جراحی زیبایی واژینوپلاستی و ل اپلاستی چیست - اخبار روز

جراحی های زیبایی که ملانیا ترامپ انجام داده است! جراحی های زیبایی که ملانیا ترامپ انجام داده است! ملانیا ترامپ ، ترامپ ملانیا ترامپ بانوی اول امریکا زیبایی اش را مدیون ورزش و تغذیه سالم است و در کنار آن بهره مندی از عمل های زیبایی که انجام داده است. بازدید : 5,908 نفر ملانیا ترامپ زیبایی اش را مدیون این جراحی است با برگزیده شدن دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری و رفتارهای خاصش او به عنوان رئیس جمهور جنجالی در دنیا مطرح شد و خانواده اش هم بیشتر در معرض نکته سنجی رسانه ها قرار گرفتند. ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور و بانوی نخست چهره زیبایش را مدیون عمل های زیبایی است که روی صورتش انجام داده است.ملانیا ترامپ ملانیا ترامپ، بانوی اول ، زیبایی اش را مدیون عمل های زیبایی است و پزشکان همواره به وی توصیه می کنند تا از رژیم غذائی سالم پیروی کند. راز زیبایی ملانیا ترامپ برخی از رسانه ها به خصوصیات ملانیا ترامپ 47 ساله پرداختند و نوشتند؛ همسر ترامپ، رئیس جمهور ، 181 سانتی متر قد و 64 کیلوگرم وزن دارد. بازی مورد علاقه ملانیا، تنیس است و بیشتر اوقات فراغت خود را صرف بازی تنیس یا پیاده روی می کند. ملانیا می گوید:همیشه دوست دارم جوان بمانم، اما بدون تزریق و عمل های زیبایی این کار کمی دشوار است و من هم مانند بقیه در معرض پیری پوست و چین و چروک هستم. همچنین بخوانید : تمام مطالب مربوط به ملانیا ترامپ ملانیا ترامپ ملانیا ترامپ بانوی اول در همین باره " سرگئی بلوخین" و "ایگور ولف" متخصصان پوست و زیبایی می گویند:چشمان بانوی اول ، نیمه بسته است و این در اثر عمل زیبایی چشم نیست، بلکه پلک هایی با زیر ساخت لنفاوی دارد و هنگام ظاهر شدن در برابر عکاس ها، چشمانش را کمی ریز می کند. "ایگور ولف" معتقد است؛ بینی ملانیا تحت عمل جراحی قرار گرفت تا پل بینی اش مساوی شود، اما این عمل باعث تنگ شدن سوراخ بینی اش شد. در نگاه به بینی ملانیا، هیچ اثری از برش قابل مشاهده نیست و می توان دریافت بینی وی با روشی غیر سنتی جراحی شد. 5 نکته درباره جراحی زیبایی بینی 1- عفونت عفونت پس از جراحی زیبایی بینی عموماً شایع نیست ولی در صورتی که ایجاد شود، نیازمند درمان اضافی شامل مصرف آنتی بیوتیک هاست. نوع دیگری از عفونت به علت عدم شستشوی حفره بینی است. باقی ماندن ترشحات به میکروب ها کمک می کند و باعث ایجاد عفونت می ش. سابقه ی اولین جراحی زیبایی شکم و پهلو به اوا قرن نوزدهم باز می گردد. در آن زمان با وجود نبود پیشرفت های امروزی در علم پزشکی و تلفیق و استفاده از آن در زیبایی همانند شرایط کنونی، در انواع جراحی ها از جمله فتق ناف تا حدودی در مسیر زیبایی ناحیه ی شکم فرد نیز قدم بر می داشتند. در گذشته با جدا یک قاچ از شکم بزرگی که همانند هندوانه جلوه می کرد، برای کوچک آن سعی می شده است. هر چند آن روش نتیجه ی مطلوب و قابل قبولی نداشته است، ولی همین اقدام باعث شد تا پیشرفت هایی در جراحی زیبایی شکم و پهلو رخ دهد. با پیشرفت علم پزشکی در زمینه ی زیبایی انواع روش های زیبایی شکم و پهلو روی کار آمد. از آن پس دیگر ی تمام عمر برای شکم بیش از حد بزرگ و آویزان خود خج نمی کشد. زیرا می تواند با انجام هر یک از جراحی های زیبایی شکم و پهلوی مناسب خود به شکمی صاف و تخت دست پیدا کند.
همیشه ورزش و رعایت رژیم غذایی نمی تواند شکم زیبا و لاغر فرد را به او بازگرداند. گاهی اوقات راه چاره ای جزء جراحی زیبایی نیست. در روش های نوین جراحی شکم و پهلو، چربی اضافی را از بافت عضلانی زیزین به صورت کامل جدا نموده و پوست اضافی را کشیده و جدا می کنند. کشش پوست باعث پایین آمدن جای ناف خواهد شد، به همین دلیل مجبور به جدا نمود و قرار دادن آن به صورت در مکان اصلی خواهند شد.
با این حال نتایج حاصل از روش های فعلی جراحی شکم می تواند رضایت بسیاری از افراد چاق از ناحیه شکم و پهلو را جلب کند. بسته به شرایط هر فردی، نوع و میزان چاقی شکمی و همچنین نظر جراح تحت هر یک از جراحی ها قرار می گیرند. در جراحی ابدومینوپلاستی که خود تکنیک های مختلفی دارد، فقط بافت چربی و پوست اضافی ناحیه شکم برداشته می شود و در جراحی زیبایی شکم و پهلو علاوه بر شکم، بافت چربی اضافی پهلو نیز حذف و ترمیم می گردد. البته افرادی که پوست ارتجاعی و مطلوبی دارند نیاز به جراحی های گسترده و با برش نخواهند داشت و چربی اضافی با انواع تکنیک های لیپو شن، لیوماتیک یا لیپولیز حذف می گردد.
بارداری، کاهش وزن و روند طبیعی پیری می تواند موجب افتادگی پوست در منطقه اطراف شکم شود. این افتادگی پوست، از طریق ورزش یا درمان غیر تهاجمی رفع نمی شود. بلکه راه حل آن، جراحیکوچک شکم (ابدومینپلاستی) است که نتیجه آن، داشتن یک شکم صاف تر با پوست محکم تر می باشد.
ما با افتخار، خدمات تیمی از باتجربه ترین مشاوران و جراحان پلاستیک و ترمیمی در ایران برای جراحی زیبایی شکم، ارائه می کنیم.
image result for ?زیبایی شکم?‎
چه انی برای جراحی شکم مناسب هستند ؟
جراحی ابدومینوپلاستی معمولا برای انی انجام می شود که دچار شلی و آویزانی شکم شده اند و یا اینکه چربی ها به اندازه زیادی در شکم آنها انباشته شده است و معمولا برای خانم هایی که بعد از بارداری زیبایی شکم خود را از دست داده اند و یا افرادی که با افزایش سن شکم های آویزان دارند انجام می گیرد از نکات جزیی که باید به آن دقت کنید در اینجا ذکر شده است :

در اولین نکته شخصی که تصمیم به این جراحی گرفته است باید از لحاظ جسمانی سالم باشد و هیچ گونه بیماری فعال و جدی نداشته باشد و حتما باید به جراح شرح حالی از بیماری های کنونی و بیماری های گذشته داده شود.

2.به انی که می خواهند وزن کم کنند پیشنهاد می شود که این جراحی را با تاخیر بیندازند زیرا به طور کل تغییرات زیاد ایجاد شده در وزن بر میزان موفقیت جراحی زیبایی شکم تاثیر گذارمی باشد.وزن شما پیش از ابدومینوپلاستی باید به مدت حداقل شش ماه ثابت مانده باشد.
الگوی برش های جراحی کوچک شکم چگونه است ؟
این برش ها متناسب با شرایط شکم فرد ایجاد می شود و جراح بررسی می کند که پوست شکم چه مقدار استحکام دارد و مقدرا قوی بودن عضلات شکم چقدر است و افتادگی شکم چه میزان است و برش ها با برداشتن ناف چگونه امکان پذیر خواهد بود البته توقعاتی که شما از جراحی دارید در ایجاد برش ها تاثیر گذار خواهند بود.برخی اوقات برای اینکه نتیجه جراحی شکم ایده آل باشد شاید جراح تشخیص دهد که بیمار نیاز به لیپو شن پیش از جراحی دارد.به همین دلیل در ابتدا بعد از تزریق محلول لیپو شن پیس از جراحی چربی ها شن می شود.
منبع: زیبایی شکم
بهترین متخصص تزریق بوتا , انتخاب بهترین کلینیک تزریق بوتا
آبان 7, 1396/0 دیدگاه /در تزریقات زیبایی, جوانسازی, وبلاگ مطالب /توسط کلینیک لیزر

بهترین متخصص تزریق بوتا , انتخاب بهترین کلینیک تزریق بوتا , انتخاب پزشک مناسب برای تزریق بوتا , خدمات و مرکز تزریق بوتا در تهران : هر عمل زیبایی اعم از جراحی و تزریقات زیبایی در مرحله اول نیاز به متخصص حرفه ای و باتجربه در این زمینه دارد. تزریق بوتا نیز نیازمند متخصص زیبایی و پزشکانی است که جواز تزریق بوتا دارند از جمله پزشکانی که می توانند تزریق بوتا انجام دهند :
بهترین متخصص تزریق بوتا


متخصصین و جراحان پلاستیک
متخصصین و جراحان گوش , حلق و بینی
جراحان فک و صورت
چشم پزشکانی که دارای فلوشیپ جراحی هستند
متخصصین زیبایی و جراحی زیبایی

برخی دیگر از متخصصین دوره تزریق بوتا را در حین کار و تحصیل گذرانده اند که توانایی این کار را دارند.

متخصصین کاشت مو
متخصص پوست و جراح پوست
متخصص لیزر مو

انتخاب بهترین کلینیک تزریق بوتا
بوتا ماده ای خطرناک است و هر فردی نمی تواند از تزریق بوتا بهرمند شود و نیز در هر ناحیه از بدن نیز نمی توان از تزریق بوتاکش استفاده کرد. لذا همیشه نیاز به تخصص دارد و اینکه هر فرد که متقاضی تزریق بوتا بوتا باشد نیز باید به دنبال بهترین متخصص و نیز بهترین کلینیک تزریق بوتا بگرد . همیشه اینترنت بهترین مکان برای جستجوی بهترین متخصص تزریق بوتا و بهترین کلینیک تزریق بوتا است . چرا که همیشه اطلاعات کافی در این مورد عرضه می کند . بیوگرافی و نمونه فعالیت پزشکان را به راحتی می توانید مشاهده کنید . از مطالب سودمند و آگاهی دهنده وب سایت های زیبایی بهرمند شوید . تا بتوانید بهترین کلینیک که خود را معرفی کرده و تجهیزات پزشکی خود را نیز در وب سایت عرضه کرده انتخاب کنید.

خدمات کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر مو
برای خلاصی از موهای زائدخود با استفاده از بروزترین دستگاه های دنیا و استفاده از خدمات زیر در کلینیک جانسازی پوست و لیزر می توانید با م در ارتباط باشید :
لیزر مو , لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , تزریق بوتا , تزریق ژل , تزریق چربی , میکرونیدلینگ , لیزر خانگی , لیزر موی خانگی , دستگاه لیزر خانگی , دستگاه لیزر موی خانگی ,قیمت لیزر موهای زائد , هزینه لیزر مو , قیمت لیزر مو , لیزر موهای زائد بیکینی , لیزر موهای زائد ناحیه , لیزر موهای زائد پا , لیزر موهای زائد ابروها , لیزر موهای زائد صورت , لیزر موهای زائد صورت و بدن , لیزر موهای زائد برزیلی , لیزر موهای زائد بدن , لیزر موهای زائد زیر بغل , قیمت لیزر کل بدن , دستگاه لیزر موی سیلک پرو , دستگاه لیزر خانگی رمینگتون , بهترین مرکز لیزر مو , بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران , مرکز لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر موهای زائد , بهترین کلینیک لیزر مو , بهترین کلینیک لیزر مو درتهران , رفع موهای زائد بدن , رفع دائمی موهای زائد صورت و بدن , دستگاه لیزر موی زائد دایود , لیزر دایود , دستگاه لیزر موهای زائد ال اندرایت , دستگاه لیزر ال , بهترین دستگاه لیزر موهای زائد , مزایای لیزر موهای زائد , لیزر موهای زائد در مردان , لیزر موهای زائد ن , دستگاه لیزر مو
برای ب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرد و از مشاروه رایگان بهرمند شوید.


بهترین متخصص تزریق بوتا
بعد از انتخاب بهترین کلینیک برای تزریق بوتا حال به انتخاب بهترین و با تجربه ترین پزشکای موجود در کلینیک است که شما به راجتی می توانید با پرسوجو از افراد مورد اعتماد خود و نیز مطالعه رزومه پزشک آن را انتخاب کنید .
برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان تزریق بوتا می توانید با بهترین مرکز تزریقات زیبایی ما در ارتباط باشید .
لیزر موهای زائد

کلینیک لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست با لیزر در اصل یک کلینیک مجهز به سیستم های لیزری در تمام زمینه های زیبایی به ویژه برای جوانسازی پوست و لیزر مو می باشد. همچنین تمامی تزریقات زیبایی اعم از تزریق بوتا ؛ تزریق ژل , تزریق چربی , پروتز لب , پروتز چانه , پروتز گونه در این کلینیک زیبایی نیز انجام می شود.
برای کشب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در کلینیک لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست تماس بگیرید. روشی نوین در پیش روی شما خواهیم گذاشت.

برچسب ها: بهترین کلینیک تزریق بوتا , بهترین متخصص تزریق بوتا , تزریق زیبایی, تزریقات بوتا , تزریقات زیبایی, زیبایی, لیزر, کلینیک تزریق بوتا , لیزر کاشت مو چیست
کاشت مو چیست
کاشت مو چیست

کاشت مو
کاشت مو چیست کاشت مو جابجا موهای خودتان است از جایی که بیشتر دارید به جایی که بیشتر لازم دارید که در سایت کاشت مو iranhair.net توضیحات بیشتری داده ایم.
کاشت مو
وقتی فردی دچار طاسی و یا کم مویی باشد می تواند از یکی از روش های کاشت مو استفاده کند. کاشت موی طبیعی یک عمل جراحی می باشد و برای دریافت بهترین نتیجه کاشت مو می بایست توسط پزشک متخصص و جراح انجام شود. طبق قوانین داخلی ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کاشت مو فقط در بیمارستان ها و کلینیک های دارای مجوز انجام عمل کاشت مو می تواند انجام شود. این مجوز در محل کلینیک کاشت مو می بایست نصب و برای بیماران قابل روبت باشد. کاشت مو به روش های سه گانه fit، fut و یا روش ترکیبی استفاده می شود که هریک ویژگی های خود را دارد و پزشک پیش از عمل کاشت مو نسبت به وضعیت موی بیمار بهترین روش را انتخاب می نماید.
کاشت مو یا پیوند موی زنده جابجا موهای موجود فرد می باشد و اضافه مو به سر فرد نیست در حقیقت در کاشت مو ما موهای پشت سر فرد را که به آن بانک مو می گوئیم برمیداریم و آنها را آماده می کنیم و در جلوی سر و مناطق طاسی کاشت انجام می دهیم . در این پروسه انتقال بانک موی مراجعه کننده بسیار مهم می باشد . تکنیک متخصص جراح کاشت مو نیز بسیار مهم می باشد تا بیشترین مقدار مو برداشته و کاشته شود و موها در بهترین جای طاسی کاشته شود و بهترین نما و بیشترین تراکم ایجاد شود .
کاشت مو چیست
کاشت مو چیست

روش کاشت موی طبیعی fit
یکی از جدیدترین روش های کاشت مو است که بدون نیاز به جراحی، برش و بخیه انجام می شود که باعث می شود بیمار سریعتر بهبود پیدا کند و درد کمتری را احساس کند با این حال این روش برای برخی بیماران نباید انجام شود.
در روش fit موها به صورت دانه دانه برداشته و کاشته می شوند و جراحی یا بخیه زدن نداریم روش اف آی تی برای متخصص کاشت مو و بیمار کاشت مو روش آسانتری می باشد اما نسبت به روش اصلی fut اندکی ضعیف تر می باشد. اما اگر در بیمار مناسب استفاده شود بسیار مناسب می باشد این روش برای کاشت مژه و کاشت ریش قابل استفاده نمی باشد.
روش کاشت موی طبیعی fut
روش اصلی، قدیمی و متداول تر کاشت مو می باشد. در روش کاشت موی fut قسمتی از پوست و مو به عرض تقریبی 1?5 سانتی متر و طول تقریبی 25 سانتیمتر از پشت سر متقاضی کاشت مو با روش جراحی برداشته می شود منطقه برداشت بخیه می شود و سپس قطعه پوست برداشته شده زیر میکروسکوپ های مخصوص کاشت مو به قطعاتی کوچکی به نام گرافت تقسیم شده ( گرافتها شامل یک تا چهار تار مو هستند ) و آنگاه این گرافت ها در ناحیه مورد نیاز کاشت بیمار، کاشته می شود .
کاشت مو چیست
کاشت مو چیست

روش اف یو تی روش اصلی برداشت و کاشت مو می باشد تقریبا در همه مراجعین قابل انجام می باشد نسبت به روش اف آی تی اندکی سخت تر می باشد هم برای جراح کاشت مو و هم برای بیمار کاشت مو .اما نتیجه آن بهتر از fit می باشد . روش اف یو تی جراحی تخصصی کاشت مو می باشد و اکثر پزشکان کاشت مو آنرا کامل نمی دانند این روش برای کاشت ابرو قابل استفاده نمی باشد.
روش کاشت موی ترکیبی
اولین کاشت موی ترکیبی در سال 1385 در کلینیک کاشت مو ایران انجام شد و همانطور که می توانید از اسم آن حدس بزنید ترکیبی از دو روش کاشت موی رایج fit و fut می باشد.
در افرادی که طاسی وسیع دارند اگر بانک مو اجازه دهد یعنی حداقل بلندی موی پرتراکم پشت سر 5 سانتیمتر باشد که بتوان دو عمل را در یک جلسه انجام داد ما هر دو روش fut و fit را در یک روز انجام می دهیم و مقدار زیادی مو با هر دو روش برداشت می کنیم و بیشتر وسعت طاسی را پوشش می دهیم.
منبع: کاشت مو iranhair.net تعبیر خواب ابزار تعبیر خواب ابزار جراحی آنلی بیتون می گوید: دیدن وسایل و ابزار در خواب ، نشانة آن است که از مسئولیتی و بی اعتنایی دوستی نسبت به خود رنج خواهید برد. لینک تعبیر خواب جامع تعبیر خواب ابزار جراحی , رویای ابزار جراحی , خواب دیدن ابزار جراحی , تعبیر ابزار جراحی , خواب اب.
جراحی بینی پهن و گوشتی

جراحی بینی پهن و گوشتی : شکل بینی افراد بسته به نوع فرم صورت شکل و اندازه مختلفی باهم دارد و نمی شود به بینی گفت این بینی ایده ال است و اغلب نظرهای بسیاری راجب بینی ایده ال داده می شود. بینی یکی از مهم ترین اجزای صورت است که زیبایی ان باعث زیباتر شدن اجزای دیگر صورت نیز می شود و این زیبایی باعث بالا رفتن اعتماد بنفس در شخص می شود؛ بنابراین وجود هر مشکلی در بینی می تواند توازن زیبایی کل صورت را برهم زند و صورت را نامتقارن جلوه دهد.
جراحی بینی گوشتی
جراحی بینی گوشتی

بینی های استخوانی و بینی های پهن یا همان گوشتی
اینجا ما برایتان از جراحی بینی گوشتی که یکی از جراحی های شایع در بین افراد می باشد توضیحاتی ارائه دهیم. همان طور که گفتیم شکل بینی در همه به طور ی ان نیست. نوع پوست و ساختار بینی باعث شده به شکل بینی به دودسته بینی استخوانی یا غضروفی و بینی پهن یا گوشتی تقسیم شود معمولاً بعد از انجام جراحی بینی پهن، بینی حتماً باید با سایر اجزای صورت تناسب داشته باشد.
عمل جراحی بینی پهن باید برای بهبود تناسب بینی و ایجاد سازگاری با سایر اجزای صورت انجام شود شما امکان دارد که نتوانید خودتان تشخیص دهید که بینی شما گوشتی است یا نه در صورتی که نتوانید تشخیص دهید به پزشک مراجعه کنید؛ و درباره بینی ایده الی که بعد از جراحی از انتظار دارید م کنید جراح هم بسته به نوع بینی و فرم صورت شما به بررسی های لازم قبل از جراحی می پردازد.
از آنجائی که جراحی بینی پهن پیچیده تر و نیاز به حساسیت بیشتر است شما باید در انتخاب پزشک جراح متبحر و باتجربه دقت کافی داشته باشید اگر پزشک شما تبحر کافی در جراحی نداشته باشد نه تنها صورت شما زیبا نمی شود بلکه عمل او باعث بروز مشکلات تنفسی در شما هم می شود. کوچک بیش ازحد بینی در بینی پهن به خاطر کوچک تر شدن سوراخ های بینی تنفس راحتی صورت نمی گیرد و فرد دچار مشکلات تنفسی می شود. پس تمام معایب و بینی و رفع مشکلات را در جریان جلسه مشاوره با پزشک جراح خود در میان بگذارید.
اینجا ما به شما دلایل داشتن یک بینی پهن را شرح می دهیم

پهن بودن استخوان بینی تیغه بینی همان سپتوم
پهن بودن غضروف ها
گوشتی بودن نوک بینی
ضخیم بودن پوست یا گوشتی بودن بینی
پهن بودن سوراخ بینی

بینی های گوشتی هم هستند که شکل کل بینی یعنی ظاهر کلی آن از بالا تا پایین گوشتی است و هدف از جراحی این بینی ها ی ان اندازه بینی است و نیاز به روش قدم به قدم در این جراحی است. رایج ترین بینی های پهن که در صورت شخص خیلی به چشم می آید ان دسته از بینی های است که پهنای بینی آن ها به صورت متقارن تقسیم نشده است؛ و قسمت پایین بینی پهن تر است.
در جراحی بینی گوشتی پزشک جراح با روش ع برداری از پره های بینی یا لمس آن ها ضخامت بینی را ارزی می کند و بهترین تصمیم گیری را در رابطه با جراحی بینی گوشتی می تواند بگیرد. سوال بیشتر بیماران در جلسات مشاوره این است که آیا بینی گوشتی بعد از عمل دچار افتادگی می شود اینجا پزشک با توجه به تجربه و مهارتی که در جراحی دارد پاسخ را می دهد در صورتی که بینی گوشتی به درستی عمل شود و پایه غضروفی خوبی در آن گذاشته شود بینی دچار تغییراتی در خود نمی شود و شما با خیال راحت به جراحی بینی خود امیدوار می شوید.
نحوه ی باریک بینی پهن چگونه است؟
از عمده دلایل ن یتی بیمارانی که بینی پهن دارند این است که پره های بینی آن ها پهن و فرو رفتگی روی بینی آن پهن است. به وسیله جراحی می توان غضروف های آن قسمت های بینی را نازک و باریک تر کرد و با جراحی می شود با این روش به بینی کاملا شکل داد. با برداشتن غضروف آن قسمت ها نوک بینی هم باریک تر می شود و خودش را بیشتر نشان می دهد همانطور که در قسمت های قبل گفتیم غضروف های پشت گوش بهترین نوع غضروف برای استفاده در بینی است پس جراح از غضروف های خود فرد در بینی بیمار جایگذاری می کند و شکل بینی طبیعی تو و زیباتر می شود. بسیاری از بیماران از اندازه سوراخ های بینی خودشان بعد از عمل رضایت ندارند بهترین راه تشخیص اندازه سوراخ های بینی و عرض ایده آل سوراخ های بینی تقریبا باید برابر با فاصله ی بین دو چشم باشد.
در جراحی بینی های که نیاز به باریک شدن از ناحیه پایینی بینی دارند امروزه روش ها و متد های مختلفی ابداع شده است استفاده از هر کدام از این روش ها باید با صورت فرد تناسب داشته باشد تا نتیجه حاصل شده یک نتیجه ایده ال باشد.
بسیاری از جراح های زیبایی از برش گوه ای شکل، برش پایه ی بینی و یا ترکیبی از این دو روش را برای ایجاد یک ظاهر متعادل، طبیعی و مطلوب در روی بینی فرد انجام می دهند جراح در این روش با برش از پره های بینی قاعده سوراخ بینی را تنگ تر می کند و طول دیواره کناری بینی را کوتاه و بینی را کوچک می کند.
معمولا عمده هدف مشترک بعضی بیماران از جراحی زیبایی بینی دارند، روش باریک بینی و بالا بردن پل بینی پهن است. باری این کار باید استخوان پل بینی بیمار کاملا تغییر کند معمولا برای باریک استخوان های پهن سوراخ بینی از یک روش به نام استئوتومی استفاده می شود. در روش استئوتومی که با ایجاد برش هایی داخل بینی استخوان ها نزدیک هم قرار داده می شوند و پهنای بالای بینی را می توان کم کرد امروزه بهترین روش که هیچ رد و اثری روی پوست نمی گذارد و کاملاً ایمن است انجام استئوتومی از داخل بینی است که این روش یک روش ایمنی است.
در ساختن پل بینی از مواد یا گاهی از بافت بدن خود بیمار غضروف گوش یا دنده استفاده می شود تا یک تغییر نهایی در ارتفاع و پهنای بینی بتوان به دست آورد. امروزه برخی ها که با مشکلات بینی مخصوص کوچک بودن پشت بینی مواجه هستند همانگونه که می بینیم ظاهر خارجی بینی شکل هرمی دارد و ریشه ی بینی در بالای بینی واقع شده و با پیشانی در ارتباط است. قسمتی که بین راس بینی و ریشه ی بینی قرار گرفته است پشت بینی نامیده می شود برخی ها برای بزرگ تر پشت بینی خود می خواهند که از روش های غیر جراحی این کار را انجام دهند که این روش ها بخاطر داشتن عوارض و احتمال وجود عفونت از طرف برخی جراح ها رد میشود و ما هم این پیشنهاد را رد می کنیم.
هندی ها برای پیدا شغل مناسب و ازدواجی قابل قبول به بلندقد بودن اهمیت می دهند. گویی از دید آنها ی که به اندازه کافی رشید نباشد نمی تواند شغل و همسری درخور بیابد. همین باعث شده بسیاری از دختران و پسران هندی به عمل دردناک برای بلند پاها تن بدهند. عملی زجرآور است، اما آنها خوب و بدش ر. زیبایی بینی بدون عمل با نخ و فیلر زیبایی بینی بدون جراحی یک انتخاب عالی برای بیمارانی است که دوست دارند ظاهر زیباتری به دست آورند بدون اینکه تحت عمل جراحی بینی (رینوپلاستی)قرار بگیرند. امروزه همه به دنبال روشهای کم خطر با عوارض کمتر و هزینه کمتر هستند. و با توجه به اینکه جراحی بینی با خود عوارضی بر جای میگذارد پزشکان در پی یافتن راهی برای این مشکل د. در مطالعاتی که انجام شده است خیلی از جراحی های بینی غیر ضروری بوده است و میتوان با روش های غیر جراحی آن را ترمیم و اصلاح نمود. روش زیبایی بینی بدون عمل با نخ و فیلر برای بیمارانی که دچار قوز بینی و بینی رو به پایین هستند و همچنین اگر بینی دچار ناصافی ، غیر قرینگی و تو رفتگی باشد مناسب است . در این روش بینی کوچک نمی شود . اگر شخصی بینی چندان بزرگی نداشته باشد فرد میتواند بدون عمل جراحی بینی و با تزریق ژل به گونه ها این مشکل را حل کند. اگر بینی دچار ناصافی و غیر قرینگی یا تورفتگی است میتوان با پر این نواحی سطح بینی را صاف و یکدست و ظاهری متناسب ایجاد کرد. اما اگر شخصی شک دارد که این روش مناسب میباشد برای او یا نه میتواند با یک تست و تزریق سرم به جای فیلر تغییر فرم بینی خود را مشاهده نماید و سپس تصمیم به تزریق فیلر نماید. حهت اطلاعات بیشتر به سایت http://www.iran-plasticsurgery.ir مراجعه نمایید.

پاو وینت زیبایی در معماری
پاو وینت-زیبایی-در-معماری پاو وینت در مورد زیبایی در معماری، در قالب ppt و در 32 اسلاید، قابل ویرایش. فایل


بوتا چیست + تعریف کلینیک زیبایی
بوتا چیست + تعریف کلینیک زیبایی
بوتا چیست + تعریف کلینیک زیبایی

بوتا
بوتا چیست که در سایت کلینیک زیبایی ایران بیوتی iranbeauty.net بوتا را تعریف کرده ایم. دانشمندان اولین بار در سال 1987 موقع استفاده از سم بوتولینوم در درمان بلفارواسپاسم (انقباض خود به خودی پلک) متوجه شدند که خطوط اخم بیمار صاف شده است و با ادامه تحقیقات اولین گزارش در درمان اخم با بوتا در سال1992منتشر شد.
بوتا در واقع سم باکتری کلستریدیوم بوتولینوم است که با مهار آزادسازی استیل کولین در محل اتصال عصب و عضله باعث شل و ضعیف شدن عضلاتی می شود که انقباض آنها موقع خندیدن و اخم و…، با گذشت زمان باعث ایجاد چروکهای فعال یا دینامیک می شود.
با استفاده از اثر بوتا و شل شدن عضلات، خطوط ناشی از افزایش فعالیت عضله از بین رفته و طرح صورت و گردن تغییر یافته و چروک ناشی از انقباض عضلات صاف می گردد. البته این نکته را نباید فراموش کرد که چروک های غیرفعال یا استاتیک که ناشی از تغییر در محتوای کلاژن لایه زیرین پوست است و در اثر گذشت سن و تابش آفتاب به وجود می آید، تحت تاثیر بوتا قرار نمی گیرد.
بوتا در واقع روشی آرام و کم دردسر و غیرجراحی برای رفع چین و چروک صورت و گردن است.
خطوط هیپرکنتیک مثل خطوط اخم، حاصل انقباض های مکرر عضلاتی است که به صورت عمود بر چین ها قرار گرفته اند . ضعیف و یا به ح استراحت درآمدن عضلات توسط بوتا (سروتیپ a) می تواند خطوط را صاف کند. این خطوط شامل خطوط افقی پیشانی (ناشی از انقباض عضله فرونتالیس یا عضله پیشانی) خطوط افقی روی بینی (ناشی از انقباض عضله پروسروس) خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم و خطوط اطراف دهان و خطوط خارجی پلک تحتانی است.
بیماران بین 30 تا 51 سال بیشترین پاسخ را به درمان با بوتا می دهند و امروز درمان با بوتا در این گروه سنی یکی از جنبه های مهم زیباسازی است.
اثرات بوتا در عرض یک تا دو روز قابل مشاهده است و در عرض چند هفته کامل می شود و 3 تا 4 ماه باقی می ماند و ممکن است 6 ماه یا بیشتر هم باقی بماند.
محل تزریق با کیسه یخ سرد می شود تا میزان ناراحتی ناشی از تزریق کاهش یابد و گاهی محل تزریق 15 تا 30 دقیقه قبل از تزریق با پماد موضعی بی حس می گردد. با تزریق بوتا علاوه بر کاهش خطوط اخم و پیشانی، دور چشم و دور لب و گردن می توان به ابرو شکل داد و به بالا بردن ابرو کمک کرد. در اثر افزایش سن افتادگی ابرو اتفاق می افتد که باعث ایجاد یک ظاهر عصبانی و اخمو می شود که با تزریق صحیح بوتا توسط پزشک مجرب می توان عضلات پایین کشنده ابرو را غیرفعال کرده که باعث بالا رفتن ابرو می شود و تا 12 هفته بعد از درمان به حداکثر خود می رسد.
گردآوری: کلینیک زیبایی iranbeauty.net
جراحی زیبایی بینی و ۱۲ دانستنی مهم جراحی زیبایی بینی (تغییر شکل بینی) یکی از مشکل ترین جراحی های زیبایی می باشد که استفاده از تکنیک های نامناسب در آن ممکن است موجب بد شکلی دایمی در بینی شود بنابراین در انتخاب جراح بینی دقت کنید. هیچ جراحی زیبایی بینی کامل نیست اما اگر این عمل تو. آشنایی با مبانی جراحی عمومی آشنایی کامل با تمامی جراحی های رایج شکمی آشنایی با جراحی های و تیروئید آشنایی با شرح وظایف اعضای تیم جراحی در جراحی عمومی آشنایی با تکنیک های مراقبتی در مرحله قبل،حین و بعد از جراحی پرداختن به وظایف جزبه جز فرد اسکراب و سیرکولر در جراحی عمومیjarahi_1_copyانتشاراتجامعه نگرمترجملیلا ساداتی ، احسان گلچینی ، حسن فرهمند


برای سفارش یا اطلاعات بیشتر لینک زیر را درآدرس بار مرور گر خود کپی کنید


https://bookteb.com/book/book/50-surgical-technology-for-surgical-technologist مراحل عمل زیبایی بینی که باید بدانید 1- مشاوره با پزشک دراین مرحله بیمار با پزشک معالج درمورد چگونگی  عمل زیبایی بینی  ، هزینه عمل بینی ، میزان بیهوشی بعد از عمل ، نوع بینی و ترخیص از بیمارستان خود سوال هایی درمیان میگذارد و پزشک به آنها پاسخ می دهد. 2- مشاهده کاتالوگ ب. هدف از جراحی زیبایی چیست؟ هدف متناسب تر ظاهر بینی با سایر اجزاء صورت در عین حفظ عملکرد تنفسی مطلوب بینی می باشد. تغییرات کلی زیبایی که در اکثر بینی ها انجام می شود ، شامل چه مواردی است؟ معمولاً نوک بینی افراد به تناسب، مقداری جمع می شود.قوز بینی (در صورت وجود) برداشته می شود. قسم. دسته بندی سبک جراحی بینی ها
از نظر جراحی بینی مدل بینی ها برای جراحی بینی به بینی طبیعی, بینی فانتزی, بینی عروسکی تقسیم می شوند.
مدل بینی طبیعی

بینی طبیعی به بینی هایی گفته می شود که هم زیبا هستند, هم استاندارد و مهم ترین گزینه اینکه مشخص نیست این بینی جراحی شده است.ا. تحقیق درمورد مراقبت پرستاری قبل از عمل جراحی در بخش جراحی تحقیق درمورد مراقبت پرستاری قبل از عمل جراحی در بخش جراحی فرمت فایل: ورد ( قابلیت ویرایش ) قسمتی از محتوی متن ... تعداد صفحات : 30 صفحه مراقبت پرستاری قبل از عمل جراحی در بخش جراحی. کار در بخش جراحی ایجاب می کند که پرستار در همة شئون مراقبت بیماری که احتیاج به جراحی دارد سهیم باشد.ضمن اینکه پرستار می تواند انتظار این را داشته باشد که در بخش بعنوان یکی از اعضای تیمی بسیار ماهر و با مقررات زیاد در مراقبت قبل از جراحی بیمار مشارکت داشته باشد. اصول مراقبت کامل از بیمار جراحی قبل از عمل در بخش شامل موارد زیر است ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] عمل زیبای بینی به روش بیهوشی کامل یا بی حسی موضعی در کل جراحی زیبایی بینی با ۲ روش قابل انجام است. عمل زیبایی بینی با بیهوشی عمومی. جراحی بینی با بی حسی موضعی و سداسیون (نیمه بی هوشی) انتخاب قارونی در عمل جراحی زیبایی بینی با بی هوشی عمومی است. در این روش پس از ورود شما به اتاق عمل. جراحی آندوسکوپی مغز جراحی آندوسکوپی مغز چیست؟
جراحی آندوسکوپی مغز یک روش است که در درجه اول برای درمان تومورهای مغزی استفاده می شود. این یک عمل جراحی مغز مهاجم است که به جراح مغز و اعصاب اجازه می دهد تا مشکلاتی را که در قسمت عمیق مغز هستند شناسایی و درمان کند. در طی این روش، یک لوله نازک که تصاویر ویدئویی مغز را نمایش می دهد از طریق یک یا دو برش کوچک در جمجمه و یا از طریق یک سوراخ وارد بدن می کند. این دستگاه که مانند لوله می باشد ، به نام آندوسکوپ، حاوی یک دوربین کوچک است که به جراح مغز و اعصاب اجازه می دهد تصاویر دقیق مغز را مشاهده کند این روش همواره مست م دسترسی به مغز از طریق جمجمه نیست. در این روش برای دسترسی به مغز از مسیرهایی مانند بینی و سینوس ها نیز استفاده می شود جراح مغز و اعصاب از تصاویری که از طریق آندوسکوپ دریافت می شود به عنوان راهنمای برای از بین بردن تومور مغز و یا درمان منطقه آسیب دیده مغز بیمار استفاده می کند. جراحی تومور یا درمان ناحیه آسیب دیده با ابزار تخصصی جراحی انجام می شود. ورود میکرسکوپ به جراحی از سال های ۱۹۵۰ میلادی در جراحی مغز و اعصاب چهره این جراحی را دگرگون و اعمالی را که تا آن روز ناممکن پنداشته می شد، ممکن کرد. برای مثال جراحی آنوریسم داخل مغزی عملی ناممکن و غیر قابل اجرا و این بیماری درمان ناپذیر تلقی می شد. ادامه مطلب در کنار این جراحی های معمول شده، مدتی است عمل های به ظاهر زیبایی نامتعارفی در ایران رواج پیدا کرده که بیش از کمک به زیبایی فرد، او را از بقیه متفاوت می کند و شاید یکی از دلایل این اقدام ها، علاقه… چگونکی مراقبت از زخم محل جراحی


بعد از عمل جراحی، بایستی از محل بریدگی آن مراقبت نمایید تا بهبود پیدا کند. مراقبت دقیق و صحیح از زخم جراحی، اثر بجامانده از آن (اسکار)، درد و ناراحتی آن و خطر بروز مشکلاتی مانند عفونت زخم را کم می کند.


پزشک جراح برای بستن محل برش جراحی از بخیه، گیره ف ی، چسب مایع بافتی (مخصوص بدن) و یا نوار چسب جراحی استفاده می کند (تصویر روبرو).
شما نیز باید محل جراحی را تمیز نگه دارید و مراقب باشید تا چرک نکند و طبق دستور پزشک، پانسمان آن را عوض کنید. ادامه مطلب فیوژن فیوژن یا خشک مهره ها در ستون فقرات به معنی اتصال مهره ها به هم است. در این جراحی ممکن است دو و یا چند مهره به هم متصل شوند. هدف از این عمل جراحی از بین بردن درد، ناپایداری و یا دیگر علائم بیماری به وسیله از بین بردن حرکت بین مهره ها است. بعد از انجام این عمل جراحی حرکتی که بطو. تصمیم برای جراحی زیبایی بینی بارها و بارها پیش پزشکان متخلفی مراجعه نمودید و هنوز نتوانسته اید پزشک مورد نظر خود را برای عمل زیبایی بینی پیدا کنید ؟ مشکل در تصمیم گیری همیشه وجود دارد ، متخصصین گوش و حلق و بینی همه از روش های مختلفی برای جذب مشتری و بالا بردن تعداد عمل زیبایی ب. مراقبت های لازم بعد از جراحی زیبایی شکم در جراحی زیبایی فهرست مطالب [نمایش فهرست] مراقبت های لازم بعد از جراحی زیبایی شکم : بسیاری از افراد در ناحیه ی شکم خود دارای چربی اضافه هستند . این چربی برای خیلی ها ناراحت کننده است ، چرا که تناسب اندام فرد را به هم می زند . برای از بین بردن چربی شکم روش های مختلفی از ورزش گرفته تا جراحی زیبایی شکم وجود دارد . جراحی زیبایی شکم به منظور از بین بردن چربی های شکم ، لاغر شکم و تعادل در اندام انجام می شود . مثل هر عمب دیگر برای ب نتیجه ی مطلوب و رضایت بخش از نتیجه ی کار ، ی ری مراقبت های لازم بعد از جراحی زیبایی شکم را بایستی رعایت کرد . در این مقاله در این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد . مراقبت های لازم بعد از جراحی زیبایی شکم مراقبت های لازم بعد از جراحی زیبایی شکم برای ب نتیجه ی دلخواه از عمل جراحی زیبایی شکم . ضروری است که ی ری مراقبت هایی را بعد از جراحی زیبایی شکم انجام دهید . در زیر به برخی از توصیه ها برای مراقبت بعد از جراحی شکم اشاره می کنیم .راه رفتن بعد از عمل جراحی زیبایی شکم توصیه می شود . چرا که راه رفتن تورم ناشی از عمل جراحی را کم کرده و احتمال تشکیل ه های خونی در پاهای شما را به حداقل می رساند . اگر پزشک شما تشخیص داد ، شما در همان روز اول جراحی می توانید راه بروید .برای کاهش درد و ناراحتی ناشی از عمل ، توصیه می شود که در هفته ی اول بعد از جراحی زیبایی شکم راه رفتن را به طور خمیده و ا شروع کنید . با این کار از وارد فشار زیاد به برش های جراحی مانع شوید . و از باز شدن لبه های زخم جلوگیری کنید .انجام حداکثر ۳ بار پیاده روی در چند روز اول بعد از انجام جراحی زیبایی شکم از خطر ه خون جلوگیری می کند . انجام رانندگی به مدت ۱ تا دو هفته بعد از جراحی زیبایی به هیچ عنوان توصیه نمی شود و در صورت احساس درد بیشتر استفاده از داروها و مسکن های خواب آور بلامانع است . از انجام رانندگی تا زمانی که نتوانسته اید به صورت کامل تمامی حرکات را در همه جهت های شانه و بازو بدست آورید ، خودداری کنید . امکان خونریزی به مدت دو هفته بعد از جراحی زیبایی شکم ( ابدومینوپلاستی ) فرد وجود دارد ، از این رو از انجام فعالیت هایی که فشار خون شما را زیاد می کند و نیز از داروهایی که در انعقاد خون طبیعی مشکل ایجاد می کند مصرف نکیند . پیاده روی ، چهار هفته بعد از انجام جراحی زیبایی شکم : • پیاده روی پهار هفته بعد از انجام جراحی زیبایی شکم توصیه می شود . شما در طی کمتر از شش هفته بعد از جراحی زیبایی شکم از بلند اجسامی سنگین تر از۲,۵ – ۳ کیلو خودداری کنید .شما میتوانید بعد از مدت چهار هفته فهالیت های متوسطی مثل پیاده روی را انجام دهید. شما می توانید این مدت زمان را با جراح تنظیم کنید .سعی کنید روی عضله های ترمیم شده فشار وارد نشود و از کشش آن ها جلوگیری کنید . به مدت شش از انجام تمرین ها و فعالیت های سنگین خودداری کنید .فعالیت های قلبی عروقی از جمله فعالیت را بر حسب توان سیستم بدنی خود انجام دهید ، اگر بعد از ۲ تا ۳ هفته احساس راحتی کردید میتوانید آن را انجام دهید .در ح معمولی شما می توانید بعد از ۲ تا چهار هفته از انجام جراحی زیبایی شکم به کار خود بازگردید . در این مورد با جراح م کنید ، جراح بر حسب وضعیت جسمی شما و کاری که انجام می دهید ، می تواند این زمان را تخمین بزند . پیشنهادهای عمومی بعد از انجام جراحی زیبایی شکم : بعد از عمل جراحی در هنگام استراحت زیر سر خود چند بالش قرار داده و بالا ببرید.راه رفتن بعد از روز انجام جراحی زیبایی شکم برحسب توان شما توصیه می شود .است بعد از دو الی سه روز توصیه می شود . و همچنین برای شستشو استفاده از شامپوی بتادین یا شامپوی بچه اثرات مطلوبی دارد .ظاهر شدن تورم و خون مردگی در قسمت عمل و کناره های آن بسیار طبیعی بوده و بعد از گذشت مدت زمانی این آثار از بین می روند .به مدت دو الی سه هفته بعد از جراحی زیبایی شکم فعالیت های بدنی شدید انجام ندهید و اجسام سنگین را بلند نکنید . عمل زیبایی بینی چیست؟ عمل rhinoplasty  جراحی بینی  می باشد که جهت زیبایی و شکل دهی بینی انجام می گیرد. سن عمل زیبایی بینی برای انجام  جراحی بینی  بهترین زمان رشد و بلوغ آناتومیکی و روحی می باشد که 18 سالگی پایین ترین سن می باشد.   معاینه قبل از  جراحی بینی قبل از عمل. :یکی از چالش های اساسی که اخیرا گریبانگیر جوانان کشور شده انجام عمل ها و جراحی های زیبایی است؛ عمل های زیبایی که به اسم مد در جامعه جا خوش کرده است؛ عمل هایی که از گونه، لپ، لب و بینی تا فرو اجسام در بدن را شامل می شود. اما موضوع عجیبی که اخیرا ذهن جامعه را به خود درگیر کرده، مدهای. چگونکی مراقبت از زخم محل جراحی

بعد از عمل جراحی، بایستی از محل بریدگی آن مراقبت نمایید تا بهبود پیدا کند. مراقبت دقیق و صحیح از زخم جراحی، اثر بجامانده از آن (اسکار)، درد و ناراحتی آن و خطر بروز مشکلاتی مانند عفونت زخم را کم می کند.


پزشک جراح برای بستن محل برش جراحی از بخیه، گیره ف ی، چسب مایع بافتی (مخصوص بدن) و یا نوار چسب جراحی استفاده می کند (تصویر روبرو). شما نیز باید محل جراحی را تمیز نگه دارید و مراقب باشید تا چرک نکند و طبق دستور پزشک، پانسمان آن را عوض کنید.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دوران نقاهت جراحی بینی معمولا بعد از عمل زیبایی بینی دوران نقاهت جراحی بینی به مدت یک هفته وجود دارد. ممکن است این دوران برای برخی بیماران سخت و برای بعضی دیگر راحت باشد. بعضی از بیماران بعد از جراحی زیبایی بینی دچار گرفتگی بینی، کبودی چشم ها و حتی سردرد می شوند. ورم و کبودی اطر. چه راه هایی برای درشت چشم وجود دارد؟ بهترین گزینه ها برای درشت چشم عبارتند از اپی کانتوپلاستی و کانتوپلاستی جانبی . به عبارت ساده اپی کانتوپلاستی با از بین بردن فلپ های کوچک موجود روی دو طرف چشم (بخش های آویزان دور چشم) انجام می شود؛ این کار طوری انجام می شود که گوشه ی شکاف های پ. افراد نسبت به مشکلاتی که در بینی خود مشاهده می کنند ، برای از بین بردن این عیوب ها به متخصصان جراح زیبایی بینی مراجعه می کند و این انتظار را از جراح خود دارند تا مشکلات بینی یشان را به طور کامل رفع کند . متخصصان جراحی بینی با در نظر گرفتن نوع بینی آن ها و ساختار بینی یشان روش های م. تعداد صفحات: 96 کد محصول :108 حجم فایل:534,71 kb نوع فایل :rar


فایل ورد قابل ویرایش
این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

مجتمع درمانی و آموزشی حضرت رسول اکرم (ص)
مجتمع آموزشی و درمانی حضرت رسول اکرم (ص) یک مرکز آموزشی و درمانی می باشد که در سال 1371با ظ. بهترین جراح پروتز در تهران
این که بهترین جراح پروتز در تهران کیست ؟ برای متقاضیان عمل پروتز بسیار حائز اهمیت است.
دلیل اهمیت این موضوع حفظ سلامتی و دریافت نتیجه مناسب و رضایت بخش از نتیجه جراحی می باشد.
جراحی پروتز
مهم ترین عاملی که در جراحی بزرگ وجود دارد، انتخاب محل جای پروتز است. معمولا در پشت بافت یا عضله جای گذاری می شود. جراح پروتز برای جای گذاری پروتز از سه نوع برش استفاده می کند .
بهترین-جراح-پروتز- -در-تهران
انواع برش ها در جراحی پروتز

برش زیر ای

این برش متداول، به طول 3 الی 5 سانتی متر می باشد که در بخش چین زیر ایجاد می شود. اثر زخم با افتادگی طبیعی پنهان می گردد.

اطراف و دور لبه پوست تیره نوک
منبع:https://dr-hadizadeh.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d8%ad-%d9%be%d8%b1%d9%88%d8%aa%d8%b2-%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/
پیشگیری از عفونت محل عمل جراحی: عفونت های محل عمل جراحی 2 تا 3 درصد شیوع دارد و 40 تا 60 درصد موارد قابل پیشگیری است. تضعیف سیستم ایمنی ، استرس بیماری و زخم آلوده ، بیمارانبستری در icu را مستعد عفونت محل عمل می کند. اصول کلی پیشگیری از عفونت محل عمل جراحی عبارتست از :
1- انتخاب نوع ، دوز و زمان مناسب ( 1 ساعت قبل از عمل ) جهت تزریق آنتی بیوتیک پروفیلا ی 2- توقف آنتی بیوتیک ها بعد از عمل جراحی (24 ساعت بعد از جراحی عمومی و 48 ساعت بعد از جراحی قلب) 3- رعایت نکات آسپتیک حین عمل جراحی و حین تعویض پانسمان
مراقبت های بعد از جراحی ایمپلنت دندان چیست و چگونه می شود از درد و تورم و کبودی پس از جراحی ایمپلنت جلوگیری کرد؟ درد پس از جراحی ایمپلنت دندان درد بعد از ایمپلنت پس از جراحی ایمپلنت، برای حداکثر 2 تا 3 روز ممکن است برخی از بیماران کمی احساس ناراحتی کنند. همان طور که بعد از اعمال ج. جراحی زیبایی بینی و ۱۲ دانستنی مهم   جراحی زیبایی بینی  (تغییر شکل بینی) یکی از مشکل ترین جراحی های زیبایی می باشد که استفاده از تکنیک های نامناسب در آن ممکن است موجب بد شکلی دایمی در بینی  شود بنابراین در انتخاب جراح بینی دقت کنید. هیچ  جراحی زیبایی بینی  کامل نیست .
دوران نقاهت پس از کاشت مو
دی 30, 1396/0 دیدگاه /در کاشت مو, مقالات /توسط zolfineh.com

دوران نقاهت پس از کاشت مو : افراد زیادی همیشه قبل از اینکه کاشت مو را انجام بدهند از دوران نقاهت می پرسند ، در ادامه این پست سعی کرده ایم مطالب مفیدی در مورد این موضوع به شما ارائه بدهیم با ما همراه باشید .
افرادی که برای کاشت مو به روش های های سنتی مانند fut و fit اقدام می کنند دچار مشکلات بزرگی می شوند که می توانیم به بیهوشی ها ، خونریزی ، بخیه و برداشت فلپ اشاره کرد البته مهم ترین موضوعی که مطرح است دوران نقاهت بعد از کاشت است .
دوران نقاهت پس از کاشت مو
دوران نقاهت پس از کاشت مو

برخی از بیماران اینگونه می گویند که با استفاده از روش های سنتی به دلیل معایب آن (جراحی ، خونریزی،بخیه و …) مجبور بوده اند دردهای زیادی را تحمل کنند و مجبور بوده اند در خانه بشینند و از فعالیت های روزانه خود جا بمانند البته بعد از مدتی این عوارض کمتر می شده است . علاوه بر موارد فوق این افراد مجبور بوده اند تورم صورت و زیر چشم را تحمل کنند .
کاشت مو به روش sut
اما روش کاشت مو به صورت sut دارای هیچ کدام از این عارضه ها نبوده و فرد می تواند بعد از اینکه کاشت را انجام داد به فعالیت های روزانه خود ادامه بدهد و هیچ گونه خونریزی ، جراحی ، بی هوشی و … را نداشته باشد و البته دوران نقاهتی را سپری نخواهد کرد .
افرادی که این گونه کاشت را انجام میدهند دیگر نباید نگرانی داشته باشند و باید بدانند که با پیشرفت علم و به وجود آمدن این روش های جدید و نوین ، دیگر دوران نقاهتی در پیش نیست و شخص سریعا پس از اینکه کاشت را انجام داد می تواند به فعالیت های خود ادامه داده و به سرکار برود . روش های گذشته به دلیل خونریزی و جراحی و … فرد نیاز به استراحت داشت ولی این روش های جدید این معایب را نداشته است و مزایایی زیادی را برای عزیزان به همراه خواهد داشت .
با مشاورین و متخصصین کلنیک کاشت مو زلفینه تماس بگیرید و مشکل ریزش موهای خود را با ما در میان بگذارید تا بهترین روش های کاشت مو را برای موهایتان استفاده کنیم .

برچسب ها: انواع کاشت مو, پزشک کاشت مو, کاشت مو, زیبایی مو, کاشت موی سر, مو , درمان مو , بیماری های مو , مو چیست ؟ , ساختار مو , وظایف مو, موی طبیعی جراحی بینی کج
مهم ترین حسن یک بینی زیبا ، متقارن بودن آن در نیمه راست و چپ صورت می باشد و هر چه این تقارن بیشتر نمایان باشد صورت زیباتر جلوه خواهد کرد و از دو جهت روبرو و نیم رخ قابل مشاهده خواهد بود .لذا اگر این تقارن وجود نداشته باشد نیاز به جراحی بینی کج می باشد .
جراحی بینی کج
ویژگی بینی کج :
در بین دو نیم کره ی راست و چپ صورت نسبت به به یک محور صاف طولی از بالا به پایین زاویه ای وجود دارد که نمایانگر کجی یا پیچ خوردگی بینی می باشد .
دلایل کج شدن بینی :
بینی امکان دارد به دو دلیل کج شود .یکی از این دلایل تاثیرات ژنتیکی یا ارثی می باشد که در این ح بین رشد استخوان و غضروف ناهماهنگی هایی به وجود می آید و بینی کج در سن نوجوانی نمایان می شود و دلیل دیگر کج شدن بینی این است که امکان دارد بینی بر اثر اصابت ضربه کج شود که در هر سنی ممکن است اتفاق بیفتد .
منبع:http://www.dr-shafii.com/%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a8%db%8c%d9%86%db%8c-%da%a9%d8%ac/ زیبایی طبیعی و بدون نیاز به آرایش فقط با رعایت این نکات ساده و راحت زیبایینکاتی برای زیبایی خانم ها بدون آرایش! به غیر از آرایش و انجام عمل های زیبایی نکات ساده ی دیگری هم وجود دارند که در زیبایی خانم ها تاثیر گذارند. ________________فانوس________________ رازهای زیبایی خانم ها بدون آرایش از آنجا که زیبا تر شدن در دنیای امروز به صورت یک هنر نمود پیدا کرده لذا سعی داریم شما را با رازهای زیبایی خانم ها آشنا کنیم. این روزها همه ما به زیبایی توجه ویژه ای می کنیم و برای ید لوازم آرایشی و عمل های جراحی زیبایی هزینه های زیادی را می پردازیم اما به غیر از این موارد چه چیزهایی می تواند به زیبایی طبیعی خانم ها   چه راه هایی برای درشت چشم وجود دارد؟ بهترین گزینه ها برای درشت چشم عبارتند از اپی کانتوپلاستی و کانتوپلاستی جانبی . به عبارت ساده اپی کانتوپلاستی با از بین بردن فلپ های کوچک موجود روی دو طرف چشم (بخش های آویزان دور چشم) انجام می شود؛ این کار طوری انجام می شود که گوشه ی شکاف ه. از همین حالا نگاهتان راتغییر دهید داشتن ها نداشتن هارا بودن ها و نبودن ها معنا نکنید تا زیبایی درونتان مانند زیبایی بهار شود