جشنواره نوآوری در فرآیند آموزش و یادگیری - اخبار روز

shirazart.blog.ir ■ هفتمین جشنواره مد و لباس فجر ■ زمان ۶ تا ۱۳ اسفند ۹۶ ■ افتتاحیه یکشنبه ۶ اسفند در تالار وحدت ■ مکان برگزاری نمایشگاه و برنامه های مرتبط با جشنواره ، تالار وحدت ، برج میلاد ، تالار حجاب جشنواره فجر به گزارش نت نیوز و به نقل از ستاد خبری جشنواره حسنات، اعضای هیأت انتخاب بخش «هر شهروند، یک کوتاه» ششمین جشنواره ملی کوتاه حسنات را «سیدعبدالحسین احمدی»، «مجید صدیقی» و «علی اکبر بکتاشیان» تشکیل می دهند. گفتنی است در این دوره پس از اعلام های منتخب توسط هیأت انتخاب این بخش از ج. هفتادوچهارمین دوره قدیمی ترین جشنواره سینمایی جهان با نمایش «کوچک شدن» به کارگردانی ال اندر پاین آغاز به کار می کند. این جشنواره از هشتم تا ۱۸ شهریور برگزار می شود. ادامه مطلب ستاد انتخاب برگزیده جشنواره فجر نتیجه آرای تماشاگران درباره های نمایش داده شده برگزیده آنان را در روز نهم این جشنواره اعلام کرد. کوتاه لانک در بخش داوری مقدماتی ششمین دوره جشنواره «کالرتیپ» که هر ساله در کشور استرالیا برگزار می شود، موفق به ب آرای لازم برای حضور در بخش مسابقه این جشنواره شد. جشنواره کالرتیپ هشتم ماه می سال 2017 برابر با 19 اردیبهشت سال 96 در استرالیا با هدف ترویج فرهنگ و هنر از طریق در سراسر. ارسال بیش از ۳۰۰ اثر به پنجمین جشنواره ادبی «هزار و یک شب» مهتاب مج ، دبیر پنجمین دوره جشنواره «هزار و یک شب» از حضور چشمگیر اکثریت نویسندگان زن در این دوره خبر داد و گفت: تا پایان سی ام مهرماه که آ ین مهلت ارسال آثار اعلام شده بود، بیش از ۳۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده است. در راستای اجرای بند شماره 1 از محور نو شی و خلاقیت در برنامه عملیاتی ( جشنواره تولید محتوای الکترونیکی)، دبیرخانه راهبری کشوری مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده بخش « آموزش مقدماتی تولید محتوای الکترونیکی » را برای استفاده سرگروه های استان ها و هنرآموزان سراسر کشور در پورتال . جشنواره سراسری مهر غدیر با هدف پر خلأهای موجود در آموزش و پرورش در زمینه مسئله غدیر و آشنایی دانش آموزان با این مهم از سال گذشته آغاز به کار کرد. جشنواره خوارزمی سه تیم تحقیقاتی از دانش آموزان پژوهشسرای حاج محمد طلائی در رشته های نانوتکنولوژی و علوم اجتماعی در بیستمین جشنواره جوان خوارزمی شرکت د. ادامه مطلب مراسم تجلیل از نامزدهای سی وپنجمین جشنواره فجر؛ امسال برای اولین بار به سبک مراسم اسکار؛ در خانه همایش برگزار شد. این مراسم تنها به معرفی و تجلیل از نامزدهای جشنواره اختصاص داشت و قرار است در جشن اختتامیه؛ برگزیدگان نهایی جشنواره معرفی شوند. پرسشنامه نگرش دانشجویان به یادگیری الکترونیکی
پیدایش و گسترش سریع فناوریهای نوین اطلاعات و ارتباطات ، باعث تغییر در چگونگی ، چرایی ، چیستی ، مکان و زمان یادگیری شده و حتی آموزش دهنده نیز از تحول بی نصیب نبوده است . گستردگی تحولات در فناوریهای اطلاعاتی و ارتباطی موجبات پیدای. دبیر سی و پنجمین جشنواره فجر در حاشیه تجلیل از نامزدهای این جشنواره در واکنش به برخی اعتراضات نسبت به لیست نامزدهای فجر، اظهاراتی را مطرح کرد. با اینکه اولین دفعه بود که در جشنواره قرآنی استانی شرکت کردیم . اصول مقدماتی و آشنایی با شرایط جشنواره برایمان تجربه ی مفیدی بود هر چند که در بخش قرائت حمد و سوره و اذکار یک مقام پنجمی (توسط سید مصیب میردوستی) ب نمودیم . و دانستیم که با برنامه ریزی دقیق و سرمایه گذاری در رشته های . نامزدهای دو بخش شعر بزرگسال و شعر کودک و نوجوان یازدهمین جشنواره شعر فجر از سوی دبیرخانه این جشنواره معرفی شدند. معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش: موضوع پرسش مهر 17 می تواند کار مشترکی با جشنواره نوجوان سالم باشد معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: می توانیم با هماهنگی دفتر پیشگیری از آسیب های اجتماعی کار مشترکی در زمینه موضوع پرسش مهر 17 و جشنواره نوجوان سالم د. شبکه چهار سیما از امشب به صورت زنده به پوشش تصویری سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر می پردازد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، شبکه چهار از امشب تا پایان برگزاری جشنواره تئاتر فجر هر شب ساعت 22:30ازمحل برگزاری جشنواره به صورت زنده جشنواره تئاتر فجر ر. رامین بحرانی هم به جشنواره کن رسیدهفتاد و یکمین جشنواره کن، فهرست های بخش رسمی خود را تکمیل کرد و با انتخاب جدید رامین بحرانی، تعداد کارگردان های ایرانی جشنواره امسال کن به شش رسید. ادامه مطلب... دفتر شورای ی با عرض تبریک به مناسبت اعیاد قربان و غدیر نخستین جشنواره ولایت را برگزار می کند. این جشنواره با موضوع ولایت در چندین محتوا برگزار می گردد.پذیرش لذا انی که تمایل دارند در این جشنواره شرکت نمایند می توانند آثار خود را ( ،ع ،شعر،مقاله و رو مه دیواری) را حداکثر تا ۵ مهر . دبیر کارگروه مد و لباس از مستقل شدن جشنواره بخش کودک و نوجوان، اختصاص دو غرفه به کشور فرانسه در جشنواره فجر و حذف شدن شوی زنده لباس خبر داد. به : کلیه ی آموزشگاه های متوسطه اول موضوع :اعلام مسابقه و جشنواره های گروه مطالعات اجتماعی سلام علیکم با احترام به استحضار همکاران محترم می رساند، جهت شرکت در مسابقه ویژه دهه فجر با موضوع (روش تدریس بر اساس کتاب راهنمای معلم)، به سئوالاتی که به پیوست اطلاعیه ارسال می شود پاسخ د. با ید سری جدید یخچال های سایدبای ساید و دوقلوی ال جی تا ۶ میلیون ریال هدیه نقدی دریافت کنید: بعد از برگزاری جشنواره نوروزی ال جی و استقبال بی نظیر علاقه مندان ایرانی، ال جی با همکاری شرکت گلدیران جشنواره ویژه دیگری برای مشتریان عزیز خود تدارک دیده است. در فصل بهار که بازار تخفی. یکی از مطالبی که درباره ی آن در کلاس توضیح داده شد آموزش الکترونی بود، که شامل: آموزش از دور learning distance: به کلیه روشهای آموزشی که در آن فراگیر نیاز به حضور فیزیکی در محل ارائه آموزش ندارد، اطلاق میشود و یکی از انواع آن یادگیری الکترونیکی است.
یادگیری الکترونیکی learning-e به کلیه ا. با سلام و احترام اقداماتی که در خصوص جشنواره رضوی در کتابخانه تفتان انجام رسیده عبارتند از: 1: نصب 3 عدد پوستر جشنواره ،در مکان های مختلف کتابخانه تفتان 2: نصب اطلاعیه در خصوص راه های تهیه منابع و شرکت در مسابقه 3:نصب اطلاعیه جهت معرفی منابع و رده سنی شرکت کنندگان در تابلو اعلانات.   به گزارش نت نیوز و به نقل از ستاد خبری جشنواره حسنات، مرجان اشرفی زاده، فریدون خسروی، کاوه سجادی حسینی، علی محمد قاسمی و مجید توکلی، هیأت انتخاب بخش داستانی ششمین جشنواره حسنات از بین 539 اثر رسیده داستانی به دبیرخانه این دوره از جشنواره، 39 را برای بخش مسابقه انتخاب و معرف. حضور ملیکا شریفی نیا در سی و پنجمین جشنواره فجر مجله مراحم : ملیکا شریفی نیا در سی و پنجمین جشنواره فجر در کاخ مردمی این جشنواره حضور پیدا کرد. ادامه مطلب وزارت فرهنگ و ارشاد ی به عنوان متولی تی فرهنگ کشور باید تکلیف خود را با جشنواره فجر روشن کند. اگر بناست این جشنواره سی و پنج ساله تاثیر و فایده ای در رشد سینمای ما داشته باشد ، نیازمند یک بازنگری اساسی و تحول ساختاری جدی است. تخفیفات این جشنواره علاوه بر ” جشنواره نورزوی ۹۰ روز با ال جی” می باشد. لذا دقت نمایید، در مدل هایی که در دو جشنواره مشترک اند، مجموع مبالغ هدایا بصورت یکجا در کارت هدیه مشتری شارژ می شود و نیاز به دو کارت هدیه نمی باشد. مشتریان جهت دریافت این تخفیف باید کارت های هدیه بانکی خود را از فروشنده دریافت کنند و همین طور یک شماره موبایل فعال به شرکت مشتریان گلدیران ارائه دهند. شرط نصب جهت دریافت این تخفیفات ضروری است و فرصت نصب تا تاریخ [بیشتر] اعضای کانون دانش آموزی آموزشگاه حضرت معصومه (س) شهر جعفریه در جشنواره دانش آموزی، آموزش های امداد و نجات را در قالب مانور اجرا د. ادامه مطلب ی ئیخبن لخسینب لیخنلادبلنا دیسنبلتد یبنلتیدب نتل یبل ی بلامیئلانئیبملن یئدبنمتذبد لتد یبنل دسیبنتلد یبنتلای ب آموزش بافتنی آموزش بافتنی آموزش بافتنی آموزش بافتنی آموزش بافتنی آموزش بافتنی آموزش بافتنی آموزش بافتنی آموزش بافتنی آموزش بافتنی آموزش بافتنی آموزش بافتنی آموز.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ملکان از برگزاری جشنواره غذای سالم در این شهرستان خبر داد.محمد میرزاپور در گفت وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در تشریح جزییات گفت: این جشنواره روز 21 شهریوماه جاری و در محل آزاد ی واحد ملکان برگزار می شود. وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره به منظور ترویج سبک غذای سالم همزمان با برگزاری جشنواره انگور،همگام با کمپین افزایش مصرف میوه،سبزیجات و لبنیات می باشد. وی افزود:علاقمندان به شرکت در جشنواره غذای سالم می توانند در اسرع وقت به خانه های بهداشت و مراکز بهداشت شهری و روستایی ملکان مراجعه و ثبت نام کنند. میرزاپور ادامه داد: به 20 نفر از برگزیدگان در این جشنواره جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. وی افزود: شماره تلفن 37841246 در وقت اداری آماده پاسخگویی در خصوص جشنواره غذای سالم می باشد.
ارائه 377 طرح داخلی و 133 طرح خارجی در سی ویکمین جشنواره خوارزمی دوشنبه 30 بهمن 1396 - 12:45 جشنواره فرج اله مهنازاده، دبیر علمی جشنواره، و علیرضا الله یاری، دبیر اجرایی جشنواره، در نشست خبری سی و یکمین جشنواره بین المللی خوارزمی اعلام د که امسال 377 طرح داخلی و 133 طرح خارجی برای رقابت در این جشنواره دریافت و برای بررسی به 18 کمیسیون تخصصی ارائه داده شد. ادامه مطلب به گزارش نت نیوز و به نقل از مشاور رسانه ای این ، کوتاه وقت پنهان به نویسندگی و کارگردانی سینا دور شان پس از نمایش در جشنواره ی ficae اسپانیا در نهایت توانست لوح تقدیر ویژه هیئت داوران این فستیوال را از آن خود کند. در این جشنواره ی سی و چهار داستانی از کشورهای دیگر نیز […] the post لو. نشست خبری دبیر جشنواره تئاتر فجردبیر سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معتقد است که نبود گفتمان میان جامعه تئاتری یکی از بحران های اساسی موجود در تئاتر ایران است که شاید جشنواره بتواند را اری برای این امر ارائه دهد.خبرگزاری مهر - گروه هنر: در تئاتر ایران جشنواره های متعددی برگزار می شود که در میان همه آن ها، جشنواره بین المللی تئاتر فجر همواره مورد توجه بیشتری از سوی جامعه تئاتری و مدیران و مسئولان قرار گرفته است. این جشنواره که وارد ۳۶ سالگی خود می شود، با فراز و نشیب های متعددی همراه بوده و هیچگاه نتوانسته چشم انداز و وضعیتی مشخصی را برای خود متصور شود.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] با حکم سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر فهیمه پناه آذر به عنوان مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی این جشنواره منصوب شد. فهیمه پناه آذر پیشتر مدیریت روابط عمومی جشنواره تئاتر عروسکی تهران - مبارک را به عهده داشته است. در متن این حکم با اشاره به اهمیت برگزاری ج. نیکی کریمی از نادیده گرفته شدن بسیاری از آثار در جشنواره فجر گلایه کرد و از دست اندرکاران جشنواره خواست که موجب دلسردی نسل قدیم و جدید سینما نشوند. قصه گو و مربی کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان شهرستان فریمان، در نوزدهمیمن جشنواره بین المللی قصه گویی مقام برتر بخش رضوی این جشنواره را به خود اختصاص داد. در روزهای اخیر خبری مبنی بر کپی بودن یکی از آثار برگزیده جشنواره منتشر شد که شورای هنری این جشنواره بیانیه ایی را ارسال د کارگردان سینمایی «ماه گرفتگی»، جشنواره فجر را متعلق به همه مردم دانست و تصریح کرد، کمبود های کمدی و طنز در سی و پنجمین جشنواره فجر مشهود بود. سید مسعود اطی روز شنبه به خبرنگار فرهنگی… یازدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر با حضور نام آوران برجسته عرصه علم و ادب کشور و دبیران علمی دوران های پیشین این جشنواره در کاشان آغاز می شود. دو بلند و دو کوتاه از سینمای ایران در شصت وششمین جشنواره ملبورن به عنوان یکی از قدیمی ترین جشنواره های جهان به روی می روند.