دو عدد یار مهربان - اخبار روز

امروز اول آذره .... همه اش یاد پارسال میوفتم از آ اى آبان بود که مهربان دیگه مدرسه نرفت تا حدودا یک ماه بعد .... چه روزاى سختى رو گذروندم توى این یک سال اونم تک و تنها ..... هر چى هم که مى گذره به سختیاشاضافه میشه .... خیلى عصبى شدم واقعا از خودم بدم میاد .... اصلا تحمل ندارم ... مى دونم از خس. تو مهربان باش بگذار بگویند ساده است فراموشکار است زود می بخشد سالهاست دیگر ی در این سرزمین ساده نیست... از همان وقتی که دیوار کاهگلی رفت و آجر و سنگ آمد از همان وقتی که ایوان شد بالکن خانه شد لانه و کم کم انسان شد صرفاً موجودی برای رفع نیاز های خود... اما تو تغییر نکن! تو باش و نشان . در این مراسم که تعداد زیادی از ک ن شرکت داشتند ابتدا در مورد نحوه اجرای مسابقه نقاشی برای اعضاء توضیحاتی ارائه شد و در ادامه بعد از معرفی کتاب دوست مهربان کبوترها، قصه های هوا بوی شکوفه می داد، میوه نیم خورده و به شیرها چه گفت برای ک ن قصه گویی شد. بعد از اتمام قصه گویی، ک ن بردا.
سلام با تاخیر چند روزه میگم سال نو مبارک!


یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند
یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند
یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم
که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد
یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم
چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باشد
نوروز یعنی هیچ زمستانی ماندنی نیست اگر چه کوتاهترین شبش یلدا باشد . . .
درباره ی سخت ترین روزها بهترین برداشت ها را دارد . بعد از شنیدن تلخ ترین ماجراها شیرین ترین لحن ها را به کار می برد . وقتی که می خوابد هنوز می تواند مهربان باشد بیدار که می شود از او مهربان تر پیدا نمی شود . می خندد یعنی دارد حرف می زند حرف که می زند لبخند از روی لبش جمع نمی شود . رنج را مقدس می داند غم را لازم . شادی را می سازد زندگی را نزدیک تر از مرگ می بیند . در یک روز صد و بیست و یک درخت تنها را بغل کرده بود ،در یک شب ع ی انداخته بود از ماه قشنگ تر از خود ماه .حالش چه خوش چه ناخوش ، خوش حالی ست . دوست دارم لیوان روی میزش باشم پوشه ی زیر دستهاش ،چای بنوشد در بلورم خط بکشد بر کاغذهام . جان من است او .

خدای مهربان...! بارها مهربانیت را به من نشان دادی ... وجودت را با تمام وجودم لمس می کنم ... زیبای من نفس به نفس احساست می کنم ... چه زیبا و نورانی می درخشی دل تاریکم را روشن کن مهربانم بار دیگر دستم را بگیر می ترسم، می ترسم گم شوم .... خدایا.... هیچوقت خودم را بدون تو بی نگاهت ، بی محبتت، ب. با سپاس از همه ی اعضاء بنیاد 5000 قلب مهربان به اطلاع شما سروران میرسانیم کمک های شما عزیزان در این ماه جهت پرداخت هزینه های درمان یک کودک که به دلیل سوء تغذیه در بیمارستان بستری بود به مادر این کودک که او نیز در یک دامداری مشغول به کار است داده شد توضیح 1. ما در بنیاد 5000 قلب مهربان. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری، امید ظفریان، مسئول کتابخانه علامه دهخدا ناغان خبر داد: به دلیل آشنایی ک ن با زندگی رضا(ع) و آشنایی بچه ها با کتاب و زندگینامه ان وآشنایی با کتاب جشنواره رضوی و بالا بردن سرانه کتاب، کتادوست مهربان کبوت. به قلم: سرکار خانم پطروسیانتقدیم به همسر وفادار و مهربان نصیر دفتریخانه ی همسرم داستانی ساده داشتظرفی از عشق و همیشه سفره ای آماده داشتخانه ی همسرم گرم چون خورشید بوددیگ آشی در کنار یک اجاق ساده داشتاو که شور عاشقی را در نهاد ما نهادجا ی کوچک و یک آسمان سجاده داشتدست هایش گرم و. در نشست کتابخوان این ماه که با معرفی و آشنا شدن با کتاب دوست مهربان کبوترها که از کتاب های ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی به شمار می رود در دو جلسه ویژه ک ن و نوجوانان برگزار شد. در نشست ویژه ک ن با قصه گویی خلاق از این کتاب و درک مطلب از کتاب و داستان خوانده شده تقویت شد.و در بخش نو. بمناسبت دهه ی کرامت و میلاد رضا (ع) ویژه برنامه هایی با عنوان ( دوست مهربان کبوترها ) بمدت دو روز متوالی برای اعضا دختر و پسر مرکز به اجرا درآمد که شامل : آموزش و روخوانی قرآن کریم - روخوانی و بحث کتاب های ( چهل پنجره ، چهارده قصه ی آسمانی ) - کاردستی ( کارت پستال سازی ویژه میلاد رضا و.
موقت مهربان گفت: و مسؤولی که میلیاردی سرمایه دارد از درد فقرا چه خبری دارد و این همه ، مردم و خانواده را زجر می دهد و متاسفانه به جای اینکه با مسوول و مدیر متخلف برخورد قاطع صورت گیرد از آنها به عنوان ذخایر نظام یاد می شود.


پایگاه خبری ، تحلیلی مهربان خبرلری به آدرس تلگرامی :

vafadarmehrabani/@ ادامه مطلب آهنگ فرزاد فرخ به نام لبخند با بالاترین کیفیت new by farzad farokh called labkhand ترانه و آهنگسازی: فرزاد فرخ ؛ تنظیم, می و مستر: میلاد ماوی ع آهنگ جدید فرزاد فرخ با نام لبخند آهنگ جدید فرزاد فرخ با آهنگ جدید فرزاد فرخ در دو کیفیت متفاوت از نسل موزیک متن آهنگ فرزاد فرخ با نام لبخند لبخند تو را به دنیا ندهم
با عطر هوایت به رویا بروم
وقتی که تو بشی دل آرام شود
جانم تو بخند که آرام شوم
من عاشق چشمان سیاهت شوم
دلبسته آن طرز نگاهت شوم
آنقدر که رخسار تو زیباست مرا
دیوانه خود کرد هر بار که دیدم تو را
تو شدی جسم و جان من گل مهربان من تو شدی بهار من
من به تو دل دهم که چون برسم به قلب تو بشوم فدای تو
تو شدی جسم و جان من گل مهربان من تو شدی بهار من
من به تو دل دهم که چون برسم به قلب تو بشوم فدای تو
خوشم با تو چنان مستم
من عاشق آرامش چشمان تو هستم
چقدر خوبه که تو هستی
معشوقه من نیمه جانم تو هستی
به عهدی که بهم بستیم
هرگز نگذارم که تو از من برنجی
که من با تو پر از شوقم
با هر نفست چاله خندت به این دل نشستی
تو شدی جسم و جان من گل مهربان من تو شدی بهار من
من به تو دل دهم که چون برسم به قلب تو بشوم فدای تو
تو شدی جسم و جان من گل مهربان من تو شدی بهار من
من به تو دل دهم که چون برسم به قلب تو بشوم فدای تو آهنگ جدید فرزاد فرخ با نام لبخند گزارش تصویری از تکریم و معارفه رئیس حوزه قضائی مهربان // 3 ادامه مطلب عارف وارسته حضرت آیت الله العظمی بهجت درباره زمان(عج) فرمودند: «چقدر حضرت مهربان است، به انی که اسمش را می برند و صدایش می زنند و از او استغاثه می کنند؛ از پدر و مادر هم به آن ها مهربان تر است.» ایشان همچنین درباره دعا در زمان غیبت فرمودند: «مهم تر از دعا برای تعجیل فرج حضرت مهدی(. بسم الله الرحمن الرحیم بنام او که مهر را آفرید و مهربانی را و خود مهربانترین است این ایام برای هم سن و سالهای من یاد آور شروع جنگ و قصه های آن دوران است روز اول را درست به یاد دارم. اولین قولی که از من گرفتی را هم. از همان ابتدا عهد مهربانی بستیم. قرار گذاشتیم با هم ، تا ابد مهربان باشیم. تو پرسیدی : با انی که دوستشان دارم چطور؟ گفتم با هر که دوستش بداری ، مهربان خواهم بود. جهت خواندن ادامه این مطلب به آدرس زیر مراجعه نمایید:
http://www.azizestan.com/tabid/68/news/46/-.aspx
چگونه مهربان باشیم؟ مهربانی یک راه ضروری برای معنی بخشیدن به زندگی ما و دیگران است. مهربان بودن باعث می شود ارتباط بهتری برقرار کنیم همچنین و به عنوان نیروی مثبتی در زندگی دیگران باشیم. منبع مهربانی در درون شماست در حالی که برخی مردم ذاتا مهربان اند ولی می توان آن را با تمرین ب. اول اینکه چرا به اینجا آمدم؟ هیچ از سر دلتنگی و بی همزبانی من هم یک طرید فرید هستم ! از گفتن ها و قضاوت شدن ها ملولم و ترجیح دادم به کنج خ پناه بیاورم. دور از همه ی بی عد ی ها دور از مردم نا مهربان شهر و اطراف کلا دور دور دوررررررر اگر از حال من بخواهی: یک موجود ملول، درمانده، در راه. همینکه نیم ساعت زودتر بیدار شوم هم کلی از خود همیشگیم جلوام!
بیدار که شدم مهربان را صدا زدم .. و رفتم بیرون از اتاق.
دست و روم را شستم و آمدنی رفتم روی وزنه. وزن قبل بارداریم را دارم..این خوب است ولی بیشتر شدنش نگرانم میکند... باید فکری برای خودم کنم..برای کنترل وزنم و حتی کمتر . همین یک لحظه است همه چیز میگذرد همه چیز تمام میشود ا ش افسوس میخوری کاش استفاده می زندگی میگذرد مثل برق و باد و کاش ا ش چیزی جز افسوس و پشیمانی باقی نماند. بی منت خوبی کن مثبت بین و گاهی خودت را گول بزن تا شاد زندگی کنی...رفیقان خود را بیشتر کن.. د و اندازه ی رفاقت را نگه دار تا بعدا . شمع های 32 سالگی ات، باز هم آن سوی مرزها روشن میشوند. فقط 9 روز مانده که بهترین سال را برای هم آرزو کنیم... کم کم از تمام شهریورها متنفر می شوم که همه شان می خواستند ادای پاییز را در بیاورند ولی نمی دانستند من عاشق بهار هستم و این ها نه تابستان بودند و نه پاییز. حیف شد... به اندازه ی تم. شما برادر یا خواهر بزرگ تر دارید ؟. بیشتر برادر. ایا انها شما را اذیت می کنند؟ همه ی برادر ها اذیت میکنند. شاید هم چند تا پیدا بشه که مهربان باشند . خیلی از برادر ها اذیت میکنند ولی جاهایی مهربان می شوند . هر روز بهشون میگی امروز رو مهربون باش از روزای دیگه بدتر میشن تا یک حرفی بهشو. کتاب با چاپ 1393، قیمت : 22 هزار تومان همان کتاب با چاپ 1395 ، با جلد سخت و کاغذ گلاسه و 10 کیلو وزن، قیمت : 75 هزار تومان ! بعد می گن چرا مردم کتاب نمی ند، چرا کتاب در سبد ید خانوار جایگاهی ندارد! پدرت خوب مادرت خوب، من کتاب رو واسه مطلب و نوشته هاش میخوام نه واسه ی زینت کتابخانه ام و پزش به. اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند ولی مهربان باش اگر موفق باشی دوستان دروغین و دشمنان حقیقی خواهی یافت ولی موفق باش اگر شریف و درستکار باشی فریب میدهند،ولی شریف و درستکار باش آنچه را در طول سالیان سال بنا نهاده ای شاید یک شبه ویران کنند ولی سازنده باش . عارف وارسته حضرت آیت الله العظمی بهجت درباره زمان(عج) فرمودند: «چقدر حضرت مهربان است، به انی که اسمش را می برند و صدایش می زنند و از او استغاثه می کنند؛ از پدر و مادر هم به آن ها مهربان تر است.»ایشان همچنین درباره دعا در زمان غیبت فرمودند: «مهم تر از دعا برای تعجیل فرج حضرت مهدی(عج) دعا برای بقای ایمان و ثبات قدم در عقیده و انکار ن حضرت تا ظهور او می باشد».

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] قلبت آسمانیست...قلبی که جایی برای هیچ بدی ندارد... بی شک قلبت مقدس ترین جای دنیاست عشق من...تویی ک خواهان آسیب دیدن دشمنت هم نیستی...میدانم که قبل از آمدنت خداوند بوسیده تورا...و بوسه ی خداوند قلب تو شد.قلبی آکنده از محبت و جاری از عشق... خوشحالم که جا گرفتم در این مکان مقدس.و شدم پرنس. سلام ای مهربان یارم سلام ای نازنین مهرم سلام ای غنچه نو گشته در حالم سلام ای بهترین یارم دلم آرام گیرد با بودنت اینجا نفس بر من تنگ باشد با رنگ بی حالم برایم کل دنیا تنگ باشد بدون تو چراغ عمر من باشی توای شبهای یلدایم میان چشم جادویت نفس بر من تنگ باشد حقیقت را چه میدانی در این وی. غول بزرگ مهربان نام رمانی نوشته رولد دال است که در سال ۱۹۸۲نوشته شده است. معرفی کتاب رمان غول بزرگ مهربان نوشته رولد دال رمانی تخیلی است که برای ک ن و نوجوانان به فارسی ترجمه شده، این کتاب ماجراهای غول بزرگ و مهربانی است به نام «بی.اف.جی» که دخترک یتیمی به نام «سوفیا» را می ربای. *السلام علیک یا صاحب العصر و ا مان (عج)* از زندگی فقط صبوری ش را یاد گرفته ایم. سلام! تو بیا و دل خوش داشتن یادمان بده http://ahrargroup.com/posts/view/1219 هوای سرمان، سر به هوای هوای هوس ها شده اصلاً خیالمان به بی خیالی خو کرده یادت از دل هامان خط خورده، انگار نه انگار وجودمان را گم کرده ایم... حال . در این دوران نامردی و عصر بد گمان بودن چه سودی می بری ای مهربان از مهربان بودن؟ چه سودی می بری وقتی که قدرت را نمی فهمند وفرقی نیست پیش دشمنان یا دوستان بودن تو مثل آن معمایی که ساده حل نخواهی شد و من هم عاشق پیچیدگیِ چیستان بودن برای من که فرش و عرش را یکجور می بینم چه فرقی می کن. آغاز بودنت مبارک امروز خورشید درخشان تر است و آسمان آبی تر نسیم زندگی را به پرواز می کشد و پرنده آواز جدید می سراید امروز بهاری دیگر است در روز تولد مهربان ترین در میلاد ی که چشمانم با حضورش بارانی است امروز را شادتر خواهم بود و دلم را به میهمانی آسمان خواهم برد جشنی برای میلاد. در طول چهارده سال زندگی مشترک اولین کشک بادمجان را درست . این غذای بسیار لذیذ را در مهمانی های دورهمی دوستان گهگاه و بعضا در خانه ی مادر گرامیم ( تاکید میکنم مادر خودم ) نوش جان می کردیم البته مواقعی که مهربان همسر حضور نداشت. معده ی مهربان همسر شدیدا با بادمجان سر ناسازگاری دار. زیر این سقف های بی باران با نگاهت که طعم باران است مزه ی عشق را ...http://p os01.wisgoon.com/media/pin/p os01/images/o/2015/12/3/23/500x509_1449174317899951.png مهربان خداے من
مےشود این روزها
در بازار داغ ید بنده نوازیت

مشترے من نیز بشوے
دلم از آن یدارهاے
پر پا قرص مےخواهد *** پ ن: چشانده ای "بیشتر" بچشان ... الهه فیض، کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی و کتابدار کتابخانه عمومی: کتاب از دیرباز به عنوان یاری مهربان و دوستی پند آموز به ما معرفی شده ولی این که امروزه تا چه اندازه به این یار مهربان بها داده می دهیم و یا به عنوان جزئی از زندگی روزمره مان جای باز کرده است جای سوال و تا. اگر دیگران با شما با عشق و احترام رفتار نمی کنن برچسب قیمت خودرا بازنگری کنید. احتمالا قیمت ناچیزی برای خود قائل شده اید. این شما هستید که با پذیرش رفتار آدمها به آنها ارزشتان را گوشزد می کنید. از بخش اجناس تخفیف دار جدا شده و در پشت ویترین اجناس گرانبها قرار بگیرید! نتیجه اینکه. یک جایی از رابطه هست که آدم صبورتر، مهربان‌تر، رفیق‌تر تصمیم می‌گیرد دیگر آن آدم یک ساعت پیش نباشد. حالا هر چقدر برایش گل ب ی، شعر بگویی، کادو بفرستی، خاطره دربند و اولین گره خوردن نگاه‌ها و چرخ و فلک کنار دریا را تعریف کنی؛ بی فایده است. آن آدم، هیچ‌وقت آدم یک ساعت پ. امروز 11 ابان 1395 سومین سالروز فعالیت وبلاگ خانه هلال مهربان است. وبلاگ خانه هلال مهربان فعالیت خود را در 11 ابان 1392 و امروز سه سال است که در خدمت شما هستیم. در همه این سالها محبت و اعتماد شما همراه ما و تضمین کننده ادامه فعالیت بوده است. امروز بهانه ای است که از کاربران و یاوران سا. اهالی منطقه مهربان در لبیک به ی حماسه ای جاویدان در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن آف د. مردم ولایتمدار و انقل منطقه مهربان در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن حماسه ای با شکوه و بی نظیر خلق نموده و با برگزاری باشکوهترین راهپیمائی یوم الله 22 بهمن در 38 سال گذشته با مقام عظمای ولایت تجدید بی.
" تش آن دریا چشم همه ی فصل ها می آید "تورج پارسیچه روز مهربان است و پر حوصله
و شب چه مهربان است وپر شوکت .شب که گیسو می افشاند .
دریا چشم همه ی فصل ها
با جامی پر از شبنم های خیال خندان خود
می آید !
تا آ ین ترانه را در گوش همه ی پنجره ی بسته بخواند
که فردا روز دیگریست !" تش " با خورجینی از آوازهای آبی ش می آید
و من در تمام شب چشم پای پنجره هایی هستم
که در افق چشمان کوچه باز خواهند شد!
تا باور کنند که روز دیگری است !.....no automatic alt text available. به نام خالق مهربان