در جستجوی حقیقت - اخبار روز


آیا زن، خداست یا ؟

( طرح یک نامه)


آقای مجموعه آثار شما چیزی جز جمع شدیدترین تضادھا و ھذیانھا نیست و ھر خواننده ای
براستی عقل خود را از دست می دھد. ولی بدترین این تضادھا را درباره ھویت زن نگاشته اید. در برخی
موارد زن را ظھورجمال خدا در عالم خاک و مظھر فطرت قدسی . حقیقت اینه که من رشته ام ریاضیه و رتبه ام شده ۵۷۶ و نمیدونم چه غلطی باید م : مصلحت ذبح شرعی میکند حقیقت را ! تا ابن ملجم بتواند شهید کند علی را ادامه مطلب حقیقت ! این واژه ی بی تملک لعنتی این واژه ی بیش از حد عظیم خیلی بزرگ برای جثه ی کوچکم حقیقت! همان هیولای زشت بزرگ زیر تخت خواب بچگی هاست که از ترسش زیر پتو قایم میشدم و گرما خیس عرقم میکرد ولی جرئت سربر آوردن نداشتم حقیقت! شکل نوشتاری ترسناکی هم دارد ح ، قاف ، ی ، قاف ، ت مثل گرمای .
پکیج mixamo zombie character contest pack از سری پکیج های شرکت قدرتمند mixamo می باشد که شامل تعداد کاراکتر زامبی همراه با انواع مختلف انیمیشن ها می باشد. این پکیج شامل ۱۴ مدل با کیفیت کاراکتر زامبی می باشد. این پکیج تمامی چیزهایی که کاراکترهای زامبی نیاز دارند را در خود جای داده است. بیشتر از ۲۵ انیمیشن عمومی و انیمیش مخصوص کاراکترهای زامبی می باشد. همچنین یک blend tree سیستم مکانیم در این پکیج قرار داده شده است. همه ی انیمیشن ها و کاراکتر ها در ح humanoid قرار دارند و تعامل خوبی با سیستم مکانیم دارند.
image result for mixamo zombie character contest pack


کامل ترین ربات جستجوی ایرانی و خارجی و جستجوی کارتون و مستند در تلگرام
[email protected] کافیه فقط اسم رو بفرستید ربات جستجوی
ربات جستجوی کارتون و مستند
در خیلی از سایت های خارجی و ایرانی این پکیج رو پولی گذاشتن ولی من برای شما این پکیج رو رایگان میزارم
202m حجم


قیمت در فروشگاه اصلی:
150 دلار (450000 تومان)

قیمت در وبلاگ ما رایگان


برای از قندشکن یا تغییر دهنده استفاده کنید


کامل ترین ربات جستجوی ایرانی و خارجی و جستجوی کارتون و مستند در تلگرام
[email protected] کافیه فقط اسم رو بفرستید ربات جستجوی
ربات جستجوی کارتون و مستند سلام .سالها از عمر من به فکر درباره دین گذشت .بارها از خود پرسیدم درست کدام است چه راهی چه فلسفه ای چه شه ای ....تا اینکه به این نتیجه رسیدم فقط یک حقیقت وجود دارد ماورای همه فکرها ادیان ایدئولوژی ها ....همه چیز خداست .فقط اوست ....او تصمیم میگیرد میخواهد .قدرت مطلق .دین هم فقط تسلیم بو. چهارمین روز از سقوط هواپیمای مسافربری؛ تهران - یاسوج
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از پیش بینی آغاز عملیات جستجوی اجساد جانباختگان پرواز تهران- یاسوج از روز چهارشنبه خبرداد.


«امان الله جهانبین» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: امروز صبح دو فروند بالگرد و هلال احمر به ارتفاعات دنا و محل حادثه سقوط پرواز تهران- یاسوج پرواز د که به علت سرعت وزش باد، شرایط جوی و میزان برف نتوانستند در منطقه سقوط هواپیما فرود بیایند.
وی اظهارکرد : این بالگردها مجبور شدند در ارتفاعات پایین تر فرود آیند. یک تیم 6 نفره را جهت ارزی و شناسایی محل حادثه پیاده د تا به صورت پیاده به محل وقوع حادثه حرکت کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین دو کمپ در ارتفاعات 3100 متری و 3800متری ایجاد شده که در هر کمپ 6 نفر در قالب یک تیم از و جمعیت هلال احمر حضور دارند که بعنوان پشتیبان تیم اول یا صعود کننده هستند.
جهانبین تصریح کرد: هم اکنون تیم هلال احمر در محل وقوع سقوط پرواز تهران- یاسوج حضور دارند و هنوز نیز ارتباطی با آنها نداشته ایم. این تیم در حال ارزی منطقه هستند و در صورتی که از اجساد جانباختگان مشاهده د با خود به پایین انتقال می دهند.
وی اضافه کرد: پس از بازگشت از محل حادثه با توجه به اطلاعات و تصاویر جمع آوری شده، شناسایی منطقه انجام می شود تا برای عصر چهارشنبه و روز های پنجشنبه و که هواشناسی پیش بینی کرده هوا مساعد خواهد بود، برای آغاز عملیات جستجوی باقی اجساد با حضور تیم های تخصصی جمعیت هلال احمر، ، و کوهنوردان آماده شویم.

داغــلاری ائن پیادا یـؤل ن تن پیادا گئدیرم حاققا چاتام او آتلــی من پیادا فلسفه هستی براساس چه اصولی بناشده است ، اگر به همه چیز هستی بنگریم به چگونگی وجود ، به روند جریانات موجودات ، به حالات و شکل های گوناگون حیان ، به نحوه وجود و شکل گیری پدیده های جهان ، به تولد و مرگ ، به شی. پاو وینت درباره جستجوی ممنوع این محصول در قالب پاو وینت (power point) و قابل ویرایش در 34 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاو وینت و اطمینان از ید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر ید کنید. لینک پایین صفحه فهرست مطالب مقدمه و تاریخچه جستجوی موضعی (local search) ترفند ts : لیست ممنوع معیارهای آزادسازی از tabu معیارهای توقف الگوریتم اولیه intensification و diversification در ts مقایسه sa و ts مساله k- ...
دریافت فایل #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} مقاله درمورد گزینش های ما در عشق از دیدگاه روانشناسی 12ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد ص. دوستت داشتم گویی هنوز هم دوستت می دارم و این احساس مدتی پابرجاست اما بگذار عشقم بیش از این تو را نیازارد آرزویم این نیست که سبب درد و رنج تو باشم دوستت داشتم و با تو شناختم نومیدی را رشک و شرم را ، اگرچه بیهوده در جستجوی عشقی لطیف تر و حقیقی تر از عشق من باش چرا که خدا به تو بخشیده. کتاب حقیقت و زیبایی - درس های فلسفه هنر تألیف بابک احمدی انتشارات مرکز موضوعات زیبایی شناسی هنر فلسفه تعداد صفحه : 598 وزن : 840 کد محصول : 000385 کتاب حقیقت و زیبایی - درس های فلسفه هنر به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی عصر کتاب تهیه فرمایید p o_۲۰۱۷-۰۷-۲۲_۱۳-۴۲-۲۷.jpgمعاون عمرانی فرماندار دزفول گفت: ساعتی پیش دریچه های سد دز به منظور کاهش دبی آب و تسهیل عملیات جستجوی مفقودان حادثه دز به صورت موقت بسته شد.عبدالحسین پوررکنی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: با هماهنگی با مسئولان سد دز به منظور کاهش دبی آب در رودخانه و تسهیل عملیات جستجوی سه مفقود حادثه دز، به صورت موقت و برای مدت کوتاه سد دز بسته شد.وی افزود: روز گذشته نیز دو مرتبه سد دز جهت کاهش دبی آب بسته شد که هر مرتبه دبی آب در رودخانه حدود 100 مترمکعب کاهش می یافت.معاون عمرانی فرماندار ویژه دزفول با اشاره به برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان، تصریح کرد: هم اکنون با حضور مسئولان هلال احمر، شهرداری دزفول و مدیریت بحران خوزستان، این جلسه به منظور انجام آ ین هماهنگی ها برای ادامه عملیات جستجوی مفقودان حادثه دز در حال برگزاری است. سرآغاز کار هنریسرآغاز کار هنریاین کتاب چ به مباحثی در خصوص فلسفه هنر، زیباشناسی و ارتباط هنر و طبیعت اختصاص دارد .این مباحث ابتدا در قالب سخنرانی مطرح شده است. مارتین هیدگرمباحثی از این دست را بررسی و تفسیر می کند :
کار و حقیقت - حقیقت و هنر- افادات در فلسفه و سرآغاز کار هنری - اصول یک فلسفه هنر که بر مبنای پرسش از ذات وجود به عنوان رویداد بسط یافته است - حقیقت به مثابه ناپوشیدگی - تحقق حقیقت در کار هنری - ذات هنر.
دریافت فایل
سرآغاز کار هنری

کاربران نرم افزار ورد برای یک بار هم که شده از قابلیت جستجوی آن استفاده کرده اند. اما خیلی از کاربران با امکان جستجوی پیشرفته در این نرم افزار آشنایی چندانی ندارند. در ادامه مطلب با ترفندها همراه باشید تا با این قابلیت آشنا شوید. ادامه مطلب پریزاد قصه های شبانه؛ به چه می شی وقتی نگاهم در چشمانت می شود. وقتی سکوت می کنی و از زیر چتر مژگانت، ناگزیرِ صدایم را می ‎شکافی؛ درک را دار می کنی؛ تار و پودش را به هم می بافی تا به جان مشوش واژه هایم برسی... در جستجوی چه هستی، وهم حقیقت آلود! در پس این آذرمتولد؛ بیداد رنگ هاست غوغ. هیچوقت روزی را که به معنای واقعی فرو ریختم را نمیتوانم فراموش کنم.. حتی نمیتوانم ان را انگونه که خالی شوم بیان کنم.. هیچوقت نتوانستم درد را بنویسم.. گاهی نفهمیدن حقیقت خیلی خوب است.. کاش ما هیچکدام حقیقت را نمیفهمیدیم.. ما خانوادگی درد میکشیم.. و این درد کم نمیشود.. من میدانم.. خواب . به جستجوی تو،ای عشق، تا کجارفتم ز قله های مه آلود ، تا خدا رفتم به یاد گمشده ی سال های کودکیم به شهر خاطره ها و گذشته ها رفتم هنوز قصه ما بر سر زبان ها بود ز هر طرف که گذشتم ، به هر کجا رفتم ز جاده های شقایق ، ز کوچه ی گل سرخ به جستجوی تو ، ای بوی آشنا رفتم به شوق دیدن تو ، ای پرنده ی غمگین هزار بار من این راه رفته را رفتم گهی نشان تو را از ستاره پرسیدم گهی بدان چمن سبز و دلگشا رفتم بیا که بی تو غزل بر لبم نمی جوشد چو قصه های قدیمی ز یادها رفتم
تحقیق-بهترین-شیوه-های-دعوت-به-مسجد-و- -خواندن
تحقیق بهترین شیوه های دعوت به مسجد و خواندن
فرمت فایل ی: .doc
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 33
حجم فایل: 388 کیلوبایت
قیمت: 18500 تومان

توضیحات:
تحقیق بهترین شیوه های دعوت به مسجد و خواندن، در قالب فایل word و در حجم 33 صفحه.


بخشی از متن:
یکى از روش های تقویت پیوند بین مسجد و جوانان، رفع نیاز فکرى و معنوى جوانان می ‏باشد. جوانان دارای ذهن خلاق و جستجو گرى می باشند و دائما در جستجوی کشف حقیقت و حل مسائل و پاسخ گویى به شبهات‏اند. علاوه بر آن امروز شبهه افکنى در حوزه فرهنگ دینى یکى از پر خطرترین جلوه‏هاى تهاجم فرهنگى و...
فهرست کلی:
کارهایی که باید در مسجد انجام شود
جماعت مسجد چگونه باید باشد
توصیه های اجتماعی
همدلى
هیئت امنای مسجد
بهترین آداب خواندن
علل کاهلی ی والدین و مربیان
علت کاهلی فرزندان
را ارهای جذب دانش آموزان به (مهم ترین بحث)
ابزارهای تقویت ایمان
شرائط ی که قرآن از ما خواسته است
سوالات طلایی از خود
چه کار کنیم که خواندن برای ما مهم باشد
آثار پزشکی
و امواج مغزی
و بارهای الکتریکی


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاو وینت جستجوی دودویی پاو وینت جستجوی دودویی 10 اسلاید در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است روش جستجوی دودویی اگر آرایه ای که عمل جستجو درآن انجام میشود، مرتب باشد،جستجوی دودویی در آن انجام خواهد شد .در این روش نسبت به روش ترتیبی ، با تعداد مقایسه کمتری می توان عنصر مورد نظر را یافت.الگوریتم این روش بدین ترتیب است:عنصر وسط آرایه پیدا می شود و با مقدار قابل جستجومقایسه می شود.اگر با هم برابر باشند ، جستجو خاتمه می یابد.در غیر این صورت ، اگر مقدار مورد جستجو از عنصر وسط بزرگتر باشند ،جستجوی بعدی در نیمه بالای آرایه انجام می شود.هر یک از این دو نیمه که انتخاب شود، با آنها مثل آرایه کامل برخورد می شود.یعنی ، در این نیمه عنصر وسط پیدا می شود وبا عنصر مورد جستجو مقایسه می گردد و براساس نتیجه ، آرایه باز هم به دو نیمه ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دانشجویان محترم،با سلام،لطفا برای دریافت فایل های مربوط به جستجوی کلی فرم ها بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.در ضمن این فایل ها یکبار توسط من شده اند، پس در صورتیکه شما نفر دومی هستید که فایل ها را می نمایید لطفا نام خود را در بخش نظرات بنویسید تا 0/5 کلاسی به نمرات شما اضافه گرد. حقیقت لغزش لغزش حقیقی است که در افراد هم وابسته همچون افراد معتاد و الکلی رخ می دهد.برخی ممکن است فکر کنند که در هم وابستگان لغزش به اندازه ی معتادان و الکلی ها خطرناک نیست،اما حقیقت چیز دیگری است.لغزش هم وابستگان نیز ویرانگر است،لغزش در هم وابستگان موجب بروز مجدد احساس عدم ام. دروغ، اغلب تنها مُبیّن این ترس است که مبادا حقیقت خُردت کند. دروغ انعکاس حقارت ماست، انعکاس گناه است. فرانتس کافکا در فضای درمان این حقیقت نیست که تو را د می کند ، حقیقت هر چند ناگوار ، زشت و ناپسند اما با بیان صادقانۀ آن تو را یام می بخشد . شاید که در زندگیت تکانه هایی که حیات رو. در جستجوی خوشبختیھیچ جستجوئی احمقانه تر از جستجوی خوشبختی نیست زیرا خوشبختی در وجود ماست ھمانطور کهبدبختی.لذا جستجوی خوشبختی و برنامه ریزی برای دست یافتن به آن به مثابه دنبال نخود سیاه رفتن است .برای رسیدن به خوشبختی کافیست که از جستجوی آن دست بکشیم و برایش برنامه ریزی نکنیم . پاو وینت حقیقت مرگ لینک پرداخت و *پایین مطلب*

فرمت فایل: .ppt (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد اسلاید : 25 اسلاید
متن نمونه :

حقیقت مرگ
سؤالات مربوطه:
حقیقت مرگ چیست؟
آیا مرگ پایان زندگى است، یا انسان بعد از مرگ به حیات خود ادامه مى دهد؟
چگونه ارتباط روح با بدن قطع مى شود؟
ادامه مطلب
آیا خواب از سنخ مرگ است؟
آیا مرگ انسان ها و انتقال به جهان دیگر با همین جان دادن ظاهرى (ایست قلبى و...) محقّق مى شود یا پدیده ى دیگرى است؟
آیا مرگ به عنوان یک قانون کل ...
دریافت فایل
گوگل تغییری در جستجوی تصاویر موتور جستجوی خود ایجاد کرده است که با وجود کوچک بودن، تأثیر بزرگی خواهد داشت. زمانی که روی تصویر یافت شده کلیک می کنید تا آن را به صورت جداگانه باز کنید، دکمه ی view image از بین رفته است. این دکمه برای کاربران بسیار مفید بود؛ چرا که وقتی دنبال تصویر خ. normal 0 false false false microsoftinternetexplorer4 روزی دروغ به حقیقت گفت مایلی با هم به دریا برویم و شنا کنیم؟ حقیقت پذیرفت. آنها با هم به کنار دریا رفتند. وقتی به ساحل رسیدند حقیقت لباسهایش را در آورد و به دریا رفت. دروغ از فرصت استفاده کرد و لباسهای او را پوشید و رفت. از آن روز به بعد همیشه حقیقت و . حقیقت این است ... فرودگاهها، بوسه های بیشتری از سالن های عروسی به خود دیده اند! و دیوار بیمارستانها بیشتر از عبادتگاه ها دعا شنیده اند! همیشه اینگونه ایم!!! همه چیز را موکول میکنیم به زمانی که چیزی در حال از دست رفتن است!!
المؤمنین حضرت علی(علیه السلام) به یکی از قـضـاة فرمودند: آیا ناسخ و منسوخ را از هم تمییز می دهی؟
عرض کرد: خیر. المؤمنین حضرت علی(علیه السلام) فرمودند: آیا از حقیقت امثله ای که خدا در قرآن متعرض شده، با خبر هستی؟
عرض کرد: خیر. المؤمنین حضرت علی(علیه السلام) فرمودند: با این بی بضاعتی و عدم اطلاع، هرگاه قـضـاوت کنی، خود و دیگران را هلاک کرده ای و در حقیقت این همان است که کار نیکان را مساوی با عمل خود دانسته و فعل شایسته آنان را با عمل ناروای خود، مقایسه نموده. در کتاب تحف العقول روایت است که حضرت جعفر صادق(علیه السلام) فرمودند: قـاضـی ها چهار دسته اند. سه دسته در دوزخ و یک دسته در بهشت اند. 1ـ مردی که دانسـته، نـاحـق قـضـاوت کـند در دوزخ است.
۲ـ مردی که ندانسته، به ناحق قـضاوت کند در دوزخ است.
۳ـ مردی که ندانسته، به حـق قـضاوت کـند در دوزخ است.
۴ـ مردی که دانسته به حـق قـضاوت کند در بهشت است.
نمایش وضعیت هوا با افزونه astero وردپرس
astero نام یک افزونه تجاری برای وردپرس می باشد که با کمک آن می توانید وضعیت هوای شهر دلخواه ، یا شهر بازدیدکننده را با حالات گرافیکی متعدد نمایش دهید.
astero نام یک افزونه تجاری برای وردپرس می باشد که با کمک آن می توانید وضعیت هوای شهر دلخواه ، یا شهر بازدیدکننده را با حالات گرافیکی متعدد نمایش دهید. در این افزونه قادر هستید ، به راحتی اقدام به نمایش وضعیت هوا همراه با گزینه های متعدد مانند نمایش وضعیت هوا تا هفت روز آینده ، امکان تنظیم رنگ بندی دلخواه برای نمایش و عدم بهم ریختگی در قالب وب سایت ، امکان نمایش وضعیت هوا بر اساس جستجوی کاربر اشاره نمود.
افزونه وردپرس
امکانات نمایش وضعیت هوا با افزونه astero وردپرس نسخه 1?3?3

سازگار با موبایل و تبلت (ریسپانسیو)
قابلیت نمایش وضعیت آب و هوا تا 7 روز آینده
امکان قرار دادن تصویر ثابت ، متحرک ، ویدئو در پشت زمینه وضعیت هوا
امکان جستجوی شهر دلخواه توسط کاربر
گزینه های فراوان مدیریت

این افزونه را از پرشین اسکریپت کنید.
منبع: پرتال cms و اسکریپت
به بن بست رسیدن علم و نیز فلسفه های انسان ساخته.

فطری بودن حقیقت ی و حق طلبی و ایمان و... و ن ا بودن آنها و عدم امکان بی نیازی از خدا.

آشکار شدن تدریجی چهرهء واقعی دین در زمانهء جدید.

توأم بودن سه مقولهءعشق،عد ، و تحقق حجم انسانی با این سه بعد وجودی .

اقبال لاهوری:م. سریال درجستجوی آرامش با رایگان سریال درجستجوی آرامش با کیفیت عالی قسمت 32 اضافه شد  سریال در جستجوی آرامش سریال در جستجوی آرامش مشخصات سریال : منتشر کننده : یوز دی ال نام سریال : درجستجوی آرامش گروه : اجتماعی ،درام شبکه پخش کننده :پنج سیما محصول سال : ۱۳۹۵ محصول کشور : ایران تعداد قسمت ها : ۴۰ قسمت نویسندگان : – کارگردان : سعید سلطانی بازیگران : مهدی هاشمی, داریوش فرهنگ, پژمان بازغی, حدیث میرامینی, کمند سلیمانی, عطا عمرانی, پژمان بازغی, مهتاب ثروتی, فرشته سرابندی, زهرا سعیدی, فرشید زارعی فر, محمد متوسلانی, صحرا اسداللهی, جمشید مشایخی خـلـاصــــه داسـتـان : بهروز امینی از دانشمندان و پژوهشگران حوزه داروسازی در ایران است. وی که خانواده ای مثال زدنی دارد و هم در حرفه اش موفق بوده و بعد از ۲۰ سال تلاش مداوم توانسته در راستای تولیدات ملی و دانش بنیان، دارویی برای درمان سرطان تولید کند که مشابه خارجی ندارد. بعد از تولید دارو، جامعه پزشکی برای بهروز امینی جشنی ب ا می کند و نام او و شرکتش در سراسر جوامع پزشکی جهان می پیچد اما یک اتفاق همه معادلات امینی را به هم می ریزد و آبرویش را در معرض خطر قرار می دهد! سریال در جستجوی آرامش سریال در جستجوی آرامش سریال در جستجوی آرامش روابط عمومی فعالیتی است ممتد ، مداوم و طرح ریزی شده که از طریق آن ، افراد و سازمانها می کوشند تا تفاهم و پشتیبانی انی را که با آنها سروکار دارند به دست آورند و در حقیقت بخشی از مدیریت است و در اغلب موارد نقش مغز متفکر ، قلب تپنده ، دست اجراء ، پای پیشرفت ، گوش شنوا ، چشم بینا و زبا. صدر هم دوره ی عجیبی است. اگر به عنوان یک معتقد و مسلمان با چاشنی تشیع به آن نگاه کنیم. تمام حق و حقیقت در جامعه ای به شدت فقیر از نوع فرهنگی ظهور کرده. بسیار اتفاق عجیبی است. آ ین مهره در پست ترین نقطه فرود می آید و بعد (ص) از دنیا می رود. یعنی ی که جامعه روی حق بودنش حرفی نداشت و جامع.
1 آبان 1394-05:29 ب.ظ خدا میداند من در یکی از زندگی های قبلی ام چه ماجرای عاشقانه ای را از سر گذرانده ام...یا حتی نتوانسته ام از سر بگذرانم... چهارشنبه 16 دی 1394-09:25 ب.ظ آنهایی که حقیقت را دریافته اند سکوت می کنند
و انهایی هم که چیزی نمی دانند هی زر زیادی می زنند
و بعضی ها هم هستند. همه ی شما با پیام رسان سروش آشنایی دارید . این پیام رسان روز به روز در حال پیشرفت است اما هنوز در بین کاربران نتوانسته جایگزین تلگرام شود . کاربری این پیام رسان کمی متفاوت است . در سروش کانال های بسیاری در موضوعات مختلف وجود دارد اگر عضو چند کانال باشید کانال های شما در پایین ترین قسمت پیام رسان سروش در بخش کانال قرار دارند . اگر به دنبال کانال جدیدی هستید می توانید از قابلیت جستجوی کانال در مسنجر سروش استفاده کنید . به نقل از رایانه کمک هیواتک جهت جستجوی کانال در سروش در پایین صفحه اصلی سروش روی نوار کانال تپ کنید با تپ روی این قسمت می توانید کانال های مختلف را مشاهده کنید و در صورتی که نام کانالی را می دانید و می خواهید آن را پیدا کنید کافی است که روی آی ذره بین تپ کرده و در نوار سرچ نام کانال مورد نظر را تایپ کنید و منتظر بمانید تا پیام رسان سروش کانال مورد نظر شما را پیدا کند .
در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری را ب کنید به لینک زیر مراجعه کنید :
www.heyvatech.com/web/articles/view/461/جستجوی-کانال-در-سروش
همه ی شما با پیام رسان سروش آشنایی دارید . این پیام رسان روز به روز در حال پیشرفت است اما هنوز در بین کاربران نتوانسته جایگزین تلگرام شود . کاربری این پیام رسان کمی متفاوت است . در سروش کانال های بسیاری در موضوعات مختلف وجود دارد اگر عضو چند کانال باشید کانال های شما در پایین ترین قسمت پیام رسان سروش در بخش کانال قرار دارند . اگر به دنبال کانال جدیدی هستید می توانید از قابلیت جستجوی کانال در مسنجر سروش استفاده کنید . به نقل از رایانه کمک هیواتک جهت جستجوی کانال در سروش در پایین صفحه اصلی سروش روی نوار کانال تپ کنید با تپ روی این قسمت می توانید کانال های مختلف را مشاهده کنید و در صورتی که نام کانالی را می دانید و می خواهید آن را پیدا کنید کافی است که روی آی ذره بین تپ کرده و در نوار سرچ نام کانال مورد نظر را تایپ کنید و منتظر بمانید تا پیام رسان سروش کانال مورد نظر شما را پیدا کند .
در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری را ب کنید به لینک زیر مراجعه کنید :
www.heyvatech.com/web/articles/view/461/جستجوی-کانال-در-سروش
از حقیقت می گریزم از حقیقت می گریزم، دل به دریا می زنم
سر به کوه و یا بیابان یا که صحرا می زنم

از حضورت بی نصیبم، با خی چون کنم
خود اسیرم، طعنه بر مجنون و لیلا می زنم

شب به شب با یک غزل از وصف تو در انتظار
حرف دل را با ی غیر از تو شبها می زنم

نقش گل با رنگ بوسه، با ظرافت، حوصله
در خیالم بر دو دستان تو زیبا می زنم

دل به دل راهی ندارد، گفته ها را بی خیال
با خی زنده ام چون حرف فردا می زنم

آ اما تونلی از جنس خوبی های تو
از دلت تا قلب خود با وسع دریا می زنم

احمد پوزیده . در جستجوی خوشبختی ھیچ جستجوئی احمقانه تر از جستجوی خوشبختی نیست زیرا خوشبختی در وجود ماست ھمانطور که بدبختی. لذا جستجوی خوشبختی و برنامه ریزی برای دست یافتن به آن به مثابه دنبال نخود سیاه رفتن است . برای رسیدن به خوشبختی کافیست که از جستجوی آن دست بکشیم و برایش برنامه ریزی نکن. حقیقت آدم ها را از هم دور میکند... ما دروغ می گوییم تا بهم نزدیک باشیم تا بتونیم کنار هم زندگی کنیم.