جشنواره نوآوری در فرآیند آموزش و یادگیری - اخبار روز


تعاریف مختلف نوآوری و برخی موانع آن
innovation نوآوری مراقبت، کیفیت و خدمت به مشتریانمان را با هم ترکیب می کندگردآوری: مهدی یاراحمدی اسانی یک عامل که شرکت های نوآور را از سایر سازمان ها متمایز می کند آن است که این شرکت ها دارای دیدگاه مشترکی از نوآوری می باشند. نگاهی به تعریف ها. دبیر کارگروه مد و لباس از مستقل شدن جشنواره بخش کودک و نوجوان، اختصاص دو غرفه به کشور فرانسه در جشنواره فجر و حذف شدن شوی زنده لباس خبر داد. این جشنواره از ۱۴ آذر ماه به مدت محدود در جریان خواهد بود و تخفیف های نقدی و هدایای کالایی در نظر گرفته شده برای مدل های منتخب جشنواره در هنگام ید، به مشتریان تحویل داده خواهد شد. البته، در بین محصولات جشنواره، تلویزیون ویژه   oled g6  ال جی با هدیه یک  سفر شگفت انگیز دو نفر. افزایش 30 درصدی پیش فروش بلیت های 200 هزار تومانی :: 30 دی 1394 :: پردیس سینمایی ملت سی نت: دست اندرکاران جشنواره ی فجر؛ ظرفیت کاخ مردمی جشنواره ی فجر (پردیس سینمایی ملت) را افزایش دادند. پیش فروش بلیت های مردمی از ساعت 12 ظهر ، 29 دی ماه آغاز شد و به دلیل استقبال مردم از کاخ مردمی جشنواره،. تهران - ایرنا- کتاب سی و پنجمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر با معرفی کامل بخش های مختلف جشنواره منتشر شد. ادامه: کتاب جشنواره بین المللی تئاتر فجرمنتشر شد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، جشنواره فجر را ویترین سینمای ایران دانست و گفت: برای موفقیت جشنواره فجر مطالبات عمومی نباید تنها بر دوش مدیران جشنواره یا مدیران حوزه سینما قرار بگیرد، چرا که به نظر می رسد به دلیل همان فشارهای وارد شده از بیرون محیط سینما این مدیران نیازمند حمایت های. تعداد صفحات: 11 کد محصول :6661 حجم فایل:20,81 kb نوع فایل :rar

چکیده:
تصور بیش تر معلمان درباره فرآیند یاددهی-یادگیری آن است که آن چه که موجب ارزشمندی و اثربخشی این فرآیند می شود صرفا معطوف به محتوا و ماهیت مطالب آموزشی است. اما باید اذعان داشت که نه تنها محتوا، بلکه ایجاد شور و نشاط، چگونگی آموزش از طریق برانگیختن شوق و برآوردن نیاز دانش آموزان همراه با بهره گیری از زیباشناسی، جاذبه مداری و طرب انگیزی نیز در یادگیری مطلوب کاملا موثر است. اگر فعالیت یاددهی-یادگیری بر اساس رغبت و نیاز فراگیران تنظیم شود، یادگیری و کلیه ی کارکردهای آموزشی نشاط انگیز وجدآور خواهد بود.


مقدمه:
کتاب درسی قران ویژه دانش آموزان ابت ،کت ست که معلمان باید آن را با شیوه های نوین به دانش آموزان آموزش دهند،از انجایی که قرائت به زبان عربی برای بسیاری از دانش آموزان مشکل است وظیفه ی ماست که برای آموزش این درس که بخش کوچکی از کتاب اسمانی ما مسلمانان می باشد کوتاهی نکنیم.
این تحقیق به سؤالات زیر پاسخ می دهد:
الف) سریعترین را ار برای یادگیری بهتر دانش آموز وعلاقه به خواندن و حفظ قرآن کریم چیست؟
ب) شیوه های قابل اجرا برای جلوگیری از افت تحصیلی درس قرآن کدامند؟
ج) معلم درعلاقه مند دانش آموز به کتاب زیبای قرآن کریم چه وظیفه ایی را دارد؟


لینک :
نمونه گزارش تخصصی آموزگار قرآن
نمونه گزارش تخصصی آموزگار قرآن
  به گزارش نت نیوز و به نقل از ستاد خبری جشنواره حسنات، مرجان اشرفی زاده، فریدون خسروی، کاوه سجادی حسینی، علی محمد قاسمی و مجید توکلی، هیأت انتخاب بخش داستانی ششمین جشنواره حسنات از بین 539 اثر رسیده داستانی به دبیرخانه این دوره از جشنواره، 39 را برای بخش مسابقه انتخاب و معرف. حضور ملیکا شریفی نیا در سی و پنجمین جشنواره فجر مجله مراحم : ملیکا شریفی نیا در سی و پنجمین جشنواره فجر در کاخ مردمی این جشنواره حضور پیدا کرد. ادامه مطلب همشهری آنلاین: در نهمین جشنواره چشم پزشکی و علوم بینایی شمس عنوان "طبیب دیدگان"، حمایل سیمرغ و نشان شمس این جشنواره به سیدحسن هاشمی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اهدا شد. مدیر عامل باشگاه سوره که امسال «بیست و یک روز بعد» را روانه سی و پنجمین جشنواره فجر کرده است، گفت: اتفاق تلخی برای «بیست و یک روز بعد» رخ داده و طبق برنامه ریزی که صورت گرفته، این اثر…

رئیس شبکه بهداشت و درمان ملکان از برگزاری جشنواره غذای سالم در این شهرستان خبر داد.محمد میرزاپور در گفت وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در تشریح جزییات گفت: این جشنواره روز 21 شهریوماه جاری و در محل آزاد ی واحد ملکان برگزار می شود. وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره به منظور ترویج سبک غذای سالم همزمان با برگزاری جشنواره انگور،همگام با کمپین افزایش مصرف میوه،سبزیجات و لبنیات می باشد. وی افزود:علاقمندان به شرکت در جشنواره غذای سالم می توانند در اسرع وقت به خانه های بهداشت و مراکز بهداشت شهری و روستایی ملکان مراجعه و ثبت نام کنند. میرزاپور ادامه داد: به 20 نفر از برگزیدگان در این جشنواره جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. وی افزود: شماره تلفن 37841246 در وقت اداری آماده پاسخگویی در خصوص جشنواره غذای سالم می باشد.
ارائه 377 طرح داخلی و 133 طرح خارجی در سی ویکمین جشنواره خوارزمی دوشنبه 30 بهمن 1396 - 12:45 جشنواره فرج اله مهنازاده، دبیر علمی جشنواره، و علیرضا الله یاری، دبیر اجرایی جشنواره، در نشست خبری سی و یکمین جشنواره بین المللی خوارزمی اعلام د که امسال 377 طرح داخلی و 133 طرح خارجی برای رقابت در این جشنواره دریافت و برای بررسی به 18 کمیسیون تخصصی ارائه داده شد. ادامه مطلب بسمه تعالی سومین جشنواره دانش آموزی زیست فناوری در دو بخش : 1- بخش ترویج و فرهنگ سازی : ع میکروسکوپی ، نقاشی ،کاریکاتور ، عکاسی ، کوتاه ، داستان کوتاه ، پوستر ، بازی ، نرم افزار ، ماکت سازی 2- بخش نوآوری و خلاقیت : ابداعات و اختراعات دانش آموزان ، طرح های پژوهشی و مقاله برای کلیه پا. نشست خبری دبیر جشنواره تئاتر فجردبیر سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معتقد است که نبود گفتمان میان جامعه تئاتری یکی از بحران های اساسی موجود در تئاتر ایران است که شاید جشنواره بتواند را اری برای این امر ارائه دهد.خبرگزاری مهر - گروه هنر: در تئاتر ایران جشنواره های متعددی برگزار می شود که در میان همه آن ها، جشنواره بین المللی تئاتر فجر همواره مورد توجه بیشتری از سوی جامعه تئاتری و مدیران و مسئولان قرار گرفته است. این جشنواره که وارد ۳۶ سالگی خود می شود، با فراز و نشیب های متعددی همراه بوده و هیچگاه نتوانسته چشم انداز و وضعیتی مشخصی را برای خود متصور شود.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] جمعی از شاعران حاضر در یازدهمین جشنواره شعر فجر برای شرکت در هشتمین محفل شعرخوانی این جشنواره عازم خوزستان می شوند تا با موضوع دفاع مقدس به شعرخوانی بپردازند. در روزهای اخیر خبری مبنی بر کپی بودن یکی از آثار برگزیده جشنواره منتشر شد که شورای هنری این جشنواره بیانیه ایی را ارسال د نیکی کریمی از نادیده گرفته شدن بسیاری از آثار در جشنواره فجر گلایه کرد و از دست اندرکاران جشنواره خواست که موجب دلسردی نسل قدیم و جدید سینما نشوند. قصه گو و مربی کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان شهرستان فریمان، در نوزدهمیمن جشنواره بین المللی قصه گویی مقام برتر بخش رضوی این جشنواره را به خود اختصاص داد. نام های بزرگ مهم ترین معیارند برای سنجش احترام و اعتبار هر جشنواره ای که در هر جای جهان برگزار می شود. درواقع اعتبار و احترام هر جشنواره ای را مهمانان بزرگ آن جشنواره رقم می زنند. دو بلند و دو کوتاه از سینمای ایران در شصت وششمین جشنواره ملبورن به عنوان یکی از قدیمی ترین جشنواره های جهان به روی می روند. ع های تیپ بازیگران زن و مرد جشنواره فیم فجر 95 + تصاویر بازیگران جشنواره فجر و پوشش هنرمندان در افتتاحیه جشنواره و مانتوهای بازیگران زن در جشنواره 95 و تصاویر لباس هن یشه های ایرانی مرد در فرش قرمز جشنواره بهمن 95  مانتو بازیگران در جشنواره فجر امسال  مانتو جدید بازیگران برا. جنجال درباره بلیت های جشنواره فجر ادامه داردصحبت های مدیر پردیس سینمایی درباره اختصاص سهمیه بلیت های جشنواره فجر به نهادها و ارگان ها با انتقاد شدید یکی از مسئولان جشنواره مواجه شده است. رضا سعیدی پور گفته بود برای سانس های آ شب چیزی بلیتی برای فروش به مردم باقی نمی ماند چون دبیرخانه جشنواره سهمیه را به ارگان ها می دهد. اما مدیر امور سینماهای جشنواره فجر صحبت های مدیر سینما را «دروغ» خوانده است. ادامه مطلب... یادداشتم در سایت سینما سینما را که در روزهای جشنواره روی ۵ جشنواره فجر ( ایتالیا ایتالیا، دعوتنامه، تابستان داغ، ویلایی و نگار در این لینک http://cinemacinema.ir/news/%d9%86%da%af%d8%a7%d9%87%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d9%be%d9%86%d8%ac-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%af%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d9%87-%d8%b1/ بخوانید.
برگزیده دومین دوره جشنواره تئاتر سوره ماه گفت: هنرمندان جوان اسان شمالی نسبت به جشنواره تئاتر سوره ماه نگاه جدی دارند؛ به همین دلیل جشنواره مزبور می تواند به جشنواره ای پربار و شاخص در استان تبدیل شود. با حکم سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر فهیمه پناه آذر به عنوان مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی این جشنواره منصوب شد. فهیمه پناه آذر پیشتر مدیریت روابط عمومی جشنواره تئاتر عروسکی تهران - مبارک را به عهده داشته است. در متن این حکم با اشاره به اهمیت برگزاری ج. مدیرکل فرهنگ و ارشاد ی خوزستان از آغاز به کار پانزدهمین جشنواره موسیقی این استان خبر داد. محمد جوروند امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اهواز با اعلام این خبر اظهار کرد: جشنواره موسیقی استان خوزستان بمناسبت دهه مبارک فجر از شب گذشته در اهواز آغاز شده و تا روز چهارشنبه این هف. زمانی جشنواره فجر حرف اول و آ را در سینمای ایران می زد. این جشنواره نه تنها ویترین سینمای ایران لقب گرفته بود که در عین حال به مثابه مجوزی بود برای هایی که می خواستند روی بروند. همزمان با برگزاری جشنواره نهم در تهران، منتخبی از آثار این جشنواره در استان های همدان و سیستان و بلوچستان به نمایش در آمد. مراسم رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره فجر و مجموعه آثار منتخب مردمی ادوار گذشته جشنواره با حضور جمعی از سینماگران و اهالی رسانه در محل موزه سینما برگزار شد. برنامه «برداشت ۳۵» که به انعکاس اخبار و رویدادهای جشنواره فجر می پردازد، از ۱۲ تا ۲۲ بهمن هر روز ساعت ۱۴:۳۰ با حضور کارشناسان، اهالی سینما و بازیگران سینما و تلویزیون رویدادهای جشنواره را تحلیل و بررسی می کند. برنامه هفت به عنوان یکی از پیشروترین برنامه های سینمایی تلویزیون در همه این سال ها، توانست در ایام برگزاری جشنواره سی وپنجم فجر با نقدهای روزانه و نشست های سینمایی با بازیگران، کارگردانان و منتقدان شرایط مناسبی را برای اطلاع رسانی از جشنواره فراهم کند... ایسنا نوشت: سینمایی لانتوری ساخته ی رضا درمیشیان در جدیدترین حضور بین المللی خود جایزه ی بهترین شانزدهمین جشنواره مستقل استانبول را ب کرد. جشنواره مستقل استانبول یکی از مهم ترین رویدادهای هنری ترکیه است و با تمرکز بر سینمای هنری و تجربی جهان برگزار می شود. لانتوری به عنوان تن. در راستای ارتقای کیفیت آموزش های فنی و حرفه ای و عملیاتی نمودن سیاست های معاونت آموزش متوسطه ، شیوه نامه چهاردهمین دوره مسابقات علمی عملی و هجدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی برای سال تحصیلی 96-1395 پس از تأیید کمیته مستند سازی وزارت متبوع طی بخشنامه شماره 410/160488 مورخ 95/9/14 به منظو. با برگزاری کارگاه استانی اولین جشنواره خوشنویسی بسیج و تولید ۸۴اثر فا ، این جشنواره در مرحله آموزشی به کار خود پایان داد. حضور ایران در جشنواره های کوتاه سلولارتایران مهمان ویژه هیجدهمین جشنواره های کوتاه سلولارت (cellu l’art ) بود. این جشنواره در تاریخ 25 لغایت 30 آوریل 2017 (6 لغایت 11 اردیبهشت 1396) در شهر ینا در آلمان برگزار گردد.
در طی این جشنواره که آثار هنرمندان بسیاری از اقصی نقاط دنیا به نمایش درآمد ، با هماهنگی سفارت ایران در برلین و برگزارگنندگان، نزدیک به پنجاه کوتاه از کارگردان های ایرانی در زمینه های مختلف اجتماعی، ، مذهبی و غیره در جشنواره مذکور به نمایش گذاشته شد.
توضیحات بیشتر در خصوص جشنواره سلولارت در وبسایت آن به آدرس زیر در دسترس است:
www.cellulart.de

چهارمین روز جشنواره فجر در برج میلاد با یاد و گرامیداشت دو منتقد و دو خبرنگار فقید سینمای ایران که در سال گذشته دار فانی را وداع گفتند، سپری شد. بخش جالب توجهی از اهالی رسانه که در چارسو و جشنواره را دنبال می کنند، از شرایط دیدن در این دو سینما ابراز رضایت د. ششمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با حضور 20 و مراکز فنی از سوم تا دهم اسفند در تالار وحدت در حال برگزاری است.250 اثر برتر این جشنواره در صحن تالار وحدت، برج میلاد و برج به نمایش درآمده و پس از آن این محصولات در 11 استان و 500 فروشگاه در تهران عرضه خواهد شد. در حالی که هنرمندان و منتقدان از روند برگزاری جشنواره تئاتر فجر در مجموع ابراز رضایت می کنند، علاقه مندان و مخاطبان تئاتر از محدودیت های زیاد در فروش بلیت نمایش های این جشنواره و اختصاص بیشتر ظرفیت سالن های نمایشی به مهمان ها گلایه دارند. فراخوان ع «جشنواره مهر» در پرتال وزارت آموزش و پرورش منتشر شد. به گزارش خبرگزاری مهر ، وزارت آموزش و پرورش اقدام به برگزاری فراخوان ع با موضوعات آموزشی، پرورشی و فرهنگی با عنوان «جشنواره مهر» کرده است. وزارت آموزش و پرورش از تمامی مخاطبان این سایت خواسته است، ع یا ع های مورد ن.