داروهای مسکنی که می کشند - اخبار روز

» :: پاو وینت روانشناسی گام های موفق
این پاو وینت در 29 اسلاید به صورت کامل مقولهروانشناسی گام های موفقتوضیح داده است.برخی از عناوین اسلاید ها:طرحی با 15 گاموتکنیک های مورد تایید دانش روانشناسی موفقیت در ب و کار را از زبان جک کانفیلد تکنیک برای ب موفقیت در زندگی فردی و شغلیاز صحبت های منفی پشت سر همکارانتان پرهیز کنید. اگر شما بدگویی کنید همکارانتان به شما اعتماد نمی کنند. تنها راجع به ب و کارتان صحبت کنید.سعی کنید با انی که توانایی های شما را به چالش می کشند کار کنید.در این صورت شما طی یک سال بیشتر از 4 سال تحصیلی خواهید آموخت.مسولیت زندگی خود را 100درصد قبول کنیدبرای اینکه چرا در این وضعیت هستید دلیل روشنی بی دقدرت هدفگذاری را آزاد و رها کنیدباور خود را حتی ثانیه ای کاهش ندهیدتبدیل به منفی گر مع شویدتکنیک برای ب موفقیت در زندگی فردی و شغلی شجاعت خیال پردازی را در خود افزایش دهیدخواست – نگرشی توقف ناپذیر داشته باشید ید و محصول 1395/10/17 پاو وینت روانشناسی گام های موفق .post_footer a { display:inline-block; padding:2px 6px; margin:4px 2px; border-radius:4px; color:white; background:#d9534f; border:1px solid #d43f3a; } لینک محصولhttp://kavoshgar.zepo.ir/post/75543


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پاو وینت داروهای دیورتیک rss feed. پاو وینت داروهای دیورتیک پاو وینت داروهای دیورتیکدسته: داروسازی
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 379 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 14 پاو وینت داروهای دیورتیک بررسی داروهای دیورتیک پاو وینت جامع و کامل داروهای دیورتیک کاملترین پاو وینت داروهای دیورتیک پکیج پاو وینت داروهای دیورتیک مقاله داروهای دیورتیک تحقیق داروهای دیورتیک قیمت فایل فقط 5,000 تومان  ید نوع فایل: پاو وینت (قابل ویرایش) قسمتی از متن پاو وینت : تعداد اسلاید : 14 صفحه داروهای دیورتیک ترکیبات مایعات بدن به ویژه خون بسیار متفاوت خواهد بودمگراینکه مکانیزم های دفعی کلیه ها با دفع مقادیری متغییری از آب ودفع اختصاصی یونهایna+ kcl so4 hpo4 حجم وترکیب مایع خارج سلولی را حفظ میکند واحد کار کلیه :نفرون ساختمان نفرون: شامل 3 قسمت مختلف فعال است. 1.کپسول بومن وگلومرول 2.توبول که شامل 3قسمت:توبول پروگزیمال-قوس هنله-توبول دیستال 3. توبول جمع کننده ادرار یون ها: na+ k+ h2o hco3- پمپ ارگانیک دیورتیک ها : شامل 3 دسته مختلف دارویی هستند
1.دیورتیک های لوپ
2. دیورتیک های تیازیدی
3.دیورتیک های نگه دارنده پتاسیم
4.باز دارنده های انیدراز کربنیک
5.دیورتیک های اسمزی دیورتیک های لوپ:بومتاناید-اتاکرینیک اسید-فروزماید مکانیسم اثر:
سبب مهار باز جذب سدیم و کلر در بخش بالا رونده قوس هنله ونیزدرمرکزکلیه سبب مختل شدن قدرت تغلیظ کنندگی لوله های جمع کننده میشود .
موارد درمان: این داروها برای درمان ادم در بیماران مبتلا به ادم شدید یا اختلال کلیوی بوده که ممکن است تیازیدی ها موثر نباشند
برای درمان فشار خون به جای تیازیدها مناسب نیستند زیراسبب اتساع آرتریول ها نمی شوند.
نکته: در اختلال شدید کلیه یا افزایش ازوتمی والیگوری ویا اغماءکبدی ونیز وضعیت های الکترولیتی تقلیل یافته از این داروها باید اجتناب شود تا مسئله اصلی تصحیح شود.
این داروها در هیپوکالمی وهیپوولمی وهیپوتانسیون منع مصرف دارند.
لازی در شیرخوران مبتلا به زردی منع مصرف دارد. اثرات نامطلوب: تقلیل الکترولیتها مسئله اصلی در مصرف این داروها است که با ضعف – سرگیجه-سستی- کرامپ های ساق- عرق-اسپاسم مثانه-بی اشتهایی-استفراغ وتیرگی شعورمشخص میشود.
باعث افزایش اسید اوریک وایجاد حملات نقرصی میگردد.
زنگ زدن گوش وناشنوایی قابل برگشت .
تداخلات دارویی:
مصرف این داروها با مهار کننده انزیم تبدیل کننده آن ژیوتانسین (انالاپریل-کاپتوپریل-ایزینوپریل)
باعث افت شدید فشار خون میشود.
کورتیکو استروئیدها به همراه مدرها افت پتاسیم را افزایش میدهند.
مصرف دیگو ین نیز به همراه مدرها افت پتاسیم را افزایش میدهد.
اثر انسولین و داروهای خوراکی هیپوگلایسمی را کاهش میدهد.
اشکال دارویی:
خوراکی - تزریقی مقادیر مصرفی: لازی :
درادم ریه: در افراد بالغ: 40میلی گرم ودوز تکرار60-90دقیقه بعد
ک ن وشیرخوران:وریدی20 میلی گرم /کیلوگرم ودر صورت تکرار 20 دقیقه بعد
درنارسایی حاد کلیه:
بالغین:40-80 میلی گرم وریدی
ک ن و شیرخوران:ابتدا 2 میلی گرم/کیلوگرم ودر صورت تکرار1-2میلی گرم/کیلوگرم در فاصله6-8 ساعت وحداکثر6 میلی گرم /کیلوگرم خوراکی
اتاکرینیک اسید:
در ادم ریه: بالغین:0/5-1میلی گرم/کیلوگرم وریدی
بومتاناید:
در ادم ریه: بالغین:0/5-1 میل توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاو وینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از ، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید. قیمت فایل فقط 5,000 تومان  ید برچسب ها : پاو وینت داروهای دیورتیک , بررسی داروهای دیورتیک , پاو وینت جامع و کامل داروهای دیورتیک , کاملترین پاو وینت داروهای دیورتیک , پکیج پاو وینت داروهای دیورتیک , مقاله داروهای دیورتیک , تحقیق داروهای دیورتیک image result for ‫نوشیدنی‬‎قبل از اینکه برای بلع دارویتان سراغ هر نوع نوشیدنی بروید، مراقب باشید نوشیدنی های معمولی از آبمیوه ها گرفته تا نوشیدنی های کافئین داری مانند قهوه یا چای ممکن است اثربخشی داروهای خاصی را کاهش دهند و وضعیتی ایجاد کنند که تهدید کننده سلامت استبه گزارش کافه نیوز : خطرناک ترین نوشیدنی هایی که ممکن است برای استفاده از برخی داروهای خاص انتخاب کنید، از این قرار است:

آب گریپ فروت: آب گریپ فروت بر روی ۵٠ نوع داروی مختلف، اثر منفی می گذارد. با توجه به اینکه اثر این آبمیوه، بیش از ٢۴ ساعت در بدن باقی می ماند، تغییر زمان مصرف دارو نمی تواند مشکل را برطرف کند و فرد باید صبر کند تا بیش از ٢۴ ساعت از زمان مصرف آب گریپ فروت بگذرد و بعد دارو را مصرف کند و یا اینکه باید از نوشیدن آب گریپ فروت خودداری کند.

آب انار: در آب انار آنزیمی وجود دارد که باعث ش ته شدن بسیاری از داروهای ضد فشار خون می شود.

شیر، شیرسویا و اسموتی هایی حاوی شیر: کلسیم با داروهای تیروئید تداخل ایجاد می کند. باید حداقل چهار ساعت از زمانی که داروی تیروئید خورده اید، صبر کنید و سپس می توانید نوشیدنی حاوی کلسیم (مثل شیر) بنوشید.

کافئین دارها و نوشیدنی های انرژی زا: مصرف کافئین همراه با داروهای محرک، می تواندتهدید جدی برای سلامتی محسوب شود. مثلاً اگر از داروی افدرین، آسم و آمفتامین استفاده شود و همزمان نوشیدنی حاوی کافئین مصرف شود، برای سلامتی فرد خطرناک است.

نوشیدنی های ورزشی: پتاسیم موجود در نوشیدنی های ورزشی، در صورت مصرف همزمان نوشیدنی با بعضی از داروهای قلبی یا داروهای ضد فشار خون، می تواند خطرناک باشد.

چای سبز: چای سبز و نیز سایر خوراکی های حاوی ویتامین k مثل بروکلی و کلم پیچ را نباید با داروهای رقیق کننده خون مثل کومارین یا وارفارین مصرف کرد، چون اثردهی آنها به شدت کاهش می یابد.

دوغ: دوغ هم اثراتی مشابه شیر دارد، بنابراین استفاده از آن هم توصیه نمی‏شود. این نوشیدنی نیز حاوی کلسیم است که برخی داروها با اتصال به آن، از جذب کلسیم جلوگیری می‏ کند. منبع: نصف جهان
روز گذشته تیم ملی فوتبال کشورمان در چارچوب بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 در سئول برابر کره جنوبی به میدان رفت و در حالی که بیش از 30 دقیقه ده نفره بازی کرد موفق شد حریف را در خانه اش متوقف کند.
کارلوس کی روش با انتشار پستی در صفحه اجتماعی خود به کار بزرگ شاگردانش واکنش نشان داد.کی روش: دنیا باید به تیم فوتبال ایران ادای احترام کنداو پس از این بازی نوشت:
ما باید به کاری که این تیم می کند، ادای احترام کنیم.دنیا باید بداند این تیم چه می کند، بدون هیچ حمایتی، بدون هیچ امکاناتی و بدون هیچ گونه شرایطی....و بدون هیچ گونه قدرشناسی در خانه از سوی انی که باید قدرشناس باشند.امیدوارم دنیا این قهرمانان را بشناسد،زیرا آنها زحمت می کشند،با کیفیت هستند،آنها یک تیم واقعی هستند.آنها امشب (شب گذشته) در سئول قهرمان بودند،به ویژه در نیمه دوم وقتی که بعد از کارت قرمز با همدیگر سخت تر تلاش د.بازی عالی بود و آنها باعث افتخار من شدند.ما مقابل کره یکی از جوانترین تیم های دور مقدماتی خود را داشتیم.همچنین دو نفر از بازیکنان ما اولین بازی ملی خود را انجام می دادند.بله، ما مقابل کره جنوبی بازی کردیم اما در حال آماده سازی خود برای آینده و بازی های جام جهانی 2018 بودیم.اکنون ما به جنگیدن برای حفظ رکورد ش ت ناپذیری و کلین شیت خود ادامه می دهیم . و با همین طرز تفکر برابر بازی خواهیم کرد زیرا همانطور که گفته ام ما هنوز چیزی برای جشن گرفتن نداریم.از همه شما سپاسگزارم کاربرد ارتودنسی لینگوال ارتودنسی لینگوال ارتودنسی لینگوال یک نوع روش ارتودنسی دنداناست که تمام اعمال انجام شده در پشت دندان ها انجام می شود.یا عبارت دیگر دستگاه ارتودنسی (براکت ، سیم و الاستیک) در پشت دندان ها (سمت زبان) قرار می گیرد.انجام ارتودنسی لینگوال از نظر نوع سخت افزار و اصول به ارتودنسی ثابت شباهت های زیادی دارد. مزیت ویژه استفاده از ارتودنسی لینگوال این است که غیر قابل مشاهده است ارتودنسی لینگوال از گروه ارتودنسی به روش نا مرئی می باشد.و خوبی دیگر آن در این است که در صورت رنگ پذیری یا تغییر رنگ به علت جای سازی در پشت دندان ها دیده نمی شود.
ارتودنسی لینگوال برای چه افرادی مناسب است؟
ارتودنسی لینگوال بیشتر برای بیمارانی استفاده می شود که از وجود سیم های ارتودنسی در دهان خود خج می کشند با استفاده از روش ارتودنسی لینگوال دیگران به سختی خواهد فهمید که شما در حال درمان نا فرمی دندان هایتان هستید.
از کجا بدانیم ارتودنسی لینگوال برای دندان ها ما مناسب است؟
در کل مناسب ترین راه برای پی بردن به این موضوع که آیا براکت های لینگوال می تواند برای شرایط شما استفاده شود یا خیر این است که یک جلسه مشاوره با یک متخصص ارتودنسی ترتیب دهید.با این حال در بیشتر موارد ، اکثر بزرگسالان و نوجوانان ک د خوبی برای ارتودنسی لینگوال هستند.
نکاتی که بهتر است راجب به ارتودنسی لینگوال بدانیم؟
ممکن است دندان ها به هم بخورد بیمارانی که دندان هایشان به شدت رو هم قرار دارد احتمال می رود وقتی در حال جویدن و بستن دندان هایشان هستند نیروهای سنگینی بر روی براکت ها وارد کنند. برخلاف شایعاتی که در دهه های قبل گفته شد ،روش ارتودنسی لینگوال کامل اثبات شده است.نتایجی که می توان از ارتودنسی لینگوال انتظار داشت مانند ارتودنسی ثابت می باشد. همچنین کاربرد cad/ های پیچیده و تکنولوژی سیم های انعطاف پذیر رباتیک ، باعث شده است که نتایج روش لینگوال قابل پیش بینی تر شود. بخش هشتم     : مقایسه داروهای   nsaids از نظرخطرفشارخون وسکته مغزی   پاسخ مبتنی برشواهد:   آسپیرین فشارخون را افزایش نمی دهد. در میان nsaid    های غیرانتخ ، ایبوبروفن خطر فشارخون بالا و سکته مغزی را افزایش می دهد. دیکلوفناک خطر فشارخون را افزایش نمی دهد اما خطر سکته مغ. زمانیکه هواپیمای حامل (ره) در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست همه منتظر بودند تا هر چه سریع تر پیاده شوند اما موضوعی مانع آن شده بود. به گزارش راسخون به نقل از فرهنگ نیوز ، درِ هواپیما که باز شد، آیت الله پسندیده، برادر بزرگ و شهید مطهری وارد هواپیما شدند تا با دیداری کنند و خوش آم. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاو وینتی در مورد داروهای دیورتیک لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تع. زن به قدمهایش نگاه می کند . گاهی انها را شمارش می کند. نیم ساعت دیگر هم باید بگذرد . به صدای بوق ماشین توجه نمی کند. در هر دو بارش . اما با صدای سلام ، سرش را نا خود اگاه بالا می اورد. راننده ماشینیست که بوق می زد. مرد دوباره سلام می کند. زن قدمهایش را تند تر می کند. مرد هم سرعت ماشینش ر.
تمام آنچه درباره سینوزیت حاد باید بدانید تمام آنچه درباره سینوزیت حاد باید بدانید تعریف سینوزیت حاد (رینوسینوزیت حاد) باعث می شود که حفره اطراف بینی ملتهب و متورم است. علائم و نشانه ها درد، تب خفیف، ترشحات بینی و حلق خصوصاً در صبح ها از علائم این بیماری هستند. سردردهای صبح گاهی در زمان بیدار شدن از خواب به صورت کاملاً مشخص به وجود مشکلی در سینوس اشاره دارد. همچنین درد در پیشانی، در محل سینوس های پیشانی در زمان لمس، درد در فک و دندان های بالایی و دردناکی گونه ها در زمان لمس (در اثر عفونت سینوس های فک بالا)، تورم یا درد بافت اطراف چشم ها یا کناره های بینی، اختلال در حس بویایی و گرفتگی بینی از دیگر نشانه های بیماری هستند. افراد مبتلا به سینوزیت، معمولاً دارای تب، ترشح بینی، و حساس شدن سینوس ها هستند. نتیجهٔ معاینه می تواند توسط ع برداری اشعهٔ ای از سینوس ها و کشت مواد به دست آمده از سینوس ها تأیید شود سینوزیت می تواند در ک ن با سنین مختلف، نشانه های متفاوتی ایجاد کند. ک ن کم سن تر بیشتر نشانه های شبیه به سرماخوردگی دارند که شامل آبریزش و گرفتگی بینی و تب ملایم می شود. علل و عوامل خطرساز سینوس ها حفره های مملو از هوا در استخوان های جمجمه و صورت هستند. هر عاملی که موجب پرشدن و گرفتگی آن ها توسط مو یا چرک شود، سینوزیت ایجاد خواهد کرد. سرماخوردگی، حساسیت و انحراف تیغه بینی از عوامل این بیماری هستند. منشأ سینوزیت همچنین می تواند وجود دندان عفونی باشد. علل شایع سینوزیت حاد: • عفونت ویروسی: در بیشتر موارد سینوزیت حاد با سرماخوردگی ایجاد می شود. • عفونت های باکتریایی: هنگامی که یک عفونت دستگاه تنفسی فوقانی بیش از هفت تا 10 روز ادامه یابد، این احتمال وجود دارد یک عفونت باکتریایی عامل بیماری است . • عفونت قارچی:بویژه در افرادی که ضعف سیستم ایمنی دارند. عوامل خطرعبارتند از: • آلرژی مثل تب یونجه: ه که با آلرژی ها رخ می دهد ممکن است سینوس های شما را مسدود کند. • پولیپ بینی و یا تومورها: این رشد بافت ممکن است راه بینی یا سینوسها را مسدود کند. • انحراف سپتوم بینی. • عفونت دندان. تعداد کمی از موارد سینوزیت حاد با یک دندان آلوده ایجاد می شود. • سایر شرایط پزشکی:عوارض ناشی از فیبروز کیستیک، بیماری ریفلا معده به مری (gerd) و یا اختلال در سیستم ایمنی بدن ممکن است باعث انسداد سینوس شده وبه افزایش خطر ابتلا به عفونت منجر شود. • قرار گرفتن در معرض آلاینده ها مانند دود سیگار: آسیب فعالیت مژک های ریز حلق و بینی در افرادی که سیگار می کشند و یا انی که در محیطی با آلودگی هوای شدید زندگی می کنند موجب خشکی مخاط بینی و سینوس ها و در نهایت عفونت سینوس می شود. • شنا و خصوصاً شیرجه زدن در است های آلوده که آب آلوده با فشار وارد حفرات سینوس ها شود ممکن است منجر به عفونت سینوس ها شود. • سینوزیت هوایی به دنبال تغییرات فشار هوا در پروازهای با ارتفاع زیاد می تواند موجب انسداد سوراخ های سینوس ها و ایجاد فشار منفی و ترشح در سینوس ها و بالا ه سینوزیت شود درمان بیماری • اسپری نمکی بینی برای شستشو • اسپری های کورتیکواستروئید بینی: برای پیشگیری و درمان هاب • ضد احتقان: این داروها نباید طولانی استفاده شوند. • مسکن • آنتی بیوتیک ها با نظر پزشک • داروهای ضد قارچ •ایمونو تراپی در موارد سینوزیت آلرژیک پیشگیری • جلوگیری از عفونت های تنفسی فوقانی: به حداقل رساندن تماس با افرادی که سرما خوردگی دارند و رعایت بهداشت فردی • کنترل آلرژی وشستشوی مرتب بینی به هنگام ابتلا به سرماخوردگی و یا حمله های آلرژیک • اجتناب از دود سیگار و هوای آلوده • استفاده از دستگاه های مرطوب کننده در محیط زندگی • استفاده از داروهای ضد احتقان خوراکی و یا قطره یا اسپری ضد احتقان بینی (برای دوره کوتاه) • نوشیدن آب به مقدار زیاد برای رقیق ماندن ترشح های بینی • دوری از حیوانات خانگی


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به نام خالق زیبایی ها.
هموطنان عزیز ، همه ما می دانیم که زیبایی با ذات انسان در تضاد نیست وانسان در تمامی ح خواهان زیبایی است زیرا (( الله جمیل ویحب الجمال)) واین انسان مخلوق همان خداوند زیبا.وخالق زیبایی هاست . بنابراین شایسته است که آدمی زیبایی را دوست داشته باشد ودر حفظ این . طراحی نمای ساختمان در شکل دهی به مجموعه شهری که در آن حضور دارد، موثر است. اگر به نمای یک ساختمان بدون در نظر گرفتن نمای دیگر ساختمان های شهر توجه شود، همگونی نمای شهری در مجموع از بین می رود. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرسازی و معماری، بررسی آماری نشان دهنده این موضوع است که . #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاو وینت در مورد داروهای ضدقارچی لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعد. 1. .لبخند جذابتان می کند... همه ما به سمت افرادیکه لبخند می زنند کشیده می شویم. لبخند یک کشش و جذبه فوری ایجاد می کند. دوست داریم نسبت به آنها شناخت پیدا کنیم. 2. لبخند حال و هوایتان را تغییر می دهد... دفعه بعدی که احساس بی حوصلگی و ناراحتی کردید، لبخند بزنید. لبخند به بدن حقه می زند. 3.. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد هارمونیک ها در سیستم قدرت لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) ت. مه ساز و رطوبت ساز دستگاه های مه ساز که در داخل سالن قرار داده می شوند قطره هایی به قطر ۱۰ تا ۱۵ میکرون تولید می کنند که به راحتی تبخیر می شوند و میزان نم باقی مانده سالن را به حداقل رسانده رطوبت را در آن پخش می نماید و به حدود ۸۰ درصد می رساند. مسیر مه پاش ها باید در محل ورود هوای گرم باشد تا از اضافه شدن گرما به سالن جلوگیری کنند. برای افزایش کارایی این روش باید در قسمت های میانی سالن نیز تعداد کافی مه پاش نصب شود. مه پاش هایی که تولید قطره هایی با قطر بیش از ۳۰ میکرون می کنند که کمتر مورد توجه و تقاضا قرار می گیرند. مه ساز و رطوبت ساز با فشار کم در این روش، سوراخهایی بر روی لوله های کشیده شده در سرتاسر آشیانه ایجاد می نمایند که با جریان یافتن آب با فشار کم در آنها، قطرات آب در فضا پخش می شود. بدین ترتیب با مرطوب شدن طیور، موجبات خنک شدن آنها فراهم می شود. مه ساز و رطوبت ساز با فشار زیاد در این روش، نازل کننده های مخصوصی بر روی لوله های کشیده شده در آشیانه تعبیه می شوند که با جریان یافتن آب تحت فشار بالا به داخل این لوله ها، آب به صورت قطرات بسیار ریزی از طریق روزنه ها در محیط پخش می شود. این روش تاثیر خنک کنندگی بسیار خوبی برای هوای موجود آشیانه دارد و می تواند با یک سنسور دمایی و یا رطوبت سنج اتوماتیک عمل کند. مه ساز و رطوبت ساز ( پوشال / هواکش ) در این روش هواکشها هوا را از طریق یک پوشال یا پد سلو ی مرطوب و خیس به درون آشیانه می کشند. این هوای مرطوب موجب کاهش درجه حرارت و خنک شدن هوای ورودی می شود. مه ساز و رطوبت ساز (مه پاش / هواکش ) در این روش هوای ورودی از طریق یک کلا که در آن مه ساز با فشار قوی نصب گردیده مرطوب می شود و همزمان با این عمل درجه حرارت های ورودی کاهش می یابد.
http://www.hovabator.ir/%d9%85%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d8%b2
گیاهان دارویی برای تقویت حافظه
همه دلمان می خواهد انقدر حافظه مان قوی و حواسمان جمع باشد که روز تولد دختر را به خاطر بیاوریم، وقتی مطلبی را مطالعه می کنیم بتوانیم از اطلاعاتش در یک بحث دوستانه استفاده کنیم یا حتی دیگر نیاز نباشد یک درس را سه یا چهار بار بخوانیم تا نمره بهتری بگیریم. همه این موضوعات و بخش قابل توجهی از زندگی ما به حافظه گره خورده است. اما برای تقویت حافظه چه باید کرد؟
ادامه مطلب... یکی از مواردی که متاسفانه در اکثر قریب به اتفاق مجموعه های فرهنگی وجود دارد و مشکل سازی می کند، کمبود نیروی فعال است. حالا نیرویی که کار اجرایی کند، کار تربیتی کند، کار رسانه ای کند یا ... موضوع کمبود نیرو یک امر نسبی است. شاید یک مجموعه فرهنگی، چند برابر مجموعه دیگری نیرو داشته . با هیچ جمعی پر نخواهد شد ت سه ای که ارزوی میکرد امروز رو اخبار تعطیل اعلام میکرد سختم بود برم سر قرار شاید هم هر دیگه ای بود با اون وضعم قرارو کنسل می ... . . این فکرها رو با خودم می و خودمو آماده منت گذاشتن می که ... آخه سر کی منت بذارم ؟!!! سر مصطفی !؟؟؟ ن-ها خودش جمعست، دیگر "آن" نمی گی. چگونه بدون مصرف دارو افسردگی را درمان کنیم

مطالعات متوالی در زمینه ی درمان های جایگزین برای تسکین افسردگی از سوی مرکز ملی سلامت روحی، که به تحقیقات غیر متعصبانه می پردازد، حاکی از آن بود که حتی با مصرف مقدار استاندارد اغلب داروهای ضد افسردگی هم فقط۳۰٪ از افرادی که از افسردگی حاد رنج می برند با اولین نسخه درمانی بهبود می یابند. چشم روی آوردن به داروهای جدید که اغلب برای حصول نتیجه مست م ۱۲ هفته مصرف داروست، در ۲۵٪ از موارد کارساز است. بنابراین پس از ۲۴ هفته (تقریبا ۶ ماه) علائم افسردگی فقط در ۵۵٪ از افرادی که از افسردگی حاد رنج می برند، بهبود می یابد. ادامه مطلب آتش بدون دود در حقیقت یک رمان 7 جلدی از آقای ابراهیمی و شاید معروف ترین اثر او نیز باشد . یموت و گوکلان دو قبیله بزرگ صحرای ترکن هستند که با یکدیگر دشمنی دارند . گالان اوجا پسر یازی اوجا یکی از بزرگان قبیله یموت است که بسیار دلاور و جنگجو ، خشن ، وحشی و بی رحم است . او در عین حال بزر.  ید قرص سقط جنین نحوه ید قرص سقط جنین چگونه است؟ امروز قصد داریم در این مطلب به دور از هرگونه اصطلاحات عجیب و غریب پزشکی و به زبانی کاملاً ساده روش های تهیه یا بهتر بگوییم نحوه ید قرص سقط جنین را برای شما عزیزان توضیح دهیم. این مقاله برگرفته از تجربه شخصی یک بیمار بوده که برای شما بیان کرده ایم. پیش از شروع باید داروهای سقط جنین را بشناسیم و بدانیم به چند دسته تقسیم می شوند؟ و اگر داروهای سقط جنین را به خوبی نمی شناسید و از مکانیسم آن‎ها، نحوه استفاده و عوارض ناشی از مصرف آنها اطلاعی ندارید مطلب انواع قرص های سقط جنین و عوارض قرص سقط جنین ما را مطالعه کنید چون در مقاله های قبلی به طور کلی توضیحاتی را راجع به انواع مختلفقرص سقط جنین ، دادیم اما در مقدمه این بحث نیز انواع داروهای سقط جنین را به طور مختصر معرفی کرده و نام می بریم: داروهای سقط جنین به صورت کلی شامل : میزوپروستول (misoprostol)، سایتوتک (cytotec)، میفپریستون (mifepristone)، پیتوسین (pitocin)، هم ت (hemabate) یا کربوپروست ترومتامین (carboprost trometamine)، میفپر (mifeprex)، ا ی توسین (oxytocin)، سرویدیل (cervidil)، کربوپروست (carboprost)، سنتوسینون (syntocinon)، پروستین ای 2 (prostin e2)، پ یدیل (prepidil) و دینوپروستون (dinoprostone) می‎باشند. داروهای سقط جنین به چندین شکل خوراکی، تزریقی و شیاف واژینال استفاده و تجویز می شوند : قرص سقط جنین خوراکی : سایتوتک، میزوپروستول، میفپریستون، میفپر داروی سقط جنین تزریقی داخل وریدی : پیتوسین، ا ی توسین آمپول سقط جنین عضلانی : هم ت (کربوپروست ترومتامین) شیاف واژینال سقط جنین : پروستین ای 2، دینوپروستون از کجا قرص سقط جنین ب یم؟ ما برای کمک به شما عزیزان، شروع به تحقیق در خصوص نحوه تهیه و ید این دارو کردیم. تحقیقات ما به دو بخش اصلی تقسیم شد: روش های ید قانونی قرص سقط جنین و روش های ید غیر قانونی این دارو و ما برای تحقیق هم شهر تهران را ملاک قرار دادیم و در آن شروع به جستجو کردیم. با ما همراه باشید تا روش ید این دارو را برای شما بیان کنیم 5z7s_p o_2017-09-06_07-28-06.jpg
در جنگ بین عربستان و یمن، عربستان کشور م است. جنگ بین عربستان و یمن، یک جنگ نابرابر است. دو طرف از نظر تسلیحات و برخورداری از توانایی های نظامی فاصله ای چشمگیر با هم دارند. ای مهم یمن به ویرانه تبدیل شده است. هزاران نفر از مردم بیگناه و شیعیان مظلوم یمن به خاک و خون افتاده اند. هزاران نفر از مردم بیگناه و شیعیان مظلوم یمن در محاصره شدید غذا و دارو به سر برده و بسیاری از ک ن بر اثر بیماری و فقدان دارو در مقابل چشم پدران و مادرانشان دست و پا زده زده و طعم مرگ را به کام می کشند. بعد از ماه ها و ویرانی و قتل و غارت مردم مسلمان یمن توسط آل سعود و هم پیمانان خون خوارش، این حق طبیعی و مسلّم آنان است که به محض دسترسی به سلاح دوربرد، قلب دشمن را نشانه بگیرند. حق مردم مظلوم یمن است که لااقل یک موشک را در انتقام از جنایات بی شمار ائتلاف م ین، به نقطه ای در امارات خبیث و هم جبهه با عربستان کودک کش شلیک کنند. رو مه کیهان، حق طبیعی و البته قریب الوقوع مردم یمن در شلیک موشک به دوبی را تیتر رو مه خود ساخت. از ت منفعل با تجربه زانو زدن در مقابل سران نانجیب عرب، البته انتظاری جز اعتراض به جانبداری از حق توسط این رو مه نیست؛ اما ورود نهادی دیگر به این پرونده و امضای مشی خودباختگی سیاستگذاران فرهنگی و رسانه ای ت باید برای آنانی که در تشخیص منشأ و ریشه انحرافات، یک بعدی نظر می دهند عجیب باشد. اگر گفت که ما از مظلوم دفاع کرده و بر ظالم می تازیم، هر نوع حرکت برخلاف این سیاست بنیادین انقلاب ی را باید انحراف مسلّم از راه سترگ انقلاب در مسیر حمایت از جبهه جهانی حق و مستضعفین عالم دانست. در این خصوص با هیچ قوه و جناحی نباید تعارف داشت. بلفاریت یک وضعیت چشمی بوده که بر روی پلک ها تاثیر گذاشته و می تواند در اطراف مژه ها چسبندگی ایجاد کند. این وضعیت ناشی از هاب در اطراف مژه ها بوده و برای بهبود و درمان آن طیف وسیعی از روش ها از جمله داروهای خانگی وجود دارد. ما در این مقاله قصد داریم عوامل بروز بیماری بلفاریت و چگونگی درمان و همچنین روش های جلوگیری از آن را مورد ارزی و بررسی قرار دهیم.

بیماری بلفاریت ادامه مطلب... بهداشت در کانال تلگرامی خود در مطلبی با عنوان " دوستانه با محمدباقر قالیباف" نوشت:برادر قالیباف! بار دیگر به میدان سیاست آمده‌اید؛ آن هم با ادبیات و رفتاری متفاوت. شیوه‌ای که در مرام اهل تقوی جایی ندارد و طعم تلخ خسارت‌های مادی و معنوی چنین رفتاری، نه برای ۸ سال، که به در. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درباره تاثیر هارمونیک بر خازن لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 14 مقدمه نقش خا. نتایج تحقیقات اخیر نشان می دهد که پچ های درمانی قرار است جای داروهای برطرف کننده میگرن را بگیرد. یکی از گرایشات نظام کار در ایران توسعه بحش خصوصی و ایجاد شرایط اشتغال در این بخش شامل شرکتهای بزرگ و کوچک است اما عدم نظارت و تسلط بر نحوه بکار گیری نیروی انسانی و اجحافی که به نیروی های متخصص و ماهر در اغلب شرکتهای خصوصی و نیمه تی بر سر نیروها اورده شده این بخش را نا کارامد و بی . فردی که انسداد بینی دارد از همه فواید بالا محروم است و در طی خواب به دلیل باز بودن دهان، ا یژن کافی را نمی تواند دریافت کند لذا در طول روز خواب آلوده و بی حوصله می شود، چرا که شب خواب راحتی نداشته است. تنفس با دهان باز موجب می شود دستگاه تنفسی بدن مستعد ابتلا به عفونت شود. از طرفی . همه اش می خوابم، زیاد. زیاد در پوچی می خوابم. می خوابم و خواب نمی بینم. می خوابم و خستگی ام رفع نمی شود. می خوابم و خواب راه به جایی نمی برد. در بیداری عاطل می چرخم و در خواب بهت زده ام. در بیداری توی عالم خواب سرگردان راه می روم و در خواب توی نسیان هستم. بیداری و خواب هم پوشانی گزنده.
بنابراین گزارش؛ محققان تگزاس داروی ایجاد سرطان پروستات را به ۳۷ موش تزریق کرده و آن ها را مبتلا کرده و سپس ترکیبی از داروهای شیمی درمانی و داروی glivec و taxol را به ۱۸ موش تزریق کرده و ۱۹ موش دیگر را بدون هیچ درمانی رها د.
دارویی برای سرطان پروستات در سال ۱۳۸۵ کشف شده است که می ت. داروهای موثر در ناتوانی داروهای گیاهی ترک اعتیاد مجموعه: دانستنیهای داروهای موثر بر ناتوانی در مردان داروهای موثر در ناتوانی در خبرها آمده بود که 25 تا 40 در صد از مردان بالای 40 سال به ناتوانی دچارند. از طرفی در آمارها می خوانیم که بین 40 تا 75 درصد از مردم به صورت خوددرمانی از انو. در قسمت آ مقدمه طب ی لازم است که سه طب سنتی شیمیایی و ی را با هم مقایسه و بهترین نتیجه را بدست آوریم طب شیمیایی: همانگونه که قبلا هم گفته شد طب شیمیایی استفاده از داروهای شیمیایی را سفارش میکند البته بعضا بر روی برخی از دارو های شیمیایی نوشته شده گیاهی که متاسفانه حتی آن داروها ا. سخنگوی سازمان انتقال خون با اشاره به وضعیت سلامت خون ایرانیان، گفت: خون اه در ایران یکی از سالم ترین خون های اه جهان است که به همت یک و نیم میلیون اهدا کننده که سالانه بیش از دو میلیون و ۱۰۰ هزار واحد خون اهدا می کنند، تحقق یافته است.به گزارش ایران پزشک به نقل از ایسنا، بشیر حاجی . سلام .سلامی به گرمی بهار.به تازگی بهار.به گلی بهار.به زیبایی بهاروووسلام هزار به شما نوروزیان عزیز نوروز 95 هم فرارسید وبر زمستان که البته امسال کمتر احساس شد بارویکردی زمستانی غلبه نمودوبرگ های درختان با نوای بهاران شروع به رویش د.ولی هوای بهار زمستانی بود وآنها را آزرد.البته . مقاله روش های ترک اعتیاد و درمان بیماران معتاد به فایل مقاله روش های ترک اعتیاد و درمان بیماران معتاد به را از سایت ما کنید.جهت بروی دکمه آبی رنگ دریافت فایل کلیک کنید. مقاله روش های ترک اعتیاد و درمان بیماران معتاد به لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت ت. آیا دارو های ضد افسردگی را می شناسید ؟ افسردگی در حال حاضر یکی از شایع ترین اختلال ها روانی هست که گریبان گیر تعداد زیادی از افراد شده است.برای درمان افسردگی، روش ها مختلفی وجود دارد.در حال حاضر دارو درمانی از جمله ارکان اصلی درمان افسرگی به خصوص در موارد شدید و در شرایطی محسوب . از ابتدای هفته ی جاری تا روز گذشته، قیمت آلات ساختمانی در بازار آهن تهران ثابت و با شیبی رو به پایان اعلام شد. نزولی بودن شیب قیمت ها در بازار آهن موجب شد تا تلاطم بازار از بین برود و جو بازار آرام شود. ثابت بودن قیمت ها و یا حتی کاهش قیمت موجب نشود تا میزان تقاضا افزایش یابد و حجم. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی «مداوای زود ی» مقاله ای با موضوع زود ی و ناتوانی و را ارها و داروهای درمانی آن. 2 صفحه مقاله انگلیسی به همراه 2 صفحه ترجمه فارسی در قالب word. بخشی از مقاله ... when individuals talk about premature ejaculation medication,medicines like viagra come to mind. but then these medicines mainly treat impotence. viagra along with other similar medicines like cialis and levitra are clinically secure and efficient treatment for impotence هنگامی که افراد در مورد درمان زودرس صحبت می کنند، داروهای مانند ویاگرا به ذهن می­آیند . اما بعد، این داروها به طور عمده ناتوانی را درمان می­کنند. ویاگرا همراه با دیگر داروهای مشابه مانند سیالیس و لویترا از نظر بالینی امن و درمان موثر برای ناتوانی هستند . ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]