رییس جمهور ایران میگوید که اکنون با ترامپ صحبت میکند - اخبار روز

نخست رژیم صهیونیستی یک روز بعد از گفت وگوی تلفنی با دونالد ترامپ می گوید رئیس جمهور هم را توافقی بد می داند. رئیس جمهور پیشین به طور تلویحی از تماس ها و ارتباطات بین تیم دونالد ترامپ و ت روسیه انتقاد کرد. نخست رژیم صهیونیستی یک روز بعد از گفت وگوی تلفنی با دونالد ترامپ می گوید رئیس جمهور هم را توافقی بد می داند. «دونالد ترامپ» رئیس جمهور با انتشار یک پیام توئیتری از راهپیمائی هواداران خود در این کشور قدردانی کرد. کشتی گیر بعد از سفر به ایران اظهار کرد اگر رییس جمهور کشورش به ایران سفر می کرد، بدون شک آنها را ستایش می کرد. خبرگزاری فارس: عقب نشینی کاخ سفید از اعلام حمایت ترامپ از تحریم های ایران و روسیهسخنگوی کاخ سفید از اظهارات اولیه اش مبنی بر اینکه «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور از طرح تحریم های ایران، روسیه و کره شمالی حمایت می کند، عقب نشینی کرد.به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «سارا هاکوبی سندرز»، سخنگوی کاخ سفید از اظهارات اولیه اش مبنی بر اینکه «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور از طرح تحریم های ایران، روسیه و کره شمالی حمایت می کند، عقب نشینی کرد. سندرز دوشنبه شب در جمع خبرنگاران در واکنش به این سوال که موضع ترامپ درباره تحریم های جدید کنگره برای تحریم ایران، روسیه و کره شمالی چیست، گفت: «درباره طرح تحریم ها، رئیس جمهور با صراحت زیادی حمایت خود را از ادامه تحریم ها علیه آن سه کشور اعلام کرده است.»

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پس از استورمی دانی یک زن دیگر هم به دادگاه شکایت برده و می گوید، به او حق السکوت پرداخت شده تا در مورد رابطه با دونالد ترامپ سخن نگوید. سامر زرووس نیز شکایتی را علیه رئیس جمهور مطرح کرده است. همراه سایت سرگرمی چفچفک باشید. وکلای کارن مک دوگال، مدل سابق مجله مستهجن شکایت او از دون. نوه دیکتاتور سابق عراق با نامه نگاری به رییس جمهور ضمن ادعای این که جناز ه های پدر و عمویش در دست ایران است، خواهان کمک واشنگتن در این زمینه شده است. ترامپ تا امروز فقط صحبت کرده است و هنوز تصمیمی نگرفته است اما همین حرف ها هم جهان را به لرزه انداخته است. روسای کشورهای جهان نگران تصمیمات ترامپ هستند به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری ایسنا، رو مه نیویورک تایمز گزارش کرد، اخبار این ادعا و پرداخت حق السکوت، ملانیا ترامپ، بانوی اول را خشمگین کرده و موجب شده که دونالد ترامپ، رییس جمهور از او بخواهد تا در این روزها توجه زیادی را جلب نکند. این مساله بخشی از یک داستان بزرگ تر در خصوص رابطه "پرسروصدا"ی خانواده ترامپ است. ملانیا ترامپ در سخنرانی "وضعیت کشور" امروز ، نخستین حضور خود در انظار عمومی را پس از انتشار این اخبار در اوایل ماه جاری خواهد داشت.
ادامه خبر
مایک پنس گفت، ترامپ، ایران را زیر نظر دارد و هرگز نمی گذارد که این کشور به سلاح اتمی برسد. پادشاه عربستان هدایای گرانبهایی از جواهرات و طلا در سفر رییس جمهور به او هدیه کرد.
فهرست مهم ترین هدایای ملک سلمان بن عبدالعزیز به ترامپ به این شرح است: ادامه مطلب رئیس جمهور در یک نشست جمع آوری کمک مالی کمیته ملی حزب جمهوریخواه که بدون حضور خبرنگاران برگزار شد، باز هم علیه قطر صحبت کرد. مراسم تحلیف چهل و پنجمین رییس جمهور ، دونالد ترامپ، 6.824 میلیون بازدیدکننده آنلاین داشته که از میزان 6.8 میلیون نفری که نتایج انتخابات را از طریق توییتر دنبال کرده اند، بیشتر است. تا این لحظه دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه با 254 رای الکترال از رقیب دموکرات خود با 215 رای پیش است. نامزدی که 270 رای الکترال ب کند رئیس جمهور خواهد شد. امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 210622 تا این لحظه دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه با 254 رای الکترال از رقیب دموکرات خود با 215 رای . دونالد ترامپ، رئیس جمهور در نشست خبری با بنیامین نتانیاهو، نخست رژیم صهیونیستی بار دیگر از توافق هسته ای ایران انتقاد کرد. رویترز در مطلبی نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور و بنیامین نتانیاهو، نخست رژیم صهیونیستی درخصوص آزمایش موشکی اخیر ایران، مواضع تقریبا اتخاذ د. حرکات ترامپ هنگام شنیدن سرود ملیحرکات ترامپ هنگام شنیدن سرود ملی , در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شوددونالد ترامپ در حالی دیده می شود کهدر مراسم یادبود کشته شدن سربازان یی در جنگ، هنگام پخش سرود ملی می د و با دست به می زندو گاهی هم با روش عجیب خودش با سرود ملی هم. ، رو مه ینی شفق در خبری اعلام کرد: دونالد ترامپ، رییس جمهور با دریافت 20 میلیون دلار از ل صهیونیستی فعال در دوران مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ، قول اعلام قدس به پایتختی اسراییل را پس از ورود به کاخ سفید به آنها داده بود و هم اکنون به این وعده خود عمل کرده است.وبسایت اینترنتی رو مه ینی شفق در خبری نوشت: شلدون ادلسون از سرمایه داران یهودی و مالک بسیاری از خانه ها در یکی از عوامل پر نفوذ ل صهیونیسم در ایالات متحده است که با پرداخت 20 میلیون دلار به کمپین مبارزاتی دونالد ترامپ در دوران تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری، قول اعلام قدس به پایتختی اسراییل را با ورود به کاخ سفید از ترامپ گرفته بود.ینی شفق مدعی شد: بر اساس گزارش منتشره در مطبوعات یی، کوشنر داماد یهودی تبار ترامپ حلقه وصل ل صهیونیستی با رییس جمهوری است و زمینه تحقق بسیاری از خواسته های این ل قدرتمند را پس از تایید رییس جمهوری، در منطقه خاورمیانه فراهم می کند.
به گزارش خبر فوری به نقل از فارس، ماه گذشته بود که رسانه ها خبر دادند که دونالد ترامپ رئیس جمهور ماه فوریه سال 2018 به انگلیس سفر می کند تا سفارت جدید را در لندن افتتاح کند.طبق گزارش رو مه دیلی میل، بعد از کش و قوس های بسیار پیرامون سفر ترامپ به انگلیس، قرار است رئیس جمهور تا دو ماه آینده به انگلیس سفر کند اما ملاقاتی با ملکه الیزابت نخواهد داشت(جزئیات بیشتر).
ادامه خبر
%title% رییس جمهوری در یک نطق زنده تلویزیونی: اظهارات رییس جمهور جز فحاشی و مشتی از اتهامات واهی علیه ملت ایران حرف دیگری نداشت/ امروز برای ملت ایران روشنتر شد که بیش از گذشته باید در کنار هم و متحد باشند/ سخنان ترامپ نشان داد که مستحکم تر از آن چیزی است که او در دوران رقابت انتخاباتی فکر می کرد/ امروز تنهاتر از همیشه در برابر و توطئه هایش علیه ملت ایران است/ به تقویت قدرت دفاعی خود ادامه می دهیم/ در کنار ملتهای منطقه و در برابر تروریسم ایستاده است/ باوجود اهدف شوم سیاستمداران یی، ملت ایران فرمان ی را برای اقتصاد مقاومتی اجرایی و عملیاتی می کند رییس جمهور در یک نطق زنده تلویزیونی، اظهارات رییس جمهور را فحاشی و مشتی از اتهامات واهی علیه ملت بزرگ ایران دانست و با مرور تاریخ دخ های در امور ایران گفت: ملت ایران ملتی نیست که با حرف های ناروا و سخنان تنفرانگیز بخواهد در برابر یک دیکتاتور سر فرود بیاورد و ملت بزرگ ایران تاکنون در برابر هیچ قدرتی سر تسلیم فرود نیاورده و نخواهد آورد. ادامه مطلب پسر ارشد و داماد دونالد ترامپ رییس جمهور برای ادای شهادت درباره پرونده جنجالی نفوذ روسیه در اتخابات ریاست جمهوری به کنگره فراخوانده شدند. رئیس جمهور با امضای دو فرمان اجرایی، دستور تقویت امنیت مرزها و تشدید محدودیت ورود مهاجران را صادر کرد.      به نقل از آسوشیتدپرس ؛  دونالد ترامپ امروز با حضور در وزارت امنیت داخلی دو حکم اجرایی را امضا کرد. رئیس جمهور فرمان اجرایی مربوط به احداث دیوار مرزی مکزیک و م. رئیس جمهور با امضای دو فرمان اجرایی، دستور تقویت امنیت مرزها و تشدید محدودیت ورود مهاجران را صادر کرد.      به نقل از آسوشیتدپرس ؛  دونالد ترامپ امروز با حضور در وزارت امنیت داخلی دو حکم اجرایی را امضا کرد. رئیس جمهور فرمان اجرایی مربوط به احداث دیوار مرزی مکزیک و م. نخست رژیم صهیونیستی یک روز بعد از گفت وگوی تلفنی با دونالد ترامپ می گوید رئیس جمهور هم را توافقی بد می داند. مک کین در گفتگویی درباره جنگ ویتنام به تلاش دونالد ترامپ رئیس جمهور برای حاضر نشدن در جنگ ویتنام اشاره کرد. به گزارش سایت خبرفوری به نقل از پایگاه اینترنتی سی ان ان، ترامپ که در جوانی در آکادمی نظامی خصوصی نیویورک حضور یافته بود، پنج بار گواهی پزشکی در خلال جنگ ویتنام دریافت کرده بود از جمله گواهی پزشکی که زائده ای را در استخوان پای وی تشخیص داده بود.

ترامپ و مک کین از زمانی که رئیس جمهور بازرگان یی در تبلیغاتش در سال 2016، خدمت نظامی این سناتور جمهوری خواه از ای آریزونا را به س ه گرفته بود، به جنگ لفظی مبادرت د. ترامپ در موارد متعدد مدعی شده بود ..

شرح خبر
پایگاه خبری انتخاب: د ی وج از و ادعا ها و تهدید های مقامات ت این کشور علیه ایران، رییس جمهور سابق، نامه ای را خطاب به رئیس جمهور ارسال کرد. ... رئیس جمهور پیام جدیدی در حساب توییتر خود منتشر کرده که کاملا بی معنی است و این اقدام مورد تمس یی ها قرار گرفت. به گزارش شریان نیوز،"دونالد ترامپ"، رئیس جمهور ، علاقه زیادی به توییت دارد. وی پس از ورود به کاخ سفید با خبرنگاران به سردی برخورد کرد و اظهار داشت ترجیح می دهد اخبار را ش. ترامپ: تیم کوک من را در مورد ساخت محصولات اپل در متقاعد کرد     ترامپ: تیم کوک من را در مورد ساخت محصولات اپل در متقاعد کرد کد خبر: ۵۰۸۰۳ تاریخ انتشار: ۳۰/دی/۱۳۹۵ – ۱۲:۰۰ رئیس جمهور منتخب ، دونالد ترامپ در مصاحبه‌ای گفته که به‌تازگی با تیم کوک، مدیرعامل اپل، صحبتی در م. واکنش ملانیا ترامپ درباره کاخ سفیدواکنش ملانیا ترامپ درباره کاخ سفید , امروز ملانیا و بارون ترامپ، همسر و پسر رئیس جمهور امریکا با تاخیریپنج ماهه به طور رسمی وارد کاخ سفید شدند تا به همراه ترامپ دوران زندگی شان را در کاخ ریاست جمهوری ادامه دهند.ملانیا و بارون تا پیش از این به د. همشهری آنلاین: تیتر یک رو مه های صبح ایران اختصاص دارد به سخنان رئیس جمهور در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب ی، حضور مردم در ۲۲ بهمن، جزئیات م آیت الله رفسنجانی با ی، صحبت های بهداشت،اوتیماتوم توتال به ترامپ، افزایش واردات از ایران و برخی موضوع های دیگر : این چند روز تلویزیون را دیدید؟ مصاحبه های مردمی درباره دهه فجر و 22 بهمن را دیدید؟ یکی خودش را به زور از لا به لای جمعیت به جلوی دوربین می رساند و با ص که در حد فریاد است میگوید که آمده مشت محکمی به دهان استکبار جهانی بزند، یکی گوشی موبایل را جلوی گوشش گرفته و مثلا با ترامپ صحبت می. میلیونها نفر بر علیه ترامپ تظاهرات د.. گراها نیز علیه ترامپ تظاهرات د... گراها نیز علیه ترامپ تظاهرات د در ادامه اعتراضات مردمی در سراسر جهان و ای ، میلیونها تن از گرایان این کشور علیه دونالد ترامپ دست به تظاهرات اعتراض آمیز زدند. به گزارش لوفیگارو، میلیونها نفر از گرایان در اعت. ترامپ: برای فاجعه استدونالد ترامپ رئیس جمهور در مصاحبه با رو مه صهیونیستی « هیوم» بار دیگر از توافق هسته ای ایران ( ) انتقاد کرد و آن را از هر جهت برای فاجعه بار خواند. وی همچنین مدعی شد پس از روی کار آمدن او رفتار ایران تغییر کرده است اما حاضر نشد برای ادعای خود دلیل بیاورد. آنچه در ادامه می خوانید کلیات مصاحبه رئیس جمهور با این رو مه ی است. مصاحبه ترامپ با « هیوم» مربوط به پیش از افزایش تنش ها در شمال فلسطین ی و ساقط شدن جنگنده اف-16 توسط پ ند هوایی است.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به یاد بیاورید زمانی را که ترامپ در دوران تبلیغات انتخاباتی، ورود در زمان جرج بوش، رئیس جمهور سابق به جنگ با عراق را یک «اشتباه بزرگ» لقب داده بود. اما حالا چگونه ترامپ با دخ نظامی در عراق، و یمن به معنای واقعی کلمه، غیر نظامیان را نابود می کند؟ - همشهری آنلاین: دونالد ترامپ رئیس جمهور در این پیام نوشت: خطاب به رئیس جمهور ؛ هرگز و هیچ وقت دوباره را تهدید نکن وگرنه از پیامدهایی رنج خواهید برد که نظیرش را کمتر ی در تاریخ تجربه کرده است ... گاف جدید ترامپ دربارۀ آمار بیکاری در در ادامه گاف های رئیس جمهور جدید ، به نظر می رسد دونالد ترامپ این بار هم از رقم نادرستی برای اشاره به نرخ بیکاری در کشورش استفاده کرده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از بیزنس اینسایدر، "دونالد ترامپ"، رئیس جمهور در سخنرانی . نخست رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد که با رئیس جمهور درباره توافق هسته ای ایران تلفنی رایزنی و گفت وگو کرده است. کاخ سفید اعلام کرد رئیس جمهور قصد دارد تحریم های ایران، روسیه و کره شمالی را امضا کند. به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ شبکه خبری فا نیوز در پیامی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: کاخ سفید اعلام کرده است دونالد ترامپ، رئیس جمهور ، تحریم های ایران، روسیه و کره شمالی را امضا می کند. کاخ سفید روز اعلام کرد ­دونالد ترامپ رئیس جمهور مصوبه تحریم های کنگره علیه روسیه را امضاء و آن را به قانون تبدیل خواهد کرد و به این ترتیب گمانه زنی ها درباره وتوی احتمالی این طرح از سوی او پایان یافت. ادامه مطلب ملانیا ترامپ به عنوان بانوی اول کاخ سفید و همسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور در اقدامی غیرمتعارف، از همراهی آکی آبه، همسر شینزوآبه نخست ژاپن در تور گردشگردی واشینگتن خودداری کرد. نوشته بی احترامی ملانیا ترامپ به همسر شینزو آبه اولین بار در اخبار پدیدار شد.