تیر خشم ونفرت سوی نماد استکبار جهانی - اخبار روز

قزوین در واکنش به دعوت زیباکلام:متاسفانه حامیان فتنه و استکبار در ها مورد حمایت مسئولان قرار می گیرند. عبدالکریم عابدینی ولی فقیه در استان و قزوین در خطبه های این هفته که در مسجدالنبی(ص) برگزار شد، با اشاره به تصادف قطار زائران رضا (ع) که مظلومانه جان خود را از دست دادند، اظهار . مقاله درباره سیزده آبان روز دانش آموز لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 5 سیزده آبان روز دانش آموز روز ملّی مبارزه با استکبار روز 13 آبان، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب ی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی از ایران نقش اساسی داشتن.


در تئوری و روانشناسی رنگها میتوان گفت : سفید نماد پاکی و صداقت , مشکی نماد دلیری و قدرت , قرمز نماد هیجان و احساسات شدید, آبی القاء کننده آرامش, سبز نشان تندرستی, قهوه ای نشانه توانگری مالی و متانت, خا تری نشان اعتبار و نفوذ, صورتی نشان ملایمت و ظرافت, بنفش نماد وقار و معنو. مسئول نهاد نمایندگی ی در فرهنگیان گفت: حضور با شکوه در ۲۲ بهمن امسال قدر شناسی از نعمت انقلاب ی و پاسخ محکمی به یاوه گویی نظام سلطه و استکبار جهانی است. سیزده آبان روز دانش آموز سیزده آبان روز دانش آموز لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 6 سیزده آبان روز دانش آموز روز ملّی مبارزه با استکبار روز 13 آبان، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب ی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی از ایران نقش ا. تهران اسماعیلی: هیچ مماشاتی با دشمن نداریم
اسماعیلی سرتیپ فرزاد اسماعیلی در مراسم یادواره شهرستان شهریار با عنوان ان امت ی و ی مسجد علی ابن موسی الرضا(ع) ضمن گرامیداشت دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه با اشاره به روند دشمنی استکبار با انقلاب ی اظهار داشت: وقایع بسیاری توسط استکبار در کشور رخ داد که هیچ گاه از یاد ملت نمی رود، کودتای 28 مرداد، واقعه طبس، حادثه هواپیمای مسافربری هرگز از یاد ما نمی رود، ما هیچ گاه با مستکبران و ظالمان کاری نداریم. رشوانلوئی - هفت سین سفره­ای است که ایرانی­ها با آغاز بهار می­چینند و در پایان روز سیزدهم از بهار آن را جمع می­کند. علت نامگذاری این سفره از آن رو است که در این سفره هفت چیز که با حرف فارسی «سین» شروع می­شود و دارای ریشه­ای در اعتقادات و باورهای ایرانیان دارد، قرار می­گیرد.
انتخاب هفت مورد این سفره بر اساس ویژگی­های زیر صورت می­گیرد:
فارسی باشد.
با حرف "س" آغاز شود.
ریشه گیاهی داشته باشد.
خوردنی باشد.
نام آنها، اسم مرکب نباشد.
تنها هفت چیز است که در میان واژه­های فارسی دارای این ویژگی­ها هستند. در ادامه به اختصار به بیان آنها و مفهوم آنها می­پردازیم: سنجد: نماد عشق است.
سیب: نماد باروری و تندرستی است.
سبزه: نماد زندگی دوباره است.
سرکه: نماد صبر و شکیبایی و جاودانگی است.
سمنو: نماد برکت و فراوانی است.
سیر: نماد سلامتی و پاکیزگی است.
سماق: نماد باران یا رنگ طلوع خورشید است.
حتماً متوجه شده­اید که گاهی این سین­ها در برخی از سفره­ها متفاوت هستند. در زمان­های گذشته امکان باروری همه این گیاهان در هر منطقه­ای نبوده است. به این علت، علاوه بر این سین­های باستانی، دیگر سین­هایی به عنوان اقلام سفره هفت سین انتخاب شده که از میان آنها می­توان به سکه، سنبل، سنگک و اسپند اشاره کرد. ایرانی­ها با توجه به ذوق بسیاری که نسبت به برگزاری آیین­های ملی خود دارند، از چیزهای دیگری برای چیدمان هر چه بهتر سفره هفت سین استفاده می­کنند. مثلاً از کتاب به عنوان نماد دورزی که معمولاً قرآن مجید، دیوان حافظ یا شاهنامه فردوسی انتخاب می­شود؛ ماهی سرخ، یک جفت شمعدان، تخم مرغ رنگی به تعداد اعضای خانواده، شیرینی ایرانی (مانند باقلوا یا شیرینی آردنخودچی)، کاسه­ای از آب که در آن نارنجی غوطه­ور باشد، گلاب، آجیل، شکلات و ... از جمله اقلامی است که در سفره­آرایی به کار می­رود. ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: ی غواص و رزمندگان غواص در عملیات های کربلای 4 و 5 نماد استقامت و مقاومت ملت ایران و جزو مصادیق برشمرده شده از مقاومت در سوره مبارکه احزاب هستند. خطیب مشهد با بیان اینکه ناب شیعه ای دارد که دنبال زنده است، خاطرنشان کرد: نقشه مأمون در دنیای امروز نیز قابل مشاهده است و آن شیعه_انگلیسی بوده که چنین اقدامی را دنبال می کند، به عنوان مثال در صحن حسین(ع) در روز عاشورا شیعه حسین(ع) قمه به سر میزند و بدن خود را خون آلود می کند در حال. حجت ال موسی سلمان پور گفت:شهرستان اردل نماد مظلومیت و محرومیت در تمام تهاست و شکوفایی این شهرستان در تمامی زمینه های اقتصادی و رفع مشکلات بیکاری نیازمند یک مدیرت جهادی است. سلام دوستان عزیز آ ین ٔ سال تون بخیر و خوشی. امروز با آ ین نماد از سفره ی ۷سین در خدمت شما هستم.نمادی که هم خوش رنگه،هم با خاصیت و هم خوش بو. درضمن شما میتوانید برای دسترسی به دیگر نمادها گزینه های مرتبط را کلیک کنید : نماد سنجد ؛ نماد سیب ؛ نماد سبزه نماد سمنو ؛ نماد سیر ؛ نماد سرک. مقاومت دیگر قواعد جنگ را رعایت نخواهد کرد. ما این حق را داریم تا در هر زمان، هر مکان و به هر شیوه ای با دشمن روبه رو شویم.» این جمله ای تاریخی از سیدحسن نصرالله در آغاز هفته ی دوم جنگ 33 روزه است. جمله ای که حزب الله لبنان را تبدیل به نماد جنگ هایی با هر شیوه، هرزمان و هر مکان کرد. جن. امروزه سبک های زیادی از طراحی لوگو در دنیای طراحی به وجود آمده که هرکدام از این سبک ها در جایگاه خود ارزشمند و حرفه ای هستنند امروز میخواهیم در رابطه با لوگو آرم با شما صحبت کنیم اسمی شاید تا به حال نشنیده باشید چون لوگو آرم 2 اسم متفاوت و 2 طراحی کاملا مجزا نسبت به یکدیگر دارند . چقدر سعی کرده اند در طول این سالها که روز قدس را که نماد صف بندی حق در مقابل باطل است، تضعیف کنند. روز قدس نشان دهنده ی صف بندی حق و باطل، صف بندی عدل در مقابل ظلم است. . طراحی لوگو چیست؟
لوگو یا نشانه یک نماد است این نماد میتواند شکل باشد یا نوشته که از طریق آن مفهوم را به بیننده انتقال دهد.لوگوها چیزی شبیه یک امضا هستند که از طریق آن سازمان ها و نهاد های مختلف از یکدیگر مجزا می شوند و فعالیت خود را از طریق لوگو به بیننده انتقال می دهند
ادام. نماد اردک در گنج ی


اردک در نمادها ، نشانه چشمه و برکه و یا رودخانه دائمی می باشد.و هدایای تقدیمی به منشاء آب.
اگر این نماد به تنهایی بود نشانه اموال و نذورات تقدیم شده به چشمه است که در سرچشمه دفن می باشد. در این موارد باید در سرچشمه دنبال سنگی متفاوت بود که دفینه آنجا می باشد.و عنق چندانی ندارد و کمتر از سه متر عمق دارد.
دفینه مربوط به اردک داخل خمره بزرگی می باشد که کنار چشمه می گذاشتند و در ابتدای ورودی چشمه. بعضی مواقع در داخل خود چشمه که حتی آب از روی آن رد می شد.
البته بزرگی و کوچکی اموال بستگی به قدرت مالی مردم منطقه داشته است. هرچه تواناتر اموال بیشتر.
نکته جالب شاخص کل اینه که دیروز 379 واحد افزایش و امروز به همون اندازه کاهش داشت البته جای نگرانی ندار و شاخص کل بعد از افزایش چند روز پشت سر هم در حال استراحت! بنابراین انتظار اینه که با یک پله استراحت دوباره به مسیر صعودی خودش تا پایان مردادماه ادامه بدهد! همچنان نماد بترانس به . 22 بهمن همزمان با سالگرد سی و هشتمین پیروزی انقلاب ی در سراسر شهرستان های استان برگزار شد . ادامه مطلب        22بهمن  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان س لذهاب باتاکید بر وم بازخوانی راه و هدف راحل در جامعه گفت: ایام الله دهه فجر نماد عظمت و عزت انقلاب ی است که با ی وایمان ووحدت مردم حاصل شد. آریان سیستم رو نماد کیفیت و نوآوری عرضه دربهای اتوماتیک آسانسور : دربهای سماتیک رو و x7 با دو سال گارانتی، دربهای سلکوم پلاس با سه سال گارانتی، و ده سال خدمات پس از فروش 02188331012 نشانه دوربین یا نماد دوربین ( سنگ دوربین ) : سنگ دوربین به مقبره ای بسیار مهم اشاره دارد که این مقبره میتواند به یکی از بزرگان قبیله و یا حتی به یکی از شاهزاده های محلی پارس و اشکانی اشاره کند... معنی و مفهوم سنگ دوربین در روزگاران قدیم به این صورت تفسیر میشد که باید در مقابل نماد . رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: برنامه این سازمان، بازگشایی همزمان دو نماد بانک های تجارت و صادرات در هفته آینده است.
حجت ال حسینی نسب: ماه رمضان ماه مبارزه با درونی و بیرونی است.
دندی: روز جهانی قدس نماد وحدت و اتحاد مسلمانان جهان در برابر بیرونی است.

جلسه شورای هماهنگی تبلیغات ی شهرستان ماهنشان با دو موضوع ، روز جهانی قدس و بزرگداشت ی هفتم تیر در شهرستان ماهنشان برگزار شد.
حجت ال حسینی نسب شهر دندی در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت (ره) به برکات ماه رمضان اشاره کرد و گفت: ماه رمضان ماه مبارزه با درونی و بیرونی است.
دندی هوای نفس را درون و و رژیم صهیونیسی را بیرونی یاد کرد وگفت: روز جهانی قدس یکی از انتکارات حضرت (ره) و نماد وحدت و اتحاد مسلمانان جهان در برابر بیرونی است.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 تن از یاران، ایران را بزرگترین قربانی تروریسم دانست و گفت: با شعار از بزرگترین تروریسم جهان یعنی رژیم صهیونیستی حمایت می کند.
حسینی نسب با اشاره به جنایات منافقین و به شهادت رساندن 17 هزار ایرانی بی گناه از اقشار مختلف مسئولان و مردم گفت: حادثه تروریستی روز چهارشنبه در تهران و واکنش نشان داد که در مبارزه با تروریسم صادق نیست و تقسیم تروریسم به خوب و بد توسط نشانه فریبکاری است. مقاومت مردم منطقه در مقابل استکبار را باید از تاثیرات انقل دانست که شعار اصلی اش این بود" هیچ غلطی نمی تواند کند". آرمان های متعالی انقلاب ی تنها به درون کشور و بیرون شاه پهلوی خلاصه نشد، بلکه پیروزی انقلاب به معنای حمایت از مظلوم در برابر ظالم بود؛ فرقی نمی کند این مظلوم در کجای جهان باشد. هر نقطه ای از جهان که مسلمان و خواهی نیاز به کمک داشته باشد مردم انقل ایران به یاری او خواهند شتافت. آرمان های انقلاب ی ایران طبق حدیث شریف بنیان گذاری شده؛ حدیثی که خط مشی و دلیل ما برای حمایت از مسلمین در جای جای نقاط جهان است؛ بزرگوار فرمودند: هر صدای مظلومی را بشنود و او را یاری نکند مسلمان نخواهد بود. به درستی آرمان های انقلاب ی ایران در این کلام حاج احمد متوسلیان متبلور می شود که گفت: هر کجا گوینده لااله الاالله باشد، همان جا مرز ی ما است. استکبار ستیزی

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به دنبال حادثه تلخ آتش سوزی در ساختما پلاسکو، سودجویان شبکه های اجتماعی به احساسات مردم هم رحم ن د و با بهره گیی از عدم شناخت برخی دیگر از کاربران شبکه های مجازی به دنبال انتشار نماد رز سیاه به بهانه همدردی با آتش نشانان هستند در حالی که ین نماد، مظهری از آشوب طلبی و ضد حکومت بو. سند ارزشمند نماد مذهبی، ملی و تاریخی شیر و خورشید؛ ستاره بینی خورشید در برج اسد(شیر)؛
کار ابومشعر بلخی،۸۵۰ میلادی ( ١١۶٧سال پیش ) نمادگرایی یکی از شاخصه اصلی فراماسون هاست که شاید در بیشتر کارها و فعالیت های خودشان نمادگرایی را انجام میدهند. نمونه ای از این نمادها آبلیسک – دست یا دست شاخدار – گونیا و پرگار – عدد ۶۶۶ – عدد ۱۳ و چشم جهان بین … میباشد. یکی از نمادهایی که در فراماسونری بسیار کاربرد دارد نماد چشم جهان بین است که به صورت یک چشم می باشد این نماد مربوط به یکی از خدایان مصر باستان می باشد.
سازه های آب شوشتر را باید نماد قدرت ی ایرانیان در تاریخ دانست که هنرنمایی بی نظیری در طراحی و ساخت این سازه های آبی از خود نشان داده اند. شوشتر از ای استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. این شهر در دامنه های رشته کوه زاگرس واقع شده است. شوشتر از زمان ساسانیان تا ابتدای دوره پهلو.
پوردستان: پیام حضور مردم، حمایت از فلسطین استپوردستانجانشین فرمانده کل ایران اظهار کرد: پیام حضور باشکوه ملت ایران در روز قدس پیام حمایت از ملت فلسطین است.احمدرضا پوردستان، در حاشیه روز قدس در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه مردم ایران در امسال روز قدس مانند سال های گذشته حضوری باشکوه داشتند، گفت: در نگاه کلان این حضور باشکوه در راستای مقابله با استکبار جهانی است.وی ادامه داد: راحل آ ین ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس مشخص د و از آن زمان تمام مسلمانان و خواهان جهان در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین در این روز در صحنه حضور پیدا می کنند و مخالفت خود را با ظلم و استکبار اعلام می کنند. تأسیس نظام احسن، تزکیه و تقوا، قرب انسان ها به خداوند، مَحبت به خداوند و اولیای او از مقاصد عام شریعت اند. به طور فطری، انسان ابتدا متوجه مقاصد می شود و پس از آن است که تعینات مقاصد و نمادهای مقاصد برای او معنادار می شود. در این میان دو خلط برای انسان پیش می آید: اول: توجه به نماد . ملت ایران می داند این واژه پردازی ها مانند داخلی، آشتی ملی و… چیزی جز کاربرد انتخاباتی ندارد و آنچه این ملت انتظار دارند کار و تلاش و کوشش و خدمت مسوولان با روحیه انقل و جهادی و ایستادگی در مقابل استکبار جهانی، باز هم با تفکر و رویکرد انقل است. یادداشت زیر با موضوع "خمسه نماد محبت اهل بیت(ع) در کشورهای شمال آفریقا" از حجت ال و المسلمین «حمیدرضا غریب رضا» نویسنده و فعال فرهنگی جریان های است. غریب رضا که به زبان عربی تسلط کامل دارد با تأسیس موسسه فرهنگی "گفتگوی دینی" به دنبال آن است تا جایگاه ، تشیع و ایران را در دنیای معا. تروریست ها در مجلس و حرم تروریست ها در مجلس و حرم , عملیات تروریستی روز چهارشنبه 17 داد 1396را از منظرهای مختلف می توان تحلیل کرد.یکی این است که چرا تروریست ها دو محل ساختمان مجلس شورای یو حرم را هدف قرار دادندو چرا این دو نماد را انتخاب کرده بودند؟اگر اطلاعیه منتسب به را دارای اص ب. باسمه تعالی مبارزه با استکبار، تا چه زمانی ادامه دارد؟؟

بخش سوم ( پیام پایانی ) خلاصه پیام:
مرز مبارزه با مستکبران کجاست؟ در ضمن بخش اول و دوم مقاله ( دو پست قبلی وبلاگ ) روشن گردید که مستکبرین امروز عالم، برخی ت های یی و اروپایی و در رأس آن ها ایالات متحده ست و مستکبرین زمان صلی الله علیه و آله، مشرکان قریش بودند.
نوع رفتار و واکنشی که مسلمانان در هر عصر و مصری با مستکبرین زمان خود باید داشته باشند، از دستورات قرآن به صلی الله علیه و آله در باب رفتار با مستکبرین زمان خود، یعنی مشرکان قریش مشخص می شود. قرآن می فرماید: « وقتِلوهُم حَتّی لاتَ َ فِتنَةٌ ویَ َ الدِّینُ لِلّهِ ... »[1] این آیه بیانگر غایت و هدف از نبرد با کافران و مشرکان و تحدید جنگ به لحاظ اَمَد و زمان پایان آن است.
خطاب به مسلمانان می فرماید: اکنون که قدرت یافتید و مشرکان را از حجاز بیرون رانده، این سرزمین را از لوث شرک و بت پرستی پاک کردید، مبارزه را استمرار بخشید و بکوشید تا فتنه و شرک و حکومت طاغوت روی زمین نباشد و دین در آن حاکم شود.
بنابراین از لاتَ َ فِتنَة رس اصلی جهاد، یعنی فتنه ز روشن می شود. اما این پایان مبارزه نیست؛ باید مبارزه را ادامه داد، تا یَ َ الدِّینُ لِلّه نیز محقق شود. و استقرار دین مرهون تعلیم و تبلیغ و در ظلّ { فعالیت های } فرهنگی است مانند تعلیم کتاب و حکمت، تزکیه نفوس، تبلیغ احکام دینی و امر به معروف و نهی از منکر، که همگی جزو واجبهای رسمی اند.
آماده برای مبارزه با استکبار
نتیجه آن که دستور قرآن به مومنین در هر عصر، استمرار مبارزه با استکبار زمان خود است تا اضمحلال کامل استکبار و فتنه و استقرار دین خدا در زمین.
متن کامل تر پست + فایل کامل مقاله را در « ادامه مطلب » ببینید.
[1] بقره/ 193
ادامه مطلب سرخس آلودگی اقتصاد کشور به فساد را یکی از مهم ترین موانع شکوفایی اقتصاد عنوان کرد و گفت: جوان ما برای وام دومیلیونی باید کفش آهنی بپوشد، بعدازآن طرف به چند نفر 8 هزار میلیارد وام می دهند و این کمر اقتصاد کشور را می شکند. حجت ال علیرضا ارژنگ در خطبه های این هفته سرخس با توصیه به ر. راه و شهرسازی با حضور در میان راهپیمایان ۲۲ بهمن، این روز را نماد وحدت ملی و عزم ایرانیان دانست و گفت: امروز روزی است که ملت ایران برای تغییر تصمیم گرفتند. داستان « دهاک » ماردوش یکی ازکهن ترین و نمادینه ترین داستان های شاهنامه است . چهره نخستین فرمانروایی اهریمنی است که تباه ترین و سیاه ترین روزگاران را برای ایرانیان پدید می آورد . دهاک در حقیقت ، کیفری است سترک که ایران در پی گناه بزرگ جمشید – منی کرد و از یزدان بپیچید – بدان دچ. هرجا در مواجهه با استکبار به حضور ما احتیاج باشد، کمک می کنیم و از گفتنش ابایی نداریم انقلاب، صبح امروز در دیدار شرکت کنندگان در اجلاس محبان اهل بیت(ع): قریب ۴۰ سال است از تشکیل می گذرد و از روز اول، با ما دشمنی کرده است؛ توطئه و تحریم و حمله ی نظامی و هر چه توانستند د. اما علی رغم. دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (e namad)
در مقاله امروز می خواهیم در مورد آموزش ای نماد برای افرادی که طراحی سایت انجام می دهند و می خواهند نماد الکترونیکی برای وب سایت خود داشته باشندچگونگی دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (e namad) را به شما توضیح می دهیم.
هنگامی که طراحی سایت صورت می گیرد و شما در وب سایت خود می خواهید پرداخت آنلاین صورت گیرد نیاز به نماد اعتماد دارید تا بانک ها به شما درگاه الکترونیکی دهد.دغدغه های بسیاری از کاربران است که طراحی سایت انجام می دهند. ما در اسپیناس وب می خواهیم آموزش دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (e namad) را برای شما توضیح دهیم.
هنگامی که ای نماد برای شما نماد می دهد که مطمئن شود سایت شما معتبر باشد. نحوه دریافت ای نماد بدین صورت می باشد :
بعد از بررسی سایت شما و احراز هویت ، احراز صلاحیت برای گرفتن نماد اعتماد به مدت یک سال برای شما صادر می شود. سایت های فروشگاهی و دیگر شرکت ها سعی کنند لوگوی ای نماد را در صفحه اول قرار دهند که با کلیلک بر روی آن صفحه سایت ای نماد باز شود و تاریخ و نام (چه حقیقی و چه حقوقی) ، آدرس و شماره تماس در پنجره جدید به نمایش داده می شود. برای دریافت لوگوی دو ستاره حتما باید سایت شما دارای گواهی ssl داشته باشد.
مراحل ثبت نام در سایت ای نماد
وارد وب سایت ای نماد شوید:
اینجا کلیک کنید
مرحله اول : وارد سایت ای نماد شوید و روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید
دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (e namad)
مرحله دوم: بر روی ایجاد حساب کاربری کلیک کنید.
دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (e namad)
مرحله سوم: اطلاعات مربوط به شخصیت حقیقی یا حقوقی را پر کنید.
دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (e namad)
مرحله چهارم: وارد پنل شوید و اطلاعات هویت را وارد کنید
دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (e namad)
پس از این که تمامی موارد مربوطه را پر کردید قسمتی را برای ثبت شماره تماس شما وجود دارد که با کدی ارسال می شود تا با همان شماره تماس کد را وارد کنید.
فرمی برای دریافت تائیدیه فنی وب سایت قرار دارد که به ایمیل دامنه شما ایمیلی ارسال می شود و آن کد را در سایت وارد کنید.
بررسی سایت شما براساس فرآیند ثبت سفارش ، استاندارد صفحه های وب و کیفیت و ارتباط وب سایت با کاربران را مورد سنجش قرار می دهد.
ما در طراحی سایت اسپیناس وب به شما گام به گام کمک می کنیم تا نماد اعتماد وب سایت خود را دریافت کنید. یک ع است, نه, یک اثر هنری؛ این بیشتر حق مطلب را ادا میکند از لحظه ی اول این صحنه عجیب بر دلم نشست, حرف ها دارد این ع آن تفنگ دوربین داری که برایمان نماد "جنگ های " شده است, آن کُلتی که نماد "جنگ نزدیک" و رو در رو است, آن "لباس های شخصیتان", آن یکی با "پیراهن روی شلوار" , این یکی "پیراهن زیر.