سئو چیست سئو سایت چیست بهینه سازی سایت چیست - اخبار روز

سرور هوشمند (hub) چیست؟
امروزه با توسعه سیستم های هوشمند و به ویژه تکنولوژی بی سیم، بسیاری از تجهیزات هوشمند قابلیت ارتباط با یکدیگر را پیدا کرده اند که این مهم به کمک سرورها و هاب های هوشمند صورت میگیرد. مقاله حاضر به بررسی و معرفی سرور هوشمند (hub) پرداخته است.
ادامه مطلب برای یک شرکت طراحی وب سایت ریسپانسیو راه حل های متفاوتی برای بهبود کارایی مطرح می شود. تیم طراحی در شرکت طراحی وب سایت ریسپانسیو برای ایجاد تجربه ای لذت بخش و سازگار با محیط های صفحه نمایش با سایزهای متفاوت به بررسی چند عامل می پردازد که در این متن به آن می پردازیم.
بازدید کنن. با توجه به پیشرفت و توسعه وب در زمینه گرافیک و سخگیر شدن بیشتر موتورهای جستجو در امر سئو، بررسی رابطه ی سئو با گرافیک در طراحی سایت م یتواند به بهبود هر دو کمک شایانی کند. با این حال پیشرفت دادن گرافیک یک سایت درصورت عدم رعایت فاکتورهای کیفی، باعث ایجاد یک سری تاثیرات منفی در سئ.

کفپوش پلی یورتان چیستکفپوش پلی یورتان چیست؟

کفپوش پلی یورتان یا کفپوش پلی اورتان نوعی پوشش است که کف بر پایه رزین های بسیار با کیفیت ساخته می شوند. این نوع پوشش قابلیت آن را دارد که سطحی صاف ایجاد خواهند کرد. این نوع از کفپوش ها مناسب تمامی سطوح بوده و مقاومت سایشی خوب، مقاومت به آب و روغن این محصول را برای کفپوش های صنعتی انبارها، گاراژ ها، کارخانه ها و پارکینگ ها ایده آل می کند.

اجرای کفپوش پلی یورتان

پس از انتخاب کفپوش پلی یورتان یا کفپوش پلی اورتان مناسب با نیاز شما، سپس نوبت به انتخاب تیم اجرایی خوب میباشد. اجرای خوب کفپوش پلی یورتان یا کفپوش اپو ی نیمی از راه برای رسیدن به کفپوش مناسب است. اجرای این کفپوش ها نیازمند کارگران ماهر و کارکشته است. این موضوع میتواند بسیار با اهمیت باشد چرا که در این صورت هم زیبایی کار و هم کیفیت و طول عمر کار حفظ میشود. راه های زیادی برای ایجاد لینک در طراحی سایت حرفه ای وجود دارد. در این متن به برخی از مسیرها برای ایجاد و بهبود عملکرد لینک در طراحی سایت حرفه ای اشاره می شود.
مسیرهای بهبود و ایجاد لینک در طراحی سایت حرفه ای
استفاده از سایت های مرتبط با اخبار جامعه برای ایجاد لینک در طراحی سا. مبلمان اداری چیست؟
مبلمان اداری به مجموعه ای از میز و صندلی هایی که در بخش های مختلف از جمله اتاق کنفرانس ، اتاق کارکنان ، سالن انتظار ، اتاق مدیریت و ... کاربرد دارند و می توانند به صورت انواع میز اداری ، میز مدیریت ، میز کنفرانس ، کتابخانه ، پارتیشن ، فایلینگ و تهیزات اداری می. حتما تا حالا نام rss در طراحی سایت را شنیده اید. rss مخفف really simple syndication است. در ادامه قصد داریم درمورد rss در طراحی سایت توضیحی مختصری ارائه بدهیم.
rss در طراحی سایت چیست ؟
rss پدیده ای است که طی آن امکان جمع آوری اخبار و اطلاعات مختلف از سایت های مختلف محقق می شود. این به آن معناست که . منظور از بهینه سازی سایت چیست ؟ منظور از بهینه سازی سایت، افزایش و رساندن سطح کیفی برنامه نویسی به بالاترین درجه کیفیت ،معرفی و تعیین نمودن سطح واژه به واژه کلمات به کاربرده شده در صفحات وب به موتور های جستجوگر و در نهایت تقویت و ارزش دار نمودن صفحات سایت در رتبه ی حاصل از جستج.
پوشش رومالین چیست و چه فرقی با بلکا دارد؟

رومالین چیست؟
. پوشش سلو ی رومالین نوعی پوشش دیوار و سقف است که از الیاف طبیعی و سلو و آراینده های معدنی تشکیل شده و بصورت پودری در بسته بندی های 5 و 10 کیلویی در بازار موجود می باشد.
نکته اینجاست که فرق رومالین و بلکا چیست؟
از لحاظ جنس و ساختار تفاوت زیادی بین رومالین و بلکا وجود ندارد. وتفاوت های جزئی مانند رنگبندی و نوع ترکیب رنگهای رومالین و بلکا را از هم متمایز می کند.
نکات مهم و ویژگیهای رومالین:

اجرای سریع در مقایسه با نقاشی به طور مثال یک نصاب حرفه ای رومالین دریک روز تا 70 متر مربع را انجام می دهد. یعنی یک واحد 80 متری که حدود 200 متر مربع کار بلکا دارد با 3نفر نصاب حرفه ای در یک روز انجام می شود.
رومالین نیازی به زیر سازی ندارد که این ویژگی باعث می شود سرعت اجرای کار بالا برود.(فقط برای سطوح رنگ پلاستیک زیر سازی اجباری می باشد)
رومالین هیچ بویی ندارد چون عاری از هرگونه مواد شیمیایی می باشد.
رومالین عایق صوت (20% می باشد که از عبور صدا از دیوار و سقف جلوگیری می کند همچنین از رفل صدا در محیط جلوگیری می کند.)
رومالین دارای تنوع رنگی زیاد می باشد وقابل طراحی در اشکال مختلف است .
رومالین مانند نقاشی ریخت و پاش زیادی ندارد و لازم نیست محیط تخلیه شود.
یکی دیگر از ویژگی های رومالین سازگاری با نم و رطوبت است که برای دیواری که نم دارد گزینه مناسبی است ومانند رنگ و کاغإدیواری طبله نمی کند.
رومالین عایق سرما و گرما نیز می باشد که باعث جلوگیری از هدر رفت انرژی می شود.


رومالین یکی دیگر از شرکت های تولید کننده پوشش سلو ی می باشد که اقدام به تولید و عرضه این محصول می نماید.
ودر واقع تفاوتی از بابت جنس محصول ندارد و ساختارش مانند بلکا و پتینه می باشد.

منبع : سایت اجرای بلکا
schema چیست


schema markup که در وب سایت schema.org یافته می شود مبحثی است که این روزهای برای بسیار از سئو کارهای و مدیران وب سایت های به عنوان یک سوال مطرح شده است ؟
schema چیست

آیا schema در سئو سایت تاثیری دارند؟
البته به صورت گوناگون سوالاتی در این زمینه ایجاد شده است که نیاز است به آنها پاسخ دهید برخی از سوال های مهم در مورد داده های ساخته یافته :
چگونه از داده های ساخته یافته در وب سایت استفاده کنم
آیا قرار دادن کد های schema در وب سایت نیاز به تست دارد ؟
از کدام قطعه کد در وب سایت schema برای وب سایتم استفاده کنم
چرا بعد از گذشت یک مدت هنوز تغییراتی که با اجرای کد های schema در نتایج باید ظاهر می شد ظاهر نشده است ؟

قبل از اینکه بخواهم به سوالات هم در زمینه داده های ساخته یافته بپردازم باید بگویم که schema یا داده های ساخته یافته در سال 2011 به وجود آمدند موتورهای جستجوگر نظیر گوگل ،بینگ ، یاهو ،یاندگس قبل که این قرارداده ها در نتایجشان قابل مشاهده باشند.

خوب سوال اول رو که در مورد تاثیر schema در سئو سایت هستش رو پاسخ می دهیم :
داده های ساخته یافته به طور مستقیم در سئو سایت تاثیر ندارند البته مدرک و یا مقاله ای که اثبات کند که این نوع از داده های غنی شده برای موتورهای جستجوگر تاثیر مستقیمی بر روی نتایج س دارند هنوز به وجود نیامده است . اما میتوان گفت این کد های میتوانند نتایج رو به گونه ای به بازدیدکنندگان نمایش دهند که باعث افزایش نرخ کلیک شوند.

البته در برخی از مقالات اشاره به تاثیر این نوع از داده ها بر روی الگوریتم های نظیر مرغ مگس خوار و رنک براین وجود دارد .

سوال دوم این است که چگونه از داده های ساخته یافته در وب سایتمان استفاده کنیم. در پاسخ به این سوال نیز شما میتوانید به وب سایت اصلی ارائه دهنده این کد های یعنی schema مراجعه کنید و کد ها و نوع مورد نظر خود را انتخاب کنید البته لازم به ذکر می باشد با توجه به اینکه این وب سایت برای ای پی های ایرانی مسدود شده است باید از استفاده شود

سوال سوم در مورد استفاده از کدام نوع از این داده های در وب سایت می باشد ؟ لازم است بدانید وب سایت schema دارای انواع مختلفی از داده های ساخته یافته برای وب سایت می باشد شما با توجه به نوع وب سایت خود میتوانید کد داده مورد نظر خود را انتخاب کنید و در وب سایت خود قرار دهید از مهمترین انواع این دسته های میتوان به مقاله ، بیزینس لوکیشن ، نظرات ، های ، ایونت ها و... می باشند

زمانی که وب سایت شما از این نوع از کدها استفاده میکنند لازم است این کد ها ممکن است دارای خطا هنگام وارد اطلاعات باشند این خطاها در هنگام اجرای وب سایت قابل مشاهده نمی باشند شما برای اینکه بتوانید از صحت درست بودن و یا خطا بودن این نوع از کد ها اطلاع پیدا کنید لازم است به وب سایت و یا آدرس
https://search.google.com/structured-data/testing-tool/u/0/

مراجعه کنید و با وارد آدرس صفحه و یا قرار دادن کد ها از صحت اجرای کد های مطمئن شوید .

سئوکار متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت است و با توجه و تسلط بر اصول سئو و کلمات کلیدی و تگ ها میتواند سایت را در صدر موتورهای جستجو قراردهد تعریف سئو چیست:سئو وب سایت به معنای همراه سایت با الگوریتم ها و پارامترهای موتورهای جستجو است. این کار به صورت خ ر و اتوماتیک وار انجام نمی ش. هنگامی که جهت ب و کار خود سایتی را طراحی می کنید احتمال دارد از طراح سایت خود در مورد بهینه سازی سایت (سئو سایت) اطلاعاتی دریافت نمایید و به اهمیت آن پی ببرید. در اینجا قصد داریم به زبان ساده در مورد بهینه سازی وب سایت توضیحاتی دهیم . سئوی سایت بهینه سازی سایت و یا به عبارت دیگر سئو سایت چیست؟ در یک تعریف ساده می توان گفت مجموعه اقداماتی که باید بر روی سایت شما اعمال گردد تا سایت شما با توجه به کلمات کلیدی مورد نظر به صفحه اول نتایج موتور جستجو گوگل بیاید. با این کار باعث شده تا سایت شما در میان سایت های رقبا برند شود و بازدید بیشتری به سایت خودتان جذب کنید .به این گونه بازدید ها از طرف موتور جستجوی گوگل بازدید های هدفمند گویند چرا که مشتری خود با جستجوی عبارت کلیدی مورد نظر خود در گوگل میتواند سایت شما را نیز در میان نتیجه های اول گوگل ملاحظه فرماید. در تعریف ساده بالا سه نکته وجود دارد : ۱- کلمات کلیدی ۲- صفحه اول گوگل ۳-بازدید هدفمند منظور از کلمات کلیدی چیست؟ هر ب کاری ی ری کلمات کلیدی دارد که اکثرا نام خدمات و یا محصولات یک ب و کار می باشد که شما تمایل دارید اگر کاربر نام محصول شما را در گوگل جستجو کرد سایت شما به صفحه اول نتایج گوگل بیاید. و می توان اینگونه گفت که با بهینه سازی سایت خود به غیر از بازدید روز افزون سایت تان باعث شده تا اول اینکه میان رقبا یک برند شناخته شوید و محبوبت پیدا کنید .دوم آنکه یک سایت مرجع شناخته می شوید و اعتماد مشتریان خود را می توانید به راحتی بدست آورید. طراحی سایت فروشگاهی را به کدام شرکت ها سفارش دهیم؟ تفاوت شرکت ها در طراحی سایت فروشگاهی چیست؟ سایت فروشگاهی به چه سایتی گفته می شود؟
طراحی سایت فروشگاهی برای شرکت هایی انجام می شود که کالا یا خدماتی را یداری کرده اند و می خواهند آن را به صورت اینترنتی به فروش برسانند. امروزه . من صبورم اما
به خدا دست خودم نیست اگرمی رنجم
یا اگر شادی زیبای تو را
به غم غربت چشمان خودم میبندم
من صبورم اما
چه قدَر با همه ی عاشقی ام محزونم
و به یاد همه ی خاطره های گل یاس
مثل یک شبنم افتاده ز غم مغمومم
من صبورم اما
بی دلیل از قفس کهنه ی شب می ترسم
بی دلیل از همه. سئو سایت خود را در کدامیک از واژه های کلیدی بهینه کنید؟ ، نقش گزینش واژه های کلیدی متناسب با طراحی سایت تان در بهینه سازی سایت چیست؟، واژه های کلیدی متناسب با طراحی سایت تان چه اثری در بازاری اینترنتی ب و کارتان بر مبنای موتورهای جستجو دارد؟، در این نوشته سعی می کنیم به این سوا. 1-تولید محتوای تکراری و بی کیفیت را در طراحی سایت متوقف کنید
موتورهای جستجو روز به روز قوی تر و حساس تر میشوند . حساس شدن موتور های جستجو به علت رشد قارچ گونه وب سایت ها میباشد . هر وب سایت دارای مطالبی است که یا متعلق به خود آن سایت و یا متعلق به منابع دیگر است . البته به این نکت. پاو وینت بیماری اوتیسم چیست؟ دلایل و علایم بیماری اوتیسم در ک ن
عنوان اصلی محصول : پاو وینت بیماری اوتیسم چیست؟ دلایل و علایم بیماری اوتیسم در ک ن
سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل پاو وینت بیماری اوتیسم چیست؟ دلایل و علایم بیماری اوتیسم در ک ن به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:توضیحات مطلب

تاریخ انتشار 2018-08-08 توسط admin
الگوریتم پاندا چیست

الگوریتم پاندا گوگل در فوریه 2011 به وجود آمد این الگوریتم نیز مانند سایر الگوریتم های گوگل برای هدفی خاص ایجاد و روی های گوگل قرار گرفت الگوریتم پاندا یک الگوریتم ضد اسپم برای محتوا با کیفیت پایین است بعد از ایجاد و پیاده سازی این الگوریتم ، این الگوریتم حدودا 12 درصد از وب سایت های زبان انگلیسی را تحت تاثیر خود قرار داد
بعد از آمدن الگوریتم پاندا گوگل خیلی از سایت هایی که دارای محتوای بی کیفیت و محتوای تکراری بودند به این نتیجه رسیدند که باید شیوه ایجاد محتوای خود را تغییر دهند چرا که این الگوریتم می تواند در رتبه های سایت هایشان تاثیر گذار باشد لازم است بدانید که این الگوریتم علاوه بر کاهش رتبه در برخی از موارد طبق گزارش هایی که داده شده است موجب حذف از نتایج نیز شده است

اه الگوریتم پاندا چیست ؟
1-جلوگیری از ایجاد محنوای کم
برخی از افراد تنها به این فکر بودند که محتوا ایجاد کنند محتوایی در حد چندین خط که نه تنها هدفشان را نمی رسند بلکه این محتوا کیفیت خواندن را نیز نداشتند. معمولا هدف از ایجاد این محتوا ها توسط افراد تنها پر وب سایت از محتوا بوده است

2-محتوای تکراری
تا قبل از الگوریتم پاندا به شدت محتوای کپی شده در فضای اینترنت موجود بود اما بعد از ایجاد این الگوریتم به شدت ایجاد این نوع از محتواها کاهش پیدا کرد.

3-محتوا ضعیف
محتوای بسیار ضعیف یعنی محتوایی که دارای اطلاعات بسیار کمی می باشد و به نوعی تخصص کافی برای ایجاد محتوا توسط ناشر نبوده است

4-نسبت تبلیغات به محتوا
وب سایت های زیاد بوده و هستند که دارای تبلیغات زیاد می باشند این وب سایت های که اغلب نیز وب سایت های سرگرمی و خبری می باشند از تبلیغات بسیار زیادی برای وب سایت های خود استفاده می کنند این تبلیغات در برخی از موارد دیده شده است تا چندین برابر محتوا نیز بوده است گوگل والگوریتم پاندا به شدت بااین نوع از وب سایت ها برخورد کرده و خواهد کرد.


آیا وب سایت من توسط الگوریتم پاندا جربمه شده است ؟
به وب سایت هایی که مشخص می کنند آیا الگوریتم های گوگل تغییر کرده است مراجعه کنید البته اگر در بازدید وب سایت خود با افت مواجعه شده اید لازم است بدانید هر نوع از کاهش ترافیک نمی تواند پیامد الگوریتم پاندا باشد عواملی از قبیل تغییر سایر الگوریتم ها ، پن ی ها از نوع دستی و... نیز می تواند موجب تغییر بازدید باشد
خوب بعد از مراجعه به وب سایت هایی که نشان می دهد که گوگل دچار تغییر الگوریتم شده است مراجعه کنید اگر آن وب سایت ها نیز تغییر الگوریتم را گزازش داده اند بدانید که تغییر الگوریتم در کار بوده است اگر آن روز توسط وب سایت های که تغییر الگوریتم مشخص شده بود نوع الگوریتم معرفی نشده بود قطعا در روزهای بعد در سایت های معرف در مورد نوع الگوریتم توضیحاتی قرار داده خواهد شد که مشخص کننده نوع تغییر الگوریتم می باشد البته اگر در این موارد دارای تجربه کافی نمی باشید می توانید وب سایت خود ر ابه یک شرکت و یا فرد سئوکار خبره بسپارید تا مشکلات موجود در وب سایت شما را بررسی و به شما ارائه دهد.

اگر وب سایت ما دچار جربمه الگوریتم پاندا شد چه کارهایی را باید انجام دهیم
نوع ایجاد محتوا را تغییر دهید
محتوا های قبلی را تغییر و به روز کنید
از ایجاد محتواهایی که مناسب برای کاربران نمی باشد خودداری کنید
از تبلیغات زیادی برای وب سایت خود استفاده نکنید
سعی کنید از مواردی که می تواند نرخ ماندگاری کاربر را بیشتر کنید استفاده نمایید
محتوا ایجاد شده به قصد کاربر باشند نه موتورهای جستجوگر و رتبه گرفتن در آنها


روش های تغییر سرعت لود وب سایت های جوملایی قسمت
2
قدم 3 : حذف افزونه ها و ابزارهایی که از وب سایت های دیگر خونده میشن و باعث کم شدن سرعت
سایت میشن مثل آمار گیر وبگذر و ... یا
ماژول های
بلاگ . این بخش ها به شدت سرعت بارگذاری را کم
میکنند . و چون گاها سرورهای خیلی قدرتمند.


بهینه سازی موتور جستجو

استفاده از موتورهای جستجو برای پیدا اطلاعات در شبکه جهانی وب امروزه یک شکل اولیه برای مرور وب است که میلیاردها جستجو انجام می شود و روزانه در سراسر جهان انجام می شود در نتیجه، توانایی یافتن توسط موتورهای جستجو، یک نیاز اولیه برای همه سازمانهاست موتورهای جستجو چگونه تعیین می کنند که کدام سایت ها باید برای کلمات کلیدی و صفحات داده شونددسته بندی
کامپیوتر و it


فرمت فایل
docx


حجم فایل
537 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
20
دریافت فایلبهینه سازی موتور جستجو


فروشنده فایل
کد کاربری 7760
تمام فایل ها

استفاده از موتورهای جستجو برای پیدا اطلاعات در شبکه جهانی وب امروزه یک شکل اولیه برای مرور وب است که میلیاردها جستجو انجام می شود و روزانه در سراسر جهان انجام می شود. در نتیجه، توانایی یافتن توسط موتورهای جستجو، یک نیاز اولیه برای همه سازمانهاست. موتورهای جستجو چگونه تعیین می کنند که کدام سایت ها باید برای کلمات کلیدی و صفحات داده شوند، بسیار اختصاصی است. یک الگوریتم موتور - " secret sauce " آنها - دقیق ترین اطلاعات رقابتی خود است. در نتیجه، رشته (و صنعت وابسته) بهینه سازی موتور جستجو (seo)، برای کمک به وب سایت های برجسته در نتایج جستجو تکامل یافته است. جستجوگرها یک تمرین چند وجهی مربوط به محتوای وب سایت، ارتباط آن محتوا با مخاطب سایت، مجموعه ای از جزئیات فنی است که اطمینان می دهد که موتور جستجوگر با دقت ارزی می شود و تاریخ وب سایت و اهمیت آن در جهان بزرگتر وب گسترده است

بهینه سازی موتور جستجوسئوseoمتغیرهای وابسته به seoمتغیرهای وابسته به سئوکلمات کلیدیاهمیت استفاده از کلمات کلیدیاهمیت استفاده از موتورهای جستجوseo در مرحله طراحی سایتسئو در مرحله طراحی سایتبهینه سازی محتوای صفحهتحقیق کلید واژه در مرحله تولید محتواشناسایی کلمات کلیدیبهینه سازی متنبرچسب عنوان مرورگر


what is a joint venture agreement ? قرارداد جوینت ونچر چیست ؟ جوینت ونچر قراردادی است که به موجب ان دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی ، اقلام نقد و غیر نقد سرمایه ای را تحت کنترل و مدیریت مشترک ، مطابق توافق در پروژه ای معین به کار گرفته و در سود و زیان ناشی از ان مشارکت به نسبت سهام خود شریک می شوند .. cdn چیست؟ چرا از cdn استفاده کنیم؟ cdn چیست؟ چرا از cdn استفاده کنیم؟ سی دی ان یا همان شبکه انتقال محتوا سرویسی هست که با آن می توانید سرعت سایت خود را مثل یک موشک افزایش دهید. در واقع با cdn محتوای سایت شما از نزدیک ترین سرور موجود در اطراف منطقه جغرافیایی کاربر شما لود خواهد شد و اینکار باعث افزایش سرعت و کارایی سایت شما و در نتیجه بهبود سئوی سایت در گوگل… cdn چیست؟ چرا از cdn استفاده کنیم؟ ادامه مطلب همانطوری که می دانید یکی از مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 97 داشتن کد و سوابق تحصیلی می باشد. برای دریافت کد سوابق تحصیلی پیش ی و کد سوابق تحصیلی دیپلم خود برای ثبت نام کنکور 97 بر وری لینک های زیر کلیک کنید.
کد سوابق تحصیلی پیش ی
مشاهده سوابق تحصیلی دانش آموز. ک لینک چیست, ید بک لینک سایت, ید بک لینک برای سایت, ید بک لینک ارزان, ید بک لینک قوی, ید بک لینک گروهی, ید بک لینک دائمی, ید بک لینک ارزون, ید بک لینک انبوه,فروش بک لینک ارزان,فروش بک لینک قوی,فروش بک لینک دائم حتما می دانید که سال 2014 گوگل در اقدامی قابل پیش بینی اعلام کرد که از 21 آوریل سال 2015 یکی از مواردی که در ارنج نتایج جستجو در نظر خواهد گرفت رسپانسیو بودن سایت ها خواهد بود
و این تا آنجا بود که حتی در نتایج جستجو به کاربران نمایش می داد که این سایت رسپانسیو هست یا خیر
از همان موق. در مقالات قبلی گفتیم که بعد از طراحی سایت ، مدیر سایت باید به فکر سئو وجذب ترافیک از سمت موتور های جستجو باشد . یکی از موارد بسیار مهمی که در سئو پیش میآید ، لینک بیلدینگ یا همان لینک سازی است . در این مقاله به بررسی اهمیت لینک سازی در طراحی سایت خواهیم پرداخت .

چرا لینک بیلدی. سئو چیست؟ کلمه سئو seo مخفف کلمه ی search engine optimization که به معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو است.فرایند سئو شامل کارها و تکنیک هایی است که باعث می شود که سایت شما در موتور های جست و جو به افرادی که به دنبال کلمه کلیدی های متربط با سایت شما هستند معرفی شود. ب رتبه بهتر در نتایج جست و جو در موتور های جست و جو گر بسیار ارزشمند است ، در واقع میتوان گفت که سئو یک تبلیغ رایگان است در بهترین فضا جهت تبلیغ ب و کار شما! به توجه به اینکه ترافیک بدست آمده از طرف موتور های جست و جو بوده ، کاربر سایت شمارا با کلمات کلیدی مرتبط با سایت شما پیدا کرده است و همین امر موجب میشود که تبدیل بازدید کننده به مشتری بسیار آسان تر انجام گردد! سئو چیستسئو چیست چرا باید سایتمان را سئو کنیم؟ شاید برای شما هم این سوال مطرح باشد که از خود بپرسید چرا باید سایتمان را سئو کنیم؟ بسیاری از کاربران از موتور های جست و جو برای بدست آوردن پاسخ سوال هایشان استفاده میکنند، کاملا مشخص است اگر دارای سایت ، وبلاگ و یا فروشگاه اینترنتی هستید با بهینه سازی و سئو سایت، کاربران و مشتریان بیشتری برای ب و کارتا جذب میکنید! برای خواندن ادامه مطلب وارد سایت اصلی شوید. http://seo30.ir/what-is-seo/ سئو چیست؟ فعالیت فیزیکی یا ورزش : تفاوت چیست؟
24 ساعت گذشته خود را چگونه گذر د؟ در یک روز عادی هفته به چه کارهایی مشغول می شوید؟ چند لحظه تأمل کنید و 24 ساعت گذشته خود را مرور کنید و ببنید هر ساعت را صرف چه کارهایی کرده اید؟ چند ساعت خو ده اید؟ چند ساعت نشسته اید (ساعت نشستن در ماشین، هنگام غذاخوردن، و تماشای تلویزیون را فراموش نکنید؟) چند ساعت حرکت کرده اید؟ ادامه مطلب... less در طراحی سایت یک فریمورک css است که از قوانین css استفاده می کند. استفاده از less در طراحی سایت هایی که در آنها از css به صورت زیاد استفاده شده باشد کاربرد دارد.
less در طراحی سایت چیست ؟
less در ابتدای ساب 2009 توسط آقای saller معرفی و رونمایی شد. در آن زمان ی با قدرت و مزایای استفاده از less .
نشانه های فساد ماست چیست؟ سایت تفریحی پویه


نشانه های فساد ماست چیست؟ سایت تفریحی پویه

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که تاریخ مصرف ماست تان بگذرد و ندانید که آیا این اتمام تاریخ مصرف به معنای فاسد شدن ماست است یا می توان آن را تا چند روز آینده هم مص. برای ایجاد یک سایت علاوه بر دامنه ای که یداری می کنیم هاست هم لازمه ی یک سایت می باشد هاست هم مانند دامنه باید یداری شود و مهم ترین نقش در بالا آمدن دامنه دارد توضیحات کاملی در مورد هاست در این مقاله خواهیم داد که اصلا هاست چیست؟انواع مختلف هاست؟کاربرد هاست؟…..
21-300x300 هاست چیست؟
تعریف هاست؟
هاست در اصطلاح معنای سرور یا کامپیوتری می باشد که توانایی نگهداری،ذخیره فایل هایی که در وبسایتتان را دارید به عهده دارد در واقع می تونیم هاست را محل ذخیره ی اطلاعات مربوط به سایت تعریف کنیم.هاست فضایی در اینترنت می باشد که فضای اختصاص شده به سایت ها می باشد که فایل های ذخیره می کند شامل ع ها،ویدیوها،فیل های css،صفحات وبسایت را نگهداری می کنند که این هاست دارای فضای مشخصی برای نگه داری فایل ها دارد که با توجه به سایت و اطلاعاتی که در آن سایت وجود دارد حافظه ی آن را تعیین می کنیم.
بسیاری از شرکت هایی که خدمات مربوط به دامنه را ارائه می دهند خدمات مربوط به هاستم در اختیار م میگذارند اما به این معنی نیس که وقتی دامن یداری نمودیم حتما باید هاست هم یداری شود بعضی دامنه ها یداری می شوند و مورد استفاده قرار نمی گیرند در واقع استفاده ن از دامنه را به اصطلاح پارک دامنه می گوییم بعضی اوقات هم که دامنه یداری می شودو هاست یداری نمی شود در واقع قصد استفاده از دامنه را ندارند فقط هدف ید دامنه برای جلوگیری اتفاده شخص دیگری از این دامنه می باشد و جلوگیری از سوء استفاده از نام دامنه است.
هاست در واقع مانند هارد شما در کامپیوتر است با این تفاوت که اطلاعاتی که در هاست وجود دارد بر بستر اینرنت نگه داری شده واطلاعاتی که در هارد وجود دارد روی سروری که متصل به اینترنت می باشد نگه داری می شود اطلاعاتی که ری هاست قار دارد امکان دسترسی توسط همه ی افراد جهان که به اینترنت دسترسی دارند البته ما می توانیم با رمزنگاری جلوی این دسترسی را بگیریم که فقط افرادی که رمز را داشته باشند امکان دسترسی به هاست را دارند در واقع راه حفظ هاست از دسترسی بیگامگان وجود دارد با رمز گذاشتن.سرور هاستینگ به صورت 24 ساعته روشن می باشد و امکان دسترسی اطلاعات و فایل ها همیشه وجود دارد.در واقع کامپیوترهایی که همیشه روشن هستند و میزبان اطلاعات مربوط به هاست های مشترک یک هاستینگ می باشد که در یک مرکز پیشرفته به نام دیتا سنتر نگه داری می شوند.با توجه به کیفیت قطعات کامپیوتر ارائه دهنده ی خدمات و شرایط فیزیکی مربوط به دیتا سنترها کیفیت هاست متغیر می باشد.با یک مثال این موضوع را باز می کنیم با توجه به شرایط فیزیکی دیتا سنتر کامپیوتر سرور در مدت 30 روز 1 ساعت قطع می شوند که در این ح هاست هایی که در هاست میزبانی می شوند در طی 30 روز 60 دقیقه قطع خواهند شد و در کل دنیا اطلاعات مربوط به این وبسایت ها در این بازه ی زمانی امکان پذیر نمی باشد.شرکت های هاستینگ با اجاره یک یا چند تا سرور از دیتا سنترهای مختلف و بهینه سازی سرورها به منظور ارائه هاست اشتراکی به میزبانی اطلاعات کاربران می پردازند و در قبال آن هم هزینه ماهیانه یا سالیانه دریافت می کنند.همچنین بر روی یک سرور از چندین هزار سایت میزبانی می شود و به هاست های مشترکین آن سرور چندین هزار نفره هاست اشتراکی می گویند.
ادامه مطلب

دیجیتال مارکتینگ (digital marketing) به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت می گیرد گفته می شود. این یک تعریف خیلی ساده از دیجیتال مارکتینگ یا بازاری دیجیتالی بود. در واقع دیجیتال مارکتینگ خیلی گسترده تر از دیگر روش های بازاری در ب و کارهای سنتی است.
برای پیشرفت در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیازمند داشتن اطلاعات مناسب در زمینه های زیر می باشد:
بازاری و تبلیغات
سئو (بهینه سازی سایت)
ایمیل مارکتینگ
برندینگ
گرافیک
بازاری محتوا
تحلیل بازار و …
هم اکنون شرکت های بزرگ در جهان و ایران در حال شروع یا گسترش فعالیت های دیجیتال مارکتینگ خود هستند و در تلاشند سهم بودجه تبلیغات و بازاری سنتی خود را کاهش دهند و آن سهم را بر روی بازاری و تبلیغات اینترنتی متمرکز کنند.تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای یک شرکت جهت تعیین اه و الویت های بازاری در فضای آنلاین بسیار مهم است. با توجه به جدید بودن حوزه دیجیتال مارکتینگ در سراسر دنیا، تنها 47? از شرکت ها اقدام به تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای ب و کار خود نکرده اند. به عبارت دیگر آن ها فعالیت هایی برای بازاری آنلاین انجام می دهند ولی برنامه و استراتژی جامعی برای آن ندارند. تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ می تواند برای شرکت ها مزیت رقابتی ایجاد کند و آن ها را برای رسیدن سریع تر به اه شان یاری دهد.
برای مطالعه بیشتر مطلب کلیک نمایید.
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
نکاتی که در طراحی سایت باید مورد توجه قرار دهید: 1- یکی از اصول مهم برای طراحی سایت این است که شما باید بدانید که سایت خود را برای چه انی طراحی می کنید. مخاطبان و بازدیدکنندگان وب سایت همیشه از بالاترین اولویت برخوردار هستند و بایستی طراحی وب سایت را با توجه به نیاز آنها طراحی کر. سئو چیست؟ بهینه سازی موتور جستجو (seo) به روش هایی اشاره دارد که برای بهبود جایگاه وب سایت در نتایج جستجوی صفحات موتور جستجو (serps) در سایت هایی مانند گوگل، یاهو یا بینگ استفاده می شوند. ایجاد یک استراتژی سئو برای ب وکارتان می تواند به جذب ترافیک مصرفی برای وبسایت و همچنین افزایش ف. همانطور که می دانید landing page نقش مهمی در بازاری و سایت شما دارد که با رعایت تعدادی از ویژگی های landing page مناسب در طراحی سایت تاثیر آن نمایان می شود. در این مقاله قصد داریم تعدادی از ویژگی های landing page مناسب در طراحی سایت را به صورت خلاصه برای شما شرح دهیم.

ویژگی های landing page مناسب د. داربست مثلثی
انواع محصولات بازرگانی رحیمی نژاد
جدیدترین محصولات پلی اتیلن تنها در بازرگانی رحیمی نژاد
سئو چیست ؟ درباره سئو و اه سئو سایت
کاشت مو چیست؟

کاشت مو فرآیندی است که در آن موهای پشت سر و نواحی کناره گوش فرد برداشته شده علت اینکه از موهای پشت سر و نواحی کناره گوش استفاده می کنند ادامه مطلب... filter script چیست؟؟؟!!!

filter script چی هست؟
filterscript امکانات اضافی برای سرور شما هست
مثل: admin system - house system ....
از کجا کنم؟
من خودم filterscript های جالب و به درد بخور رو همین جا میذارم
خودن هم میتونین از سایت اصلی sa-mp شون کنید
لینـــــــک: www.forum.sa-mp.com
چیجوری روی سرورم بذارم؟
فایل سر. طرح جابر با موضوع بهینه سازی آب به همراه دفتر کار نما

طرح جابر با موضوع بهینه سازی آب به همراه دفتر کار نما

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش
تعداد صفحات مندرج در توضیحات فایل
طرح جابر با موضوع بهینه سازی آب به همراه دفتر کار نما
این مجموعه شامل:

پوستر های طرح جابر با موضوع بهینه سازی آب به همراه دفتر کار نما
تابلوی نمایش طرح جابر با موضوع بهینه سازی آب به همراه دفتر کار نما
مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابر با موضوع بهینه سازی آب به همراه دفتر کار نما
این مستندات عنوان شده بر طبق آ ین بخش نامه طرح جابر بهینه سازی آب می باشد.
قسمتی ازین مجموعه
از کلیه قوانین و محدودیتهای حفاظت آب که ممکن است در محل زندگیتان اعمال شوند، آگاه شوید و از آن تبعیت کنید.

لینک :
طرح جابر با موضوع بهینه سازی آب به همراه دفتر کار نما
طرح جابر با موضوع بهینه سازی آب به همراه دفتر کار نما در طراحی سایت مختلف حتما آیکن های گرافیکی جذ را دیده اید که برای شبکه های اجتماعی و یا برای داخل نوشته ها از آن استفاده شده است. حالا اینکه این آیکن ها ع هستند و یا فونت؟ بیشتر درباره اش صحبت میکنیم و یا اینکه اصلا چه فرقی با هم دارند؟ و با اینکه کدوم یکی بهتر است؟

در سایت ها .