جزئیات زمین لرزه تهران - اخبار روزمقاله زمین لرزه
ید فایل


پیشگفتار:
زمین لرزه پدیده ای طبیعی است که با شدت های گوناگون ودر نقاط مختلف کره زمین اتفاق می افتد و به دلیل عدم شناخت لایه های زیرین نمی توان زمان وشدت آن را پیش بینی نمود.
گستره ز له های واقع شده در نقاط مختلف کره زمین، ارتباطی را بین این نقاط نمایان می نماید. امروزه مشخص شده است که اکثر ز له های دنیا بر روی نوارهایی به نام کمربند ز له خیزی واقع شده اند.با توجه به تکتونیک صفحه ای موجود، ایران در حال فشرده شدن بین صفحه اروپا،آسیا وصفحه عربستان است. بهترین نشانه این عمل نیز رشته کوه های زاگرس والبرز می باشدکه در فصل مشترک این صفحات واقع شده اند. اکثر ز له های مهم ایران نیز در حوالی این فصل مشترک ها رخ داده است.
نقشه پهنه بندی لرزه خیزی ایران نشان دهنده این است که هیچ نقطه ای از کشورمان را نمی توان در مقابل اثر ز له مصون پنداشت.در شکل( 1-1)نقشه پهنه بندی لرزه خیزی ایران طبق آیین نامه 2800 را مشاهده می نمایید.]8[
بنابراین طراحی وساخت سازه هایی که بطور مناسب بتوانند در مقابل ز له ها پایدار باشد ا امی است،این موضوع درک وشناخت رفتار سیستم های سازه ای را آشکار می سازد.
برای طراحی یک سازه مقاوم در برابر ز له رکورد شتاب و مشخصات زمین لرزه نیز نیاز می باشد، تا اثرات زمین لرزه بر سازه شناسایی گردد اثرات زمین لرزه بر سازه های طراحی شده از موضوعات جالب توجه می باشد، زیرا نتیجه آزمایش واقعی روی سازه های طراحی شده براساس آ ین آیین نامه های تدوین شده هستند.
معمولا هر چاپ جدید از آیین نامه ساختمانی بازت از نتایج حاصل از آ ین زمین لرزه های ثبت شده و تجزیه وتحلیل آنها می باشد.
به طور کلی دو روش برای ساخت سازه ای مقاوم در برابر ز له موجود است:]18[
1-سازه صلب
2-سازه نرم
سازه صلب: در اینگونه سازه ها، پارامتر طراحی تغییر شکلهای جانبی سازه تحت اثرات ز له است بطوریکه سازه به قدری صلب ساخته می شود که کلیه انرژی را جذب می نماید و بایستی با انتخاب اجزا بسیار مقاوم، توانایی جذب انرژی را به سازه داد.
سازه نرم: در اینگونه سازها، پارامتر انعطاف پذیری سازه در برابر حرکات رفت وبرگشتی که ناشی از خاصیت خمیری آن است مورد استفاده قرار می گیرد. بدین صورت که سازه، انرژی را با حرکات نوسانی و درصد میرایی آزاد می کند.
با توجه به مطالب گفته شده تعیین سیستم مقاوم(این سیستم مقاوم شامل ترکیبی از عناصر سازه ای افقی وعناصر مهاربندی عمودی می باشد) در برابر نیروهای جانبی یک موضوع اساسی در طراحی سازه ها می باشد، که در اینجا روی سیستم های مهاربندی عمودی بحث خواهد شد.

ید فایل

مقاله زمین لرزهپروژه زمین لرزهتحقیق زمین لرزهزمین لرزهورد زمین لرزهز لهمقاله ز لهپروژه ز لهتحقیق ز له
آ ۱۳: خبر فوری سامانه هشدار آنی موسسه لرزه نگاری از وقوع ز له ای نسبتا شدید در دواستان رضوی و اسان شمالی خبر داد آ ۱۳: تکمیلی گزارش مقدماتی زمین لرزه بزرگی: 5.7 محل وقوع: استان اسان شمالی - حوالی پیش قلعه تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1396/02/23 22:30:58 طول جغرافیایی: 57.22 عرض جغرافیایی: 37.66 . بیمی لرزه برانگیز در دلم می اندازند، آدم هایی که طنطنه ی منفور طبل را در کلامشان با طنین ترانه های نی می پوشانند. بیمی لرزه برانگیز در دلم می اندازند، آدم هایی که هر چقدر مهربان می نگرند نمی توانند از چشمم مکرشان را پوشانیده بدارند. و شاید از برای همین است که از نگاه می هراسم. و . ۱۳۹۵-۰۶-۲۸ ۱۶:۲۱:۱۴.۱ ۱.۸ ۳۵.۱۴۳ ۵۱.۶۱۲ ۱۸ جواد آباد، تهران ۱۳۹۵-۰۶-۲۸ ۱۶:۱۰:۱۷.۰ ۲.۲ ۳۶.۵۲۵ ۴۵.۴۴۳ ۳ میر آباد، آذربایجان غربی ۱۳۹۵-۰۶-۲۸ ۱۵:۵۵:۵۷.۷ ۲.۹ ۳۰.۲۲۶ ۵۷.۵۰۳ ۱۲ سیرچ، کرمان ۱۳۹۵-۰۶-۲۸ ۱۵:۵۲:۲۸.۳ ۱.۴ ۳۳.۳۱۹ ۵۱.۳۸۶ ۸ وزوان، اصفهان
رشته ژئوفیزیک لرزه شناسی جزو رشته های امتحانی گروه علوم پایه است . با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون ی 97 ، تمامی داوطلبانی که از تمامی رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد فارغ حصیل شدند ، می توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند . رشته ژئوفیزیک لرزه شناسیدر سال 96 در دوره های روزانه ، . خانه امید فرمت فایل : word(قابل ویرایش)تعداد صفحات57 فهرست مطالبعناوین صفحه مقدمه فصل اول : مطالعات اقلیمی و جغرافیائی منطقه: 1-1- خلاصه روند دویست ساله توسعه و گسترش شهر تهران: 1-1-1- تاریخچه هسته تاریخی شهر تهران و مراحل توسعه فیزیکی شهر تهران 2-1-1- ساختار جمعیتی شهر تهران 2-1- موقعیت جغرافیائی 3-1- موقعیت طبیعی 4-1- بهینه بندی خطر زمین لرزه در تهران 5-1- ویژگیهای اقلیمی: 1-5-1- دما 2-5-1- میزان بارش 3-5-1- رطوبت نسبی 4-5-1- روزهای یخبندان 5-5-1- روزهای بارانی 6-5-1- باد 7-5-1- تأثیر جهات ...
دریافت فایل «کلمات مشابه»

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ز له ۲٫۲ ریشتری روز گذشته فریدونشهر را لرزاند+نقشه محل ز له روز گذشته فریدونشهر با ز له ای ۲٫۲ ریشتری در عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین لرزید. facebook twitter google+ اشتراک گذاری به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار ، طبق گزارش مرکز لرزه نگاری کشور، ساعت ۷:۲۵:۱۹ روز گذشته ز له ای به بزرگی ۲٫۲ .
اثر لرزه های متوالی بر سازه های بتنی اثر-لرزه-های-متوالی-بر-سازه-های-بتنی مقاله ترجمه شده با موضوع لرزه های متوالی بر سازه های بتنی، در قالب فایل word و در حجم 43 صفحه، همراه با pdf اصل مقاله انگلیسی. این مقاله ترجمه شده و هم نسخه اصلی و هم ترجمه شده قرار داده شده است. این زمینه تحقیقات پس از گزارش های ...  فایل برخی از پیامهای طنازانه و نکات ظریف که مردم بعد از زمین لرزه 5.2 ریشتری تهران دست به دست د: ز له ممنوع ال وج شده از ایران نمی ره همسرم خواب بود با ت اول از روی تخت پرتش پایین، چشماش رو باز کرد گفت «من رو نکش، مهرم رو بخشیدم». تهرانی ها به وضعیتی رسیدند بمونند خونه از ز له میمیرند بر. ز له شب گذشته ملارد ۹۷ مصدوم بر جای گذاشتمرتضی سلیمی در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس در ارتباط با آ ین جزئیات وقوع زمین لرزه 5.2 ریشتری در ملارد گفت: 97 نفر در اثر این حادثه مصدوم شدند. وی افزود: 50 نفر از مصدومان در البرز، 34 نفر در تهران، 12 نفر در ساوه و یک نفر در ق. زمین لرزه چالانچولان لرستان را لرزاند.
رشته ژئوفیزیک لرزه شناسی جزو رشته های امتحانی گروه علوم پایه است . با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون ی 97 ، تمامی داوطلبانی که از تمامی رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد فارغ حصیل شدند ، می توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند . رشته ژئوفیزیک لرزه شناسیدر سال 96 در دوره های روزانه . کاملترین نقشه اتوکد تهران (پارسل تهران با جزئیات بیشتر) کاملترین نقشه اتوکد تهران (پارسل تهران با جزئیات بیشتر) کاملترین نقشه اتوکد تهران (پارسل تهران با جزئیات بیشتر) اختصاصی ارزان فایل نقشه اتوکد تهران بصورت پارسل و بلوک بندی با جزئیات بیشتر در برخی مناطق قطعات مس ی نیز مشخ.
اثر لرزه های متوالی بر سازه های بتنی اثر-لرزه-های-متوالی-بر-سازه-های-بتنی مقاله ترجمه شده با موضوع لرزه های متوالی بر سازه های بتنی، در قالب فایل word و در حجم 43 صفحه، همراه با pdf اصل مقاله انگلیسی. این مقاله ترجمه شده و هم نسخه اصلی و هم ترجمه شده قرار داده شده است. این زمینه تحقیقات پس از گزارش های ...  فایل عنوان فارسی مقاله:بررسی آزمایشی بر روی رفتار زمین لرزه ای اتصالات تیر-ستون تقویت شده با آلیاژهای حافظه ای شکل فوق ارتجاعیعنوان انگلیسی مقاله:experimental investigation on the seismic behavior of beam-column joints reinforced with superelastic shape memory alloys

برای رایگان مقاله انگلیسی بررسی آزمایشی بر روی رفتار زمین لر. افزایش سختی سازه که جذب نیروی بیشتر ناشی از ز له را به دنبال داشته و سبب افزایش ابعاد اعضای سازها به منظور تامین مقاومت میشود، موجب کاهش ارزش اقتصادی پروژه میگردد. کنترل بروز آسیب در اثر ز له به خصوص در تکانهای نسبتا شدید کار دشواری خواهد بود. جداسازی لرزه ای ، با هدف کاستن آسیب. بر اساس علم ز له شناسی، زمین لرزه ها هنگامی بروز می کنند که تنش های زمین ساختی در طول یک گسل انباشته شوند تا به یک نقطه بحرانی برسند، و ناگهان تنش ها تخلیه می شوند. همیشه درباره آن چه باعث شروع یک ز له می شود، جای تفکر و بحث وجود دارد. ولی آیا می توان تصور کرد، ماشه ز له توسط بشر چک. رئیس مرکز تحقیقات زمین لرزه شناسی فردوسی با اشاره به برخی پیش بینی های سایت های مختلف مبنی بر وقوع زمین لرزه مهیب تر در اسان رضوی طی 48 آینده، گفت: هرگونه پیش بینی برای وقوع ز له طی ساعات آینده… مامان دلم برات می لرزه، یعنی یک دنیا عشق و دلواپسی. شب لرزه با رایگان ایرانی شب لرزه با کیفیت عالی تیزر و تصاویر جدید درج شد  شب لرزه شب لرزه ژانر : اجتماعی محصول : 1397 کیفیت : 1080p کارگردان : محمدرضا رحمانی بازیگران : بهاره افشاری,ترلان پروانه,حمید گودرزی,شقایق فراهانی,عباس غزالی,مونا فرجاد خلاصه داستان سینمایی شب لرزه : خلاصه داستان کامل و دقیقی از این که به مسائل و معضلات جوانان می پردازه،فعلا در دسترس نیست.این را با کیفیت عالی از روز دریافت کنید. خدایا میشه واقعا بهمون رحم کنی ؟الان کارشناس زمین شناسی اخبار ۲ داشت حرف میزد میگفت بالا ه بازه زمانی دو هفته تا دو سه ماه میتونیم بدیم که مثل یه مانور از الان باید بهش نگاه کنیم چون این گسله به گسل شمال تهران نزدیکه و ممکنه لغزشش باعث ایجاد یه تحرک بشه ولی معلوم نیست. میگفت ما . تحقیق زمین لرزه های سختی که موجب ایجاد پیچش در ساختمان ها می شوند
«کلمات مشابه»

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] روش های ﻣﺮﻣﺖ و ﺑﻬﺴﺎزی ﻟﺮزه ای پاو وینت در مورد روش های مرمت و بهسازی لرزه ای به خصوص در مناطق ز له خیز می پردازد دسته بندی معماری بازدید ها 2 فرمت فایل rar حجم فایل 12191 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 36  روش های ﻣﺮﻣﺖ و ﺑﻬﺴﺎزی ﻟﺮزه ای گزارش تخلف برای روش های ﻣﺮﻣﺖ و ﺑﻬﺴﺎزی ﻟﺮزه ای روش های ﻣﺮﻣﺖ و ﺑﻬﺴﺎزی ﻟﺮزه ای فروشنده فایل کد کاربری 14653 تمام فایل ها کاربر ﺸﺮﻓﺖ ﻫﺎی اﺧﺮ در ﻣﻬﻨﺪﺳ ﻣﺼﺎﻟﺢ ﻣﻮﺟﺐ اراﺋﻪ ﺗﻨ ﻫﺎی ﻧﻮﻦ در ﻣﺮﻣﺖ و ﺑﻬﺴﺎزی ﺷﺪه اﻧﺪ. اﻦ ﺸﺮﻓﺖ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻃﻮرﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻪ در ﻃ ﺳﺎل ﻫﺎی اﺧﺮ ﻣﺸﺎﻫﺪه ﺷﺪه اﻧﺪ.ﻫﺮ ﺳﺎزه دارای دوره ﺧﺪﻣﺘ ﻣ ﺑﺎﺷﺪ ﻪ ﺑﻪ ﻃﻮر ﻣﻌﻤﻮل ﺑﻪ ﻋﻨﻮان دوره ﻋﻤﺮ و ﺎ دوره زﻣﺎﻧ در ﺣﺎﻟﺖ ﺳﺮوﺲ ﺑﻪ ﻣﺰان ﻗﺎﺑﻞ ﻗﺒﻮل ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﻣ ﺷﻮد. ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ﺗﻀﻤﻦ ﻋﻤﻠﺮد ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺳﺎزه در ﻃ دوره ﺧﺪﻣﺖ ﺧﻮد، اراﺋﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻬﺪاری ﺟﺎﻣﻊ ﺿﺮوری ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣ رﺳﺪ. ﻣﺮﻣﺖ و ﺑﻬﺴﺎزی ﻟﺮزه ای ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﺆﻟﻔﻪ اﺻﻠ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻬﺪاری در ﻧﻮاﺣ ﺑﺎ ﻟﺮزه ﺧﺰی زﺎد ﻣﺤﺴﻮب ﻣ ﺷﻮد. •ﻣﺎ در اﻦ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺑﻪ ﺑﺮرﺳ ﺑﺮﺧ از ﺷﺎﺧﺼﻪ ﻫﺎی ﻣﺮﻣﺖ و ﺑﻬﺴﺎزی ﻟﺮزه ای و ﻧﺤﻮه اﺳﺘﻔﺎده از ﻣﺼﺎﻟﺢ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ﺗﺤﻘﻖ اﻦ اﻣﺮ ﻣ ﺮدازﻢ. بهسازی ژاکت گذاریآسیب شناسی ساختاریآسیب شناسی شکلیآسیب شناسی کالبدی
اختصاصی از سورنا فایل تحقیق درباره ز له با و پر سرعت . لینک پرداخت و *پایین مطلب* فرمت فایل:word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعدادصفحات:83  آشنایی ز له یا زمین لرزه را می توان به عنوان تکانهای ناشی از عوامل طبیعی زمین، تعیف کرد. در بعضی موارد ز له خفیف است و خسارتی به بار نمی آورد و. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درمورد ز له و حوادث طبیعی 21ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 22 ز له زمین لرزه . تهیه نقشه تحلیل خطر زمین لرزه به روش احتمالاتیقیمت: 6,000 توماناز آنجایی که تهیه نقشه تحلیل خطر یکی از اه ز له ی است و این نقشه در تعیین محل پروژه های عمرانی کاربرد دارد تصمیم گرفتم پروژه ای که دراین زمینه انجام داده ام را به اشتراک می گذارم.
پروژه در منطقه آذربایجان انجام شد.
آنچه در ادامه می آید تنها بخشی از کارهای انجام شده است:
- تعیین گسلهای فعال منطقه و برآورد چشمه های لرزه ای متناظر با آنها و تهیه نقشه آنها
- تعیین پارامترهای زمین ساختی از جمله mc مربوط به هر چشمه
- تهیه نقشه تحلیل خطر زمین لرزه ای با استفاده از روابط کاهندگی مناسب در های مختلف و دوره بازگشتهای متفاوت با استفاده از نرم افزار crisis
تهیه نقشه تحلیل خطر زمین لرزه نیاز به آشنایی با نرم افزارهای همچون arc gis و zmap و crisis دارد و همواره نکاتی در کار با این نرم افزارها وجود دارد، در همین راستا پشتیبانی مناسبی از یداران محترم انجام می شود.
این مقاله در 7 صفحه و به فرمتهای word و pdf تهیه شده است.

این بسته شامل فایل مقاله فوق در فرمتهای یاد شده و برنامه کیجکو و فایل متنی links حاوی لینکهای مستقیم برنامه zmap و نرم افزار crisis 2007 و فایل ویدیویی آموزش crisis می باشد. ید طی هفته گذشته حدود 46 زمین لرزه در سطح کشور رُخ داد که بیشترین لرزش مربوط به «گلبافت» کرمان بوده؛ ضمن آنکه یک ز له در دریای «خزر» نیز به ثبت رسیده است. ایران در کمربند ز له دنیا قرار گرفته است؛ از این رو یکی از کشورهای ز له خیز دنیا به شمار می رود. زمین لرزه نتیجه رهاشدن ناگهانی ان. به گزارش خبر فوری، بهرام عکاشه با اشاره به اخبار متعددی که درباره زمین لرزه های شب گذشته منتشر شده، گفت: ز له ای با بزرگی ۳/۷ ریشتر، در غرب ایران و در مرز ایران و عراق اتفاق افتاده که به خاطر شدت بالا و عمق کم آن، بخش عمده ای از ای غرب کشور، لرزه های آن را احساس د. پدر علم ز له شناسی ایران تصریح کرد:....
ادامه خبر #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاو وینت روشهای بارگذاری و تحلیل لرزه ای شریانهای حیاتی لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .pptx ( قابل وی. به گزارش جام جم آنلاین از مرکزی لرزه نگاری کشور، زمین لرزه ای به شدت 4.2 ریشتر حوالی سیلوانه در آذربایجان غربی را لرزاند. مشخصات ز له مذکور بدین شرح است: بزرگی: 4.2محل وقوع: استان آذربایجان غربی - حوالی... » :: بررسی روش های کلی اکتشاف نفت
عنوان مقاله: بررسی روش های کلی اکتشاف نفت تعدادصفحات:26 قالب: پاو وینت قیمت:4000 شرح مختصر:
در بخش بالا دستی نفت اولین مرحله برای دست ی به نفت و بهره برداری از آن، اکتشاف مخازن نفتی است. ابتدا با توجه به مطالعات سطحی و صحرایی محیط، مجموعه ای از اطلاعات اولیه بدست می آید و اولویت های اکتشاف برای استفاده از روش های دیگر مشخص می شود. فهرست : روش های سطحی گرانی سنجی میدان های الکترومغناطیسی لرزه نگاری لرزه نگارى دریایی لرزه نگارى سه بعدی لرزه نگارى دو بعدی لرزه نگارى چهاربعدی ژئوشیمی آلی تکنیک اندازه گیری گاز جذب شده به وسیله خاک: محدودیت ها وعدم قطعیت ها: مزایای اکتشاف ژئوشیمیایی چاه های اکتشافی: تطبیق کلیه ی اطلاعات اکتشافی و مدل سازی مخزن مقاله بررسی پارامترهای زمین در سایت پارچین word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است فایل ورد مقاله بررسی پارامترهای زمین در سایت پارچین word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد و مراکز تی می باشد. این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های . تهیه نقشه تحلیل خطر زمین لرزه به روش احتمالاتی قیمت: 4,000 تومان از آنجایی که تهیه نقشه تحلیل خطر یکی از اه ز له ی است و این نقشه در تعیین محل پروژه های عمرانی کاربرد دارد تصمیم گرفتم پروژه ای که دراین زمینه انجام داده ام را به اشتراک می گذارم. پروژه در منطقه آذربایجان انجام شد. آن. پژوهشگران آلمانی نوعی کاغذ دیواری ساخته اند که از فروریختن دیوارها هنگام ز له جلوگیری می کند و حتی می تواند قبل از وقوع زمین لرزه به نان منزل هشدار هم بدهد! این کاغذ دیواری که دانشمندان در موسسه فناوری کالسروهه در غرب آلمان آن را ساخته اند روی دیوارهایی که از آجر یا خشت ساخته ش. بررسی و مقایسه نتایج سازه تحت اثر زمین لرزه با لحاظ اندرکنش خاک سازه و بدون در نظرگرفتن اندرکنشبررسی-و-مقایسه-نتایج-سازه-تحت-اثر-زمین-لرزه-با-لحاظ- -اندرکنش-خاک-سازه-و-بدون-در-نظرگرفتن-اندرکنشپروژه حاضر به بررسی برش پایه، زمان تناوب و تغییرمکان های یک سازه، که در ح اول مدلسازی زمین را صلب فرض کرده و در ح دوم اثر اندرکنشی خاک و سازه در آن در نظر گرفته شده می پردازد. مقدمه: سازه موجود، سازه­ ای بتنی است با هفت طبقه با کاربری مس ی که در دو راستا قاب خمشی متوسط می ­باشد. طبقه اول ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بررسی و مقایسه نتایج سازه تحت اثر زمین لرزه با لحاظ اندرکنش خاک سازه و بدون در نظرگرفتن اندرکنشبررسی-و-مقایسه-نتایج-سازه-تحت-اثر-زمین-لرزه-با-لحاظ- -اندرکنش-خاک-سازه-و-بدون-در-نظرگرفتن-اندرکنشپروژه حاضر به بررسی برش پایه، زمان تناوب و تغییرمکان های یک سازه، که در ح اول مدلسازی زمین را صلب فرض کرده و در ح دوم اثر اندرکنشی خاک و سازه در آن در نظر گرفته شده می پردازد. مقدمه: سازه موجود، سازه­ ای بتنی است با هفت طبقه با کاربری مس ی که در دو راستا قاب خمشی متوسط می ­باشد. طبقه اول ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پاو وینت درمورد بررسی رفتار و طراحی لرزه ای دیوار برشی ف ی مرکب لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد اسلاید : 20 اسلاید قسمتی از متن .ppt : بررسی رفتار و طراحی لرزه ای دیوار برشی ف ی مرکب و ترمیم وتقویت ساز ه های بتنی توسط آن چکید. اگر یک واحد از مسکن مهرها تا پایان ت دهم و یا خانه های روستایی که تا تاریخ مشخصی که گفتم مقاوم سازی شدند فروریخته است اعضای ت وقت آماده پرداخت خسارت هستند... یک واحد پیدا نمی کنید... شامگاه 21 آبان ماه زمین لرزه ای به بزرگی 7.3 ریشتر حوالی مرز ایران و عراق را لرزاند. شدت این زمین لرزه . بسم الله بچه های لبنان حسن دارند ، ماهم حسن داریم یکی دو کلمه حرف می زنه و تن دشمنان می لرزه ، یکی دو ساله حرف می زنه لرزه تن دشمنای رو می گیره ... این برداشت کاملا شخصی و دلی است ... هیچ ربطی هم به تندروری و کند روی و رادیکال بودن و غیره ندارد در میان حسن هایی که می بینم نصر اللهم آرز. مدیرکل مدیریت بحران استانداری اسان رضوی گفت: تا ساعت ۱۴ امروز ۳۰۰ پس لرزه در استان ثبت شده که ۸۴ مورد آن بالای ۳۳ ریشتر بوده است.