درهم کده - اخبار روز

آ نسیم پرچم تو می کشد مرا این روضه های ماتم تو می کشد مرا این روز ها به قافله ات فکر می کنم دلشوره محرم تو می کشد مرا کوفه برای آمدنت در تدارک است اینگونه خیرمقدم تو می کشد مرا چشم از تو بر نداشته یک لحظه دخترت دلشوره های همدم تو می کشد مرا زلفت مباد اسیر و بهار، دست باد ها وان گیس. جاذبه های دبی تور های دوبی تعداد زیادی شرکت در دبی تورهای گوناگونی از شهر و خارج از شهر را ارائه می کنند. این تورها برای مسافرانی که می خواهند در طی یک مدت زمان کوتاه از دبی دیدار کنند و انی که دسترسی به وسیله نقلیه شخصی ندارند، بسیار مفید خواهد بود. این تورها می توانند از یک تور نیمروز گردش در شهر تا یک تور شبانه دیدار از صحرا متغیر باشند. در تورهای تمام روز یا تورهای هنگام غروب یا شب معمولا غذا نیز سرو می شود ولی در تورهای نیمروز، شما قبل از ناهار به هتل برگردانده می شوید. هزینه تورها معمولا برای یک تور یک ساعته از خور در حدود ۵۰ درهم، برای یک تور نیمروز گردش در شهر حدود ۱۱۰ درهم و برای یک تور شبانه دیدار از صحرا در حدود ۳۵۰ درهم می باشد. در روز تور شما را از درب هتل یا محل اقامت خود به محل تور منتقل می کنند. تورها معمولا در زمان تعیین شده آغاز می شود. در صورت استفاده از تور صحرا، حتماً لباس مناسب (خنک و راحت)، کلاه و عینک آفت به همراه داشته باشید. درجه حرارت در صحرا بعد از غروب آفتاب می تواند به مقدار زیادی کاهش پیدا کند لذا به همراه داشتن لباس گرم نیز توصیه می شود. ایمنی تورها نیز بسیار خوب و در حد مطلوب می باشد.
تور صحرا این تور یکی از معروف ترین تورهای دبی می باشد. هدف اصلی در ارائه این تور، نشان دادن چهره واقعی کویر و زندگی بادیه نشینان به بازدید کنندگان می باشد. مدت زمان این تور می تواند بین چند ساعت تا چند روز متفاوت باشد. در رایج ترین تور شما حدود ساعت ۳ یا ۴ بعد از ظهر به طرف صحرا حرکت کرده و در اولین قسمت با ماشین های چهار محور (۴wd) به گردش در میان تپه های شنی کویر می پردازید. سپس به یک کمپ می رسید که به صورت سنتی ساخته شده است. صرف شام و نوشیدنی، استفاده از بوفه کامل، موزیک و عربی در زیر آسمان زیبا کویراز برنامه های این قسمت می باشد. این تور با بازگشت به شهر در حدود ساعت ۱۰ شب پایان می یابد. در تورهای یک روزه و یا چند روزه، برنامه هایی از قبیل دیدار از وادی ها و روستاها، مزارع پرورش شتر در کویر، دیدار از کوه های حجر، دیدار از منطقه زیبا و خوش آب و هوای حتا، شنا در است ها و چشمه های این منطقه، توقف در هتل حتا، صرف غذا در این هتل و استفاده از امکانات ورزشی آن، دیدار از قدیمی ترین مسجد امارات و حضور در بازار در نظر گرفته شده است. بازدیدکنندگان از دوبی نمی توانند تجربه کاملی از صحرا داشته باشند مگر آنکه در یک سفر صحرای صوفیانه شرکت کنند.
تور اتوبوس شگفت آور دوبی این تور برای نخستین بار در خاورمیانه ارائه می شود. شما سوار بر یک اتوبوس می شوید، ابتدا گردشی در شهر خواهید داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبی می شوید و ساعتی را به گردش بر روی این خور می پردازید. داخل این اتوبوس به امکانات مختلفی از جمله سیستم برودتی مجهز گردیده است. جلیقه نجات و سایر تجهیزات مورد نیاز در مواقع ضروری نیز در این اتوبوس تعبیه گردیده است. یک راهنما در طول سفر اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار خواهد داد. هزینه این تور برای افراد بزرگسال ۹۵ درهم و برای ک ن ۶۵ درهم می باشد. تور اتوبوس دوطبقه دوبی دیدارکنندگان از دبی می توانند مناظر شهر را از طبقه دوم این اتوبوس های دو طبقه مشاهده کنند. این اتوبوس ها دارای ۴۴ صندلی در طبقه بالا و ۲۸ صندلی در طبقه پایین هستند. چشم انداز شهر از طبقه دوم این اتوبوس ها که تقریبا سرباز نیز هستند، بسیار جالب است. یک راهنما نیز در طول مسیر اطلاعات جالبی از گذشته و حال دبی را برای شما بازگو می نماید. هزینه این تور در حدود ۷۵ درهم برای بزرگسالان و ۴۵ درهم برای ک ن می باشد.
داستانک معنوی


#روزی_حلال_معجزه_میکند

مردی ساده چوپان شخصی ثروتمندی بود و هر روز در مقابل چوپانی اش پنج درهم از او دریافت می کرد.
یک روز صاحب ان به چوپانش گفت:
می خواهم انم را بفروشم چون می خواهم به مسافرت بروم و نیازی به نگهداری و چوپان ندارم و می خواهم مزدت را نیز بپردازم.
پول زیادی به چوپان داد اما چوپان آن را نپذیرفت و مزد اندک خویش را که هر روز در مقابل چوپانی اش دریافت می کرد و باور داشت که مزد واقعی کارش است، ترجیح داد.
چوپان در مقابل حیرت زدگی صاحب ان، مزد اندک خویش را که پنج درهم بود دریافت کرد و به سوی خانه اش رفت.
چوپان بعد از آن روز که بی کار شده بود، دنبال کار می گشت اما شغلی پیدا نکرد ولی پول اندک چوپانی اش را نگه داشت و ج نکرد به امید اینکه روزی به کارش آید
در آن روستا که چوپان زندگی می کرد
مرد تاجری بود که مردم پولشان را به او می دادند تا به همراه کاروان تجارتی خویش کالای مورد نیاز آنها را برایشان یداری کند.
هنگامی که وعده سفرش فرا رسید ، مردم مثل همیشه پیش او رفتند و هر مقداری پول به او داد و کالای مورد نیاز خویش را از او طلب کرد.
چوپان هم به این فکر افتاد که پنج درهمش را به او بدهد تا برایش چیز سودمندی ید کند
لذا او نیز به همراه انی که نزد تاجر رفته بودند، رفت.
هنگامی که مردم از نزد تاجر رفتند ، چوپان پنج درهم خویش را به او داد.
تاجر او را مس ه کرد و خنده کنان به او گفت:
با پنج درهم چه چیزی می توان ید؟
چوپان گفت:
آن را با خودت ببر هر چیز پنج درهمی دیدی برایم ید کن.
تاجر از کار او تعجب کرد و گفت:
من به نزد تاجران بزرگی می روم و آنان هیچ چیزی را به پنج درهم نمی فروشند؛ آنان چیزهای گرانقیمت می فروشند.
اما چوپان بسیار اصرار کرد و در پی اصرار وی تاجر خواسته اش را پذیرفت.
تاجر برای انجام تج به مقصدی که داشت رسید و مطابق خواسته ی هر یک از انی که پولی به او داده بودند ما یحتاج آنان را یداری کرد.
هنگام برگشت که مشغول بررسی حساب و کتابش بود ، بجز پنج درهم چوپان چیزی باقی نمانده بود و بجز یک گربه ی چاق چیز دیگری که پنج درهم ارزش داشته باشد نیافت که برای آن چوپان یداری کند.
صاحب آن گربه می خواست آن را بفروشد تا از شرش رها شود ، تاجر آن را بحساب چوپان ید و به سوی شهرش بر می گشت.
در مسیر بازگشت از میان روستایی گذشت ، خواست مقداری در آن روستا استراحت کند ، هنگامی که داخل روستا شد ، مردم روستا گربه را دیدند و از تاجر خواستند که آن گربه را به آنان بفروشد .
تاجر از اصرار مردم روستا برای یدن گربه از وی حیرت زده شد.
از آنان پرسید:
دلیل اصرارتان برای یدن این گربه چیست؟
مردم روستا گفتند:
ما از دست موشهایی که همه زراعتهای ما را می خورند مورد فشار قرار گرفته ایم که چیزی برای ما باقی نمی گزارند
و مدتی طولانی است که به دنبال یک گربه هستیم تا برای از بین برن موشها ما را کمک کند.
آنان برای یدن آن گربه از تاجر به مقدار وزن آن طلا اعلام آمادگی د .
هنگامی که تاجر از تصمیم آنان اطمینان حاصل کرد، با خواسته آنان موافقت کرد که گربه را به مقدار وزن آن طلا بفروشد.

چنین شد و تاجر به شهر خویش برگشت ، مردم به استقبالش رفتند و تاجر امانت هر ی را به صاحبش داد تا اینکه نوبت چوپان رسید. تاجر با او تنها شد و او را به خداوند قسم داد تا راز آن پنج درهم را به او بگوید که آن را از کجا بدست آورده است؟
چوپان از پرسش های تاجر تعجب کرد اما داستان را بطور کامل برایش تعریف نمود.
تاجر شروع به بوسیدن چوپان کرد در حالی که گریه می کرد و می گفت:
خداوند در عوض بهتر از آن را به تو داد چرا که تو به روزی حلال راضی بودی و به بیشتر از آن رضایت ندادی.
در اینجا بود که تاجر داستان را برایش تعریف کرد و آن طلاها را به او داد.

این است معنی برکت در روزی حلال
*****************************
عشق فقط خدا
❤️ کانال تلگرامی عشق فقط خدا ❤️
https://telegram.me/eshgekhodayi تلگرام عشق فقط خدا دو تا پرنده بودیم رو شاخه های غربت نه اهل قصه گفتن نه خوندن و نه صحبت ما بس که نپریدیم پ یادمون رفت کم بودیم خشک و پژمرده و تا روی زمین خم بودیم گفتنی ها کم نیست کم گفتیم مثل هذیان دم مرگ ازآغاز چنین درهم و برهم گفتیم دیدنی ها کم نیست کم دیدیم بی سبب از پآییز جای میلاد اقاقیها را پ. کاش میشد قلم مویی برمیداشتم وبربوم زندگی رنگ شادی ونشاط میزدم.کاش میشد قلم جادوییداشتم ورنوشته هایم جان زندگی میدادم. کاش میشدذهنم راپروازمیدادم تا آسمان .کاش میشد صورت زندگی همچنان سرخ نگه میداشتم.کاش دراین دنیای درهم دستم رادردست میگذاشتم وپشتم ودیواربلدش تکیه میدادم کاش. آن گاه که عشق تورا می خواند، به راهش گام نه! هرچند راهی پرنشیب. آنگاه که تورا زیر گستره بال هایش پناه می دهد، تمکین کن! هرچند تیغ پنهانش جانکاه. آن گاه که با تو سخن آغاز کند، بدو ایمان آور! حتی اگر آوای او رؤیای شیرینت را درهم کوبد، مانند باد شرطه که بوستانی را. جبران خلیل جبران دارویی که مصرف میکنم، همه ش ح تهوع و گیجی دارم. برای منی که دارو نمیخوردم، فک کنم دوزش زیاده. چمیدونم :/ همه ش دلم میخواد بخوابم، از صبح تصمیم گرفتم درس بخونم، دریغ از یه خط خوندن :/ دلم میخواد زمان متوقف بشه و من کلی بخوابم :/ شام چی درست کنم که راحت باشه؟ حس تو تنم نیست :/ خبر خوب ام. پژوهشگرهای هوکایدو ژاپن توانستند با ترکیب هیدروژل و الیاف درهم‌تنیده، کامپوزیت جدیدی را توسعه داده‌اند که ۵ برابر مقاوم‌تر از فولاد پر کربن است. تو خواهی آستین افشان و خواهی روی درهم کش مــگــس جــائـی نخــواهـد رفت جــز دکان حلــوائی ------------------------- دانی چرا وشد ابریشم رباب از بهر آنکه همکاسه است _____________ آلوده منت ان کم شو تا یکشبه در وثاق تو نان است _____________ آن یکی پرسید اشتر را که هی از کجا می آئی ای فرخنده پی گفت از حـم. به میوه فروش محله گفتم چرا اسکناسهات رو دسته نمیکنی و همینطور درهم و برهم میزاری جیبت؟ بده برات ردیفش کنم از کوچیک به بزرگ. در گوشم گفت بیست ساله هر شب میبرم خونه میزارم جلو مادرم که دسته کنه! اینطوری کیف میکنه پسرش چقدر کار کرده و هرچقدر دلش بخواد برمیداره. سلامتی چنین پسرایی .

جاذبه های دبی


تور های دوبی
تعداد زیادی شرکت در دبی تورهای گوناگونی از شهر و خارج از شهر را ارائه می کنند. این تورها برای مسافرانی که می خواهند در طی یک مدت زمان کوتاه از دبی دیدار کنند و انی که دسترسی به وسیله نقلیه شخصی ندارند، بسیار مفید خواهد بود. این تورها می توانند از یک تور نیمروز گردش در شهر تا یک تور شبانه دیدار از صحرا متغیر باشند. در تورهای تمام روز یا تورهای هنگام غروب یا شب معمولا غذا نیز سرو می شود ولی در تورهای نیمروز، شما قبل از ناهار به هتل برگردانده می شوید. هزینه تورها معمولا برای یک تور یک ساعته از خور در حدود 50 درهم، برای یک تور نیمروز گردش در شهر حدود 110 درهم و برای یک تور شبانه دیدار از صحرا در حدود 350 درهم می باشد. در روز تور شما را از درب هتل یا محل اقامت خود به محل تور منتقل می کنند. تورها معمولا در زمان تعیین شده آغاز می شود. در صورت استفاده از تور صحرا، حتماً لباس مناسب (خنک و راحت)، کلاه و عینک آفت به همراه داشته باشید. درجه حرارت در صحرا بعد از غروب آفتاب می تواند به مقدار زیادی کاهش پیدا کند لذا به همراه داشتن لباس گرم نیز توصیه می شود. ایمنی تورها نیز بسیار خوب و در حد مطلوب می باشد.
تور صحرا
این تور یکی از معروف ترین تورهای دبی می باشد. هدف اصلی در ارائه این تور، نشان دادن چهره واقعی کویر و زندگی بادیه نشینان به بازدید کنندگان می باشد. مدت زمان این تور می تواند بین چند ساعت تا چند روز متفاوت باشد. در رایج ترین تور شما حدود ساعت 3 یا 4 بعد از ظهر به طرف صحرا حرکت کرده و در اولین قسمت با ماشین های چهار محور (4wd) به گردش در میان تپه های شنی کویر می پردازید. سپس به یک کمپ می رسید که به صورت سنتی ساخته شده است. صرف شام و نوشیدنی، استفاده از بوفه کامل، موزیک و عربی در زیر آسمان زیبا کویراز برنامه های این قسمت می باشد. این تور با بازگشت به شهر در حدود ساعت 10 شب پایان می یابد. در تورهای یک روزه و یا چند روزه، برنامه هایی از قبیل دیدار از وادی ها و روستاها، مزارع پرورش شتر در کویر، دیدار از کوه های حجر، دیدار از منطقه زیبا و خوش آب و هوای حتا، شنا در است ها و چشمه های این منطقه، توقف در هتل حتا، صرف غذا در این هتل و استفاده از امکانات ورزشی آن، دیدار از قدیمی ترین مسجد امارات و حضور در بازار در نظر گرفته شده است. بازدیدکنندگان از دوبی نمی توانند تجربه کاملی از صحرا داشته باشند مگر آنکه در یک سفر صحرای صوفیانه شرکت کنند.
تور اتوبوس شگفت آور دوبی
این تور برای نخستین بار در خاورمیانه ارائه می شود. شما سوار بر یک اتوبوس می شوید، ابتدا گردشی در شهر خواهید داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبی می شوید و ساعتی را به گردش بر روی این خور می پردازید. داخل این اتوبوس به امکانات مختلفی از جمله سیستم برودتی مجهز گردیده است. جلیقه نجات و سایر تجهیزات مورد نیاز در مواقع ضروری نیز در این اتوبوس تعبیه گردیده است. یک راهنما در طول سفر اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار خواهد داد. هزینه این تور برای افراد بزرگسال 95 درهم و برای ک ن 65 درهم می باشد.
تور اتوبوس دوطبقه دوبی
دیدارکنندگان از دبی می توانند مناظر شهر را از طبقه دوم این اتوبوس های دو طبقه مشاهده کنند. این اتوبوس ها دارای 44 صندلی در طبقه بالا و 28 صندلی در طبقه پایین هستند. چشم انداز شهر از طبقه دوم این اتوبوس ها که تقریبا سرباز نیز هستند، بسیار جالب است. یک راهنما نیز در طول مسیر اطلاعات جالبی از گذشته و حال دبی را برای شما بازگو می نماید. هزینه این تور در حدود 75 درهم برای بزرگسالان و 45 درهم برای ک ن می باشد.


+بهترین تور دبی
+تور دبی
+نرخ تور دبی
+نرخ وی ژه تور دبی"/>


آسمان شهر باید
صاعقه خون بر زمینیان بباراند.

و کوههای درهم و سخت ا
ز خون فرو بریزند.

بیدهای مجنون
سرهای خمیده را به زمین بیاسایند.

گلهای پَ َر و شمعهای سوزان
گرد خانه حیدر به طواف برخیزند.

ک ن با چشمان اشکبار
و قلبهای درهم تپیده نالان،
سرهای یتیمی را به آستانه در می کوبند.

کاسه های شیر لبریز و چشمان منتظر،
در دل و دعایشان خدایا حیدر«پدر ما»؛

ای کاش هیچ به یتیمان نگوید
شیر خدا چشمانش را فرو بست.

ای کاش صدای ناله حسنین
و پسران ام البنین به بیرون برنخیزد.
کاش صدای ناله ها به آسمان برنخیزد.
دختر علی طاقت ندارد.

گاه مولا سرش را میان چاه فرو می برد.
و گاه غریبانه میان نخلستان های کوفه می گریست.

که نکند زینبش اشک چشمان
و سوز ناله دل غریبش را بشنود.

مولایم راز دلش،سلام های بی جواب!
چادر خاکی صورت نیلی و غریبی ک نش را؛
با چاه همنوا می شد.

ای خدا دخت علی چه می بیند؟
آن روز دستهای بسته
و امروز فرق ش ته


صلی الله علیک یا المؤمنین علیه السلام


ویژه نامه ضربت خوردن و شهادت مولی الموحدین در سایت آیه های انتظار


یعقوب (پسر) لیث یکی از پادشاهان ایران از دودمان صفاری بود . یعقوب بن لیث مردی بود از قریه قرنین در سیستان . لیث پدر یعقوب در سیستان شغل رویگری داشت . او سه پسر داشت بنام های یعقوب و عمر و علی . هر سه پسران لیث حکومت د اما دوره حکومت آنان چندان نپایید . یعقوب نیز در اوایل مانند پدر رو. حس خیلی بدی دارم امروز انگار که در حال سقوط از بلندترین قله ی دنیا باشم نمیدانم همه چیز به طرز وحشتناکی درهم است انگار کودکی با سنگی در دست میشکند یکی یکی شیشه های خانه ام را نگرانم نگرانم بسیار تا بسیار نگرانم . . . مهربان خدای من خودت آرام کن روزهایم را میترسم کمکم کن به امید تو . # ارز نماد نرخ ید بازار نرخ فروش بازار نرخ فروش حواله دلار usd 35,400 35,500 - یورو eur 40,000 40,100 - پوند gbp 47,300 47,500 - دلار کانادا cad 27,450 27,550 - دلار استرالیا aud 26,800 27,000 - درهم امارات aed 9,670 9,710 - لیر ترکیه try 12,050 12,200 - رینگیت ما ی myr 8,850 8,950 - فرانک سوئیس chf 36,500 36,600 - یوان چین cny 5,300 5,400 - بات تایلند thb 1,000 1,050 . باز این چه شورش است که در خلق عالم است باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است باز این چه رستخیز عظیم است کز زمین بی نفخ صور خاسته تا عرش اعظم است این صبح تیره باز دمید از کجا کزو کار جهان و خلق جهان جمله درهم است فرا رسیدن ماه محرم ماه عبرت آموزی شیعیان از بزرگ پرچمدار مبارزه علیه . حماسه بزرگ نهضت عابرین اربعین حسینی بر تمامی تکثر نژادی و تفا ملی یک رنگی وهمدلی و صفا بخشید. مرزهای سرسخت جغرافیای ، ملی و نژادی درهم کوبیده شد و طبقات فقر و غنا و کهتر و مهتر و کر و فری در طولانی ترین حرکت عظیم انسانی و بزرگترین اجتماع بشری عابرین اربعین در هم ریخت. می پرسند: مجردی یا متاهل؟ میگویم : " متعهد "!! چون تجربه نشان داده، نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به ی است... و نه متاهل بودن نشانه تعهد و وفاداری!!! همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمی نویسند! بعضی از عهد ها را روی قلب هایمان می نویسیم... حواسمان به این عهدهای غیرکاغذی با. وقتی هر عضو از بدن انسان بویی از خود متصاعد می کند، این بو برای دیگران غیرقابل تحمل و ناخوشایند است. اصلی ترین منبع بوی بد بدن، عرق است. منشا اصلی این بو، تکثیر بسیار سریع باکتری های موجود در عرق بدن است که با درهم ش تن مولکول های عرق و تبدیل آنها به اسید، این بوی ناخوشایند را ایجاد می کنند. ادامه مطلب پاسداران انقلاب ی در بیانیه ای به مناسبت ۱۲ فروردرین سالروز ، حاکم شدن نظام دین مدار و مبتنی بر تعالیم ناب، نهادینه شدن استقلال و در کشور و درهم ش تن خط کشی سلطه گر و سلطه پذیر در جهان را از جمله دستاوردهای نظام مقدس دانست. قیمت دلار امروز هم روند صعودی خود را طی کرد و با ارزش 4040 تومان و در برخی مواقع تا 4060 تومان هم به فروش رسید. همچنین یورو 4846 تومان، پوند انگلیس 5336 تومان و درهم امارات متحده عربی 1119 تومان در تابلوی صرافی ها درج قیمت شده است. فروش کیا سراتو مدل 2017 فول آپشن 1600 سی سی سقف سانروف، کی لس پوش استارت، کروزکنترل، abs و دو ایربگ، به همراه بال تزئینی صندوق عقب قیمت: 53.500 درهم ما را با دوستان و گروه های خود به اشتراک بگذارید: https://telegram.me/saba_azin_aras شماره تماس: 09144918263 (عابدی) 09144236366 (کاظم خانی)
تاریخ انتشار آلبوم دهم «رضا یزدانی» به نام «درهم» مشخص شد. این اثر روز چهارشنبه ۲۴ آبان به تهیه کنندگی «علی اوجی» و از سوی شرکت «تصویرگستر پاسارگاد» در بازار توزیع می شود. ادامه مطلب ♥دریچه قلبمان را ورق بزنیم و با لبخندی زیبا خاطراتمان را گلچین کرده و تمامی آنچه که ما را به زندگی و امید و آرامش نزدیکتر میکند در سبد آرزوهایمان قرار داده و آن را به یکدیگر هدیه دهیم. این سبد میتواند نشانه پرواز مهربانی بسوی درهم ش تن تنهایی و با هم بودن و عشق ورزیدن به هم با اخ. «در هم تنیده شدن چیست؟» در هم تنیده شدن در بین انی اتفاق می افتد که روابط شان حدومرز ها و هویتشان مشخص نیست.در این روابط احساس کامل بودن و ارزشمند بودن هر شخص به طرف مقابل بستگی دارد.همانند این است که آن ها یک هویت دارند و برای هرکدام از آن ها سخت است که بدون دیگری عملکرد داشته ب. وبسایت رسمی برنامه نود - از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا تیم های بایرن مونیخ و آرسنال در ورزشگاه آلیانتس آرنا مونیخ به مصاف هم رفتند. به گزارش وبسایت نود، بایرن مونیخ… خب به سومین سری سی ام رسیدیم :) قرار من با وبلاگ این روزها ذهنم قاطی و شلوغه و خیلی درهم کارای آ هفته ام بهم ریخته اس . به شدت بدخواب و کم خواب شدم .. در شبانه روز به حداکثر 3 ساعت رسیده میزان خوابم. اون هم 3 ساعت پرتلاطم و بی آرامش. هوووووووم! الان به پیام دادم ... سوالی داشتم در مورد مو. یا لطیف از در خانه آمد تو و بعد از چند لحظه دوید طرف من که نشسته بودم کنار نفیسه خانم که زار زار داشت گریه می کرد. در حالی که تا جایی که می شد صدایش را کلفت کرده بود گفت: "چرا گریه خواهر من رو در میاری؟!" سرم پایین بود و داشتم سعی می نفیسه را آرام کنم. درست متوجه نشدم چی گفت. آروم گفتم. نرخ اسکناس نوع ارز ید فروش دلار یورو 5350 5450 پوند انگلیس 5800 5900 دلار کانادا 3450 3550 دلار استرالیا 3300 3350 درهم امارات 1165 1185 فرانک سوییس 4320 4400 کرون سوئد 512 520 کرون نروژ 512 520 کرون دانماراک 676 686 ین ژاپن 379 384 لیر ترکیه 1150 1190 ریال عربستان 1110 1125 یوان چین 655 675 نرخ اسکناس
***
***
***
***
***
*** . سانکاکوجیمه ازجمله تکنیکهای شیمه وازا وبه چند طریق قابل اجرا وهرکدام نام خاص خود رادارا است . 1- مای سانکاکو جیمه ...که ازمقابل گرفته میشود 2- یو انکاکو جیمه...که ازبغل گرفته میشود 3- اوشیروسانکاکوجیمه...که ازپشت گرفته میشود تصویری راکه ملاحظه میکنید مای سانکاکوجیمه نام دارددرصور. شب عاشورا... شب حسین بن علی(ع) الگوی آزادگان جهان. شهامت، ایثار، بردباری، تسلیم، رضا، وفا، فروتنی، شجاعت و پایداری امواج اقیانوس بی منتهای حسین است. اگر این قیام چنین درون مایه ارزشمندی از فضایل انسانی را نداشت، این گونه بر پیشانی تاریخ نمی درخشید. عاشورا این گونه توانست حصار ز. نرخ اسکناس نوع ارز ید فروش دلار یورو 5690 5750 پوند انگلیس 6550 6650 دلار کانادا 3750 3800 دلار استرالیا 3730 3780 درهم امارات 1245 1270 فرانک سوییس 4800 4900 کرون سوئد 560 575 کرون نروژ 570 585 کرون دانماراک 740 755 ین ژاپن 408 418 لیر ترکیه 1230 1280 ریال عربستان 1180 1210 یوان چین 725 745 نرخ اسکناس
***
***
***
***
***
*** . سلام رفیق،کوچه های تنگ زندگی چنان. من وتو رو درهم کشانده که؛ ازهم اندکی دور افتاده ایم. اما نگران نباش! سایه هرچیزی که باشه ازت غافل نیستم. رفیق! توهم نباش. برایم از روزهای گل وگلدون بنویس واندکی خاطره بازی کن.باخط وقلم خودت گویی که روبرویم هستی.آینه باش صادق وزلال تر از همیشه.م. حجم سرمایه گذاری خارجی ها در بازارهای مالی امارات طی سه ماهه نخست امسال از مرز یک میلیارد و ۵۰ میلیون درهم گذشت. ای خادم سلطان کمی آرامتر جارو بزن خورده های قلب من با خاک اینجا درهم است دبی در واقع یک د ده‌ ماهی‌گیری کوچک بود که خیلی زود به یک ابرشهر پیشرفته و صنعتی تبدیل شد و توانست جایگاه خود را در منطقه‌ خلیج فارس به خوبی و با وجود نفت ثابت و محکم کند. این شهر گرم و آفت در حال حاضر یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری دنیا و آسیا است و سالانه گردشگران. خیالی نیست دیگر دردهایم را نمی گویم به روی دردهای کهنه ام تشدید بگذارید (امید صباغ نو) چه بی رحمانه تن می اشند تیغ های خاطره -این شکنجه گران بی رحم- و آن گاه شبی عذاب آلود در گوش تو می خوانند: رفته ست محبوب تو برای همیشه! و آن گاه از میان دود عودی که می سوزد با شادی، تهدید و اضطراب خ. در پایان معاملات روز یکشنبه 6 فروردین ماه، قیمت هر دلار با کاهش 129 ریال نسبت به روز شنبه، به طور میانگین به قیمت 37 هزار و 427 ریال در بازار آزاد ارز فروخته شد. هر یورو نیز با رشد 163 ریال همراه… نرخ اسکناس نوع ارز ید فروش دلار یورو 6050 6200 پوند انگلیس 6650 6770 دلار کانادا 3900 4000 دلار استرالیا 3800 3900 درهم امارات 1290 1330 فرانک سوییس 5000 5150 کرون سوئد 583 593 کرون نروژ 590 600 کرون دانماراک 768 780 ین ژاپن 418 433 لیر ترکیه 1270 1320 ریال عربستان 1215 1245 یوان چین 745 775 نرخ اسکناس
***
***
***
***
***
*** . بعضی وقتا یه تغییر میتونه یه استارت باشه برای یه شروع دوباره... امیدوارم که یه ت ی بخوره این وبلاگ و منم باز دستم به نوشتن بره حس میکنم یه کمی شلوغ پلوغ شد، ولی یجورایی میتونه نماد ذهن درهم برهم من باشه با کلی کلمه و جمله و عبارت که نمیدونم چیکارشون کنم اگه گذری راهتون خورد به این.