ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری - اخبار روز


هرساله از سوی سازمان سنجش برای ادامه تحصیل داوطلبان مقطع کارشناسی، کنکور ارشد به صورت هماهنگ در کل کشور برگزار می شود.برخلاف سال های گذشته زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری از ۱۶ آذر شروع و تا ۲۲ آذر ماه به پایان می رسد. با توجه به اینکه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به . کارشناسی ارشد نیز به مانند دیگر مقاطع تحصیلی به منظور تکمیل نمودن ظرفیت تحصیلی خود همه ساله اقدام به تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری می نماید. این مورد برای آن دسته از داوطلبان که در زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری در رشته محل های انتخ خود پذیرش ب نکرده و یا این ک.

کنکور کارشناسی ارشد 97 با حضور داوطلبان 6 گروه آزمایشی علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و ی ، کشاورزی ، هنر و دامپزشکی در روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه برگزار شد . با توجه به ادغام ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ، کلیه متقاضیان رشته محل های های سراسری و آزاد در این آزمون حضور دا.

پیام نور هر ساله علاوه بر پذیرش از طریق آزمون سراسری کارشناسی ارشد ، از طریق دوره های فراگیر نیز در این مقطع دانشجو می پذیرد . در نظام آموزشی این محور اصلی یادگیری دانشجو بوده و با توجه به این که دانشجو ا امی برای حضور در کلاس های درس نظری ندارد علاقه مندان بسیاری را به خص.
بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، مجموعه طراحی صنعتی یکی از مجموعه های گروه هنر بوده و شامل 1 کد ضریب می باشد . سوالات مربوط به دروس امتحانی کلیه کد ضریب های این مجموعه در یک دفترچه تحت عنوان دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی منتشر شده و در اختیار داوط.
امسال نیز هم چون سال گذشته ، ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری و ثبت نام کارشناسی ارشد آزاد 98 ادغام شده و یک آزمون جامع توسط سازمان سنجش برگزار می شود . بنابراین داوطلبانی که از طریق سایت ثبت نام کارشناسی ارشد 98 علاقه مندی خود را برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 اعلام می کنند در . تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 نیز از این قائله مستثنی نیست و داوطلبان می توانند با ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور وارد هایی شوند که در مرحله اول، تکمیل ظرفیت نشده اند.برای اطلاع از تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری، زمان و شرایط ث.
جهت مشاوره تخصصی تکمیل ظرفیت ارشد کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس بگیرید.


تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری جهت تکمیل ظرفیت های خالی هاست که در شهریور ماه تکمیل نشده است. تکمیل ظرفیت برای همه های روزانه ،شبانه ، پردیس خودگردان، مجازی ، پیام نور , غیرانتفاعی و... میباشد.
مهمترین ملاک برای شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد, حضور در جلسه آزمون میباشد .یعنی کلیه انی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده اند و برای آنها کارنامه صادر شده است چه جایی پذیرفته شده باشند چه خیر میتوانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 96 شرکت کنند. اگر به هر دلیلی نتوانستید ثبت نام خود را در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 انجام دهید با شماره تلفن صدای مشاور تماس بگیرید.

تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد
بنا به اطلاعیه سنجش زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 از روز دوشنبه 24 مهر ماه آغاز شده و تا روز پنج شنبه 27 مهر ماه ادامه دارد . برای اطلاع از زمان دقیق آغاز تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد شوید.
روش ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد
جهت ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و اطلاعات شخصی را وارد کنید. سپس از لیست رشته های ارائه شده ، رشته هایی که مورد علاقه شما هستند را به ترتیب علاقه لیست کنید.

چه انی میتوانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند
1) افرادی که در کنکور سراسری شرکت کرده باشند.حضور در جلسه ازمون و دریافت کارنامه
2) افرادی که در انتخاب رشته داد مجاز به انتخاب دوره های روزانه نبودند هم می توانند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 در رشته محل های روزانه انتخاب رشته کنند.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد
اگر بخواهیم به سالهای گذشته نگاه کنیم عموما نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد اوا مهر یا اوایل آبان اعلام میشود. پس از اعلام نتایج نهایی ها بر اساس ظرفیت های ایجاد شده می توانند برای ورودی مهر هم پذیرش داشته باشند ولی اگر ی نتوانست برای ورودی مهر پذیرش داشته باشد کلیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 نهایتا برای ورودی بهمن ماه می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.منبع : تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد

شماره تلفن صدای مشاور - هزینه صدای مشاور - مشاوره کنکور تلفنی - مشاور تحصیلی تلفنی رایگان - مشاور تحصیلی ارشد - شماره تلفن مشاوره تحصیلی


رشته کارشناسی ارشد پیوسته علوم قضایی از زیرمجموعه های کنکور ریاضی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته کارشناسی ارشد پیوسته علوم قضایی در های تی روزانه صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته کارشناسی ار.
مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 احتمالا از اوایل دهه دوم مهرماه آغاز شده و بعد از یک هفته پایان می یابد . تاکنون خبر دقیقی از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 در دسترس نمی باشد . بنابراین این صفحه صرفا برای اطلاع رسانی زودهنگام به داوطلبانی که.
ادغام ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری و کارشناسی ارشد آزاد باعث به وجود آمدن ابهاماتی برای داوطلبان کنکور کارشناسی شده است ، یکی از این ابهامات هماهنگ برگزار شدن انتخاب رشته ارشد آزاد و های سراسری می باشد ، در صورتی که این موضوع کاملا اشتباه است و انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 .
کارشناسی ارشد دوره ای از آموزش عالی است که پیش نیاز ورود به آن مدرک کارشناسی است . پذیرش در این دوره که از طریق کنکور کارشناسی ارشد صورت می گیرد در سال های اخیر علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کرده است . این آزمون به صورت یکپارچه به منظور رقابت متقاضیان های سراسری اعم از روزا. ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد علمی کاربردی با سلام به بخش ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد علمی کاربردی مرکز صبح سپید خوش آمده اید. برای مشاوره درباره ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد علمی کاربردی می توانید با شماره های زیر و لینک زیر استفاده نماید. شماره تماس 9099071375 همه رو.
در فرآیند ثبت نام کارشناسی ارشد بعضا ممکن است داوطلبان به دلایل مختلفی همچون بی دقتی و یا عدم دانش کافی اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را اشتباه وارد کرده و پس از پایان مراحل ثبت نام و دریافت شماره پیگیری متوجه آن شوند . از این رو سازمان سنجش قابلیتی را تحت عنوان ویرایش . جهت اطلاع از زمان، شهریه و چگونگی ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پردیس خودگردان 96 روی لینک های زیر کلیک کنید. کارشناسی ارشد پردیس خودگردان کارشناسی ارشد پردیس کارشناسی ارشد پردیس 96 کارشناسی ارشد پردیس خواهران کارشناسی ارشد پردیس تهران کارشناسی ارشد پردیس شهید بهشتی کارش.
آزمون کارشناسی ارشد آزاد که امسال نیز هم چون سال گذشته با کنکور کارشناسی ارشد های سراسری ادغام شده بود در روز های 6 و 7 اردیبهشت ماه برگزار شد . نتایج اولیه ارشد 97 برای کلیه داوطلبانی که در آزمون شرکت کرده بودند دهه دوم داد اعلام شده و داوطلبان مایل به انتخاب رشته کارشناسی ارش.
جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری 98
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 1611 907 909 تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول 99225595
پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری 98 را در همین صفحه نمایید. آزمون کار. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد معماری بخوانند ... دانشجویانی که در مقطع کارشناسی درس می خوانند معمولا پس از گذراندن دو ترم اولیه این مقطع به طور ناخود آگاه با توجه به جو و شرایط در حال و هوای کنکور کارشناسی ارشد قرار می گیرند به طوریکه محور صحبت دانشجویان بیشتر درمورد کنکور کارش.

مشاور عالی سازمان سنجش ، آمار دریافت کنندگان کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 را اعلام کرد .
ادامه مطلب...
مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 احتمالا از اوایل دهه دوم مهرماه آغاز شده و بعد از یک هفته پایان می یابد . تاکنون خبر دقیقی از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 در دسترس نمی باشد . بنابراین این صفحه صرفا برای اطلاع رسانی زودهنگام به داوطلبانی که .
مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 احتمالا از اوایل دهه دوم مهرماه آغاز شده و بعد از یک هفته پایان می یابد . تاکنون خبر دقیقی از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 در دسترس نمی باشد . بنابراین این صفحه صرفا برای اطلاع رسانی زودهنگام به داوطلبانی که .

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش ، مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 ، امروز پنج شنبه 3 اسفند ماه پایان می یابد .
ادامه مطلب...


شاید بهترین خبری که بتوان به شرکت کنندگان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 داد همین امکان بررسی درخواست اشتباه در انتخاب رشته کارشناسی ارشد باشد که برای اولین بار توسط سازمان سنجش این امکان فراهم شده است . درگذشته سازمان سنجش فقط امکان بررسی اشتباه در انتخاب کنکور سراسری ر.

بر اساس اعلام سازمان سنجش کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد 97 روز پنج شنبه 15 شهریور ماه منتشر می شود .
ادامه مطلب... ضمن تبریک به پذیرفته شدگان کنکور کارشناسی ارشد 96 و آرزوی موفقیت در دوران تحصیلی با توجه به این که هر ساله بسیاری از داوطلبان برای ثبت نام و مدارک مورد نیاز ثبت نام کارشناسی ارشد دچار سردرگمی می شوند و از مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد اطلاع ندارند در این مقاله قصد داریم .
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه ای تغییرات رشته های امتحانی کنکور کارشناسی ارشد 98 را اعلام کرد .ثبت نام کارشناسی ارشد 98 از روز ۱۶ آذر ۹۷ آغاز می شود و تا روز یکشنبه ۲۵ آذر ۹۷ ادامه دارد . زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 نیز روزهای پنجشنبه ۵ و ۶ اردیبهشت سال ۹۸ می باشد .رشته ها و مواد امتحانی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ اعلام شده است که نسبت به سال گذشته با حذف و اضافه هایی همراه است .برای مطالعه متن کامل این خبر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews2/2342/تغییرات-رشته-های-امتحانی-کنکور-کارشناسی-ارشد-98

دانشجویانی که مایل به تحصیل در پیام نور هستند باید بدانند که پیام نور به 2 طریق در مقطع ارشد دانشجو پذیرش می کند. از طریق آزمون ارشد فراگیر و یا آزمون ارشد سراسری پیام نور ثبت نام می نماید. دانشجویانی که می خواهند فرق بین ارشد فراگیر و ارشد سراسری پیام نور را بدانند ، می توانند برای ب اطلاعات دقیق با مشاوران تلفن صدای مشاور تماس گرفته و از شرایط و ضوابط پیام نور آگاه شوند. سامانه صدای مشاور تحصیلی می توان جهت مشاوره پیام نور با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید. تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب حتی روزهای تعطیل تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

میتوانید جهت ب اطلاعات بیشتر درباره فرق بین ارشد فراگیر و ارشد سراسری پیام نور با سامانه صدای مشاور به شماره 9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید. منبع: فرق بین ارشد فراگیر و ارشد سراسری پیام نور
لینک مفید: ثبت نام و لیست رشته های فراگیر پیام نور 97-98 ارشد بدون کنکور پیام نور ثبت نام بدون کنکور پیام نور رشته های کارشناسی ارشد پیام نور شیراز پیام نور اهواز بدون کنکور رشته های کارشناسی ارشد پیام نور قزوین رشته های ارشد پیام نور اهواز پیام نور شیراز بدون کنکور رشته های کارشناسی ارشد پیام نور مشهد رشته مامایی پیام نور لیست رشته های بدون کنکور پیام نور رشته های پیام نور یاسوج رشته های پیام نور زاهدان رشته الهیات و معارف ی پیام نور رشته های پیام نور قم لیست رشته های پیام نور اردبیل رشته مددکاری اجتماعی پیام نور رشته های کارشناسی ارشد پیام نور رشت رشته های بدون کنکور پیام نور م اباد ی محیط زیست پیام نور سایت ثبت نام پیام نور

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون کنکور قم برای سال تحصیلی 97 - 98 منتشر شد .
ادامه مطلب...
بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، مجموعه توسعه روستایی یکی از مجموعه های گروه کشاورزی و منابع طبیعی بوده و شامل 1 کد ضریب می باشد . سوالات مربوط به دروس امتحانی کلیه کد ضریب های این مجموعه در یک دفترچه تحت عنوان دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد توسعه روستایی منت. آ ین رتبه قبولی کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری و درصد دروسآ ین رتبه قبولی کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری و درصد دروسمشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری ، انتخاب رشته ارشد آزادنرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد . 9 دوره آزمون آزمایشی آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد صنایع
9 دوره آزمون آزمایشی آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد صنایع
9 دوره آزمون آزمایشی آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد صنایع بهترین آزمون های آزمایشی آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد ی صنایع همراه با پاسخنامه تشریحی موسسه نصیر ...
دریافت فایل 9 دوره آزمون آزمایشی آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد صنایع

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تکمیل ظرفیت سراسری ارشد 96تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 به منظور تکمیل ظرفیت هایی برگزار می شود که نتوانسته اند ظرفیت خود را از طریق انتخاب رشته ارشد 96 تکمیل نمایند . از جمله این ها می توان به های تی روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) ، پردیس های خودگردان ، مجازی ، پیام نور و غ.
هم زمان با آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد آزاد ، دفترچه راهنمای این آزمون منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . متقاضیانی که قصد انتخاب رشته محل های آزاد را دارند می بایست کلیه بندهای دفترچه مذکور را مطالعه نمایند تا در طول فرآیند آزمون با مشکل یا ابهامی مواجه نشون.
آزمون کارشناسی ارشد آزاد که امسال نیز هم چون سال گذشته با کنکور کارشناسی ارشد های سراسری ادغام شده بود در روز های 6 و 7 اردیبهشت ماه برگزار شد . نتایج اولیه ارشد 97 برای کلیه داوطلبانی که در آزمون شرکت کرده بودند دهه دوم داد اعلام شده و داوطلبان مایل به انتخاب رشته کارشناسی ار.
با توجه به رشد قابل ملاحظه متقاضیان آموزش عالی کشور و محدودیت ظرفیت پذیرش در های تی ، بسیاری از داوطلبان ، علاقه مند به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد آزاد می باشند . از آن جا که کنکور کارشناسی ارشد آزاد و سراسری از سال گذشته ادغام شده و تنها یک آزمون برای گزینش در دو برگزار می ش.

سازمان سنجش در اطلاعیه ای ، آدرس باجه های رفع نقص کنکور کارشناسی ارشد 97 را منتشر کرد .
ادامه مطلب... زمان ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری و آزاد سال 96 به منظور برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 و کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97 ، در تاریخ 1 آذر 1396 الی 7 آذر 1396 در سایت سازمان سنجش برگزار خواهد شد. در هنگام ثبت نام و پس از ثبت نام در تاریخ های اعلام شده امکان ویرایش اطلاعات نیز وجود دار. آزمون آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد صنایع با جواب تشریحی
آزمون آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد صنایع با جواب تشریحی
آزمون آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد صنایع با جواب تشریحی ششمین مرحله آزمون آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل 1392 با جواب تشریحی - مجموعه ی صنایع ...
دریافت فایل آزمون آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد صنایع با جواب تشریحی

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آزمون آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد صنایع با جواب تشریحی
آزمون آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد صنایع با جواب تشریحی
آزمون آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد صنایع با جواب تشریحی چهارمین مرحله آزمون آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل 1392 با جواب تشریحی - مجموعه ی صنایع ...
دریافت فایل آزمون آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد صنایع با جواب تشریحی

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، مجموعه تاریخ و فلسفه علم یکی از مجموعه های گروه علوم پایه بوده و شامل 2 کد ضریبمی باشد . سوالات مربوط به دروس امتحانی کلیه کد ضریب های این مجموعه در یک دفترچه تحت عنوان دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد تاریخ و فلسفه علم منتشر شده .