حسد - اخبار روز

اخبار روز با عنوان حسد به صورت خودکار توسط سیستم خبرخوان جمع آوری شده است.
عجب جایی به داد من رسیدی
تا من دنیا رو زیباتر ببینم
تا من اونقدر بخوام زنده بمونم
باهات رویامو تا آ ببینم ادامه مطلب تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزادبرای ب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099071647تکمیل ظرفیت فرصت مجددی است که پس از اکثر آزمون های ی کشور در اختیار داوطلبان قرار داده می شود. مثلا پس از اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد چنانچه ظرفیت برخی از رشته محل های واحدهای آزاد تکمیل نگردد این در یک زمان مشخص لیست رشته های دارای ظرفیت واحدهای مختلف را ارائه می دهد تا به این ترتیب هم ظرفیت واحدهایی که موفق به تکمیل ظرفیت نشده اند تکمیل گرد و هم یک فرصت مجدد در اختیار داوطلبان قرار داده شود تا شانس خود را جهت قبولی در رشته محل دلخواهشان بیازمایند. به دلیل اهمیت بسیار زیاد تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد، داوطلبان بسیاری با مشاوران بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس می گیرند تا از زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97 مطلع شوند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این هر سال اوا مهر یا اوایل آبان ماه اقدام به تکمیل ظرفیت می کند. از آن جا که فعلا زمان دقیق تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97 مشخص نیست بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد پیگیر آ ین اخبار مربوط به زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97 قرار بگیرید. اگر شما هم جزو داوطلبان شرکت کننده در کنکور ارشد 97 هستید حتما این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید تا هم از زمان و نحوه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد مطلع شوید و هم بدانید که آیا شما هم شرایط لازم جهت شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97 را دارید یا خیر.


جهت ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد می بایست در زمان مقرر به سایت azmoon.org مراجعه نمایید.


نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97
جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97 می بایست در زمان مقرر به سایت azmoon.org مراجعه کنید و بر روی لینک تکمیل ظرفیت کارشناسی اشرد آزاد سال 1397 کیلک کنید و با وارد اطلاعات ثبت نامی خود و انتخاب رشته محل های دلخواهتان ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در صورتی که اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش کرده اید و یا در هنگام انتخاب رشته با مشکل مواجه شدید، می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز راهنمایی های لازم را انجام دهند.
زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97
شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد
یکی از سوالات متداولی که داوطلبان در تماس با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره مطرح می کنند در رابطه با شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد می باشد. در پاسخ به این سوال لازم به ذکر است که تمامی داوطلبان شرکت کننده در کنکور کارشناسی ارشد 97 اعم از انی که مجاز به انتخاب رشته شده اند ولی در هیچ یک از رشته محل های انتخ خود پذیرفته نشده اند و یا با وجود پذیرش در یکی از رشته محل های انتخ خود علاقه چندانی به تحصیل در آن رشته محل ندارند و یا و حتی داوطلبانی که در انتخاب رشته شرکت نکرده اند نیز می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97 شرکت نمایند.
انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97
پس از انتشار لیست رشته محل های دارای ظرفیت آزاد، تعدادی از رشته محل های مورد علاقه خود تهیه کنید. در این مرحله شما مجاز به انتخاب 100 کد رشته محل خواهید بود. دقت کنید که اگر شما در اعلام نتایج اولیه در یک رشته محلی پذیرفته شده باشید و در تکمیل ظرفیت نیز شرکت کرده و پذیرفته شوید قبولی قبلی شما باطل می شود و بایستی در رشته محلی که در تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اید ادامه تحصیل دهید. بنابراین هنگام چینش کد رشته محل ها در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97 دقت کنید و چینش کد رشته ها را فقط بر اساس علاقه انجام دهید و رشته هایی را انتخاب کنید که بیشتر از رشته قبول شده خود در اعلام نتایج اولیه به ان علاقه دارید.
برای ب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099071647سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…
منبع : زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97 زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزادزمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزادبرای ب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد با مشاورانایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099071647هر سال پس از اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد چنانچه طرفیت رشته های برخی واحدهای آزاد ی تکمیل نگردد، آزاد اقدام به تکمیل ظرفیت می کند و این برای داوطلبانی که در هیچ یک از رشته محل های انتخ خود پذیرفته نشده اند یا علاقه چندانی به تحصیل در رشته محل قبولی خود ندارند و یا با وجود شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و صدور کارنامه، مجاز به انتخاب رشته نشده اند، یک فرصت استثنایی محسوب می شود تا یک بار دیگر شانس خود را جهت قبولی در رشته محل دلخواهشان امتحان نمایند. این روزها خبری مبنی بر عدم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری و آزاد شنیده می شود، به همین دلیل داوطلبان زیادی در تماس هایی که با مشاوران مرکز ایران مشاوره برقرار می کنند به دنبال صحت یا عدم صحت این اخبار هستند. در پاسخ به این پرسش باید یگوییم که به طور قطع مشخص نیست که امسال آزاد در مقطع کارشناسی ارشد اقدام به تکمیل ظرفیت خواهد کرد یا خیر. چنانچه امسال نیز همچون سال های گذشته آزاد اقدام به تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد نماید، زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد اوا مهر یا اوایل آبان ماه خواهد بود.


لیست رشنه های ارائه شده در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد از طریق سایت سنجش و پذیرش آزاد ی به نشانی azmoon.org منتشر می شود.


تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97
همانطور که گفته شد در صورت تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد در سال 97 ، زمان آن اوا مهر یا آبان ماه خواهد بود که می توانید لیست رشته محل های ارائه شده را از طریق سایت سنجش و پذیرش آزاد ی به نشانی azmoon.org دریافت و مشاهده نمایید. پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد پیگیر زمان دقیق تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97 باشید.
مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97
در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد می بایست به سایت مرکز سنجش و پذیرش آزاد مراجعه کنید و پس از ورود به سایت مذکور می بایست وارد سیستم اعلام نتایج آزمون های آزاد شوید و در مرحله بعدی بر روی گزینه ” نتیجه تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد نیمسال اول سال 1397 ” کلیک کنید. دو روش جهت مشاهده نتایج پیش روی شما قرار می گیرد:

روش اول : مشاهده نتایج بر اساس کد دسترسی انتخاب رشته و شماره شناسنامه
روش دوم : مشاهده نتایج بر اساس اطلاعات فردی ( نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد داوطلب )

” کد دسترسی انتخاب رشته، یک عدد هفت رقمی است که در انتهای کارنامه کارشناسی ارشد شما درج گردیده است. “
برای ب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد با مشاورانایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099071647سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…
منبع : زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد