داده کاوی data mining پایگاه های اطلاعاتی - اخبار روز

#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاو وینت در مورد مبانی سیستم های اطلاعات مدیریت لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .pptx ( قابل ویرایش و آ. مجموعه "اندوه ما جهان را تهدید نمی کند" از "شکریه عرفانی " :

با من از دست هایت حرف بزن
از پیشانی ات
و از آفتاب تندی که بر آن می تابد
از پیرا. عنوان پایان نامه : داده کاوی، مفاهیم و کاربرد قالب بندی : word قیمت : رایگان شرح مختصر : امروزه با گسترش سیستم های پایگاهی و حجم بالای داده ها ی ذخیره شده در این سیستم ها ، نیاز به ابزاری است تا بتوان داده های ذخیره شده را پردازش کردواطلاعات حاصل از این پردازش را در اختیار کاربران ق. پروژه مدیریت پایگاه داده کارخانه در بانک اطلاعاتی اسکیوال با استفاده از برنامه اسکیوال ( sql ) نوشته و طراحی شده است و دارای نمودار ای آر ( er ) می باشد. تمامی جداول مدیریت پایگاه داده کارخانه در بانک اطلاعاتی اسکیوال تا سطح 3nf نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص . ترجمه طلایی تحقیق بر روی الگوریتم درخواست داده­ی فضایی بهینه­سازی شده در پایگاه داده­­ی فضایی درمورد خود ویژگی­های فضایی، هزینه­های عملیات هندسی از نظر زمان و فضا وسیع هستند فرار یا کاهش عملیات هندسی برای بهینه­سازی فرآیندهای درخواست یک پایگاه تسخیری است بنابراین، این مح. پروژه سورس پروژه پایگاه داده فروش با بانک اطلاعاتی اسکیوال با استفاده از برنامه اسکیوال ( sql ) نوشته و طراحی شده است و دارای نمودار ای آر ( er ) می باشد. تمامی جداول سورس پروژه پایگاه داده فروش با بانک اطلاعاتی اسکیوال تا سطح 3nf نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخ. iron ore supplier iron ore iron ore for sale iron ore production iron ore mining iron ore company iron ore exports iron ore mining companies iron ore buyers iron ore importers iron ore market iron ore sellers iron company iron ore industry magnetite for sale iron ore manufacturers current iron ore price iron ore production in world iron ore spot price iron ore price chart where to buy iron ore iron ore price iron ore in world iron ore price today iron ore market price

حلول ماه هلال
عید تحول احوال
معاد ب از غبار زنگار و انکال برشما مبارک باد
عید سعید فطر


عید ب از زشتی ها و پیوستن به نیکی ها
برهمه مسافران مسیر بیداری و طراوت وعشق
مبارک باد.


لا ادری : عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت
صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت خاقانی شروانی : گفتم کدام عید نه اضحی بود نه فطر بیرون از این دو عید چه عیدست دیگرش رودکی سمرقندی : روزه به پایان رسید و آمد نو عید هر روز بر آسمانت باد امروا منوچهری دامغانی : بر آمدن عید و برون رفتن روزه ساقی بدهم باده بر باغ و به سبزه خواجه شمس الدین محمد حافظ : حافظ ن بی می و معشوق زمانی کایام گل و یاسمن و عید صیام است مسعود سعد سلمان : ای خداوند عید روزه گشای بر تو فرخنده شد چو فر همای پایگاه داده شی گرا
عنوان اصلی محصول : پایگاه داده شی گرا
سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل پایگاه داده شی گرا به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:توضیحات مطلب


بررسی ومطالعه کامل داده کاوی و داده کاوی با sql server2005 پیاده سازی آن روی بانک اطلاعات

امروزه با گسترش سیستم های پایگاهی و حجم بالای داده ها ی ذخیره شده در این سیستم ها ، نیاز به ابزاری است تا بتوان داده های ذخیره شده را پردازش کرد و اطلاعات حاصل از این پردازش را در اختیار کاربران قرار داددسته بندی
کامپیوتر و it


فرمت فایل
doc


حجم فایل
6521 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
217
دریافت فایلبررسی ومطالعه کامل داده کاوی و داده کاوی با sql server2005 پیاده سازی آن روی بانک اطلاعات


فروشنده فایل
کد کاربری 8044
تمام فایل ها

چکیده
بررسی ومطالعه ی کامل داده کاوی و داده کاوی با sql server2005
پیاده سازی آن روی بانک اطلاعاتی آزاد
امروزه با گسترش سیستم های پایگاهی و حجم بالای داده ها ی ذخیره شده در این سیستم ها ، نیاز به ابزاری است تا بتوان داده های ذخیره شده را پردازش کرد و اطلاعات حاصل از این پردازش را در اختیار کاربران قرار داد.
داده کاوی یکی از مهمترین روش ها ی کشف دانش است که به وسیله آن الگوهای مفید در داده ها با حداقل دخ کاربران شناخته می شوند و اطلاعاتی را در اختیار کاربران و تحلیل گران قرار می دهند تا براساس آنها تصمیمات مهم و حیاتی در سازمانها اتخاذ شوند.داده کاوی را تحلیل گران با اه گوناگونی از قبیل کلاس بندی, پیش بینی, خوشه بندی ,تخمین انجام می دهند. برای کلاس بندی, مدل هاو الگوریتم هایی مانند قاعده ی بیز, درخت تصمیم, شبکه ی عصبی, الگوریتم ژنتیک مطرح شده است.برای پیش بینی مدل رگرسیون خطی ومنطقی و برای خوشه بندی الگوریتم های سلسله مراتبی و تفکیکی, وبرای تخمین مدل های درخت تصمیم و شبکه ی عصبی مطرح می شود. در فصل دوم و سوم با الگوریتم ژنتیک که یکی از الگوریتم های داده کاوی و با شبکه ی عصبی که یکی از مدل های داده کاوی هستند آشنا می شویم .درفصل چهارم به محاسبات نرم و برخی از اجزای اصلی ان و نقش آنها در داده کاوی می پردازیم.
در فصل پنجم با ابزارهای داده کاوی آشنا می شویم . برای داده کاوی ابزارهای متنوعی وجود دارد. می توان ابزارداده کاوی را با تطبیق آن ابزار با داده های مسئله و با توجه به محیط داده ای که می خواهید از آن استفاده کنید، و امکاناتی که آن ابزار دارد انتخاب کنید.وسپس به داده کاوی با sqlserver2005 می پردازیم .ودرفصل ششم به داده کاوی با sql server2005 روی بانک اطلاعاتی آزاد قوچان پرداختیم.
کلمات کلیدی ،کلاس بندی ، خوشه بندی ، پیش بینی ، تخمین
فصــل اول
مقدمه ای بر داده کاوی [1]
1-1-مقدمه
امروزه با گسترش سیستم های پایگاهی و حجم بالای داده ها ی ذخیره شده در این سیستم ها ، نیاز به ابزاری است تا بتوان داده های ذخیره شده را پردازش کرد و اطلاعات حاصل از این پردازش را در اختیار کاربران قرار داد .با استفاده از ابزارهای گوناگون گزارش گیری معمولی ، می توان اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار داد تا بتوانند به نتیجه گیری در مورد داده ها و روابط منطقی میان آنها بپردازند اما وقتی که حجم داده ها خیلی بالا باشد ، کاربران هر چند زبر دست و با تجربه باشند نمی توانند الگوهای مفید را در میان حجم انبوه داده ها تشخیص دهند و یا اگر قادر به این کار هم با شوند ، هزینه عملیات از نظر نیروی انسانی و مادی بسیار بالا است .از سوی دیگر کاربران معمولا فرضیه ای را مطرح می کنند و سپس بر اساس گزارشات مشاهده شده به اثبات یا رد فرضیه می پردازند ، در حالی که امروزه نیاز به روشهایی است که اصطلاحا به کشف دانش[2] بپردازند یعنی با کمترین دخ کاربر و به صورت خ ر الگوها و رابطه های منطقی را بیان نمایند .
داده کاوی[3] یکی از مهمترین این روش ها است که به وسیله آن الگوهای مفید در داده ها با حداقل دخ کاربران شناخته می شوند و اطلاعاتی را در اختیار کاربران و تحلیل گران قرار می دهند تا براساس آنها تصمیمات مهم و حیاتی در سازمانها اتخاذ شوند .
1-2-عامل مسبب پیدایش داده کاوی
اصلی ترین دلیلی که باعث شده داده کاوی کانون توجهات در صنعت اطلاعات قرار بگیرد، مساله در دسترس بودن حجم وسیعی از داده ها و نیاز شدید به اینکه از این داده ها, اطلاعات و دانش سودمند است اج کنیم. اطلاعات و دانش بدست آمده در کاربردهای وسیعی مورد استفاده قرار می گیرد.
داده کاوی را می توان حاصل سیر تکاملی طبیعی تکنولوژی اطلاعات دانست، که این سیر تکاملی ناشی از یک سیر تکاملی در صنعت پایگاه داده می باشد، نظیر عملیات جمع آوری داده ها وایجاد پایگاه داده، مدیریت داده و تحلیل و فهم داده ها.
تکامل تکنولوژی پایگاه داده و استفاده فراوان آن در کاربردهای مختلف سبب جمع آوری حجم فراوانی داده شده است. این داده های فراوان باعث ایجاد نیاز برای ابزارهای قدرتمند برای تحلیل داده ها گشته، زیرا در حال حاضر به لحاظ داده ثروتمند هستیم ولی دچار کمبود اطلاعات می باشیم.
ابزارهای داده کاوی داده ها را آنالیز می کنند و الگوهای داده ها را کشف می کنند که می توان از آن در کاربردهایی نظیر تعیین استراتژی برای ب و کار، پایگاه دانش[4] و تحقیقات علمی و پزشکی، استفاده کرد. شکاف موجود بین داده ها و اطلاعات سبب ایجاد نیاز برای ابزارهای داده کاوی شده است تا داده های بی ارزش را به دانشی ارزشمند تبدیل کنیم .
-3-داده کاوی و مفهوم اکتشاف دانش (k.d.d)
با حجم عظیم داده های ذخیره شده در فایلها، بانکهای اطلاعاتی و سایر بانک های داده ای، توسعه ی ابزارهایی برای تحلیل و شاید تفسیر چنین داده هایی و برای است اج علوم شگفت انگیزی که میتوانند در تصمیم گیری مفید باشند، امری بسیار مهم و ضروری است. داده کاوی با عنوان کشف دانش در پایگاه های داده (kdd) شناخته می شود. کشف علومی که قبلا ناشناخته بوده اند و اطلاعاتی که در بانکهای اطلاعاتی موجود بوده و ذاتا بالقوه و مفید هستند.
با وجود آنکه داده کاوی و کشف دانش در پایگاه های داده مترادف همدیگر هستند، ولی در اصل، داده کاوی ذاتاً بخشی و تنها قسمتی جزئی از فرآیند کشف دانش است.فرآیند کشف دانش در بر گیرنده ی چندین مرحله می باشد که از اطلاعات خام، گونه هایی از علوم جدید را بدست می دهد. مراحل کشف دانش به قرار زیر است:
1- پا ازی داده ها : در این فاز داده های اضافی و نامربوط از مجموعه داده ها حذف می شوند.(داده های ناکامل) [2]
2-یکپارچه سازی داده ها[1] : چندین منبع داده ترکیب می شوند،
3-انتخاب داده ها :انبار داده ها شامل انواع مختلف و گوناگونی از داده ها است که همه آنها در داده کاوی مورد نیاز نیستند . برای فرایند داده کاوی باید داده ها ی مورد نیاز انتخاب شوند . به عنوان مثال در یک پایگاه داده های مربوط به سیستم فروشگاهی ، اطلاعاتی در مورد ید مشتریان ، خصوصیات آماری آنها ، تامین کنندگان ، ید ، حسابداری و ... وجود دارند . برای تعیین نحوه چیدن قفسه ها تنها به داده ها یی در مورد ید مشتریان و خصوصیات آماری آنها نیاز است . حتی در مواردی نیاز به کاوش در تمام محتویات پایگاه نیست بلکه ممکن است به منظور کاهش هزینه عملیات ، نمونه هایی از عناصر انتخاب و کاوش شوند .
4-تبدیل داده ها : هنگامی که داده های مورد نیاز انتخاب شدند و داده های مورد کاوش مشخص گردیدند، معمولا به تبدیلات خاصی روی داده ها نیاز است. نوع تبدیل به عملیات و تکنیک داده کاوی مورد استفاده بستگی دارد، تبدیلاتی ساده همچون تبدیل نوع داده ای به نوع دیگر تا تبدیلات پیچیده تر همچون تعریف صفات جدید با انجام عملیاتهای ریاضی و منطقی روی صفات موجود.
5-داده کاوی :بخش اصلی فرایند ، که در آن با استفاده از روش ها و تکنیک های خاص ، است اج الگو های مفید ، دانش است اج می شود.
6-زی الگو[2] : مشخص الگوهای صحیح و مورد نظر به وسیله معیارهای اندازه گیری.
7-زنمایی دانش : در این بخش به منظور ارائه دانش است اج شده به کاربر ، از یک سری ابزارهای بصری سازی استفاده می گردد.

1-3-1-تعریف داده کاوی
در متون آکادمیک تعاریف گوناگونی برای داده کاوی ارائه شده اند . در برخی از این تعاریف داده کاوی در حد ابزاری که کاربران را قادر به ارتباط مستقیم با حجم عظیم داده ها می سازد معرفی گردیده است و در برخی دیگر ، تعاریف دقیقتر که درآنها به کاوش در داده ها توجه می شود. برخی از این تعاریف عبارتند از :

داده کاوی عبارت است از فرایند است اج اطلاعات معتبر ، از پیش ناشناخته قابل فهم و قابل اعتماد از پایگاه داده های بزرگ که شامل بهره گیری از بزارهای آنالیز داده ها، برای کشف الگوهای موجود و روابط ناشناخته ی میان داده ها در حجمی وسیع می باشد. و استفاده از آن درتصمیم گیری فعالیتهای تجاری مهم.
اصطلاح داده کاوی به فرایند نیم خ ر تجزیه و تحلیل پایگاه داده های بزرگ به منظور یافتن الگوهای مفید اطلاق می شود [3].
داده کاوی یعنی جستجو در یک پایگاه داده ها برای یافتن الگوهایی میان داده ها [4].
داده کاوی یعنی است اج دانش کلان ، قابل استناد و جدید از پایگاه داده ها ی بزرگ .
داده کاوی یعنی تجزیه و تحلیل مجموعه داده های قابل مشاهده برای یافتن روابط مطمئن بین داده ها .

همانگونه که در تعاریف گوناگون داده کاوی مشاهده می شود ، تقریبا در تمامی تعاریف به مفاهیمی چون است اج دانش ، تحلیل و یافتن الگوی بین داده ها اشاره شده است .

بررسی ومطالعه کامل داده کاویتحقیق کامل داده کاوی و داده کاوی با sql server2005 پیاده سازی آن روی بانک اطلاعاتسیستم های پایگاهی


انجام پایان نامه تشخیص بیماری با داده کاوی سفارش پایان نامه داده کاوی مشاوره رایگان پایان نامه داده کاوی سفارش پایان نامه شناسایی سرطان چاپ و پذیریش مقالات isi , isc مشاوره نگارش پروپوزال و پایان نامه داده کاوی و تشخیص بیماری، سرطان، با شبکه عصبی، درخت تصمیم، یادگیری عمیق، ترکی.
کاربرد داده کاوی امروزه شاهد این هستیم که داده کاوی در تمامی صنایع،واحدهای تولیدی،فروش و خدماتی کاربرد فراوانی دارد.در دسترس بودن تسهیلات و بهره مندی آسان از آن باعث رضایت و جذب مشتری نسبت به سیستم خدمت رسان شده و در نتیجه مشتری بالقوه به مشتری وفادار تبدیل خواهد شد. فایل ارائه کاربرد داده کاوی پرفسور نخعی زاده از کاستروئه آلمان می باشد که مقدمه و روش داده کاوی در آن ارائه شده است.فرمت فایل pdf بوده و در 42 صفحه ارائه شده است. ...
دریافت فایل مقاله مقدمات داده پردازی تعریف داده data
مقاله مقدمات داده پردازی تعریف داده data
مقاله مقدمات داده پردازی تعریف داده data لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات :86 هر اطلاع مفید ولازم درباره چیز یا امری رایک داده می گویند.به شناسنامه خود نگاه کنید.نام، نام خانوادگی،نام پدر ،سال تولد،محل تولد،شماره شناسنامه وسایر اطلاعات آن ،همه درباره شماست. اینها داده های مرتبط با شما هستندوشما را از دیگران متمایز ومجزا می کنند؛ به شما سود می رسانند؛ حقوق شما را محفوظ می دارند وبه ت امکان می دهند که برای شما برنامه ریزی کندو امکانات فراهم سازد. داده ها در ه ...
دریافت فایل مقاله مقدمات داده پردازی تعریف داده data

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] عنوان اصلی لاتین : mining opinion from text documents: a survey عنوان اصلی فارسی مقاله: عقیده کاوی از اسناد متنی. مرتبط با رشته های : فناوری اطلاعات و کامپیوتر - دیجیتال و فناری نوع فایل ترجمه : ورد آفیس(که دارای امکان ویرایش می باشد) تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 9 صفحه کلمات کلیدی مربوطه با این مقاله:. عنوان اصلی لاتین : web log clustering approaches – a survey عنوان اصلی فارسی مقاله: روش های خوشه بندی لاگ های وب سرور(وب لاگ) یک بررسی. مرتبط با رشته های : فناوری اطلاعات و کامپیوتر نوع فایل ترجمه : ورد آفیس(که دارای امکان ویرایش می باشد) تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 8 صفحه کلمات کلیدی مربوطه با این . موضوعات جدید درس شیوه ارائه به شرح زیر است. الویت انتخاب با دانشجویانی هست که هنوز موضوعی انتخاب نکرده اند. لطفا موضوع انتخ را در کامنت اعلام کنید؛ بعد از تایید می توانید تحقیق را آغاز کنید. کلان داده (big data) پایگاه داده های nosql سئو و بهینه سازی سایت ب و کار الکترونیک ینگ و روش های. برنامه نویسی (داده کاوی الگوهای تکرارشونده جریان داده ها) پروژه برنامه نویسی (داده کاوی الگوهای تکرارشونده جریان داده ها) جریان داده■بسیاری برنامه کاربردی نوع داده جدیدی نام جریان داده تولید تحلیل میکنند آن داده صورت پویا یک بستر ( یا پنجره ) وارد یا آن خارج میشوند . ■خواص جریان داده ■حجم زیاد گاه نامحدود ■تغیی ویا ■جریان درون خارج یک ترتیب مشخص ■پیمایش یکبار یا تعدا د محدود ■نیازمند زمان پاسخ سریع ( اغلب بلادرنگ ) ■ممکن است دارای چندین منبع باشند .■در جریان داده تعدادی یا همه داده ورودی باید روی آنها عملیات انجام شود روی دیسک یا حافظه اصلی قرار ندارند بیشتر صورت جریان داده پیوسته میرسند . ■جریان داده داده ذخیره شده موارد زیر متفاوت اند :■عناصر داده صورت خط میرسند .■سیستم هیچ گونه کنترلی روی ترتیب عناصر داده ای ( روی عناصر جریان یا جریانهای داده ای ) ، پردازش می رسند ، ندارد .■جریانهای داده صورت ذاتی نظر اندازه نامحدود هستند .یک عنصر جریان داده پردازش یا نادیده نظر گرفته میشود یا آرشیو میشود . قسمتی سر فصلها -داده کاوی-داده کاوی روی جریان داده -الگوهای تکرارشونده پایگاه داده ها -الگوهای تکرارشونده -الگوریتم apriori
( یافتن مجموعه عناصرتکرارشونده استفاده روش تولید آزمون )
-شبه الگوریتم apriori -نحوه تولید ک د و.................... عنوان :پروژه برنامه نویسی (داده کاوی الگوهای تکرارشونده جریان داده ها) حجم :421kb فرمت powerpoint کلمات کلیدی : برنامه نویسی (داده کاوی الگوهای تکرارشونده جریان داده ها) تعداد اسلایدها :40
دریافت
پی دی اف (pdf) پایگاه داده (access) با سلام درود خدمت دوستان عزیزم، اعم دانش آموزان، دانشجویان، همه عزیزان مخاطبفایل پی دی اف فوق دارای توضیحات پایگاه داده همون access هستش ......این مجموعه گرفته کتوب اساتید شناخته شده ذیل میباشد درس پایگاه داده دوره کاردانیِ کامپیوتر میباشد. مفاهیم بنیادی پایگاه داده ها
 مولف: رانکوهی.سیستم بانک اطلاعاتی
 مولف سی. جی. دیت
 مترجم: علیخانزاده.درس کنکور سریع پایگاه داده ها
 مولف: حمیدرضا مقسمی امیدوارم براتون مفید باشه
دریافت تحقیق در مورد پایگاه داده 52 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 57 پایگاه داده ها چیست؟ دادِگان (پایگاه داده ها یا بانک اطلاعاتی) به مجموعه ای از اطلاعات با ساختار منظم و سامانمند گفته می شود. این پایگاه های اطلاعاتی معمولاً در قالبی که برای . پروژه سورس پایگاه داده ویدئو کلوپ تحت بانک اطلاعاتی اسکیوال با استفاده از برنامه اسکیوال ( sql ) نوشته و طراحی شده است و دارای نمودار ای آر ( er ) می باشد. تمامی جداول سورس پایگاه داده ویدئو کلوپ تحت بانک اطلاعاتی اسکیوال تا سطح 3nf نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی م. crypto tab - chrome web store
jan 18, 2018 - crypto tab. offered by: dev labs. 102. news & weather 3,478 users. available on chrome. overview. reviews. support. related. overview.
cryptotab - free bitcoin mining
add cryptotab to your chrome and start earning bitcoins. invite your friends, family and ociates by your personal link and make many times more money!
crypto tab extension - google sites
cryptotab extension a must have google chrome extension. cryptotab earn bitcoins. تحقیق پایگاه داده ها چیست  تحقیق پایگاه داده ها چیست تحقیق پایگاه داده ها چیست مقدمه:پایگاه داده ها چیست؟دادِگان (پایگاه داده ها یا بانک اطلاعاتی) به مجموعه ای از اطلاعات با ساختار منظم و سامانمند گفته می شود. این پایگاه های اطلاعاتی معمولاً در قالبی که برای دستگاه ها و رایانه ها قابل خواندن و قابل دسترسی باشند ذخیره می شوند. البته چنین شیوه ذخیره سازی اطلاعات تنها روش موجود نیست و شیوه های دیگری مانند ذخیره سازی ساده در پرونده ها نیز استفاده می گردد. مسئله ای که ذخیره سازی داده ها در دادگان را موثر ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] داده کاوی در بیمه
مشاوره در زمینه پروژه های داده کاوی
کاربرد داده کاوی در بیماری سرطان
کاربرد داده کاوی در بیماری تیروئید
کاربرد داده کاوی در عود مجدد سرطان
کاربرد داده کاوی در پیش بینی بیماری قلبی
انجام پروژه های داده کاوی با نرم افزار وکا weka
انجام پروژه ه. پروژه کارشناسی با عنوان: وب کاوی در صنعت پروژه کارشناسی با عنوان: وب کاوی در صنعت با افزایش چشمگیر حجم اطلاعات و توسعه وب،نیاز به روش ها و تکنیک هایی که بتوانند امکان دستی کارا به داده ها و است اج اطلاعات از آنها را فراهم کنند،بیش از پیش احساس می شود. وب کاوی یکی از زمینه های تحقیقاتی است که با به کارگیری تکنیک های داده کاوی به کشف و است اج خ ر اطلاعات از اسناد و سرویس های وب می پردازد.در واقع وب کاوی، فرآیند کشف اطلاعات و دانش ناشناخته و مفید از داده های وب می باشد.روش های وب کاوی بر اساس آن که چه نوع داده ای را مورد کاوش قرار می دهند،به سه دسته کاوش محتوای ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] sql یکی از ویژگیهای حائز اهمیت در یک پایگاه داده قدرتمند قابلیت برنامه نویسی است که نقش بسزا مهمی دارد تمام اطلاعات درون این بانک اطلاعاتی قرار دارد به صورت مرتب و منظم و راحت قابل فهم این ویژگی باعث کاهش میزان زیادی از سورس برنامه در قسمت برنامه کاربردی شده پایگاه داده شامل یک سری جداول که فیلد های اطلاعاتی قرار دارد مثل نام و نوع اندازه ر هریک از جداول به هرستون یک فیلد اطلاعاتی گفته می شود. 4 مقاله فارسی جدید درباره داده های بزرگ ( big data ) 4 مقاله فارسی جدید درباره داده های بزرگ ( big data ) 4 مقاله فارسی جدید درباره داده های بزرگ  ( big data ) جهت استفاده و بهره برداری قرار داده شده است ./   فرمت مقالات : pdf/   عناوین مقالات : 1-مدیریت داده های حجیم با استفاده از سیستمهای n. 4 مقاله فارسی جدید درباره داده های بزرگ ( big data ) 4 مقاله فارسی جدید درباره داده های بزرگ ( big data ) 4 مقاله فارسی جدید درباره داده های بزرگ  ( big data ) جهت استفاده و بهره برداری قرار داده شده است ./   فرمت مقالات : pdf/   عناوین مقالات : 1-مدیریت داده های حجیم با استفاده از سیستمهای n. آموزش نرم افزار کلمنتاین clementine 12
آموزش نرم 14.2 افزارibm spss modeler
انجام پروژه های داده کاوی با نرم افزارclementine 12
انجام پروژه های داده کاوی با نرم افزار.2 14 ibm spss modeler
انجام پروژه های داده کاوی با نرم افزار یدماینر idminer
انجام پروژه های داده کاوی با نرم افزار وکا weka
093672922. پاو وینت پایگاه داده چند رسانه ای پاو وینت پایگاه داده چند رسانه ای دسته بندی کامپیوتر و it فرمت فایل pptx حجم فایل 61 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 29 دریافت فایل پاو وینت پایگاه داده چند رسانه ای فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها پاو وینت پایگاه داده چند رسانه ای در 29 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx مقدمه مدیریت اطلاعات م ی مدیا در پایگاه داده: نکات مورد توجه برای ذخیره سازی داده ها معماری سیستم continuous-media data ماهیت داده های م ی مدیا فرمت داده های م ی مدیا پردازش queryها پاو وینت پایگاه داده چند رسانه ایپاو وینتپایگاه داده چند رسانه ای
برای اولین بار در ایران برای ثبت آگهی های فروش و تبلیغاتی ب و کار خود بر روی گزینه زیر کلیک کنید ثبت آگهی رایگان اینجا کلیک کنید
زیبـاسـت این بــهار
کــه نـام تو را بر لبـان من رویــانده ،

و زیستــن مـــرا
هر لحـظـه و هـر آن
بــه برکـت آن نــــام
بهارے مے کنـــد.

#شبنم_نادری#باران☔ مقاله ارائه یک بررسی و مقایسه اثر بخشی الگوریتم های داده کاوی جهت پیش بینی بیماری پارکینسون
≡ نویسنده :◊ محسن غلامی – دانشجوی کارشناسی ارشد رشته نرم افزار آزاد ی واحد بوشهر
◊ ناصر – کارشناسی صنایعچکیده مقاله:بیماری پارکینسون پس از بیماری ا ایمر شایع ترین بیماری در آسیب رسانی به مغز می باشد این بیماری باعث می گردد ترشح دوپامین در مغز با مشکل رو به رو شده و از ان جایی که وظیفه دوپامین تسهیل و تنظیم حرکات بدن است بدن با مشکلات حرکتی و کندی مواجه می شود تحقیقات علمی نشان می دهد حدود چهل درصد از بیماران با گذشت زمان دچار اختلال حافظه نیز می شوند جالب این که ده درصد این بیماران دارای سنین کمتر از چهل سال هستند در این پژوهش سعی گردیده تا عوامل موثر بر تشخیص با استفاده از صوتی بیماران شناسایی و با مقایسه انواع الگوریتم های داده کاوی پارامترهای مختلف بررسی و شناسایی گردند داده ها از مخزن یادگیری uci دریافت شده و شامل بیست و سه متغیر می باشد.کلیدواژه ها:طبقه بندی ، کاپای کوهن ، بیز ساده درخت تصمیم ، شبکه های عصبی ، نزدیک ترین همسایهمقالات مشابهبرای ۱۴ مقاله فارسی در مورد داده کاوی در پزشکی کلیک کنید.
برای کلیک کنید ...
منبع: www.4paper.ir یک «سیستم مدیریت پایگاه اطلاعاتی رابطه­ای» (rdbms) به عنوان مجموعه­ای از نرم­افزارها و زبان پایگاه اطلاعاتی خاص خود، شامل دو زبان فرعی «زبان تعریف داده­ها» (data definition language = ddl) برای «تعریف داده­ها» (data definition) و «زبان دستکاری داده­ها» (data manipulation language = dml) برای «دستکاری روی داده­ها». پاو وینت مقدمه ای بر داده کاوی و اکتشاف دانش 32 اسلاید

پاو وینت مقدمه ای بر داده کاوی و اکتشاف دانش 32 اسلاید دسته بندی : پاو وینت نوع فایل: ppt _ pptx ( قابلیت ویرایش ) قسمتی از اسلاید پاو وینت : تعداد اسلاید : 32 صفحه مقدمه ای بر داده کاوی و اکتشاف دانش : تهیه کننده : مقدمه امروزه با گس. پروژه فروشگاه قطعات کامپیوتری با ا س access پروژه سیستم دفتر تلفن با ا س access پروژه سیستم با ا س access پروژه سیستم ۱۱۸ با ا س access پروژه پایگاه داده کتابخانه با ا س access پروژه پایگاه داده فروشگاه پوشاک با ا س access پروژه پایگاه داده تا ی سرویس با ا س access پروژه پایگاه داده انبار با ا س access پ. تحقیق و بررسی در مورد بازیافت داده (data recovery) لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 42 بازیافت داده (data recovery) چیست؟ در ساده ترین عبارت به data recovery عملیات بازیافت داده از روی دیسک، دیسک درایور و هر وسیلة ذخیره سازی الکترونیکی دیگر (مانند یک آرایه درا. 1 ) table: جداول مهمترین عناصر سیستم های پایگاه داده هستند ، که برای ذخیره و نگهداری سازمان یافته اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرند . table ها دارای سطر و ستون هستند و توسط یک نام منحصر به فرد در سطح برنامه شناسایی می شوند . به سطرهای یک ج رکورد ( record ) و به هر یک از خانه های ستون یک ج فی. ابزارها و را ارهای داده کاویابزارها-و-را ارهای-داده-کاویبخشی از مقدمه: ما به تدریج با این واقعیت رشد کرده ایم که حجم عظیمی از داده ها وجود دارد که کامپیوترها، شبکه ها و در حقیقت تمام زندگی مارا فرا گرفته است. سازمان های تی، مؤسسات علمی و تجاری ،سرمایه هنگفتی را برای جمع آوری و ذخیره این داده ها اختصاص داده اند. در حالی که فقط مقدار کمی از این داده ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاو وینت در مورد وب کاوی لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .pptx ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد اسلای. ر بسیار از ب و کارها وسازمان ها داده کاوی به عنوان یک جزء تکنولوژی تحلیلی (analytical technology component) در نظر گرفته می شود. در این دیدهدف استفاده از داده کاوی، رسیدن به یک جواب برای یک مشکل یا چالش ب و کار با استفاده از ابزارهای تکنولوژیک است. همین دید اشتباه باعث شده است که مدیران ب و کار . پاو وینت انبار داده لینک و ید محصول در پایین توضیحات نوع فایل: power point قابل ویرایش و آماده ارائه تعداد اسلاید : 30 اسلاید 1 data warehousing 2 انبار داده (data warehouse) چیست؟ انـبـار داده بـه مجـموعـه ای از داده هــا گفـتـه می شود که از منابع مختلف اطلاعاتی سازمان جمع آوری ، دسته بندی و ذخیره می شود. در واقع یک انبار داده مخزن اصلی کلیه داده های حال و گذشته یک سازمان می باشد که برای همیشه جهت انجام عملیات گزارش گیری و آنالیز در دسترس مدیران می باشد. 3 انبار داده (dat ...
دریافت فایل