روابط عمومی - اخبار روز

ثبت نام تکمیل ظرفیت فر هنگیان از امشب معاون رسانه ای مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت : ثبت نام تکمیل ظرفیت فرهنگیان از امشب آغاز می شود. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، رسول پاپایی معاون مرکز اطلاع رسانی و وروابط عمومی وزارت آ.
. روزبه کردونی،مشاور و مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شد. علی ربیعی تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حکمی روزبه کردونی مدیرکل سابق دفتر آسیب های اجتماعی را به سمت مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب نمود. کردونی دارای ای سی. کاربینی روابط عمومی در شرکت بیمه آسیاکاربینی-<font style=روابط-عمومي-در-شرکت-بیمه-آسیا" />بخشی از متن: شرکت بیمه آسیا (سهامی عام) به عنوان دومین شرکت بزرگ بیمه ای و بزرگترین شرکت بیمه خصوصی کشور، بیش از 50 سال است که در عرصه بازار بیمه کشور فعالیت می کند و به عنوان یکی از صد شرکت برتر کشور همواره مطرح بوده و از اعتبار بالایی در سطح داخل و خارج کشور برخورداراست. فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
آبان ماه 1396

تقدیر از شما
خداوند را بسیار شاکریم که به ما قدرت خلق ایده برگزاری اولین و بزرگترین رویداد علمی و تخصصی روابط عمومی در ایران (1383) را داد؛ رویدادی که توانست در حوزه های مختلف روابط عمومی منشاء بسیاری از رویدادها و تحولات دیگر در کشور باشد و بیش از صدها نفر از علاقمندان و مدیران و کارگزاران روابط عمومی را گرد هم آورده و فرصت تبادل افکار و ایجاد ارتباط بین آن ها را با هم فراهم نماید.
تجربیات بیش از 300 نفر از متخصصان، ان، صاحب نظران و کارشناسان روابط عمومی داخلی و خارجی از طریق ارایه سخنرانی و مقاله در اختیار حاضرین در کنفرانس قرار گرفت تا نقطه عطفی باشد در جهت شکوفایی روابط عمومی کشور که هنوز در دام شیوه های سلیقه ای و محافظه کارانه گرفتار است و برنامه ریزی مدونی برای پویا آن از جانب متولیان تی و خصوصی صورت نگرفته است.
برگزاری دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی که 17، 18 و 19 آذر ماه 1391 با شرکت بیش از 1200 نفر از مدیران و کارشناسان و در میان استقبال باشکوه متخصصان داخلی و خارجی برگزار شد، پاسخی مثبت به اعتمادی است که به عنوان اصلی ترین سرمایه در اختیار دست اندرکاران این رویداد عظیم قرار گرفت.
از اعتماد شما به برگزارکنندگان کنفرانس و از این که در اجرایی ایده ها و برنامه های توسعه و اعتلای روابط عمومی در ایران ما را یاری می نمایید سپاسگزار بوده و از کاستی های احتمالی پوزش می طلبیم. امید آن که با همراهی شما گامی دیگر به جلو برداریم. 4 ways to go beyond the press release in a post panda world image panda bear 1113tm pic 106 300x199 ادامه مطلب حقوق لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 14 حقوق چکیدهحقوق علم بررسی قواعد اجتماعی است. بررسی روابط بین ت و شهروند (حقوق عمومی)، روابط بین اشخاص خصوصی با هم (حقوق خصوصی). حقوق بین الملل نیز به مسائل و روابط بین ملت ها، ت ها، اشخاص و سازمانها در ع.
مقدمه با توجه به ساختار جوامع امروزی از نظر روابط اجتماعی و اقتصـادی، دیگر نظام سنتی روابط تجــاری، نمی تواند جوابگوی روابط و تعاملات عصر [...]
ادامه مطلب
مقدمه با توجه به ساختار جوامع امروزی از نظر روابط اجتماعی و اقتصـادی، دیگر نظام سنتی روابط تجــاری، نمی تواند جوابگوی روابط و تعاملات عصر [...]
ادامه مطلب روابط عمومی به عنوان یک علم دارای اصول منطقی، نظریه، الگو و معرفت شناسی بوده و از قدرت پیش بینی نتایج و ظرفیت بسیار بالا برای سازماندهی روابط اجتماعی و بهبود عملکرد سازمانهای اجتماعی برخوردار است. این توانمندی زمانی قابلیت بروز بیشتری را می یابد که نظام های حاکم بر جامعه از ی. نظام روابط کار در سازمانفایل نظام روابط کار در سازمان را از سایت ما کنید.جهت بروی دکمه آبی رنگ دریافت فایل کلیک کنید. نظام روابط کار در سازمان نوع فایل: ppt _ pptx ( پاو وینت ) ( قابلیت ویرایش ) قسمتی از اسلاید : تعداد اسلاید : 22 صفحه بنام خداوند بخشنده و مهربان موضوع : نظام روابط کار در .
مطالعات فضاهای هتل و دیاگرام روابط فضاها فایل پاور پوینت دارای 92 اسلاید شامل: -مقدمه -دیاگرام روابط کلی فضا یی درهتل -انواع اتاق های موجود در هتل -ابعاد و اندازه اتاق ها -اتاق جهت معلولین -بالکن ها و تراس ها -مبلمان ها -سوییت ها -بخش فضای عمومی الف-ل :دیاگرام روابط ل با فضاهای مرتبط-پذیرش-نگهداری چمدان-تلفن خانه-سرسرا ها) ب-بخش اداری -دیاگرام روابط اداری با فضاهای خدماتی — حسابداری — مدیریت ارشد — فروش و تدارکات -دیاگرام روابط بخش اداری ج-مکانات غذاخوری -موقعیت قرار گیری فضاهای غذاخوری د-فضاهای ورزشی ه-دستر ...
دریافت فایل مقالات برتر سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران معرفی و تجلیل شدند.به گزارش شامگاه خبرنگار فرهنگی ایرنا، همزمان با آیین اختتامیه سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با حضور مهدی باقریان رییس و دبیر کل کنفرانس روابط عمومی و حسین کاشانی و شماری از پیش وتان تجلیل شدند.
مقالات 'تاثیر رسانه های نوین در تولید محتوا و انتقال پیام روابط عمومی' تالیف سیدحسین قوامی کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی، 'نقش رسانه های اجتماعی در کارآفرینی سازمانی روابط عمومی' تالیف مشترک غلام حسین حسینی نیا عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی تهران، حسین مهری و محمد حسن تر دانشجویان ی کارآفرینی، ' روابط عمومی دانش محور و گرافیک اطلاع رسان' تالیف محمد جواد محسن زاده دانشجوی ای فرهنگ و ارتباطات به عنوان مقالات برتر کنفرانس برگزیده شدند.
همچنین مقالات 'نقش روابط عمومی ها در جوامع دانش محور' تالیف سمیه آقایان دانشجوی ای مدیریت رسانه، 'رابطه روابط عمومی و مشتری مداری بر بهره وری سازمانی از دیدگاه کارمندان' تالیف محسن معظمی گودرزی و 'بررسی تاثیر روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در افزایش سرمایه اجتماعی کارکنان، تالیف بهروز تقی محب برای چاپ در کتاب مجموعه مقالات کنفرانس انتخاب شدند.
در ادامه برترین های روابط عمومی های کشور نیز تجلیل شدند.
سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران روز یکشنبه با پیام علی لاریجانی رییس مجلس شورای ی افتتاح شد. فرمانده نیروی هوایی گفت: ایران و پا تان نیاز دارند تا جایی که ممکن است روابط خود را قوی کن ایران و پا تان تا جایی که ممکن است روابط خود را قوی کنند به نقل از روابط عمومی آجا، یک هیات عالیرتبه ایرانی که در رأس آن خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ایران حضور دارد، با ناصرخان جنجوعه مشاور امنیت ملی پا تان دیدار کرد. شاه صفی در این دیدار اظهار داشت: ایران و پا تان نیاز دارند تا جایی که ممکن است روابط خود را قوی کنند. وی همچنین با تاکید بر اهمیت شناسایی موانع در مسیر توسعه روابط دوجانبه و برطرف این مسائل اذعان داشت: مسلمانان امروز متحمل رنج و مشقت هستند لذا تحکیم وحدت در جهان یک نیاز اساسی است. فرمانده نیروی هوایی گفت: ایران و پا تان نیاز دارند تا جایی که ممکن است روابط خود را قوی کنند. ایران و پا تان تا جایی که ممکن است روابط خود را قوی کنند به نقل از روابط عمومی آجا، یک هیات عالیرتبه ایرانی که در رأس آن خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ایران حضور دارد، با ناصرخان جنجوعه مشاور امنیت ملی پا تان دیدار کرد. شاه صفی در این دیدار اظهار داشت: ایران و پا تان نیاز دارند تا جایی که ممکن است روابط خود را قوی کنند. وی همچنین با تاکید بر اهمیت شناسایی موانع در مسیر توسعه روابط دوجانبه و برطرف این مسائل اذعان داشت: مسلمانان امروز متحمل رنج و مشقت هستند لذا تحکیم وحدت در جهان یک نیاز اساسی است.

فرمانده نیروی هوایی گفت: ایران و پا تان نیاز دارند تا جایی که ممکن است روابط خود را قوی کنند.ایران و پا تان تا جایی که ممکن است روابط خود را قوی کنند به نقل از روابط عمومی آجا، یک هیات عالیرتبه ایرانی که در رأس آن خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ایران حضور دارد، با ناصرخان جنجوعه مشاور امنیت ملی پا تان دیدار کرد. شاه صفی در این دیدار اظهار داشت: ایران و پا تان نیاز دارند تا جایی که ممکن است روابط خود را قوی کنند.وی همچنین با تاکید بر اهمیت شناسایی موانع در مسیر توسعه روابط دوجانبه و برطرف این مسائل اذعان داشت: مسلمانان امروز متحمل رنج و مشقت هستند لذا تحکیم وحدت در جهان یک نیاز اساسی است. اصول اساسی حاکم بر روابط بین کشورها (علوم رشته روابط بین المللی)

اصول اساسی حاکم بر روابط بین کشورها (علوم رشته روابط بین المللی) لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 12 آزاد ی واحد تهران مرکزی دانشکده علوم موضوع: اصول اساسی حاکم بر روابط بی. اصول اساسی حاکم بر روابط بین کشورها (علوم رشته روابط بین المللی)

اصول اساسی حاکم بر روابط بین کشورها (علوم رشته روابط بین المللی) لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 12 آزاد ی واحد تهران مرکزی دانشکده علوم موضوع: اصول اساسی حاکم بر روابط بی. روابط عمومی نیروی دریایی انتشار خبر مربوط به فرود اضطراری بالگرد این نیرو در بندر دیر بوشهر را تکذیب و اعلام کرد که خبر مذکور مربوط به ۴ سال پیش بوده و برخی رسانه ها اقدام به بازنشر آن کرده اند.
روابط عمومی اداره سلامت منطقه 19خبرداد
بازدید شهردار محترم ناحیه یک
بهمراه کارشناس محترم اداره سلامت منطقه از خانواده معلول طاهری
تاریخ 96/4/25

روابط عمومی اداره سلامت منطقه 19خبرداد
بازدید شهردارمحترم ناحیه 5
بهمراه مدیر محترم اداره سلامت منطقه ازخانواده های م. همشهری آنلاین: مسئول روابط عمومی معاونت اجرایی ریاست جمهوری در مورد اخبار منتشر شده پیرامون هزینه های سفر رییس جمهور و کاروان تدبیر و امید به استان البرز توضیحاتی داد. نشریه یی پولیتیکو نوشت: ابهامات درباره روابط ت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری با روسیه می تواند برقراری روابط نزدیک تر بین دو کشور را به تعویق بیندازد. سخنگوی وزارت امور خارجه پا تان تاکید کرد که کشورش روابط دوستانه و همه جانبه با ایران دارد و این روابط در آینده عمق، گسترش و استحکام بیشتری خواهد یافت.   در جامعه‌ی امروزی و گسترش روابط در فضای مجازی و غیرفضای مجازی مانند ‌، بستری برای آشنایی دختران و پسران ایجاد شده است که در این فضاها، روابط مخفیانه و به دور از اطلاع خانوادها، صورت می‌پذیرد و حتی در این روابط، گاهی اوقات بدون اینکه هیچ محرمیتی اتفاق افتاده باشد، د. روابط بین الملل international relations روابط بین الملل به مطالعه روابط میان کشورها، نقش کشورهای مستقل، سازمان های بین تی، سازمانهای غیر تی بین المللی، سازمان های مردم نهاد و شرکت های چندملیتی، گفته می شود. روابط بین الملل یک رشته ی است که چون سیاست خارجی یک ت معین را تجزیه و تحلیل و تنظیم می کند، می تواند هنجاری و اثباتی باشد. روابط بین الملل به عنوان یک فعالیت از زمان مورخ یونانی، توکودیدس، آغاز و در اوایل قرن بیستم، به یک رشته ی مجزا در داخل علوم ، تبدیل شد. با این حال روابط بین الملل علمی، میان رشته ای محسوب می شود.[۱] ادامه مطلب چند سال پیش خیلی متعجب شدم وقتی برای اولین بار یکی از همکارانم دریکی از این همایش های آموزشی بین المللی در کنارم نشسته بود و آهسته از من پرسید: “می دونم که سؤالم خیلی بی معنیه . . . اما اصن فرقی بین بازاری و روابط عمومی هست؟” وقتی که در ادامه و از فرط تعجب چشمانم از حدقه بیرون زده . یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: روابط عمومی ها باید با انعکاس و انتشار درست و شفاف دستاوردهای ت، امید را در جامعه تقویت کنند و شاد را در بین مردم رواج دهند. مقاله در مورد آینده روابط ایران و مقاله در مورد آینده روابط ایران و مقاله در مورد آینده روابط ایران و مقاله در مورد آینده روابط ایران و لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات: 8   [ 20 jan 2004 ]   [ محمدحسین ادیب ]   [ اقت. 1395/12/3 روابط عمومی ایران با اشاره به برگزاری هفتمین دوره جشنواره حدیث آجا گفت: این جشنواره با عنوان یادواره ی م ع حرم طی روزهای ۸ و ۹ اسفند ماه برگزار می شود . بنابر این گزارش این جشنواره ویژه کارکنان پایور، همسران و خواهران شاغل و سربازان و دانشجویان های برگزار خواهد شد . روابط .
یکی از رشته های پرطرفدار زیرگروه علوم انسانی که داوطلبان کنکور انسانی 96 برای قبولی در آن به رقابت می پردازند رشته روابط عمومی می باشد . این رشته به چگونگی انتقال صحیح پیام در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن می پردازد . به عبارت دیگر کارشناس روابط عمومی یک مشاور است که جریان . بر اساس بررسی اخیر آننبرگ ، بازاریابان، قصد افزایش نیروی انسانی داخلی و هزینه های کلی در حوزه روابط عمومی در طول پنج سال آینده دارند. 62 درصد از 100 بازاریاب طرف مشتری (client-side marketers) که در نظرسنجی شرکت د، نشان دادند که قصد افزایش نیروی انسانی داخلی به منظور حمایت از روابط عمومی در . نمونه سوالات استخدامی کاردان و کارشناس روابط عمومی شهرداری- عنوان شغلی: کاردان و کارشناس روابط عمومی- تاریخ آزمون: اصل دفترچه سوالات تخصصی شامل سالهای ٩٠ و ٩١ و ٩٢ (فاقد پاسخنامه)تعداد کل سوالات: 240مجموع دفترچه ها موجود در این بسته:6دفترچهفایل های موجود در این بسته:اصل دفترچه سوالات تخصصی شهرداری عنوان شغلی کارشناس روابط عمومی در سالهای 90-91-92١0 سوال روش تحقیق و آمار١5 سوال مبانی کلی ارتباط جمعی15 سوال تکنیک های روابط عمومیاصل دفترچه سوالات تخصصی شهرداری عنوان شغلی کاردان روابط عمومی در سالهای 90-91-92١0 سوال روش تحقیق و آمار20 سوال مبانی کلی ارتباط جمعی10 سوال روانشناسی+ تمامی موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می باشند.مزیت های ویژه ی این بسته:١- حاوی اصل نمونه سوالات مربوط به سال ٩٠-٩١-٩٢٢- حاوی سوالات غیر تکراری در سایت های مشابه٣- حاوی سوالات جمع آوری شده از ٣ دوره اخیر آزمون شهرداری___توجه: هرگونه انتشار این فایل، بدون اخطار قبلی منجر به پیگرد خواهد شد.
به منظور محصول اینجا کلیک نمایید اسکندری مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حج و زیارت : ثبت نام 74 هزار و 500 نفر در کاروان های ویژه حج 97 تا امروز هجدهم فروردین ماه نهایی شده است. اولین پرواز زائران حج تمتع امسال به احتمال زیاد در 28 تیرماه ( ۵ ذی القعده) انجام می شود. خبرگزاری صدا و سیما - گیلان iribnews_guilan ضعیف بودن روابط عمومی # _وارهول از بنیان گذاران هنر پاپ پیش بینی کرده که در آینده هر ی برای ١٥ دقیق فردی مشهور خواهد شد. وارهول این جملات را در سال ١٩٦٨ گفته است. امروزه به لطف اینترنت و تلفن های همراه و هم چنین انتشار و توزیع آسان محتوا تقریبا هر ص که بخواهد شنیده شود، شنیده می شود. علیرغم وجود سهولت در دسترسی و توانایی ارائه ی یک پیام به گسترده ای از مخاطبان، بسیاری از سازمان ها در روابط عمومی خود دچار مشکل هستند. ١) آن ها روابط عمومی را درک نمی کنند. اکثر مردم روبط عمومی را اشتباه می گیرند و آن را با تبلیغات، بازاری و ترویج یکی می دانند. روابط عمومی استفاده از رسانه ها برای ایجاد آگاهی از یک برند در بین مردم است؛ در حالی که بازاری طیف گسترده ای از پیام هایی است که درخواست عمل را از مشتری می خواهد. روابط عمومی تعامل دوسویه با مردم است و هدف از آن پر خلاء یک سویه بودن تبلیغات است. تمایز بین فعالیت های بازاری و روابط عمومی در دو معادله ی ساده ی زیر خلاصه می شود. روابط عمومی= ب جایگاه رسانه ای بازاری + تبلیغات + توسعه = پرداخت برای جایگاه رسانه ای در میان شیوه های بازاری منحصربه فرد، روابط عمومی تلاش می کند به اشتراک گذاری فعالیت های مثبت سازمان را به حداکثر برساند و مسائل منفی که سازمان با آن مواجه است را به حداقل برساند. به عبارت دیگر، روابط عمومی سعی می کند افکار عمومی را در مورد محصولات و خدمات یک شرکت تغییر دهد. ٢) موقتی در نظر گرفتن روابط عمومی. در بسیاری از مواقع یک پروژه در آ ین لحظه معمولا یک روز قبل از این که پروژه اجرا شود یک طرح جامع برای روابط عمومی در نظر می گیرند، در حالی که وقتی روابط عمومی از ابتدای پروژه در نظر گرفته می شود نسبت به سایر فعالیت های بازاری مقرون به صرفه تر است. بدون شک نتایج تنها زمانی بهبود می یابد که تیم روابط عمومی در اسرع وقت راه اندازی شود. بنابراین روابط عمومی را همزمان با آغاز پروژه و همسو با سایر فعالیت های بازاری در نظر بگیرید. ٣) آن ها به مخاطبان شان فکر نمی کنند. سازمان ها معمولا از یک مشکل رنج می برند. آن ها در هر اطلاعیه، رویداد و غیره از یک من استفاده می کنند مثلا ” این چگونه به من کمک خواهد کرد؟” یا ” آن چگونه به سازمان ما کمک خواهد کرد؟” یک روابط عمومی قوی همواره مخاطبان خود را در نظر دارد و چشم اندازی که در نظر دارد این گونه است: “شما، شما، شما چرا شما باید مراقب باشید؟” یکی از سوال هایی که شما باید جواب بدهید این است که چرا مخاطبان شما در مورد پیام شما باید مراقب باشند؟ پیامی که شما به مخاطبان تان عرضه خواهید کرد باید این قابلیت را داشته باشد که در عصر محتوا مورد توجه قرار گیرد. اگر به دنبال توسعه و بهبود مشخصات روابط عمومی سازمان خود هستید، به رئیس تان کمک کنید تا pr را بهتر درک کند. آن ها را متقاعد کنید تا روابط عمومی را در اوایل در نظر بگیرند و بر پیام خود تمرکز کرده، آن را توسعه دهند.
پاو وینت درمورد چالش های روابط کار در ایران

پاو وینت درمورد چالش های روابط کار در ایران لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد اسلاید : 37 اسلاید قسمتی از متن .ppt : چالش های روابط کار در ایران راهنما: سید محمد مقیمی تهران (پرد. پاو وینت مدیریت روابط و رضایتمندی مشتریپاو وینت-مدیریت-روابط-و-رضایتمندی-مشتریپاو وینت مهارتهای عمومی مدیریت،شامل سه بخش مدیریت روابط مشتری، رضایتمندی مشتری و روش های اندازه گیری رضایت مشتری در قالب 77 اسلاید، بخشی از متن: بازار اقتصاد جهانی، هیچ گاه به این اندازه رقابتی نبوده است. در سراسر دنیا، سازمان ها و بنگاه های تجاری تلاش می کنند تا از طریق نیل به مزایای منحصر ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] عامل انتشار نامه جعلی دستمزدهای «پایتخت» مجری صدای بودپس از انتشار نامه دستمزدهای سریال «پایتخت»، روابط عمومی سازمان اوج به سرعت صحت این نامه را تکذیب کرد. بعد از حدود دو هفته از انتشار این نامه، امروز مدیر روابط عمومی این سازمان در مصاحبه ای اعلام کرد که اولین ی که این نامه را منتشر کرد، علی جوانمردی مجری شبکه صدای بوده است. او همچنین با تهدید برخی رسانه ها اعلام کرد صفحاتی که تکذیبیه ای این سازمان را منتشر ن د، تحت پیگرد قانونی و پلیس فتا قرار خواهند گرفت. ادامه مطلب... مراسم تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال با حضور مسئولان این فدراسیون برگزار شد. آپاراتچی گفتگو با آقای اکبری صحت ، مدیر روابط عمومی جشنواره فجر 95 گفتگو با آقای اکبری صحت ، مدیر روابط عمومی جشنواره فجر فجر95,جشنواره فجر95 گزا لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت کیفیت 1080p تاثیر کیفیت روابط زن و شوهر در کودک غالب انی که با فرزندشان رفتار مناسبی ندارند و بعضا او را کتک می زنند، در روابط با همسر مشکل دارند؛ تلافی، عقده و کمبود آنجا را بر سر فرزند خود خالی می کنند. تا روابط با همسر اصلاح نشود و اخلاق ها دوستانه، مهربانانه و احترام آمیز نشود، روابط مس. البرز گلستان/دوره کوتاه مدت رو مه نگاری مقدماتی به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد ی و خانه مطبوعات استان گلستان با حضور جمع کثیری از فعالان عرصه رسانه استان با تدریس هوشنگ عباس زاده از اساتید برجسته و بنام روابط عمومی کشور ( مدرس علامه طباطبایی ٬ مرکز مطالعات رسانه ها و…) طی دو روز. اختصاصی از یارا فایل پاو وینت درباره روابط عمومی مدیران برنده و بازنده با و پر سرعت . فرمت فایل : power point ( قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 55 اسلاید                   روابط عمومی مدیران برنده و بازنده فعالیت در روابط عمومی نیازمند بهر جوئی از علم و تجربیات عملی می باشد.