راکی بلبوی و آپولو کرید - اخبار روز

فهرست مطالب: بررسی و تحلیل بیمارستان ک ن رندال فایل پاو وینت تاریخ ایجاد 11/05/2018 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 36 قیمت: 5700 تومان تعدادمشاهده 4
فایل پاو وینت بررسی و تحلیل بیمارستان ک ن رندال ، در حجم 36 اسلاید قابل ویرایش ،


بخشی از مطالب:

: این بیمارستان برای قشر کودک ساخته شده، لذا خواسته های کارفرمایان و مبانی نظری طرح منجر به تصویرسازی معمارانه از آن شده است که میتواند به تفکر معمارانه ما در طراحی کمک کند.
بخشی از متن پاو وینت بیمارستان ک ن رندال:
بیمارستان 9 طبقه رندال به مساحت 334000متر مربع با هدف تجمیع مراقبت های پزشکی و ایجاد یک مرکز جدید مراقبت از اطفال در سال 2012 به پایان رسید.
این ساختمان شامل 165 تخت بیمارستانی برای مراقبت های وی ژه، روانشناسی و مراقبت های بارداری، سرطان و اختلالات خونی ک ن، اور ژانس ک ن و یک مرکز جراحی با دسترسی به مرکز جراحی بزرگسالان است.
طراحی فضایی برای ک ن بیمار و خانواده های مضطرب انها چالشی اساسی است. براساس تحقیقات ک ن علاقه شدیدی به کنجکاوی و کشف محیط پیرامون خود دارند. کانسپت اصلی طراحی نیز خلق مکانی سرشار از الهام و تحریک کننده حس کنجکاوی و کشف تامل برانگیز و غیر منتظره در محیطی است که برای تمام سنین راحت و ارامش بخش است.
مطالعات نشان می دهد ک ن هنگامی که مستقیما با خانواده هایشان در تماس باشند واکنش بهتری نشان می دهند از این رو حضور خانواده در مرکز مورد توجه طراحان قرار گرفت. این بیمارستان در ۹ طبقه و با ظرفیت ۱۶۵ تخت در مجموعه درمانی لگاسی امانوئل در پرتلند شامل بخش های مراقبت ویژه و بستری نوزادان و ک ن، بخش سرطان و اختلالات خونی ک ن، اورژانس و بخش جراحی است.
و...

فهرست مطالب پاو وینت بیمارستان ک ن رندال:
مشخصات بیمارستان
طراحی فضاهای بیمارستان
پلان طبقات و ریز فضا
سایت پلان
برش

این فایل با فرمت پاو وینت در 36 اسلاید قابل ویرایش با کیفیت و افکت مناسب جهت ارائه های کلاسی تهیه شده است.

کلمات کلیدی مرتبط:
فایل ,پاو وینت , بررسی و , تحلیل ,بیمارستان , ک ن رندال ، در حجم , 36 اسلاید قابل ویرایش ، , , , , ,: این ,بیمارستان برای , قشر کودک ساخته شده، ,پاو وینت ,بیمارستان ک ن رندال: , ,پاو وینت بیمارستان ک ن رندال: ,مشخصات بیمارستان ,طراحی فضاهای بیمارستان ,پلان طبقات و ریز فضا ,سایت پلان , مقالات مرتبط در این دسته بررسی آشنایی با معماری کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان فایل پاو وینت بررسی استانداردهای فیزیکی مدرسه ابت پاو وینت بررسی شینگ هوا فایل پاو وینت پاو وینت تحلیل بررسی مبانی اولیه معماری مهد کودک پاو وینت تحلیل نقش معماری در پرورش فکری ک ن و احکام کالبدی معماری ک نه پاو وینت بررسی معماری مدرسه و مهدکودک آپولو apollo school اثر herman hetzberger بررسی آشنایی با سرانه هنرستان فنی فایل پاو وینت پاو وینت تحلیل بررسی معماری ساختمان iac در نیویورک اثر فرانک گهری تجزیه و تحلیل نمونه موردی کتابخانه , پاو وینت بررسی دانشکده آلپاین در ایالات متحده ،فایل پاو وینت بررسی تحلیل مرکز پیشرفته مراقبت از ک ن بورگر فایل پاو وینت بررسی و تحلیل مدرسه ی بوزآر فایل پاو وینت , بررسی استانداردهای فیزیکی مدرسه ابت , پاو وینت , بررسی دانشکده اولین گریس با معماری زاها حدید, پاو وینت , بررسی تحلیل هنر و تاریخ هنر آیووا (lowa), پاو وینت , بررسی موردی دانشکده هنر معماری نمونه های خارجی, پاو وینت , بررسی دانشکده هنر تبریز ایران و تحلیل مدرسه باوهاوس آلمان, پاو وینت , بررسی ارستاد کپنهاگ orestad college, پاو وینت بررسی , نقد مدرسه ایرانشهر یزد پاو وینت
avicii هم مُرد. خواننده 28 ساله سوئدی که جسدش را در خانه اش پیدا کرده اند. حوصله خواندن جزئیات مرگش را ندارم. هیچ وقت طرفدار آثارش نبوده ام و فقط یکی دو آهنگ از او شنیده ام. ولی می دانم وقتِ مرگ 28 سال داشت. یعنی فقط یک سال بیشتر از من زندگی کرده. نمی دانم درباره کلوپ 27 چیزی شنیده اید یا . دیروز متوجه شدم اعظم جون دوره ی قبول شده. تبریک و تشویق و شنیدن صحبت ها حدود دوساعت از وقتم را گرفت.جالب بود احساسی که داشتم. بعضی لحظات در زندگی فقط برای این پیش میاد که تو خودت را بهتر بشناسی. دیروز احساس درونی ام ، منو بیشتر با خودم آشنا کرد. تبریک گفتم و در برابر در آغوش کشیده . لیگ حرفه ای فوتبال pes2017 اورجینالسایر محصولات :
ید پستی ادکلن جیبی ۵۰ میل ورساچه مردانه
ید پستی micro machines v4اورجینال
ید پستی مجموعه motor racing collection اورجینال
ید پستی لیگ حرفه ای فوتبال pes2017 اورجینال
ید پستی مجموعه نرم افزاری لرد اندرویداورجینال
ید پستی ادکلن ج. داستان و بازی خدای جنگ
روح المپیوس

داستانی که برای شما دوستان عزیز آماده کرده ام از تجربه شخصی خودم است
نوت:
الف= پس از اتمام این بازی شما از زنده گی سخت و بد بختانه روح اسپارتا آگاه می شوید و می فهمید چگونه شخصیت کریتوس به وجود آمد.(prince shoaib khan)
ب= سال ها قبل یکی از پیشگویان المپیوس به زئوس گفته بود که یکی از فرزندانت که نشانه ای بر روی بدنش دارد باعث سر نگونی المپیوس می شه و نمی توان جلوی این اتفاق را گرفت به همین دلیل زئوس به آرس دستور می دهد تا همراه با خواهر خود آتنا برای گرفتن ......(prince shoaib khan)

داستان بازی:
کریتوس پس از کشتن خدای جنگ{آرس}به تخت وی تکیه زد ولی طولی نکشید که پای کریتوس به داستان دیگری باز شد.(prince shoaib khan)


طوری که من فهمیدم مادر کریتوس مریض شده بود و کریتوس را فرا خواسته بود تا چیزی را به وی بگوید , کریتوس با کشتی به جایی که مادر وی زنده گی می کرد رفت {یعنی شهر آتلانتیس یکی از شهر های قلمروی پوسایدون}(prince shoaib khan)
اما در راه کشتی ها توسط یک هیولای دریایی مورد حمله قرار می گیرد که کریتوس توانست با زخمی هیولا زنده بماند.(prince shoaib khan)

زمانی که کریتوس به خانه خود رسید به یاد خاطرات گذشته خود افتاد که با برادر خود تمرین می کرد .(prince shoaib khan)

زمانی که کریتوس وارد خانه شد مادر خود را دید به کنار وی رفت و آگاه شد که برادر وی دیموس زنده است و در منطقه ای به اسم دامنه مرگ زندانی می باشد و توسط یک نیمه خدا به اسم ساناتوس شکنجه می شود ولی مادر کریتوس پس از چند سرفه به یک هیولای خیلی بزرگ تبدیل می شود , و کریتوس باز هم با سرنوشت پر از درد خود رو به رو می شود, چون مجبور شد مادر خود را بکشد .(prince shoaib khan)

در پایان کریتوس با زدن ضربه آ به مادر خود وی را به شدت زخمی ساخت و باعث شد مادرش به شکل اصلی خود برگردد در لحظه آ کریتوس سوالی را که از کودکی تا حال داشت را از مادرش می پرسد که پدر من کیست؟(prince shoaib khan)
مادر وی می گوید : زئوس و بعد میمرد به خا تر تبدیل می شود.(prince shoaib khan)
باز هم در این قسمت بازی کریتوس با کلی غم و اندوه دیگر مواجه می شود چون خودش مادر خود را کشت و آگاه شد که پدرش زئوس بوده وحس خشمی را از زئوس در لقبش به وجود آورد.(prince shoaib khan)
وی پس از آن راهی صفری برای نجات برادرش شد و در این راه با موجودات افسانه یی یونان برخورد کرد و آنها را کشت و به شهری که در آن حکومت می کرد و باعث افتخار آن شده بود یعنی اسپارتا رفت وحتی شاه میداس {شخصی که به هر چه دست می زد به طلا تبدیل می شد که به نفرین آپولو ...........} را در این بازی شما می کشید(prince shoaib khan)

_شاه میداس_
و در قصر قدیمی آرس که در بالای شهر اسپارتا قرار دارد به یک طلسم مبتلا می شود که با کودکی خود می جنگید و پس از رها شدن از این طلسم وی کلید ورود به دامنه مرگ را پیدا می کند و موفق می شود که به دامنه مرگ برود ولی در راه با مشکلات زیادی مواجه می شود تا اینکه به پیش برادر خود می رسید اما وقتی وی را آزاد می کند دیموس شروع به حمله به کریتوس می کند چون از خدمت کریتوس به آرس خبر داشت{ ی که در کودکی این دو همراه با خواهر خود یعنی آتنا این دو برادر را از هم جدا کرده و دیموس را این همه سال زندانی کرده بود }و فکر میکرد که کریتوس وی را رها کرده و او این همه سال را به خاطر کریتوس در عذاب بوده است.(prince shoaib khan)

_دیموس_
تا اینکه ساناتوس دیموس را می گیرد و می خواهد وی را بکشد اما کریتوس وی را نجات می دهد و همراه برادر خود به جنگ ساناتوس میرود.ساناتوس که توانایی تبدیل شدن به یک اژدها را دارد با آن دو برادر مقابله می کند اما در طی این مبارزات دیموس کشته می شود و کریتوس ساناتوس را می کشد.(prince shoaib khan)

_ساناتوس_
کریتوس جنازه برادر خود را برداشته به بالای کوه المپیوس می رود و در آنجا برادر خود را به خاک س و دباره قصد خود کشی را پیدا می کند اما ناگهان نقشه دیگری را می کشد تا باعث و بانی تمام این مشکلات را پیدا کند و انتقام خود را از وی بگیرد.(prince shoaib khan)
فایل بازی همراه مشخصات:
free god of war - ghost of sparta for pc and laptop
برای ویندوز های xp/7/8
ram=2gb
گرافیک=حداقل 512

تشکر به خاطر انتخاب شما
لظفا نطر خود را در مور این داستان بدید
پاو وینت-پردازش-تصویر-و-ماشین-بینایی-در60اسلاید-powerpoin-pptپاو وینت-پردازش تصویر و ماشین بینایی- در60اسلاید-powerpoin-ppt فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: pptx
affpagecntحجم فایل: 202affproductpriceبخشی از متن:
در معنای خاص آن پردازش تصویر عبارتست از هر نوع پردازش سیگنال که ورودی یک تصویر است مثل ع یا صحنه ای از یک . وجی پردازشگر تصویر می تواند یک تصویر یا یک مجموعه از نشانهای ویژه یا متغیرهای مربوط به تصویر باشد. اغلب تکنیک های پردازش تصویر شامل برخورد با تصویر به عنوان یک سیگنال دو بعدی و بکاربستن تکنیک های استاندارد پردازش سیگنال روی آنها می شود. پردازش تصویر اغلب به پردازش دیجیتالی تصویر اشاره می کند ولی پردازش نوری و آنالوگ تصویر هم وجود دارند. این مقاله در مورد تکنیک های کلی است که برای همه آنها به کار می رود. در هر سیستمی و با هر عملکردی برای تصمیم گیری به داده های ورودی احتیاج داریم. این ورودی ها میتوانند از یک سنسور صوتی, سنسور فاصله سنج , سنسور مادون قرمز , میکروفن و با تصاویر ارسالی از یه دوربین باشد. امروزه پردازش تصویر بهترین ابزار برای است اج ویژگی ها و تحلیل موقعیت و در نهایت تصمیم گیری صحیح می باشد. در مورد انسان نیز به همین صورت است, اطلاعات از طریق چشم به مغز ارسال می شوند و مغز با پردازش این اطلاعات تصمیم نهایی را گرفته و فرمان را صادر می کند. هدف از پردازش تصویر پیاده سازی عملکرد ذهن انسان در قبال داده ها و انجام پردازش های خاصی برای است اج ویژگی مورد نیاز برای رسیدن به هدف از پیش تعیین شده می باشد.
مقدمه تاریخچه پردازش تصویر از سال 1964 تاکنون، موضوع پردازش تصویر، رشد فراوانی کرده است. علاوه بر برنامه تحقیقات فضایی، اکنون از فنون پردازش تصویر، در موارد متعددی استفاده می شود. گر چه اغلب این مسائل با هم نامرتبط هستند، اما عموما نیازمند روش هایی هستند که قادر به ارتقای اطلاعات تصویری برای تعبیر و تحلیل انسان باشد. برای نمونه در پزشکی شیوه های رایانه ای contrast تصویر را ارتقا می دهند یا این که برای تعبیر آسانتر تصاویر اشعه ای یا سایر تصاویر پزشکی، سطوح شدت روشنایی را با رنگ، رمز می کنند. متخصصان جغرافیایی نیز از این روش ها یا روش های مشابه برای مطالعه الگوهای آلودگی هوا که با تصویر برداری هوایی و ای بدست آمده است، استفاده می کنند. در باستان شناسی نیز روش های پردازش تصویر برای بازی ع های مات شده ای که تنها باقی مانده آثار هنری نادر هستند، مورد استفاده قرار می گیرد. در فیزیک و زمینه های مرتبط، فنون رایانه ای بارها تصاویر آزمایش های مربوط به موضوعاتی نظیر پلاسماهای پرانرژی و تصاویر ریزبینی الکترونی را ارتقا داده اند. کاربردهای موفق دیگری از پردازش تصویر را نیز می توان در نجوم، زیست شناسی، پزشکی هسته ای، اجرای قانون، دفع و صنعت بیان کرد. در اوایل دهه 60 سفینه فضایی رنجر 7 متعلق به ناسا شروع به ارسال تصاویر تلویزیونی مبهمی از سطح ماه به زمین کرد. است اج جزئیات تصویر برای یافتن محلی برای فرود سفینه آپولو نیازمند اعمال تصمیماتی روی تصاویر بود. این کار مهم به عهده لابراتوار (jpl) jet propulsionقرار داده شد. بدین ترتیب زمینه تخصصی پردازش تصاویر رقومی آغاز گردید و مثل تمام تکنولوژی های دیگر سریعاً استفاده های متعدد پیدا کرد. عملیات اصلی در پردازش تصویر فشرده سازی تصاویر برای ذخیره سازی تصاویر باید حجم اطلاعات را تا جایی که ممکن است کاهش داد و اساس تمام روش های فشرده سازی کنار گذاردن بخش هایی از اطلاعات و داده ها است. ضریب یا نسبت فشرده سازی است که میزان و در صد کنار گذاشتن اطلاعات را مشخص میکند. این روش ذخیره سازی و انتقال اطلاعات را آسان تر می کند و پهنای باند و مورد نیاز کاهش می یابد. امروزه روش هایی متعدد و پیشرفته برای فشرده سازی وجود دارد. فشرده سازی تصویر از این اصل مهم تبعیت می کند که چشم انسان حد فاصل دو عنصر تصویری نزدیک به هم را ی ان دیده و تمایز آنها را نمی تواند تشخیص دهد. همچنین اثر نور و تصویر برای مدت زمان معینی در چشم باقی مانده و از بین نمی رود که این ویژگی در ساخت تصاویر متحرک مورد توجه بوده است. روش jpeg نام این فرم  فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است. در این مقاله درباره یک سری از فرضیات خواهیم خواند. شواهد نشان می دهد که آژانس امنیت ملی (nsa)، پیش از آنکه یک ارزدیجیتال واحد در دنیا مطرح شود، بیت کوین را به عنوان یک عملیات روانشناسی (psyop) راه اندازی کرده است. بر اساس شواهد موجود، ظاهرا nsa بیت کوین را به منظور یک آزمایش «نرمال ساز. تا حالا چند طبقه با آسانسور جابه جا شدیده اید؟ 5 طبقه؟ 10 طبقه؟ یا شاید هم 20 طبقه؟آیا به این موضوع فکر کرده‏اید که سوار یک آسانسو شوید و سر از مریخ در بیاورید!!چی؟! غیرممکنه؟ شبیه به داستان های علمی تخیلی است؟ رفتن به فضا با آسانسور ممکن است داستانی علمی ـ تخیلی جلوه کند، اما دانشمندان در حال بررسی این پروژه هستند. مطالب علمی ـ تخیلی همیشه در حد تخیل باقی نمی مانند. برای مثال، در سال 1863، ژول ورن، نویسنده ی فرانسوی، داستان شگفت انگیزی با نام «پاریس در قرن بیستم» تحریر کرد. او در آن داستان در مورد آسمان اش های ساخته شده از استیل و شیشه، ماشین حساب ها، دستگاه های فا و شبکه ی ارتباطی جهانی نوشت. حتی از آن قابل توجه تر این که دو سال بعد او داستان بین المللی پرفروش خود «از زمین به ماه» را منتشر کرد. داستان، موفقیت عظیمی را به همراه داشت ولی طبیعتاً خوانندگان آن به هیچ وجه تصور نمی د که چنین سفری در کمتر از 100 سال آینده به وقوع بپیوندد. هم اکنون، ناسا در تلاش، برای تبدیل ایده ی علمی ـ تخیلی دیگری به واقعیت می باشد. این ایده، 23 سال پیش در کتاب «چشمه های بهشت» نوشته ی آرتور سی.کلارک مطرح شد که هم اکنون آسانسورهای فضایی نامیده می شود. ایده ی اولیه این ایده اولین بار در سال 1895 توسط نویسنده ی روسی «کی. ای. تسیول کی» در نوشته اش با نام «تعمق درباره ی زمین و آسمان و سنگ های آسمانی» توضیح داده شد و برای اولین بار طرح این ایده در یک ژورنال علمی، در سال 1975 در نشریه علوم فضایی «آکتا آستروناتیکا» توسط «جروم پیرسون» که در آن زمان برای ناسا در پروژه ی آپولو کار می کرد، انجام شد. پیرسون می گوید: «من داشتم به اظهارات آرتور کلارک در مجلس سنا گوش می دادم. او در مورد های ثابت نسبت به زمین، که برای برقراری ارتباطات در کل زمین استفاده می شوند، صحبت می کرد. و آن ها را بدین گونه توصیف می نمود که بر بالای برج های تخیلی ای در 22000 مایل بالای استوا قرار داده شده اند.» پیرسون، رئیس مؤسسه ی استار تکنولوژی ـ مؤسسه ای در ای ساوت کرولاینا که هدایت تحقیقات و توسعه ی نیروی هوایی را به عهده دارد ـ با خود چنین شید: «چرا برج هایی واقعی نسازیم؟ چرا به طور واقعی یکی از آن ها را با میله ای به زمین متصل نکنیم؟» سپس، او تصور کرد که آسانسور یا نردبانی می توان ساخت تا به جای راکت ها از نیروی الکتریکی برای رفتن به فضا استفاده شود. ناسا جدی می شود ناسا در ژوئن سال 1999 در کارگاه پیشرفته ی زیر ساخت های فضایی با موضوع «مفاهیم کمند مداری های ن نسبت به زمین: «آسانسورهای فضایی»» که در مرکز پرواز «مارشال اسپیس» در «هانتزویل آلاباما» برگزار شد، تحقیقات در این زمینه را به طور جدی آغاز کرد. این موضوع، متخصصان زیادی را از ناسا و بخش های خصوصی صنعت دور یکدیگر جمع نمود. در اوا ژانویه، کارگاه دو روزه ی دیگری برای بررسی پیشرفت های انجام شده در این زمینه، در آتلانتا برگزار شد. به طور تئوریک، آسانسور فضایی، متشکل از کابل باریکی است که به وسیله یک شاتل فضایی در مدار پایینی حول زمین، قرار داده می شود (حدود 200 تا 300 مایل بالای زمین)، و سپس به مداری ثابت و ن نسبت به زمین در حدود 22000 مایلی، بالا برده می شود. سپس کابل تا سطح زمین پایین آورده شده و به سکوی متحرک اقیانوس پیمایی در اقیانوس آرام، در راستای خط استوا، چندین هزار مایل دورتر از سواحل اکوادر ـ ناحیه ای که به خاطر نداشتن طوفان های دریایی زیاد و کمی ترافیک عبور و مرور کشتی ها انتخاب شده است ـ بسته می شود. کابل مذکور به نازکی کاغذ می باشد ولی به آن اندازه شکننده نیست. در واقع، این کابل به محکمی الماس است و از عنصر اصلی مشابه به آن نیز تشکیل شده است: «کربن نانو تیوب ها». «برد ادواردز»، فیزیکدانی در «ساینتیفیک یورکا» که مطالعه ی 6 ماهه ای بر روی آسانسورهای فضایی را برای مؤسسه ی برنامه های پیشرفته ی ناسا هدایت کرده است می‏گوید: «کربن نانو تیوب ها، در واقع لوله های بدون نقصی متشکل از اتم های کربن هستند، که 30 برابر از کِولار و یا استیل مستحکم تر می باشند و بسیار سبک هستند. ما آن ها را در ساختاری ترکیبی استفاده می کنیم تا طناب بلندی بسازیم. طن که در حدود 100،000 کیلومتر طول دارد.»
ادامه مطلب رمانتیک ترین ای جهان در ماه گذشته نامزد خانوم پاریس هیلتون در شهر کلرادو در حالی که آنها در آسپن (aspen) به اسکی مشغول بودند از او خواستگاری کرد. با اینکه اکثر مردم نمی توانند یک حلقه ۲ میلیون دلاری ب ند اما شاید بتوانند در سفر بع ان به آسپن، یک تعطیلات رمانتیک را بگذرانند. طبق نظر خوانندگان تراول لژر شهر کوه های راکی یکی از رویایی ترین ای دنیا است. هر ساله در نظرسنجی این سایت از خوانندگان خواسته می شود که تجربه های خود را با بقیه به اشتراک بگذارند و درباره بهترین شهر ها، جزایر، کشتی ها، مراکز اسپا، خطوط هوایی و دیگر نکات سفر بگویند. خوانندگان به ایی که سفر کرده اند امتیازاتی دادند. این امتیازات بر مبنای مناظر دیدنی، فرهنگ، غذاها، رفتار مردم، مراکز ید و مهم تر از همه اینکه آن ا چقدر برای سفرهای دو نفره مناسب و رمانتیک هستند می باشد. انی که در نظرسنجی امسال شرکت کرده بودند و زبانشان انگلیسی بود نسبت به ایی که زبان دیگری داشتند امتیازات بیشتری دادند. هفت شهر از بین ده شهر انتخاب شده در میان ایی که زبانشان اسپانیایی، فرانسوی و ایتالیایی بود انتخاب شد. دیگر عوامل موثر در انتخاب ای رمانتیک شامل دیدنی های تاریخی، مناظر زیبا و زندگی شبانه پر جنب و جوش در شهر بود. در این مقاله یک لیست از ده شهر رمانتیک دنیا را معرفی می کنیم که در سفربعدیتان در روز باید آنها را به خاطر بسپارید. ادامه مطلب اختصاصی از نیک فایل پاو وینت تحقیق سی پی یو با و پر سرعت .   دسته بندی :  پاو وینت   نوع فایل:    ppt  _  pptx ( قابلیت ویرایش  )     قسمتی از محتوی متن پاو وینت :     تعداد اسلاید : 41 صفحه بسم الله الرحمن الرحیم موضوع : cpu و انواع آن cpu چیست؟ یک (central processing unit (cpu که . ترجمه مقاله فرسایش خاک بوسیله باد (soil erosion by wind) قسمتی از متن انگلیسی: in arid and semi-arid united states of america, larger areas are affected by wind erosion. great plains rocky mountains in the east, an area that is specifically under the impact of winds that encomp es 20 percent of the land in the united states چکیده ترجمه: در مناطق خشک و نیمه خشک ایالات متحده امریکا، مناطق وسیع تر تحت تاثیر فرسایش باد قرار می گیرند. دشت های وسیع در شرق کوه های راکی، منطقه ای می باشد که به طور خاص تحت ناثیر حرکت بادها بوده که ۲۰ درصد کل زمین های ایالات متحده را شامل می گردد. بسیاری از مناطق مرطوب نیز توسط فرسایش باد آسیب می بینند. مناطقی که تحت آسیب بیشتری قرار می گیرند شامل زمین های ماسه ای در امتداد نهرها، دریاچه ها و سرزمین های ساحلی و خاک های آلی می باشند.خاک های نباتی و گل و لای ۱۰ میلیون تار از ۳۴ ای امریکا را شکل می دهند. توضیحات عنوان انگلیسی مقاله: soil erosion by wind عنوان فارسی مقاله: فرسایش خاک توسط باد. دسته: زیست شناسی- کشاورزی- زمین شناسی فرمت فایل ترجمه شده: word (قابل ویرایش) تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ۱۷ ترجمه مقالات زمین شناسی, ترجمه مقالات زیست شناسی, ترجمه مقالات کشاورزی, رایگان مقالات انگلیسی, مقالات ترجمه شده ترجمه,فرسایش باد دشت,کیفیت هوا,واشنگتن دی سی
جهت اصل و ترجمه این مقاله اینجا کلیک نمایید. ترجمه مقاله فرسایش خاک بوسیله باد (soil erosion by wind) داستان و بازی خدای جنگ
روح المپیوس

داستانی که برای شما دوستان عزیز آماده کرده ام از تجربه شخصی خودم است
نوت:
الف= پس از اتمام این بازی شما از زنده گی سخت و بد بختانه روح اسپارتا آگاه می شوید و می فهمید چگونه شخصیت کریتوس به وجود آمد.(prince shoaib khan)
ب= سال ها قبل یکی از پیشگویان المپیوس به زئوس گفته بود که یکی از فرزندانت که نشانه ای بر روی بدنش دارد باعث سر نگونی المپیوس می شه و نمی توان جلوی این اتفاق را گرفت به همین دلیل زئوس به آرس دستور می دهد تا همراه با خواهر خود آتنا برای گرفتن ......(prince shoaib khan)
ج= داستان این سری بازی بین شماره یک و دو بازی قرار می گیرد.
داستان بازی:
کریتوس پس از کشتن خدای جنگ{آرس}به تخت وی تکیه زد ولی طولی نکشید که پای کریتوس به داستان دیگری باز شد.(prince shoaib khan)


طوری که من فهمیدم مادر کریتوس مریض شده بود و کریتوس را فرا خواسته بود تا چیزی را به وی بگوید , کریتوس با کشتی به جایی که مادر وی زنده گی می کرد رفت {یعنی شهر آتلانتیس یکی از شهر های قلمروی پوسایدون}(prince shoaib khan)
اما در راه کشتی ها توسط یک هیولای دریایی مورد حمله قرار می گیرد که کریتوس توانست با زخمی هیولا زنده بماند.(prince shoaib khan)

زمانی که کریتوس به خانه خود رسید به یاد خاطرات گذشته خود افتاد که با برادر خود تمرین می کرد .(prince shoaib khan)

زمانی که کریتوس وارد خانه شد مادر خود را دید و به کنار وی رفت و آگاه شد که برادر وی دیموس زنده است و در منطقه ای به اسم دامنه مرگ زندانی می باشد و توسط یک نیمه خدا به اسم ساناتوس شکنجه می شود ولی مادر کریتوس پس از چند سرفه به یک هیولای خیلی بزرگ تبدیل شد و کریتوس باز هم با سرنوشت پر از درد خود رو به رو می شود, چون مجبور شد مادر خود را بکشد .(prince shoaib khan)

در پایان کریتوس با زدن ضربه آ به مادر خود وی را به شدت زخمی ساخت و باعث شد مادرش به شکل اصلی خود برگردد در لحظه آ کریتوس سوالی را که از کودکی تا حال داشت را از مادرش می پرسد که پدر من کیست؟(prince shoaib khan)
مادر وی می گوید : زئوس و بعد میمرد به خا تر تبدیل می شود.(prince shoaib khan)
باز هم در این قسمت بازی کریتوس با کلی غم و اندوه دیگر مواجه می شود چون خودش مادر خود را کشت و آگاه شد که پدرش زئوس بوده وحس خشمی را از زئوس در لقبش به وجود آورد.(prince shoaib khan)
وی پس از آن راهی صفری برای نجات برادرش شد و در این راه با موجودات افسانه یی یونان برخورد کرد و آنها را کشت و به شهری که در آن حکومت می کرد و باعث افتخار آن شده بود یعنی اسپارتا رفت وحتی شاه میداس {شخصی که به هر چه دست می زد به طلا تبدیل می شد که به نفرین آپولو ...........} را در این بازی شما می کشید(prince shoaib khan)

_شاه میداس_
و در قصر قدیمی آرس که در بالای شهر اسپارتا قرار دارد به یک طلسم مبتلا می شود که با کودکی خود می جنگید و پس از رها شدن از این طلسم وی کلید ورود به دامنه مرگ را پیدا می کند و موفق می شود که به دامنه مرگ برود ولی در راه با مشکلات زیادی مواجه می شود تا اینکه به پیش برادر خود می رسید اما وقتی وی را آزاد می کند دیموس شروع به حمله به کریتوس می کند چون از خدمت کریتوس به آرس خبر داشت{ ی که در کودکی این دو همراه با خواهر خود یعنی آتنا این دو برادر را از هم جدا کرده و دیموس را این همه سال زندانی کرده بود }و فکر میکرد که کریتوس وی را رها کرده و او این همه سال را به خاطر کریتوس در عذاب بوده است.(prince shoaib khan)

_دیموس_
تا اینکه ساناتوس دیموس را می گیرد و می خواهد وی را بکشد اما کریتوس وی را نجات می دهد و همراه برادر خود به جنگ ساناتوس میرود.ساناتوس که توانایی تبدیل شدن به یک اژدها را دارد با آن دو برادر مقابله می کند اما در طی این مبارزات دیموس کشته می شود و کریتوس ساناتوس را می کشد.(prince shoaib khan)

_ساناتوس_
کریتوس جنازه برادر خود را برداشته به بالای کوه المپیوس می رود و در آنجا برادر خود را به خاک س و دباره قصد خود کشی را پیدا می کند اما ناگهان نقشه دیگری را می کشد تا باعث و بانی تمام این مشکلات را پیدا کند و انتقام خود را از وی بگیرد.(prince shoaib khan)

کتاب افسانه کریتوس
برای ایجا کلیک کنیدفایل بازی همراه مشخصات:
free god of war - ghost of sparta for pc and laptop
برای ویندوز های xp/7/8
ram=2gb
گرافیک=حداقل 512

تشکر به خاطر انتخاب شما
لظفا نطر خود را در مور این داستان بدید فهرست مطالب: بررسی استانداردهای فیزیکی مدرسه ابت پاو وینت تاریخ ایجاد 11/05/2018 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 25 قیمت: 4500 تومان تعدادمشاهده 2
پاو وینت استانداردهای فیزیکی مدرسه ابت
بخشی از مطالب:

معیار جهت مساحت زمین مورد نیاز به منظور احداث و طراحی مدرسه تعداد دانش آموزانی خواهد بود که بایستی در آن مدرسه به تحصیل اشتغال ورزند.

در زیر نمونه ای از دو اسلاید رو بصورت نمونه نمایش داده ایم:
در شهر ها ، ساختمان مدرسه باید هسته یک مجتمع مس ی باشد . از مدرسه به خیابانهای شلوغ و اصلی شهر ، بخاطر آلودگی هوا ، سر و صدای زیاد و سوانح رانندگی باید پرهیز کرد .
مدرسه باید حداقل یکصد متر از خیابان اصلی فاصله داشته باشد .
بهتر است که مدرسه در پارک نباشد و در محله ای آرام و دور از کارخانه یا اماکن پر سر و صدا و شلوغ همچون قبرستان ، حسینیه و ... باشد .
مدرسه باید با ساختمان های اطراف خود حداقل بیست و پنج متر فاصله داشته باشد تا روشنایی و تهویه مطلوب را داشته باشد .
درختان بلند که موجب کاهش روشنایی در کلاس درس می شوند ، نبایستی در ساختمان مدرسه باشند .
مدرسه را در بلندی یا پستی زیاد نباید احداث کرد ( بخاطر وزش باد زیاد یا مه آلود شدن محیط )

ضوابط تعیین اندازه میز و نیمکت:

1ـ ارتفاع نیمکت
ارتفاع نیمکت باید طوری باشد که دانش آموز هنگام نشستن ، تمامی کف پایش ، با زمین در تماس باشد نه اینکه پایش آویزان باشد . اندازه ارتفاع آن باید برابر طول ساق پا باشد . یعنی بیست و هشت درصد طول قد دانش آموز .
عرض نیمکت
عرض نیمکت باید دو سوم طول ران دانش آموز باشد ، یعنی 20 درصد طول قد وی . این اندازه مناسب موجب بهبود و جریان خون بهتر در پاها می شود . حاشیه جلوی نیمکت باید مدور بوده و حدود 2 تا 3 سانتی متر بالا تر از حاشیه عقب آن باشد .
3ـ طول نیمکت
درازای نیمکت بایستی 40 تا 60 سانتی متر به ازای هر دانش آموز باشد .
4- تکیه گاه
لازم است که تکیه گاه انحناهای فیزیولوژیکی ستون فقرات را دنبال کند و باید نیمکت در قسمت کمری ستون فقرات کمی تحدب به طرف جلو داشته باشد . تکیه گاه باید تا حاشیه پایینی استخوان کتف برسد و خمیدگی کلی 10 تا 15 درجه به طرف عقب داشته باشد .
کلمات کلیدی مرتبط:
پاو وینت ,استانداردهای , فیزیکی ,مدرسه ابت , , , , احداث و ,طراحی مدرسه ,ساختمان مدرسه ,مجتمع مس ی , ,ضوابط تعیین اندازه میز و نیمکت: , , ,ارتفاع نیمکت ,ارتفاع نیمکت ,وز . , عرض نیمکت , , مقالات مرتبط در این دسته بررسی و تحلیل بیمارستان ک ن رندال فایل پاو وینت بررسی شینگ هوا فایل پاو وینت پاو وینت تحلیل بررسی مبانی اولیه معماری مهد کودک پاو وینت تحلیل نقش معماری در پرورش فکری ک ن و احکام کالبدی معماری ک نه پاو وینت بررسی معماری مدرسه و مهدکودک آپولو apollo school اثر herman hetzberger بررسی آشنایی با سرانه هنرستان فنی فایل پاو وینت پاو وینت تحلیل بررسی معماری ساختمان iac در نیویورک اثر فرانک گهری تجزیه و تحلیل نمونه موردی کتابخانه , پاو وینت بررسی دانشکده آلپاین در ایالات متحده ،فایل پاو وینت بررسی تحلیل مرکز پیشرفته مراقبت از ک ن بورگر فایل پاو وینت بررسی و تحلیل مدرسه ی بوزآر فایل پاو وینت , بررسی استانداردهای فیزیکی مدرسه ابت , پاو وینت , بررسی دانشکده اولین گریس با معماری زاها حدید, پاو وینت , بررسی تحلیل هنر و تاریخ هنر آیووا (lowa), پاو وینت , بررسی موردی دانشکده هنر معماری نمونه های خارجی, پاو وینت , بررسی دانشکده هنر تبریز ایران و تحلیل مدرسه باوهاوس آلمان, پاو وینت , بررسی ارستاد کپنهاگ orestad college, پاو وینت بررسی , نقد مدرسه ایرانشهر یزد پاو وینت پاو وینت تحلیل بررسی معماری کتابخانه ویپوری اثر آلوارو و
بسم الله الرحمن الرحیم گاها ی از آن طرف دنیا به صورت بکرزایی تولید مثل می کند ؛ برخی از مردم دوست دارند که جانشین فردی از آنور دنیا باشند و مثلا می خوان آینه غرب باشند و ایران را تبدیل به غرب کنند و فکر می کنند ما هم مثلا بن سلمان را تداعی می کنیم ؛ آخه یه فرد در عالم خیال و تصور به نام مثلا جیسون استتهام و یا راکی هست که در ذهن و قلب ما نشسته است و نیازی نیست که در سینمای ایران همچین حسی تداعی شود ؛ چون یکی هست و دیگر نیازی به نسجه جدید ندارد . اما نفوذ قرار است یک کپی از غرب در ایران ایجاد کند و به خاطر همین مثل قضیه فلسطین زمین های ایران را یده است ولی نه زمین خاکی بلکه زمین گلی که بستر انسانیت است و می خواهد بذر مثلا جنیفر لوپز را در م.ا بکارد تا مردم دیگر برای دیدنش به دور دست ها نروند و خسته نشوند ولی قضیه این است که نه ی به خاطر او می رود که خسته شود و نه ی دوست دارد یک دستشویی بدون بهداشت را تماشا کند . آخه اگر توجه کنید ما دستشویی سایار هستیم ؛ فقط بهداشت ی داریم که آنها ندارند . آخه یه آینه ای مثل نفوذ می خواد هالیوود یا هالی جنگل را در ایران تداعی کند ؟ خیال خام باشد که تواند خود را در دل صاحب نظران جلوه دهد . دجال هم بیاید نمی تواند ؛ شما که نه ته پیازی و نه سر پیاز ! یا اینکه قضیه طور دیگری است و این حجة بالغه خداوند است که هر چه می خواهید هست ، پس چرا باز به اصلاح خود تن نمی دهید . آیا دیده اید از هزار نفر مجرم جز یکی را شلاق بزنند ؟ این نشانگر چیست ؟ این نشان می دهد که دریچه چشمه الهی سالم است و از آدمیت منشاء می شود و مشکل در تک تک ماست و سازمان و حکومت بهانه است . البته حکومت اگر الهی باشد صحیح است و بنده فعلا ت را به نظام نچسبانده ام .
آیا میدانستید که حس چشایی نوعی پروانه بزرگ 13 هزار بار دقیق تر از انسان است ؟
آیا میدانستید که لاما شتر بدون کوهانی است که به هنگام عصبانیت بر صورت طرف مقابل تف می اندازد ؟
آیا میدانستید که قلب گنجشک 100 بار در دقیقه می تپد ؟
آیا میدانستید که فیل تنها حیوانی است که می تواند . معرفی پیل سوختی25 ص  معرفی پیل سوختی25 ص ******************************************************* لینک و ید محصول در پایین توضیحات فرمت فایل: ورد (word) قابل ویرایش و آماده چاپ ******************************************************* قسمتی از محتوای متن جهت بررسی شما پیش از ید در این قسمت آورده شده است: تعداد صفحات : 26 صفحه معرفی پیل سوختی / تاریخچه پیل سوختی / اگر چه پیل سوختی به تازگی به عنوان یکی از را ارهای تولید انرژی الکتریکی مطرح شده است ولی تاریخچه آن به قرن نوزدهم و کار دانشمند انگلیسی سرویلیام گرو بر می گردد.
او اولین پیل سوختی را در سال 1839 با سرمشق گرفتن از واکنش الکترولیز آب، طی واکنش مع و در حضور کاتالیست پلاتین ساخت.
واژه "پیل سوختی" در سال 1889 توسط لودویک مند و چار لنجر به کار گرفته شد.
آنها نوعی پیل سوختی که هوا و سوخت ذغال سنگ را مصرف می کرد، ساختند.
تلاش های متعددی در اوایل قرن بیستم در جهت توسعه پیل سوختی انجام شد که به دلیل عدم درک علمی مسئله هیچ یک موفقیت آمیز نبود.
علاقه به استفاده از پیل سوختی با کشف سوخت های فسیلی ارزان و رواج موتورهای بخار کمرنگ گردید.
فصلی دیگر از تاریخچه تحقیقات پیل سوختی توسط فرانسیس بیکن از کمبریج انجام شد.
او در سال 1932 بر روی ماشین ساخته شده توسط مند و لنجر اصلاحات بسیاری انجام داد.
این اصلاحات شامل جایگزینی کاتالیست گرانقیمت پلاتین با نیکل و همچنین استفاده از هیدرو یدپتاسیم قلیایی به جای اسید سولفوریک به دلیل مزیت عدم خورندگی آن می باشد.
این اختراع که اولین پیل سوختی قلیایی بود، “bacon cell” نامیده شد.
او 27 سال تحقیقات خود را ادامه داد تا توانست یک پیل سوختی کامل وکارا ارائه نماید.
بی در سال 1959 پیل سوختی با توان 5 کیلووات را تولید نمود که می توانست نیروی محرکه یک دستگاه جوشکاری را تامین نماید.
تحقیقات جدید در این عرصه از اوایل دهه 60 میلادی با اوج گیری فعالیت های مربوط به تسخیر فضا توسط انسان آغاز شد.
مرکز تحقیقات ناسا در پی تامین نیرو جهت پروازهای فضایی با سرنشین بود.
ناسا پس از رد گزینه های موجود نظیر باتری (به علت سنگینی)، انرژی خورشیدی(به علت گران بودن) و انرژی هسته ای (به علت ریسک بالا) پیل سوختی را انتخاب نمود.
تحقیقات در این زمینه به ساخت پیل سوختی پلیمری توسط شرکت جنرال الکتریک منجر شد.
ایالات متحده فن آوری پیل سوختی را در برنامه فضایی ini استفاده نمود که اولین کاربرد تجاری پیل سوختی بود.
پرت و ویتنی دو سازنده موتور هواپیما پیل سوختی قلیایی بیکن را به منظور کاهش وزن و افزایش طول عمر اصلاح نموده و آن را در برنامه فضایی آپولو به کار بردند.
در هر دو پروژه پیل سوختی بعنوان منبع انرژی الکتریکی برای فضاپیما استفاده شدند.
اما در پروژه آپولو پیل های سوختی برای فضانوردان آب آشامیدنی نیز تولید می کرد.
پس از کاربرد پیل های سوختی در این پروژه ها، ت ها و شرکت ها به این فن آوری جدید به عنوان منبع مناسبی برای تولید انرژی پاک در آینده توجه روزافزونی نشان دادند.
از سال 1970 فنآوری پیل سوختی برای سیستم های زمینی توسعه یافت.
تحریم نفتی از سال1973-1979 موجب تشدید تلاش تمردان امریکا و محققین در توسعه این فن آوری به جهت قطع وابستگی به واردات نفتی گشت.
در طول دهه 80 تلاش محققین بر تهیه مواد مورد نیاز، انتخاب سوخت مناسب و کاهش هزینه استوار بود.
همچنین اولین محصول تجاری جهت تامین نیرو محرکه خودرو در سال1993 توسط شرکت بلارد ارائه شد.
انواع پیل سوختی و خصو چون فقط تکه هایی از متن اصلی برای نمونه در این صفحه درج شده است ممکن است هنگام انتقال مطالب از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل ی همه چیز مرتب و کامل است متن کامل با فرمت ورد word را که قابل ویرایش و کپی می باشند می توانید در ادامه نمائید

فایل >>>
سایر محصولات :
معرفی پیل سوختی25 ص
معرفی پیل سوختی25 ص... معرفی رشته برق
معرفی رشته برق... معرفی رشته الکترونیک 18 ص
معرفی رشته الکترونیک... معرفی و زمینه های کاربرد کابل های هم محور
معرفی و زمینه های کاربرد... مطالبی در مورد ساختار نیروگاه
مطالبی در مورد ساختار نیروگاه... مشکلات موجود در برق شهر 112 ص
مشکلات موجود در برق... مشخصه های فنی بلندگو
مشخصه های فنی بلندگو... مسیر آینده فناوری برق
مسیر آینده فناوری... مزایا و کاربرد برقگیرها در خطوط انتقال فشار قوی 42 ص
مزایا و کاربرد برقگیرها... مرکز مخابرات 10 ص
مرکز مخابرات 10 ص... تحقیقفرزند کشی و همسر کشی
تحقیقفرزند کشی و همسر کشی... مراقبت و نگهداری از ترانسهای قدرت
مراقبت و نگهداری... مدیریت و ارتباطات
مدیریت و ارتباطات... م اسیون
م اسیون... م اسیون qam 16 ص
م اسیون qam 16 ص... م اسیون am 43 ص
م اسیون am 43 ص... م اتور qam
م اتور qam... مدارهای پنوماتیکی
مدارهای پنوماتیکی... مدارهای شناور
مدارهای شناور... مدارهای الکتریکی2
مدارهای الکتریکی2... مدارهای الکتریکی1
مدارهای الکتریکی1... مدارهای الکتریکی 38 ص
مدارهای الکتریکی 38 ص... مدارهای برشگر چرخان
مدارهای برشگر چرخان... سرگذشت یت در طول تاریخ ارل ای کرنز
سرگذشت یت در طول تاریخ ارل... مدارهای الکتریکی
مدارهای الکتریکی... مدارهای الکتریکی 25 ص
مدارهای الکتریکی 25... مدارارسال اطلاعات از طریق کامپیوتر بر روی lcd.doc
مدارارسال اطلاعات از طریق کامپیوتر بر... مدارات کنتاکتوری
مدارات کنتاکتوری... مدارات تلفن سکه ای
مدارات تلفن سکه ای... مدارات تلفن سکه ای 13 ص
مدارات تلفن سکه... مدارات تغذیه
مدارات تغذیه... مدارات الکتریکی 73 ص
مدارات الکتریکی 73... مدار منبع تغذیه
مدار منبع تغذیه... مدار منبع تغذیه 0
مدار منبع تغذیه 0... مدار فرمان
مدار فرمان... مدار سری
مدار سری... مدار سری 2
مدار سری 2... مدار گیر اتومبیل 47 ص
مدار گیر اتومبیل 47 ص... فایل xml گوشی g7_l01
فایل xml گوشی g7_l01... مدار در دانش ی برق عبارت است از هر مسیر بسته
مدار در دانش ی... مدار تلویزیون 120 ص.doc
مدار تلویزیون 120... مدار الکترونیک
مدار الکترونیک... مختصری راجع به ماشینهای acوdc 40 ص
مختصری راجع به ماشینهای acوdc... مختصری در مورد الکترونیک و قطعات الکترونیکی پر مصرف در مدارات الکترونیکی.doc
مختصری در مورد الکترونیک و قطعات... مختصری در مورد الکترونیک و قطعات الکترونیکی پر مصرف در مدارات الکترونیکی 12 ص.doc
مختصری در مورد الکترونیک... مختصات و قابلیت دستگاه سانترال مرکز تلفن panasonic 60 ص
مختصات و قابلیت دستگاه سانترال مرکز... مخابرات
مخابرات... مخابرات
مخابرات ... فایل xml گوشی g7_l11
فایل xml گوشی g7_l11... محاسبات مربوط به پاسخ مدارات الکتریکی 5
محاسبات مربوط به پاسخ... جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور
توضیحات بیشتر -
جزوه آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف به صورت مصور
توضیحات بیشتر -
تحقیق در مورد نور
تحقیق در مورد نقش ترافیک در تصادفات جاده ایی 15 ص
تحقیق در مورد نصب یاتاقانها.doc
تحقیق در مورد نساجی 22 ص
تحقیق در مورد نحوه کار موتور ماشین
جزوه آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف به صورت مصور
جزوه آموزش گام به گام تعمیر 20 وسیله پرکاربرد خانگی به صورت کاملا مصور
حل المسائل کتاب cmos بهزاد رضوی
تحلیل و شبیه سازی کامل آپ امپ 741 با نرم افزار pspice
پروژه شبیه سازی کامپیوتر پایه مانو با نرم افزار پروتئوس
تحقیق در مورد صنعت اتومبیل سازی
جزوه تئوری و تکنولوژی ساخت قطعات نیمه هادی فتحی پور تهران
تحقیق در مورد شیر
تحقیق در مورد شهید محمد على رجایى
تحقیق در مورد شهادت سرلشگر خلبان عباس بابایی
انرژی های پاک و تجدید پذیر 290 ص
تحقیق در مورد شناسایی گونه
پروژه طراحی و شبیه سازی تقویت کننده چند طبقه cmos با استفاده از نرم افزار hspice
ساخت داربست های ی بافت به روش gas foaming
تحقیق در مورد شخصی وارد مسجد شد و دید تکبیر مى گویند آ ت
تحقیق در مورد شادی در پ
طراحی و شبیه سازی یک تمام جمع کننده در سطح ترانزیستور - transistor level full adder
جزوه آموزشی درس cmos تهران، امید شعاعی
پروژه طراحی و شبیه سازی آپ امپ برای درس الکترونیک 2 و 3
پروژه طراحی و شبیه سازی تقویت کننده کود ت ده شده ( folded cascode ) با بار کود ( super cascode ) با استفاده از نرم افزار hspice
الکترونیک قدرت
ساخت نانو ذرات فریت نیکل - روی به روش هم رسوبی
حل المسائل کتاب ساخت ادوات میکروالکترونیک جاگر
جزوه کامل درس تئوری و تکنولوژی ساخت قطعات نیمه هادی
تحقیق کامل در مورد اسیلاتور
تحلیل و شبیه سازی کامل آپ امپ 725 با نرم افزار pspice
کامپوزیت های زمینه ف ی تقویت شده با آلیاژهای حافظه شکلی
پروژه طراحی آپ امپ دو طبقه با تکنولوژی 0.18 میکرو با نرم افزار hspice
سیستم های میکرو الکترومکانیکی (mems)
تحقیق در مورد ش کشیدن بار مسئولیت موفقیت یا ش ت یک شرکت
حل المسائل کتاب طراحی مدارات cmos vlsi
متن کامل پروژه رباتیک به همراه کدهای نوشته شده در نرم افزار matlab و 40 صفحه اسلاید آماده به همراه مقالات انگلیسی
طراحی و شبیه سازی یک نیم جمع کننده با نرم افزار hspice
اکتیو دایرکتوری (active directory)
طراحی و شبیه سازی یک آپ امپ تلسکوپی کود ota با استفاده از نرم افزار hspice
جزوه آموزش تعمیر لامپ های کم مصرف به صورت مصور
حل المسائل کتاب cmos بهزاد رضوی

کلمات کلیدی :این نzwnj آوری یلzwnj سوختی لیایی اولین یلzwnj سوختی یلzwnj سوختی شده است های سوختی سوختی برای این نzwnj نzwnj آوری یلzwnj های توسط شرکت انرژی الکتریکی سوختی یلzwnj یzwnj تحقیقات انرژی سوختی استفاده تحقیق در مورد معرفی پیل سوختی25 ص لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 35 صفحه قسمتی از متن .doc : معرفی پیل سوختی / تاریخچه پیل سوختی / اگر چه پیل سوختی به تازگی به عنوان یکی از را ارهای تولید انرژی الکتریکی مطرح شده است ولی تاریخچه آن به قرن نوزدهم و کار دانشمند انگلیسی سرویلیام گرو بر می گردد. او اولین پیل سوختی را در سال 1839 با سرمشق گرفتن از واکنش الکترولیز آب، طی واکنش مع و در حضور کاتالیست پلاتین ساخت. واژه "پیل سوختی" در سال 1889 توسط لودویک مند و چار لنجر به کار گرفته شد. آنها نوعی پیل سوختی که هوا و سوخت ذغال سنگ را مصرف می کرد، ساختند. تلاش های متعددی در اوایل قرن بیستم در جهت توسعه پیل سوختی انجام شد که به دلیل عدم درک علمی مسئله هیچ یک موفقیت آمیز نبود. علاقه به استفاده از پیل سوختی با کشف سوخت های فسیلی ارزان و رواج موتورهای بخار کمرنگ گردید. فصلی دیگر از تاریخچه تحقیقات پیل سوختی توسط فرانسیس بیکن از کمبریج انجام شد. او در سال 1932 بر روی ماشین ساخته شده توسط مند و لنجر اصلاحات بسیاری انجام داد. این اصلاحات شامل جایگزینی کاتالیست گرانقیمت پلاتین با نیکل و همچنین استفاده از هیدرو یدپتاسیم قلیایی به جای اسید سولفوریک به دلیل مزیت عدم خورندگی آن می باشد. این اختراع که اولین پیل سوختی قلیایی بود، “bacon cell” نامیده شد. او 27 سال تحقیقات خود را ادامه داد تا توانست یک پیل سوختی کامل وکارا ارائه نماید. بی در سال 1959 پیل سوختی با توان 5 کیلووات را تولید نمود که می توانست نیروی محرکه یک دستگاه جوشکاری را تامین نماید. تحقیقات جدید در این عرصه از اوایل دهه 60 میلادی با اوج گیری فعالیت های مربوط به تسخیر فضا توسط انسان آغاز شد. مرکز تحقیقات ناسا در پی تامین نیرو جهت پروازهای فضایی با سرنشین بود. ناسا پس از رد گزینه های موجود نظیر باتری (به علت سنگینی)، انرژی خورشیدی(به علت گران بودن) و انرژی هسته ای (به علت ریسک بالا) پیل سوختی را انتخاب نمود. تحقیقات در این زمینه به ساخت پیل سوختی پلیمری توسط شرکت جنرال الکتریک منجر شد. ایالات متحده فن آوری پیل سوختی را در برنامه فضایی ini استفاده نمود که اولین کاربرد تجاری پیل سوختی بود. پرت و ویتنی دو سازنده موتور هواپیما پیل سوختی قلیایی بیکن را به منظور کاهش وزن و افزایش طول عمر اصلاح نموده و آن را در برنامه فضایی آپولو به کار بردند. در هر دو پروژه پیل سوختی بعنوان منبع انرژی الکتریکی برای فضاپیما استفاده شدند. اما در پروژه آپولو پیل های سوختی برای فضانوردان آب آشامیدنی نیز تولید می کرد. پس از کاربرد پیل های سوختی در این پروژه ها، ت ها و شرکت ها به این فن آوری جدید به عنوان منبع مناسبی برای تولید انرژی پاک در آینده توجه روزافزونی نشان دادند. از سال 1970 فنآوری پیل سوختی برای سیستم های زمینی توسعه یافت. تحریم نفتی از سال1973-1979 موجب تشدید تلاش تمردان امریکا و محققین در توسعه این فن آوری به جهت قطع وابستگی به واردات نفتی گشت. در طول دهه 80 تلاش محققین بر تهیه مواد مورد نیاز، انتخاب سوخت مناسب و کاهش هزینه استوار بود. همچنین اولین محصول تجاری جهت تامین نیرو محرکه خودرو در سال1993 توسط شرکت بلارد ارائه شد. انواع پیل سوختی و خصوصیات هر یک در ج زیر مشخص است. پیل سوختی قلیایی پیل سوختی متانولی پیل سوختی کربنات مذاب پیل سوختی اسید فسفریک پیل سوختی پلیمری پیل سوختی ا یدجامد الکترولیت هیدرو ید پتاسیم غشاء پلیمری مایع کربنات مذاب ثابت مایع اسید فسفریک ثابت غشاء تعویض یونی سرامیک دمای عملیاتی 90-60 130-60 650 200 80 1000 بازده 60-40% 40% 60-45% 40-35% 60-40% 65-50% توان تولیدی تا 20 کیلووات کمتر از 10 کیلووات بیش از یک م ات بیش از 50 کیلووات تا 250 کیلووات بیش از 200 کیلووات کاربرد زیر دریایی و فضایی کاربردهای قابل حمل نیروگاهی نیروگاهی وسائل نقلیه، نیرو گاهی کوچک نیروگاهی کارکرد و اهمیت پیل سوختی شناخت کلی پیل سوختی پیل سوختی نوعی سل الکتروشیمیایی است که انرژی شیمیایی حاصل از واکنش را مستقیماً به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. سازه و بدنه اصلی پیل سوختی از الکترولیت، الکترود آند و الکترود کاتد تشکیل شده است. نمای کلی یک پیل سوختی به همراه گازهای واکنش دهنده و تولید شده و مسیر حرکت یونها در شکل ارائه شده است. پیل سوختی یک دستگاه تبدیل انرژی است که به لحاظ نظری تا زمانی که ماده ا ید کننده و سوخت در الکترودهای آن تأمین شود قابلیت تولید انرژی الکتریکی را دارد. البته در عمل استهلاک، خوردگی و

فایل >>>
سایر محصولات :
تحقیق در مورد معرفی پیل سوختی25 ص
تحقیق در مورد معرفی پیل سوختی25 ص... تحقیق در مورد معرفی پیل سوختی
تحقیق در مورد معرفی پیل سوختی... تحقیق در مورد معرفی وب
تحقیق در مورد معرفی وب... تحقیق در مورد معرفی وب 76ص
تحقیق در مورد معرفی وب 76ص... تحقیق در مورد مراحل فرایند موافق و مخالفت جهان سیکل های سوخت فسیلی 60 ص
تحقیق در مورد مراحل فرایند موافق و... تحقیق پیرامون شبکه و اینترنت همبندی شبکه
تحقیق پیرامون شبکه و... تحقیق در مورد مدارات الکتریکی 73 ص
تحقیق در مورد... تحقیق در مورد محاسبه تبخیر و تعرق گیاه آفتابگردان 25 ص
تحقیق در مورد محاسبه تبخیر و تعرق... تحقیق در مورد مبانی اترنت
تحقیق در مورد مبانی اترنت... تحقیق در مورد لیگ فوتبال ایران 10 ص
تحقیق در مورد لیگ... تحقیق در مورد کلیات تعارض قوانین 92 ص
تحقیق در مورد کلیات تعارض قوانین... تحقیق در مورد کاربرد آمار و احتمالات در مدیریت تنش سرما و یخ زدگی 19 ص
تحقیق در مورد... تحقیق پیرامون a و ide چه هستند؟
تحقیق پیرامون a و... تحقیق در مورد کارآفرینی قارچ
تحقیق در مورد کارآفرینی قارچ... تحقیق در مورد قرآن
تحقیق در مورد... تحقیق در مورد قاچاق و عوامل موثر در آن 17 ص
تحقیق در مورد قاچاق و عوامل موثر... تحقیق در مورد قاعده قبح عقاب بل ان و مقایسه آن با اصل قانونی بودن مجازات
تحقیق در مورد قاعده... پاو وینت مواد نیروزا در ورزش
پاو وینت مواد نیروزا... کارآموزی چاپ
کارآموزی چاپ... کارآموزی ساختمان
کارآموزی ساختمان... کارآموزی پروژه ساختمانی واقع در عظیمیه کرج 80 ص
کارآموزی پروژه ساختمانی واقع در عظیمیه... کارآموزی پروژه 416 واحد مس ی 32 ص
کارآموزی پروژه 416... پروژه دانشجویی درباره صنعت نرم افزار
پروژه دانشجویی درباره صنعت نرم افزار... کارآموزی ریخته گری گروه صنعنتی نورد نوشهر 30 ص
کارآموزی ریخته گری گروه صنعنتی... تحقیق در مورد قارچ شناسی و بیماری های قارچی 33 ص
تحقیق در مورد... کارآموزی ساختمان 40 ص
کارآموزی ساختمان 40 ص... تحقیق در مورد فواید ورزش درمانی در درمان کمردرد 30 ص
تحقیق در مورد فواید ورزش درمانی در... تحقیق در مورد فضای سبز
تحقیق در مورد فضای... تحقیق در مورد فایروال ها
تحقیق در مورد فایروال ها... تحقیق در مورد صدور گاز
تحقیق در مورد صدور گاز... تحقیق در مورد شناخت فرهنگها در فروش بین المللی
تحقیق در مورد... کارآموزی در هواپیمایی
کارآموزی در هواپیمایی... تحقیق در مورد شرح زندگی وآثار ابن خلدون
تحقیق در مورد شرح زندگی وآثار ابن... کارآموزی در هواپیمایی 45 ص
کارآموزی در هواپیمایی 45 ص... تحقیق در مورد شرکت چاپ کلهر
تحقیق در مورد شرکت چاپ کلهر... تحقیق پیرامون ساختار سوئیچ sm8یا sm16
تحقیق پیرامون... تحقیق در مورد شرکت های هرمی
تحقیق در مورد شرکت های... کارآموزی در شرکت کامپیوتر
کارآموزی در شرکت کامپیوتر... تحقیق در مورد شرط فعل در حقوق ایران و فرانسه
تحقیق در مورد شرط فعل... کارآموزی در شرکت طراحان دشت سبز 58 ص
کارآموزی در شرکت طراحان دشت سبز 58... آموزش کاشت بذر کاکتوس _ 13 ص pdf
آموزش کاشت بذر کاکتوس... تحقیق در مورد شاعر مولوی
تحقیق در مورد شاعر مولوی... کارآموزی در شرکت زامیاد
کارآموزی در شرکت زامیاد... تحقیق در مورد سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی 12 ص
تحقیق در مورد سیستم های برنامه... کارآموزی در شرکت زامیاد 150 ص
کارآموزی در شرکت زامیاد 150 ص... کارآموزی در شرکت آب و فاضلاب 53 ص
کارآموزی در شرکت آب... تحقیق در مورد سیستم عامل لینو
تحقیق در مورد سیستم عامل... تحقیق در مورد سوخت موشک و هواپیما 10ص
تحقیق در مورد... کارآموزی در رکت طراحان دشت سبز
کارآموزی در رکت طراحان دشت سبز... تحقیق در مورد سنجش از دور و لندست
تحقیق در مورد سنجش از دور و... مجله auto restorer
مجله destiny شماره 69
تحقیق در مورد گزارش کارآموزی زراعت سویا 31 ص
تحقیق در مورد گلخانه 22 ص
تحقیق در مورد گزارش کار آموزی ریخته گری 47 ص
تحقیق در مورد گروههای سازگاری رویش در قارچ 45 ص
تحقیق در مورد کوبیسم
تحقیق در مورد کنترل جمعیت و نهاد خانواده در اروپا 4ص
تحقیق در مورد کاربرد ربات در دریا 15 ص
تحقیق در مورد کابل ها 50ص
تحقیق در مورد چگونه نیروی خود را در ورزش تنیس به بالاترین حد خود برسانیم
تحقیق در مورد چگونگی تنظیم قرارداد اجاره واحدهای مس ی و نحوه تخلیه آنها 7ص
تحقیق در مورد چگونه زباله کمتری تولید کنیم
تحقیق در مورد چگونه بین مسئولیت های کاری و خانوادگی تعادل برقرار کنیم
تحقیق در مورد چک 10ص
تحقیق در مورد عد در یونان باستان و ایران 38ص
تحقیق در مورد ع شیخ صفی
تحقیق در مورد ف ان 14 ص
تحقیق در مورد عارضه گودی کمر
تحقیق در مورد ف الدین اسیعد گرگانی
تحقیق در مورد فرسایش و راههای مقابله با آن 38 ص
تحقیق در مورد و امنیت ایران 23 ص
تحقیق در مورد علوم محاسباتی و علم نانو 38 ص
تحقیق در مورد شرکت سهامی 32 ص
تحقیق در مورد عصر مدرن و شکوفایی اقتصادی 20 ص
تحقیق در مورد عشایر خوزستان
تحقیق در مورد فرایند تصمیم گیری یدار ومصرفکننده
تحقیق در مورد طرز کار آسانسور 32 ص
تحقیق در مورد سیستم مخابرات
تحقیق در مورد علم ریاضیات 19 ص
تحقیق در مورد علل پیشروی مسلمانان در ایران و ش ت ساسانیان 29 ص
تحقیق در مورد شرکتها ‏، بنگاههای اقتصادی ، بازرگانان و آرمان توسعه هزاره 77 ص
تحقیق در مورد طراحی و کاربرد سیستم هزینه ی بر مبنای فعالیت 28 ص
تحقیق در مورد سیمپیچی موتور خادمی
تحقیق در مورد غلامحسین بنان افتخاری سراج 13ص
پاو وینت در مورد مدیریت زخم های فشاری
تحقیق در مورد پول و ارز بانکداری

کلمات کلیدی :این فنzwnj آوری پیلzwnj سوخی قلیایی اولین پیلzwnj سوخی ولید انرژی الکریکی پیلzwnj سوخی پیل سوخی انرژی الکریکی معرفی پیل های سوخی سوخی برای پیلzwnj های پیلzwnj انرژی میzwnj حقیقا اسفاده اولین الکریکی فضایی فنzwnj ارائه مهم ترین مساله برای افرادی که به کار باغداری درختان مشغول هستند اطلاع از زمان دقیق سم پاشی آنها می باشد ، در این پست تقویم مبارزه با آفتهای درختان هلو ، سیب و شلیل را برای شما قرار داده ایم. برای سم پاشی درختان هلو و شلیل :آبان : برای پیشگیری بیماریهای قارچی ( لب شتری و غربالی ) سم. اختصاصی از اینو دیدی تاریخچه عکاسی با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 18   تاریخچه عکاسی : سالها قبل از اینکه عکاسی اختراع شود اساس کار دوربین عکاسی وجود داشت. یک دانشمند مسلمان به نام ابن هیثم در قرن پنجم هجری / یازدم میلاد. [ad_1]
در حالی که انتظار داشتیم گوشی «آنر 8» با اندروید ۷٫۰ راهی بازار شود، هواوی اندروید ۶٫۰ را روی آن نصب کرده بود. حالا شرکت هواوی گفته که قصد دارد جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید را در اوا بهمن یا اویل اسفند ماه برای آنر ۸ منتشر کند. به گزارش صبحانه، گوشی «آنر 8» (honor 8) یکی از جدیدترین محصولات شرکت هواوی به حساب می آید و به عنوان یکی از محبوب ترین گوشی های غیر قراردادی سال ۲۰۱۶ هم شناخته می شود. البته در حالی که انتظار داشتیم این محصول با اندروید ۷٫۰ راهی بازار شود، هواوی اندروید ۶٫۰ را روی آن نصب کرده بود. حالا شرکت هواوی گفته که قصد دارد جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید را در اوا بهمن یا اویل اسفند ماه برای آنر ۸ منتشر کند.
اندروید 7 کی برای honor 8 عرضه می شود؟
در کنار عرضه ی اندروید جدید رابط کاربری این تلفن همراه هوشمند هم به emui 5.0 به روزرسانی می شود که ی ری ویژگی جدید در اختیار کاربران قرار می دهد. هواوی گفته این رابط کاربری رفتار کاربر را یاد می گیرد و به همین دلیل می تواند کارهای مختلفی انجام دهد. البته برنامه ها در این رابط کاربری بهتر کار می کنند.رابط کاربری emui 5.0 به افراد اجازه می دهند که بتوانند چند پروفایل کاربری در گوشی درست کنند. سیستم هوشمند این گوشی هم باعث می شود که کاربران در هر رابط کاربری تجربه ی متفاوتی داشته باشند. این رابط کاربری یک ویژگی دیگر با نام app lock دارد که باعث می شود نتوان به برخی اپلیکیشن ها دسترسی پیدا کرد. حتی گزینه ی power saving mode هم در اختیار کاربران قرار گرفته تا در مصرف باتری صرفه جویی شود.منبع : دیجی کالا

[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط با این موضوع
ام ا پلیر بهترین … – جدیدترین نسخه ی ویدئوپلیر محبوب و نام آشنای ام ا مخصوص اندروید بازی فوتبال پی اس ۲۰۱۷ برای کامپیوتر …بازیحداقل سیستم مورد نیاز Ⅱ نظرات کاربران در مورد گوشی …هواوی فردا بروزرسانی اندروید نوقا را برای گوشی های میت و پی منتشر می کندمنبع زومیت بازی رژه امپراطوری ها – شا اری جدید از گیملافت در سبک بازی های استراتژیک برای اندروید بازی آسف هوابرد بهترین و گرافیکی ترین بازی مسابقه ای آسف برای سیستم عامل سامسونگ لیست گوشی های قابل آپدیت به اندروید …اخبار فناوری آپدیت اندروید ۴٫۴ کیت کت برای سامسونگ گل ی نوت ۱۰٫۱ آپدیت اندروید ۴٫۴ کیت کت پرسش و پاسخ سریع به سوالات متداول کاربران اندروید …تلفنهمراهوتبلتپرسش و پاسخ سریع به سوالات متداول کاربران اندروید و اپل و ویندوز فون معرفی میان رده غول پیکر هواوی بررسی تخصصی گوشی موبایل در مرجع موبایل ایران بازی برای یاس بازیبازی اکشن بازی برای کامپیوتر بازی بتلفیلد نسخه کم حجم و معتبر بازی عقیده آدمکش جدیدترین نسخه از بازی اساسینز کرید اندروید عقیده آدمکش برای با آپدیت – ام ا پلیر بهترین – جدیدترین نسخه ی ویدئوپلیر محبوب و نام آشنای ام ا مخصوص اندروید بازی فوتبال پی اس ۲۰۱۷ برای کامپیوتر – مرسی بازی حداقل سیستم مورد نیاز Ⅱ نظرات کاربران در مورد گوشی موبایل هواوی هواوی فردا بروزرسانی اندروید نوقا را برای گوشی های میت و پی منتشر می کندمنبع زومیت بازی رژه امپراطوری ها اندروید جدیدترین و آ ین بازی عرضه شده توسط کمپانی بازیسازی برای دستگاه های اندروید بازی آسف هوابرد اندروید بهترین و گرافیکی ترین بازی مسابقه ای آسف برای سیستم عامل اندروید با پرسش و پاسخ سریع به سوالات متداول کاربران اندروید و اپل و تلفنهمراهوتبلت پرسش و پاسخ سریع به سوالات متداول کاربران اندروید و اپل و ویندوز فون سامسونگ لیست گوشی های قابل آپدیت به اندروید را اعلام کرد اخبار فناوری سامسونگ لیست گوشی های قابل آپدیت به اندروید ۴٫۴ کیت کت را اعلام کرد معرفی میان رده غول پیکر هواوی هواوی بررسی تخصصی گوشی موبایل در مرجع موبایل ایران بازی برای یاس … بازی اکشن بازی برای کامپیوتر بازی بتلفیلد نسخه کم حجم و معتبر بازی عقیده آدمکش اندروید سر انجام پس از مدت ها انتظار شاهد عرضه بازی اساسینز کرید برای پلتفرم اندروید


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ۲۰ برتر تاریخ سینما که هر کارآفرین باید ببیند (قسمت سوم)     ۲۰ برتر تاریخ سینما که هر کارآفرین باید ببیند (قسمت سوم) اگر به‌عنوان یک کارآفرین به دنبال چند برتر سینمایی می‌گردید که بتوانید از آن‌ها درس بگیرید مسیر درستی را انتخاب کرده‌اید. ما در این نوشتار ۲۰ برتر . کامل ترین طرح جابر اول دبستان با موضوع پدید آمدن کوه به همراه دفتر کارنما این نمونه طرح جابر که برای شما تهیه کرده ایم و با قیمت مناسب در دسترس شما قرار داده ایم این مجموعه که بلافاصله بعد از پرداخت قابل می باشد. این مجموعه شامل: پوستر های طرح جابربن حیان در مورد پدید آمدن کوه تا. جاذبه های گردشگری آنتالیا در مجموع یکی از شناخته شده ترین مناطق گردشگری  آنتالیا  به شمار می آید. این  منطقه بندری در عین حال منطقه ای تاریخی و باستانی نیز محسوب گردیده، و در معنای لغوی به معنای درخت انار می باشد.امروزه این منطقه بدلیل ویرانه های باستانی، ساحل ماسه ای، . اختصاصی از ژیکو تحقیق کامل درباره تاریخچه عکاسی 5 ص با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 5   تاریخچه عکاسی : سالها قبل از اینکه عکاسی اختراع شود اساس کار دوربین عکاسی وجود داشت. یک دانشمند مسلمان به نام ابن هیثم در قرن پنجم هج. بازار عطر و ادکلن بازار ادکلن دبی بازار ادکلن ایران بازار ادکلن تهران بازار ادکلن بازار ادکلن در تهران بازار ادکلن مردانه بازار ادکلن نه بازار ادکلن تهران کجاست بازار ادکلن اصل بازار ادکلن مارک ادکلن بازار بزرگ تهران ادکلن بازار تهران ادکلن بازار بازار عطر و ادکلن دبی بازار. بازار عطر و ادکلن بازار ادکلن دبی بازار ادکلن ایران بازار ادکلن تهران بازار ادکلن بازار ادکلن در تهران بازار ادکلن مردانه بازار ادکلن نه بازار ادکلن تهران کجاست بازار ادکلن اصل بازار ادکلن مارک ادکلن بازار بزرگ تهران ادکلن بازار تهران ادکلن بازار بازار عطر و ادکلن دبی بازار. catia 32and64bit

قابلیت های نرم افزار: 1.طراحی قطعات 2.مونتاژ قطعاتادامه و
catia 32and64bit

قابلیت های نرم افزار: 1.طراحی قطعات 2.مونتاژ قطعات catia collection 64 bit

قابلیت های نرم افزار: 1.طراحی قطعات 2.مونتاژ قطعات catia collection 64 bit

قابلیت های نرم افزار: 1.طراحی قطعات 2.مونتاژ قطعات auto cad 2017

درباره ی محصول : اتوکد محصول کمپانی بزرگ اتو دسک همواره بعنوان مطرح ترین . . . . auto cad 2017

درباره ی محصول : اتوکد محصول کمپانی بزرگ اتو دسک همواره بعنوان مطرح ترین . . . . auto cad 2017

درباره ی محصول : اتوکد محصول کمپانی بزرگ اتو دسک همواره بعنوان مطرح ترین . . . . 3d studio max 2017

بسته ای نرم افرازی با قابلیت نصب مدل های سه بعدی، متحرک سازی و رندر می باشد . onp istant 2016

این مجموعه شامل نرم افزارهای زیر می باشد: نسخه کامل office 2016 onp istant 2016

این مجموعه شامل نرم افزارهای زیر می باشد: نسخه کامل office 2016 بازی امپراطوری روم نسخه طلایی

ازی امپراطوری روم - rome : total war - یک بازی در سبک استراتژیک دوره ای است که.. istant silent hnstall 2016

مجموعه ای بی نظیر از نرم افزارهای پر کاربرد آنتی ویروس، آنتی اسپای و فایروال ov ray collection

تری دی اس م (3ds max)‏ بسته ای نرم افزاری با قابلیت ساخت مدل های سه بعدی . . . ov ray collection

تری دی اس م (3ds max)‏ بسته ای نرم افزاری با قابلیت ساخت مدل های سه بعدی . . . ov ray collection

تری دی اس م (3ds max)‏ بسته ای نرم افزاری با قابلیت ساخت مدل های سه بعدی . . . ov ray collection

تری دی اس م (3ds max)‏ بسته ای نرم افزاری با قابلیت ساخت مدل های سه بعدی . . . آموزش جامع word 2016

این مجموعه شامل 12 فصل است . 1.آشنایی با word 2016 2.شروع به کار با word آموزش جامع excel 2016

این مجموعه شامل 12 فصل است ... 1.شروع به کار با ا ل 2.وارد اطلاعات آموزش جامع power point 2016

شامل 12 فصل است ... 1.گشت و گذاری در پاور پوینت آموزش جامع access 2016

ا س (access) که یکی از برنامه های موجود در بسته نرم افزاری آفیس .... آموزش ورزش پیلاتس

پیلاتس یکی از مؤثرترین روش ها برای تقویت عضلات شکم، ، کمر و عضلات ران است. آموزش تصویری تهیه و سرو قهوه

آموزش تصویری تهیه و سرو قهوه به همراه دستور پخت غذاهای ایرانی و فرنگی . . . . . بازی امپراطوری روم نسخه طلایی

ازی امپراطوری روم - rome : total war - یک بازی در سبک استراتژیک دوره ای است که.. بازی ارباب حلقه ها نبرد میدل ارث

با اقتباس ازکتابهای معروف j.r.r.tolkien و استفاده ..... بازی جنایات جنگی

آ ین روزهای جنگ جهانی دوم سپری می شود و شمارش مع برای فروپاشی . . . . . تستر ادکلن کوکو چنل

تستر ادکلن کوکو چنل بازی motogp3 اورجینال

در این بازی شما با موتورسیکلت های حرفه ای و لاستیک پهن باید در پیست اول شوید. تستر ادکلن مولکول

تستر ادکلن مولکول مانتو نخی جلو باز تابستانی پشت طرح دار

مانتو نخی جلو باز تابستانی پشت طرح دار crysis3 xbox360 اورجینال

بازی crysis 3 با گرافیکی دیدنی و فراتر از این نسل بازگشته است پکیج شن چسبان squishy sand

پکیج شن چسبان squishy sand عطر جیبی اسمارت ورساچه صورتی نه

عطر جیبی اسمارت ورساچه صورتی نه عطر جیبی اسمارت کوکو چنل نه

عطر جیبی اسمارت کوکو چنل نه عطر جیبی اسمارت ۲۱۲ مردانه

عطر جیبی اسمارت ۲۱۲ مردانه عطر جیبی اسمارت ۲۱۲ نه

عطر جیبی اسمارت ۲۱۲ نه عطر جیبی اسمارت اینویکتوس

عطر جیبی اسمارت اینویکتوس عطر جیبی اسمارت دانهیل قرمز

عطر جیبی اسمارت دانهیل قرمز عطر جیبی اسمارت دانهیل قهوه ای

عطر جیبی اسمارت دانهیل قهوه ای عطر جیبی اسمارت لالیک مردانه

عطر جیبی اسمارت لالیک مردانه عطر جیبی اسمارت کرید اونتوس مردانه

عطر جیبی اسمارت کرید اونتوس مردانه اختصاصی از یاری فایل مقاله کامل درباره تاریخچه عکاسی 18ص با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 18   تاریخچه عکاسی : سالها قبل از اینکه عکاسی اختراع شود اساس کار دوربین عکاسی وجود داشت. یک دانشمند مسلمان به نام ابن هیثم در قرن پن. اختصاصی از فایلکو طیفی سنجی با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 6   مدنی باتعدادی از طیف سنج های مشابه اما کمتر گسترده ، طیف سنج های تصویری را بخش می نمایند، این وسایل شکل های ابت طیف سنج تصویری تجزیه بالا [ hirls] می بأشد که در . یکهویی خواستم بروم بخوابم. همینطوری که به حرکات اغواگر صورت کوین اسپیسی خیره شده بودم fn+f4 ن لپتاپ را خوابندم و پیرهنم را درآوردم_نکند پنجره روبرویی باز شود؟_ برای صد هزارمین با این فکر در سرم چرخید و یادم انداخت پنجره را ببندم که اول صبحی کبوتر ها باز نیایند تو خلوت کنند. چراغ ر. کامل ترین طرح جابر اول دبستان با موضوع پدید آمدن کوه به همراه دفتر کارنما این نمونه طرح جابر که برای شما تهیه کرده ایم و با قیمت مناسب در دسترس شما قرار داده ایم این مجموعه که بلافاصله بعد از پرداخت قابل می باشد. این مجموعه شامل: پوستر های طرح جابربن حیان در مورد پدید آمدن کوه تا. تفنگ میخکوب بتن دستگاهی است که برای اتصال پلیت ها و صفحات مختلف به بتون و هم چنن قرار دادن میخ در بتن یا انواع مواد مختلف سخت به کار می رود. البته مصارف دیگری از جمله اتصال انواع توری های مشبک و غیره به صفحه های بتونی و مصالح ساختمانی دارد. تفنگ های میخکوب برای اتصال سریع انواع تجهیزات برقی و تأسیساتی بر روی بتن و ف و مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه هم چنین برای نصب صفحات عرشه فولادی، توری های مشبک و صفحات مختلف در پروژه های ساختمانی کاربرد فراوانی دارد. این تفنگ ها به وسیله چاشنی میخ موجود در خان تفنگ را با شدت به سمت هدف شلیک کرده و واشری که بر روی میخ قرار دارد صفحه را بر روی بتون نگه می دارد. انواع تفنگ های میخ کوب بتن: ۱- تفنگ میخ کوب دستی: به منظور اتصال قطعات مختلف به سطوح بتنی، از انواع میخ و چاشنی و تفنگ میخکوب استفاده می شود. میخ به وسیله تفنگ میخکوب و از طریق نیروی احتراق باروت شلیک می شود و در سطوح بتنی و ف ی فرو می رود. نصب انواع پوشش های ایزولاسیون، تور های ف ی، اتصالات موقت و دائمی در کارگاه ها، سیستم های برقی و مکانیکی، دیوار های سبک و دکوراسیون داخلی (کناف)، هم چنین نصب زائده های برشی (shear connector) و ورق های ف ی در اجرای سقف های عرشه فولادی (metal deck) و کامپوزیت، از مهم ترین کاربرد های گل میخ و میخ و چاشنی می باشد. مزایای تفنگ های میخکوب دستی: - ایمنی بالا در حین کار مطابق با استانداردهای بین المللی - قابلیت استفاده برای انواع میخ پرچ واشر دار - دارای کاربری جهت بتن و فولاد - دارای ریل چاشنی - امکان مصلح شدن میخ به صورت عددی - تنظیم 3 درجه قدرت شلیک - انواع میخ 2/2، 2.7، 3.2، 4.2 عملکرد این دستگاه مشابه تفنگ بادی است. با قرار دادن چاشنی مخصوص در داخل دستگاه و قرار دادن میخ در محل تعیین شده، می توانید از این ابزار استفاده کنید. چاشنی هایی که برای این محصول در نظر گرفته اند در دو نوع و برای کوبیدن میخ در ف یا بتن هستند. نوع میخی که برای این دستگاه مورداستفاده قرار می گیرد، از گونه های واشردار است. از این دستگاه در شغل های مختلف که با چوب و ف سروکار دارند، استفاده می کنند. میخ کوب ها به صورت های مختلف برقی، بادی یا دستی تولید می شوند. محل استفاده ی هرکدام از این انواع متفاوت است. مسلماً برای کوبیدن میخ در ف یا بتن نمی توان از میخ کوب دستی استفاده کرد. در این موارد از نوع تفنگی یا برقی استفاده می کنند؛ زیرا این دستگاه ها قدرت لازم برای وارد میخ در ف یا بتن را فراهم می کنند. این تفنگ به وسیله چاشنی میخ موجود در خان تفنگ را با شدت به سمت هدف شلیک کرده و واشری که بر روی میخ قرار دارد صفحه را بر روی بتون نگه می دارد. ۲- تفنگ میخکوب نیمه اتوماتیک (گازی): تفنگ میخکوب نیمه اتوماتیک به این معنی است که بعد از هر بار شلیک دستگاه باید مسلح شود و قابلیت این را دارد که در هر ساعت 450 نصب انجام دهد. حداقل ضخامت پلیت که در کار قرار می گیرد می تواند تا 3 میلی متر باشد. نوع نیروی محرکه این دستگاه چاشنی است. از چاشنی های سبز، زرد و قرمز می توان برای این دستگاه استفاده کرد. دامنه طول میخ برای این دستگاه از 14 تا 62 میلی متر بوده و با این میخکوب می توان هم در بتن و هم فولاد شلیک کرد بنابراین این دستگاه دارای دو نوع میخ برای بتن و فولاد است. هم چنین میخ های استفاده شده برای این دستگاه باید از نوع تکی باشد. وزن دستگاه 2.4 کیلو گرم است. از کاربردهای این دستگاه می توان اتصال صفحات ضربه گیر بر روی بتن، اتصال فریم ها و چهارچوب های درایوال به بتن و نصب پایه پلیت های قالب بندی را نام برد. میخ کوب دارای پوسته آهنی و مقاوم بوده و تعمیر و نگهداری این دستگاه آسان است. تفنگ های میخکوب گازی، نسل جدید تکنولوژی نیروی محرکه تفنگهای میخکوب می باشد و در مقایسه با تکنولوژی قدیمی نیروی محرکه چاشنی، دارای مزایای بیشتر زیر می باشد: - افزایش امنیت و سلامت کاربر به دلیل کاهش صدا و لگد تفنگ میخکوب در هنگام شلیک و حذف ذرات پرت چاشنی پس از شلیک - حذف هزینه های نگهداری و تعمیرات دوره ای و ید قطعات محرکه، به دلیل جایگزینی گاز بجای جاشنی - افزایش سرعت شلیک و به تبع آن افزایش سرعت نصب و اجرا - صرفه اقتصادی بیشتر در بلند مدت - استفاده وسیعتر بر روی مصالح ساختمانی متنوع تر - شلیک بیشتر هر کپسول گاز در مقایسه با چاشنی تفنگ میخکوب گازی برخلاف تفنگ های میخکوب گازی مشابه موجود در بازار که برای کار بر روی بتن و ف می بایست میخ جداگانه تهیه کرد، فقط با تهیه یک نوع میخ، کاربری بر روی تمام سطوح را فراهم خواهد کرد. میخ های آپولو در نوارهای 10 عددی بوده و در خشاب 20 عددی یا 40 عددی تفنگ قرار می گیرند. ی ان بودن نوع میخ برای انواع مصارف، هزینه های مستقیم ید و انبارش مواد مصرفی را کاهش و سرعت نصب و اجرا را افزایش خواهد داد. تفنگ میخکوب گازی دارای بخش های محفظه جایگذاری کپسول گاز، خشاب میخ، خشاب نصب باطری می باشد. مسلح شدن میخ به صورت کاملاً اتوماتیک پس از هر بار شلیک انجام می شود. قدرت شلیک و نفوذ میخ را نیز با توجه به نوع مصالح، می توان از طریق پیچ کنار دهانه تفنگ، تنظیم نمود. از دیگر محاسن آن می توان به وجود سیستم لگدگیر تفنگ در هنگام شلیک و دفع کننده ضربه برای امنیت و سلامت هر چه بیشتر کاربر اشاره کرد. این دستگاه با فشرده ساز (کمپرسور) های الکترومغناطیسی هوا (پنوماتیک) کار کرده که خوراک این موتورها گازهای بسیار آتشگیری چون بوتان یا پروپان است. امروزه به سبب سرعت و راحتی کار با این ابزار در صنعت جایگزین چکش شده است. اختصاصی از هایدی تحقیق در مورد از محافظت تا سازگاری با طبیعت 26 ص با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 26   مقدمه سال 1966 به عنوان نقطه عطفی در تاریخ تمدن بشری شناخته می شود. در این سال، سفینه آپولو نخستین تصاویر کره زمین را از ف. یک مناره آنتالیا یک مناره در قرن پنجم میلادی بنام مریم مقدس ساخته و در زمان بایزید دوم به دستور شاهزاده کورکوت به مسجد تبدیل شد. این اثر بیانگر تاریخ کهن در زمان رومی ها, بیزانس, سلجوقیان و عثمانی ها می باشد. در نتیجه خسارتی که از آتش سوزی 1896 به مسجد و قسمت های چوبی بالای مناره وارد شد این مسجد به مسجد منراه ش ته یک معروف شد و امروزه به یکی از جاذبه های گردشگری تور آنتالیا تبدیل شده است. در سفرتان با تور آنتالیا حتما به این مسجد تاریخی سر بزنید و از سفر خود لذت ببرید. تور آنتالیا پاییز 96 بلدیبی آنتالیا منطقه بلدیبی آنتالیا در 38 کیلومتری آنتالیا و 15 کیلومتری شهر کمر قرار گرفته است . این منطقه یکی از زیباترین مناطق آنتالیا به شمار می رود ، جاذبه تفریحی این منطقه باعث شده تا همه ساله عده بسیاری از مسافران تور آنتالیا از این قسمت دیدن کنند . این منطقه کوهستانی دارای آب و هوای بسیار مطبوع بوده و طبیعت سر سبز آن پوشیده از درخت های نانج و کاج می باشد . این منطقه مکان بسیار مناسبی برای پیاده روی می باشد . تور آنتالیا مهر 96 شهر بلک آنتالیا این ساحل مجلل و زمین گلف از کوه های تاروس تا ساحل زیبای بلک و در 36 کیلومتری غرب آنتالیا واقع است.در این منطقه به دلیل وجود جنگل های کاج وساحل ماسه ای صنعت توریسم رواج زیادی دارد . این شهر دیدنی فاصله کمی با مکان های تاریخی همچون آسپندوس و پرگه دارد..هتل های متعدد 4و5 ستاره و زمین های گلف بسیاری در این منطقه وجود دارد.آموزش تنیس در مدرسه بین المللی تنیس ،تماشای بیش از 100 گونه پرنده در آبشار کورسونافلذت بردن از ورزش های آبی جزئی از جذ ت های این منطقه هستند.می توانید برای گشت زدن در اطراف ساحل ،ماشین یا دوچرخه کرایه کنید .بلک در ساحل آک دنیز و در ۳۰ کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده است.در ساحل ۱۷ کیلومتری بلک هتل های وتاسیسات مدرن فراوانی از سال ۱۹۹۰ تا به امروز احداث گردیده اند.فاصله بلک از پارک ملی کورشونلو ۲۰کیلومتر می باشد.جمعیت بلک ۹٫۷۸۱ نفر می باشد.راه رسیدن به منطقه بلک بسیار آسان و بهترین راه آن از شهر آنتالیا می باشد.امروزه در منطقه بلک ۴۷ هتل ومرکز گردشگری وگلف ۵ ستاره وجود دارد. تعدد تختهای منطقه بلک در مجموع بالغ بر ۴۵٫۰۰۰ تخت می باشد. ۱۰ عدد زمین گلف با تمامی امکانات در عالی ترین سطح ممکن در منطقه بلک وجود دارد. ۲ زمین گلف در بهترین سطح ممکن نیز در حال سرمایه گزاری و ساخت می باشند.بعد از اتمام این دو مرکز تعداد تختهای منطقه بلک به ۴۷٫۵۰۰ تخت خواهد رسید.در بلک۵۰ زمین فوتبال، ۲۰۰ زمین تنیس آماده ارائه خدمت به ورزشکاران آماتور و سطح حرفه ای می باشد.در آنجا سالنهای کنفرانس زیادی باتمامی امکانات لازم برای برگزاری انواع جلسات و گردهمائی ها وهر نوع جشن و عروسی محیا می باشد.مسئولین منطقه بلک به توریسم زیبائی و سلامتی نیز اهمیت فراوانی قائل شده اند و نتیجه این تفکر جذب سرمایه گذاران این نوع توریسم با احداث زیرساختهای توریسم سلامتی و زیبائی در منطقه بلک این نقطه از ترکیه را بهترین مکان برای توریسم زیبائی و سلامتی مبدل ساخته اند.بلک تنها منطقه توریستی آنتالیا نمی باشد در عین حال جاذبه های فراوان طبیعی این منطقه از آنتالیا زبانزد خاص و عام می باشد.در بلک ۵۷۴ گونه گیاهی تاکنون شناسائی شده است.۲۹ گونه گیاهی موجود در بلک آنتالیا تنها در ترکیه و ۱ گونه گیاهی در دنیا فقط در بلک یافت می شود. تور آنتالیا فرصت خوبی است تا شما از این شهر ساحلی زیبا دیدن فرمائید. تور آنتالیا آبان 96 منطقه ساید آنتالیا منطقه ساید یکی ازجاذبه های گردشگران تور آنتالیا محسوب می شود این منطقه بندری مانند منطقه ای تاریخی و باستانی است و به معنی درخت انار است.این منطقه دارای ساحل ماسه ای و مغازه های مختلف است .و یک منطقه توریستی است دارای تعداد زیادی کافه و رستوران است .مغازه های جواهر فروشی، و سایل چرمی در اطراف این خیابان قرار گرفته اند.تالار تئاتر تزئینی با بزرگترین ستونها و بازار معبد آپولو در کنار دریا واقع شده اند و یکی از مکانها تاریخی این منطقه هستند. تور آنتالیا آذر 96 مسجد یک مناره آنتالیا مسجد یک مناره آنتالیا از جاذبه های گردشگری شهر آنتالیا می باشد که در کلیسای کورکوت و در حدود قرن پنجم میلادی ساخنه شد و نام مریم مقدس بر روی آن گذاشتند که به فرمان شاهزاده کورکوت به مسجد تبدیل شد. این مسجد را به نام مسجد کبیر نیز می شناسند که دارای قدمت تاریخی می باشد در سال 1896 به علت آتش سوزی ، خسارت زیادی به مناره های بالایی آن وارد شد که به همین دلیل بین گردشگران تور آنتالیا به مسجد مناره ش ته معروف است. این بنا در همه ی دوران های رومی ها ، بیزانس ، سلجوقیان ، عثمانی ها و تا امروز وجود داشته است و تاریخ کهنی دارا می باشد. در زمان 130 سال بعد از میلاد به افتخار ورود پادشاهان دریان دروازه هایی با سه طاق و ستون های مزین شده ساخته شده است که به عنوان تنها راه ورودی به شهر بود که هم اکنون دو برج دروازه برای گردشگران تور آنتالیا قابل مشاهده است.بازدید از مسجد یک مناره آنتالیا برای علاقه مندان به بناهای قدیمی می تواند جذاب باشد. تور آنتالیا نوروز 97 آشنایی با واقعیت مجازی آشنایی من با واقعیت مجازی از یک آیتم در شهر بازی شهرمون شروع شد. توی این شهر بازی که خیلی هم بزرگه، چندین آیتم هیجان انگیز مثل سورتمه، ترن هوایی، آپولو، کشتی وایکینگ ها، رنجر و .... بود. یک شب که به اتفاق خانواده رفته بودیم، با تعجیب دیدیم یکی از آیتم ها، که . سیاره تیر ( عطارد )

اولین،کوچکترین ونزدیکترین سیاره به خورشید سیاره تیر یا عطارد(عربی) است.از میان 5 سیاره قابل مشاهده با چشم غیر مسلح مشاهده آن بدلیل به خورشید وتحت تاثیر قرار گرفتن نور آن بسیار مشکل است.فاصله زاویه ای میان تیر و خورشید در بیشترین مقدار تنها به ۳/۲۸درجه می رسد.بهمین دلیل مشاهده آن با چشم غیرمسلح فقط به دقایق نخستین غروب خورشید ویا دقایقی پیش از طلوع خورشید منحصر می گردد. این سیاره در شرایط مساعد با چشم غیر مسلح بصورت ستاره ای پرنور در افق که بدلیل کوچکی و به افق چشمک زن است ٬مشاهده می شود(قدر ظاهری بین ۲- تا۵/۵ ).در یک تلسکوپ متوسط بصورت قرصی سفید رنگ کوچک وبا تلسکوپهای قوی بهمراه بعضی علائم سطحی با رنگ خا تری مشاهده می شود.در مجموع بدلیل کوچکی(حتی کوچکتر از دو قمر منظومه شمسی با نامهای تیتان و گانیمید) ودوری ،اطلاعاتی که از آن بکمک تلسکوپهای زمینی بدست آمده ناچیز است. یونانیان باستان آنرا با دو اسم می شناختند٬ زمانیکه در هنگام غروب دیده می شد آنرا هرمس hermes و زمانیکه صبحگاه دیده می شد آپولو می نامیدند.تیر روی یک مدار کاملا" بیضی شکل حول خورشید می چرخد. وج از مرکز مدار آن ۲۰۶/۰ از تمام سیارات منظومه شمسی بیشتر است .کوتاه ترین فاصله آن (حضیض)باخورشید 46001272کیلومتر و بیشترین فاصله (اوج)به 69817079 کیلومتر می رسد. بدلیل بیضی بودن مدار طبق قوانین کپلر سرعت مداری آن بین 58.98 تا 38.86 کیلومتر در ثانیه تغییر می کند.زاویه بین محور دوران سیاره با صفحه منظومه شمسی حدود ۷ درجه است. سیاره تیر مانند سیاره ناهید بدلیل اینکه از زمین به خورشید نزدیکتر است مانند ماه یک دوره هلالی کامل دارد.زمانیکه به زمین نزدیکتر است بصورت هلالی دیده می شود وزمانیکه از زمین دور می شود به ح بدر(قرص کامل) نزدیک شده وبسیار کوچک دیده می شود.زمان تکرار شدن وضعیت هلالی یا همان دوره گردش هلالی این سیاره 115.8۷7 روز است.تقریبا"یک چهارم این مدت زمان در سمت چپ خورشید است وباید در هنگام غروب خورشید انتظار دیدن آنراداشت٬ تقریبا" یک چهارم این مدت زمان در سمت راست خورشید است و هنگام طلوع خورشید وقبل از آن باید انتظار دیدن آنرا داشت و تقریبا" نصف این مدت زمان٬ بدلیل اینکه در سمت آنطرف خورشید و یا بین زمین وخورشید واقع است بدلیل درخشش نور خورشید قابل مشاهده نیست. چند روز قبل از اینکه سیاره به بیشترین فاصله زاویه ای با خورشید برسد (هنگامیکه زمان غروب مشاهده می شود) ودر سمت مقابل ٬زمانیکه صبح هنگام مشاهده می شود ٬چند روز بعد از گذشتن از بیشترین فاصله زاویه ای به بیشترین نورانیت می رسد. بدلیل به خورشید این سیاره تحت تاثیر شدید میدان گرانشی خورشید می باشد وطبق پیش بینی روابط نسبیتی قطر بزرگ مداری آن هر صد سال حدود 4۳ ثانیه قوسی جابجا می شود. مدار این سیاره درون مدار زمین قرار دارد و ناچارا"هر از چند گاهی از بین زمین وخورشید عبور می کند ولی از آنجاییکه صفحه چرخش آن با صفحه چرخش زمین بدور خورشید متفاوت است٬ طی عبور از میان زمین وخورشید از مقابل قرص خورشید گذر نمی کند . بااین وجود دونقطه مشخص در دوتاریخ مشخص وجود دارد که سیاره در صفحه چرخشی زمین بدور خورشید قرار می گیرد.اگر زمان رسیدن سیاره به این دونقطه٬ زمین در یا دقیقا" در آن دو نقطه قرار داشته باشد به نظر می رسد که از دید نان زمین٬ قرص سیاره از مقابل قرص خورشید عبور می کند .این وضعیت با دوره ۱۳ بار در هر قرن تکرار می شود .این پدیده عبور یا transit نامیده می شود.این وضعیت درمورد سیاره زهره نیز وجود دارد.
زمان گردش سیاره بدور خورشید یا همان زمان گردش نجومی 87.9۷ روز است .این دوره برای زمین 365 روز یا یک سال است.درمورد چرخش سیاره بدور خود نیز مطالبی گفتنی وجود دارد.در سالهای حدود 1880 گیووانی شیپارلی توانست مقداری از جزئیات سطحی سیاره را ترسیم کند.بعد از مدتی نتیجه گیری کرد که بایداین سیاره به خورشید قفل شده باشدیعنی دوره گردش بدور خود با دوره گردش بدور خورشید برابر باشدونیمی از آن هرگز به سمت خورشید قرار نمی گیرد.مطالعات راداری در سال 1962 نشان می داد که سمت تاریک سیاره از آنچه که باید گرمتراست.چون اگر واقعا"هرگز به سمت خورشید قرار نمی گرفت باید خیلی سردتر می بود.در سال 1971 ستاره شناسی به نام گلدشتاین دوره چرخش بدور خود را(حرکت وضعی) 58.65 روز محاسبه نمود تااینکه سفینه مارینر 10 مقدار 58.646روز را بدست آورد٬عددی که در حال حاضر مورد قبول است(این زمان چرخش از دوره چرخش تمام سیارات منظومه شمسی بجز زهره کوتاهتر است.) بااین حساب گرچه سیاره تیر به خورشید قفل نشده ولی به دوره تناوب مداریش جفت شده است.تیر طی هرچرخش بدور خورشید دقیقا" 1.5 بار بدور خودش می چرخد(یا هر دوبار چرخش حول خورشید سه بار دور خودش).هر طلوع تا طلوع روز بعد خورشید بر سطح تیر 176 روز زمینی طول می کشد.طولانی بودن شبانه روز بعلاوه بیضی بودن مداری٬ ویژگیهای بی نظیری به دمای سطحی سیاره داده است بطوریکه بیشینه دمادر روز درمناطق استوایی آن بویژه سمتی که روبه خورشید است به 700 درجه کلوین (۴۲۷ درجه سانتیگراد)وکمینه دما در شب در قعر بعضی حفره ها در مناطق قطبی سیاره به ۹۰ درجه کلوین (۱۸۳- درجه سانتیگراد)می رسد.از لحاظ تفاوت دمای شبانه روز این سیاره همتا ندارد. ادامه مطلب پرتاب فضاپیما با موشک هسته ای http://s8.picofile.com/file/8304044834/%d9%85%d9%88%d8%b4%da%a9_%d9%87%d8%b3%d8%aa%d9%87_%d8%a7%db%8c.jpg موتور جدیدی که برای ناسا طراحی شده است، میله های سوخت کوره اورانیوم غنی شده را استفاده می کند.
فناوری رقابتی محصولات و امکانات فضایی در ناسا بعد از امضای قرارداد آژانس پرواز فضایی"مارشال" در هاست ویل آلاباما با مرکز انرژی هسته ای "bwxt" برای توسعه و بروز رسانی مفاهیم پیشرانه حرارتی هسته ای (ntp) وعناصر سوخت جدید برای قدرت آنها میتواند دچار یک رنسانس شود

یتهای "آپولو" به ماه بسیاری از چیزها را نشان داد.آنها ابتکارات عزت و شجاعت انسان را نشان دادند.آنها نشان دادند ی و صنعت یی میتواند در زمان کوتاه به هدف برسد همچنین انسان نباید تنها به یک سیاره محدود شود.

این را نیز نشان داد که موشکهای شیمیایی در پیمایش فضا دارای محدودیت های فنی هستند.درست است آنها میتوانستند فضانوردان را به ماه بفرستند اما تنها با استفاده از یک موشک یک بار مصرف یعنی یک آسمان اش که فقط یک کپسول با ظرفیت "suv" بود و هیچ کاربرد دیگری جز قرارگیری در موزه نداشت.
چیزی که حتی در سال 1969 مشهود بود این بود که در بیشتر موارد موشکهای شیمیایی میتوانستند به سیاره مریخ سفر کنند.با اینحال این امر میتوانست تنها در بهترین شرایط و در یک پیکربندی بی نقص انجام شود که سفر را کمی بیشتر از یک شیرجه یا یک یت انتحاری طولانی انجام داده باشد.

حالا که بشر به شناخت و کشف و بهره برداری خوبی از منظومه شمسی رسیده یک سیستم نیرو محرکه بسیار قو یتر مورد نیاز است؛ یک موتور اتمی.

انفجار اولین بمب اتمی در سال 1945 و توسعه اولین راکتورهای قدرتی در مدت کوتاهی پس از آن باعث شد که این ایده امکان پذیر باشد و از سال 1955 تا 1972 ت یک برنامه آزمایشی برای ایجاد یک موتور عملی را دنبال کرد.

دلایل این امر واضح بود.با سرعت بالاتر اگزوز و نیروی ویژه بیشتر یک راکت هسته ای میتواند بارهای بزرگتر یا بارهای کوچکتر را با سرعت بیشتری حمل کند.

امروزه خطراتی که فضاپیماها را تهدید میکنند، بهتر شناخته شده اند، این موتورها فوق العاده جذاب به نظر میرسند. زیرا آنها می توانند چندین ماه را صرف سفر به مریخ کنند که این امر باعث می شود فضانوردان زمان کمتری در معرض نا امنی و اشعه های کیهانی باشند. علاوه بر این در مریخ راکتور موتور می تواند یک منبع تغذیه پرقدرت برای ایستگاه فضایی فراهم کند.

در پروژه "nerva" یک موتور عملیاتی توسعه داده شد اما هیچ وقت در هیچ یت فضایی استفاده نشد. بخشی از علت این بود که هرچند این موشک دو برابر موشکهای شیمیایی کارایی داشت اما نیاز به اورانیوم غنی شده به عنوان سوخت و همچنین نیاز به کار در دمای 2727 درجه سانتیگراد، آن را بسیار خطرناک و خط ذیر کرد.

امروزه با توجه به چالشهای ناسا در فرستادن فضانوردان به مریخ گزینه هسته ای به عنوان بخشی از برنامه تغییر رویکرد این آژانس فضایی است. ضمن این که ناسا قرارداد 18.8 میلیون دلاری خود را تا 30 سپتامبر سال 2019 با شرکت "bmxt" که سوخت هسته ای نیروی دریایی را فراهم می کند، تمدید کرد تا امکان توسعه یک موتور جدید با استفاده از نوع جدید سوخت را بررسی کند
بر خلاف طرحهای قبلی که از اورانیوم بسیار غنی شده استفاده می شد "bmxt" به بررسی استفاده از اورانیوم غنی شده با درصد کم (leu) که کمتر از 20 درصد از اورانیوم 235 غنی می شود خواهد پرداخت. این سوخت نه تنها امن تر از سوخت بسیار غنی شده است بلکه ترتیبات امنیتی نیز کم اهمیت تر است و مقررات حمل ونقل همانند راکتورهای تحقیق ی است

بعلاوه "leu" اجازه می دهد تا بسیاری از تستهای این فناوری بدون هیچ سوختی انجام شود زیرا اثرات تابش م ب بسیار پایین است.همچنین آزمایشات اولیه موتور فعال میتواند در یک حلقه بسته که هیچ وجی به محیط طبیعی ندارد انجام شود.

جنبه اصلی توسعه این فناوری یک فرم ایزوتوپیک خالص تنگستن است که با اورانیوم مخلوط شده و می تواند برای ساخت یک سوخت سرامیکی ف ی (cermet) استفاده شود که تحت حرارت بالای ایجاد شده توسط موتور پایدار خواهد بود.
بر اساس قرارداد، "bmxt" و ناسا نمونه های سوختی "cermet" را با 90 درصد تنگستن خالص تولید و آزمایش میکنند، همچنین به دنبال حل مشکلات در ساخت سوخت هستند تا ببینند آیا یک موتور "leu" نیروی مورد نیاز را خواهد داشت. همچنین روی حل و فصل مجوزهای لازم و ا امات قانونی مربوط به فعالیت های هسته ای کار می کنند. علاوه بر این "bmxt" هزینه های ساخت و ساز چنین موتوری را بررسی خواهد کرد.
اگر ناسا ماه آینده موتورهای "leu" را معرفی کند این پروژه آزمایش و فرایند تولید عناصر سوخت "cermet" را طی یک سال انجام خواهد داد. آزمایش کامل میله های "cermet" سوخت در "مارشال" انجام خواهد شد. in's creed 3

این بازی در سال 2012 توسط شرکت یوبیسافت منتشر شد شخصیت اصلی بازی شخصیتی به اسم کانر کنوی است این نسخه بازی رو یکدفعه تغییر داد پس از انتشار سه گانه اتزیو این نسخه بسیار تغییرات بزرگی کرد و آغاز کشتی سواری از این نسخه بود البته تو این نسخه کشتی سواری خیلی پررنگ نیست و قسمت اصلی بازی روی خشکی هست همچنین این آ ین نسخه ای هست که دزموند توش هست البته تو نسخه های بعدی اشاره هایی به دزموند میشه بازی در نیمه قرن 18م روایت میشود هنوز هم بین اساسین ها و تمپلار ها جنگ وجود داره قسمت اصلی بازی مربوط به و انقلاب هست در این نسخه گر های بریتانیا ها با ها جنگ دارند که در این نسخه اولین رئیس جمهور امریکا یعنی جورج واشنگتن که یکی از مهمترین افراد تاریخ به حساب می آید هست در این نسخه یکی از اعضای اساسین به واشنگتن کمک میکند تا در جنگ پیروز شود کانر یک دورگه بومی هست که در قبیله mohawk بزرگ شده روزی به روستا آنها حمله میکنند و آنجارا به آتش میکشند کانر فرار میکند و میخواهد از آنها انتقام بگیرد داستان زمان حال پس از بهوش آمدن دزموند شروع میشود او در معبدی اسرار امیز که در تمدن اولیه ساخته شده بود یک در را با سیب عدن باز میکند اما در بعدی به کلید نیاز دارد او با استفاده از دستگاه انیموس خاطرات جد دیگر خود یعنی هیثم کنوی و کانر را هم میبند دزموند با گفته های جونو جان خود را فدا میکند تا حادثه نابودی تمدن اولیه دوباره در سال 2012 اتفاق نیافتد دزموند در این نسخه کارش به پایان میرسد و جهان را هم نجات میدهد.متای نسخه سوم بازی بین 80 تا 85 است مپ بازی 1.5 برابر مپ نسخه برادرهود است.این بازی برای پلفترم های x360 ps3 wii u pc منتشر شد البته نسخه pc با دوهفته تاخیر پس از انتشار نسخه های ps3 x360 منتشر شد
in's creed iv black flag

این بازی در سال 2013 توسط شرکت یوبیسافت منتشر شد پرررنگ شدن قسمت های کشتی از این نسخه شروع شد تو این نسخه شما با شخصیت ادوارد کنوی یکی از نوادگان الطایر بازی میکنید همچنین یکی از اجداد دزموند هرچند دزموند تو این نسخه به دلیل مرگش در نسخه 3 حضور ندارد اما اشاراتی بهش شد بلک فلگ دوران طلایی ان دریایی را روایت میکند و ادوارد کنوی شخصیت اصلی بازی نیز یک دریایی هست مکان های اصلی بازی شهر هاوانا ناسائو کینگستون هستش البته کل مپ بازی در دریای کارائیب هست.این نسخه تقریبا بهترین نسخه پس از نسخه دوم بازیه که جوایز زیادی هم گرفته یکی از دلایل جذ ت بینظیر این بازی گرافیک بازیه گیم پلی بازی هم خیلی پیشرفت کرده مبارزه با شمشیر بسیار جذاب شده همینطور بازی سلاح گرم هم داره شما میتونید تو کشتی jackdawتون به مبارزه با کشتی های دیگه بپردازید و پس از بردتون کشتی آنها را غارت کنید و کشتی خودتون رو قوی کنید تا به مبارزه با کشتی های لول بالاتر بپردازید یا سلاح و لباس یداری کنید بخش شکار بازی هم بسیار جذابه شما میتونید حیوان هارو شکار کنید و باهاشون خودتون رو آپگرید کنید یا بفروشیدشون بخش مخفیکاری بازی هم به خوبی طراحی شده و خیلی از مرحله های بازی رو باید با مخفیکاری به پایان برسانید ادوارد معمولا از دو سلاح همزمان استفاده میکند برای مثال 2 سلاح سرد بازی در قرن 17م روایت میشود تو دریا هم میتوان ه و حیووانات دریایی شکار کرد که ارزششان خیلی بیشتر از حیووانات خشکیه
داستان:
داستان بازی همانند شماره های قبلی این سری، در دو زمان روایت می گردد؛ نمایش زمان حال و نمایش یک دورهٔ تاریخی. پس از مرگ دسموند مای در پایان نسخه سوم این سری، شرکت آبسترگو با برداشت نمونه ای از بدن وی، به این قابلیت دست پیدا کرد تا بتواند از طریق حافظه ژنتیکی او، به مشاهده سرگذشت اجداد وی بپردازد. بازگویی دوره حال در این بازی در حقیقت بر عهده یکی از کارمندان شرکت آبسترگو است که از طریق آنیموس و بارگذاری نمونه ژنتیکی دسموند مای در آن، به مشاهده سرگذشت اجداد دسموند می پردازد. بخش تاریخی این بازی، مشاهده رویدادهای پیش آمده برای ادوارد کن وی است. او یک دریایی بود و در ابتدای قرن هفدهم و دوره طلایی ان دریایی می زیست و همانند دیگر اجداد دسموند، یک اساسین بود. در قسمت بعدی به دو بازی اساسین کرید روگ و یونیتی میپردازیم
کدام موزه های دنیا بیشتر از لوور بازدیدکننده دارند؟


کدام موزه های دنیا بیشتر از لوور بازدیدکننده دارند؟
به گزارش مجله فرهنگی صلح
فرهنگ > هنر - همشهری آنلاین:
موزه ملی چین، موزه ملی هوافضای واشنگتن و موزه لوور فرانسه در مجموع با میزبانی از بیش از 22 میلیون نفر پربازدیدترین موزه های جهان در سال گذشته بوده اند.
به گزارش ایسنا، موزه ملی چین که در فهرست پربازدیدترین موزه های جهان در سال 2016 جایگاه نخست را به خود اختصاص داده، در ضلع شرقی میدان «تیان آنمن» در پکن واقع شده است و به عنوان یکی از بزرگترین موزه های جهان، سال گذشته میزبان 7 میلیون و 550 هزار بازدیدکننده از سراسر جهان بود که در مقایسه با آمار سال 2015، حاکی از رشد 3.6 درصدی داشت.
موزه ملی چین که یک موزه رایگان و با هدف آشنایی با تاریخ و فرهنگ کشور پهناور چین است، در سال 2015 میلادی 7 میلیون و 290 هزار بازدیدکننده داشت.
این موزه در سال 2003 و با ادغام موزه انقلاب و موزه ملی تاریخ چین که از سال 1959 در کنار یکدیگر و در یک ساختمان قرار داشتند شکل گرفت. ساختمان اصلی این موزه در سال 1959 و به عنوان یکی از 10 ساختمان بزرگ به مناسبت بنیانگذاری جمهوری خلق چین بنا نهاده شد.
این موزه تاریخ چین را از دوران "انسانِ یوآنمو" حدود 1.7 میلیون سال پیش تا پایان دودمان چینگ به عنوان آ ین سلسه پادشاهی تاریخ چین دربرمی گیرد و مجموعه دائمی آن شامل بیش از یک میلیون آیتم می شود که شامل بسیاری از آثار هنری و تاریخی ارزشمند و نایاب در چین و سراسر جهان می شود.
موزه ملی هوافضای "اسمیتسونین" که در شهر واشنگتن قرار دارد با اختلاف ناچیز و با 7 میلیون و 500 هزار بازدیدکننده، پس از موزه ملی چین در جایگاه دوم پربازدیدترین موزه های جهان قرار گرفته است. شمار بازدیدکنندگان این موزه نسبت به سال 2016 که 6.9 میلیون نفر بوده، رشد 8.7 درصد را به ثبت رسانده است.
این موزه در سال 1946 و با عنوان موزه ملی هوایی تاسیس شد و ساختمان اصلی آن در سال 1976 در پارک ملی نشنال مال واشنگتن ساخته شد. موزه ملی هوافضای واشنگتن محل نگهداری و نمایش بزرگترین مجموعه از هواپیماهای تاریخی و فضاپیماها در جهان است که از آن جمله می توان به فضاپیمای آپولو 11، فضاپیمای مرکوری فرندشیپ 7 و هواپیمای ساخته شده توسط برادران «رایت» اشاره کرد.

موزه ملی هوافضای واشنگتن

موزه لوور فرانسه که معروف ترین موزه جهان است با 7 میلیون و 400 هزار بازدیدکننده در سال گذشته رتبه سوم این فهرست را به خود اختصاص داده است. نکته جالب درباره موزه لوور این که شمار بازدیدکنندگان این موزه در مقایسه با سال 2015 با کاهش چشمگیر 14.9 درصدی رو به رو بوده که این امر تا حد زیادی ناشی از بروز چند حمله تروریستی در موزه، در شهر پاریس و همچنین چند شهر دیگر فرانسه است. اما با این وجود لوور همچنان در میان موزه های اروپایی بالاتر از موزه بریتانیا و نگارخانه ملی لندن در جایگاه نخست پربازدیدترین موزه ها قرار دارد.
موزه لوور که بازدید از آن نیاز به ید بلیت دارد، از سال 1793 میلادی تا امروز به عنوان یک موزه عمومی فعال بوده و تمرکز آن روی هنر، تاریخ بشر و فرهنگ است و آثار بسیاری در این زمینه ها در این موزه جای گرفته اند که از آن جمله می توان به لوح حمور ، تابلوی بانوی ص ه ها و تابلوی مونالیزا اثر لئوناردو داوینچی اشاره کرد.
موزه ملی تاریخ طبیعی واشنگتن با 7 میلیون 100 هزار بازدیدکننده، موزه هنری متروپولیتن نیویورک با 6 میلیون و 700 هزار بازدیدکننده و موزه بریتانیا با 6 میلیون و 420 هزار بازدیدکننده در رتبه های بعدی این فهرست قرار دارند.

20 موزه پربازدید جهان

در میان موزه های اروپا پس از لوور، موزه بریتانیا، نگارخانه ملی لندن، موزه واتیکان (بیش از شش میلیون بازدیدکننده)، موزه تیت مادرن لندن (5 میلیون و 800 هزار بازدیدکننده) و موزه تاریخ طبیعی لندن با 4 میلیون و 624 هزار بازدیدکننده رتبه های دوم تا ششم پربازدیدترین موزه های اروپایی را به خود اختصاص داده اند.

20 موزه پربازدید اروپا

اما در میان موزه های قاره آسیا اقیانوسیه، موزه ملی چین در رتبه نخست، موزه علوم و فنون شانگهای (6.316 میلیون) رتبه دوم، کاخ موزه ملی تایوان (4.666 میلیون) رتبه سوم، موزه علوم و فنون چین در پکن (3.83 میلیون) رتبه چهارم و موزه ملی کره جنوبی در سئول (3.396 میلیون) رتبه پنجم را به خود اختصاص داده اند.

20 موزه پربازدید آسیا-اقیانوسیه

مقایسه میزان استقبال از موزه ها در سه منطقه آسیا-اقیانوسیه، اروپا و ی شمالی در فاصله زمانی 2012 تا 2016 نیز حاکی از است که در طول مدت این چهار سال تنها موزه های منطقه آسیا-اقیانوسیه با رشد بازدیدکننده رو به رو بوده اند و موزه های اروپا و امریکای شمالی هر کدام 3 درصد ریزش مخاطب داشته اند.
بازنشر مطالب و اخبار گروه خبری
پایگاه تحلیلی خبری صلح
اگر خبر یا گزارشی دارید از بخش خبریار صلح برای ما ارسال نمایید.
خبریار صلح
قوانین خبریار صلح

در صورت تمایل اعلام نمایید تا اخبار و گزارش ها با نام خود شما منتشر گردد.
شما می توانید از بخش خبریار صلح، اخبار و گزارش های خود را ارسال نمایید.
شما می توانید اخبار و گزارش ها را به ایمیل [email protected] ارسال نمایید.
لطفا در ارسال اخبار و تصاویر و گزارش های خود قوانین و مقرارت را رعایت فرمایید.
از ارسال مطالب خلاف عفت عمومی اکیدا خودداری فرمایید.
از ارسال کاریکاتورهای توهین آمیز یا تصاویر موهن اکیدا خودداری فرمایید.
رعایت کپی رایت در مطالب ارسالی ا امی است.
در صورت مشاهده تخلف پس از تذکر ، حساب کاربر خاطی بلافاصله حذف می گردد.

گروه وبگردی و خبریار صلح
عوامل تشکیل دهنده رنگین کمان نور خورشید و وجود ذرات آب در هوا به شکل مه و باران می باشند، پس این پدیده اغلب دیده می شود و نمی توان از آن به عنوان یک پدیده نادر یاد کرد. نقاط مختلفی در جهان از هاوایی تا ایرلند و برزیل برای تماشای این قوس های رنگین زیبا وجود دارند. رنگین کمان ها طیف.