دارمت - اخبار روز

چقدر سخت است ... چقدر دانستن و ندانستن توامان سخت است چقدر سخت است دو هفته بیخبری و .... ، دو هفته بی توجهی شاید من در این گوشه جان داده باشم و هزار شاید دیگر ... وقتی بی توجهی و برایت دیگر فرقی ندارد حال و احول و زنده و مرده بودنم فکر میکنم هر لحظه فراموشی و رفتن را مشق میکنی اما آ ین ج. دخترک احمق رفته است در انتهای اتاق نشسته تا مثلا چه فرجی بشود،اصلا معلوم نیست کی قرار است پا شود بیاید چیزی بگوید یا مثلا برود گورش را گم کند فقط بلد است در مغزم تقه بزند،چشمهایش را به رخم بکشد الکی تظاهر کند به یادم است یا حتی اینکه مواظب من است و راه و چاه را نشانم میدهد،هرچه .
همه ی زن های دنیا باید ی را داشته باشند که اگر یک روز بگویند دلم یک غذای پر پنیر میخواهد ، یک پیتزای پر پنیری لازانیایی چیزی ، در جوابش بشنوند " امشب ببرمت پیتزا بخوریم ؟ جاشو انتخاب کن " .. ی که صبح های امتحان داشتنت نگوید خودت ماشین داری برو دیگر ، صبح بلند شود از خوابش بزند و تو را ببرد و توی راه هم نه آهنگی نه حرفی که مبادا تمرکزت بهم بخورد وقتی داری دوره میکنی و بعد برود توی پارک کنار وسط این گرما منتظرت بماند که برگردی و یک عالمه لبخند از دور تحویلت دهد و خون خون گویان همراهی ات کند .. همه ی زن های دنیا باید ی را داشته باشند که وقتی درد میکشند و از درد به خودشان میپیچند و دندان هایشان را به هم فشار میدهند و خودشان هم نمیدانند دقیقا این همه درد از کجاست ، نشنوند که اااه تو هم که همیشه مریضی .. بلکه ی باشد بیاید بغلشان کند و کنارشان دراز بکشد و سرشان را توی اش پنهان کند و بعد با چشم هایی که سرخ شده اند و میخواهند از تک و تا نیفتند بگوید " مریض نشیااا .. " و محکم تر بغلت کنند .. همه ی زن ها باید ی را داشته باشند که بشود بی وقفه به او تکیه کرد .. چه توی احساس ،چه توی جاهایی که همراه میخواهی و چه هر جای دیگری .. همه ی زن های دنیا به یک مرد محتاجند .. یک مرد ، شبیه تو ..


+ چه خوشبختم که دارمت .. +مرد میتونه بابا باشه ، میتونه برادر باشه و یا شوهر .. ولی باشه حتما! +کارای روز مره ی همو بهتر ببینیم ، فرصت پیدا میکنیم روزی دو هزار بار عاشق هم شیم .. باور کن !

* عنوان هم از شعر دیوانه از داماهی :) آهنگ حامد همایون بنام باور new hamed homayoun – bavar ترانه: حمیدرضا یوسفی و آصف آریا ، موزیک: آصف آریا ، تنظیم: سامان ی  آهنگ حامد همایون بنام باور
آهنگ حامد همایون بنام باور
متن آهنگ باور از حامد همایون داره باورم میشه عشقی که میگشتم دنبالش کنارمه
منی که از هر عشقی میترسیدم اما عاشق شدم این همه
داره باورم میشه اونی که همیشه با من میمونه تویی
همونی که حرفامو نگفته از توی چشمام میخونه تویی
تو همونی که عشق دادی به دلم دیدی چجوری افتادی به دلم
به چشمات قسم داره نفسم میره واسه تو
تو همونی که دنیام دنیاش شده هرچی که میخوام هرچی که میخواد شده
به چشمات قسم داره نفسم میره واسه تو ♫♫ علاقم بهت این احساس دوس داشتنت همین که الان دارمت برام اوج خوشبختیه
کنار منی بی قرارم قرار منی جون دلمی مال منی همه میدونن تو قلبم چیه
تو همونی که عشق دادی به دلم دیدی چجوری افتادی به دلم
به چشمات قسم داره نفسم میره واسه تو
تو همونی که دنیام دنیاش شده هرچی که میخوام هرچی که میخواد شده
به چشمات قسم داره نفسم میره واسه تو آهنگ با کیفیت 128
تو را من دوست میدارم چقدرش را نمیدانم تورا من دوست میدارم چقدرش را نمیدانم توی دنیا برای هر چیزی یه واحد اندازه گیریی هس اگه مقدار چیزی رو بخوایم مشخص کنیم از یه واحدی استفاده میکنیم که بستگی به نوع ان چیز داره مثلا فاصله رو با مترو کیلومتر مشخص میشه یاوزن یک چیزی رو باکیلو گرم یا لیتر برای مایعاته یا...اما اگه بخوایم به یکی بگیم دوست دارم چی!ولی دوست داشتن که اندازه ندارهبگم اندازه کره زمین اخه اگه روزی دور زمینم بگردی تو یک نقطه ای دوباره میرسی به همون جای اولش بگم اندازه هفت اسمونا خوب اونم بعد از هفتمی اسمونی نداره بگم اندازه تموم ستاره ها ی توی اسمون خوب اونم که روزا کلا ستاره نیستببینی چقدره شباهم بعضی وقتا هستن بعضی موقع ها نیستن حالا یکی بیکار تر ازمن که تنها کارش دوست داشتنه توه میشینه میخواد اندازه دوست داشتن رو حساب کنه ستاره هارو میشموره بالا ه که تموم میشه !اگه بگم قد نفسایی که میکشم خوب اونم تا جایی که نفس یاریم میکند هست ولی من بیشتر ازاندازه نفسام دوستت دارم اگه بگم تا وقتی قلبم میزنه هر تپشش برای تو برای دوست داشتنه توه بازم ممکنه یه روزی شاید همین فردا ن تپه ولی من بیشتر از تپش قلبم دوست دارم دوست داشتن هم شده مثل معادلات ریاضی حد نداره بی نهاته ∞=♥lim سلام همنفسم جایت برایم خیلی خالیست.دلتنگت هستم حالا دیگه شدی تکه ای از وجودم وقتی نیستی معلومه یه چیزی کم دارم. واقعی دوستت دارم بودنت برای من یعنی گذر از مرز ناامیدی وباور ش ت. بودنت یعنی پیدا دوباره حس جوونی...نشاط...سرزندگی وهمون خود خود واقعیم که تو سن کم ازم به غارت بردن. اما. پاییز جانم سلام... عجوله آمدن بودی یا رفتن؟اصلا کی آمدی که میخواهی بروی؟ یک دقیقه صبر کن حرف دل دارم! ببینم از افسانه های پاییزیت چه خبر؟آشنایی های اتفاقیت... هواهای دونفره ات... قدم زدن های بی چتر زیر بارانت... یا گامهای پر سرو صدا از خش خش برگ های خسته ات... ببینم اینکه مریم از اول . رفیق جان صبح زود رسید و تا الان من مشغول بودم البته که خودش هم پا به پای من کار کرد ناهار باقالی پلو با گوشت درست الان هم دوش گرفتند و خو دند دخترم ساعت پنج کلاس داره از کلاس بیاد اگه بشه بریم هفت تیر دوست جان مانتو لازمه دیروز حالم بد بود خیلی بد خیلی اونقدر که امروز از یه آشنای ق.
آهنگ "پیشم بخند" از ماکان بند


آهنگ "پیشم بخند" از ماکان بند

متن آهنگ
دستاتو میذاری رو قلبمو میفهمم با تو همین آرامشو
نمیگیره جاتو تو این زندگی نمیخوام جز چشاتو
جز چشاتو
حال منو همیشه میفهمی و
از خودمم بهتر میدونی تو
پیشم بخند که آرومم م. در این پست از وبلاگ آهنگ زیبای « بردسکن ، سرزمین خوب من » رو جهت قرار داده ام که شما همشهریان عزیز من بتوانید این آهنگ رو به آسانی کنید . این آهنگ از مردم خوب بردسکن می گوید ضمن آنکه به آثار تاریخی مشهور بردسکن از جمله برج علی آباد کشمر و مناره فیروز آباد نیز اشاره می کند . در قسمت پایین لینک این آهنگ رو قرار داده ام که می توانید کنید ضمن آنکه متن این آهنگ رو هم در قسمت زیر ع نوشته ام . بنده به عنوان یک شهروند بردسکنی این آهنگ بسیار زیبا رو به تمام همشهریان عزیزم تقدیم می کنم ...
« متن آهنگ بردسکن »
مردم شهر مهمان نواز من ، در تلاشند در ساحل کویر (2)
جوشد از مهربانی و مهرشان ، چشمه سار صفا از دل کویر
این دیار مهربانی من است ، سرزمین خوب من بردسکن است
از نور حق مالامال ، مهر خورشیدی اش تابنده
با سرافرازیه میهن و وطن ، جاودان شهر من سرزنده
مقدم پاک هشتم است ، دشت در دشت دل انگیزش صفاست
نقش آثار کهن بر دامنش ، شهر من مهد شهیدان خداست (2)
مانده در ذهن تاریخ خطه ام ، فیروزآبادم و کشمر کهن
مهری بر زبان دوست دارمت ، ای سرای زندگی ای خاک من
این دیار مهربانی من است ، سرزمین خوب من بردسکن است .
پخش آنلاین آهنگ بردسکن متاسفانه مرورگر شما، ق لت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب 5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آ ین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="autostart" value="false">
لینک آهنگ بردسکن

تصویر متحرک روز روز مبارک
چند جمله عاشقانه ی زیبا در ادامه گذاشتم برای عاشقایی که قلب شون رو کف دست شون میزارن و تقدیم به معشوق شون میکنن! از این فاصله حتی
بوی دوست داشتنت
عشق را به تماشا کشید
آنقدر بی حساب و کتاب دوست دارمت
ترسم از این است
عشق قدغن شود
مگر می شود دوست داشتنت را پنهان کرد ..؟!
❣️ ❣️
شبی از شبها تو به من گفتی که شب باش: من که شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود
به امیدیکه تو فانوس شب من باشی
❣️ ❣️
تقدیم به او که نبود ولی حس بودنش بر من شوق زیستن داد دلم برای ی تنگ است که آفتاب صداقت را به میهمانی گلهای باغ می آورد و گیسوان بلندش را به باد می داد و دست های سپیدش را به آب می بخشید و شعرهای خوشی چون پرنده ها می خواند
❣️ ❣️
همیشه از آمدن “نـ” بر سر کلمات مـی ترسیدم !
نـ داشتن تو… نـ بودن تو…
نـ ماندن تو…
کـاش اینبـار حداقل دل واژه برایم می سوخت و خبـری مـیداد از نـ رفتن تـو…
❣️ ❣️
آسمان هم که باشی
بغلت خواهم کرد
فکر گستردگی واژه نباش
همه در گوشه ی تنهایی من جا دارند
پر از عاشقانه ای تو
دیگر از خدا چه بخواهم…؟!
❣️ ❣️
من از تمام آسمـــان یک بــــاران را میخواهم
و از تمــــام زمین یک خیابان را …
و از تمام تو یک دست ڪه قفــــل شده در دست مـن.. .
❣️ ❣️
برای عاشق شدن، نباید یک شخصیت متفاوت را دوست داشت! برای عاشق شدن باید یک شخصیت عادی را متفاوت دوست داشت
❣️ ❣️
هنوز هم وقتی باران می آید
تنم را به قطرات باران می سپارم
می گویند باران رساناست
شاید دستهای من را هم به دستهای تو برساند
❣️ ❣️
تـــو برمی گردی و زندگی را از جایی که شده دوباره به هم می دوزیم
در صندوقِ خاطره ها هنوز نخ برای بخیه زدن هستـــــــــ…! داشتم لیستِ مخاطبینِ تلگرامم را بالا و پایین می که رسیدم به چهار «my ...» ِ پشت سر هم :) چهار نفری که در زندگی ام میم مالکیت را چسباندم به اسمشان. بعد یک «خوشحالم که دارمت» با یک لبخند و یک قلبِ قرمز پشت بندش حوالیِ صندوقِ پستی دلِ هر4 نفرشان ... درواقع داشتم به خودم یادآوری می که چقدر. از چی بگم آره واقعا از چی باید بگم ...... تو میدونی امروز خیلی نیاز داشتم به اینکه کنار تووووو گریه کنم ولی ن مطمینم اینم میدونی که چطوریه که گریه نمیتونم م و اینکه تو اینارو میفهمی برام خوشاینده. قرار بود همه خاطرات گندیده ی این سالا برام دور ریخته بشه که نگنده. دور ریخته شد..... ار.

میگم دنیای مجازی هم هنوز خوشگلی هاشو داره ها خصوصا وقتی یه مشت دک و دیوونه مثل خودت پیدا می کنی و ساعتی رو بی خیال غم دنیا میشی و از ته دل می خندی. آدمای جدید همیشه حالم رو خوب می کنن. تنوع طلبم چه کنم ؟
چه صبحی بود امروز صبح ... از اون صبح های دل انگیزی که توی خیابون به همه لبخند می زدم مثل دیوونه ها :)
سریال جدید : تاتلی اینتیکام ولی فقط به عشق سینان مجی رو هم گول زدم
خانم وال از فاطمه حیدری رو بخونید ... عالی
از الن انار رو می خونم و از بهاره جنوب از شمال ... دوستشون دارم
با هیچ مثل سیما نمیشه از رمان و قصه حرف زد و عشق کرد. یعنی نظرات کارشناسانه ما خوندن داره ها اصلا یه دلیلی که من رمان می خونم اینه که با سیما در موردش حرف بزنیم.
یه آدم هایی یواش یواش میان تو زندگیت خودتم نمی فهمی چه جوری ... تا مدتها توی مدار توجهت نیستن ولی یه روزی به خودت میای و می بینی شدن آرامش روز و شبت. بی صدا. بدون توقع. بدون منت. خالصانه. هر مدلی که باشی پا پس نمی کشن. ثابت قدم هستن. برات مایه می ذارن. اون وقته که از خودت خج می کشی که چرا اون همه مدت به این آدم بی توجه بودی. دنبال چند تا سراب بودی ... ولی کنار دستت این جواهر رو ندیدی.
تهمینه تو یکی از همونا هستی ... شانس بزرگیه که دارمت.
همین الان به ذهنم رسید که همیشه ی خدا دوستهای خوبی داشتم و دارم. تن گاد
از اون وقتهایی هست که جسمم خسته و کوفته است اما یه لبخند خسته گوشه لبم پر پر میزنه.

اول بهمن شد. نخوت باد دی و شوکت خار آ شد ...آهنگ کوروش توحدی به نام دیوونتم با بالاترین کیفیت new by kourosh tavahodi called divoonatamترانه: عاطفه حبیبی ؛ آهنگسازی, تنظیم, می و مستر: احسان صادقی ع آهنگ جدید کوروش توحدی با نام دیوونتم آهنگ جدید کوروش توحدی با آهنگ جدید کوروش توحدی در دو کیفیت متفاوت از نسل موزیک متن آهنگ کوروش توحدی با نام دیوونتم عاشقتم دیوونتم حسِ عجیبیِ چجوری بگم
عاشقتم مثه دیوونه ها پرت تو میشه حواسم همه جا
عاشقتم آره با توام هر جا بری درگیر توام
آره دیوونم همه میدونن من عاشقتم
وابستت شدم دل بده به دلم
باشه اگه بدم عشقو که بلدم
هیشکی واسه دلم نمیشه مثه تو
وابستت شدم دل بده به دلم
باشه اگه بدم عشقو که بلدم
هیشکی واسه دلم نمیشه مثه تو
فکرشو کن عاشق تو گوشه قلبشو داده به تو
هرچی بشه همه چی پای خودم
دوست دارمت تورو جای خودم
هر جا بری تورو میپامت
آره کارِ دلمِ از بس میخوامت
بگو میمونی تو که میدونی من عاشقتم
وابستت شدم دل بده به دلم
باشه اگه بدم عشقو که بلدم
هیشکی واسه دلم نمیشه مثه تو
وابستت شدم دل بده به دلم
باشه اگه بدم عشقو که بلدم
هیشکی واسه دلم نمیشه مثه تو
وابستت شدم دل بده به دلم
باشه اگه بدم عشقو که بلدم
هیشکی واسه دلم نمیشه مثه تو آهنگ جدید کوروش توحدی با نام دیوونتم آهنگ جدید ناصر صدر به نام خاطرات تو - پاپ موزیک


pop- .ir/آهنگ-جدید-ناصر-صدر-به-نام-خاطرات-توtranslate this page
sep 9, 2014 - آهنگ جدید ناصر صدر به نام خاطرات تو با بالاترین کیفیت + متن آهنگ - برای آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید … آهنگ خاطرات تو.آهنگ جدید. سلام جانکم:) دیروز تو وارد چهار ماه شدی و سه ماهگیت تموم شد :) توی این سه ماه اتفاقات کوچیک و بزرگ زیادی افتاده که از نظر بقیه خیلی سخت بوده اینقدری که هر که می دید مارو یا حتی می شنید اوضاعمون و طلب صبر حضرت زینب و برامون میکرد... اما به نظر من همش شیرین بود همه ی شب و روزایی که توی بیمارستان بودی و خواب و خوراک برامون حروم شده بود، همه ی استرس هایی که توی یک ماه اول کشیدیم، همه ی بی خو ها و جیغ زدن هات تا صبح، همه شیر برگردوندنات، شرایط خاصت که اجازه نمیداد هیچ کمکم کنه و یک تنه تمام سختی هارو بدوش کشیدم تا یک ماهگیت(شایدم دوماهگی) که باباجون و بقیه تونستن یکم کمکم کنن... میدونی دلم میخواد توی یک صندوقچه، لای یه عالمه پارچه با گل های آبی فیروزه ای و سفید با چندتا لباس که از این روزات نگهداشتم، همه ی این روز هاتو نگهدارم، نوزادیت رو قایم کنم برای خودم، دستای کوچولوت، موهات که مثل پر قو نرم ، چشای بدون مژت، ابروهای بورت، خندهای شیرینت که فقط توی خواب پیدا میشن، پوست لطیفت که بوی بی نظیری داره، پاهای بلورت که فقط اندازه انگشت اشارم میشه، دلم میخواد همشو نگهدارم برای روزی که پشت لبت سبز میشه و جلوی دوستات غرورت اجازه نمیده بیای بغلم، برای روزی که دارم آب میریزم پشت سرت که بری دوسال به ک خدمت کنی و برگردی ولی اجازه نمیدی روی ماهت و ببوسم،برای روزی که دستت و میذارم توی دست همسرت و بعدش اینقدر درگیر زن و زندگیت میشی که وقت نداری بیای کنارم بشینی و به حرفام گوش بدی،یا وقتی که دیگه منو محرم رازت نمیدونی... اون روزا برم و اون صندوقچه رو دربیارم و نوزادیت و بغل کنم، ببوسم، لباسات و عوض کنم، با خنده های نازت ضعف کنم و از تو چه پنهون یکم بغض کنم و بعد باز بذارمشون توی صندوقچه تا یه روز دیگه که حس کنم کم دارمت... حامیم سرم داره می ترکه ماه کامله همیشه قدمش روی چشم هام بوده اما نمی دونم چرا خنده روی لب هام نمی یاد شاید دیگه دوستت ندارم حامیم نمی تونم ادبیاتی بنویسم زبونم به ارایه نمی ره مثل غریبه ها می مونی ترس برم داشته یهو کل خوش بافی هامو یکی کرده توی صندوق انداخته ته اقیانوس ارام حامی. مهدی احمدوند آهنگ مهدی احمدوند به نام عشق من + متن ... - آهنگ جدیدمهدی احمدوند آهنگ مهدی احمدوند - عشق من + متن ترانه آهنگ mehdi ahma nd - eshghe man ، متن ترانه آهنگ عشق من از مهدی احمدوند. آهنگ جدید عشق من مهدی احمدوند با کیفیت عالی mp3 + موزیک ویدیومهدی احمدوند عشق من آهنگ جدید و موزیک ویدیو ه. به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی ست... .
.
#چهارشنبه_18_مرداد_1396_دفاع_از_پایان_نامه_کارشناسی_ارشد
................................................
تقدیم با بوسه بر دستان پدرم:
به پدر که نمی دانم از بزرگی اش بگویم یا مردانگی،سخاوت،صداقت،مهربانی و...
#پدر_راه_و_دلخوشی_زندگیست.
................................................
تقدیم به مادر عزیزتر ازجانم:
مادرم هستی من زهستی توست تا هستم و هستی دارمت دوست.
#غمگسار_جاودانی_چشم_سار_مهربانی_مادر_است.
................................................
و تقدیم درود و سلام بر عزیزانی که آرامش و امنیت امروزمان را مدیون فداکاری ها و رشادت های آنان هستیم، تقدیم به #ایثارگران، #جانبازان، # ی_انقلاب_ ی، # ی_8_سال_دفاع_مقدس، # ی_ترور، # ی_هسته_ای، # ی_مظلوم_م ع_حرم و به ویژه #عموی_شهیدم_هاشم_احمدی .
................................................
خوب و امروز چهارشنبه 18 مرداد 96 (#چهله_تابستون ) دفاع از پایان نامه برای دریافت درجه #کارشناسی_ارشد در #رشته_مدیریت_بازرگانی با عنوان: بررسی رابطه ارزش نام و نشان تجاری با اظهار میل مشتری به دریافت خدمات بیمه ای مورد مطالعه شهر بوشهر برگزار گردید و با #نمره_عالی_19 ( بدون احتساب1 نمره مقاله) دفاع .
با تقدیر و تشکر شایسته از # _فرهیخته_سرکار_خانم_ _سمیه_رهجو و #جناب_آقای_ _سید_حسن_شمس_لاهرودی که با نکته های دلاویز و گفته های بلند، همواره راهنما و راه گشای من در اتمام و اکمال پایان نامه و در دوران تحصیل از محضر تدریسشان استفاده و بهره بردم، تقدیر، تشکر و سپاسگذاری می نمایم.
از سایر اساتید محترم #خانم_ _فهیمه_جمیری، آقای # _بهرام_فدائیان، #آقای_ _حجت_اله_پارسا، #آقای_ _طاهری، #آقای_ _حسن_احمدی و #آقای_ _فرشید_اکبرزاده که در طول این مقطع تحصیلی از محضرشان بهره ها بردم و از #جناب_آقای_ _روح_اله_زاهدی_راد بجهت داروی پایان نامه تقدیر، تشکر و سپاسگذاری می نمایم.
در پایان از مجموعه ریاست، معاونین و سایر کارکنان موسسه آموزش عالی د بوشهر به ویژه #خانم_ _حسن_زاده تقدیر و تشکر می نمایم.
ارتباط با مدیربرنامه میثم ابراهیمی:09120809040 میثم ابراهیمی (زاده 8 شهریور 1364 در تهران) خواننده سبک پاپ و آهنگساز ایرانی است. وی در حال حاضر مجرد و ن تهران می باشد. او فرزند آ خانواده می باشد میثم ابراهیمی فوق دیپلم خود را در رشته موسیقی و لیسانسش را در رشته مدیریت فرهنگی اخذ کرد و هم اکنون در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت علوم تحقیقات تهران می باشد. زندگی هنری
میثم ابراهیمی خوانندگی را از دوران نوجوانی شروع کرد. اولین اثر او تک آهنگ “وطن” بود. به مرور کار خوانندگی را به طور حرفه ای شروع کرد. آغاز فعالیت حرفه ای وی سال 1385 بود. وی در دوران فعالیتش با آهنگسازانی همچون سیروان خسروی و محمدرضا چراغعلی همکاری کرده است....ارتباط با مدیربرنامه میثم ابراهیمی:09120809040 تک آهنگ های میثم ابراهیمی یادته نفس عمیق خواب غم یه جور خاص حالا حالا دوست دارمت ستاره بارون خستم [همراه با: محمد علیزاده] خواهش یادگاری خاطره تو و من اونم رفت یه ثانیه احساس دستامو بگیر حس تو ج نارنجی [همراه با: پازل باند] تگرگ [اجرای تکی] عشق تگرگ [همراه با: مازیار فلاحی] شاید عاشقتم دوراهی خودتم میدونی اشک اینکه نمیشه قبول کن چشمامو بستم تو میدونی آرامش [همراه با: مصطفی آشتیانی] یکی همیشه هست عادت ن اون که می خواستم با تو بد نیستم نیمه شب دوست دارم شکوه جاودان به تو مدیونم فوق العاده شهر باران چرا دستات سرده ی رو ندارم از غصه می میرم گرداورنده : محمد این اولین سالی است که ماهِ رمضان از خانه و خانواده ام دورم . دیگر خبری از خو دنهایِ وقت ِ عصر تا اذان مغرب نیست . البته که برای این تجربه ی شیرین خوشحالم . اگر از ضعف و بی حالی های این ایام بگذریم ؛ لحظه هایی که به انتظارِ برگشتنِ توعم پرشتاب در گذرند . دوریِ از مامان کم کم اذیتم میک.
آهنگ رضا رامیار به نام کاش بودی پیشم


آهنگ رضا رامیار به نام کاش بودی پیشم

آهنگ جدید رضا رامیار به نام کاش بودی پیشم
ترانه و موزیک: رضا رامیار, تنظیم: سعید انصار
new reza ramyar – kash boodi pisham
رضا رامیار کاش بودی پیشم
متن آهنگ کاش بودی پیشم رضا رامیار
چه زود تب عاشقی از کلت پرید چه بازیگری اینو بدون عطر تنت بی معرفت شده زندگیم
بی رحم تر که میشی باز وابسته میشم گفتی عاقل نمیخوای ببین دیوونه میشم
بی تو و اخم نگاهت دیگه آروم نمیشم فقط کاش بودی پیشم کاش بودی پیشم
تو که واسه همه سنگ صبور برا من دلت شد آهن ولی باز دل تنگه برات قشنگ ترین عشقه واقعا
دستای گرم عاشق پیشت قاتل دل تنهام شد نبود تو که باور ندارن چشمای بی خوابم
تو که واسه همه سنگ صبور برا من دلت شد آهن ولی باز دل تنگه برات قشنگ ترین عشقه واقعا
دستای گرم عاشق پیشت قاتل دل تنهام شد نبود تو که باور ندارن چشمای بی خوابم
آهنگ جدید رضا رامیار کاش بودی پیشم با
دیوونه من کم دارمت میخوای به کی بسپارمت اینجوری آزارم نده مال منی و ندارمت
یادته گفتی که دردا بر من همه حسای خوبه تو دنیا برا تو
دیگه طاقت نداشتی که تنهات بذارم حالا راحت میبندی رو قلبم چشاتو
تو که واسه همه سنگ صبور برا من دلت شد آهن ولی باز دل تنگه برات قشنگ ترین عشقه واقعا
دستای گرم عاشق پیشت قاتل دل تنهام شد نبود تو که باور ندارن چشمای بی خوابم
تو که واسه همه سنگ صبور برا من دلت شد آهن ولی باز دل تنگه برات قشنگ ترین عشقه واقعا
دستای گرم عاشق پیشت قاتل دل تنهام شد نبود تو که باور ندارن چشمای بی خوابم
موزیک ویدیو جدید مهدی احمدوند به نام عشق من - آپارات31 مه 2018 وب 28 موزیک ویدیو جدید مهدی احمدوند به نام عشق من موزیک ویدیو جدید مهدی احمدوند به نام عشق من عشق من,مهدی احمدوند,موزیک ویدیو , وب 28. آپارات - مهدی احمدوند عشق منموزیک ویدیو جدید مهدی احمدوند به نام عشق من · وب 28 آهنگ عشق م. آهنگ جدید عماد طالب زاده دیگه برو خوش باش با اونی که دوسش داریآهنگ جدید عماد طالب زاده بنام دیگه برو خوش باش با اونی که دوسش داری. آهنگ جدید عماد زاده دیگه برو. دیگه برو نمیخوام تو رو تو با اونکه من میخوامش کلی فرق داری آهنگ جدید عماد طالب زاده بنام دیگه برو - پاپ موزیک17 آگوست 2017 . باز منم باز تویی باز ما قصه ی افسون شده ی سال ها باز من و باز دلی تنگ تو در طلب حال و هوای همه دیدار ها در هوس شعر دگر آمدم عاشقم و بهر نظر آمدم در تب و تابم که بخنندد نگار شور شی عشاق ها قاصد شعری که جنونش تویی باعث ایجادی و شورش تویی دلبر بی چون و چرای منی هم نفسی .. صاحب دل، تو .. هو. آهنگ جدید کامران مولایی با نام دلبسته - ن ت وان آهنگ جدید کامران مولایی با نام دلبسته با کیفیت های مختلف به صورت رایگان. http://s .ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a2%d9%87%d9%86%da%af-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%da%a9%d8%a7%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%85%d9%88%d9%84%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%af%d9%84%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87/' data-unified='{"domain":"s .ir","contentdesignation":"partner","modulen. امروز ایدا از مادرشوهرش میگفت,خخخ,چون نامزدش همون فردای عقد رفته مشهد برا کارش دیگه فردای عقد ایدا رفته خونه مادرشوهرش مهمونی,ایدا میگه دیوونه شدم, م ه دستش یه دسمال بود و شیشه پاک کن فقط میزهارو پاک میکرد و خونه مثل دسته گل,برع ایدا سینک ظرفشویی رو هم زود زود تمیز میکرد ایدا می. - ویکی پدیا، دانشنامهٔ آزاد حسین مقصودلو با نام هنری از خوانندگان ایرانی است که در سبک ریتم اند اعلام کرد که پس از آهنگ «مردمان بی عشق» از موسیقی خداحافظی می کند و . ایران; برو مرسی; روز به روز; این نیز بگذرد; بی ریشه ها; فرقی نداره; گل; بشمار آهنگ به نام برو مرسی - تاپ صدا آهنگ جدید . آهنگ ماکان بند دلگیری با متن و کیفیت عالی mp3 320ماکان بند دلگیری , آهنگ جدید هنرمند ماکان بند به نام دلگیری با کیفیت عالی mp3 320 در سایت بلاگ موزیک متن آهنگ دلگیری و پخش آنلاین macan band آهنگ ماکان باند به نام دلگیری - آهنگ جدید موزیک - آهنگ جدید ماکان باند - دلگیری new macan band - آهنگ ماکان ب. نمی دانم نسل ها را چگونه باید از هم تفکیک کرد، فقط این را می دانم که نسل ها با سال تولد تعریف نمی شوند. برای نسل من و نسل پیش از من داشتن اطلاعات عمومی و دانش ادبی، افتخار بود و ندانستن یا فراموش معانی کلمات و اصطلاحات باعث شرم و سرخوردگی. نسل بعد از من اما به ندانستن ادبیات و بیلم. سلام . امروز 15اسفند بود تولد خانومم یه همچین روزی خانومم چشم به جهان گشوده خیلی خوشحالم خوشحالم ک دوساله تولدشو تبریک میگم باهم جشن میگیریم خیلی خوشحالم ک همچین عشقی دارم وای اگه بدونه اگه بدونید چه حسی دارم واااااااااای واقعا تو پوست خودم نمیگنجم . الان ک دارم این پستو میزار. پانته پ ی عزیزم!همین اول کاری می گویم خیلی دوستت دارم که بعدترش یادم نرود. پانته پ؛ می دانی دلم چه می خواهد؟ دلم می خواهد یک روز تابستانی دیگر بیایی برویم پارک. توی پارک منتظرت بمانم تا بیایی و بعد یک عالمه با منوپاد ع بگیریم! برایت گفته ام دوربین یده ام؟ از بین آدم هایی که به پار. اس ام اس تبریک روز مادر و اس ام اس تبریک روز زن جدید در این مطلب از سایت انسان شاد برای شما دوستان اس ام اس تبریک روز مادر را آماده کرده ایم. انواع اس ام اس در سایت انسان شاد . ♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥♦♥ اس ام اس تبریک روز مادر ♦. خدایا شکرت ... به اندازه یه عمر شکرت که مارو سرراه هم قرار دادیالانکه مینویسم نیم ساعتی هستکه مثه فرشته ها خو دی و من تو فکر و رویای بودنت تو زندگیم دارم تاب میخورم و کیف میکنم...نمیخوام از وسعت نگرانی و استرسم بگم چون تلخه و حتی گذرش از ذهن آزارم میده! فقط میگم خداجونی توکه شاهد و . سلام دنیای دوست داشتنی ام، دنیام میدونی وقتی کنارتم لبریزم از تو چه قد خوبم. اصلا گذر زمانو حس نمیکنم. وقتی نیستی کنارم با یادت با خاطراتت لحظه هامو پر میکنم. اگه این کارو نکنم هیچم. خالی ام. داغونم. چه خوبه که دارمت.دو سه روز شیراز هستی ح خوب بود چقد خوشحال شدم. حرفای دیروزت چقد . شبی که رفتیم خونه شوهرى اینا چقد خوش گذشت.قبل از اینکه بریم شوهرى هی پیام میداد کجایین؟کى میاین؟نزدیک خونشون بودیم منم بهش گفتم دم دریم بیا درو باز کن.وقتى رسیدیم در خونه،پدر شوهرى اومد دم در با خوشحالى تعارف کرد بریم داخل.شوهرى من اومد دم در پیشمون.اول بابا رفت داخل چون پدر شو. آهنگ احسان تهرانچی به نام نفسهات - آهنگ جدید موزیک - آهنگ جدید احسان تهرانچی - نفسهات new ehsan tehranchi - آهنگ احسان تهرانچی - نفسهات به موزیک29 دسامبر 2016 احسان تهرانچی نفسهات, آهنگ جدید احسان تهرانچی به نام آهنگ نفسهات احسان تهرانچی همراه با . آهنگ جدید احسان تهرانچی بنام نفسهات - پاپ م. پاییز آمدست که خود را ببارمت پاییز لفظ دیگر”من دوست دارمت” بر باد می دهم همه ی بود خویش را یعنی تو را… به دست خودت می سپارمت ********** اس ام اس فصل پاییز ********** پاییزت پر از رگبار آرزوهای قشنگ اولین لحظه های پاییزت از نم نم باران خوشرنگ و من آرزومند آرزوهایت . . . ********** اس ام اس فصل پا. آهنگ جدید امین رستمی با نام حیف - ن ت وان آهنگ جدید امین رستمی با نام حیف با کیفیت های مختلف به صورت رایگان. https://www.iran .ir/ s/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%b1%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b3-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%85%d9%87%d8%af%db%8c-%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d9%85%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%ad%db%8c%d9%81/' data-unified='{"domain":"www.iran .ir","contentdesignation":"partner","modulename".