دلیل به بن بست رسیدن و - اخبار روز

ارتودنسی کار بسیار ظریف و دقیقی است که موفقیت کامل آن مست م همکاری بین بیمار و پزشک می باشد.و رعایت نکات زیر باعث رسیدن به این مهم است.
ادامه مطلب... اقدام پژوهی چگونه می توانم تربیت دینی را در دانش اموزان کلاسم تقویت کنم
مختصری از اقدام پژوهی :

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.


اقدام پژوهی چگونه می توانم تربیت دینی را در دانش اموزان کلاسم تقویت کنم
چکیده

در ابتدای سال تحصیلی با دانش آموزی روبرو شده ام که اشنایی زیادی با دین نداشت بخاطر همین من برای حل این معضل تصمیم به انجام این اقدام پژوهی گرفتم و با تحقیقاتی که انجام داده ام به این نتیجه میرسیم که با توجه به اهمیت مدرسه به عنوان یک نظام اجتماعی و نقش آن در تربیت دینی دانش آموزان در این پژوهش تلاش شده را ارهایی برای دستی به این تربیت دینی ارائه شود، بنابراین با استفاده از روش تحقیق توصیفی با تکیه بر مبانی نظری به تحلیل و سپس نتیجه گیری پرداخته و در پایان را ارهایی برای جلوگیری از آسیب های تربیت دینی در مدرسه ارائه شده است.


مقدمه
موضوع اصلی این اقدام پژوهی تربیت دینی دانش آموزان است.هدف از انجام این اقدام پژوهی تقویت تربیت دینی دانش آموزان کلاسم میباشد. انسان شایستگی رسیدن به همه ی کمالات الهی را دارد و آفریده شده تا خلیفه ی خداوند بر روی زمین شود. برای رسیدن انسان به چنین مقامی نیاز است تا در مسیر دین قدم بردارد و در جهت آن رشد کند. در این راه افراد و گروه های مختلفی با انسان همراه هستند و می توانند به عنوان راهنما، او را در مسیر دین تربیت کنند و به بالا ببرند یا در مسیر غیر دینی او را از مقصد دور تر کنند. مدرسه یکی از این عوامل است که قرار است در این مقاله نقش آن در تربیت دینی دانش آموزان بررسی شود.دلیل منطقی اجرای این پژوهش روبرو شدن با این مسئله در کلاس است و اهمیت آن خیلی زیاد است و ارتباط منطقی بین مسئله ئ پژوهش در کلاس درس است. این پژوهش با پژوهش های قبلی ارتباطی ندارد و فقط برای این مشکل پیش آمده در کلاسم انجام داده ام.لینک :


اقدام پژوهی چگونه می توانم تربیت دینی را در دانش اموزان کلاسم تقویت کنماقدام پژوهی چگونه می توانم تربیت دینی را در دانش اموزان کلاسم تقویت کنم

یادت نرود ما به هم احتیاج داریم! باور کن... برای رسیدن ها و فرار ها برای ساخته شدن ها و ثبت ها! ما به هم احتیاج داریم وگرنه کی را دوست داشته باشیم؟ یا مثلا با کی حالمان خوب شود... من به تو فکر می کنم! به تو احتیاج دارم وگرنه دیگر فکر هم نمی کنم... واقعیتش را بخواهی من به دلیل اعتقاد دارم. دلیلِ من تویی! تو را نمیدانم! #صابر_ابر میلانی ها سخت به دنبال رسیدن به جایگاه ناپولی در رتبه سوم ج هستند و به همین دلیل، این دیدار برای آنها اهمیت زیادی دارد. به مناسبت فرا رسیدن سال نو میلادی ، به مناسبت فرا رسیدن سال نو میلادی ، ثبت شرکت و ثبت برند نوبل تمامی خدمات خود را با 20 % تخفیف ارایه می نماید . برای ب اطلاعات بیشتر به سایت ثبت شرکت  و ثبت برند نوبل مراجعه فرمایید. تلفن : 02188770580 آهنگ جدید محمد یاری بنام دلیل عشق با بالاترین کیفیت
ترانه: ترانه مکرم

می و مسترینگ: احمد ماهیان
لینک و متن آهنگ در ادامه مطلب... ادامه مطلب...
آموزش-46-روش- ب-درآمد-از-تلگرام
آموزش 46 روش ب درآمد از تلگرام
فرمت فایل ی: .pdf
فرمت فایل اصلی: pdf
تعداد صفحات: 160
حجم فایل: 5737
قیمت: 48000 تومان
بخشی از متن:
پس از دوسال کار مستمر در زمینه ی ب درامد از اینترنت وشبکه های اجتماعی مایلم تجربه ی یک ساله خودم در رابطه با ب درآمد از تلگرام را دراختیار شما قرار دهم.

هم اکنون خودم دارای یک کانال با تعداد اعضای 240 کا می باشم.

هم اکنون بیش از 40 میلیون ایرانی از تلگرام استفاده می نمایند.بسیاری از افراد از زمان ایجاد تلگرام تاکنون درامد های رویایی را که حتی پیش از به وجود امدن تلگرام تصورش را هم نمی د به دست اورده اند.

بسیاری از افراد فکر می کنند برای شروع ب درآمد از تلگرام دیرمی باشد در صورتی که برای شروع هیچ کاری دیر نیست وباید برای شروه هر کاری ناامیدی وامروز و فردا را کنار گذاشت.

هم اکنون کمتر از ده درصد استفاده کنند گان از تلگرام از این برنامه درامد دارند.

اگر شما هم از ان دسته افرادی می باشید که روزانه حداقل بیش از دوساعت خود را به تلگرام اختصاص می دهید باید بگویم به راحتی می توانید با آموزش های این مجموعه به ب درآمد بپردازید.

تمام انی که این مجموعه را یدازی می نمایند پس از ید تحت پشتیبانی کامل ما تارسیدن به درآمد قرار می گیرند.هم چنین پس از ید شما در کانال ایده های برتر پولساز تلگرامی عضو می شوید که در این کانال هر روز یک ایده ی عالی برای ب درآمد از تلگرام قرار می گیرد.

این مجموعه ی آموزشی شامی یک فایل 160 صفحه ای م باشد.

یکی از نقاط قوت این مجموعه ی آموزشی که موجب رضایت تمامی یدارای نیز بوده است پشتیبانی کامل بوده به نحوی که یداران بعد از ید تا رسیدن به درامد تحت پشتیبانی ما قرار می گیرند ومی تواندد از راهنمایی های ما در این راه برخوردار گردند.

اکثر افراد فکر می کنند که برای ب درامد از تلگرام حتما می بایست یک کانال پرعضو داشته باشند که هر گز چنین نیست .شما در این مجموعه با روش های ساخت یک کانال پرعضو و ب درامد از آن، چگونگی ب درامد عالی از کانال های دارای تعداد اعضای پایین،ساخت ربات های فوق العاده عالی برای ب درامد و هم چنین روش هایی برای ب درامد بدون نیاز به کانال آشنا می شوید.

بسیاری از افراد که به دنبال ب درامد از تلگرام هستند به دلیل عدم آموزش کافی و درست پس از مدتی به دلیل خستگی و نرسیدن به درآمد مد نظر از این کار منصرف می شوند. لذا به توصیه ی بسیاری از بزرگان موفقیت لازم است قبل از شروع هر کاری شما از اموزش های درست واصولی در رابطه با آن کار بهره مند شوید.
شما بعد از ید از خدمات زیر بهره مند می شوید:

یک فایل پی دی اف 160 صفحه ای

پشتیانی کامل تا رسیدن به درآمد

عضویت در کانال ایده های پولساز تلگرام
 فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

ب درآمد از تلگرام
تلگرام"/> هر چند هم سخت و خسته کننده است... تو اراده و بگو: من می تونم !! خوشبختی یعنی یه هدف داشته باشی و واسه رسیدن بهش تمام وجودتو بذازی.... یادت باشه تو ممکن درنگ کنی اما زمان..... درنگ نخواهد کرد پس همین حالا شروع کن. اگه همه شرایط مطابق میل تو باشه دیگه موفقیت معنایی نداره ! موفقیت یعنی با ه.

تمایل به تکذیب حقیقت و دروغگویی موضوعی است که کودک به طور مستقیم یا غیر مستقیم با آن آشنا می شود . در دو سالگی ک ن خیال و واقعیت را از هم تشخیص نمی دهند و به دلیل عدم توانایی در پی بردن به حقیقت ممکن است دروغ بگویند . به عبارتی دروغگویی ک ن در 2 سالگی به دلیل وجود خزانه لغات کم و عدم تشخیص خیال و واقعیت است.
به استناد سایت روانشناسی کودک فیلیا ، در 4 سالگی دروغ گفتن ک ن اغلب به این دلیل است که آنها تصورات خیالی خود را به صورت واقعی بیان می کنند و کودک تصورات و افکار خلاقانه خود را به گونه ای بیان می کند گویی که در واقعیت اتفاق افتاده است .


برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :www.heyvafamily.com/web/articles/view/360/دروغگویی-در-ک ن

محسن چاوشی متولد سال 1358 در روز 8 مردادماه می باشد. شهر محل تولدمحسن چاوشی مشهر است. ولی اص ا کرد تبار است و به دلیل مهاجرت پدرش که کارمند شرکت نفت بوده است در مشهر متولد شده. خانواده چاوشی دارای 6 فرزند (4 پسر و 2 دختر) می باشند که محسن فرزند پنجم خانواده است.
او در طول زندگی خود به . فکر می کنید برای رسیدن به آسانترین راهها مثل آسان ترین راه آشنایی، آسان ترین راه ابراز عشق، آسان ترین راه رسیدن به هدف، آسان ترین راه پول در آوردن و ... چیکار باید کرد و آیا ببینید که به همین راحتی می توانید آسان و ساده روزگار را به خوشی سپری کنید ادامه مطلب قیمت بلیط هواپیما تهران به اصفهان ، اصفهان نصف جهان است. احتمالا این جمله را بارها و بارها در طول زندگیتان شنیده اید. اگر در مورد معنی این جمله اطلاع ندارید سعی می کنیم که در متن زیر کمی برای شما معنی این جمله را آشکارتر نماییم. در ابتدا باید گفته شود که شهر اصفهان یکی از مهم تری. قیمت بلیط هواپیما تهران به اصفهان ، اصفهان نصف جهان است. احتمالا این جمله را بارها و بارها در طول زندگیتان شنیده اید. اگر در مورد معنی این جمله اطلاع ندارید سعی می کنیم که در متن زیر کمی برای شما معنی این جمله را آشکارتر نماییم. در ابتدا باید گفته شود که شهر اصفهان یکی از مهم تری. چرا طراحی هواپیمایی با سرعت بالای صوت این قدر هزینه بر و از نظر فنی مشکل است؟ به بیان ساده، سیالاتی مانند هوا که قابل فشرده شدن هستند با امواج صوتی از مسیر جریان آگاه می شوند و خود را با آن مطابقت می دهند. حال اگر سرعت به بالای سرعت صوت برسد، پیش از آن که هوا بتواند خود را با جریا.

افزایش بیش از حد قیمت سنگ آهن و رسیدن به بالاترین نرخ آن پس از 6 آوریل.

در روز 6 آوریل قیمت سنگ آهن بیشترین میزان افزایش را داشته است، اما اکنون برای اولین بار این محصول، رکورد 6 آوریل را ش ته و بیشترین افزایش قیمت داشته است. دلیل این افزایش بیش از حد قیمت ها مقدار ماده معدنی موجود در سنگ آهن می باشد. تحلیل گران در این حوزه بر این عقیده اند که با افزایش قیمت سنگ آهن، قیمت فولاد هم افزایش پیدا می کند، اما این شرایط مدتی زیادی به طول نمی انجامد.
در جلسه روز 21 آگوست قیمت سنگ آهن به 80 دلار در هرتن رسید. طبق گزارشات بدست آمده از متال بولتن، قیمت سنگ آهن 2.55 درصد افزایش داشته که این میزان افزایش برای نخستین بار اتفاق افتاده است.
طبق تحقیقات انجام شده در رابطه با قیمت ها در روزدوشنبه ، برای هر 2 عیار سنگ آهن با 58 درصد ماده معدنی 0.5 درصد با افزایش روبه رو بوده است و به 52.04 دلار در هر تن رسیده است. این میزان افزایش بشدت تحت تاثیر میزان ماده معدنی موجود در سنگ آهن می باشد، بصورتی که سنگ آهنی با عیار ماده معدنی 65 درصد، 4.2 درصد افزایش قیمت داشته و به 101.6 دلار در هر تن رسیده است.به عبارتی دیگر، هرچه میزان ماده معدنی در سنگ آهن بیشتر باشد، افزایش قیمت بیشتری خواهد داشت
با افزایش نرخ سنگ آهن و میلگرد چین، جلسه ای با حضور معدنداران سنگ آهن و تولیدکنندگان میلگرد فولادی برگزار شد، متال بولتن عنوان کرد: با افزایش نرخ میلگرد چین در روز دوشنبه 31 جولای، فعالیت های بازرگانی دچار تحریک گردید. بطوری که یداران به دلیل روند افزایشی قیمت این محصول شروع به پیش ید آن د، هچنین در بورس شانگهای قیمت میلگرد با 3.64 درصد افزایش به 962 یوان در هرتن رسید.
با توجه به افزایش قیمت فولاد، تیم استراتژی westpac می گوید: این افزایش قیمت ها ادامه دار نخواهد بود و در مدتی کوتاه کاهش می یابد. اگرچه در این مدت با وجود محدودیت در رشد سنگ آهن، سود آوری بیشتری برای صنعت فولاد بدست خواهد آمد.
برای عضویت در کانال تلگرام فولاد ح ان کلیک کنید. حتما برایتان پیش آمده است که بخواهید به جایی بروید و یا آدرس آن منطقه را خوب بلد نباشد و یا از ترافیک مسیر آگاه نباشید و ندانید که مناسب ترین مسیر کدام است. این سوالات یک پاسخ واحد دارند، گوگل مپ ! شما با استفاده از این اپ و اینترنت خیلی کارها را می توانید ساده تر انجام دهید.
اگر گوشی شما هوشمند باشد و لوکیشن (موقعیت مکانی) گوشی تان روشن، با باز اپ گوگل مپ می توانید ببینید که هم اکنون کجا هستید. البته برای اینکار باید قبلش به اینترنت وصل باشید. نقشه ها در این اپ به صورت آنلاین هستند. مبدا می شود جایی که هستید، و مقصد را روی نقشه پیدا می کنید. وقتی مقصد را یافتید، انگشتتان را رویش نگه دارید تا یک علامتی ظاهر شود. این علامت اصطلاحا پین نام دارد. وقتی مقصد را پین کردید، با زدن گزینه directions، گوگل به شما مسیرهای ممکن برای رسیدن به این مقصد را نمایش می دهد. خودش سریع ترین را پیشنهاد می دهد. و شما یکی را انتخاب کرده و با آن به مقصدتان می رسید.
image result for google maps route
رنگ ها در خیابان ها نشاندهنده ترافیک هستند. سبز به معنای باز و روان و قرمز ترافیک به معنای ترافیک سنگین است. رنگهای وسط هم با توجه به شدت قرمز بودن میزان ترافیک را نشان می دهد. این مقدار ترافیک به واسطه سرعت حرکت کاربران دیگری که لوکیشنشان روشن است در دیت س گوگل ذخیره می شود.
بعد از نشان مقصد و مسیری ، شما قادر خواهید بود مبدا را نیز تغییر دهید. روی مستطیل آبی بالای صفحه زده و بخش مبدا را انتخاب و گزینه تعیین در نقشه را بزنید تا بتوانید از مبدا دلخواهی به غیر از مکان خودتان مسیری کنید.

مرتبط: مسیری آفلاین

شما در تنظیمات این اپ می توانید بعضی چیزها را شخصی سازی کنید، اینکه در انتخاب بهترین مسیر ترافیک را درنظر بگیرد یا نوع خیابان، واحدهای اندازه گیری و … شما می توانید در گوگل مپ مقصدهای مورد نظرتان را بعد از آنکه یافتید ذخیره کنید تا به صورت یک ستاره در نقشه شما موجود باشد و بتوانید در بین مقصدهای خود آن را به راحتی جستجو کنید و سریعتر مسیری کنید. یک امکان جدیدی هم که به گوگل مپ اضافه شده، نقشه است. شما با انتخاب یک منطقه می توانید نقشه آن را کنید و در دفعات بعدی بدون نیاز به اینترنت مسیری کنید. اما مسیری بدون اینترنت، بدون در نظر گرفتن ترافیک خواهد بود!

مرتبط: خطاهای خطرناک مسیریابها

بسیاری از قابلیت های گوگل مپ در ایران فعال نیستند، به عنوان مثال نقشه خوان، شما بایستی خودتان حواستان باشد و ی به شما نمی گوید که از کدام مسیر بروید. یک قابلیت دیگر این اپ اعلام وضعیت جا پارک در مقصد است!
البته نمی توان همیشه هم به گوگل مپ چشم بسته اعتماد کرد، گاهی به دلیل خلافهای زیاد سایر راننده ها، این اپ در تشخیص خیابان ها و کوچه های یک طرفه خطا می کند.
اپهای مسیریاب دیگری هم هستند که بهترینشان ویز بود که به دلیل آنکه تمام دیت سش در اختیار رژیم غاصب صهیونیستی است، در ایران شده. اما حسن بزرگ تمام این اپهای مسیریاب این است که با اعلام زمان رسیدن به مقصد در ابتدای مسیر از بار استرس و ناراحتی شما برای زمان رسیدن به مقصد می کاهد، و دیگر می دانید که حدودا چه ساعتی می رسید.منبع: تعمیرات گوشی دیجی دکی ⏰ثانیه به ثانیه عمر را با لذت سپری کن در هر کار و هر حال کار، تفریح ،رانندگی ،آموختن، مطالعه، آشپزی،نظافت، خوردن و آشامیدن، عشق ورزی، حرف زدن، سکوت و تفکر، رابطه، نیایش و.... زندگی فقط در رسیدن به هدف خلاصه نشده روش هایی برای رسیدن به آرامش
روش هایی برای رسیدن به آرامش
روش هایی برای رسیدن به آرامش روش هایی برای رسیدن به آرامش آرام گرفتن بهر پیش از آزمایش از کوتاهی عقل است ممکن است مراد آرامش گرفتن و صداقت و دوستی با شد پیش از آزمایش ی و ظاهر شدن صلاح و خوبی او یا اعتماد بر هر باشد پیش از آزمایش و ظاهر شدن اینکه محل اعتماد است . آرامش به عنوان شرایط باطنی باید با ح س و آرامش برگزار شود قلب و روح باید با عبادت متحد و همراه شوند این زمانی است که قلب هم در صحنه باشد الفاظ و حرکات با قلب یکی شوند اگر از حد ظ ...
دریافت فایل روش هایی برای رسیدن به آرامش

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] شهید حججی سه چیز رو علت رسیدن به مقام خودش می دونه @ra_sooll هر چی جلوتر میری کمتر میرسی ، رسیدن هیچ ربطی به رفتن نداره گویا.فقط هدف نهایی هست که تغییر میکنه... فرا رسیدن (( سال 1396 سال اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال )) بر همگان فرخنده و مبارک باد. شکایت از لیلا حاتمی به دلیل حرف هایش در جشنواره برلینبرخی رسانه ها گزارش داده اند که تعدادی از خانواده های و جانبازان صبح روز دوشنبه با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه از شهردار تهران و لیلا حاتمی بازیگر سینما شکایت د. سایت الف هم تصویری از حضور شاکیان در مقابل این دادسرا منتشر کرده است. ادامه مطلب... به گفته ای اقای براتی:

تا بود باید نمود.....
از عمل کار براید.....
رسیدن به هدف=عمل


وعده ای ما اردیبهشت ماه سال1396
کد رای جناب اقای براتی؛ 149#

شرط رسیدن به موفقیت این است که ابتدا باور کنیم که می توانیم موفق شویم. اعتقاد درونی به اینکه شما قدرت انجام کاری را دارید و لیاقت رسیدن به هدف را هم دارید ضامن موفقیت شماست. راههای رسیدن به موفقیت : ۱- شه مثبت داشته باشید « نورمن پیل » می گوید: شه های خوب و مثبت مانند تابش نور آفتا. افسردگی و ناامیدی یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت ن در کارها است که در برخی افراد باعث از دست دادن امید در زندگی می شود.باید توجه کرد که قناعت با سرکوب رویاها اشتباه نشود و خصوصیت قناعت را تقویت کرد چرا که ابزار قدرتمندی در راه رسیدن به اه بزرگ محسوب می شود.دلگرمی و امیدواری در حد ا.

جاده چالوس که نام رسمی آن جاده 59 است از مهمترین جاده های دسترسی به شمال ایران به ویژه ای غربی استان هتل طالقان مازندران و شرقی استان گیلان به شمار می آید. جاده ای که مسیر ابت آن از شهر کرج در استان البرز شروع شده و به شهر چالوس در استان مازندران ختم می شود. مسیری 163 کیلومتری ک. گاهی با دویدن برای رسیدن به ی نفسی برای ماندن در کنار او نخواهی داشت. پس با ی بمان که نصف راه را به سمتت دویده باشد.. دریافت راه های رسیدن به #حال_خوش_معنوی و #نشاط_زندگی (2) دریافتعنوان: حال خوشش معنوی۲
حجم: 6.8 مگابایت
جلسه ۲ - ۹۶/۳/۷
میدان فلسطین، مسجد صادق(ع)
#رمضان #رمضان96 # _پناهیان

دنیا وسیله ای است برای رسیدن به خدا... گاه چنان درگیرش میشویم که هدف را فراموش میکنیم! مراقب باش زمین یادِ آسمان را از ذهنت میبرد ... با فرا رسیدن ماه رمضان، زولبیا و بامیه به یکی از شیرینی های مورد علاقه روزه داران در این ایام تبدیل می شود ادامه مطلب... برای رسیدن به هدف باید از جان مایه گذاشت باید نهایت تلاشت رو ی. بعدش پشیمون نیستی که چرا بیشتر تلاش نکردی.
قاچاقچیان برای رسیدن به اه خود، دست به هر کاری می زنند.

لینک خبر
روی تختم دراز کشیده ام و کتاب روی ام پهن مانده است. به قول خودش همزاد عاشقان جهان است، پس با این وصف حق دارد حرف مرا بگوید و من هم حق دارم حرف او را حرف خودم بدانم، و مگر همزاد بودن جز این است؟
[با تیشه ی خیال تراشیده ام تو را در هر بتی که ساخته ام دیده ام تو را
از آسمان به دامن. عشقم .. نپرس چقدر دوست دارم .. ایـنـجا ، تــو قلــب مـن حـد و مـرزى واسـه حضور تو نیست .. خواستنت تموم شدنى نیست .. هر لحظه خواستنى تر میشى .. ** تــــو .. تکرار نمیشوى .. ❤ این منم که وابسته تر میشم .. اگه عشقمون عشق باشه .. زمان یه حرف احمقانس .. نفسم شاید دلیل زنده بودنم باشه .. ولى .. ! بی . در توهم رسیدن به عشق روزهایم گذشت و امروز حروف و کلمه های یأس و ناامیدی را می نویسم تمام حروف زندگی من بوی غم و غصه می دهند و ان پروانهء زیبا و تمام رنگها از لوحهء زندگیم گم شده اند و من هنوز در توهم رسیدن به عشق به سر می برم با ارزوی رسیدن به عشق زندگیم را شروع اما با اشک چشمانم شب. اقتصادآنلاین/ بانک جهانی در تازه ترین گزارش چشم انداز اقتصادی خود، با تصحیح منفی 1.4 درصدی، رشد gdp ایران در سال 2016 را معادل 4.4 درصد پیش بینی کرد، اما در عین حال لغو تحریم ها علیه ایران عامل اصلی رشد اقتصادی خاورمیانه در سال 2016 برشمرد. به گزارش بانک جهانی، این نهاد بین المللی پیش ب. همیشه یادمان باشد که زندگی پیمودن راهی برای رسیدن به خداست و قدم هایمان باید طوری باشد که حتی دانه کشی زیر پایمان له نشود . . . هر انسانی یک بار برای رسیدن به یک نفر، دیر می کند و پس از آن برای رسیدن به ان دیگر عجله ای نمی کند ... #یاشار_کمال گوش کن ، جاده صدا می زند از دور قدم های ترا. چشم تو زینت تاریکی نیست. پلک ها را بتکان ، کفش به پا کن ، و بیا. و بیا تا جایی ، که پر ماه به انگشت تو هشدار دهد و زمان روی کلوخی بنشیند با تو و مز شب اندام ترا، مثل یک قطعه آواز به خود جذب کنند. پارسایی است در آنجا که ترا خواهد گفت : بهترین چ.
روستای گچسر به دلیل طبیعت بسیار زیبا و قرار گیری باغ لاله ها در آن، در بهار طرفداران زیادی دارد و یکی از مقاصد زیبا به شمار می رود.- اگر نن پایتخت هستید و به دنبال مقصدی برای گذران یک آ هفته ی به یادماندنی می گردید، پیشنهاد هتل گچسر ما به شما گچسر است. این روستا در میان یکی از زی.