رییس جمهور ایران میگوید که اکنون با ترامپ صحبت میکند - اخبار روز

رئیس جمهور جدید ریاست "سازمان ترامپ" و شرکت های وابسته به آن را به پسران خود و مدیر ارشد مالی این سازمان واگذار کرد. دونالد ترامپ رییس جمهور روز پنج شنبه کاخ سفید را به مقصد شهر " نیوپورت" ویرجینیا ترک کرد تا در روی عرشه ناو هواپیمابر " یو اس اس جرالد فورد " و در جمع سربازان و افسران نیروی دریایی سخنرانی کند. سخنگوی کاخ سفید با تکرار ادعاهای واشنگتن علیه ایران اعلام کرد رئیس جمهور ، طرفدار اتخاذ تد ر سخت علیه تهران است. سندرز: ترامپ طرفدار اقدامات سخت و خشن برای تنبیه ایران است به گزارش افکارنیوز، سخنگوی کاخ سفید، اعلام کرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور ، طرفدار اقدامات سخت علیه ایران است.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ترامپ دخترش را جایگزین همسرش کرد رو مه دیلی میل نوشت: اکنون که همسر ترامپ با وی قهر کرده است و ترامپ در مراسم ها و سفرهایش دخترش ایوانکا را به همراه می برد. برخی از گزارشات حاکی از این است که اختلافات زیادی میان ترامپ و همسرش است و دلیل نیامدن ملانیا به کاخ سفید نیز همین است. در ح. حضور ترامپ در جایگاه رئیس جمهور هنوز برای بخشی از جامعه از جمله حزب دموکرات هضم نشده است. دونالد جان ترامپ فردی به قول همه دیوانه اما ثروتمند ترین فرد جهان است او در سال 2016 توانست رئیس جمهور امریکا بشود. نخست رژیم صهیونیستی یک روز بعد از گفت وگوی تلفنی با دونالد ترامپ می گوید رئیس جمهور هم را توافقی بد می داند. «دونالد ترامپ» رئیس جمهور با انتشار یک پیام توئیتری از راهپیمائی هواداران خود در این کشور قدردانی کرد. کشتی گیر بعد از سفر به ایران اظهار کرد اگر رییس جمهور کشورش به ایران سفر می کرد، بدون شک آنها را ستایش می کرد. شبکه خبری «ای بی سی نیوز» در گزارشی با اشاره به حمله به پایگاه هوایی در به بهانه حملات شیمیایی نیروهای تی نوشت: مواضع «دونالد ترامپ» رییس جمهور درباره بکارگیری سلاح های شیمیایی از سال 2016 و در جریان رقابت های انتخاباتی تغییر کرده است. نوه دیکتاتور سابق عراق با نامه نگاری به رییس جمهور ضمن ادعای این که جناز ه های پدر و عمویش در دست ایران است، خواهان کمک واشنگتن در این زمینه شده است. به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری ایسنا، رو مه نیویورک تایمز گزارش کرد، اخبار این ادعا و پرداخت حق السکوت، ملانیا ترامپ، بانوی اول را خشمگین کرده و موجب شده که دونالد ترامپ، رییس جمهور از او بخواهد تا در این روزها توجه زیادی را جلب نکند. این مساله بخشی از یک داستان بزرگ تر در خصوص رابطه "پرسروصدا"ی خانواده ترامپ است. ملانیا ترامپ در سخنرانی "وضعیت کشور" امروز ، نخستین حضور خود در انظار عمومی را پس از انتشار این اخبار در اوایل ماه جاری خواهد داشت.
ادامه خبر پادشاه عربستان هدایای گرانبهایی از جواهرات و طلا در سفر رییس جمهور به او هدیه کرد.
فهرست مهم ترین هدایای ملک سلمان بن عبدالعزیز به ترامپ به این شرح است: ادامه مطلب رو مه یی نیویورک دیلی نیوز در گزارشی نوشت: توییت های صبح زود دونالد ترامپ - همراه با غلط املائی و اتهامات بدون شواهدی در مورد شنود «باراک اوباما» رئیس جمهور پیشین از برج ترامپ - یک مسئله بسیار بزرگ تری از موضوع ظاهری آن را برجسته می سازد. رییس جمهور پیشین کشورمان با صدور پیامی به سخنان شب گذشته دونالد ترامپ رییس جمهور علیه ایران واکنش نشان داد. به گزارش شریان نیوز،در بخش هایی از این پیام آمده است:مواضع ت بار دیگر نشان داد که آنان نسبت به عظمت، توانایی و اقتدار ذاتی ملت ایران جاهل و در ب معرفت نسبت به شایستگی های . دونالد ترامپ رییس جمهور ، ژنرال «هربرت ریموند مک مستر» را به عنوان مشاور جدید امنیت ملی خود منصوب کرد. این در حالی است که «مایکل فلین» مشاور پیشین ترامپ هفته گذشته و در روزهای نخست کاری اش به دلیل رسوایی ناشی از تماس با سفیر روسیه در واشنگتن استعفا کرد. ترامپ تا امروز فقط صحبت کرده است و هنوز تصمیمی نگرفته است اما همین حرف ها هم جهان را به لرزه انداخته است. روسای کشورهای جهان نگران تصمیمات ترامپ هستند رویترز در مطلبی نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور و بنیامین نتانیاهو، نخست رژیم صهیونیستی درخصوص آزمایش موشکی اخیر ایران، مواضع تقریبا اتخاذ د. حرکات ترامپ هنگام شنیدن سرود ملیحرکات ترامپ هنگام شنیدن سرود ملی , در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شوددونالد ترامپ در حالی دیده می شود کهدر مراسم یادبود کشته شدن سربازان یی در جنگ، هنگام پخش سرود ملی می د و با دست به می زندو گاهی هم با روش عجیب خودش با سرود ملی هم. مایک پنس گفت، ترامپ، ایران را زیر نظر دارد و هرگز نمی گذارد که این کشور به سلاح اتمی برسد. ترامپ: احساس می کنم ایرانی ها به زودی با ما گفتگو خواهند کرد!
رئیس جمهور در سخنرانی خود در فلوریدا در اظهاراتی متوهمانه مدعی شد مقامات ایران به زودی با او وارد گفتگو خواهند شد. ترامپ: احساس می کنم ایرانی ها به زودی با ما گفتگو خواهند کرد!به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگار.
به گزارش خبر فوری به نقل از فارس، ماه گذشته بود که رسانه ها خبر دادند که دونالد ترامپ رئیس جمهور ماه فوریه سال 2018 به انگلیس سفر می کند تا سفارت جدید را در لندن افتتاح کند.طبق گزارش رو مه دیلی میل، بعد از کش و قوس های بسیار پیرامون سفر ترامپ به انگلیس، قرار است رئیس جمهور تا دو ماه آینده به انگلیس سفر کند اما ملاقاتی با ملکه الیزابت نخواهد داشت(جزئیات بیشتر).
ادامه خبر ، رو مه ینی شفق در خبری اعلام کرد: دونالد ترامپ، رییس جمهور با دریافت 20 میلیون دلار از ل صهیونیستی فعال در دوران مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ، قول اعلام قدس به پایتختی اسراییل را پس از ورود به کاخ سفید به آنها داده بود و هم اکنون به این وعده خود عمل کرده است.وبسایت اینترنتی رو مه ینی شفق در خبری نوشت: شلدون ادلسون از سرمایه داران یهودی و مالک بسیاری از خانه ها در یکی از عوامل پر نفوذ ل صهیونیسم در ایالات متحده است که با پرداخت 20 میلیون دلار به کمپین مبارزاتی دونالد ترامپ در دوران تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری، قول اعلام قدس به پایتختی اسراییل را با ورود به کاخ سفید از ترامپ گرفته بود.ینی شفق مدعی شد: بر اساس گزارش منتشره در مطبوعات یی، کوشنر داماد یهودی تبار ترامپ حلقه وصل ل صهیونیستی با رییس جمهوری است و زمینه تحقق بسیاری از خواسته های این ل قدرتمند را پس از تایید رییس جمهوری، در منطقه خاورمیانه فراهم می کند. تهران - ایرنا - یک منبع رژیم صهیونیستی که در مذاکرات دونالد ترامپ رییس جمهور با مقامات رژیم اسراییل در تل آویو حضور داشت، گفت:

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] برخی منابع خبری می گویند ترامپ رییس جمهور به زودی دستورالعمل جدیدی را امضا می کند که ورود نیروهای کار خارجی به و استخدامشان توسط شرکت های فناوری را بسیار دشوار می کند. "کارل بیلت" گاف دونالد ترامپ درباره پناهجویان سوئد را مورد تمس قرار داد. رئیس جمهور با امضای دو فرمان اجرایی، دستور تقویت امنیت مرزها و تشدید محدودیت ورود مهاجران را صادر کرد.      به نقل از آسوشیتدپرس ؛  دونالد ترامپ امروز با حضور در وزارت امنیت داخلی دو حکم اجرایی را امضا کرد. رئیس جمهور فرمان اجرایی مربوط به احداث دیوار مرزی مکزیک و م. مک کین در گفتگویی درباره جنگ ویتنام به تلاش دونالد ترامپ رئیس جمهور برای حاضر نشدن در جنگ ویتنام اشاره کرد. به گزارش سایت خبرفوری به نقل از پایگاه اینترنتی سی ان ان، ترامپ که در جوانی در آکادمی نظامی خصوصی نیویورک حضور یافته بود، پنج بار گواهی پزشکی در خلال جنگ ویتنام دریافت کرده بود از جمله گواهی پزشکی که زائده ای را در استخوان پای وی تشخیص داده بود.

ترامپ و مک کین از زمانی که رئیس جمهور بازرگان یی در تبلیغاتش در سال 2016، خدمت نظامی این سناتور جمهوری خواه از ای آریزونا را به س ه گرفته بود، به جنگ لفظی مبادرت د. ترامپ در موارد متعدد مدعی شده بود ..

شرح خبر
رئیس جمهور در یک نشست جمع آوری کمک مالی کمیته ملی حزب جمهوریخواه که بدون حضور خبرنگاران برگزار شد، باز هم علیه قطر صحبت کرد. ترامپ به بهانه همراهی با انگلیس دیپلمات های روسیه را ا اج می کند


نشریه بلومبرگ اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهور به بهانه همراهی با انگلیس دیپلمات های روسیه را ا اج می کند.ترامپ به بهانه همراهی با انگلیس دیپلمات های روسیه را ا اج می کند وبگاه شبکه خبری بلومبرگ روز شنبه اعلام کرد که «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور به دنبال آن است کهدیپلمات های روسیه را در جهت همبستگی با انگلیس در پرونده مسموم شدن «سرگئی اسکریپال» جاسوس دوجانبه روس که در «سا بری» انگلیس به همراه دخترش مسموم شده است، ا اج کند.در این میان شبکه «سی ان ان» گزارش کرد که شورای امنیت ملی اوا روز (دیروز) این پیشنهاد را مطرح کرده و احتمال می رود که اوایل هفته جاری، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور درباره این پیشنهاد اقدامات لازم را انجام دهد. واکنش نرم رئیس‌جمهور عراق به گستاخی‌های ترامپ • اربعین سلام     واکنش نرم رئیس‌جمهور عراق به گستاخی‌های ترامپ • اربعین سلام نخست‌ عراق واکنش کشورش به دستور اجرایی اخیر رئیس‌جمهور در خصوص غربال‌گری مهاجران را واکنشی نرم توصیف کرد. به گزارش روابط عموم. رئیس جمهور با امضای دو فرمان اجرایی، دستور تقویت امنیت مرزها و تشدید محدودیت ورود مهاجران را  صادر کرد.      به نقل از آسوشیتدپرس ؛  دونالد ترامپ امروز با حضور در وزارت امنیت داخلی دو حکم اجرایی را امضا کرد. رئیس جمهور فرمان اجرایی مربوط به احداث دیوار مرزی مکزیک. واکنش ملانیا ترامپ درباره کاخ سفیدواکنش ملانیا ترامپ درباره کاخ سفید , امروز ملانیا و بارون ترامپ، همسر و پسر رئیس جمهور امریکا با تاخیریپنج ماهه به طور رسمی وارد کاخ سفید شدند تا به همراه ترامپ دوران زندگی شان را در کاخ ریاست جمهوری ادامه دهند.ملانیا و بارون تا پیش از این به د. میلیونها نفر بر علیه ترامپ تظاهرات د.. گراها نیز علیه ترامپ تظاهرات د... گراها نیز علیه ترامپ تظاهرات د در ادامه اعتراضات مردمی در سراسر جهان و ای ، میلیونها تن از گرایان این کشور علیه دونالد ترامپ دست به تظاهرات اعتراض آمیز زدند. به گزارش لوفیگارو، میلیونها نفر از گرایان در اعت. ترامپ: برای فاجعه استدونالد ترامپ رئیس جمهور در مصاحبه با رو مه صهیونیستی « هیوم» بار دیگر از توافق هسته ای ایران ( ) انتقاد کرد و آن را از هر جهت برای فاجعه بار خواند. وی همچنین مدعی شد پس از روی کار آمدن او رفتار ایران تغییر کرده است اما حاضر نشد برای ادعای خود دلیل بیاورد. آنچه در ادامه می خوانید کلیات مصاحبه رئیس جمهور با این رو مه ی است. مصاحبه ترامپ با « هیوم» مربوط به پیش از افزایش تنش ها در شمال فلسطین ی و ساقط شدن جنگنده اف-16 توسط پ ند هوایی است.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] محمد البرادعیمدیر کل اسبق آژانس بین المللی انرژی اتمی با انتقاد از رویکرد ترامپ در قبال ایران، گفت نمی توان ابتدا زیر یک توافق زد و سپس ناگهان از آمادگی برای گفت وگو صحبت کرد.به گزارش مشرق، «محمد البرادعی» مدیر کل اسبق آژانس بین المللی انرژی اتمی روز (امروز) در واکنش به اظهارات شب گذشته «دونالد ترامپ» رئیس جمهور درباره ایران، گفت واشنگتن نمی تواند آنطور که با کره شمالی رفتار کرد، با ایران برخورد کند.این سیاستمدار کهنه کار مصری در توییتر نوشت: «نمی توانید زیر توافقی بزنید که از دید همه اهمیت حیاتی دارد، آن کشور را تهدید کنید، سرانش را تحقیر کنید و بعد ناگهان خواهان گفت وگو شوید!»بیشتر بخوانید:ترامپ هویج را به ایران نشان داد وی افزود: «توافق ها بر اساس اعتماد، همکاری متقابل و احترام شکل می گیرند، نه ارعاب و تهدید. روش [مشابه مذاکره با] کره شمالی، مدلی برای [تعامل با] ایران نیست.»رئیس جمهور که در هفته های گذشته تا حد تهدید ایران به اقدام نظامی پیش رفته بود، ب گفت حاضر است بدون هرگونه پیش شرطی و «هر زمان که ایران بخواهد»، با « » رئیس جمهور ایران دیدار کند. بسیاری از کارشناسان این رویکرد ترامپ را به نوع رفتار او با کره شمالی تشبیه کرده اند. ترامپ در ماه های نخست حضورش در کاخ سفید به شدت به مقام های کره شمالی تاخت و «کیم جونگ اون» این کشور را «مرد راکتی کوچک» توصیف کرد. با این وجود، وی ماه گذشته میلادی به اولین رئیس جمهور بدل شد که با کره شمالی دیدار می کند. او پس از این نشست، کیم جونگ اون را فردی «فوق العاده»، «باهوش» و «عاشق ملتش» توصیف کرد.منبع: فارس به یاد بیاورید زمانی را که ترامپ در دوران تبلیغات انتخاباتی، ورود در زمان جرج بوش، رئیس جمهور سابق به جنگ با عراق را یک «اشتباه بزرگ» لقب داده بود. اما حالا چگونه ترامپ با دخ نظامی در عراق، و یمن به معنای واقعی کلمه، غیر نظامیان را نابود می کند؟ - همشهری آنلاین: دونالد ترامپ رئیس جمهور در این پیام نوشت: خطاب به رئیس جمهور ؛ هرگز و هیچ وقت دوباره را تهدید نکن وگرنه از پیامدهایی رنج خواهید برد که نظیرش را کمتر ی در تاریخ تجربه کرده است ... همشهری آنلاین: تیتر یک رو مه های صبح ایران اختصاص دارد به سخنان رئیس جمهور در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب ی، حضور مردم در ۲۲ بهمن، جزئیات م آیت الله رفسنجانی با ی، صحبت های بهداشت،اوتیماتوم توتال به ترامپ، افزایش واردات از ایران و برخی موضوع های دیگر : این چند روز تلویزیون را دیدید؟ مصاحبه های مردمی درباره دهه فجر و 22 بهمن را دیدید؟ یکی خودش را به زور از لا به لای جمعیت به جلوی دوربین می رساند و با ص که در حد فریاد است میگوید که آمده مشت محکمی به دهان استکبار جهانی بزند، یکی گوشی موبایل را جلوی گوشش گرفته و مثلا با ترامپ صحبت می.