جانباز غلامی اعلام کرد زکات قدرت انصاف - اخبار روز

تاکنون 11 میلیارد و 395 میلیون ریال زکات فطره دراستان زنجان جمع آوری شده است . مدیرکل کمیته امداد استان همدان با بیان اینکه یک هزار و ۷۰۰ پایگاه در عید فطر امسال زکات فطره مردم استان را جمع آوری می کنند، گفت: زکات فطره جمع آوری شده در نهایت تا ۲۴ ساعت به حساب نیازمندان واریز می شود. همدان زکات فطره ظرف 24 ساعت به حساب نیازمندان واریز می شود پیمان ترکمانه در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، با اشاره به اینکه با توجه به فرارسیدن عید فطر و پایان ماه مبارک رمضان موضوع پرداخت زکات فطره مطرح است، اظهار داشت: در چند مدت گذشته عده ای که خیرخواه مردم نیستند با هجمه هایی ناجوانمردانه اقدام به راه اندازی کمپین هایی می کنند که در چند مدت گذشته کمپین نه به صندوق های صدقات تشکیل شد و هم اینک نیز اقدام به راه اندازی کمپین"نه به فطریه" کرده اند. وی با بیان اینکه مردم بدانند کمیته امداد در حوزه جمع آوری زکات فطره مقید به رعایت احکام شرعی است، افزود: حکم فطریه این است که اگر مردم در بین همسایگان، اقوام، بستگان و غیره نیازمندی را سراغ دارند خود زکات فطره را به نیازمند اعطا کنند چرا که این اقدام بسیار پسندیده و جذاب تر است. یک هزار و 700 پایگاه برای جمع آوری زکات فطره مردم در نظر گرفته شده است ترکمانه با تأکید بر اینکه در غیر این صورت مردم می توانند زکات فطره خود را در صندوق های مستقر مساجد، مصلی های و عید فطر، میادین، سطح شهر و پایگاه های نیکوکاری بیندازند، گفت: عید فطر امسال یک هزار و 700 پایگاه برای جمع آوری زکات فطره مردم در نظر گرفته شده است. مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه برای اینکه در زکات فطره ملاحظات شرعی رعایت شود اسامی افراد نیازمند و شرایط خانواده آن ها ثبت شده است، بیان کرد: زکات فطره جمع آوری شده در ظهر روز عید فطر شمارش می شود و هماهنگی لازم با بانک ها انجام شده است که در شب عید یا فردای آن روز وجوه به حساب خانواده ای نیازمند واریز شود. ترکمانه عنوان کرد: برای اولین با در استان هماهنگی مطلوبی بین کمیته امداد و بهزیستی با اشراف دستگاه های نظارتی نظیر دفتر و استانداری تفاهم نامه ای منعقد شده است و تمامی عوامل مجری تحت عنوان شورای زکات وارد این عرصه می شوند. زکات فطره ظرف 24 به حساب نیازمندان واریز می شود وی با بیان اینکه حساب شورای زکات حس است که تمامی وجوه جمع آوری شده در روز عید فطر به این حساب واریز می شود، تصریح کرد: در نهایت تا 24 ساعت وجوه جمع آوری شده به حساب نیازمندان واریز می شود. مدیرکل کمیته امداد استان همدان با تأکید بر اینکه نیمی از زکات فطره که در صندوق های مستقر در مصلی های عید فطر جمع آوری می شود به مددجویان و نیازمندان کمیته امداد و نیم دیگر در اختیار بهزیستی قرار می گیرد، ابراز کرد: در تمامی روستاها زکات فطره جمع آوری شده به نیازمندان آن روستا پرداخت می شود. زکات جمع آوری شده در مساجد توسط هیئت امنا مساجد به نیازمندان همان محل اعطا شود ترکمانه با اشاره به اینکه هماهنگی لازم انجام شده است که زکات جمع آوری شده در مساجد توسط هیئت امنا مساجد به نیازمندان همان محل اعطا شود، تأکید کرد: خوش حالیم که در کنار برگزاری باشکوه عید فطر پرداخت فطریه برای مردم به بهترین شکل صورت گرفته است و مطمئناً کمپین"نه به فطریه" مؤثر نیست.
پاسخ مراجع عظام تقلید

حضرت آیت الله العظمی (مد ظله العالی):

میهمان اگر نان خور صاحب خانه محسوب شود، کفاره او به عهده ی میزبان است مگر اینکه _میهمان_فطریه را به وک از طرف او پرداخت نماید. توجه داشته باشید میهمان با یک شب نان خور محسوب نمی شود و فطریه به عهده خودش می باشد.

حضرت آیت الله العظمی مکارم (مد ظله العالی)
فطریه میهمان بر عهده صاحبخانه نیست، مگر اینکه برای چند شب میهمان او باشد، به طوری که نان خور او محسوب شود.

حضرت آیت الله العظمی سیستانی (مد ظله العالی)

ی که تنها براى افطار شب عید دعوت شده نان خور به حساب نمی آید و فطره اش بر صاحبخانه نیست.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی (مد ظله العالی)

چنانچه میهمان قبل از غروب وارد بر صاحبخانه شود و آن شب نان خور وی باشد، زکات فطره اش بر عهدۀ میزبان است.

حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی (مد ظله العالی)

در هر دو فرض بر عهده صاحب خانه است.

حضرت آیت الله هادوی تهرانی (دامت برکاته)

مهمانى که قبل از غروب آفتاب شب عید فطر وارد منزل انسان مى شود، اگر بنا دارد مدّتی مهمان بوده؛ به گونه‏ اى که «نان‏ خور» به شمار مى‏ آید، زکات فطره وى بر صاحب خانه واجب است، ولى اگر تنها همان شب را مهمان است زکات فطره او بر صاحب خانه واجب نیست. هر چند احتیاط مستحبّ آن است که زکات فطره او را هم بدهد و اگر در طول ماه رمضان نان‏ خور انسان باشد، زکات فطره وى بر انسان واجب است.
در مواردی که به طور مسلّم نمى‏ توان زکات را به گردن مهمان یا صاحبخانه دانست، چنانچه یکى از آن دو با اجازه دیگرى زکات فطره را به نیّت ى که واقعاً زکات فطره به گردن او است بدهد، کافى است و بر دیگرى پرداخت مجدّد زکات فطره لازم نیست.

میهمان شب عید فطر، فطریه ندارد

نظر آیت الله جوادی آملی درباره میزان فطریه و شرایط پرداخت فطریه
مقدار فطریه سه کیلوگرم گندم، برنج، ما و مانند آن یا پول آن که در هر مکانی قیمت خاص خود را دارد.
فطریه ی که اول مغرب شب عید (نه غروب) نان خور ی محسوب شود، بر او واجب است. صرف اینکه نان او را در شب عید بخورد کافی نیست؛ بلکه باید نان خور او حساب شود. بنابراین مهمانی که فقط افطار ی را می خورد و نان خور او محسوب نمی شود، فطریه او بر میزبان واجب نمی شود.
ی که پول فطریه را تا ظهر روز عید فطر ندارد، قرض بر او واجب نیست. هر چند اگر قرض کند و ادا نماید صحیح است. البته اگر قرضی نکرده باشد، بعد از دریافت حقوق باید فطریه را بپردازد. منبع:yjc تفت درجلسه شورای زکات این شهرستان زکات را یکی از واجبات دینی خواند و برفراگیرشدن این واجب الهی تاکید کرد معاون مشارکت های مردمی استان هم دراین نشست از اختصاص اجرای طرح های آبخیزداری خبرداد : مشعل چی معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد از اجرای طرح های آبخیزداری کمیته امداد در. دفاع اعلام کرده که بودجه تقویت بنیه دفاعی "تا ۲.۵برابر ت قبل" در این ت افزایش یافته است. پیش از این جهانگیری در برنامه تبلیغاتی خود این بودجه را ۴برابر اعلام کرده بود.   حسین دهقان دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عصر روز گذشته طی سخنانی در آیین گرامیداشت روز جانباز در مصلای. دفاع اعلام کرده که بودجه تقویت بنیه دفاعی "تا ۲.۵برابر ت قبل" در این ت افزایش یافته است. پیش از این جهانگیری در برنامه تبلیغاتی خود این بودجه را ۴برابر اعلام کرده بود.   حسین دهقان دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عصر روز گذشته طی سخنانی در آیین گرامیداشت روز جانباز در مصلای. دفاع اعلام کرده که بودجه تقویت بنیه دفاعی "تا ۲.۵برابر ت قبل" در این ت افزایش یافته است. پیش از این جهانگیری در برنامه تبلیغاتی خود این بودجه را ۴برابر اعلام کرده بود.   حسین دهقان دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عصر روز گذشته طی سخنانی در آیین گرامیداشت روز جانباز در مصلای. دفاع اعلام کرده که بودجه تقویت بنیه دفاعی "تا ۲.۵برابر ت قبل" در این ت افزایش یافته است. پیش از این جهانگیری در برنامه تبلیغاتی خود این بودجه را ۴برابر اعلام کرده بود.   حسین دهقان دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عصر روز گذشته طی سخنانی در آیین گرامیداشت روز جانباز در مصلای. دفاع اعلام کرده که بودجه تقویت بنیه دفاعی "تا ۲.۵برابر ت قبل" در این ت افزایش یافته است. پیش از این جهانگیری در برنامه تبلیغاتی خود این بودجه را ۴برابر اعلام کرده بود.   حسین دهقان دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عصر روز گذشته طی سخنانی در آیین گرامیداشت روز جانباز در مصلای. دفاع اعلام کرده که بودجه تقویت بنیه دفاعی "تا ۲.۵برابر ت قبل" در این ت افزایش یافته است. پیش از این جهانگیری در برنامه تبلیغاتی خود این بودجه را ۴برابر اعلام کرده بود.   حسین دهقان دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عصر روز گذشته طی سخنانی در آیین گرامیداشت روز جانباز در مصلای. عبدالله ناصری-عضو شورای م ی اصلاح طلبان در رو مه شرق نوشت: فرازونشیب های حیات و کنشگری آیت الله هاشمی در عرصه قدرت از او شخصیتی منحصر ساخته به طوری که با انتقادهای گسترده از او (که خیلی از آنها هم دور از انصاف بود) و نیز نقش آفرینی هایش در چهار دهه انقلاب و باید در یک دهه اخیر او ر. عید سعید غدیر خم برتمامی ولایت مداران مبارک باد به این مناسبت خطبه ی غدیر حضور شما عزیزان ارائه می شود : ( متن کامل در قسمت ((ادامه ی مطلب)) هان مردمان! آنچه بر من فرود آمده، در تبلیغ آن کوتاهی نکرده ام و حال برایتان سبب نزول آیه را بیان می کنم: همانا جبرئیل سه مرتبه بر من فرود آمد ا. پیام ی انقلاب به اجلاس سالانه زکاتحضرت آیت الله در پیامی به اجلاس سالانه ی زکات با اشاره به جایگاه برجسته و اهمیت والای این فریضه، از کم کاری در امر اقامه ی زکات انتقاد و تأکید د: نظام باید این فریضه ی بزرگ را در سرلوحه ی برنامه های خود قرار دهد.
متن پیام انقلاب ی بدین شرح است:

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم
فراهم سازیِ همایش سالانه برای ترویج زکات را باید یکی از بزرگ ترین توفیقات الهی و نشانه ی فضل و رحمت پروردگار به دانست. اهمّیّت والای این فریضه ی بزرگ که مکرّراً در قرآن در کنار از آن یاد شده است، ایجاب میکرد که بسیار پیش از این به اقامه ی آن پرداخته شود. ما مسئولان نظام باید از کم کاری خود در این باره آمرزش خداوند را طلب کنیم و به عفو او پناه بریم.
اکنون که به همّت برخی عزیزان، چند سالی است موضوع زکات پیگیری میشود، لازم است مسئولانِ همه ی بخشهای مرتبط تی، همکاری همه جانبه ی خود را مبذول دارند. قرآن در ستایش مجاهدان راه حق، کارکرد آنان را پس از پیروزی، اقامه ی صلات و ایتاء زکات و امر به معروف و نهی از منکر میداند و درحقیقت، نخستین و مهم ترین وظایف آنان را در هنگام تشکیل حکومت معیّن میکند. این جایگاه برجسته ی زکات است.
نظام برای تحقّق احکام ی و تشکیل مجتمع ی پدید آمده است، پس باید این فریضه ی بزرگ را در سرلوحه ی برنامه های خود گذارد. باید اعتراف کنیم که در این زمینه کار تحقیقاتی و معرفتی نیز در سطح نیاز و ضرورت انجام نگرفته است. بحث فقهی زکات، امروز میتواند آفاق گسترده تری از همه ی آنچه در کتب گذشتگان هست، در پیش چشم باحثان و محقّقان بگشاید. فریضه ی زکات در صدر اوّل، پس از هجرت به مدینه تشریع شده، در حالی که عنوان زکات در آیات مکّی قرآن کریم بارها تکرار گردیده است. نکاتی از این قبیل که ما را به ژرف شی در این مقوله ی مهم فرامیخواند، کم نیست.
به هر حال امید است نهضت احیا و ترویج زکات در همه ی سطوح به کارکردهای شایسته ی خود منتهی شود و برکات بی پایان آن شامل مردم ما و کشور ما و نظام مقدّس گردد.
از جناب آقای قرائتی و دیگر دست اندرکاران صمیمانه سپاسگزارم.
والسّلام علیکم ورحمةاللّه
سیّدعلی
۸ آذر ماه ۱۳۹۶
یکی از جانبازان شیمیایی تعریف میکرد :
وقتی از جبهه برا مرخصی برگشتم راننده آژانس از من کرایه دو برابر گرفت چون لباسهام خاکی بود و پول کارواش رو هم ازم گرفت

یک روز هم داخل تا ی تو اتوبان بخاطر بیماری شیمیایی
ح تهوع داشتم راننده نگه داشت تا کنار اتوبان استفراغ کنم
و.
میزان فطریه و کفاره روزه ماه مبارک رمضان طبق فتوای آیت الله مکارم از سوی دفتر این مرجع تقلید اعلام شد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مکارم ، زکات فطره امسال برای هر نفر بر مبنای قوت غالب گندم مبلغ شش هزار تومان (6,000 تومان) و بر اساس قوت غالب برنج خارجی، مبلغ پانزده هزار تومان (15,000 تومان) و برنج ایرانی، مبلغ سی هزار تومان (30,000 تومان) اعلام شده است.

کفاره روزه غیر عمد (عذر) برای هر روز مبلغ دو هزار تومان (2,000 تومان) است که باید به صورت نان تهیه و پرداخت شود، همچنین کفاره روزه عمد برای هر روز مبلغ یکصد و بیست هزار تومان (120,000 تومان) است.

براساس مسأله 1492 رساله توضیح المسائل آیة الله مکارم ، زکات فطره بر تمام انی که قبل از غروب شب عید فطر بالغ و عاقل و غنی باشند واجب است، یعنی باید برای خودش و انی که نان خور او هستند، هر نفر به اندازه یک صاع (تقریباً سه کیلو) از آنچه غذای نوع مردم آن محل است، اعم از گندم و جو یا ما یا برنج یا ذرّت و مانند اینها به مستحق بدهد و اگر پول یکی از اینها را بدهد کافی است.

بنابر فتوای این مرجع تقلید، اگر ی تنها در افطار شب عید فطر میهمان دیگری باشد فطریه او به عهده خودش است.

منبع: ایسنا آهنگ جدید ایمان غلامی به نام کجایی
آهنگ جدید ایمان غلامی کجایی با بهترین کیفیت mp3 320 + متن آهنگ و پخش آنلاین با کیفیت 128
new by iman gholami – kojaei with text and s on 20
 آهنگ ایمان غلامی کجایی

آهنگ ایمان غلامی کجایی
وَ وَفِّقْنَا فِیهِ لِأَنْ نَصِلَ أَرْحَامَنَا بِالْبِرِّ وَ الصِّلَةِ، وَ أَنْ نَتَعَاهَدَ جِیرَانَنَا بِالْإِفْضَالِ وَ الْعَطِیَّةِ، وَ أَنْ نُخَلِّصَ أَمْوَالَنَا مِنَ َّبِعَاتِ، وَ أَنْ نُطَهِّرَهَا بِإِخْرَاجِ ا َّکَوَاتِ، وَ أَنْ نُرَاجِعَ مَنْ هَاجَرَنَا، وَ . سوره مبارکه الحج آیه ۴۱ الَّذینَ إِن مَکَّنّاهُم فِی الأَرضِ أَقامُوا الصَّلاةَ وَآتَوُا ا َّکاةَ وَأَمَروا بِالمَعروفِ وَنَهَوا عَنِ المُنکَرِ ۗ وَلِلَّهِ عاقِبَةُ الأُمورِ ﴿۴۱﴾ همان انی که هر گاه در زمین به آنها قدرت بخشیدیم، را ب ا می دارند، و زکات می دهند، و امر به معر. معظم انقلاب و حضرات آیات صافی گلپایگانی، مکارم ، وحید اسانی، نوری همدانی، سبحانی، جوادی آملی، علوی گرگانی، شبیری زنجانی در آستانه عید سعید فطر میزان زکات فطره 97 را اعلام د. بر اساس اعلام بخش وجوهات پایگاه اطلاع رسانی معظم انقلاب حداقل مبلغ فطریه برای هر نفر 8 هزار تومان (براس. پیکر پاک جانباز سرافراز شهیدحسین ی، باحضور مسوولین بنیاد شهید منطقه 2اصفهان و شهرستان برخوار، شهردار و شورای ی شهر حبیب آبادو نیروی انتظامی این شهر، و در حالی که مزین به پرچم متبرک حرم آقا علی ابن موسی الرضا(ع) بود پس از تشییع بر روی دستان مردم قدرشناس شهر حبیب آباد برخوار و اق. تحقیق درباره از دید قرآن (فایل word)فایل تحقیق درباره از دید قرآن (فایل word) را از سایت ما کنید.جهت بروی دکمه آبی رنگ دریافت فایل کلیک کنید. تحقیق درباره از دید قرآن (فایل word) لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 3 جزء برنامه های حکومت ی الّذین ان مکّ. رمضان صادقی مقدم رزمنده و جانبازی که در سالهای مختلف در هشت سال دفاع مقدس حضور داشته است در هفته دفاع مقدس مهمان کتابخانه جنت بود. این جانباز رزمنده که چندین سال به صورت داوطلبانه در جنگ شرکت داشته اند ضمن تعریف بخشی از خاطرات دوران جنگ به حاظرین گفتند: "قدر امنیت امروز را بدان. دیپلمات جانباز سفارت ایران در برلین بعد از ماه ها تحمل درد و رنج به یاران شهیدش پیوست. حمیدرضا محمدیان دیپلمات جانباز سفارت ایران در برلین بعد از ماه ها تحمل درد و رنج به یاران شهیدش پیوست. پیکر او یکم دیماه در مسجد رضای برلین با حضور تنی چند از همکاران و ایرانیان مقیم برلین تشییع و برای خا پاری به میهن ی مان منتقل شد. گاهی لازم است که برای هزارمین بار به تو یادآوری کنیم که جای پایت را مدیون چه انی هستی گاهی لازم است تا به تو بگوییم؛بد نیست نگاهی هم به زیر پایت نگاهی ی بد نیست تا از تو بخواهیم کمی حیا به ج دهی تا بتوانی لقب “دختر”بودن به خودت بگیری… نمی دانم تا به حال چشمان پر از اشک فرزندان ش. سرمایه داران بی ایمان فقر را دست مایه قدرت خود می کنند حجت ال والمسلمین عبادی ولی فقیه در اسان جنوبی: باید فقیر نواز باشیم، فقر چیز خوبی نیست، چرا که خدا مردم را فقیر خلق نکرده؛ فقر یک چیز و عارضی است، سرمایه دارهای بی ایمان فقر را می سازند و فقر به خاطر ظلم یک عده بروز می کند. اف. دفاع اعلام کرده که بودجه تقویت بنیه دفاعی "تا ۲.۵برابر ت قبل" در این ت افزایش یافته است. پیش از این جهانگیری در برنامه تبلیغاتی خود این بودجه را ۴برابر اعلام کرده بود.   حسین دهقان دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عصر روز گذشته طی سخنانی در آیین گرامیداشت روز جانباز در مص. صادق(ع):پشت سرسه گروه نخوان؛ ۱- پشت سرشخص ناشناخته۲- مردغلوکننده هرچندکه ی وهم عقیده توباشد۳- شخص متظاهربه فسق وگناه , اگرچه مردی میانه روومعقول باشد.خصال صدوق ص۱۵۴ رسول اکرم(ص):اموال خودراباپرداخت زکات ازتلف شدن حفظ کنید. صادق(ع):هرگاه مردم ازپرداخت زکات امتناع کنندزمین بر.
http://uupload.ir/files/5rq6_%d8%ac%d8%a7%d9%86%d8%a8%d8%a7%d8%b2.jpg جانباز 70 درصدی رودسری به یاران شهیدش پیوست. رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر گفت: شهید محمد رضا ربیعی مقدم جانباز 70 درصد دوران جنگ تحمیلی پس از 33 سال تحمل درد و رنج ناشی از جراحات جنگ تحمیلی صبح امروز به یاران شهیدش پیوست. شهید ربیعی مقدم سال 63 در عملیات قادر در منطقه اشنویه از ناحیه سر مورد اصابت تیر مستقیم دشمن قرار گرفت و سمت چپ بدن وی کاملا فلج شد. شهید ربیعی مقدم 49 ساله اهل و ن روستای کویه سفلی رودسر بود. از این شهید یک دختر به یادگار مانده است. مراسم تشییع پیکر وی ساعت 9:30 فردا از مقابل ناحیه رودسر برگزار و سپس در زادگاهش روستای کویه سفلی بخش مرکزی رودسر به خاک س می شود. خبرگزاری صداوسیما - گیلان iribnews_guilan آهنگ جدید ایمان غلامی به نام عشق قدیمی
آهنگ جدید ایمان غلامی عشق قدیمی با بهترین کیفیت mp3 320 + متن آهنگ و پخش آنلاین با کیفیت 128
new by iman gholami – eshghe ghadimi with text and s on 20
منتشر شد
 آهنگ ایمان غلامی عشق قدیمی

آهنگ ایمان غلامی عشق قدیمی
 رضا غلامی  رضا غلامی رضا غلامی : آزاد شی در حصار محافظه کاری مسئولان و دانشجویان ادامه مطلب همایش زکات کشاورزان و دامداران شبستر برگزار گردید همایش کشاورزان همایش کشاورزان و دامداران با سخنرانی معزز شبستر ، رئیس کمیته امداد و رئیس جهاد کشاورزی شهرستان شبستر به همت شورای زکات شهر سیس برگزار گردید مواساتی یکی جانبازان م ع حرم در خان طومان:


به فرموده ی تا 25 سال دیگر، هرگز وجود ندارد

خبرگزاری آریا- مواساتی جانبازم ع حرم در خان طومان، دوره آ ا مان دوره جنگ و جدال بین و کفر است. ما باید از دین مبین پشتیبانی کنیم.
به گزارش خبرنگارآریادفترمازندران درشهرستان بابل: در راستای تجلیل از مقام شامخ جانباز، با دعوت از آقایمواساتی یکی از جانبازان م ع حرم در خان طومان، یان را با اوضاعحاکم در بیشتر آشنا نمود.
این سخنرانی 95/2/28 بین ظهر و عصردر مسجدالرسول (ص) با حضور یان اعم از اعضای هیات علمی،دانشجویان و کارمندان برگزار شد.
مواساتی؛ جانباز م ع حرم در جمع یان با اهدای درود و سلام به روح پر فتوح کبیر انقلاب یحضرت (ره) و ی انقلاب، ی هشت سال دفاع مقدس و م عانحرم و همچنین با آروزی سلامتی و طول عمر برای ی گفت: بهفرموده حضرت (ره) حد و مرز ندارد و هر جا که در خطر استمسلمانان باید برای دفاع از این دین آسمانی به قیام برخیزند.
وی افزود: دوره آ ا مان دوره جنگ و جدال بین و کفر است. ما باید از دین مبین پشتیبانی کنیم.
جانبازم ع حرم با بیان این که به فرموده ی تا 25 سالدیگر، هرگز وجود ندارد و نیست و نابود می شود تأکید کرد: این امر با حمایتشما جوانان اتفاق می افتد، همواره پشتیبان باشد تا به دین ومملکت شما آسیبی نرسد.
جانباز سرافراز مواساتی گفت: دنیا، دنیایارتباطات است. شما جوانان مطلعی هستید. می دانید که تروریست های تکفیری باچراغ سبز ایالات متحده و همپیمانانش از آتش بس، سوء استفاده د. آتش بسی که توسط قدرت های بین المللی به توافق رسید، در هفته های اخیربارها از سوی تروریست های تکفیری و مسلحین ش ته شده است و بسیاری ازنیروهای ما را شهید و جانباز د.
گفتنی است در پایان این مراسم از جانباز مواساتی با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل به عمل آمد. تحقیق درمورد احادیث خمس و زکات لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 4 صفحه قسمتی از متن .doc : حضرت علی (ع) 270 - [16] وروی انه ذکر عند عمر بن الخطاب فی ایامه حلی الکعبه و کثرته ، فقال قوم : [1] لو اخذته فجهزت به جیوش المسلمین کان اعظ. دفاع اعلام کرده که بودجه تقویت بنیه دفاعی "تا ۲.۵برابر ت قبل" در این ت افزایش یافته است. پیش از این جهانگیری در برنامه تبلیغاتی خود این بودجه را ۴برابر اعلام کرده بود. حسین دهقان دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عصر روز گذشته طی سخنانی در آیین گرامیداشت روز جانباز در مصلای قدس قم، ب. خطبه ی ۱۹۲ نهج البلاغه مولا علی (ع): خداوند بندگانش را، با و زکات و تلاش در روزه‏ دارى، حفظ کرده است، تا اعضا و جوارحشان آرام، و دیدگانشان خاشع، و جان و روانشان فروتن، و دل‏هایشان متواضع باشد، کبر و خودپسندى از آنان رخت بربندد، چرا که در سجده، بهترین جاى صورت را به خاک ، فروتنى . دیدار دبیر و مسئول ستاد زکات شهرستان شبستر
با شهردار و شورای ی شهر وایقان
شهرداری وایقان
در این دیدار که در موضوع ساخت یک باب مسکن برای یکی از مددجویان برگزار شد، جعفری شهردار و ملک بخش عضو شورای ی شهر وایقان قول مساعدت برای همکاری در این خصوص را دادند.
مقاله کامل درباره خمس و زکات – 118 علمی مشخصات فایل ی: عنوان: مقاله کامل درباره خمس و زکات. دسته بندی فایل : علوم انسانی
مقاله خمس - mag-iran انلاین مقاله پس از پرداخت وجه مورد مقاله خمس. احادیثی درباره خمس
مقاله درباره خمس - اینو دیدی اینو دیدی - مرجع فایل ,تحقیق , پروژه , پایان نامه , فایل فلش گوشی
images of مقاله درباره خمس انلاین مقاله پس از بلکه چون دیدم آنچه درباره زکات و خمس در دسترس مردم قرار
مقاله در مورد خمس و زکات - mag-iran لینک پرداخت و *پایین مطلب* فرمت فایل:word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعدادصفحه:13 فهرست
مقاله درباره خمس کن رایگان خمس همان حقی است که خدایتعالی آنرا برای گرامیش , محمد بن عبدالله صلی
مقاله درباره خمس - رایگان فایلکو - مرجع فایل ,تحقیق , پروژه , پایان نامه , فایل فلش گوشی
مقاله درباره جایگاه خمس در - فایلکو لینک پرداخت و *پایین مطلب * فرمت فایل : word ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه :۱۳
موضوع : مقاله کامل درباره خمس – اف423 رایگان جایگاه خمس در دورنمای از فلسفه خمس و زکاتگرچه درآمدهایی را که از
مقاله درباره جایگاه خمس در - رایگان مقاله کامل درباره خمس و زکات لینک پرداخت و *پایین مطلب

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] درولادت دوبرادر جانباز- حسین (ع) وابوالفضل (ع)بشارت شیعیان !شد ماه شعبان ماه پیغمبر فزون شد بر خلایق لطف وجود خالق اکبر زمین وآسمان وعرش اعظم نورباران شد زانوار رخ نور دو چشم ساقی کوثرعیان گردید در یثرب جمال عالم آرایی که جبرئیل امین شد خادمدر بار آن سرورزلطف قادر قدرت نما از گلبن عفت دوگل گردیده ظاهر ازبرای حیدر صفدریکی در سوم شعبان ، یکی در چارم شعبان یکی چون شمس رخشان ویکی همچون مه انوریکی فرمانده ی عالم ،وصی احمد خاتم یکی یار ومعین وغم خور سلطان بحر وبریکی از فاطمه ام الائمه ، دختر طاها یکی از حضرت ام البنین همچون دروگوهریکی نامش حسین ابن علی فرمانروای دین یکی باب الحوائج ، حضرت عباس نام آوریکی را بوسه زد ختم رسولان بر لب و دندان یکی رامرتضی دست رسایش بادو چشم تربرای یاری درماندگان بحرطوفان زا بسوی ساحل عزت ، یکی کشتی ، یکی لنگردو صدر الدین، دو بدر الدین ، دو یارویاور قر آن یکی وارث بشهرعلم وآن یک پشتیبان دردو رخ زیبا ، دو قد طوبا ، قدم بنهاد در عالم یکی فرمانده ی اعظم ،یکی وسرلشکردو جانباز وبرادر ، این وآن دگر سلطان عیان گردیدبریاری حق ازدو نکو مادردو روشنگر ، دو عالی فر ، که بر آنهاخدا بخشد هزاران {کربلایی}را زرحمت در صف م
سوال عجیب از جانبار م ع حرم در برنامه زنده+ طی برنامه زنده ای که در شبکه مستند تلویزیون پخش شد، میهمان برنامه سیدحسن انتظاری، جانباز م ع حرم با سوالی عجیب از طرف مجری برنامه مواجه شد. مجری یکباره از این جانباز م ع حرم پرسید با پول هایی که برای رفتن به گرفته ای قرار است چه کار کنی؟ سید حسن انتظاری در پاسخ به این پرسش گفت: والا روزی که ما در حال اعزام بودیم، بحث مادیات در ذهن ما نبود، نبوده و نیست. مجری در ادامه این بحث پرسید چرا برخی این موضوع را باور ندارند و میهمان برنامه در جواب گفت: این دیگر به باورهای برخی افراد بازمی گردد که رسانه های غربی، شبکه های ای و همچنین شبکه های اجتماعی نیز در این زمینه بی تاثیر نیستند. ادامه این بحث را در زیر دنبال نمایید. http://javaninews.ir
سوال عجیب از جانبار م ع حرم در برنامه زنده+ طی برنامه زنده ای که در شبکه مستند تلویزیون پخش شد، میهمان برنامه سیدحسن انتظاری، جانباز م ع حرم با سوالی عجیب از طرف مجری برنامه مواجه شد.مجری یکباره از این جانباز م ع حرم پرسید با پول هایی که برای رفتن به گرفته ای قرار است چه کار کنی؟ سید حسن انتظاری در پاسخ به این پرسش گفت: والا روزی که ما در حال اعزام بودیم، بحث مادیات در ذهن ما نبود، نبوده و نیست.مجری در ادامه این بحث پرسید چرا برخی این موضوع را باور ندارند و میهمان برنامه در جواب گفت: این دیگر به باورهای برخی افراد بازمی گردد که رسانه های غربی، شبکه های ای و همچنین شبکه های اجتماعی نیز در این زمینه بی تاثیر نیستند.ادامه این بحث را در زیر دنبال نمایید.http://javaninews.ir