خبر خوشحال کننده برای سهامدران پدیده ش ز - اخبار روز

برج خنک کننده فایبرگلاس برج خنک کننده جریان مع متقاطع برای تولید این برج خنک کننده که توسط صنایع شها تولید میگردد . دو عنصر نیاز میباشد دقت و کیفیت طراحی و ساخت برج خنک کننده برج خنک کننده در اصطلاح علمی کولینگ تاور cooling tower دارای یک پروانه و پوشش مدیا میباشد . برج خنک کننده از جن. بالا ه نمره ی آناتومی اومد:) با نمره فی ۱۰ پاس شدم! الان نمی دونم خوشحال باشم که قرار نیست با ورودی های مهر ۹۶ آناتومی بخونم یا ناراحت باشم که چرا انقدر کم گرفتم:d! و نمرم رو هم همه فهمیدند آبرو برام نموند بین همکلاسیا:d معدلم تا الان ۱۵.۸۵ میشه! آناتومی به تنهایی ۱.۲۰ معدلم رو پایین. ژل سفید کننده ایموشن روشن و سفید نمودن پوست تیره، براثر اصلاح مو و ... روشن نمودن پوست زیر بغل،کشاله ران،خط بیکینی و ... قابل استفاده برای آقایان و خانم ها دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان ایران دارای گواهینامه های بین المللی iso 2000 , 2001 دارای گواهینامه gmp از سازمان غذا و دارو دار. باورم نمیشه.................... مامان محبوبه بهم اجازه داد بیام خواستگاری معصومه جونم ..... این خوشحال کننده ترین خبر دنیاست خدایااااااااااااااااا بهمون کمک کن خدایا به من کمک کن که بتونم لیاقت دستای معصومه رو داشته باشم من و معصومه بعد همه سختیااااا بتونیم پیش هم باشیم برای همیشه دوست. دانستن راه ثروتمند شدن سریع در جوانی آرزوی بسیاری از انسان هاست. با در نظر گرفتن عملکرد ثروتمندان و راهی که آن ها طی کرده اند می توان به نقاط اشتراکی در رفتار های آن ها دست یافت.
دور از انتظار نخواهد بود که اگر شما هم مهم ترین کارهای آن ها را برای ثروتمند شدن سرلوحه زندگی خود قرار دهید، در آینده ای نه چندان دور جزو گروه ثروتمندان خودساخته باشید.

بهترین درس های موفقیت و راه ثروتمند شدن سریع در جوانی:


شما میانگین 5 نفری می شوید که بیشترین وقت را با آنها می گذرانید


هر انسانی به طور میانگین، هم از نظر ثروتمند شدن و هم از نظر موقعیت اجتماعی میانگین 5 نفر از دوستان صمیمی و نزدیک خودش است که بیشترین زمان را با آن ها می گذراند. این افراد به طور ناخودآگاه و غیر مستقیم بر عملکرد فرد تاثیر می گذارند و او را سمتی خاص سوق می دهند.


ثروتمند شدن به تنهایی خوشحالی نمی آورد


ولی پول می تواند این را به شما بدهد که چیزهایی ب ید که شما را خوشحال کند. خوشحالی واقعی از پر وقت و روزهای شما به دست می آید که با اشتیاق آنها را دنبال می کنید.
من با مردم ثروتمندی که به طرز غیرباوری خوشحال بودند و با مردم فقیری که خیلی خوشحال بودند، روبه رو شدم. اینکه 20 میلیون یا 30 میلیون داشته باشید، ممکن است در لحظه شما را برای ثروتمند شدن خوشحال کند. ولی با قدردانی از چیزهایی که دارید، برای زنده بودن و برای روزی که داشته اید، احساس بهتر و چشم انداز بهتری خواهید داشت.
ثروتمند شدن سریع


رسیدن به هدف مهم تر از ثروتمند شدن سریع است


تونی ر نز به خوبی حرفی که می زند را می داند: موفقیت درباره هدف شما نیست، این است که شخصی می شوید که هدفش را می تواند کامل کند.
اکثر میلیونرها می گویند فقط به دست آوردن پول مهم نیست. مهم رشد شخصی شما است و اینکه در مهارتی که می توانید درآمد داشته باشید، پیشرفت کنید. خود سفر مهم تر از مقصد است.
و وقتی به مقصد خود رسیدید، سؤال شروع می شود، الان چطور؟ به خاطر این مهم است که بخواهید ادامه دهید و برای راهی که برای ثروتمند شدن آمده اید و به چیزی که رسیده اید، سپاسگزار باشید.


در راه ثروتمند شدن مربی داشته باشید تا بتوانید رشد بیشتری داشته باشید


تقریباً اگر از هر شخص موفقی بپرسید می بینید که در مسیر خود مربی داشته اند.
بهترین مربی ها افرادی هستند که این مسیر کارآفرینی و ثروتمند شدن را خودشان طی کرده باشند و از فراز و نشیب های مسیر مطلع باشند. این افراد می توانند به شما کمک کنند تا در زمانی کمتر از آنچه آن ها طی کرده اند راه ثروتمند شدن سریع در جوانی را طی نمایید.

مطابق با گزارش شرکت های بازاری ، بازاری هم اکنون وارد عصر مشتری شده است. امروزه مشتریان به اطلاعات بیشتری دسترسی دارند و به همین دلیل قدرت آن ها افزایش پیدا کرده است. بازاریابان نیز باید پاسخگوی انتظارات آن ها برای داشتن یک تجربه ید بهتر باشند.
امروزه، رضایت و مشارکت مشتری جز شاخص های کلیدی برای موفقیت برندها به شمار می روند. آگاهی از برند، یک هدف بازاری بلند مدت است که نشان دهنده رابطه یک طرفه ب و کار با مصرف کننده است اما تعامل با مشتری نشان دهنده اهمیت رو به رشد روابط شخصی در ارتباطات دوطرفه است.
ان برندها مرزهای بین واحدهای ب و کار را کمرنگ می کنند تا یک نمایه واحد از مشتری ایجاد کنند. تیم های بازاری با کارایی بالا فاصله بین خودشان و پشتیبانی فروش یا مشتری را از بین می برند.

ادامه مطلب : امروز صبح همکار اومد سر کار.پرسیدم چرا کلاس نرفتی؟گفت تماس گرفتند و گفتند کلاس به حد نصاب نرسیده و تشکیل نشده!نمیخواستم اینجوری بشه!نمیخواستم خوشحال بشم.اما پلیدی چیره شد و ته قلبم خوشحال شدم که مدیر ناکام موند از این تبعیض.آدم بدی شدم.از خودم میترسم.دوباره انرژی ها در جهت تغی. منِ سردرگم، گاهی خیلی آشفته گاهی خیلی خوشحال، منِ پس فردا م ع، منِ قلم یخ زده، منِ پست ها را پیش نویس کننده، من ـی که دوباره غریب شده ام ... شاید هم غریب ـتر منِ چــهارده فــروردین هــزار و سیصـد و نــود و شش، کمتر از 48 ساعت مانده تا دفاع کارشناسی ارشد ... * و البته من ـی با 36 ستاره ر. سلام عشقم امروز روز مبارکیه میدونی چرا؟ چون فرشته ای به زیبای تو تو این روز به دنیا اومده،ای کاش الان واقعا کنارم بودی تا رودررو بهت میگفتم عشقم تولدت مبارک ولی چی کار کنم که الان تو تنهایی خودم نشستم و با چشمای پر از اشک دارم برای تو مینویسم و ع ت رو روی لپ تاپم بوس میکنم و انگا. در این برهه از زندگی همه چیز زندگی یا داره میره رو هوا...یا رو هواست...یا خوشحال کننده نیست...خیلی چیزا سر جای خودش نیست.... از همه چیز فقط بین ۲۰ تا ۴۰ درصد برقرار هست... فقط تو یه مسیله ی بهینه سازی هستی که ۸۰ درصد به جواب اپتیموم و بهینه نزدیکه اما این اپتیموم فیزیبل نیست.... از تمامِ . اختصاصی از نیک فایل اموزش اصول ماساز در روابط شویی با و پر سرعت . آموزش اصول ماساژ عاشقانه همراه با ع  نکاتی کلیدی در آموزش ماساژ  آموزش اصول ماساژ و عاشقانه ویژه ی زن و شوهرها آموزش کامل و جامع برای شروع ماساژ ویژه متاهلین  بعضی ها برای اینکه بتونند همسر خودشون رو خوشحا. میخواستم زودتر بنویسم ولی شلوغی روزای آ سال این بار بیشتر از همیشه گیرم انداخته بود. به ۹۵ که فکر می کنم یه چیزایی تو ذهنم بولد میشه. خوب، بد، خوشحال کننده و ناراحت کننده. و بین همه این اتفاقات، چیزهایی هست که هیچ وقت یادم نره :) قسمت های خوب و شخصی ترش رو بخوام خلاصه کنم، اسم امس. قصه ک نه درخت سیب
درخت سیب
او درخت را دوست می داشت و درخت هم عاشق او بود. زمان به آرامی گذشت و پسر کوچولو بزرگ شد و دیگر هر روز برای بازی به سراغ درخت نمی آمد.
یک روز، پسر بعد از مدت ها برگشت، اما این بار مثل همیشه خوشحال نبود.
درخت به پسر گفت: بیا با من بازی کن.
پسر جواب. چند دقیقه پیش وارد وبلاگ یکی از آشناهای مجازی شدم که سال کنکورم برای تلاش ، حتی در شرایط نا امید کننده ای که داشتم ، به من کمک کرده و امید می دادن ...[ و نویسنده پست در این قسمت متن ، به دلیل هجوم غم به مدت چند ثانیه دست از تایپ می کشد ... ]...در کمال تعجب خبر ازدواجشون رو خوندم !شوکه شد. یکی از مهم ترین پدیده های سرگرم کننده در سالیان اخیر، بازی های رایانه ای هستند که با سرعتی روزافزون جای خود را در میان ک ن و نوجوانان باز کرده اند و با بهره گیری از فناوری های نوین، هر روز بیش از پیش با زندگی کاربران عجین شده اند . من همیشه از بچگی جشن و شور و شوق هایی که کُلِ شهر در اون شرکت داشتن رُ دوست داشتم ، نمی دونم چه جوری هستن ولی حسِّ عجیبی در آدم ایجاد میکنن. پُر خاطره ترینش واسم صعود تیم ملی فوتبالمون به جام جهانی آلمان بود . سال 1388 که انتخابات ریاست جمهوری برگذار می شد من 15 سالم بود و خُب علاقه م. وقتی می ریم سر مزار داداشم، یه سری آدم کج و کوله یا معتاد میان و فاتحه می خونن و دعا می کنن. مامانم همیشه دست می کنه هزار تومن، دو تومن یا هر چه قدر همراهش باشه بهشون پول می ده. هر چی می گم مامان اینا درآمدشون از ما هم بیشتره یا بعضیاشون معتادن، نده بهشون! مامانم چیزی نمی گه! بعضی و. امکان نمایش و دیدن بازدید کننده پروفایل و اکانت شخصی در شبکه های اجتماعی و اپ های چت مثل تلگرام، ، اینستاگرام و .. (بدون اجازه بازدید کننده) برای هیچ کاربری وجود ندارد. این مسئله به معنای اشتراک اطلاعات و فعالیت شخصی بازدید کننده پروفایل به شمار می رود، و دسترسی به این اطلاعات، به جز شرکت سازنده برای دیگران امکان پذیر نیست.
اگر این مسئله امکان پذیر بود، در حقیقت نشان دهنده عدم توانایی شرکت سازنده برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی کاربران به شمار می رفت و باعث ایجاد جهنمی از شکایات قانونی و احتمالا میلیون ها دلار خسارت گیری و در انتها نابودی آن شرکت می شد.
بازدید کننده پروفایل
بازدید کننده پروفایل
http://yazdapk.com/بازدید-کننده-پروفایل/ اگر پوستتان چرب است، خوشحال باشید چون دوام و ماندگاری عطرها بر روی پوستهای چرب و تیره بیشتر است. اما عطر برای پوستهای روشن و خشک، در حکم یک مرطوب کننده عمل می کند و دوام زیادی روی این پوست ها ندارد.رابطه میان عطر و پوست خشکاگر پوست تان روشن و خشک است و میخواهید ماندگاری عطرتان ب. خلق آثار هنری از دور ریختنی ها در کتابخانه حسن مجتبی(ع) هر وقت یک کاردستی با چیزهای معمولی و وسایل نو درست می کنیم زیادلذت نمی بریم و یک حس معمولی داریم چرا که در آن خلاقیت زیادی نمی بینم و فقط وسایل اماده را به هم وصل کرده ایم اما وقتی با دور ریختنی ها اثری هنری می سازیم خیلی حس .
بخاطر ایشون ! ف.ع .
امیدوارم دشمنان عزیزم برن پیش ایشون و دست بوسیشونو کنن که واقعا منو ناک اوت .
یک ماه وبلاگ تعطیل رسمیه . :) پامو توی بیان نمیذارم .
میدونم یه سری خوشحال میشن مثل کازیموی بدخواه و مریم پارادو
دشمنان قدیمی هم اجازه خوشحال شدن دارن . تد رو منظورمه و اون پسره حسین مداحی . اها مستر مرادی بی شخصیت هم هست . ی که تنها کامنتی که ازش تو وبم دارم اینه : چرت و پرته چقد پستات !
:))
بذار ببینم دیگه کیا خوشحال میشن اهان سولانژ که زبان فرانسوی بلده .
آیدین و لونا و زهیر هم به نوبه خود شادی کنند .
تو این مدت یکم کتاب میخونم . میخوام اثار سارتر رو بخونم . بعدم رو کت که قراره چاپ کنم کار میکنم . یه مجموعه داستان.
دوستان حقیقی من به طرق مختلف با نویسنده این وبلاگ در ارتباطند . پس رابطم با اونا قطع نمیشه .
فکر کنم روز اول آبان پیدام بشه . البته اگه به آرامش نرسیده بودم تا آذر و شاید حتی دی بکشه این قضیه .
بهرحال فعلا دوستان .
و لعنت بهت ف.ع مرموز :)
سلام مهربونم، صبحت زیبا پر از خنده و شادی، سرشار از امید و زندگی، منو ببخش که باعث شدم قولی به خودت دادی رو بشکنی، راستش رو بخوای دلم نیومد خوشی دیروزت تکمیل نشه.میگن مستی و راستی، تو اون ح هر کاری دلت میخواست باید میکردی، نباید چیزی تو دلت میزاستی نفسم. برات دعا میکنم هر روزت م. آنچه از این روزهای والیبالِ ملی برایم جالب است سوای غرور ملی و این حرفها چیزی است که گفته ام این روزهای مملکت آن را کم دارد: همدلی. این روزها همه از این پیروزی خوشحال هستند، همه، همه، هر ی که اندکی به هر دلیلی به ایران تعلق خاطر داشته باشد خوشحال است، از بچه هایمان که از آنورِ آب .
نقاشی های فوق العاده هنرمند 18ساله هلندی

نقاشی های زیبای راجاسنای هجده ساله هنرمند کشور هلند است و از این که جوان خوش شانسی است، بسیار خشنود و خوشحال است. در این مطلب، ما تعدادی از نقاشی های زیبا و رئالیستی راجاسنا را برای الهام شما خواهیم داشت.
اختصاصی «تابناک باتو»؛ نقاشی های زیبای راجاسنای هجده ساله هنرمند کشور هلند است و از این که جوان خوش شانسی است، بسیار خشنود و خوشحال است.

او بر این باور است که خنده، روح ناراحتی و غم را پاک می کند. این هنرمند به خاطر نقاشی های پرتره رئالیستی خود از افراد مشهور همچون لیدی گاگا، آنجلینا جولی و ... کم و بیش به شهرت رسیده و محبوب است.

جدای از این نقاشی های پرتره، او عاشق سیر و سیاحت در زیبایی های خیال و فانتزی است. وی هنرمندی بسیار خلاق و به شدت خیال پرداز با پتانسیل بالایی است.


در این مطلب، ما تعدادی از نقاشی های زیبا و رئالیستی راجاسنا را برای الهام شما خواهیم داشت.


ادامه مطلب... بعد از عرضه batman v superman: dawn of justice در سال 2016، هانس زیمر (hans zimmer) محبوب از نوشتن موسیقی متن های ابرقهرمانی دست کشید. بعد از ساخت موسیقی هر سه بتمن به ساخته کریستوفر نولان، the amazing spider-man 2 (مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2) و man of steel ساخته زک اسنایدر (zack snyder) او تصمیم به ترک این میدان گرفت. برای خو. این دعا رادرحق مادرتون انجام دهید خدایا اگه مادرم گناه داشت او را ببخش و اگر غمگین دیدی قلب او را خوشحال کن. واگر خوشحال دیدی خوشحالی او را تمام نکن و اگر او مریض است خدایا او را شفا ده. و اگر او را مدیون دیدی دین او را پرداخت کن. او را مرده دیدی او را رحم کن و او را وارد بهشت کن... ا. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خنج،مجمع انتخاباتی هیات تکواندو فارس روز 1395/8/25 با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار شد که آقای خداشکر خوشحال برای سومین سال متوالی با بیشترین رای در مجمع،برای چهار سال آینده انتخاب شد. ا. 31- قالَ (علیه السلام): مَنْ فَرَّجَ عَنْ مُؤْمِن فَرَّجَ اللهُ قَلْبَهُ یَوْمَ الْقِیامَهِ.([5]) فرمود: هر مشکلى از مؤمنى را بر طرف نماید و او را خوشحال سازد، خداوند او را در روز قیامت خوشحال و راضى مى گرداند. 32- قالَ (علیه السلام): إنّا لَنَعْرِفُ الرَّجُلَ إذا رَأیْناهُ بِحَقیقَ. مقدمه: باور کنید خوشحال آدم ها سخت نیست اما ما در محبت خساست میکنیم.زورمان می آید ی را خوشحال کنیم.دستمان نمی رود حتی با دادن شکلاتی،لبخندی،بوسه ای یواشکی و یا دادن هرحس خوبی به یک نفر، به او یادآوری کنیم که برایمان مهم است...به نظرم نوع محبت آدم ها به همدیگر مهم نیست که ذات همه . بچه ها زندگی را از ما یاد می گیرند... ما چگونه زندگی می کنیم؟ آیا طلبکار بودن، زبان تلخ داشتن و منفی نگری شیوه زندگی ماست یا رضایت و لذت بردن از داشته های امروز، سپاسگزاری و تلاش برای بهتر شدن؟ آیا ما هنر خوشحال بودن؛ یعنی پیدا خوشبختی در موارد رایج و معمولی زندگی را بلد هستیم؟ ا. برای بار دوم ثبت نام شاید از نظر شما هم دیوانگی باشد دوباره کنکور دادن ی که در یک رشته ی نسبتا خوب در یک خوب درس می خواند و البته دیگر نمی خواند چون انصراف داد این روز ها حتی از در و دیوار هم صدای " دختره ی بی عقل این چه کاری بود کردی" ، " مگه دیوونه شدی " ، " مغز خوردی مگه " می شنوم ولی. شماره یک ایز نشدم اما خوشحال چرا! اینکه با وجود ذات استرس زاش این همه برنامه چیده بود، برام خوشایند بود.خوشحال شدم خیلی هم زیاد. شماره دو یزی فراتر توی ذهنم داشتم. یز یز وار، اما مد نظرم نشد. فک می مامانم میاد، نیومد. یز نشدم، ناراحت شدم.شماره سهگاهی از دستش ناراحت میشم اما هیچ وق. تعطیلات اول سال را امسال قرار شد با مامان مهری و باباولی و مامان زهرا و باباعلی و سعیده اینا بریم. همه خوشحال و بیشتر از همه آوا و غزل.ما همیشه از جاده رشت میرفتیم. ولی امسال عمو مجتبی و بابا گفتند از جاده چالوس بریم. صبح حرکت کردیم. ساعت 9 تو جاده چالوس تو ترافیک بودیم. یک دفعه دی. شاید درست باشه شایدم نه واقعا درسته که برای پیدا شوهر مناسب بری 7سال پزشکی بخونی از سرمایه این مملمت و بشینی بچه داری کنیدرسته پزشکی بخونی بعد ا اج یه شوهر پولدار ی و باهاش بری فرانسه و ول منی به سال ا رو عزیز دلم رفته رشته اش خوبه اما ش خیلی تاپ نیست خیلی خوشحال بود هر چی پرسیدم . اشتباه فکر می کنم که وقتی بتوانی با ی خودت باشی، همه دیوانه بودن ها و ناامنی ها و گه بودن هایت را نشانش بدهی و آن آدم را امن بدانی حتما آن آدم از دانستن این که امن است خوشحال می شود، اما بقیه، خیلی از بقیه علاقه ای به امن بودن ندارند، علاقه ای به دیدن دیوانگی و گه بودن شما ندارند . یک پژوهشگر انسان شناس در آفریقا، به تعدادی از بچه های بومی یک بازی را پیشنهاد کرد او سبدی از میوه را در یک درخت گذاشت و گفت هر ی که زودتر به آن برسد آن میوه های خوشمزه را برنده میشود. هنگامی که فرمان دویدن داده شد، آن بچه ها دستان هم را گرفتند و با یکدیگر دویده و در کنار درخت، خوش. قصه ک نه درخت سیب
درخت سیب
او درخت را دوست می داشت و درخت هم عاشق او بود. زمان به آرامی گذشت و پسر کوچولو بزرگ شد و دیگر هر روز برای بازی به سراغ درخت نمی آمد.
یک روز، پسر بعد از مدت ها برگشت، اما این بار مثل همیشه خوشحال نبود.
درخت به پسر گفت: بیا با من بازی کن.
پسر جواب داد: من دیگر یک پسر کوچولو نیستم و با درخت ها بازی نمی کنم. دوست دارم برای خودم اسباب بازی داشته باشم ولی پولی ندارم.
"متاسفم. ولی من پولی ندارم، اما تو می توانی همه ی سیب های مرا بچینی و آن ها را بفروشی و از پولش برای خودت اسباب بازی ب ی."
پسر بسیار خوشحال شد و تمام سیب ها را چید و با ذوق و شوق آن جا را ترک کرد. پسر هرگز بعد از چیدن سیب ها به سراغ درخت نیامد.
یک روز پسر بعد از مدت ها پیش درخت برگشت این بار پسر برای خودش مردی شده بود. درخت بسیار هیجان زده شد و گفت: بیا باهم بازی کنیم.
" من وقتی برای بازی ندارم. باید کار کنم و برای خانواده ام یک خانه ب م. تو می توانی به من کمک کنی؟""متاسفم، ولی من خانه ندارم، اما می توانی شاخه های مرا ببری و با آن خانه بسازی." مرد هم همین کار را کرد و با شادمانی درخت را ترک کرد. درخت از دیدن دوست قدیمی اش خوشحال شد، اما او دیگر پیش درخت نیامد. درخت دوباره تنها و ناراحت شد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تو از دیدن من خوشحال شدی... تو این غریبستون.... چه با نمک... اگه خواستیم ی و خوشحال کنیم ,هدیه ای بدیم،سو رایز یا هرچی.....ببینیم اون چی دوست داره،اون آدم با چی خوشحال میشه،چی لازم داره....اون کاری و نکنیم که فکر می کنیم براش بهتره.....اونی رو ن یم که خودمون دوست داریم....حق انتخاب بدیم ،حق انتخاب دادن به دیگران به نظر من یعنی احترام گذاشتن،ار. یک پژوهشگر انسان شناس در آفریقا، به تعدادی از بچه های بومی یک بازی را پیشنهاد کرد او سبدی از میوه را در یک درخت گذاشت و گفت هر ی که زودتر به آن برسد آن میوه های خوشمزه را برنده میشود. هنگامی که فرمان دویدن داده شد، آن بچه ها دستان هم را گرفتند و با یکدیگر دویده و در کنار درخت، خوش.