رئیس جمهور تعلیق تحریم های ایران را تمدید کرد - اخبار روز

/ تهران درحال بی ثبات خاورمیانه است! رئیس جمهور اعلام کرد توافق ت سابق این کشور با کوبا را لغو می کند. به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، دونالد ترامپ -- رئیس جمهور -- در جمع خبرنگاران اعلام کرد توافق ت سابق این کشور با کوبا را لغو می کند. ترامپ در جمع خبرنگاران اعلام کرد که توافق ت سابق این کشور با کوبا را لغو می کند. وی گفت: «بنابراین، من فوراً توافق کاملاً یکجانبه ت قبلی با کوبا لغو را لغو می کنم. رئیس جمهور گفت امروز در حال اعلام سیاست های جدید این کشور علیه کوبا، مطابق وعده هایش در دوران انتخاب ریاست جمهوری است. ترامپ گفت تحریم ها علیه کوبا را تا زمان زندانیان لغو نمی کند و همچنین اجرای تحریم ها را علیه این کشور ادامه می دهد. ادامه مطلب رئیس جمهور فرمانی را امضا کرد که به ادعای او هدف از آن ممانعت از ورود تروریست ها به این کشور است. دونالد ترامپ" رئیس جمهور با حضور در کنگره وج از توافق هسته ای ایران را اعلام کرد. ترامپ در سخنرانی خود با اعلام این تصمیم، گفت: «این به اصطلاح توافق قرار بود از ای متحده و متحدان ما در برابر جنون بمب هسته ای ایران محافظت کند- سلاحی که تنها بقاء رژیم ایران را به خطر خواهد انداخت.» . رئیس جمهور با امضای دو فرمان اجرایی، دستور تقویت امنیت مرزها و تشدید محدودیت ورود مهاجران را صادر کرد؛ وی در پیش نویس یک سند نیز خواستار تعلیق صدور روادید برای ایران و شش کشور دیگر به مدت یکماه شده است. محسن شریعتی نیا، یار شهید بهشتی در گفت وگو با «اعتماد» : محمد ابراهیم ترقی نژاد حجت ال والمسلمین ، رییس جمهور ایران روز گذشته تور پنج روزه خود را به سه کشور جنوب شرقی آسیا آغاز کرد؛ ویتنام، ما ی و تایلند سه کشوری هستند که از دیروز تا روز یکشنبه مهمان رییس جمهور ایران شده اند. ٩ م.
خاش: رئیس جمهور چه زود با اهل سنت ، ن و قومیت ها عهد شکنی کرد
مردم خاش در مجلس شورای ی گفت: رئیس جمهور چه زود با اهل سنت، ن، یان و شایستگان ملت از قومیت ها و اقوام عهدشکنی کرد و آن ها را از ک نه کنار گذاشت.
علی کرد طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رئیس جمهور گ. امور خارجه ایران با رئیس جمهور اندونزی دیدار و گفتگو کرد. محمدرضا رضایی کوچی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس شورای ی با موضوع نوسانات بازار ارز گفت: در این جلسه آقای جهانگیری اعلام کرد که ارز کشور برای واردات را تامین و قیمت ارز را کنترل می کنیم و نیاز مردم به ارز را تامین خواهیم کرد.
وی ادامه داد: معاون اول . رئیس جمهور در مصاحبه با نشریه "تایم" از پاسخ دادن به پرسش هایی در خصوص رابطه خود با سازمان های اطلاعاتی و استعفای "مایکل فلین" طفره رفت. بشار اسد، رئیس جمهور که تاکنون بارها اخبار ساختگی درباره ترور و وخامت جسمانی وی منتشر شده دوشنبه نیز با نیکولاس مادورو، رئیس جمهور ونزئولا گفت وگوی تلفنی کرد. برای حفظ هر کاری لازم باشد انجام می دهیم/ ترامپ قرار است تا پانزدهم اکتبر، پایبندی ایران به توافق را تایید کند
یک دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که با وجود بدگمانی های ایجاد شده از سوی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ، کشورهای عضو این اتحادیه مایل به حفظ توافق ه. شناسهٔ خبر: 3992980 - چهارشنبه ۱۰ داد ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۳ «ریاض حجاب» رئیس ائتلاف مع ن سوری با رئیس جمهور فرانسه دیدار و گفتگو کرد. به گزازش خبرگزاری مهر به نقل از اسکای نیوز، «ریاض حجاب» رئیس ائتلاف مع ن سوری روز با «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه دیدار و گفتگو کرد. در همین راستا، دفتر ریاست جمهوری فرانسه در بیانیه ای اعلام کرد که «ماکرون در این دیدار بر پایبندی خود به موضوع و حمایت از مع ن سوری در سایه تلاش برای انتقال تاکید کرده است». این دیدار در حالی است که رئیس جمهور فرانسه قصد دارد درباره سیاست این کشور در قبال جنگ ۶ ساله تجدیدنظر نماید. همچنین دیدار ماکرون با حجاب یک روز پس از دیدار رئیس جمهور فرانسه با «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه صورت می گیرد.

وزارت خزانه داری تحریم های جدیدی علیه ایران وضع کرد تنها چند روز پس از وج دونالد ترامپ، رئیس جمهور ، از توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 ( )،وزارت خزانه داری نام 6 فرد که ادعا شده است با پاسداران انقلاب ی ایران ارتباط دارند و نیز 3 نهاد تجاری را در فهرست تحریم های خود قرار داد. ادامه مطلب: http://javaninews.ir

وزارت خزانه داری تحریم های جدیدی علیه ایران وضع کرد تنها چند روز پس از وج دونالد ترامپ، رئیس جمهور ، از توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 ( )،وزارت خزانه داری نام 6 فرد که ادعا شده است با پاسداران انقلاب ی ایران ارتباط دارند و نیز 3 نهاد تجاری را در فهرست تحریم های خود قرار داد. ادامه مطلب: http://javaninews.ir پرسش مهر ؟
به گزارش تیزلند، به نقل از خبرنگار حوزه ت خبرگزاری تسنیم، حجت ال رئیس جمهور امروز شنبه در مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 97-96 که در هنرستان دخترانه شهید مدرس در تهران برگزار شد، رئیس جمهور پرسش مهر خود را از دانش آموزان سراسر کشور مطرح کرد.
برای اطلاع از جزئیات خبر اینجا کلیک کنید به نظر این حقیر، مهمترین قسمت حرفهای حضرت آقا در خصوص مسائل داخلی ، در دیدار با کارگزاران نظام، این بود که فرمودند:رئیس جمهور در سخنان خود مواردی را گفتند که ((باید بشود!)) اما مخاطب و مجری عمده ی این موارد خود ایشان و تیم کاری ت هست. جالب است از بین آنهمه کارگزار، ی دم بر نمی آورد!. رئیس مجلس در نامه ای، قانون برنامه پنجساله ششم توسعه ایران را برای اجرا به رئیس جمهور ابلاغ کرد.
بهترین پاسخ پرسش مهر 98-97

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش
تعداد صفحات مندرج در توضیحات فایل
بهترین پاسخ پرسش مهر 98-97
نمونه بهترین پاسخ پرسش مهر 98-97
جواب نوزدهمین پرسش مهر رئیس جمهور در سال 97
همانگونه که واقفیم هر ساله در اوایل سال تحصیلی رئیس جمهور محترم وقت در یکی از مدارس کشور وارد شده و بعد از بازدید و ارائه را ارها و سخنرانی پیرامون مسائل آموزشی و پرورشی، پرسشی در رابطه با مسائل روز جامعه طرح می کنند.
اه کلی پرسش مهر 98-97:

فراخوان پرسش مهر با اه جلب مشارکت فرهنگیان و دانش آموزان، حساس فضای فرهنگی جامعه، شناسایی علل و عوامل پیشرفت و توسعه می باشد.
همچنین افزایش حس مسئولیت پذیری در مخاطبان، ایجاد اعتماد به نفس و خودباوری، آشنایی با روند جهانی شدن، علل و عوامل و پیامدهای آن نیز از شاخصه ها می باد.
شناخت و حفظ هویت دینی و ملی و تلاش برای رفع خشونت و زمینه سازی برای تحقق صلح مبتنی بر عد و وحدت ملی، طراحی و ارائه گردیده را در بر می گیرد.

مقاله ی پاسخ به پرسش مهر 97 رئیس جمهور دادستان کل ، دستورالعمل منتشرشده از سوی رئیس جمهور پیشین این کشور مبنی بر ممنوعیت تمدید…  رییس جمهور در حکمی حمید ابوطالبی را به عنوان مشاور رئیس جمهور منصوب کرد.به گزارش مشرق، حجت ال رییس جمهور کشورمان در حکمی حمید ابوطالبی را به عنوان مشاور رئیس جمهور منصوب کرد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سابق مردم تهران در مجلس نهم در واکنش به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر استفاده منتقدان از عینک برای دیدن دست آورد های ، گفت: رئیس جمهور با توهین به مردم و نخبگان نمی تواند واقعیت ها را پنهان کند. رئیس جمهور فرمانی را امضا کرد که به ادعای او هدف از آن ممانعت از ورود تروریست ها به این کشور است. رئیس جمهور فرمانی را امضا کرد که به ادعای او هدف از آن ممانعت از ورود تروریست ها به این کشور است. آیت الله جوادی آملی: «منتظر رفع تحریم هستیم یعنی "بی عرضگی"!!» ما تا چه وقت باید بنشینیم و بگوییم تحریم هستیم؟! این خیلی سواد نمی خواهد! مگر آن طرف آب قبلاً ریشه علمی داشتند؟ آن وقتی که ایران بود و فضایل علمی بود و تمدّن ایرانی بود که آن جا بیابان بود. ما منتظر #رفع تحریم هستیم یعن. معاون اول رئیس‎جمهور گفت: یادمان رفته که درهمین مجلس سی دی علیه رئیس مجلس وخانواده او پخش می د البته نه یک فردعادی بلکه رئیس‎جمهور چنین می کرد. به گزارش سایت خبر فوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‎جمهور در جلسه نوبت عصر در دفاع از کلیات پیشنهادی ک نه ت دوازدهم اظهارکرد: .....

ادامه خبر

معاون اول رئیس‎جمهور گفت: یادمان رفته که درهمین مجلس سی دی علیه رئیس مجلس وخانواده او پخش می د البته نه یک فردعادی بلکه رئیس‎جمهور چنین می کرد. به گزارش سایت خبر فوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‎جمهور در جلسه نوبت عصر در دفاع از کلیات پیشنهادی ک نه ت دوازدهم اظهارکرد: .....

ادامه خبر

خاویر کوزو نایب رئیس کمیسیون روابط خارجی پارلمان اروپا در راس هیئتی با بشار اسد رئیس جمهور دیدار کرد. سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان سخنان ایران هراسانه اخیر مایک پنس، معاون رئیس جمهور در جمع ل صهیونیستی در واشنگتن را تکراری، ساختگی و در ادامه سیاست های خصمانه و یکجانبه گرایانه ت علیه ملت و ت ایران دانست. به گزارش خبر فوری؛ اعضای تیم ملی فوتیال ایران پس از صعود به جام جهانی 2018 روسیه ظهر امروز به دیدار حجت ال رئیس جمهور رفتند.در این دیدار کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، مسعود سلطانی فر ورزش و جوانان، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران حضور دارند. معاون رئیس جمهور با بیان این که باید از دستاوردهای صیانت شود تا به دنبال آن موانع اقتصادی کشور رفع شود؛ گفت: سال گذشته به دلیل تحریم، صنعت نفت و گاز کشور افت کرده بود؛ اما بعد از و رفع محدودیت ها، این صنایع کشور در سه ماهه پاییز سال جاری در مقایسه با سه ماهه پاییز سال گذشته، رشد 1. دونالد ترامپ، رئیس جمهور به شرکت های یی هشدار داد ممکن است مجبور به قطع روابط با چین شوند. پنجشنبه هفته آینده رئیس جمهور با همتای خود ژی جینپینگ ملاقات خواهد کرد. به گزارش خبرنگار مجلس گروه باشگاه خبرنگاران جوان ، چهل و هشتمین جلسه علنی مجلس به بودجه سال 96 اختصاص یافت جلسه ای که رئیس جمهور را به مجلس کشاند. این درحالی است که جلسه علنی امروز مهمانان دیگری هم از جمله نفت، معاون پارلمانی رئیس جمهور، ارتباطات و فناوری داشت که رئیس جمهور را . خبرگزاری تسنیم: دونالد ترامپ رئیس جمهور گفت در این مدت تحریم جدیدی علیه ایران وضع کرده ایم که اصلی ترین حامی تروریسم است. ... آصفی از راه اندازی و کلنگ زنی شش پروژه بزرگ با حضور رئیس جمهور یا معاونش خبر داد. رئیس جمهور در پایان سفری یک روزه، از طریق فرودگاه شهید هاشمی نژاد، مشهد را به مقصد تهران ترک کرد. مایک پنس معاون رئیس جمهور در اظهاراتی مدعی شد که توان موشکی ایران تهدیدی جدی علیه و متحدان این کشور است. «مایک پنس»، معاون رئیس جمهور در اظهاراتی روز دوشنبه از برنامه موشکی ایران به عنوان تهدیدی «جدی» یاد کرد و مدعی شد که تهران در حال تهدید شریکان واشنگتن مختلف است. «پنس» که به اروپا سفر کرده با انتشار یک ع در حساب کاربری تأییدشده اش در توئیتر، بخشی از اظهارات خود در استونی را منتشر کرد. پنس گفت: «همین هفته گذشته، متحدان ما و تمام دنیا شاهد تهدیدهای جدی و رو به فزونی بود که توان موشکی حکومت های خطرناک در کره شمالی و ایران، ایجاد می کنند. » معاون رئیس جمهور همچنین گفته است: «هر دو رژیم، در اقداماتی تحریک آمیز ظرف یک بازه زمانی ۲۴ ساعته، موشک شلیک د. اقداماتشان، آنها را برای تهدید شریکان ما در مناطقشان، ائتلاف ما در سوی آتلانتیک و خود سرزمین به یکدیگر نزدیک تر کرده است. » «پنس» در ادامه این اظهارات، به بیان اتهامات علیه روسیه پرداخت و این کشور را به تلاش برای «ترسیم دوباره مرزهای بین المللی با توسل به زور و تضعیف دموکراسی کشورهای مستقل» متهم کرد. معاون رئیس جمهور گفت: «در ت ترامپ، سیاست پاسخگو روسیه بابت اقداماتش را ادامه خواهد داد. از متحدان اروپایی و دوستانمان هم می خواهیم همین کار را انجام بدهند. » این مقام ارشد یی در ادامه تصریح کرد که دونالد ترامپ به زودی با امضای مصوبه کنگره برای تحریم ایران، روسیه و کره شمالی، آن را به قانون تبدیل خواهد کرد. پنس گفت: «برای نشان دادن تعهدمان، رئیس جمهور به زودی طرح تشدید و قانونگذاری تحریم های روسیه را امضا خواهد کرد. » رئیس جمهور ایالات متحده در ادامه سیاست لغو قوانین به جا مانده از رئیس جمهور سابق قانون «وال استریت » را لغو کرد. سخنگوی کرملین در واکنش به احتمال رئیس جمهور شدن یک زن گفت که تفاوتی میان ن و مردان در این مسئله وجود ندارد. منابع امنیتی یمن از سفر «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهور مستعفی و فراری این کشور به عدن و دیدار با مسئولان محلی آن خبر دادند. ù ø­ù ùˆø¯ ùˆø§ø¹ø¸ûŒ
رئیس دفتر رئیس جمهور از دستور برای تسریع در روند امدادرسانی به ز له زدگان «سی سخت» کهگیلویه و بویراحمد خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ت، رئیس دفتر رئیس جمهور به نمایندگی از سوی رئیس جمهور در تماس تلفنی با «علی محمد احمدی» استاندار کهگیلویه و بویراحمد، در جریان تازه ترین گزارش وضعیت امدادرسانی و رسیدگی به ز له زدگان این استان قرار گرفت و دستورات رئیس جمهور را برای تسریع در روند امدادرسانی، ابلاغ کرد. ادامه مطلب