خشم - اخبار روز

اخبار روز با عنوان خشم به صورت خودکار توسط سیستم خبرخوان جمع آوری شده است. ط۹۹ تجربی شخصی از زبان یک دانشجو موفق
برای فایل حاوی این تجربیات روی لیک زیر کلیک کنید:99 تجربه برای دانشجویان دوره کارشناسی (لیسانس)
انهدام یک تیم تروریستی در نودشه/ ۳ تروریست به هلاکت رسیدند به نقل از قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی ،در پی نفوذ یک تیم تروریستی ضد انقلاب از منطقه مرزی نودشه در استان کرمانشاه برای انجام اقدامات ابکارانه و ضد امنیتی، این تیم توسط رزمندگان دلاور قرارگاه نجف نیروی زمینی مورد شناسایی و تعقیب قرار گرفته و مقارن عصر روز (۲۳ تیرماه) طی یک درگیری به طور کامل منهدم شد.در این درگیری سه تروریست به هلاکت رسیده و یک تروریست دیگر به شدت زخمی شد. همچنین یکی از نیرو های بومی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
گیر دوربین دار سیم کارتی x9009 دستگاهی مجهز و با چندین کاربرد است. گیر x9009 مجهز به بهترین دوربین برای جاسوسی، شنود صدا، برداری و عکاسی مخفیانه است. این گیر توانایی عکاسی و ارسال آن به شماره مرجع را در کمتر از ۷ ثانیه دارد. فرمت های گرفته شده توسط این گیر avi است و ع های گرفته شده با فرمت jpeg ذخیره می شوند. x9009 دارای یک باتری ۵۰۰ میلی آمپری است که به کاربر این امکان را می دهد تا ۳ ساعت به صورت بی وقفه برداری کند. تنها با ارسال یک کد مشخص به گیر سیم کارت خور x9009، دستگاه شروع به برداری و ضبط صدا می کند.

بررسی تخصصی گیر دوربین دار سیم کارتی x9009
عملکرد سخت افزاری گیر دوربین دار سیم کارتی x9009 های گرفته شده توسط این گیر با کیفیت ۲۴۰ × ۳۲۰ در کارت حافظه میکرو اس دی (micro sd) آن ذخیره می شود. فرمت های ذخیره شده avi است و سرعت برداری این دستگاه ۲۵ فریم بر ثانیه است. گیر سیم کارت خور دارای سنسور حساس به حرکت است. عملکرد سنسور حرکتی به این صورت است که با تشخیص حرکت یا دریافت سیگنال حرکتی، با توجه به نوع عملکرد تعیین شده (عکاسی، برداری، ضبط صدا)، شروع به فعالیت می کند.
گیر سیم کارت خور بسیار کوچک است، ابعاد آن ۱۵ × ۳۵ × ۴۸ میلی متر است. اندازه کوچک دستگاه این امکان را به کاربر می دهد دستگاه را در بهترین نقطه، دور از دید و دسترس دیگران قرار دهد و از خانه، محل کار، انباری و هر محیط مورد نظر و مهم دیگر محافظت کند. این گیر کوچک از تمام دوربین های مدار بسته موجود در بازار مناسب تر است زیرا کاربر را بلافاصله از اتفاقاتی که در اطرافش در حال انجام است با خبر می کند. همچنین می توان از این دستگاه به عنوان یک ردیاب استفاده کرد. این گیر از قابلیت جواب دهی اتوماتیک برخوردار است و پس از تماس گرفتن با آن این امکان را فراهم می کند که صداهای اطراف آن را شنید. با ارسال کدهای از پیش تعیین شده به گیر x9009 می توان از امکانات آن استفاده کرد. این کدها عبارتند از:۱. خاموش / روشن: vdo / vov۲. شروع / پایان ضبط: sdo / sov۳. مکان / بازنشانی: get / del۴. بررسی شماره / حذف شماره: get / del