روستای کلا - اخبار روز

ع هایی را که مشاهده مینمایید به زبان عامیانه بوانات او انجیرو میباشد که واقع شده در روستای شیدان که از دهنه پایین به سمت بیابان (شمال) پشت کوهی که چشمه علی درآن قرار دارد واقع شده است علت نامگذاری این منطقه وجود درختان متعدد انجیر و یک چشمه آب دراین بیابان و کوه میباشد که صحنه ب. بخشدار مرکزی شهرستان س لذهاب از مسدود بودن محورهای مواصلاتی ۱۵ روستای دهستان پشت تنگ ذهاب وتداوم فعالیت راهداری شهرستان جهت بازگشایی این محورها خبرداد. سلام به همه من امروز میخوام یک مطلب درباره مردم روستای مادریم براتون بذارم
یکی از مشکلات مردم دیار کرمان کمبود آب باران وآب شرب است. در تمام نفاط کرمان و ایران هم برای بارش باران این رحمت الهی رسم هایی وجود دارد و من هم میخوام درمورذ روستای مادریم دشتخاک که یک روزی از خوش آب وهوا ترین مناطق کرمان بوده و رسم های جذابش براتون صحبت کنم.
یکی ازمحصولات کشاورزی این روستا گندم هستش که در گذشته به صورت دیمی کشت میشده و نیاز به آب باران در موقعی مشخص داشته و اگر هم در زمان مناسب باران نمی بارید رسمی به نام تالو متالو اجرا میشد .
همه ی مردان ده در نقطه ای جمع میشدند و به چوبی بلند چند زنگوله میبستند وتاشب باتکان دادن چوب و خواندن شعر زیر به سمت بیابان حرکت می د:
تالو متالو*ایشالله بباره بارون*تالوی ما عمل داره*بزو سیاه جمل داره*ای خدا بده بارون*ای خدا بده بارون*گندما که زیرخاکن*از تشنگی هلاکن*خدا بده بارون* خدا بده بارون*خدا بده بارون
وبعد از رسیدن به بیابان چند ساعتی را در آنجا سپری کرده و سپس به سمت قبرستان حرکت کرده و همچنان تالو را تکان داده و شعر بالا را خوانده.
پس از سپری شدن روز دوم در قبرستان داوطلبان به سمت شهر حرکت میکنند اما کاری جدید به کار هایشان اضافه میشود رفتن به در خانه ها وجمع آوری کمک های مردم که بخاطر کشاورز بودن مردم و محصول بومی آنجا که گندم بودده و هست اکثر کمک ها گندم بود.
در روز بعد گندم ها را آرد وخمیر کرده وبا آنها نان درست کرده البته در خمیر ها یک سنگ سبز می انداختند و بعد از پخش نان هر صاحب نانی بود که در آن سنگ سبز بود باید تا سه روز باید با دعا کاری میکرد که باران بیاید و در اکثر مواقع بارن زیادی میبارید و اگرهم باران نمیبارید فرد را تا جایی که امکان داشت میزدند به بهانه ی اینکه چرا باران نباریده؟
البته مطمئنم همه ی ما با بخش آ مخالفیم اما به هر حال اگر همه ی ما به یک خدا ی واحد ایمان کامل داشتیم میتوانستیم اهواز را از ریز گرد هایش کرمان و یزد را از بی آبی هایش نجات دهیم و میتوانستیم برگردیم به زمان گذشته زمانی که توکیو می خواست تهران باشد.
از همه ی شما عزیزان که وقت خودتون رو برای خوندن این متنگذشتین ممنونمدوست داشتن به گزارش روابط عمومی بخشداری تقدیر و تشکرسرکار خانم گلی پور بخشدار محترم بخش مرکزی به همراه ملکی معاون محترم فرمانداری از مسئول پست بانک روستای ساربانقلی به خاطر رضایت مندی مردم روستا و اهالی و جلب نظر مشتری مدیر مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر از جان باختن ۲ نوجوان در پی گرمای شدید هوا و تشنگی در شهرستان فنوج واقع در جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد. محمودرضا ناصح افزود: روز گذشته 5 نوجوان اهل روستای "مسکوتان" از توابع شهرستان فنوج توسط خودرو به منطقه "جلگه" روستای ". روستاهای ایران به دلیل مجاورت با ا بسیار آسیب پذیر و بافت های تاریخی آنها بشدت دستخوش ناملایمات شده است.آداب و سنتهایشان از بین رفته و نوع پوشش و گویش و حتی سبک زندگی روستایی تغییر نموده است یکی از روستاهای با هدف و قابلیت جذب گردشگری در ایران روستای زیبا ی رهن گناباد است که با. یه روستای کوچیک از توابع باغملک ... البته ی می گفت یه اولیا هم داره یعنی ما تو سفلا بودیم شایدم برع یه روستای کوچیک توی کوه اونوقت 15 تا شهید ! عجیبتر واسم اون شهید دوران مبارزات انقلاب بود ... یعنی در جریان مبارزات یکی از اون روستا به دست ساواک شهید شده بود. پ.ن = توی مسیر برگشت حاج آ. در ماه مبارک رمضان در شهرستان نطنز آئین های سنتی و جذ برگزار می شود تا اهالی این شهرستان این ماه را فقط به روزه داری نشناسند. به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به نقل از فارس، در ماه مبارک رمضان در شهرستان نطنز آئین های سنتی و جذاب هوی هوی در روستای ده آباد و هوم بابا و ابن ملجم سوزان در روستای تاریخی انه برگزار می شود. ادامه مطلب اهالی مومن و با ایمان روستای کردآباد همزمان با تمامی شیعیان سوگوار جهان، در روز عاشورای حسینی با برگزاری عزا در قالب دسته جات زنجیرزنی، عشق و ارادت خود را به سرور و سالار آزادمردان جهان حضرت حسین (ع) نشان دادند. عزاداران به سنت حسنه چند سال اخیر در ظهر عاشورا به هم پیوسته و در ک. حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان به همراه بخشدار مرکزی از مسجد روستای بیانلو از توابع شهرستان ماهنشان باز دید د.آبگیری گوراب روستای چاه کبکان

اقامت در انه با هتل ویونا انه و هتل انه انه
انه دارای 2 هتل به نام های هتل انه و هتل ویونا می باشد که در زیر به معرفی آنها می پردازیم :

هتل انه انه

شروع قیمت 234/000 ***
هتل انه انه هتلی 3 ستاره با استانداردهای جهانی می باشد و دارای 5 طبقه و 30 اتاق و رستوران نیز می باشد. این هتل در دل روستای تاریخی انه و رشته کوه های زاگرس بنا شده و در 45 کیلومتری روستای نطنز کاشان قرار دارد.

میزان رضایت از هتل انه انه براساس میانگین نظر 221 نفر :
میزان رضایت از امکانات هتل نمره 3 ( از 5 )میزان رضایت از قیمت هتل نمره 3 ( از 5 )میزان رضایت از کیفیت اتاق ها نمره 4 ( از 5 )میزان رضایت از موقعیت مکانی نمره 4 ( از 5 )
قوانین خاص هتل انه انه :
* اقامت ک ن زیر 5 سال درصورت عدم استفاده از خدمات هتل رایگان می باشد.
* پارکینگ رایگان برای ظرفیت 20 خودرو
* اینترنت رایگان در هتل طبق تعرفه هتل

روستای تاریخی انه
براساس گزارش رسیده نیمه شب چهارشنبه بیست و دوم آذرماه، نیروهای اطلاعاتی وابسته به حفاظت اطلاعات پاسداران به روستای "آلی کند" از توابع بوکان یورش برده و اقدام به تفتیش و ضرب و شتم نین این روستا کرده اند.
خبرنگار بوکان گزارش داد: نیروهای اطلاعاتی هنگام یورش به روستای آلی کند دو شهروند کُرد به نام های قادر و رحیم را مورد ضرب و شتم قرار داده و سپس اقدام به تفتیش منازل نین روستا د.
در ادامه این گزارش آمده، نیروهای اطلاعاتی به منازل مرحوم احمد رسول پور و سلطان حاجی رسولی مراجعه و اقدام به تفتیش آن می کنند. گفته می شود، نیروهای اطلاعاتی درصدد بازداشت برادر سلطان حاجی رسولی بوده اند، اما موفق به بازداشت او نشده اند.
یک منبع آگاه اعلام کرد: روز پنج شنبه بیست و سوم آذرماه، نیروهای اطلاعاتی یکی از نین روستای آلی کند به نام صلاح حاجی رسولی را بازداشت و از دلیل بازداشت این شهروند کُرد اطلاعی در دسترس نیست.
نین روستای آلی کند نسبت به این اقدام نیروهای اطلاعاتی ابراز نگرانی کرده اند و به گفته نین روستا نیروهای اطلاعاتی بدون مجوز قانونی اقدام به تفتیش منازل روستا کرده اند. غار مغان مشهد غار مغان مشهد در 75 km شهر مقدس مشهد و قسمت جنوبی روستای مغان واقع شده است . تور مشهد بهار 96  این غار دارای دو دهنه است که یکی از درها به سمت شمال و درب دیگری به سمت شرق و در ارتفاع 29100 متری از سطح دریا قرار گرفته است .غار مغان مشهد دارای 5 تالار می باشد. تور مشهد فرو. به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان کاشمر به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی بخش کوهسرخ و روابط عمومی کمیته روستایی هیئت فوتبال شهرستان کاشمر رقابتهای مینی فوتبال روستایی جام رمضان 97 در روستای تنورچه برگزار گردید ادامه مطلب گزارش و ع هایی از برنامه اجرایی 2 روزه باشگاه نظام ی و سالار یزد از تاریخ 24 الی 97/01/25 به مناطق دیدنی آبشار و روستای حصار، آبشار های پلکانی، باغات گردو، ارتفاعات و خانه های پلکانی روستای دشتک ابرج بخش درود زن، بهشت گم شده، تنگ براق و قدمگاه سده استان فارس با همکاری سید حسن سالاری. تحلیل و بررسی روستای ازغد ع های از طبیعت بهاری روستای صندوق آبادچنانچه خاطرات یا دست نوشته ای متناسب با ع های بالا دارید برای ما از طریق تلگرام روستای صندوق آباد به نشانی زیر ارسال بفرمایید
سپاسگزارم
https://telegram.me/boxabad
https://telegram.me/majidaeini69
call : +989388192214
سفر به روستای فیلبند
طبیعتی که تصاویر غیرممکن را، ممکن می سازد
اگر شانس با شما یار باشد احتمال دارد در یک روز تمام پدیدهای جوی را ببینید
وقتی به اتفاق خانواده به روستای فیلبند رفتیم، بی اختیار یاد یکی از داستان های قدیمی دوران کودکیم "جک و لوبیای سحر آمیز!" افتادم که با کاشت چند دانه لوبیای سحرآمیز به سرزمینی در فراز ابرها راه یافت که همه جا مانند پنبه، سفید و رویایی بود! شاید خنده دار باشد اما با ورود به این روستا اولین چیزی که در ذهنم شکل گرفت، این تصاویر بود، هر چند گوشه ای از این حس و حال را وقتی به کلاردشت مازندران، جاده اسالم به خلخال، جواهردشت و دیلمان زیبا در گیلان هم دیده بودم، اما انگا فیلبند همه زیبایی ها را یکجا دارد، هر روز فیلبند از نظر آب و هوا و رنگ، متفاوت است. مسیر دسترسی به روستای فیلبند: از تهران (هراز- جاده 77)، 25 کیلومتر مانده به آمل، سمت راست به سمت شرق جدا می شود، طول جاده فرعی تا سنگچال 18کیلومتر و فاصله پیچ و خم و شیب دار سنگچال تا فیلبند نیز حدود 5 کیلومتر است.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] #فیلبند مرتفع ترین روستای ییلاقی حوزه مرکزی #مازندران است که در جنوب #بابل در بخش بندپی غربی واقع شده است . ارتفاع آن از سطح دریا حدود 2700 مـــتر است. این روستا بر فراز ابر ها قرار دارد به نحوی که اغلب روزها ابر ها همچون دریایی آبی و آرام تا بی کرانه ها چشم را می نوازد و خیره می کند اما زمانی هم که ابر و مه وجود نداشته باشد و هوا به طور کامل صاف و آفت باشد، می توان از این روستا که در بلندترین نقطه منطقه است به تماشای مناظر اطراف پرداخت که در نوع خود بسیار لذتبخش است. فیلبند به بام شرقی مازندران نیز معروف است چرا که این روستا در قله 3392 متری اندوار و حصین بن واقع شده و با نقاط همجوار خود بسیار تفاوت ارتفاع دارد. در خط الراس نزدیک به قله اندوار و در ارتفاعات جنوبی فیلبند، زاده ای بر تارک خط الراس دیده می شود که به # زاده_قاسم معروف است. بقعه سفیدرنگ زاده قاسم در ارتفاع 2500 متری دارای یک دالان است که توسط سایبانی ف ی و شیروانی حفاظت می شودزمستان در فیلبند زود آغاز می شود و دیر به پایان می رسد و می توان گفت نزدیک به هفت ماه سال همه جا پوشیده از برف است و سرمای طاقت فرسایی همه جا را فرا می گیرد. این روستا در فصل زمستان به دلیل بارش برف و قطع راه های ارتباطی تقریبا بدون سکنه می شود ولی با شروع فصل بهار و جاری شدن جویبار ها و رویش گیاهان خوراکی، بار دیگر زندگی و شور و شوق به منطقه بازمی گردد. جاده فیلبند به سنگچال جاده ای بسیار پر پیچ و خم است که در فاصله 5 کیلومتری این دو روستا اختلاف ارتفاع به 700 متر می رسد. روستای سنگچال نیز زیبایی های منحصربه ف رد و خاص خود را دارد. منظره سنگچال از جاده منتهی به فیلبند واقعا چشم نواز است. فیلبند از چشمه های کوچک و بزرگ متعددی بهره مند است چشمه کوچک موسوم به لار دارای املاح معدنی فراوانی است که برای درمان درد کلیه مفید است. گفته می شود که وجود فلوئور کافی در آب چشمه های این منطقه در استخوان بندی مردمش تاثیر بسزایی گذاشته است. برای رسیدن به فیلبند، می توانید مسیر 25 کیلومتری #آمل_هراز را انتخاب کنید که پس از گذشتن از روستای سنگچال به فیلبند می رسید.
روستای فیلبند
روستای فیلبند به مناسبت گرامیداشت سالروز آزاد سازی مشهر دومین یادواره و ۲۰ شهید روستای دهملا در شهرستان هندیجان پنج شنبه شب با حضور پاسدار سیف الله بختیاروند مشاور فرمانده نیروی دریایی پاسداران انقلاب ی در مسجد جامع این روستا برگزار شد. بختیاروند در این یادواره اظهارکرد: حماسه غرورآفرین . چشمه لال مجموعه ای است بسیار زیبا و دیدنی در حدود 30 تار که سرچشمه این مجموعه در پای ص ه بلندی واقع است، که آب از درون آن می جوشد.

در مجاورت چشمه لال روستای ترکمن نشین بش اویلی قرار گرفته است، در یک کیلومتری این روستا در داخل جنگل چشمه ای از دل جنگل در فضایی مسطح بیرون می آید. جالب است بدانید که آب چشمه لال در زمستان گرم و در تابستان بسیار سرد و زلال می باشد.

چشمه لال گالیکش

البته با اینکه این چشمه در محدوده جغرافیایی روستای بش اویلی قرار دارد اما به دلیل حرکت مسیر چشمه، روستاهای دیگر از آب این چشمه استفاده می کنند.

وجه تسمیه چشمه لال
دلیل نام گذاری چشمه به لال این است که آب این چشمه در سکوت کامل از درون کوه بیرون آمده و بدون صدا از وسط جنگل می گذرد و پس از طی مسیری کوتاه به رودخانه دوغ که از پارک ملی گلستان سرازیر می شود، پیوسته و پس ازآن به سد گلستان می ریزد.

دسترسی محلی چشمه لال
چشمه لال در 20 کیلومتری شهر گالیکش و در حاشیه جاده بین المللی گالیکش – مشهد در روستای بش اویلی در استان گلستان قرار دارد.منبع : سفرنامه امروز ظه س ازبرگزاری تعزیه عاشورا و زیارت قبور ،مردم روستای بنارآبشیرین درمسجد سجاد«ع» گرد هم آمدند و ظهر وعصرخودرا به ت حاج آقاافشاری ، اعزامی ازقم،بصورت جماعت برگزار د.این که باشکوه خاص وبا شرکت اقشار مختلف مردم ب اشده بود با تلاوت زیارت عاشورا توسط آقای جلیل سلیمی به پایان رسید.
مذهبی
عکاس؛قاسم شجاعی به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کمیجان -بعدازظهر 4شنبه مورخ 5/9/93 جناب آقای مقیمی استاندار محبوب استان مرکزی در معیت معاونین محترمشان و جمعی از مدیران کل استان به روستای تاریخی و سیاحتی وفس سفر کرد مقیمی در این سفر که مورد استقبال فرماندار،معاون فرماندار،بخشداران،شهر. http://uupload.ir/files/fzgc_%da%a9%d8%a7%d9%86%da%a9%d8%b3%db%8c.jpg کان ی که خیرین بعنوان مدرسه برای یک روستای محروم مسجدسلیمان تدارک دیده بودند،بجای آنکه توسط هلی کوپتر به منطقه صعب العبور منتقل شود،5 کیلومتر روی دوش مردم روستا ومعلمان بود! farhangiannews1 جشنواره غذاهای محلی و بازی های بومی در روستای درخت توت برگزار شد به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان سربیشه، روستای درخت توت میزبان جشنواره غذاهای محلی و بازی های بومی بود. در این جشنواره که با حضور هفت تیم از روستاهای بخش درح برگزار شد، شرکت کنندگان در دو گروه آقایان و با. اختصاصی از هایدی روستای جلیان مرودشت با و پر سرعت . پروژه : روستا جلیان مرودشت فایل به صورت ppt قابل ویرایش توضیحات: شهرستان مرودشت به مرکزیت شهر مرودشت با وسعت ۴۶۴۹ کیلومترمربع، ۸/۳٪ کل مساحت استان فارس را به خود اختصاص داده است. این شهرستان از شمال به شهرستانهای مبید و اقلید، ا. قرخ بلاغ (آبگرم) روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان آبگرم در استان قزوین ایران است. علت نامگذاری نام روستا (قرخ بلاغ) که یک نام به زبان ترکی هست و به فارسی به معنی (چهل چشمه) می باشد به دلیل وجود چشمه های متعدد و پرآب بودن این روستا است.به دلیل کمبود امکانات آب زلال و فراوان این رو. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد ادامه روستا لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 4 ص.
در این پست قصد دارم به معرفی سوغات و صنایع دستی روستای رویین بپردازم.کمک های شما بزرگواران می تواند من را در کامل این پست یاری نماید. صنایع دستی رویین ۱.چادر شب بافی رویین ۲.حوله و دستمال بافی رویین ۳.قالی بافی رویین سوغات طبیعی رویین ۱.عسل رویین ۲.سیب سرخ رویین(رد) ۳.سیب لبنان. زنده یاد حسن وک ی 1359 روستای آغگل ماکو اهواز - ایرنا - فرماندار شهرستان کارون شایعه کشته شدن یکی از اعضای شورای روستای اسماعیلیه را تکذیب کرد و گفت: درگیری منجر به قتل در روستای اسماعیلیه یک،هیچ ارتباطی به انتخابات ندارد. معصومه خنفری چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: اختلاف خانوادگی و طایفه ای، منجر به درگیر.
"روستای اشینه"ت یب وخاک برداری چهارصفه قدیمی جهت ساخت ح -1395چهارصفه مجاورمسجدکه متعلق به مالک زمین مسجد"حسن رضا"می باشدتوسط ورّاث آن مرحوم به مسجداهداهشدتاحسینیه ای بزرگ ودرخورشاأناهالی روستاساخته شود.لازم به ذکراست ح فعلی درفضایی کوچک ساخته شده است وجوابگوی نیازمردم درمناسبت های مختلف نمی باشداین چهارصفه باهزینه فردخَیّرت یب وخاکبرداری شد. امیدواریم کٌلنگ ساخت حسینیه هرچه سریعترتوسط فردیاافرادخَیّربه زمین زده شود.

برای دیدن ع ها به ادامه مطلب مراجعه کنید هم شهریا ن ع های زیبای خود از طبعیت روستای ایلوانق را به کانال روستای ایلوانق ارسال کنید با تشکر سعید علیزاده در پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر کلنک زنی چمن ورزشی روستای قلعه جوق سیاه منصور با همت اداره ورزش و جوانان شهرستان ماهنشان توسط حجت ال حسینی نسب بخش انگوران و شهر دندی و نوری فرماندار شهرستان ماهشنان به زمین زده شد.

به گزارش پایگاه خبری روستای چهل زرعی عرب ،روز چهارشنبه مورخ 12 آبان 1395 جلسه ی انجمن اولیا و مربیان با حضور پدران و مادران دانش آموزان دبستان بعثت روستای چهل زرعی عرب برگزار شد.در این جلسه مدیر مدرسه ی دبستان بعثت جناب آقای خدانظر تخشیده به گزارشی از فعالیت ها و کارهای که در این . به نقل ازواوسر نیوز، عصر امروز ۲۲ مرداماه ۱۳۹۵ کاروان سایه خورشید خادمین رضا (ع) وارد منطقه دوسر شمار (روستاهای واوسر نو و میر افضل واوسر) شدند. کاروان سایه خورشید خادمین رضا (ع) در دهه کرامت و در سالروز ولادت هشتمین اختر تابناک ت و ولایت با حضوردر بخش چهاردانگه و روستاهای اطراف. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} مقاله درباره ادامه روستا لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 4 صف.
تو گویش و لهجه ی روستای ما یه اصطلاحِ عمیق هست که به شدت با روحیاتِ من سازگاره! یعنی احتمالأ این کلمه انگار واسه من ساخته شده حتی! بذارید یه توضیحِ جمع و جور بدم و شما رو به خداوندگارِ جان بسپارم! یه اصطلاح هست که همه میدونیم چیه و اون دیوانه هستش! خیلیا دیوانه هستند و این دیوانگی عیب نیست! چه بسا امتیاز هم میتونه باشه! ولی یه مرحله بالاتر از دیوانگی هستش که تو ادبیات و فلسفه ی غنیِ روستای ما و شاید جاهای دیگه که من خبر ندارم و قطعأ از روستای ما تأثیر گرفته، مَچّول بودن هستش! یعنی مرحله ای که از دیوانگی هم عبور کرده و مرزهای عرفان های نوظهور رو به چالش کشیده! یک مَچّول دیگه دیوانه نیست! او یک مَچّول است! چیزی فراتر از دیوانگی! میشه بهش گفت مَچّولگی! یقینأ یک مَچّول، برتری و امتیازات بیشتری نسبت به یک دیوانه داره که فقط یک مَچّول یا یه دیوانه ی سطح بالا درکش میکنه و میفهمه! همه ی اینا رو گفتم که بگم: اِهِم! اِهِم! سه پنج دو! چهار سه سه! عه معذرت میخوام! داشتم میگفتم! بنده با افتخار باید بگم! من یک مَچّول هستم! یک مَچّولِ واقعی! بدونِ سانسور و مُمَیِّزی!
+ ع هم خودمانیم! حضور ریاست محترم سازمان تبلیغات ی فسا حاج و ریاست اداره اوقاف و امورخیریه آقای عبدلی و ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد ی حاج رحمانی درجمع محفل قرآنی روستای سنان ـ فسا در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم توسط حاج آقا زاده سپس حاج آقا به ایراد سخنرانی پرداختند . بعد از مراسم جزء خوانی قرآن کریم این عزیزان در جماعت و سفره افطاری شرکت د . لطفا نظرات خود را در رابطه با این مراسم در زیر این پست قید بفرمائید ـ باتشکر جهت مشاهده تصاویر به ادامه مطلب