ریا کاری hypocrity - اخبار روز

این پاو وینت در ۷ صفحه به صورت زیبا و منحصر به فرد طراحی شده است در این پاو وینت مطالبی از اهمیت درخت کاری فواید درخت کاری تاریخچه درخت کاری نوشته شده است
جهت فایل کلیک کنید فایل ورد قابل ویرایش

فرآیند اتصالی:
فرآیند شکل دهی ف ات نظیر نورد- حدیده کاری- اهنگری سرد وگرم-خم کاری و
کشش عمیق.
در بین تمام فرآیند های تولید و فن آوری شکل دهی ف ات دارای جایگاه ویژه ای
است زیرا موجب تولید قطعات با خواص مکانیکی بهتر با حداقل اتلاف مواد است.
فرآیند آهنگری: آهنگری یک فرآیند مبتنی بر تجربه است. در آهنگری یک قطعه
با شکل اولیه ساده بین دو ابزار یا قالب بطور ممسان تغییر میابد تا شکل مطلوب
نهایی بدست آید.

 مقاله دسته بندی فرآیندهای تولید
فایل ورد قابل ویرایش


لینک :
مقاله دسته بندی فرآیندهای تولید
مقاله دسته بندی فرآیندهای تولید آهنگ جدید اشوان به نام دارم عاشق میشم
new ashvan – daram ashegh misham
اشوان دارم عاشق میشم
اشوان دارم عاشق میشم
قبل اون این زندگی برای من هیچ حرف تازه ای نداشت
وقتی عاشقی محالِ هیچ ی بیاد تو قلب تو بشینِ جاش
اون حرف زدناش طرز نگاش پشت در صدای پاش
ما رازمون هیچ وقت نمیشه فاش تا تهش بمونه کاش
ای وای دارم عاشق میشم انگار
چشات چه کاری دستم داد که بردم همه رو از یاد
ای داد بیداد ای وای دارم عاشق میشم انگار
چشات چه کاری دستم داد که بردم همه رو از یاد
فقط از لینک زیر میسر است .
آهنگ با کیفیت 320 توی این بیست و سال برام سوال بود آرزو داشتم واسه آینده یعنی چی نمیفهمیدم که آدما آرزو دارند یعنی چی خوب ادم یه کاری میخواد ه پا میشه انجام میده امروز میخوام آرزو کنم دلم میخواد برم موسیقی یاد بگیرم دلم میخواد برم دوره مهدکودک رو از جهاد ی بگیرم دلم میخواد ارشدم رو از علامه بگیر. فردا ممیزی دارم و هیچ کاری ن براش. انگیزه ای هم ندارم براش. پس فردا یه امتحان دارم و هیچ کاری ن براش باید یه چند کیلویی وزن کم کنم و هیچ کاری ن براش (همین الان یه نفر اومد تو و گفت چقد لاغر شدی!! نفر سوم امروز بود!!) باید با امور اداری شرکت مون درباره ی موضوعی حرف بزنم و هیچ کاری ن برا. پاو وینت سخت کاری فولاد پاو وینت با موضوع سخت کاری فولاد، در قالب ppt و در 81 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاو وینت: ?همان طور که قبلاً گفته شد، فاز مارتنزیت بالاترین سختی را در بین فازهای ممکن حاصل در سیستم آهن- کربن دارد. ??واژه سخت کاری در این بحث به چگونگی رنگ کاری مبلماندر هرکاری حرفه و تجربه خود را می طلبد تا بهترین نتایج را ب نمائیم در رنگ کاری مبلمان نیز این گونه نیست که یک ظرف پر از رنگ را برداریم و با قلمو یا هر ابزاری دیگری آن را بر روی مبلمان بزنیم بلکه برای اینکه یک طرح زیبا و منسجم در رنگ کاری را داشته باشیم باید مر. لوله بازکنی و تخلیه چاه تبریز
لوله بازکنی وتخلیه چاه تبریز و لوله بازکنی تخلیه چاه تبریز همراه با ضمانت
بکارگیری از لوله بازکن ماهر در تبریز و لوله بازکنی تبریز
لوله بازکنی تبریز و تخلیه چاه تبریز بدونه تعطیلی شبانه روزی حتی تعطیلات رسمی
لوله بازکنی و تخلیه چاه تبریز د.
با سلام


گروه مشاوران کارگزاران از زمان عقد قرارداد و شروع کار تا پایان تودیع وثیقه و ضمانت متهم و زندانی در کوتاهترین زمان ممکن در خدمت خانواده های عزیز می باشد.


با توجه به مجرب بودن و تجربه کاری موفق و تخصص همکاران و کارشناسان گروه کارگزاران با راه کارهای دق. استین گلاس ارزان
استندگلاس
استندگلاس آینه کاری روی دیوار نخستین شیشه ویترای روی شیشه خوراکی مصرف شده برای میوه ها بوده¬است. در قرن دوازدهم و سیزدهم چینی ها شیشه ویترای روی شیشه آینه کاری روی دیوار را بر روی پرتقال ها و لیموها اعمال د. اگرچه چینی ها به این استندگلاس پی بردند که کارکرد اصلی شیشه ویترای روی شیشه های خوراکی کاهش تبادل گازهای تنفسی است، اما به این نتیجه رسیدند که میوه های دارای شیشه ویترای روی شیشه آینه کاری روی دیواری نسبت به میوه های فاقد شیشه ویترای روی شیشه آینه کاری روی دیواری، ماندگاری طولانی تری دارند.
در دهه ی 1930 آینه کاری روی دیوار های پارافینی گداخته شده، بصورت استندگلاس به عنوان شیشه ویترای روی شیشه خوراکی برای میوه های تازه، از قبیل سیب و گل در دسترس قرار گرفتند.
استین گلاس
استین گلاس شیشه ویترای روی شیشه های خوراکی به صورت محلول، بر روی مواد شیشه دکوراتیو و آینه دکوراتیو اعمال می شوند در صورتی که های خوراکی به صورت ورقه های جامد تهیه¬شده و سپس بر روی محصولات شیشه دکوراتیو و آینه دکوراتیو اعمال می شوند. این استین گلاس به عنوان نگه دارنده های مواد شیشه دکوراتیو و آینه دکوراتیو مطرح هستند چرا که باعث بهبود کیفیت مواد شیشه دکوراتیو و آینه دکوراتیو می گردند (فالگوئرا و همکاران ، 2011). ها و شیشه ویترای روی شیشه های خوراکی بایستی حداقل دارای یکی از ترکیبات اساسی قادر به تشکیل یک ماتری مناسب، چسبناک و پیوسته باشند که می تواند در سه دسته طبقه بندی شود، یعنی شامل پلی اریدها، لیپیدها و استین گلاس . شیشه ویترای روی شیشه های حاصل از پلی¬ اریدها، عآینه کاری روی دیواراً انتقال ا یژن خوبی دارند، به خصوص در شرایط رطوبت پایین¬(کوگ وهمکاران ، 1995).
1-1-1-1- انواع شیشه ویترای روی شیشه¬های خوراکی

شیشه ویترای روی شیشه¬های پلی¬ آینه تایل
شیشه ویترای روی شیشه¬های آینه تایل
شیشه ویترای روی شیشه¬های آینه تایل
شیشه ویترای روی شیشه¬های آینه تایل
صمغ¬ها

آینه کاری روی دیوار جزو پارافین جامد به شمار می آید و برای استفاده بر روی میوه های خام و سبزی ها مجاز است. آینه کاری روی دیواروکارنوبا که نوعی آینه کاری روی دیوار است از برگ درخت نوعی نخل و آینه کاری روی دیوار سفید نیز از زنبورعسل تولید می شود (جلیلی مرندی، 1391).
1-1-1-2- صمغ¬ها

آینه آنتیک
نوعی از صمغ های آینه آنتیک است که از خانواده ی سولفاته خطی پلی اریدها می باشد و از جلبک دریایی قرمز است اج می شود. یکی از جالب توجه ترین پلیمرها ست که از یک زنجیره ی خطی گالاکتان سولفاته تشکیل شده است و از گونه های خاصی از جلبک های دریایی قرمز است اج می شود و به عنوان منبع قابل توجهی برای های قابل هضم خوراکی مطرح است، گرچه های کاپاکاراگینان از نظر خصوصیات مکانیکی و ممانعتی در برابر بخار آب چندان مقاوم نیستند و این به دلیل آینه آنتیک بودن آن می باشد (امبوسکادو و هوبر ،2009). به همین دلیل نمی توان از این شیشه ویترای روی شیشه ها در صنعت غذا به صورت وسیعی استفاده نمود. چندین روش برای غلبه بر این مشکل پیشنهاد شده است، مانند مخلوط با پلیمرهای و طبیعی (مازتینز و همکاران ،2012)، مخلوط با ترکیبات آینه آنتیک (شجاعی علی آبادی و همکاران،2013) و ایجاد پیوندهای جانبی (شو و همکاران ،2003).
استین-گلاس
نشسته بود خیره شده بود به دستاش.
گفتم: "باز چه مرگته؟!"
نفس عمیقی کشید؛ با بغض گفت:
"یه بار که دستامون چفتِ هم بود بهم گفت میدونی چقدر دوستت دارم؟! اندازه ی انگشتای دستای همه
ی آدمای دنیا، میدونی چقدر میشه؟! هشت میلیارد آدمه و دوتا دست و ده تا انگشت و اووووووو...اصلا حد  پاو وینت گروه های کاری خودگردان
پاو وینت گروه های کاری خودگردان فهرست مطالب: تعریف گروه های کاری خود گردان مشخصات گروه های کاری خود گردان طراحی مشاغل ساختارهای سازمانی جدید سطوح مدیریت در گروه های کاری خودگردان نظام پرداخت نقش اتحادیه های کارگری مشکلات اجرایی در روند گروه های کاری خودگردان -------- گروه های کاری خودگردان: گروه کاری خ ر یا خود راهبر : گروهی است مستقل و متشکل از اعضـایی که خود تصمیم می گیرند چگونه کارشان را انجام دهند یا به عبارت بهتر کارمندانی هستند که بـرای یک محصول کامل یا یک فرایند محصول مسئول هستند . گـروه های کاری خــود گ ...
دریافت فایل پاو وینت گروه های کاری خودگردان

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] شیشه سقفی دکوراتیو و تزئینی
شیشه سقفی
شیشه سقفی علاوه بر مشارکت های مدنی از هنجارهای معامله متقابل و اعتماد نیز به عنوان عناصر ذهنی و شناختی آسمان مجازی نام برد. افه و فوش علاوه بر عناصری که در تعریف بورد یو، کلمن و پاتنام از آسمان مجازی وجو د دارد، در بعد گرایش به شیشه سقفی و توجه، اشاره نموده و آن را شامل مجموعه افکار، عقاید و حساسیت نسبت به زندگی شیشه سکوریت و و توجه به هر چیزی که در وسیع ترین معنا به امور عمومی اطلاق می شود که مربوط به شکل بالقوه فردی تمایل ضعیف نسبی، در دنبال موضوعات مشترک در رسانه های الکترونیکی و چاپی بوده و پیش شرط شناختی و شکل فعال تر مسئولیت مدنی است که باعث علاقه مندی و دل نگرانی می شود و نقطه مقابل آگاهی و توجه وضعیت شناختی شیشه سقفی پوشی، بی تفاوتی و شکل گیری نگرش فرصت طلبانه است (افه و فوش، 2002، 191-190).
د) شیشه سقفی
هـ) سقف شیشه ای (کلمن، 1377، 160).
شیشه دکوراتیو
شیشه دکوراتیو : فوکویاما نیز مانند پاتنام، پتینه کاری را در سطح کلان مورد بررسی قرار داده است. وی برخلاف دیگر نظریه پردازان صرفاً بر خصلت جمعی پتینه کاری تاکید کرده و آن را به منزله دارایی گروه ها و جوامع تلقی کرده است. از نظر فوکویاما پتینه کاری دو شاخص اصلی دارد:
الف) ارزش های شیشه دکوراتیو
ب) هنجارهای شیشه دکوراتیو (فوکویاما، 1379، 12).
شیشه تزئینی و اینه تزئینی
شیشه تزئینی و اینه تزئینی: کاربرد پتینه کاری در نزد بوردیو بر این درک استوار است که افراد چگونه با سرمایه گذاری بر روابط گروهی، وضعیت اقتصادی خود را در یک فضای اجتماعی سلسله مراتبی بهبود می بخشند، از این جهت می توان رویکرد او را ابزاری فردگرا و متاثر از تئوری سرمایه مار و بیشتر تضادگرایی تلقی کرد (پورتس، 1998). از دیدگاه بوردیو پتینه کاری دو شاخص اساسی دارد:
الف) اعتماد شیشه تزئینی و اینه تزئینی
ب) پیوند شیشه تزئینی و اینه تزئینی
از نظر بوردیو پتینه کاری در نهایت می تواند سرمایه اقتصادی به همراه داشته باشد (بوردیو، 1985، 248).
2-1-3-4) عناصر پتینه کاری
کلمن برخی از روابط شیشه سکوریت را که می تواند منابع سرمایه ای سودمند ایجاد کند شامل: تعهدات و انتظارات ، ظرفیت بالقوه اطلاعات ، هنجارها و ایدئولوژی می داند. پاتنام در بررسی عناصر آسمان مجازی، مشارکت های مدنی را از اشکال ضروری به شمار می آورد و معتقد است که هرچه این پتینه کاری ها در جامعه ای متراکم تر باشند احتمال همکاری شهروندان در جهت منافع متقابل بیشتر است و باعث می گردد که هزینه های بالقوه عهدشکنی در هر معامله ای افزایش یابد . هنجارهای قوی، معامله متقابل را تقویت می کند، ارتباط را تسهیل و جریان پتینه کاری را در مورد قابل اعتماد بودن افراد بهبود می بخشد و شبکه های مشارکت مدنی تجسم موفقیت پیشینیان در همکاری است (پاتنام، 1380، 298-297).
پتینه-کاری
برچسب ها: سقف شیشه ایشیشه تزئینیشیشه دکوراتیوشیشه سقفی قیمت سفارشات کارت ویزیت جنس کارت اندازه قیمت(معمولی) زمان تحویل قیمت(فوری) زمان تحویل نویوی 1رو (85x48) 9,000 تومان 7 روز کاری نویوی 2رو (85x48) 13,000 تومان 7 روز کاری براق 1رو (85x48) 9,300 تومان 3 روز کاری 10,300 تومان 1 روز کاری براق 2رو (85x48) 14,300 تومان 3 روز کاری مات 1رو (85x48) 9,800 تومان 3 روز کاری مات 2رو (. آموزش تزیین تخم مرغ هفت سین با هنر پتینه کهنه کاری تخم مرغ دکوراتیو را علاوه بر سفره هفت سین برای تزیین میز و به عنوان دکوری هم می توان استفاده کرد. در این بخش از هنرهای دستی ، آموزش تزیین تخم مرغ هفت سین با پتینه کاری و کهنه کاری را می بینید. این روش پتینه کاری روی هر سطح سختی قا. خدمات رنگ کاری تکنوفام ارائه کلیه خدمات رنگ کاری هر نوع قطعه ف ی و پلاستیکی با بهترین و برترین کیفیت استفاده از مواد اولیه مرغوب و بالاترین کیفیت خدمات رنگ کاری پودری الکترواستاتیک و کوره ای هرنوع قطعه نیز انجام میشود بهترین ها را از خدمات رنگ کاری تکنوفام بخواهید
گر بگویم که مرا با تو سر و کاری نیستدر و دیوار گواهی بدهد کاری هست هر که عیبم کند از عشق و ملامت گویدتا ندیدست تو را بر منش انکاری هست مقاله درمورد بی کاری پنهان disguised unemployment لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 7 بی کاری پنهان disguised unemploymentکلمات کلیدی : بی کاری پنهان، نیروی کار، پیامدهای بی کاری، جمعیت به توقف طولانی کار به علل گوناگون بی کاری اطلاق می شود و ممکن است در باب یک . هدیه دادن پیوند میان شما و اشخاصی که در زندگی با آنها در تعامل هستید را تقویت و محکم می کند. بر اساس مطالعات انجام یافته در علم روانشناسی، فردی که به دیگران هدیه می دهد معمولا روابط خانوادگی، اجتماعی، کاری و تجاری قوی تری دارد و در چشم سایر افراد جامعه به عنوان فردی موفق و قابل . «خدمات ارائه شده توسط گروه مشاورین کارگزاران»

سند برای ضمانت در دادگاه


اجاره سند برای زندانی

اجاره سند برای مرخصی زندانی


سند اجاره ای برای زندانیارائه سند ملکی برای ضمانت در دادگاه و دادسرا و تعزیرات حکومتی قاچاق کالا

ارائه سند ملکی بر.
ا امات-محیط-کار-دوره-دبیرستان
ا امات محیط کار دوره دبیرستان
فرمت فایل ی: .doc
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 47
حجم فایل: 20232 کیلوبایت
قیمت: 20000 تومان

توضیحات:
ا امات محیط کار دوره دبیرستان، در قالب فایل word و در حجم 47 صفحه.فایل بسیار مفید و آماده برای دانش آموزان دوره دبیرستان و انی که محیط کار برایشان اهمیت دارد


بخشی از متن:
هدف از رزومه یا خلاصه سوابق کاری و تحصیلی (cv) این است که به کار فرما یک برداشت کلی درباره تاریخچه کاری، تحصیلی و تواناییهای شما بدهد. اصطلاح کوتاه شده (cv) مخفف اصطلاح لاتینی curriculum vitae میباشد که معنای آن گذر زندگی است. در خلاصه سوابق کاری و تحصیلی (cv) شما می بایستی حداقل، نام و مشخصات تماس شما و نیز تاریخچه کاری و تحصیلی تان موجود باشد. ولی علاوه بر اینها، می تواند حاوی اطلاعاتی نظیر وضعیت زبان، توانایی در استفاده از کامپیوتر، فعالیت های محرمانه، فعالیت های اوقات فراغت، مطالب منتشر شده و مهارتهای ویژه شما باشد. خلاصه سوابق کاری و تحصیلی (cv) نباید بیشتر از سه صفحه باشد. بخاطر داشته باشید که اطلاعات مندرجه در(cv) را برای هر تقاضای کارنو، به روز و تازه نمایید.فهرست مطالب:

فصل 1(محیط کار و ارتباطات انسانی )
محیط کار چیست
ساختار محیط کار
انواع ارتباطات انسانی در محیط کار
ارتباط چیست
چگونگی برقراری ارتباط مؤثر در محیط کار
محیط کار چیست
عوارض ناشی از استرس

اثرات استرس بر روابط انسانی در محیط کار
راه های کنترل استرس
فصل2 ( فناوری در محیط کار)
فناوری چیست
سرعت تغییر فناوری
نقش فناوری در محیط کار
روش های ب شایستگی در فناوری های جدید تولید محصول – خدمات
فناوری ارتباطات و اطلاعات
فصل 3 (محیط و قوانین کار)
قانون کار چیست
قرار داد کار
دستمزد
ساعت، زمانهای کاری و تعطیلات
مرخصی
بیمه
ورات قانونی
فصل 4 (ایمنی و بهداشت محل کار)
بهداشت، ایمنی و محیط زیست
مخاطرات شغلی
علائم ایمنی در محیط کار
عوامل زیان آور محیط کار و راه های کنترل آنها
فصل 5 (مهارت های کار ی )
مهارت های کار ی
پیدا تقاضای کار
تهیه کار نامک
نوشتن نامه تقاضای کار
مصاحبه
نمونه کارنامک و نامه در خواست شغل


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
نرم افزار حضور و غیاب بیمارستان

سیستمی مبتنی بر وب که از یک طرف به مدیران سازمانها، بیمارستان ،ادارات و شرکت ها امکان کنترل حضور و غیاب و نحوه تردد پرسنل بیمارستان ، مدیریت المانهای کارکرد و جاری ساختن قوانین محاسبه کارکرد را می دهد و از طرف دیگر به پرسنل بی. خطیب شهرستان سربیشه پرهیز از کاری و اینکه هر کدام از ما در هر مسئولیتی که هستیم باید به خاطر مردم کاری نکنیم را از جمله وظایف همه مسئولین برشمرد . پاو وینت نازک کاری در ساختمان پاو وینت 39 اسلایدی، قابل ویایش و کاربردی با موضوع نازک کاری در ساختمان دسته بندی پاو وینت فرمت فایل ppt حجم فایل 1957 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 39 دریافت فایل پاو وینت نازک کاری در ساختمان فروشنده فایل کد کاربری 5979 تمام فایل ها فهرست مطالب: قیر و گونی لایه های مختلف دیوار اتاقها شمشه گیری گچ وخاک سفید کاری کشته کشی سنگ قرنیز موزائیک سرویسها قیر و گونی سرویس ها فرش کف لایه های دیوارهای سرویسها از خارج به داخل کاشی و ملات آن سقف کاذب نما عایقکاری رطوبتی بازشوها وتقویت کننده های اطراف آنها نعل درگاه پاو وینت نازک کاری در ساختمان پاو وینت نازک کاری در ساختماننازک کاری در ساختماننازک کاری
تحقیق کامل درباره آینه کاری 7ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 7 آینه کاری آینه کاری از هنرهای ظریفی است که در نماسازی داخلی بناها، در بالای ازاره ها ، زیردورها ، طاق ها، رواق ها ، شبستان ها، سرسراها و موارد دیگر به کار می رود . مقرنس کاری و . خدمات رنگ کاری تکنوفام تکنوفام مفت است که رنگ کاری انواع قطعات با هر نوع رنگ را با نهایت دقت و کادری مجرب و دانش فنی با بالاترین کیفیت و سرعت در پاسخگویی را دارا میباشد . همچنین رنگ کاری ورق وایت برد نیز انجام میشود . مقاله در مورد آجر کاری 28 ص

مقاله در مورد آجر کاری 28 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 26 فهرست تزیینات آجری دوران اول (سامانی غزنوی ال زیارو آل بویه ) دوران دوم(سلجوقیان وخوارزمشاهیان) دوران سوم (ایلخانیان تیموریان وآل مظفر) دوران چهارم(. هرمز و بزرگمهرم
امروز اولین روزیه ک تونستم بعد از کلی مشغله های کاری با شما از این طریق حرف بزنم
شما دونفر انرژی مثبت منین.
عاشقانه دوستتون دارم
1- لگد به بخت خود زدن: در مقابل خود ایستادن

2- نقش دادن: کاری به طول انجامیدن

3- لبش بوی شیر می دهد: بی تجربگی فرد

4- همه مهربانتر از مادر: تملق

5- لذتی که در بخشش هست در انتقام نیست وقتی می توان ببخشی انتقام نگیر ساختمان منزل من همچنان در حال پیشرفت و تکمیل شدن است . ع هایی از ساختمان رو با گوشی تهیه کرده ام که نشان دهنده پیشرفت ساختمان است . ع ها مربوط به نیمه دوم تیرماه سال 1396 هست که در این دو هفته اخیر سرامیک کاری ، کاشی کاری داشتیم و همچنین سیمان کاری پشت بام .
ادامه مطلب بایدها:‏ 1. صبر کنید و به دنبال ب و کاری باشید که کاملا برای شما مناسب باشد. شما برای از دست دادن فرصت ها جریمه نخواهید شد اما در صورت انتخاب نامناسب یا ش ت می خورید و یا سال ها زجر خواهید کشید. فرآیند انتخاب که نیاز به برنامه ریزی فراوان و تجربه و دانش کافی دارد برای موفقیت شما حی. کاشی کاری یکی از قدیمی ترین اشکال هنر در جهان می باشد که قدمت آن به ۵۰۰۰ سال پیش می رسد، کاشی کاری های تزیینی و خلاقانه یکی از زیباترین اشکال کاشی کاری می باشد که نمونه های آن را در معابد و کاخ های قدیمی می توان به وفور یافت. امروزه نیز کاشی کاری های مختلف را می توان در بسیاری از . دوره مهارت های زندگی برای نوجوانان
شده تا حالا هی به این فکر کنی که « وای دوستم هزار تا کار بلد است انجام دهد اما من هیچی بلد نیستم»؟ مثلا به این فکر کنی که دوستت بلد است خوب اسکیت بازی کند، ریاضی اش خوب است و چند سطح زبان از تو بالاتر است. راستش را بخواهی دوستت هم در مورد تو همی. در این دنیا اگر همه چیز را فراموش کنی باکی نیست تنها یک چیز را نباید از یاد برد تو برای کاری به دنیا آمدی که اگر آن را انجام نرسانی، هیچ کاری نکرده ای از آدمی کاری بر می آید که آن کار نه از آسمان بر می آید و نه از زمین و نه از کوه ها...
#مولانا
تو حال و هوام ، میباره چشمام
تو گل میکنی به روی لبام
برای منی ، برای توام
همه میدونن ، گدای توام
گدای توام...

نگاهت رو نگیر نگاه تو دنیامه
نگاه لطف تو دلیل نفس هامه
نگاه به گنبدت بهونه ی چشمامه

به خوبی هات بدی
نمیشه روم که برگردم

"حسین جانم ، ح. سلام دوستان ..
عبدالرازق محمدی هستم و این اولین روز کاری ام در وبلاگ است. (1396/06/08)
تشکر..
با پیشرفت روز افزون فناوری و اضافه شدن استارتاپ های ایرانی جدید با ایده های حلاقانه شاهد به وجود آمدن شغل های جدیدی هستیم که تا قبل از این وجود نداشت .اکنون با به وجود آمدن این شغل های جدیدواژه دورکاری معنای گسترده تری پیدا کرده و صرفا به انجام برخی پروژه های تعداد کمی از ساز. خدمات رنگ کاری پودری وکوره ای
رنگ کاری قطعات پلاستیک و ف ی خدمات ر نگ کاری تکنوفام دارای خدمات انواع قطعات ف ی و پلاستیک با بالاترین کیفیت ومناسبترین قیمت
همچنین خدمات رنگ وایت بردو گرین برد (تخته گچی)نیز انجام میشود
کاشی کاری معرق یکی از انواع کاشی کاری است و می توان گفت که زیباترین و در عین حال انه ترین نوع آن نیز می باشد. کاشی کاری معرق عبارت است از تراشیدن قطعه های کاشی بر حسب نقش ها و رنگ های مختلف و سپس چیدن آنها در کنار یکدیگر و در نهایت یک پارچه سازی و نصب کاشی در محل مورد نظر. مراحل مخت.