حجاب - اخبار روز

مرضیه برومند: با حجاب اجباری مخالفم اما با مصادره های اجتماعى از خارج کشور هم مخالفمدر حالی که انتشار یک ویدیو از مکالمه مرضیه برومند و احمد طالبی نژاد درباره مساله حجاب و عبارت هایی که ظاهرا درباره علینژاد رو مه نگار ایرانی مقیم خارج از ایران به کار رفته در فضای مجازی خبرساز شده بود، برومند در اینستاگرام خود دیدگاهش درباره حجاب را اعلام کرده و گفته این ویدیو قدیمی ست. ادامه مطلب... مرد تا چه اندازه اختیار دارد همسر خود را م م به پوشش و آرایش خاصی نماید؟ و زن تا چه حد باید به حرف شوهرش در این باره گوش دهد و رعایت حجاب یا رعایت ن آن را ا امی بداند؟
مسئله ی پوشش و آرایش ربطی به دستور یا نهی شوهر ندارد بلکه حکم خدا است و خانم ها باید در جاهایی که حجاب واجب است یعنی در نگاه نامحرم مراعات کنند حتی اگر شوهر مخالفت کند.
بع در جاهایی که حجاب واجب نیست، اطاعت از امر شوهر به حجاب باز هم واجب نیست؛ مگر اینکه موردی باشد که اگر خانم اطاعت نکند، اختلاف یا مشاجره به وجود می آید و خدای ناکرده منجر به ج خواهد شد یا ترس از این باشد، در اینجا چون امر مهمی در میان است اطاعت لازم می باشد. بخش استفتاءات سایت ی ع های بی حجاب نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکی در اصفهان پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ع های بی حجاب نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکی در اصفهان حجاب نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکی در اصفهان,تصاویر نورگل یشیلچای در اصفهان, نورگل یشیلچای در ایران,دلیل حضور نورگل یشیلچای در ایران,ع های بدون پوشش نورگل یشیلچای در ایران,بازیگر زن ترکی در اصفهان,منشوری نورگل یشیلچای,پوشش یشیلچای در هتل اصفهان wp-image-1041 size-full" title="ع های بی حجاب نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکی در اصفهان" src="http://www.angoshnama.ir/wp-content/uploads/2017/10/www.angoshnama.ir-norgol-yeshilchay.jpg" alt="ع های بی حجاب نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکی در اصفهان,تصاویر نورگل یشیلچای در اصفهان, نورگل یشیلچای در ایران,دلیل حضور نورگل یشیلچای در ایران,ع های بدون پوشش نورگل یشیلچای در ایران,بازیگر زن ترکی در اصفهان,منشوری نورگل یشیلچای,پوشش یشیلچای در هتل اصفهان" width="484" height="485" />ع های بی حجاب نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکی در اصفهان نورگل یشیلچای

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] حجاب در ادیان الهی

حجاب در ادیان الهی لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 32 ادیان تشکیلات مذهبى و حوزه هاى دینى هر یک از ادیان در برمه، اکثراً در همان مکان هاى عبادتی، زیارتی، معابد و مساجد دایر مى باشد، ان مذهبى در قسمتى از این مکان ها به . اساس نیوز : یک سازمان خیریه در شهر کاردیف، پایتخت و ، ی ساخته است که تلاش می کند به مردم کمک کند متوجه شوند چرا ن مسلمان تصمیم می گیرند که حجاب داشته باشند. ادامه مطلب : حجاب

حجاب لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 90 فصل اول کـلیـات مقدمه: یکی از عمده ترین مسایل کشورهای در حال گذار، دگرگونی معانی، ارزش ها و عقاید مشترک حاکم بر این جوامع است.نتیجه تغییر این عقاید مشترک که کارکرد انسجام را در نظام اجتماعی . حجاب

حجاب لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 90 فصل اول کـلیـات مقدمه: یکی از عمده ترین مسایل کشورهای در حال گذار، دگرگونی معانی، ارزش ها و عقاید مشترک حاکم بر این جوامع است.نتیجه تغییر این عقاید مشترک که کارکرد انسجام را در نظام اجتماعی . بهارک صالح نیا که به شبکه جم پیوسته هست حرف های بسیار غوغایی درمورد حجابو رعایت آن به بازیگران درون کشور زده هست. بهارک صالح نیا بازیگر شبکه جم و نظرش درمورد حجاب و پیام اخیر اینستاگرامی بهارک صالح نیا درمورد اهمیت حجاب و چادر را در چفچفک بخوانید. ادامه مطلب من حجاب را دوست دارم، تو اما نه! من به چادر بر سرم افتخار می کنم، تو اما گویا سنگینی نواری بر سرت آزاردهنده است! این جاست فرق ؛ من زیبایی را برای خود و خانواده ام می خواهم و تو برای غیر. من روح ام را می خواهم و تو نفس ات را. من آسایش دو دنیا را می خواهم و تو آسایش دنیای دنی را(هرچند ک.
تحقیق تاریخچه حجاب در 2 لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 13 تاریخچه حجاب در چـکیده حجاب به معناى پوشاندن بدن زن در برابر نامحرم از احکام ضرورى دین است. در ادیان الهى دیگر از جمله آئین زرتشت، یهود و یت نیز این حکم با تفاوتهایى وجود دارد. در . (خانمی با ع محجبه): من محجبه ام ولی به حجاب اجباری معترضم. (واکنش ها): آفرین، درود بر تو، زنده باد بیان.
(خانمی با ع بدحجاب): دارم به این نتیجه میرسم که حجاب امنیت و آرامش میاره. (واکنش ها): خفه شو، مزدور حکومت، تو از نظام پول گرفتی. ع های بی حجاب نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکی در اصفهان پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ع های بی حجاب نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکی در اصفهان حجاب نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکی در اصفهان,تصاویر نورگل یشیلچای در اصفهان, نورگل یشیلچای در ایران,دلیل حضور نورگل یشیلچای در ایران,ع های بدون پوشش نورگل یشیلچای در ایران,بازیگر زن ترکی در اصفهان,منشوری نورگل یشیلچای,پوشش یشیلچای در هتل اصفهان wp-image-1041 size-full" title="ع های بی حجاب نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکی در اصفهان" src="http://www.angoshnama.ir/wp-content/uploads/2017/10/www.angoshnama.ir-norgol-yeshilchay.jpg" alt="ع های بی حجاب نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکی در اصفهان,تصاویر نورگل یشیلچای در اصفهان, نورگل یشیلچای در ایران,دلیل حضور نورگل یشیلچای در ایران,ع های بدون پوشش نورگل یشیلچای در ایران,بازیگر زن ترکی در اصفهان,منشوری نورگل یشیلچای,پوشش یشیلچای در هتل اصفهان" width="484" height="485">ع های بی حجاب نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکی در اصفهان نورگل یشیلچای ادامه مطلب هر صفت رذیله ای که در وجود من هست، یک درجه ظلمت است. با وجود این صفت، یک حجاب ظلمانی در اطراف من پیچیده شده است. اگر ده تا از صفات رذیله را داشته باشم، ده حجاب، دور من پیچیده شده و ظلمت، من را گرفته است. پیغمبر آمد تا این حجاب ها را عقب بزند و نور ولایت را در وجود تو جلوه گر د. عقل که . سلام وقتی در مورد آسیب های بد حج صحبت میشه ، غالبا انگشت اشاره به سمت خانم های بد حجاب گرفته میشه. ولی کمتر ی پیدا میشه که به آقایون بگه ، حجاب اون خانم بده ؟ خب شما نگاه نکن تا آسیب نبینی !
همین نگاه ن و سر رو چرخوندن ، خودش می تونه یه امر به معروف باشه ، این نوع امر به معروف قطعا. دادخواست یک زن محجبه پناهجو در جمهوری چک که به دلیل درخواست برای کشف حجاب، به دادگاه شکایت کرده بود، رد شد. تجارت سوئد در بازگشت به کشور خود به دفاع از رعایت حجاب ی هنگام حضور در ایران پرداخت. حجاب و در زندگی حضرت فاطمه (س)
چند روایت درباره اهمیت حجاب در نظر حضرت فاطمه (س):

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] عروسک هایی با نشان «hello hijab»(سلام بر حجاب) از 12 فروردین ماه 96 به قیمت 6 دلار در دسترس عموم در قرار می گیرد. حجاب دختر تهیه کننده سینمایی ماجرای نیمروز مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. عروسک هایی با نشان «hello hijab»(سلام بر حجاب) از ۱۲ فروردین ماه ۹۶ به قیمت ۶ دلار در دسترس عموم در قرار می گیرد. عروسک سلام بر حجاب عروسک سلام بر حجاب در بازار عروسک های زیبای با حجاب در بازار « usnews»، «گیزل بارتو فترمن»، مادری یی و «صفا بخاری»، بانویی مسلمان با هدف نهادینه فرهنگ ادغام در جامعه این کشور برای عروسک ها، لباس ی طراحی کرده اند. گیزل بارتو فترمن که همسر شهردار شهر «برادوک» در . متناسب با روز ملی و حجاب فعالیتهای مرکز پاسارگاد از یک هفته قبل با موضوعات مرتبط با و حجاب انجام شد اعضا در فعالیتهای کاردستی . سفالگری . شرکت د سپس ویژه برنامه صدفی برای مروارید با حضور تعداد 30 نفر از اعضای مرکز انجام شد در این ویژه برنامه ابتدا قرآن مجید توسط یکی از اعضای مرکز. عیاری گفته" امیدوارم در آینده شرایطی پیش آید که «کاناپه» نه به خاطر بدعت مسئله حجاب بلکه به خاطر خود دیده شود." و من چقد به بو نیازمندم که معنی بارانم کند!!! ----------هرچند معنی های پس پشت این واژگان و سطور را نمی توان انکار کرد ولی از«حجاب کلمه» به تنگ آمده ام، به دریافتی از جنس حضور محتاجم... حجاب ، همان چادری بود که پشت درب خانه سوخت ولی از سر فاطمه (س) نیفتاد . یا زهرا (س) . شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد .
حرمت زن
" حرمت زن ...
نه اختصاص به خود زن دارد
نه مال شوهر
و نه ویژه برادران
و فرزندانش می باشد

همه ی اینها اگر رضایت بدهند
قرآن راضی نخواهد بود
چون حرمت زن و حیثیت زن به عنوان حق الله مطرح است .

حجاب زن حقی است الهی
عصمت زن "حق الله" است
زن به عنوان امین حق الله از نظر قران مطرح است. .

زن باید این مسئله را درک کند که حجاب او تنها مربوط به خود او نیست
تا بگوید من از حق خودم صرف نظر .حجاب زن مربوط به مرد نیست
تا مرد بگوید من راضیم .حجاب زن مال خانواده نیست
تا اعضای خانواده رضایت دهند .حجاب زن حقی الهی است.


حجاب" src="http://4uploader.com/dl/5721/54ikkkf.jpg" alt="حجاب" width="330" height="330" / onload="resetwh(this,470);">


انواع حجاب در قرآن

حجاب بدن:
اى ! به همسرانت و دخترانت و همسران انى که مؤمن
هستند بگو: حجاب هایشان را بر خود فرو پوشند
[تا بدن و آرایش و زیورهایشان در برابر دید نامحرمان قرار نگیرد.]
این [پوشش] به اینکه [به عفت و پاکدامنى] شناخته شوند
نزدیک تر است، و در نتیجه [از سوى اهل فسق و فجور] مورد
آزار قرار نخواهند گرفت؛ و خدا همواره بسیار آمرزنده و مهربان است
. (احزاب? 59)

حجاب چشم:
به مردان مؤمن بگو: چشمان خود را [از آنچه حرام است
مانند دیدن ن نامحرم و دیگران] فرو بندند...(نور? 30)

و به ن باایمان بگو: چشمان خود را از آنچه حرام است فرو بندند...
(نور? 31)

حجاب در گفتار:
...پس در گفتار خود، نرمى و طنّازى نداشته باشید
تا ى که بیمار دل است طمع کند، و سخن پسندیده
و شایسته گویید. (احزاب? 31)


حجاب رفتاری:

ن نباید پاهایشان را [هنگام راه رفتن آن گونه] به زمین بزنند
تا آنچه از زینت هایشان پنهان مى دارند [به وسیله نامحرمان]
شناخته شود. و [شما] اى مؤمنان! همگى به سوى خدا بازگردید
تا رستگار شوید. (نور? 31)


در دین یت حجاب وجود ندارد ! سوال: کشیش معروفی به نام (ادوین) می گوید، در دین یت حجاب، محرم ونامحرمی وجود ندارد، اما در دین می بینیم که به طور کامل حد و مرز محرم ونامحرم مشخص شده است، به نظر شما کدام دین بهتر است؟! جواب: اگر زنی با بی حج خود باعث شود، امنیت روانی مردها مختل شود، آیا این کار درست است، یا اینکه زنی با حجاب وپوشش خود از هرگونه انحراف مردان در اجتماع جلوگیری کند!؟ شاید بگویید انسان باید ظرفیت داشته باشد و با دیدن یک زن بی حجاب خودش را گم نکند! در جواب باید بگویم که، زن و مرد مثل آهن ربا می باشند و همدیگر را جذب می کنند! و اصلا فرهنگ و ظرفیت نمی تواند جلوی این امواج مغناطیسی بین زن و مرد را بگیرد! و مصداق واضح این مساله را می توان در کشورها ی غربی دید، که به خاطر رعایت ن حجاب، به جایی رسیده اند که با را جزو افتخارات خود می دانند! (نعوذ باالله)، پس با کمی دقت می توان فهمید که این آموزه در دین یت باطل می باشد، چون امنیت روانی جامعه را از بین می برند.
حجاب؛ مانع آلوده شدن جامعه به فساد: حجاب هم چون سدّی محکم از آلوده شدن جامعه جلوگیری می کند و نمی گذارد که جامعه در منجلاب فسادهای اجتماعی فرو رود. پیدایش مفاسد اجتماعی علت های زیادی دارد که یکی از علت های آن ریشه در بی حج ن دارد. وقتی ن به صورت نیمه در جامعه حاضر شوند، بینندگان . حجاب در کلام شهیدان مادرم، خواهرم، و همسرم حجابتان را حفظ کنید که سنگر شما حجاب است. این خون که مى‏ریزد براى و مکتب و قرآن است شما اگر حجابتان را حفظ نکنید باعث ش ت و قرآن و مکتب و باعث رنجش ما مى‏شوید. (شهید محمدرضا ذوالفقاری) خواهرم! حجابت را حفظ کن تن پوشت را حفظ کن. خواهرم! نگ. مقاله حجاب در سایر ادیان الهی مقاله حجاب در سایر ادیان الهی 19 صفحه کامل آماده ارائه فایل ادامه مطلب تحقیق درباره حجاب

تحقیق درباره حجاب لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 21 مقدمه خداوند آفریدگار همه موجودات را جفت خلق نموده است . تیم جفت ها مکمل و محرک همدیگر هستند و تاثیری در هستی و در محدوده عمل خود دارند . این جفت های مخلوق همه موجودا.
آیا در صدر حجاب اجباری بود؟ ادامه مطلب دختر با حجاب ... آرام از کنارت می گذرد ، بی صدا ...بدون جلب توجه... سیاهی رنگ اوست و بو نداشتن ویژگی او..صورتش نمیبینی،اما در مقابل اویی. اوست که با سکوت، با تو حرف میزند و به تو می آموزد.....اگر اهلش باشی. در اوج کرامت هست و تندیس متانت.. نزدیک،اما دور از دسترس...بی عشوه ولی دلربا...اوست م. سمنان - ، درباره اهمیت آموزش در راستای ترویج حجاب و در جامعه، گفت: حجاب و امنیت فردی و اجتماعی در بر دارد.
<font style=حجاب و " width="589" height="392">
به گزارش خبرنگار مهر، علی خلجی صبح پنج شنبه در سمینار آسیب های بر حجاب و به میزبانی شرکت برق منطقه ای سمنان، با بیان اینکه بیشترین آسیب های اجتماعی امروز در جامعه از نبودن و حجاب زن و مرد است، اظهار داشت: شبکه های ای که در راستای جنگ نرم دشمنان راه اندازی شده با نمایش برنامه ها و های به دنبال ایجاد خدشه و خلل در استحکام بنیان خانواده ها هستند تا با ترویج و غیر اخلاقی اساس خانواده ها را از هم بپاشند.
وی بااشاره به لازم و م وم بودن حجاب و گفت: انسان در سایه عفت می تواند از کارهای زشت خودداری کند و این عفت است که به انسان مناعت طبع می دهد تا انسان به شهوات نفسانی غلبه پیدا کند.
این کارشناس علوم اجتماعی با اشاره به نقش مهم و حجاب در تحکیم خانواده و حفظ امنیت فردی و خانوادگی، تاکید کرد: حتی انی که به معتقد نیستند برای حفظ امنیت فردی و اجتماعی و پایدار ماندن بنیان خانواده باید به حجاب به عنوان قانونی اجتماعی پایبند باشند.
خلجی با بیان اینکه آسیب های اجتماعی امروز در جامعه از نبودن و حجاب زن و مرد است، اظهار داشت: رعایت حجاب در جامعه می تواند باعث کاهش مفاسد اجتماعی شود.
وی دیدگاه جوامع غربی در خصوص حجاب و را مضر و م ب دانست و ابراز داشت: نوع نگاه فرهنگ منحط غرب به بحث حجاب استفاده ابزاری از زن است و آنان هیچ گونه شان و کرامتی برای شخصیت زن قائل نیستند. منبع : خبرگزاری مهر
انجمن حجاب شماره 8 دی ماه حجاب در بعد فردی ایجاد آرامش روانی بین افراد جامعه، که فقدان حجاب و معاشرهای بی بندو بارمیان زن ومردآن را از بین می برد. هواهای نفسانی هرچه بیشتر سرکش می گردد هم چون آتشی که هیزم آن شعله -ورتر می شود خانواده وجامعه را رو به زوال می کشاند. فواید حجاب در بع. http://uupload.ir/files/ehbm_%d8%a7%d9%82%d8%a8%d8%a7%d9%84_%d8%a8%d9%87.jpgاقبال به حجاب در مدارس روسیه به گزارش مرکز مطالعه افکار عمومی روسیه، ۷۳ درصد نسل جوان روسیه خواهان اجازه پوشش حجاب در مدارس هستند. tebyan http://uupload.ir/files/q5ur_%d8%af%d8%ba%d8%af%d8%ba%d9%87_%d9%85%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86.jpg دغدغه مندان حجاب و : جهت ترویج فرهنگ حجاب و لطفا چندمدتی ع پروفایلتان قرار دهید اجرتان با لطفا در گروهها ودوستان ومدیران کانالها و تمام فعالین فرهنگی به اشتراک بگذارید mohajabe_ha تحقیق در مورد تاریخچه حجاب مطهری لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 31 صفحه قسمتی از متن .doc : تاریخچه حجاب اطلاع من از جنبه تاریخی کامل نیست . اطلاع تاریخی ما آنگاه کامل است‏ که بتوانیم درباره همه مللی که قبل از بوده‏اند. ·٠•●✿ ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒ ✿●•٠·˙ بخشی از متن وصیت نامه 50 غواص عملیات «کربلای 4» در سفارش به خواهران : به خواهران سفارش می کنیم که سخت مواظب حجاب خود باشند، هم حجاب ظاهر و هم حجاب باطن و بدانند که اگر قشر خواهران حرکت شان در جامعه خداپسندانه باشد، افراد بوالهوس جرأت عرض اندام و مفسده جو. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} موضوع حجاب (تفسیر آیات مربوط به موضوع حجاب از سوره های نور و احزاب) لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پری.