در من نهفته گویا یک دایناسور خوب - اخبار روزمحققان کانا بقایای فسیلی از یک پرنده ۷۱ میلیون ساله کشف کرده اند. این پرنده هم اندازه یک انسان بوده است. به گزارش خبر فوری و به نقل از مهر این پرنده با پرهای آبی و کرم در کانادا زندگی می کرده است و بقایای آن در دره «رد دیپ ریور» یافت شده که به قبرستان دایناسورها مشهور است. تحقیقات اولیه روی فسیل ۷۱ میلیون ساله نشان می دهد این دایناسور پوشیده از پر روی دو پا حرکت می کرده و قد آن حدود ۲ متر بوده است. همچنین وزن ت آن ۶۰ کیلوگرم بوده است. دانشمندان معتقدند رژیم غذایی آن ترکیبی از گوشت و گیاهان بوده است.
ادامه خبر
چندی پیش مقاله ای نوشتم در باب مدلِ توسعهِ مرکز محوری که قریب صد سال است برنامه ریزی های ت ها بر اساس آن انجام می شود. مدلی که واضح ترین وجی آن خالی شدن روستا ها و شهر های کوچک از مردمان و ازدحام ربع جمعیت ایران در شهر تهران است. در واقع گویا بر خلاف شعار "ایران فقط تهران نیست" در عمل "ایران تنها تهران است" صحیح تر می نماید.
تفصیل مقاله فوق در این مجال نمی گنجد. اما گویا در باب نقد و حیطه مبارزه با فساد نیز همه امکانات تنها برای تهران است. سیستم اداری شهرستان ها به صورت جزایری خود مختار و نا کار آمد درآمده اند که گروه های هم ولایتی... ادامه مطلب امشب چه شبی روشن و زیبا و مصفاست احسنت، به این جشن دل انگیز که ب است گویا که گلی پای نهاده ست به گیتی کز فرّ و شرف، آبروی جمله ی گلهاست . . . تولدت مبارک شرکت در آزمون مبحثی ریاضی فصل اول:عددهای صحیح و گویا پایه 8 اُم (خیلی سبز) به درخواست هشتمی های عزیز،آزمون مبحثی ریاضی فصل اول:عددهای صحیح و گویاپایه 8 اُم (خیلی سبز) در سایت قرار گرفت. برای مطالعه کامل متن اینجا http://tizland.ir/show/?id=4498 خبر کلیک کنید.

ع پروفایل طبیعت
مجموعه ای کامل از ع پروفایل طبیعت و مناظر طبیعی و دیدنی را برای شما دوستان خوب مجله سرگرمی الاسین جمع آوری کرده ایم. ع طبیعت کلبه جنگلیع طبیعت کلبه جنگلی هرچه بیشتر در سرشت طبیعت شه ، از خلاقیت خالق نیز بیش تر متحیر و شگفت زده شدم. ع پروفایل طبیعت
ع پروفایل .  مشارکت جمعی و همراهی مردم با ولایت را از موهبات و عوامل اصلی پیروزی انقلاب ی دانست و افزود: نعمت انقلاب مصداق آیه «انّ الله لا یُغیِّرُ ما بقوم حتّی یغیّرو ما بانفسهم» است که خداوند می فرماید:سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنها خود تغییر دهند روند شکل گیری گ. منشأ گرمای خورشید هیچ یک از منابع انرژی که تا کنون شناخته شده اند نتوانسته اند درجه حرارتی را که در خورشید وجود دارد را تولید کنند. با دست ی انسان به انرژی اتمی و کشف رازهای اتم و انرژی نهفته در آن به نظر می رسد که انسان تا حدودی به رمز و راز و چگونگی اتفاقاتی که در خورشید به وقوع. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاو وینت در مورد 29264 (تحقیق دانش آموزی) لینک و ید پایین توضیحات
دسته بندی : پاو وینت
نوع فایل : .pptx ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد اسلاید : 14 اسلاید

قسمتی از متن .pptx :

معصومه اکبری صحت ریاضی سوم انسانیجلسه نهم
حل معادلات گویا و اصم:
معادلات گویا ( ری) : معادلاتی که شامل رهای گویا باشند
برای حل معادلات به روش زیر عمل می کنیم .
1- دامنه متغیر معادله را مشخص می کنیم
2- کوچکترین مضرب مشترک م ج ها را محاسبه می کنیم و در کل عبارت ضرب می کنیم.
3- عبارت حاصل را ساده کرده و به کمک معادلات درجه 1 یا 2 حل می کنیم
مثال : معادلات زیر را حل کنید.
م ج مشترک
جواب غیر قابل قبول است


...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] چی بگم براتون دوستان؟ تازه از سفر یک هفته ای برگشتم سفر بدی نبود خوب خوب هم نبود به هر حال الان با یک عدد دزیره شکلاتی مواجه اید !!!وقتی فهمیدم قندون بلورین دلاک افتاد و ش ت خیلی غمگین شدم خیلی نشستم کلی گریه ولی طبق خواسته خودش چیزی اونجا چه در اینستا چه در وبلاگ ننوشتم فقط عمیقا. اعوذ بالله من ال الرجیم
سوره واقعه :
إِنَّهُ لَقُرْآنٌ کَرِیمٌ (77) فِی کِتَابٍ مَکْنُونٍ (78) لَا یَمَسُّهُ إِلَّا الْمُطَهَّرُونَ (79) تَنْزِیلٌ مِنْ رَبِّ الْعَالَمِینَ (80)أَفَبِهَذَا الْحَدِیثِ أَنْتُمْ مُدْهِنُونَ (81)


که این [پیام] قطعا قرآنى است ارجمند (77) در کتاب. تحقیق درباره داستان خلقت بر حکمت

تحقیق درباره داستان خلقت بر حکمت لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 124 مقدمــــه هر موجودی در جهان ابتدائی دارد و انتهایی ، تولدی و موتی ، رشد و کمالی و بهاری . وقتی بهار می شود ، گویا که زمستان نبوده است ، . مهریه به معنای لغوی ، مهر مالی است که مرد در هنگام نکاح یا عقد به زن می پردازد و البته م م به پرداخت آن هست. این موضوع به معنای پرداخت مال در ازای همسر نیست، بلکه مهریه هدیه دادن از سر مهر و محبت به محبوب است و نشان عزت یک زن ، همچنین مهمترینش یک پشتوانه برای زن محسوب می شود زیرا در. مازگزار ناچار است که برای صحت و قبولی خود از بسیاری از گناهان اجتناب ورزد؛ مثلا، یکی از شرایط مشروع بودن و مباح بودن تمام وسایلی است که درآن به کار می‏رود، مانند آب وضو و غسل، جامه‏ای که با آن می‏گزارد و مکان گزار، این موضوع سبب می‏شود که گرد حرام نرود و در کار و ب خود از هر نو.
می گویند تماشاگران در جشنواره ونیز "شیرین" را هو کرده اند. خود کیارستمی اما گفته بود که این ش را بیشتر از بقیه دوست دارد و ی است که هیچوقت از دوباره دیدن آن خسته نمی شود. به نظر من شیرین اصلا یک بار دیدن نیست. من چند بار این را دیده ام، فکر می کنم این با وجود اینکه 113 بازیگر زن دارد، یک کاملا مردانه است و کیارستمی آن را بیشتر برای تماشاگر مرد ساخته است تا زن. زیادند مردانی که حوصله شان از دیدن این سر می رود. اما به نظرم این یکی از هوشمندانه ترین ها در کارنامه کیارستمی است. اولین نکته و پیامی که کیارستمی با این به من القا کرد این بود که مردها نمی خواهند و نمی توانند زن ها را به تماشا بنشینند. در دنیای قدیم را نمی دانم، اما در دنیای این روزها و در ذهن مردان (مخصوصا در جامعه ما) به زن بیشتر به عنوان یک کالا یا وسیله نگاه می شود تا یک وجود انسانی. کیارستمی خوب می داند که در درون هر زن تمایلی شدید وجود دارد به دیده شدن. نه تنها دیده شدن بلکه مور احترام و ستایش واقع شدن. او می خواهد به تماشاگر بگوید که در پشت این ظاهر برای یک زن، دنیایی دیگر از احساسات نهفته است و توجه ما را به آن جلب می کند. او می داند که هر زن مجموعه ی پیچیده ای ست از داستان ها، امیدها و رویاها که خیلی از مردها هیچگاه نمی خواهند و نمی توانند متوجه آن شوند. *.ع مربوط است به پشت صحنه شیرین (طعم شیرین)- ساخته مرحوم حمیده رضوی.
گویا هنوزن این پرشین بلاگ قاطی داره پست میذاری نشون نمیدا اختصاصی از حامی فایل پروژه پاو وینت مبانی نظری طراحی شهری با و پر سرعت . پروژه پاو وینت مبانی نظری طراحی شهری در 28 اسلاید         مقدمه: هر فضایی تبلور نیاز های جسمی و روحی انسان به شمار می رود = همواره پیوند بین بستر رفتار و آن رفتار وجود دارد. این بستر رفتارها هستند که ب. غروب آفتاب بود. ماه در میانه ی آسمان، خورشید را بدرقه می کرد. باد خنکی می وزید و نوازش گونه به صورتم می خورد. قدم می زدم و با هر قدم، وزن زمین را زیر پاهایم حس می . وارد کوچه ای شدم که آدم های در رفت و آمد، هر کدام نتی از موسیقی دلنواز و شورانگیز آنجا بودند . کاسه های آش وحلیم، سینی ه. سریال the expanse با فصل سوم سریال the expanse با کیفیت عالی قسمت 11 فصل سوم قرار گرفت  سریال the expanse سریال the expanse مشخصات سریال : منتشر کننده : یوز دی ال نام سریال : the expanse ژانر : درام , علمی تخیلی , معمایی شبکه پخش کننده : syfy سال های انتشار : 2015-2018 محصول کشور : امتیاز سریال : 8.4/10 اطلاعات بیشتر : imdb کارگردان : mark fergus, hawk ostby بازیگران : cas anvar, wes chatham, dominique tipper خـلـاصــــه داسـتـان : نین سفینه ی روکینانت یک کشتی متروکه را می یابند که رازی در آن نهفته است که شاید باعث انقراض نسل انسان ها شود…که میتوانید این سریال را از سایت یوز دی ال رایگان کنید.
سریال the expanse
سریال the expanse
سریال the expanse من عاشق الانم! اینجوری که اون اول اول کتابا و جزوه هام رو چیده باشم روی میز، بعد یدونه ش رو با خودم بیارم روی تخت، بعد ببینم عه، کتاب لازمه، برم کتاب بیارم، بعد برم خ ر بیارم، برگه بیارم، بعد از غدد بپرم به پاتو، بعد سوالِ ظریف یادم بیاد، ریه ی پاتو جواب نده، برم د رو بیارم؛ بعد خ. گروه مبلمان اداری فضاگویا تولید کننده انواع مبلمان اداری مدرن و مبلمان اداری کلاسیک با تکیه بر علوم روز دنیا و تجهیزات و ماشین آلات مدرن به تولید بهترین نوع میزهای اداری که شامل میز مدیریتی، میز کارمندی، میز ، میز کار گروهی، میز پذیرش و میز پذیرایی پرداخته است. برخی مدیران و کارفرمایان با تصور اینکه میز و صندلی اداری ارزان قیمت می تواند همان کارایی محصولات شرکت های معتبر تولیدی مبلمان اداری را داشته باشد اقدام به ید این محصولات می نمایند در صورتی که تولید مبلمان اداری باید بر اساس دانش، تجربه، تخصص ساخته شود و تنها داشتن تجربه کافی نیست. قیمت مبلمان اداری با توجه به رنگ، طرح و کیفیت و کارایی متفاوت است ولی باید توجه داشت که کیفیت را به هیچ وجه نباید نادیده گرفت. ع میز اداری-شرکت نبلمان اداری فضا گویا میزهای اداری در فضا گویا شامل دسته های مختلف می باشند که هر مجموعه با توجه به نیاز و کاربری که دارد بتواند بهترین و مناسب ترین میز اداری را انتخاب نماید. فضا گویا در تمامی میزهای خود با رعایت اصول ارگونومی، عدم خستگی کارکنان در نشستن های طولانی مدت را تضمین می نماید و در نتیجه موجب افزایش کارایی پرسنل می شود. شرکت تولید مبلمان اداری فضا گویا پیشرو در تولید انواع مبلمان اداری با در نظر گرفتن نیاز مشتریان و توجه به سلامتی و راحتی افراد مشاوران متخصص خود را معرفی کرده تا شما بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت یداری کنید. is there something i should know?
something you wont tell me,
i can see it in your eyes
there's nothing left for you to hide...

is there somewhere we can go?
somewhere that we could speak
if there was time, could you still find piece of mine, some kind of love...
but if you stay,
i know i throw it all away
and if you go,
i know i find my way back home... you say i give it all away
leave nothing to imagination
where still i know. شغل نون و آب داری به نام حق العمل کار گمرک آیا می دانستید که برخی تنها با هدف راه انداختن کاری به نام حق العمل کار گمرک اقدام به دریافت کارت بازرگانی می کنند؟ آیا می دانید که حق العمل کاری تنها مختص افراد حقوقی نیست و افراد عادی هم می توانند این کار را به عنوان یک شغل انجام دهند؟. بنام خدا امری ثابت شده است که روزه داری باعث افت قند روزه دار می شود و افت قند هم مسبب اصلی عصبانیت و ایجاد چالش . اما هرگز دیده نشده که باعث اختلال در عقل ی شود اما گاهی ممکن است. الم شنگه ای به پا شده و آرامش اداره بهم ریخته است . دعواست و گویا خیلی هم جدی است . همکار خانمی که به شد. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} مقاله کامل در مورد بیکاری لینک پرداخت و *پایین مطلب* فرمت فایل:word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: 53 فهرست و توضیحات:. امشب چه شبی روشن و زیبا و مصفاست احسنت، به این جشن دل انگیز که ب است
گویا که گلی پای نهاده ست به گیتی کز فرّ و شرف، آبروی جمله ی گلهاست . . .
تولدت مبارک امشب چه شبی روشن و زیبا و مصفاست احسنت، به این جشن دل انگیز که ب است
گویا که گلی پای نهاده ست به گیتی کز فرّ و شرف، آبروی جمله ی گلهاست . . .
تولدت مبارک آموزش تمدید مدت زمان نسخه آزمایشی ویندوز سون تا 120 روز به شکلی کاملأ قانونی شما میتوانید بدون مشکل از ویندوز سون استفاده کنید. اما طبعأ این راه ها غیر قانونی هستند! اما برای رفع این مشکل یک راه بسیار عالی و صد البته کاملأ قانونی وجود دارد! ابزار مخفی در درون ویندوز ویستا توسط خو. بازی جدید با طراحی خارق العاده در سبک بازیهای اکشن-نقش آفرینی از استودیوی fdg entertainment برای اندروید است که ساعت ها پیش به صورت رایگان در مارکت بزرگ گوگل منتشر شد و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم همزمان با انتشار ان را حضور شما دوستداران بازیهای خاص اندروید معرفی کرده ایم! بازی oceanh.
شاید باورش سخت باشد ولی تاکنون ثابت شده است که مهره مار با انرژی نهفته در خود به طرز شگفت انگیزی به انرژی آلفای انسان قدرت میبخشد و موجب چند برابر شدن توانایی های ذهنی و جسمی، روحیات ، سلامتی و اعتماد بنفس خواهد شد.
با به همراه داشتن مهره مارتوجه و علاقه افراد به سمت شخص دار. از مراسم اطلاع قبلی داشت/ گویا شهردار سرگرم اموری غیر از مدیریت شهری است احضار شهردار تهران به دادسرا در پی برگزاری جشن روز زن/ از مراسم اطلاع قبلی داشت/ گویا شهردار سرگرم اموراتی غیر از مدیریت شهری است دادستان تهران از احضار شهردار تهران به دادسرا در پی برگزاری جشن روز زن خبر داد. عباس جعفری ت آبادی دادستان تهران در سی امین جلسه شورای معاونان دادسرای تهران، که روز شنبه نوزدهم اسفندماه با حضور معاونان و س رستان نواحی دادسرای تهران برگزار شد از شورای شهر تهران خواست بر اقدامات شهردار نظارت کند. وی با خاطر نشان ساختارشکنی از طریق اجرای برنامه در جشن شهرداری تهران به مناسبت روز زن، با رد توجیهات ارائه شده از سوی عده ای برای این بخش از مراسم، اظهار کرد: عده ای در صدد توجیه برآمده اند و از جمله گفته اند که توسط چند کودک به عمل آمده است و یا اینکه شادی در حرام نشده است و لذا فاقد اشکال است؛ این توجیهات بی اساس است، چرا که با شادی مخالف نیست اما حتما با ابتذال مخالفت دارد. http://javaninews.ir از دستش ناراحتی خیلی زیاد. و به روش هم میاری. و بعد از خودت ناراحت میشی که چرا به روش آوردم و چرا من همیشه گند میزنم. به این میگن نحس بازی گویا...

زندگی و شه مهاتما گ گ
در این سوی جهان، ما سعی کردیم تا پلی میان دو جهان بزنیم که بتوان از آن بالا رفت و به آرامش رسید، آرامشی که شما نتوانستید در جهان برقرار کنید. ما می دانیم که چنین چیزی تنها با حقیقت ممکن است، با آگاهی و ارتباط میان زندگان و مردگان. رهایی جهان در این نهفته است. ● مهاتما گ سی ام ژانویه ۲۰۰۸ شصتمین سالروز ترور مهاتما گ توسط یک هندوی افراطی است که فکر می کرد گ نسبت به مسلمانان بدلیل تز «وحدت روح» ادیان، بیش از حد تساهل و مدارا به ج می دهد. موهنداس کَرُمًچند گ در تاریخ ۲ اکتبر ۱۸۶۹ در پوربندر هند به دنیا آمد. پدرش کارمند ت و مادرش زنی نجیب و فداکار بود. گ به پیروی از خانواده، به آیین هندو- بو «جُین jains» گروید. گ تا زمان در هند بود و هنوز سیزده سال بیشتر نداشت که ازدواج کرد. در حالی پا به ۱۹ سالگی گذاشت که با چهار فرزند راهی انگلستان شد و در رشته حقوق ادامه تحصیل داد. در ۲۴ سالگی مدتی بعد از فوت مادرش به آفریقای جنوبی رفت و بعد از سه سال تجربه ی رو مه نگاری و وک ، با شه ی مبارزه با ظلم و بی عد ی به هند بازگشت. او در این دوران مقاله هایی در مورد آنچه استعمار به جهان سوم تحمیل می کند نوشت که باعث شد بارها به زندان برود و خشم استعمارگران اروپایی را برانگیزد. ادامه مطلب امروز صبح هرچی گوشی زنگ خورد نتونستم بیداربشم..سردم بود.با این صحبت که ادارات ساعت۹ باز میشه.عجله نکن..تا ۷:۳۰خو دم.بعد بیدار شدم و برا یخودم نیمرو ساندویچ درست و گوجه هم گذاشتم وسطش تا ناهار بخورم.چایی خوردم و یکم اماده سازی و رفتیم با مامان سمت پست و دیدم ساعت ۹۷ باز بوده!!پست ک. تاثیر مدیریت و ی بر توانمند سازی نیروی انسانی سازمان ها rss feed. تاثیر مدیریت و ی بر توانمند سازی نیروی انسانی سازمان ها تاثیر مدیریت و ی بر توانمند سازی نیروی انسانی سازمان ها تاثیر مدیریت و ی بر توانمند سازی نیروی انسانی سازمان هادسته: مدیریت بازدید: 31 بار فرمت فایل: doc حجم فایل: 116 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 19 به طورکلی آنچه که توسط مدیران و کارکنان در اجتماع، شرکت های غیرانتفاعی و نهادهای و نظایر آن در رابطه با توانمندسازی به کار می رود را شامل می شود در این مقاله تلاش می شود تا نقش ی درتوانمندسازی کارکنان تبیین شود قیمت فایل فقط 26,500 تومان پس از پرداخت، لینک فایل برای شما نشان داده می شود. پرداخت و سازما ن ها همواره نیاز به تغییرات ریشه ای و خلاقیت ها ی کاری دارند ؛نیروی رقابتی جهانی، سازمان های امروزی را مجبور کرده است که بعد از ده ها سال ادامه روش ها و رویه های کاری ثابت خود، روش ها ی کاری جدید را در پیش بگیرند، به گونه ای که سازمان ها دارای ثبات کاری نبوده واز نوعی ثبات نسبی برخوردارند. و برای اینکه از قافله رقابت عقب نیافتند اکثر این سازمان ها توجه خود را معطوف به ان سازمانی کرده و با شجاعت و جسارت خاصی سعی در ایجاد تغییرات بنیادی در درون سازمان دارند، چرا که ی با ایجاد تغییر سروکار دارد. لذ ا وجود ی در چنین نهادهایی مانند ها مست م تغییر و تحول ، موفقیت،یادگیری مستمر و توانمندسازی می باشد. ی در سازمان و مدیریت، به عنوان چالش قرن حاضر ، مدیران سازمان ها باید ا اما با این پدیده نوپا دست و پنجه نرم کنند .نقش ان تحریک و بر انگیختن کارکنان با استفاده از چشم انداز بر اساس ارزش های انسانی می باشد تا کارکنانی توانمند، دارای بهره وری بالا، متعهد و با انگیزه را تربیت و پرورش دهند . از طرفی دیگر، مهمترین عامل بهره وری در سازمان ها و در نهایت کل جامعه ، منابع انسانی است . تردیدی نیست که شکوفایی هرجامعه ای در بهبود و پرورش منابع انسانی آن نهفته است ؛ بدین سبب است که مسئولان با یاری متخصصان و منا بع انسانی توجه خاصی را به پرورش کارکنان مبذول می دارند . این مقاله قصد دارد به صورت اجمالی موضوع توانمندسازی ،ریشه ها و عوامل موثر را بیان کند که باعث عدم اجرای موفقیت آمیز توانمندسازی واقعی در سازمان ها می شود. در ابتدا به بررسی ارزش های نهفته در نظریه توانمندسازی، خصوصاً آن مواردی که در محیط های کاری متداول است پرداخته می شود. اگرچه تمرکز اولیه بر روی سازمان های بازرگانی است؛ ولی به طورکلی آنچه که توسط مدیران و کارکنان در اجتماع، شرکت های غیرانتفاعی و نهادهای و نظایر آن در رابطه با توانمندسازی به کار می رود را شامل می شود. در این مقاله تلاش می شود تا نقش ی درتوانمندسازی کارکنان تبیین شود . قیمت فایل فقط 26,500 تومان پس از پرداخت، لینک فایل برای شما نشان داده می شود. پرداخت و برچسب ها : تاثیر مدیریت و ی بر توانمند سازی نیروی انسانی سازمان ها , مدیریت آموزش , مبانی سازمان , مدیریت خدمات , مدیریت راهبردی , خلاصه کتب مدیریت , مدیریت و تکریم مشتری , مدیریت بحران , مدیریت مصرف , مدیریت نوآوری , مدیریت تبلیغات , مدیریت بانکداری , جامعه شناسی سازمان , مدیریت تعارض , مدیریت انتقادی , مدیریت انسانی , مدیریت بازاری , مدیریت مشارکتی , معرفی کتب مدیریت , مدیریت رسانه و ارتباطات , م برای توضیحات بیشتر و کلیک کنید زمانی که صحبت از مبلمان به میان می آید معمولا فکرها به سمت دکوراسیون منزل و اتاق پذیرایی و نشیمن می رود اما مهم ترین بخشی که در تهیه مبلمان باید به آن توجه ویژه ای کرد اتاق کارمندان برای تهیه میز اداری، اتاق مدیر برای تهیه میز مدیریت و به طور کلی تهیه مبلمان اداری استاندارد و کارآمد برای کارمندان هر شرکتی است.یکی از متخصصان امور ب و کار بر این عقیده است که در رابطه با مدیران و صاحبان ب و کار که هنوز هم به صورت کاملا سنتی به کار نگاه می کنند تهیه مبلمان اداری مدرن و استاندارد را با در نظر گرفتن قیمت مبلمان اداری کاری بیهوده و هزینه بر در نظر می گیریند در صورتی که تهیه و ید منطقی و درست مبلمان اداری نه تنها کارایی کارمندان را افزایش می دهد بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت برای آن حرفه محسوب می شود.صنعت مبلمان در ایران به طور کلی قدمتی 100 ساله دارد از مبلمان اداری تا مبلمان منزل، از ساخت سنتی تا تهیه و تولید مبلمان مدرن با در نظر گرفتن استاندارد های ساخت مبلمان متناسب با فرم بدن انسان که شرکت فضا گویا یکی از تولید کنندگان مبلمان اداری در سه بخش عمده طراحی، تولید، ارایه بوده و از ب و کارهای موفق در امر تولید صندلی کارمندی، میزهای مدیریتی، میز اداری، میز کنفرانس، میزهای کارمندی، میز ، مبلمان اداری لو و ... می باشد.شرکت مبلمان اداری مدرن فضای گویا در دهه سوم فعالیت شرکت فضای گویا ش در عرصه طراحی و تولید مبلمان اداری، رویکرد توسعه ای و پیشرفت، همواره مدنظر مدیریت ارشد و پرسنل مجرب شرکت بوده است. که این امر همواره شرکت را در صدر اجرای پروژه های بزرگ ملی در صنایع مختلف قرار داده است. چابکی ب و کار و وجود ساختار مناسب و مبتنی بر رویکرد فرآیندی، سرعت و کیفیت را با هم برای تحقق خواسته های مشتریان به ارمغان آورده است. اختصاصی از حامی فایل خط شناسی با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 9   « خط شناسی » دستخط هر اسرار نهفته ای را در مورد شخصیت او آشکار می کند. تحلیل دستخط هرفرد می تواند بیش از 100 خصوصیت از شخصیت او را برای ما معرفی کند و ما می تو.
رحمت واسعه آیت الله العظمی محمدتقی بهجت مرکز تنظیم و نشر آثار آیت الله بهجت
«رحمت واسعه» بیان خصایص رحمت واسعه ی خدا، حضرت سیدال (ع) در اشارات فقیه عارف، حضرت آیت الله العظمی محمد تقی بهجت قدس سره است که به کوشش گروهی از محققین، گردآوری و تنظیم شده است. عشق به سیدال در حضرت آیت الله بهجت نمود بارزی داشت. این امر در شخصیت آن مرجع فرزانه، در دو بُعد، ظهور یافته بود: اول، سیره و روش و دوم، گفتار و بیان ایشان. کتاب پیش رو با تکیه بر همین دو بُعد گردآوری شده است تا به لطف پروردگار، گامی در همان مسیری باشد که آغاز آن از انبیا و اوصیای الهی (ص) بوده است.
این کتاب سه بخش دارد: ۱- روایتی کوتاه از سیره و روش آن عالم ربانی، ۲- گزیده ای از بیانات حضرت آیت الله العظمی بهجت (ره) و ۳- پرسش ها و پاسخ ها.
بخشی از این کتاب: رسول خدا (ص) فرمود: «اگر همۀ مردم بر محبت علی بن طالب (ع) گِرد می آمدند، هرگز خداوند آتش جهنم را نمی آفرید.» ولی ما قدردان اهل بیت (ص) نیستیم، مثل انی که گنجی در خانه دارند؛ ولی گویا ندارند و از آن غافل محض اند! بلکه کار و حال ما بدتر از آن هاست. گویا مانند انی که به ت اعتقاد ندارند، ما نیز المؤمنین (ع) را نداریم و مانند آن ها زندگی می کنیم که آن حضرت را ندارند. بااینکه قرآن را در یک دست و عترت را در دست دیگر داریم؛ ولی گویا دستمان خالی است و هیچ نداریم و سنگینی آن ها را احساس نمی کنیم. گویا چیزی در اختیار ما نیست! از مرحوم حاج شیخ عبدالکریم حائری (ره) نقل شده که فرمود: «سنی ها عترت را ضایع کرده اند و شیعه ها قرآن را». ولی بنده به گمانم اگر ی یکی از این دو را ضایع کند، دیگری را هم ضایع خواهد کرد و هر دو با هم وحدت دارند. انسان باید یا لجوج و معاند باشد یا جاهل که نفهمد علی و اولادش (ص) در صف عادلین و متّقین و صادقین اند و دشمنان آن ها در صف فاسقین و فاجرین.
طاقچه
با دیدن کوه و گردش در آن اولین چیزی که از آن میبینی و به آن فکر می کنی نماد استقامت، قدرت و پایداری آن است،
یعنی این همه زیبایی و گل و بلبل و منظره چشم نواز در همین بلندی ، استقامت و قدرت
و پایداری نهفته است...
تک درخت

تا زیرساخت قدرت و پایداری نباشد خبری از زیبایی های دیگر ممکن نیست...
هر وقت به کوه نگاه می کنم یاد شعر مرحوم علی اکبر گلشن می افتم که میگه:
بــرو قــوی شو اگر راحت جهان طلبی
که در نظام طبیعت ضعیف پایمال است.
پس اگر عزت، نصرت و نجات می طلبیم برویم و قوی شویم( اعم از مادی و معنوی).


به خدا توکل کنیم و عجز و ناتوانی خدای نکرده به خود راه ندهیم و نگوییم اگر این می یا آن می یا چنین می شد و چنان می شد... (ولو القی معاذیره 15القیامه) بلکه بگوییم تقدیر الهی ست.


یعنی با بهانه ها خود را فریب و اغوا نکنید؟.. وقتی که می دانید هرچه مربوط سعی و تلاش خود تان است.. لیس للانسان إلا ماسعی . و.. یا ایهاالذین أمنوا علیکم أنفسکم. 105 المائده. پس تجدید نظر و عمل کنید که همین تقدیر الهی است.
باز یه شعر هم در این زمینه از « پارسا بلخی » یادآوری کنم :

بی رنج، زین پیاله ی می نمی خورد
بی دود، زین تنور به نان نمی دهند
تیمارکارخویش تو خود خور،که دیگران
هرگز برای جرم تو، تاوان نمی دهند
.
تک درخت

باورها، ارزش ها و معیارها، اسکلت رفتاری ما را شکل می دهند. باورها موتور محرک و انگیزه بخش ارزش ها در زندگی هستند. هر رفتاری که انجام می دهیم به علت باورهای نهفته در پشت آن رفتار است که ممکن است حتی در دوران کودکی شکل گرفته باشد. مثلا اگر ی ابراز کند که ارزش مهم او ثروت یا سلا.
تحقیق موضوع اصول س رستی 42 لینک ید پایین توضیحاتدسته بندی : ووردنوع : .doc ( قابل ویرایش اماده پرینت )تعداد : 41 صفحه قسمتی متن : مرکز اموزش فنی شماره 2 تهراندرس:اصول س رستی :جناب اقای منتصریتهیه تنظیم :حمید رضا اردلان مرئیشماره دانشجویی:80134060(مقدمهاگر تامین مجموعه دستاوردهای فرهنگی بشر (هنر، ادبیات، فلسفه و…) اشیاء وسایلی که لوازم زندگی ما عنوان «بشر قرن بیستم» تشکیل داده اند، بیفکنیم، اسانی درمی یاییم که حتی ساده لوازم موجود مجموعه (مثل میز، صندلی …) محصول خلاقیت ونواوری شمندانی بوده که طول سالها پردازش شه نظریه ابتکارها شکل امروزین خود امده ودر ‎اغاز ابت شکل خود ذهن یک انسان خلاق وجود امده ، سپس مسیر گذشت زمان پیشرفت دانش تکامل یافته است. اصل حتی رشد ذهن بشر گیرد. شک بشر اغاز ظهور کره خاکی دارای ذهنی تهی بوده که طریق گیر شدن جهان پیرامونش ، بذرهای نهفته درون خویش شکوفا نموده امروز مفاهیم ذهنی بشر روزگار ما ، مجموعه طرحهای تکامل یافته تشکیل داده اند که گذشته شکلهای ابت ذهن هزاران شمند خلاق جوانه زده هر یک بنا قدر نبوع نو اوری خویش تکمیل انها کوشیده است؛ فرایند متفکران کارگیری عناصر درست محصولات تلاش پیشینیان بالفعل استعداد نهفته خویش افزایش توان درست دیدن بودها نبودها، جهت ایجاد ارائه یک مفهوم نظریه جدید – که گاه نظریه پیشین تباین داشته باشد- گام برداشته اند توانسته اند واقعیتی نوین دستاوردهای مادی معنوی بشر بیفزایند . بدیهی که قدرت خلاقیت بشر زمینه خاصی نداشته ، بلکه گواهی تاریخ عرصه کلیه فعالیت خویش طی قرون نواوری ، ابداع ، عرضه تکمیل انچه پیشتر نبوده، دست یازیده ؛ مثال یکی جالبترین زمینه ها، نواوری بشر ایجاد زبان است. براستی ادمی چگونه سخن گفتن رسید؟ سوال فوق پاسخهای متنوعی ارائه شده شده است؛ پاسخ درست هر چه باشد ، شک گیرنده واقعیت که بشر روزی اقدام تعیین قرار داد کرده . مثال وسیله که بدان نویسند، قلم نامیده واین لفظ نشانه مفهومی قرار داده که ذهن بیان قبلا واژه نداشت ، وامروز انباشتگر ذهن ما نامها وواژه حاصل نواوری خلاقیت گذشتگانی که رنج تعیین لفظها مفاهیم ذهنی برخود هموار نموده اند؛ اینک پرسش بجاست که چرا بشر تنها کاروان حیات ، قادر خلاقیت (به معنای ابداع)می باشد؟ خداوند درقران شناخت «خویش»و «هستی»، انسان دعوت تدبر ایات خویش کند ؛ ایات نشانه که کوچکترین ذره اجرام اسمانی ک شانها ، جلوه های قدرت خلاقیت خلاق ازلی ، هستند ؛به زیباترین ونیکوترین وجهی اندام نیستی ، خلعت هستی پوشانده وبه لذت بودن
دریافت