زبان کده انگلیسی - اخبار روز


دفترچه سوالات و پاسخنامه کلیدی آزمون زبان انگلیسی ept بهمن ماه 96 آزاد منتشر شد و داوطلبان فرصت دارند تا ساعت 10 صبح روز 29 بهمن نسبت به سوالات و پاسخنامه اعتراض کنند .
ادامه مطلب... جزوه گرامر زبان انگلیسی حروف ربط زمان، علت و شرطگرامر درس اول زبان انگلیسی پیش یانتشارات گاج
لینک
منبع و رمز فایل: www. kur.in

تدریس خصوصی و گروهی دروس کنکورتوسط استید گروه آموزشی "سای"نظارت و س رستی : جعفرزادگان09374559437 سالها پیش وقتی صحبت از گذراندن ایام فراغت دانش آموزان می شد، خیلی از والدین دوست داشتند بچه ها یشان به کلاس زبان بروند. این کلاس زبان، همیشه هم کلاس زبان انگلیسی بود. اصلا اینکه فکر کنی بچه ای بخواهد مثلا به کلاس زبان آلمانی یا کلاس زبان فرانسه برود، ممکن نبود. اما الان و در روز. اهمیت آموزش زبان انگلیسی با توجه به پیشرفت روز افزون علم و پیوستگی وصف ناپذیر علوم رو و مهارت های کاربردی با زبان انگلیسی، روز به روز نیاز به یادگیری و آموزش زبان انگلیسی بیشتر احساس می شود. به گونه ای که شرط اساسی موفقیت در تمامی رشته های ی، قبولی در مقطع تحصیلی ی، مهاجرت، ب دا.
یادگیری انگلیسی همراه با الن (مجموعه ی پنجم) متاسفانه یا خوشبختانه نفوذ زبان انگلیسی هر روزه در بین کشورها بیشتر بیشتر می شود به گونه ای که می توان گفت زبان اول برای ارتباط بین المللی می باشد و البته بسیاری از منابع علمی به زبان انگلیسی منتشر می شود یکی از روش هایی که برای یادگیری انگلیسی که تاثیر فوق العاده ای دارد . یاد گیری از طریق های جذاب است، چون یادگیری انگلیسی یک فرآیند طولانی مدت و بعد از مدتی، زبان آموز هر چه قدر هم که مشتاق یادگیری باشد، روش های معمول برایش به شدت شدت خسته کن ...
دریافت فایل درمورد نمونه سوال زبان انگلیسی یازدهم انسانی نوبت اول دراین مطلب برای شما دانش آموزان عزیز نمونه سوال زبان انگلیسی یازدهم انسانی نوبت اول به همراه پاسخ تشریحی نمونه سوال زبان انگلیسی یازدهم انسانی نوبت اول آماده شده است که می توانید کنید. تعدادی از سوالات نمونه سوال زبان انگ. اختصاصی از هایدی کتاب آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته با و پر سرعت . کتاب آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته عنوان کتاب : آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته قالب بندی : pdf قیمت : 500 t شرح مختصر : احتمالاً تا به امروز در مورد زبان انگلیسی کتاب ها و جزوات زیادی را مطالع. آموزش گرامر زبان انگلیسی اول دبیرستانآموزش-گرامر-زبان-انگلیسی-اول-دبیرستانآموزش گرامر زبان انگلیسی اول دبیرستان شامل توضیحات کامل گرامر دروس اول تا نهم بصورت خلاصه و مفید به همراه مثال فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] توضیح نمونه سوالات امتحانی زبان انگلیسی دهم ریاضی نوبت اولپست امروز سایت در این بخش در مورد نمونه سوالات امتحانی زبان انگلیسی دهم ریاضی نوبت اول رشته ریاضی می باشد که به همراه پاسخ تشریحی نمونه سوالات جهت استفاده دانش اموزان رشته ی ریاضی در درس زبان آماده شده است شامل چندین ن.
آموزش-tcp-ip-به-زبان-انگلیسیآموزش tcp-ip به زبان انگلیسی فرمت فایل ی: .pdf
فرمت فایل اصلی: pdf
تعداد صفحات: 1026
حجم فایل: 29297 کیلوبایت
قیمت: 25000 تومان آموزش tcp-ip به زبان انگلیسی شامل 1026 صفحه در قالب pdf
 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
 -آموزش-کامل-درس-سوم-زبان-انگلیسی-هشتم-(my-abilities-توانایی-های-من)
آموزش کامل درس سوم زبان انگلیسی هشتم (my abilities: توانایی های من)
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: flv
حجم فایل: 548 کیلوبایت
قیمت: 4000 تومان

آموزش کامل درس سوم زبان انگلیسی هشتم (my abilities: توانایی های من)،

توضیحات:
کتاب زبان انگلیسی پایه هشتم از 7 درس تشکیل شده است. در این بسته آموزشی کلیه مطالب درس سوم زبان هشتم در قالب 1 ویدئو و یک در مدت زمان 38 دقیقه تدریس شده است.

ویژگی های بسته آموزشی:
زمان کل : 38 دقیقه
تعداد ویدئوها: 1
حجم فایل ی: 47 مگابایت
قابل پخش با کامپیوتر، لب تاب و تلویزیون

درس سوم: توانایی های من (my abilities)
سرفصل های تدریس شده:
- گفتگو (conver ion)
- تمرینات (practices)
- املا و تلفظ (spelling and pronunciation)
- شنیداری و نوشتاری ( ening and writing)
- لغت نامه تصویری (p odictionary)


مطالب سایر درس های کتاب حاضر و سایر کتاب های مقاطع مختلف را می توانید از همین سایت کنید.


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


?? 5 speaking rules you need to know! ??

1. don"t study grammar too much

this rule might sound strange to many esl students, but it is one of the most important rules. if you want to p examinations, then study grammar. however, if you want to become fluent in english, then you should try to learn english without studying the grammar.
studying grammar will only slow you down and confuse you. you will think about the rules when creating sentences instead of naturally saying a . منابع آزمون کارشناسی ارشد مطالعات جهان سرفصل و ضرایب دروس مجموعه مطالعات جهان در آزمون کارشناسی ارشد ( کد 1131 ( سرفصل ها و ضرایب دروس گرایش های مختلف کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مطالعات جهان به شرح زیر است: ۱- مجموعه دروس مشترک کلیه گرایش ­ها (مبانی علم سیاست و اصول و روابط بین­ ا. (﷽• سلام خدمت دوستان سال سوم زبان درسیه که خیلی از بچه ها توش مشکل دارن و این مشکل از پایه وجود داشته و دلیل این مشکل هم اموزش نادرست بوده یعنی از پایه بصورت نادرست زبان رو اموزش دیدن... همه ی دروس اینجوریه هر درسی رو از پایه به صورت نادرست اموزش ببینین ازش بدتون میاد و نمیتونین . گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی 2 گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی 2 گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی 2 فرمت فایل: ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات: 26 صفحه گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی : بهبود مهارت نوشتاری دانش آموزان در درس زبان انگلیسی با روش های مناسب فهرست: چکیده: 4 مقدمه (بیان مساله و طرح موضوع ) 5 بیان مساله : 6 اهمیت موضوع : 8 توصیف وضع موجود ( شواهد 1 ) 9 اه گزارش تخصصی : 10 هدف اصلی.. 10 اه فرعی.. 10 مقایسه با شاخص... 10 جمع آوری اطلاعات.. 10 سوالات مصاحبه چنین بود : 11 تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها : 13 ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کارگاه زبان انگلیسی با موضوع روش تدریس گرامر در زبان نهم دوشنبه مورخ 95/8/10 ساعت 9صبح در محل دبیرستان شهید بهشتی برگزار میگرد. تمامی همکاران گرامی شهرستان ایلام و سرگروههای شهرستانهای مخلتف می توانند در این کارگاه شرکت نمایند.
دوستان لطفاً عجایب هفتگانه جهان را فراموش کنید . .
جناب سید احمد علم الهدی محترم مشهد مقدس فرمودند . . . از شیطنت های ناپاکانه انگلیسی این بود که زبان انگلیسی را زبان علم معرفی د . .
جناب . مگر شیطنت پاک هم داریم که اون ها از ناپاکش بهره گرفتند ؟؟ . . و مگر آن ها گفتن زبان ما . . زبان علم است ؟؟
در ادامه فرموده اند . . . اتفاقاً !!! انگلیسی زبان جهل است زبان کلک است . زبان سیاست بازی و بر هم زدن علم است کتب علمی را به زبان انگلیسی ترجمه کرده اند . هیچ مجمع علمی ترجمه های انگلیسی را به عنوان مرجع علمی قبول ندارد . چه ی گفته زبان انگلیسی زبان علم است ؟؟ .
جناب آن ها غلط د به انگلیسی ترجمه د !! غلط د گفتند زبان انگلیسی زبان علم است . شما به بزرگی خودتان ببخشید . . . ببخشید . دیگه از این غلط ها نمی کنند !!!! ...............................................................................یک زمانی شکل ( مار ) را قبول داشتند . . و نه کلمه . ( مار ) . را . هر چند هنوز هم از آن / آدم ها / زنده اند !! . . اما . اینک زندگی با کلمات ساخته می شود . هر کلمه رد پای یک معجزه است . می توانیم همه ی زیبایی های جهان را با کلمه در هم بیامیزیم . دور نیست که ذهن های منجمد از افات در کوره دانش بشری ذوب شوند . . و ما باید جهان را آنطور که هست ببینیم و به آنچه هست دمندانه بی شیم . زمان به بیهودگی نمی گذرد چهار نعل می تازد
............................................................................................................................................ چین و چروک در زبان انگلیسی wrinkle تلفظ می شود و تلفظ صحیح آن را با مشاهده 12 ثانیه ای می توانید گوش کنید. فراوانی نعمت و موفقیت بر شما جاری باد. گروه زبان چاوش، تولید کننده محصولات خودآموز زبان انگلیسی چاوش تولید کننده خودآموز انگلیسی برای اطلاع بیشتربا شماره 3118 2842-021 تماس حاصل کرده ویابه وب سایت www.118file.com مراجعه نمائید. مجموعه آموزش زبان انگلیسی engvid alexبا بیش از 190درس بامیانگین زمانی 10دقیقه بسیاری ازاصطلاحات وگرامرزبان انگلیسی را به شماآموزش می دهد.اگربه عنوان یک مدرس زبان انگلیسی به دنبال ایجادتحولی نوین . این مقاله، با هدف ارائه راه های مناسب برای ایجاد مکالمه تلفنی به زبان انگلیسی درست می باشد، ضمنا در این مقاله شما با انواع روش های مکالمه تلفنی به زبان انگلیسی آشنا می شوید. اگر مکالمه تلفنی به زبان انگلیسی برای شما دشوار است، قبل از تماس چند دقیقه ای وقت بگذارید و در مورد آنچه. رتبه زبان فارسی در محتوای وب باز هم ارتقاء یافته است.
اولین رتبه مربوط به زبان انگلیسی که با کمی کاهش(افزایش زبان های دیگر) کمی بیش از 51 درصد است
رتبه دوم 6.8 درصد و مربوط به روسیه است.

رتبه سوم آلمان 5.6 درصد

اکنون رتبه 11 به زبان فارسی اختصاص دارد و زبان 1.7 درصد محتوی . ابزارهای تولیدمحتوای انگلیسی مجموعه تصاویروصوت های انگلیسی با تفکیک موضوع به همراه تصاویر pngبرای تولید محتوای آموزشی انگلیسی-حروف انگلیسی-اعدادانگلیسی-نام وتصویرحیوانات به زبان انگلیسی به همراه صوت هرحیوان-نام وتصویراعصای بدن نام وتصویرمیوه ها نام وتصوی رندگان به زبان انگلیسی همراه صوت ه رنده ...
دریافت فایل 2- دیدن برای تقویت زبان
ابتدا یک دور، کامل را به زبان انگلیسی ببینید و از آن لذت ببرید. در این مرحله هدف تقویت زبان انگلیسی با نیست بلکه درک است . پس حتی می توانید از استفاده کنید تا محتوای کلی را بهتر درک کنید. اگر بدون زیرنویس متوجه می شوید، بهتر است از زیرنویس استفاده نکنید.
. تفاوتهای انگلیسی یی و انگلیسی بریتانیایی آیا انگلیسی یی (american english) و انگلیسی بریتانیایی (british english) دو زبان مجزا هستند یا دو ح مختلف از زبان انگلیسی؟ بعضی ها می گویند آنها دو زبان مختلف هستند ولی خیلی ها آنها را تنها ح های مختلفی از یک زبان می دانند. البته هیچ پاسخ دقیقی برای این .
تعداد صفحات: 16 کد محصول :6738 حجم فایل:32,14 kb نوع فایل :rar


گزارش تخصصی چگونه با کاهش استرس در کلاس، فرایند یادگیری را زبان انگلیسی را بهبود بخشید
گزارش تخصصی چگونه با کاهش استرس در کلاس، فرایند یادگیری را زبان انگلیسی را بهبود بخشید
چکیده:
بررسی های دانشمندان زبانشناس نشان می دهد که آمادگی روانی بیش از 80 درصد یادگیری زبان انگلیسی را دربر می گیرد. هرچقدر هم روش یادگیری عالی باشد اگر ذهن ما این آمادگی را نداشته باشد، یادگیری زبان بیهوده است. بنابراین زیاد درگیر این نشوید که روش فلان دبیر چطور است یا فلان کتاب چگونه است. هر روشی که به کار می برید تنها کافی است که مطالب ذکر شده را به طورکلی رعایت کنید. به جای تمرکز روی روش آموزشی ویژه، سعی کنید که روی مباحث روان شناختی توجه داشته باشید. از روی نمونه داشتن صبر و حوصله در یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است. اگر صبر و حوصله داشته باشید می توانید که زبان انگلیسی را به صورت آهسته و پیوسته یاد بگیرید. اگر همیشه زبان انگلیسی شما در حال بهبود باشد – اگرچه این بهبود ناچیز باشد . همچنین در طول این راه بایستی یاد بگیرید که چگونه انگیزه ی خود را بالا نگه دارید و چگونه بر کمروی و ترس در کلاس درس غلبه کنید.
مقدمه:
مطالعه ی آزاد و داوطلبانه، منبع اصلی تقویت مهارت خواندن و افزایش دایره ی لغات است. منبع اصلی توانایی ما در به کارگیری ساختارهای پیچیده ی گرامری است. منبع اصلی توانایی ما در نوشتن یک نوشته به شیوه ی صحیح است. و منبع اصلی اکثر اطلاعات ما از دنیای پیرامون است.
وقتی که شما به صورت داوطلبانه کتاب های جذاب می خوانید، دانش شما (مهارت های خواندن، گرامر و …) به صورت ناخودآگاه فراگرفته و جذب می شود. این دانش به طور عمیقی در ذهن شما ثبت می شود و در نهایت، جزئی از وجود شما می گردد.
فهرست
چکیده: 2
مقدمه: 3
را اری برای بهتر شدن خوانداری زبان شما 4
1- تجربیات شخصی به ما چه میگوید 4
– 2 تحقیقات علمی به ما چه می گوید؟ 5
نظر بزرگان در تأیید این تحقیقات علمی 6
مشکل کتاب های آموزش زبان انگلیسی چیست؟ 7
به کارگیری روش های قدیمی و ناکارآمد آموزش زبان انگلیسی 8
مطالعه ی آزاد چه کتاب هایی برای یادگیری زبان انگلیسی پیشنهاد می شود؟ 9
1-6- کتاب های جذاب 9
2-6- کتاب های گویای زبان انگلیسی 9
چند قدم برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی 11
روش رایج (اما غلط) آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با دیدن 13
به کتابهای نواردار گوش دهید 13
نتیجه گیری: 15
منابع: 16


لینک :
گزارش تخصصی چگونه با کاهش استرس در کلاس، فرایند یادگیری را زبان انگلیسی را بهبود بخشید
گزارش تخصصی چگونه با کاهش استرس در کلاس، فرایند یادگیری را زبان انگلیسی را بهبود بخشید

کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی برای موبایل پی دی اف آموزش مکالمات فارسی انگلیسی pdf کتاب  اصطلاحات کوچه بازاری به  زبان انگلیسی  آموزش گرامر انگلیسی به زبان فارسیpdf - language ring  کتاب  :  آموزش گرامر انگلیسی  ( learn  english  grammar ).  کتاب  :  آموزش گرامر انگلیس. برای کتاب زبان انگلیسی (2) بر روی ع کتاب کلیک فرمایید. image result for ‫کتاب زبان انگلیسی (2)یازدهم‬‎

english for you یا efu از مجموعه های کامل آموزش و تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی است. این مجموعه آموزشی شامل ۳ سطح آموزشی بوده و در مجموع دارای ۸۰ قسمت می باشد که تمامی مطالب و نکات مربوط به یادگیری زبان انگلیسی را از پایه به زبان آموز آموزش می دهد.english for you به شما کمک می کند تمامی مفاهیم کاربردی زبان انگلیسی را براحتی یاد بگیرید. های آموزشی این مجموعه توسط اساتید برجسته زبان انگلیسی تدریس می شوند که هر یک از آنها سطح خاصی را به شما آموزش خواهند داد. english for you یا efu برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی بسیار مناسب است. این مجموعه آموزشی تنها شامل فایل های ویدیویی و با لهجه امریکایی (american) است نمونه سوالات درس آزمون سازی زبان انگلیسی 1212092-1212145 نمونه سوالات درس آزمون سازی زبان انگلیسی 1212092-1212145 نمونه سوالات درس آزمون سازی زبان انگلیسی 1212092-1212145 کتابچه نمونه سوالات درس آزمون سازی زبان انگلیسی 1212092-1212145پیام نور با پاسخنامه جزئیات این کتابچه: تعداد صفحه۱۰۱تعداد دوره۲۰تعداد پاسخنامه۱۱ ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ✔تدریس زبان انگلیسی آزمون ورودی مدارس نمونه تی (دوره دوم متوسطه) ✔تدریس خصوصی زبان انگلیسی آزمون ورودی مدارس نمونه تی پایه دهم ✔توسط مدرس زبان انگلیسی آقا با بیش از 5 سال سابقه تدریس در یزد ✔در منزل شما برای دانش آموزان سلام خسته نباشید من به امید خدا امسال وارد میشم ، اما یه موضوعی هست که خیلی ذهنمو درگیر کرده و نگرانشم. اون هم چیزی نیست جز زبان انگلیسی! راستش یه جایی دیدم که نوشته بودن روز اول، سرکلاس زبان،دانشجوها باید به زبان انگلیسی خودشون رو معرفی کنن و تعداد نفرات خانواده و هدف از ورود ب. منابع پیشنهادی آزمون ی رشته آموزش زبان انگلیسی در مصاحبه با خانم ناهید زرین جویی پذیرفته شده مقطع ی رشته آموزش زبان انگلیسی تربیت مدرس. ایشان در آزمون ی ۹۵ موفق به ب رتبه ۶ این رشته شده است. ایشان مدرک کارشناسی رشته زبان و ادبیات انگلیسی را از لرستان و مدرک کارشناسی ارشد خود را. نتیجه آزمون زبان انگلیسی پیشرفته ( تولیمو ) اعلام شد نتیجه آزمون زبان انگلیسی پیشرفته ، نتیجه صد و بیست و دومین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (تولیمو) اعلام شد. برای مشاهده ادامه مطلب روی نتیجه آزمون زبان انگلیسی پیشرفته کلیک کنید. ﺑﺎ "ﺯباﻥ" ﻣﯿﺸود ﻣﺴﺨﺮﻩ ﮐﺮﺩ! ﺑﺎ "ﺯباﻥ" ﻣﯿﺸود ﺭﻭﺣﯿﻪ ﺩﺍﺩ! ﺑﺎ "ﺯباﻥ" ﻣﯿﺸود ﺍﯾﺮﺍﺩ ﮔﺮﻓﺖ! با "ﺯباﻥ" ﻣﯿﺸود ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﺮﺩ! با "ﺯباﻥ" ﻣﯿﺸود "ﺩﻝ "ﺷﮑﺴﺖ! با "ﺯباﻥ" ﻣﯿﺸود ﺩﻟﺪﺍﺭﯼ ﺩﺍﺩ! با "ﺯباﻥ" ﻣﯿﺸود ﺁﺑﺮﻭ ﺑﺮﺩ! ﺑﺎ "ﺯباﻥ" ﻣﯿﺸود ﺁﺑﺮﻭ ﺧﺮﯾﺪ! ﺑﺎ "ﺯباﻥ" . اختصاصی از اینو دیدی نرم افزار آموزش حیوانات به زبان انگلیسی مخصوص ک ن با و پر سرعت . در این نرم افزار که به آموزش حیوانات هم به زبان فارسی هم به زبان انگلیسی طراحی شده محیطی کاملا جذاب و تعاملی را برای ک ن فراهم آورده است. در این نرم افزار همچنین آزمون های جذاب برای فهم و یادگیر. آموزش سریع و ساده زبان انگلیسی چگونه می توانید زبان انگلیسی را در اسرع وقت یاد بگیریم یادگیری زبان انگلیسی بسیار بسیار بسیار ساده است آیا چرا در حال حاضر یادگیری زبان انگلیسی سخت بنظر می رسد؟ آیا چرا اکثر مردم سالیان سال زبان انگلیسی را می خوانند ولی صحبت برای آنان سخت است؟ آی. کارورزی 1 دبیری زبان انگلیسی .
کارورزی 1 دبیری زبان انگلیسی .
کارورزی 1 دبیری زبان انگلیسی . کارورزی 1 دبیری زبان انگلیسی فرمت فایل: ورد تعداد صفحات: 25 چکیده شامل خلاصه ای ازتمام گزارش های اینجانب می باشد که ازاول ترم تا انتهای ترم تمام رویدادها و اتفاقاتی که درجریان کارورزی رخ داده است دریک گزارش جامع به نام گزارش نهایی جمع کرده ام. این گزارش نهایی شامل 1-گزارش فیزیکی مدرسه(که دران به وضعیت ساختمان مدرسه، نحوه چینش عناصرواجسام درداخل ساختمان مدرسه وبه تفکیک کلاس هاواتاق هاو...اشاره شده است). 2- گزارش عاطفی(که در آن به تعامل و ارتباط بین کارکنان مدر ...
دریافت فایل کارورزی 1 دبیری زبان انگلیسی .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کتاب ۱۵۰۰ واژه پرکاربرد در زبان انگلیسی‎ کتاب ۱۵۰۰ واژه پرکاربرد در زبان انگلیسی‎نام کتاب : ۱۵۰۰ واژه پرکاربرد در زبان انگلیسی‎زبان کتاب : پارسیتعداد صفحه : ۹۴قالب کتاب : pdfحجم فایل : ۱,۵۲۰ کیلوبایت توضیحات : در این کتاب ۱۵۰۰ واژه انگلیسی به همراه معنی فارسی آن گردآوری شده است. کلیه کلمات بر اساس ترتیب الفبای انگلیسی مرتب شده و قابل دسترسی هستند دریافت فایل فایل صوتی عالی اموزش زبان انگلیسی سلام دوستان امروز می خوام فایل صوتی اموزش زبان انگلیسی رو براتون بزارم که واقعا بی نظیره. بسته ای که شما دریافت خواهید کرد 70 عدد فایل صوتی اموزش زبان انگلیسی به صورت فوق العاده عالی است. ...
دریافت فایل
ثبت نام آزمون زبان انگلیسی سال 97 وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ( آزمون زبان msrt ) از ساعت 10 صبح روز یک شنبه 30 اردیبهشت آغاز خواهد شد .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]