-امتحان-دین-و-زندگی-2-پایه-یازدهم-رشته-تجربی-نوبت-اول-دی-ماه-مدرسه-سرای-دانش-منطقه-12-تهران-با-پاسخنامه-تشریحی


heyvagroup-banner گاهی با خودم فکر میکنم ...

وقتی که یک روز همه ی دار و ندار زمین را

به حال خودش رها کنم و بروم ...

یک روز که دیگر نفس نفس نمی زنم ...

روزی که دیگر نبض روزها برایم اهمیتی ندارد ...!

چند جای پا از من ... روی ماسه های زندگی مانده است؟

چه چیز مانده ... که وقتی ی می آی. چیزی که سرنوشت انسان را میسازد"استعدادهایش"نیست،"انتخابهایش"است.
برای زیبا زندگی ن ،کوتاهی عمر رابهانه نکن:عمر کوتاه نیست،ما کوتاهی میکنیم.
هنگامی که ی آگاهانه تو را نمی فهمدخودت را برای توجیه او خسته نکن.
برآنچه گذشت ،آنچه ش ت،آنچه نشدوآنچه ریخت...حسرت نخور ،در زندگی اگر تلخی نبود ،شیرینی معنایی نداشت.
موانع آن چیزهایوحشتناکی هستندکه وقتی چشممان رااز روی هدف بر می داریم به نظرمان میرسند.http://uupload.ir/files/yxpu_2.jpg