دیدگاه علیرضا عزیزی نویسنده نظرآبادی درباره اظهارات اخیر کولیوند - اخبار روز

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور: ما به اظهارات مودیان اعتماد می کنیم و براین اساس به صورت های مالی آنها با استناد به اظهارات شخصی افراد رسیدگی می کنیم. ادامه مطلب عضو دفتر مقاومت ی فلسطین، حماس گفت به مقاومت در برابر گران ی ادامه خواهیم داد.... واکنش جوانفکر به اظهارات نوبخت / شما که همه مصوبات ت قبل را ملغی کردید، حصر را هم لغو کنید!اگر حصر یک مساله فرا تی است چرا بی منطقی از خودتان نشان می دهید و آن را به گردن ت قبل می اندازید؟

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اظهارات شهردار تهران در جلسه علنی شورای شهر تهران فاقد ویژگی های یک گزارش تخصصی و مدیریتی بود. سخنان او همچنین از نظر تحلیل موقعیت حقوقی شهرداری تهران در ایمنی شهر و موضوع ساختمان پلاسکو کاملا نادرست و دارای ایراد بنیادی و اصولی است. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (entekhab.ir) : ستاد حجت ال رئیسی با تکذیب اظهارات منتجب نیا درباره هزینه های تبلیغاتی وی تاکید کرد ... کارلو آنچ ، سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ در آستانه دیدار تیمش برابر هامبورگ در مورد شرایط تیمش صحبت کرد. نوشته اظهارات جالب آنچ بعد از برد شیرین اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد.
خبرگزاری فارس: روسیه: تغییر در غیرممکن است/ابراز نگرانی از اظهارات ماکرون و ترامپماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه به اظهارات روسای جمهور و فرانسه درباره توافق هسته ای واکنش نشان داد. «امانوئل ماکرون» که برای سفری سه روزه به واشنگتن سفر کرده روز دوشنبه (۲۴ آوریل/۴ اردیبهشت ماه) در نشست خبری مشترک با »دونالد ترامپ»، رئیس جمهور در کاخ سفید آمادگی خود را برای همکاری با جهت رسیدن به «توافقی جدید» در خصوص ایران با چهار ستون اعلام کرد.«زاخارووا» گفت: «در خصوص باید بگویم عمیقاً در این باره نگران هستیم. به طور خاص، دارم درباره بیانیه های روسای جمهور و فرانسه صحبت می کنم. بارها اعلام کرده ایم هر گونه تغییر در این سند، غیرممکن است.»ایران و پنج کشور عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل ( ، فرانسه، انگلیس، روسیه و چین) به علاوه آلمان در تیرماه سال ۱۳۹۴ به توافقی دست یافتند که قرار است در ازای ایجاد محدودیت در بخش هایی از فعالیت های هسته ای ایران، همه تحریم های بین المللی و یکجانبه مرتبط با برنامه هسته ای ایران را رفع کند. مقدمه اظهارات، متغیر ها و ثابت ها : آموزش جاوا اسکریپت جلسه سوم ، درس پیشین را به نخستین برچسب جاوا اسکریپت یعنی اسکریپت و ویژگی هایش اختصاص دادیم تا شما با نوشتن اولین کد خود متوجه راحتی کار با این زبان بشوید. در این درس و بطور احتمال در درس های بعدی می خواهیم کمی با مفاهیم ابت . خواجه محمد آصف دفاع پا تان روابط کشورش با ایران برادرانه توصیف کرد.... در پی درج خبری در یکی از پایگاه های خبری به نقل از حجت ال والمسلمین منتجب نیا با عنوان "5 میلیون نفر در صف ها ماندند و نتوانستند رأی بدهند"، مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور با صدور یک یادداشت رسانه ای ضمن رد این اظهارات توضیحاتی را به شرح ذیل جهت تنویر افکار عمومی منتشر کرد. هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می گوید با برد برابر پیکان قهرمانی این تیم صد در صد شده است. نوشته اظهارات دلنشین کامی نیا پس از برد شیرین اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. بیست و دو کارشناس صنعت هوانوردی کشور در نامه ای رسمی، به اظهارات حمید رسایی، سابق مردم تهران در مجلس شورای ی درباره هواپیمای جدید یداری شده از سوی ایران ایر، پاسخ دادند. سرگی شویگو دفاع روسیه اظهارات اخیر مایکل فالون همتای انگلیسی خود را به تمس گرفت و به لندن درباره نزدیک شدن به س روسی هشدار داد. فالون اخیراً گفته بود که باید " س روسی" را از "فروبردن چنگال های خود در لیبی" بازداشت . پیرو اظهارات یکی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر پیشنهاد نامگذاری خیابان سرو به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی، خانواده هاشمی با انتشار اطلاعیه ای این اظهارات را فاقد صحت دانست. جهانگیری به اظهارات ضد ایرانی و تند خارجه سعودی واکنش نشان داد. جهانگیری به اظهارات ضد ایرانی و تند خارجه سعودی واکنش نشان داد. با اشاره به تحلیل بعضی از رسانه ها از اظهارات او درباره طرح مساله ایجاد دوقطبی خطرناک در صورت رد صلاحیت بقایی و اینکه گفته می شود این اظهارات به منزله تهدید اصولگرایان و نظام است گفت: من چه تهدیدی ؟ من گفتم این شکل اگر جلو برود دو قطبی خطرناک شکل خواهد گرفت که به مصلحت کشور نیست.
مجری برنامه حالا خورشید واکنش جالبی به اظهارات ترامپ درباره خلیج فارس نشان داد.


لینک خبر

نقدی بر اظهارات علی اکبر صالحی/2 وقتی تلاش شبانه روزی ت تنها برای بتن ریزی راکتور اراک جواب می‌دهد!/ صالحی 20 ماه پس از توافق هسته ای : قرارداد بازسازی راکتور اراک هنوز منعقد نشده است عدم وضع قرارداد قطعی و مطمئن درباره طرح جایگزین و عدم وجود تضمین کافی برای بازسازی راکتور ارا. علی طیب نیا امور اقتصادی و دارایی در اظهاراتی صریح و تند و تیز از فسادهای شرکت های تی، حقوق های نجومی و رانت های تی انتقاد کرد. عربستان مهد تروریسم در منطقه غرب آسیا است سید کمال ازی رییس شورای راهبردی روابط خارجی ایران  درباره اظهارات سخیف مقامات رژیم سعودی درهفته های اخیر مبنی براینکه ایران مهد تروریسم در منطقه است گفت: این گونه  سخنان فرار رو به جلو مقامات رژیم سعودی است. وی افزود: رژیم سعودی خ. خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت امور خارجه به اظهارات مداخله جویانه معاون امور خارجه انگلیس واکنش نشان داد. ... اظهارات مقامات کاخ سفید طی ماه های اخیر درباره آمادگی دونالد ترامپ، رئیس جمهور ، برای دیدار با مقامات ایران باعث شده است که هفتاد و سومین نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با دقت و حساسیت بیشتری از سوی رسانه های جهان دنبال شود.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ... اظهارات اخیر ترامپ مبنی بر وم افزایش زرادخانه های هسته ای عامل نگرانی بسیاری کارشناسان درباره به وجود آمدن رقابت تسلیحاتی اتمی جدید و ناامنی بیشتر در دنیا شده است. دفاع اعلام کرده که بودجه تقویت بنیه دفاعی "تا ۲.۵برابر ت قبل" در این ت افزایش یافته است. پیش از این جهانگیری در برنامه تبلیغاتی خود این بودجه را ۴برابر اعلام کرده بود.   حسین دهقان دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عصر روز گذشته طی سخنانی در آیین گرامیداشت روز جانباز در مص. علی مطهری درباره اظهارات روز اش در فردوسی مشهد درباره موضوع حصر توضیحاتی ارائه داد. ادامه: توضیح مطهری درباره سخنانش در مشهد: دیداری با محصوران نداشته ام محمود نسبت به اظهارات ضدایرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل واکنش نشان داد. به گزارش سایت خبر فوری، محمود نسبت به اظهارات ضدایرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل واکنش نشان داد.
ادامه دبیر مجمع تشخیص مصلح نظام در صفحه توئیتر خود تاکید کرد: آقای ترامپ، آزمایش موشکی ایران طی چهل سال اخیر برای دفاع و صلح بوده است. سخنگوی وزارت امور خارجه نسبت به اظهارات سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران واکنش نشان داد. سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان به اظهارات فرمانده ستاد مرکزی واکنش نشان داد. بازیکن-مربی تیم فوتبال صبای قم گفت: اگر هواداران مشوق بیشتر این تیم باشند صبا می تواند از بازی های باقیمانده حداکثر امتیاز را ب کند. نوشته اظهارات عنایتی پس از برد مقابل قرمزها اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. کشتی در ایران با حس میهن پرستی شان گره خورده است. «جیانفرانکو رسی» در گفت وگویی از آ ین مستندش، «مریل استریپ»، بحران پناهندگی اروپا، «ترامپ» و ... گفت. برخی منابع خبری اعلام د شاه عربستان به دلیل اظهارات رئیس جمهور لبنان درباره سلاح حزب الله، سفر خود را به این کشور لغو کرده است. «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه امروز (پنج شنبه) در دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست رژیم صهیونیستی، با کنایه به اظهارات این مقام ی در مورد ایران پاسخ داد. اظهارات رئیس جمهور در خصوص اوضاع امنیتی فرانسه واکنش هایی را از جانب مقامات مختلف فرانسوی از جمله رئیس جمهور، امور خارجه و شهردار پاریس در پی داشته است. م ع صبا گفت: در هفته گذشته هم قسم شده بودیم که در این بازی پیروز شده و 3 امتیاز را از آن خود سازیم. نوشته اظهارات م ع استقلالی صبا بعد پیروزی مقابل تراکتور اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. اظهارات صریح سیدعلی در باره فسادهای چندهزار میلیاردی، دیوارکشی در ها، سیاهنمایی و... سیدعلی در گفت وگو با رو مه آرمان به موضوعات مختلفی پرداخته است. به گزرش نامه نیوز، بخش هایی از اظهارات او را می خوانید:

*ما الان مدعی نیستیم که یک حکومت ی استاندارد و تمام عیار چه از حیث و . مشاور سازمان لیگ گفت:سالها داوری و می دانم که داوران نیز اشتباه می کنند. نوشته اظهارات بهروان از شکواییه تراکتور تا اثبات دست های اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. آنتونیو ته توضیح داده که چطور با دیگو کاستا در تیمش کنار می آید. نوشته اظهارات عجیب ته راجع به ستاره ج طلب چلسی اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد.