تندیس - اخبار روز

کلیپ طراحی، تولید و آماده سازیمدال یادبود (سکه یادبود) حکیم عمر خیام نیشابوری
«نیشابور، سرزمین بینالود»: مدال یادبود (سکه یادبود) عمر خیام نیشابوری که به مناسبت بزرگداشت این چهره سرشناس جهانی تاریخ علم و فرهنگ ایران، در نهصد و شصت و نهمین سالگرد تولد وی، توسط «خانه سکه ایران» تولید شده است، در دهم دادماه 1396 و به میزبانی «انجمن مجموعه داران ایران» رونمایی گردید. در آیین رونمایی این مدالیون نفیس؛ غلامرضا سحاب (رئیس بنیاد فرهنگی سحاب)، پروفسور میرکریمی، پروفسور جواد صفی نژاد (پدر علم قنات)، عزیزی (رئیس پژوهشکده اسناد ملی) و ... حضور داشتند. در وبگاه «خانه سکه ایران» درباره این سکه-یادبود خیام آمده است: «محصول جدید خانه سکه ایران، مدال یادبود (سکه یادبود) حکیم عمر خیام به مناسبت بزرگداشت این فیلسوف، ریاضی دان، ستاره شناس و رباعی سرای مشهور ایرانی تولید شد. تیراژ این یادبود گرانبها و ارزشمند به مناسبت نهصد و شصت و نهمین سال تولد خیام، به تعداد 969 عدد است و شامل دو پک کامل کتابچه از جنس بایمتال (طلا و نقره) و نقره می باشد.

بر روی یادبود خیام، پرتره حکیم عمر خیام می باشد که از کار مرحوم صدیقی که پرتره های مشاهیر برجستۀ ایرانی نظیر تنديس فردوسی در میدان فردوسی، تنديس خیام در پارک لاله تهران، تنديس نادرشاه افشار در آرامگاه نادرشاه در مشهد و طرح چهره ابوعلی سینا را کار کرده است، الهام گرفته شده است و در کناره های یادبود، نوشته فارسی و انگلیسی حکیم عمر خیام، شاعر، منجم و ریاضی دان آورده شده است. پشت یادبود خیام؛ در مرکز آن، پلانی از آرامگاه حکیم عمر خیام واقع در باغی در حومۀ شهر نیشابور که نمونۀ برجستۀ معماری نوین ایرانی و کار هوشنگ سیحون می باشد، آمده است.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آموزش اصولی پیکرتراشی که توسطdavid fandino هنرمند برجسته آموزش داده شده است یکی از بینظیرترین مجموعه های آموزشی به منظور آموزش اصولی پیکرتراشی می باشد. این مجموعه آموزشی که بیش از 3 ساعت آموزش جزء به جزء و مرحله به مرحله است، تنديس گری را به بهترین نحو ممکن در اختیار علاقمندان قرار خواهد داد.

آموزش اصولی پیکر تراشی1
آموزش اصولی پیکر تراشی - آموزش اصولی پیکر تراشی
در طول این مجموعه آموزشی با چگونگی استفاده از فریم یا اسکلتی که نگهدارنده خمیر است به طور کامل آشنا خواهید شد همچنین نحوه طراحی فرم اولیه، چگونگی استفاده درست از ابزار آلات پیکر تراشی برای رسیدن به فرم ثانویه نیز در مجموعه آموزش اصولی پیکر تراشی مطرح شده است. مدرس مجموعه آموزش اصولی پیکر تراشی هر مرحله را به طور کامل و با جزئیات به صورت کاملاً عملی آموزش داده است به طوری که با تماشای کامل این مجموعه آموزشی در پایان قادر به ساخت پیکر یا مجسمه مورد نظر خود خواهید بود.
آموزش اصولی پیکر تراشی - آموزش اصولی پیکر تراشی
مجسمه سازی هنر شکل دادن به اشیاست و می تواند درهر اندازه ای و با هر مصالحی صورت پذیرد. مجسمه یا تنديس، آن چیزی است که محصول هنر پیکر تراشی می باشد. علارغم اینکه ایرانیان در رشته هایی همچون منبت کاری و سنگ تراشی پیشینه ای خوب و طولانی دارند اما در مجسمه سازی علاقه زیادی از خود نشان نداده اند.
آموزش اصولی پیکر تراشی
با این حال در زمان اشکانیان، به دنبال حمله اسکندر به ایران و به وجود آمدن یک دوره رکود و تباهی، پیکرتراشی در میان ایرانیان متداول گردید. این در حالی است که نمونه هایی از هنر پیکرتراشی یا مجسمه سازی در بیستون، هنر پیکرتراشان و هنرمندان آن زمان را به تصویر می کشد. باید افزود هر شکل دادنی را نیز نمی توان مجسمه سازی یا پیکر تراشی تلقی کرد بلکه باید مجسمه سازی به دنبال ایده ای هنری، خلاقانه و نو شکل گرفته و به وجود آید.
آموزش اصولی پیکر تراشی1
آموزش اصولی پیکر تراشی
اگر علاقمند به یادگیری کاربردی و اصولی هنر پیکرتراشی می باشید، مجموعه آموزش اصولی پیکر تراشی که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید. لازم به ذکر است پس از تماشای این مجموعه آموزشی حتی بدون هیچ پیش زمینه هنری قادر به ساخت مجسمه دلخواه خود خواهید بود.
آموزش اصولی پیکر تراشی در 118فایل در همایش «خادمین سلامت بسیج جامعه پزشکی» از ۱۲ نفر از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی اسان رضوی که بیشترین خدمات را به محرومان ارائه داده اند با اهدای «تنديس خدمت» قدردانی شد. طبیعت روح نواز پشت دانشکده اقتصاد، بوعلی سینا پاییز 95 عکاس:الناز رشتی-دانشجوی علوم
افتخارات: برترین ع اولین جشنواره زبای من به انتخاب دانشجویان-پاییز95 برنده لوح افتخار هیات داوران و تنديس برترین ع سال95 زیبای من-اسفند95 جوایز نفر برتر در هر بخش در مرحله استانی ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ نفراول:7/000/000ریال نفردوم:5/000/000ریال نفرسوم:3/000/000 ریال همراه با بسته فرهنگی ویژه برگزیدگان و تنديس جشنواره اجرا و ید آثار نقاشی طبق کا. ماهنامه های تخصصی خیاطی هرماه به ارائه اطلاعات، اخبار و مطالب آموزنده درباره دنیای پوشاک، سرگرمی و کاردستی های دوخت و دوز می پردازند. همکاران محترم جهت ارتقاء دانش فنی خود می توانند از ژورنال های تخصصی استفاده نمایند. این ژورنال ها شامل: موگه، تنديس، اشراق، کوک، لو ، زرین می ب. در ژاپن سگ معروفی با نام هاچیکو به دنیا آمد که زندگی و منش او به افسانه ای از یاد نرفتنی بدل گشت. هاچیکو سگ سفید نری از نژاد آکیتا که در اوداته ژاپن در نوامبر سال 1923 به دنیا آمد. زمانی که هاچیکو دو ماه داشت بوسیلۀ قطار اوداته به توکیو فرستاده شد و زمانی که به ایستگاه شیبوئی میرسی. آشنایی با مجموعه تولیدی سیم و کابل سیمند کابل

• برگزیده شده به عنوان واحد نمونه کیفی از طرف اداره کل استاندارد استان زنجان برای سه سال متوالی
• برگزیده شده به عنوان واحد نمونه صنعتی از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای چهار سال متوالی
دارنده
• پروانه کاربرد علامت. آموزشگاه جهانگردی تنديس برگزار میکند: دوره عمومی مدیریت هتلداری با تدریس اساتید مجرب گردشگری ارائه مدرک از سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شروع دوره : ۲۰ فروردین ۹۶ ۰۹۱۷۳۱۱۹۸۸۹/۳۲۳۳۳۸۳۱ http://uupload.ir/files/jlb4_%d8%af%d8%b1_%d9%85%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84.jpg ببخشید_چند_لحظه در مقابل ساختمان سازمان ملل که ایران را به بهانه تروریست بودن، تحریم و تهدید می کند، تنديس 4 چهره ی ایرانی به عنوان شمندان جریان ساز جهان قرار داده شده است. tebyanonline من لبخند خدا را به توجه هیچ نری نمی فروشم. درضمن، یک تاج سر درست وسط زندگی ام ایستاده، مرا همینطور پذیرفته، دوستم دارد، با آرامش خیال می توانم به مردانگی اش تکیه کنم و خوشبختی را تجربه. شما بروید خودتان را برای دیگران بیاراید و تنديس زیباترین زن روز را ازآن خود کنید.
+ به ارزش . تنديس ها ، تقدیر نامه ها

لوح انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان
شرکت پرشیا استیل در راستای مشتری مداری، ارتقا سلامت جامعه و بهبود کیفیت غذا ارائه شده به مشتری ها با توجه به فعالیت های انجام شده موفق به اخذ لوح انجمن ملی حمایت حقوق مصرف کنندگان از رئیس فرا یون حمایت از مصرف کنندگان مجلس شورای ی شده است. پرشیا استیل برگزیدۀ تنديس و لوح تقدیر حفظ محیط زیست
اعمال دست آوردهای نوین علمی در آشپزخانه های صنعتی و استفاده از مدرنترین سیستمهای هوارسانی و گازرسانی به مشعلها عاملی گردید تا دستگاه های پخت پرشیا استیل بعنوان کم مصرف ترین و کارآمد ترین در ایران، برگزیدۀ تنديس و لوح تقدیر حفظ محیط زیست گردد.‎
پرشیا استیل برگزیدۀ سومین همایش استانداردها
پلی به سوی بازارهای جهانی

لوح رضایت مندی مشتریان

در مراسم اعطای تنديس امین الضرب در ١٣٣ سالگی اتاق بازرگانی تهران، فرزند مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در ابتدای مراسم به دعوت اتاق بازرگانی تهران روی سن رفت و به اراد سخن پرداخت. شعله ی سرخ نگاهت که به جانم افتاد غزلی بود که در روح و روانم افتاد مثل موجی که شب از تاب و تعب می افتد شب عشقت از اوج هیجانم افتاد مثل فرمانده ی زخمی که دلش می گیرد نفسم آمد و در لشکر جانم افتاد تو بخندی همه ی شهر به هم می خندند ناله ی عشق به روح نگرانم افتاد عشق تنديس نگاهی ست که ع. واما تنديس بلورین بهترین کتاب اخیر تعلق میگیرد به: نام کتاب:خاطرات یک بچه چلمن نویسنده:جف کینی مترجم:سارا اسفندیار پور و ... انتشارات:حوض نقره خاطرات یک بچه چلمن مجموعه کتاب هایی با چنیدین جلد و خاطرات پسری است که در هر جلد اتفاقات خود را با تصویر های بعضا کمیک روایت میکند ....لذت. به گزارش روابط عمومی علوم پزشکی تهران، آقای مهدی لطفی پناه به عنوان برترین دانش آموخته علوم پزشکی تهران در سال 1395 در رشته علوم کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی معرفی شد. در پنجمین جشن یکپارچه دانش آموختگان علوم پزشکی تهران که بیش از چهار هزار نفر از جمله اساتید حضور داشتند، آقای . درآیین اختتامیه سومین جشنواره بانک محبوب من که در دانشکده مدیریت تهران برگزار شد از بانک صادرات ایران که بر اساس نظر سنجی مخاطبان جایگاه برتر را ب کرده بود، با اعطای تنديس ویژه تقدیر شد. دهمین نشست کتابخوان کتابخانه ای کتابخانه ی عمومی حافظ با حضور اعضای کتابخانه برگزار گردید و تعداد شش نفر از اعضا آ ین کتابهای خوانده شده خود را ارائه دادند. عناوین کتابها : 1- ی 2-گیاه شناسی 3-خودی نشان بدهید 4-مسافر کربلا 5-میهمانی از ملکوت 6-تنديس مظلومیت گذر هنرمندان کیش جزیره کیش دارای جاذبه ها توریستی و گردشگری زیادی است.اکثر گردشگران به قصد تفریح،خوشگذرانی و استفاده از تفریحات آبی به این جزیره زیبا سفر میکنند.در کنار این تفریحات اگر غلاقه مند به اماکن فرهنگی و هنری دارید همراه ما باشید تا با معرفی گذر هنرمندان کیش در خدمت شما باشم. هدف از ساخت گذر هنرمندان کیش در این گذر تنديس چهره های شاخص رشته های مختلف هنری نصب و در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است. هدف از این طرح معرفی هنرمندان برجسته کشور و پیشنهاد الگوها و نمونه هایی مناسب به نوجوانان و جوانان است.تصویری از محوطه گذر هنرمندان کیش تصویری از محوطه گذر هنرمندان کیش علاوه بر این گرد آوردن این تنديس ها در کنار یکدیگر جایگاه هنر و جامعه هنری ایران را به تصویر می کشد و هنرمندان این مرز وبوم را به فرهنگ دوستان سرزمین های دیگر می شناساند. در کنار هریک از این مجسمه ها اطلاعات و بخشی از زندگینامه این بزرگواران به منظور آگاهی بیشتر و آشنایی با وی قرار داده شده است. این مجموعه همانند دیگر مجموعه های جزیره کیش به دیگر مکان ها همچون: اسکله تفریحی، بولینگ مریم و ساحل مرجان بسیار نزدیک است و شما می توانید از این مجموعه ها نیز بازدید کنید.
تصویری از تدیس های گذر هنرمندان کیش تصویری از تدیس های گذر هنرمندان کیش تنديس های موجود در گذر هنرمندان کیش ابوالحسن صبا :موسیقیدان و سازنده ساز غلامحسین بنان :موسیقیدان و خواننده آواز شریف لطفی : موسیقیدان علی محمد حیدریان :نقاش حسین بهزاد :نقاش مینیاتور مرتضی ممیز: طراح گرافیک غلامحسین سپنتا : سینماگر کریم پیرنیا : معمار قنبری مهر :هنرمند هنرهای دستی غلامحسین خانیتصویری از تدیس های گذر هنرمندان کیش تصویری از تدیس های گذر هنرمندان کیش خوشنویس : عزت الله انتظامی : بازیگر عیسی بهادری :طراح قالی هادی میرمیران : معمار محمد تقی جعفری :علامه پروین اعتصامی : شاعر مرتضی آوینی : ساز دفاع مقدس جلال آل احمد : نویسنده و مترجم فرشچیان : نقاش شهریار : شاعر کبیر: صدر اعظم آدرس گذر هنرمندان کیش حد فاصل میدان سنایی تا میدان ساحل تصویری از تدیس های گذر هنرمندان کیش تصویری از تدیس های گذر هنرمندان کیش اگر در تور کیش علاقه مند به پیاده روی هستید،گذر هنرمندان کیش محل مناسبی برای پیاده روی میباشد.در این پارک همزمان با تماشای تنديس هنرمندان کشور قدم بزنید و از فضای دلنشین آن لذت ببرید. امیدواریم که این مطلب در سفر به جزیره کیش برای شما مفید واقع شود. برگرفته از : پرتال گردشگری جزیره کیش ترامپ چند هفته ای است که بر مسند ریاست جمهوری تکیه زده و در این مدت با اقدامات خود جامعه جهانی به خصوص مردم اکثر نقاط دنیا را علیه خود کرده است. تصویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده که تنديسی را نشان میدهد که شباهت زیادی به ترامپ دارد. این تنديس که در کلیسایی واقع در انگلیس کشف ش. من اگه خدا بودم ، همه چیز را مساوی بین بندگانم تقسیم می‌ ... این انصاف نیست ... که یک نفر جان بکـَنَـد و دیگری بیخیال‌ترین آدمِ روی کره‌ی زمین باشد . که یک نفر تنهایی را تا آ عمر بغل کند و دیگری رنگ به رنگ آدم عوض کند . یک جای کار می‌لنگد ، جور در نمی‌آید . واقعاً این انصاف . * اکثر دانه ها هرگز رشد نمی کنند پس اگر واقعا می خواهید چیزی اتفاق بیفته بهتره بیش از یکبار تلاش کنید . * *********جملات زیبا برای موفقیت********** * سنگی که طاقت ضربه های تیشه رو نداره تنديس زیبا نخواهد شد . * *********جملات زیبا برای موفقیت********** * شرط درآمد کار است نه دانستن کار پس برو کار کن . نشانه عقاب در گنج و دفینه ی در بند سی و چهارم اوستا ، زرتشت از اهورا مزدا سوال می پرسد که در مقابل مردم بد ذات و بدخواه چه کنم که اهورامزدا پاسخ می دهد پری از عقاب را برتن خود بمال و یا به تعبیری با خود همراه داشته باش . از آن پس بر تقدس عقاب افزوده شد . به طوریکه برخی پری از عقاب ، ه. نشریات دریافتی مهر ماه 1395 (تاریخ دریافت17/07/1395) ردیف عنوان توضیحات 1 9 دی شماره 237 2 بزنگاه شماره 25 3 زن روز شماره 2526 4 سلامت شماره 588 5 عصر ارتباط شماره 772 6 تنديس شماره 332 7 کیان ورزشی شماره 3109 8 تجارت فردا شماره 192 9 فناوری نانو شماره 227 10 خودرو امروز شماره 310 11 شماره 512 12 پنجره شماره 279 سومین کنگره بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار امرروز 20 اسفند ماه از ساعت 19 روبروی گورستان م ان انگلیسی واقع در منطقه بهمنی بوشهر با حضور شخصیت های ملی و بین المللی برگزار شد و هزاران نفر از مردم انقل در مراسم شرکت د. امروزبرف میاد ، بعد سه چهارسال داره درست وحس برف میاد :) هواسرده ، عکاسی ، برف بازی شجریان گوش ، ماهی پختم ، وقتی بالاسرقابلمه بودم ، نارنگی خوردم ، چای با هل دم ، اتو م ، طراحی ، مجله "تنديس " خواندم ، انگار زندگی وافکارم واسه یک روز متوقف شده ومیذاره که نفس بکشم + باید یه دفترب م و. میدان بزرگ _ سر به هوا با همان تنديس قدیمی قامتش اما زیر آوار خاطره ها خم نمیشود... با دست های رنگ و رفته چشم ازباران برنمی دارد انگار سگ های ولگرد بویش را از هزاره ی هفتم خوب حس می کنند... سرمنزل تمام راه ها و کویر ها... خوابگاه ترس خورده ی هر که به سمت شمال و جنوب خیز بر می دارد... انگ. شعردر مقام مادر
مادر ای تنهاترین شب زنده دار مادر ای محبوبه شب در بهار مادر ای دشت شقایق در کویر مادر ای عطر حقایق در مسیر مادر ای پاکیزه دامن کوه درد مادر ای رخساره ی تو زرد زرد مادر ای گیسو طلایی ؛ نازنین مادر ای ماه خیالم ؛ مه جبین مادر ای روشنگر تار مادر ای آرامبخش بیقرار م. ماه رمضونِ بی روحیه و گمونم هر چی هست از کوتاهیِ شب هاست. بقول حبیب شبِ کوتاه دو ریال ارزش نداره و همونطور که تو لیستِ زیر می بینید بصورت غیر مستقیم ماه رمضون هم لحاظ شده: خارجی های سینما فرهنگ، ش ت عشقی، شام بریم بیرون، کارای ناجور، ی کلاسیک با نقاب و دستکش بی انگشت، تلسکوپ، رص. پرویز پرستویی
پرویز پرستویی

نام :پرویز
نام خانوادگی:پرستویی
تاریخ تولد :1334/4/2
محل تولد :همدان
تحصیلات :دیپلم و لیسانس هنری
تاهل :متاهل
فرزندان :یک پسر و یک دختر

بیوگرافی پرویز پرستویی

بیوگرافی پرویز پرستویی

پرویز پرستویی متولد 2 تیر 1334 روستای چارلی کبودرآهنگ؛ استان همدان بازیگر سینما؛ تئاتر و تلویزیون است. دارای مدرک درجه سه هنری (معادل لیسانس) از وزارت فرهنگ و ارشاد ی است.
پدرش کشاورز بود و زمانی کــه پرویز 3 ساله بود بــه تهران مهاجرت کرد. دوران کودکی و نوجوانی را در یک خانه اجاره ای کوچک در محله دروازه غار سپری کرد. او در مدرسه صادقیه ی در کوچه گمرک تحصیلات ابت خود را بــه پایان رساند.
بهروز پرستویی فرزند پرویز پرستویی بازیگر است.
پرستویی بــا پــس انداز یازده هزار تومان خانه ای در حوالی ترمینال جنوب ید. مدتی بــه ورزش علاقه نشان داد و دروازه بان تیم کارگران بود. پــس از ایــن زمان بــه مرکز رفاه نازی آباد رفت و شروع بــه آموختن تاتر کرد. پرویز پرستویی در سال 1360 و زمانی کــه 26 سال سن داشت بــه عــنــوان در دادگستری تهران مشغول بــه کار شد؛ امّا پــس از مدتی بــه خاطر ناهمخوانی ایــن شغل بــا روحیاتش بــه اداره تاتر رفت و تــا پایان در آنجا مشغول بــه کار شد.
فعالیت های هنری پرویز پرستویی:
فعالیت هنری را از سال 1348 بــا اجرای نمایش در مراکز رفاه؛ کاخ جوانان و کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان آغاز کرد. در سال 1353 بــرای بازی در نمایش « دکه » و یک سال بعد بــرای بازی در نمایش « تسلیم شدگان » جایزه کاخ جوانان را گرفت. بــرای نخستین ش “دیار عاشقان” دیپلم افتخار بازیگر نقش مکمل را در دومین جشنواره فجر دریافت کرد.
او همچنین برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد در چهاردهمین جشنواره فجر بــرای « لیلی بــا من اســت » و برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در شانزدهمین جشنواره فجر بــرای آژانس شیشه ای شد.
سال 1380 سال خوبی بــرای او نبود. آب و آتش بــا بازی نه چندان دلچسب و انتخاب نامناسب او و تکه شده « موج مرده » بــا تکرار نقش حاج کاظم « آژانس شیشه ای » چهره موفقی از پرویز پرستویی بــه جا نگذاشت.
پرویز پرستویی در سال 1381 نچندان موفق « عزیزم من کوک نیستم » را بــا بازی خوبش بر سینماها داشت کــه در همان سال یکی از دو جایزه بهترین بازیگر مرد را از « جشن ماهنامه دنیای تصویر » دریافت کرد.
پرویز پرستویی در سال 1382 بار دیگر چشمها را بــه ســوی خود خیره کرد. بازی معرکه و ماندگار او در نقش رضا مارمولک در مارمولک (کمال تبریزی) سیمرغ بلورین ویژه هیئت داوران جشنواره بیست و دوم فجر (بهمن 1382) و تنديس بهترین بازیگر نقش اول مرد هشتمین جشن خانه سینما (شهریور 1383) را بــرای او بــه ارمغان آورد.
شناسی
های سینمایی:
1 – بادیگارد (1394)
2 – بوفالو (1393)
3 – دو (1393)
4 – امروز (1392)
5 – بیداری بــرای سه روز (1392)
6 – میهمان داریم (1392)
7 – س (1390)
8 – من و زیبا (1390)
9 – سیزده 59 (1389)
10 – بیست (1387)
11 – کتاب قانون (1387)
12 – صد سال بــه ایــن سالها (1386)
13 – پاداش سکوت (1385)
14 – بــه نام پدر (1384)
15 – بید مجنون (1383)
16 – کافه ترانزیت (1383)
17 – دوئل (1382)
18 – مارمولک (1382)
19 – بانوی من (1381)
20 – دیوانه ای از قفس پرید (1381)
21 – عزیزم من کوک نیستم (1380)
22 – آب و آتش (1379)
23 – موج مرده (1379)
24 – شوخی (1378)
25 – عشق شیشه ای (1378)
26 – مومیایی3 (1378)
27 – روبان قرمز (1377)
28 – آژانس شیشه ای (1376)
29 – روانی (1376)
30 – مرد (1376)
31 – لیلی بــا من اســت (1374)
32 – آدم برفی (1373)
33 – حکایت آن مرد خوشبخت (1369)
34 – سازمان 4 (1366)
35 – شکار (1366)
36 – مار (1366)
37 – پیشتازان فتح (1363)
38 – دیار عاشقان (1362)
مجموعه های تلویزیونی:
1388-1389 آشپزباشی
1385 زیر تیغ
1379 خاک سرخ
1376 زیر چتر خورشید
1375 آوای فاخته
1372 آپارتمان
1370 علی
1367-1369 رعنا
1368 طالب
تئاتر:
آرایشگر – کار گروهی اجرا در دبیرستان ها 1348
نمایش فنز
وصیت نامه جامی
سرنوشت پــس از مرگ
بازت از زندگی سلمان
شل و کور
ماجرای یک محل – پرویژ
توکانی در قفس – نیما یوشیج
خانه بارانی
چشم در برابر چشم – علاالدین رحیمی
مرد متوسط و تله
رول – ایرج کمانی
دکه
خانه روشن – غلامحسین ساعدی
جان نثار – بیژن مفید
تسلیم شدگان – نادر ابراهیمی
میلاد – علاالدین رحیمی
مهت بــرای محرومین – یوجین اونیل
آن ســوی تسلیم – نادر ابراهیمی
صبح طلوع می کــنــد – ابراهیم مکی
خون می خواهم خون – آنتوان چخوف
غربت – مهاجر
کوچ – بهزاد فراهانی
عروس – بهزاد فراهانی
شبی در حلبی آباد – بهزاد فراهانی
پتک – بهزاد فراهانی
سنگر – بهزاد فراهانی
مریم و مردآویج – بهزاد فراهانی
تنبور نواز – هادی مرزبان
بلبل سرگشته – علی نصیریان
آتش افروزان – ما فریش
معرکه در معرکه
عشق آباد – داود میرباقری
فنز – محمد رحمانیان
کتل خاکی
و…
تئاترهای تلویزیونی
میلاد – علاالدین رحیمی 1356
شبی در حلبی آباد – بهزاد فراهانی 1359
سنگر – بهزاد فراهانی
های کوتاه
سید عبداله – عبداله باکیده 1354
چنگال – اسداله نیک نژاد 1355
مجال – انسیه شاه حسینی 1378
دکلمه ها
بی بی جان – رسول ان
عشق اســت – دارینوش
دوستت دارم – دارینوش
بابایی – دارینوش
سلام؛ خداحافظ – دارینوش
جوایز و افتخارات
دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش دوم بــرای دیار عاشقان از جشنواره فجر 1362
دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول بــرای لیلی بــا من اســت از جشنواره فجر 1375
سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول بــرای آژانس شیشه ای از جشنواره فجر 1376
تنديس بهترین بازیگر نقش اول بــرای آژانس شیشه ای از جشنواره دفاع مقدس 1377
تنديس بهترین بازیگر نقش اول بــرای آژانس شیشه ای از جشن دنیای تصویر 1377
تنديس بهترین بازیگر نقش اول بــرای آژانس شیشه ای از جشن خانه سینما 1377
تنديس بهترین بازیگر کمدی بــرای مرد – آدم برفی از جشنواره شهرکرد 1378
دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول بــرای آژانس شیشه ای از جشنواره یوگسلاوی 1379
تنديس بهترین بازیگر برگزیده پــس از از جشن دنیای تصویر 1379
تنديس بهترین بازیگر نقش اول بــرای عزیزم من کوک نیستم از جشن دنیای تصویر
تنديس بهترین بازیگر نقش اول بــرای مارمولک از جشن دنیای تصویر
تنديس بهترین بازیگر نقش اول بــرای بــه نام پدر از جشن دنیای تصویر
سیمرغ بلورین بازیگر برتر بــرای مارمولک از جشنواره فجر
سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول بــرای بید مجنون از جشنواره فجر
سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول بــرای بــه نام پدر از جشنواره فجر
تنديس بهترین بازیگر نقش اول مرد هشتمین جشن خانه سینمابرای مارمولک (شهریور 1383)
تنديس بهترین بازیگر سی ساله انقلاب از نظر منتقدین سینمایی
تنديس فرهیختگان استان همدان
دیپلم افتخار جشنواره بین المللی تاجی تان بــرای بیست
تنديس -کمیسیون کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه 1391
تنديس بهترین بازیگر نقش اول از فستیوال بین المللی مجموعه های تلویزیونی رم -ایتالیا
دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش دوم از کاخ های جوانان بــرای بازی در نمایش دکه-یوسف تیموریان
تنديس ودیپلم افتخار بهترین بازیگر از نگاه منتقدین تاتر بــرای نمایش فنز- محمد رحمانیان

ع پرویز پرستویی

ع پرویز پرستویی

همسر پرویز پرستویی

همسر پرویز پرستویی اتوبار فرشته : شرکت حمل و نقل و باربری تنديس بار با دو دهه تجربه و آشنایی با شرایط اسباب کشی و درک شرایط دشوار خانواده ها در هنگام اسباب کشی و همچنین مجهز بودن به مدرنترین ناوگان باربری و حمل و نقل شهری و همکاری با کادر متخصص باربری و بسته بندی آماده همکاری با کلیه مراز تی و خصوص. دوتا عاشق ومعشوق خنک بت وسرخ بت ...... بتهای بامیان بت بزرگ بامیان که بزرگ ترین تنديس در جهان ثبت گردیده بود 53 متر ارتفاع داشت و صلصال نام داشت. بت کوچک که به7 نام شمشال یاد میگردید 35 متر ارتفاع داشت. بت های کوچکتر دیگری نیز در دل کوه در اطراف آنها تراشیده شده بودند که همچنان از عهد . سری پوشانده ای از ما و پلکی باز در دامن! تو رفتی دست افشان و دریغا ما، دریغا من! پر از تلماسه های شرق دجله استخوانهایت به تشییع جنون کرده ست میل ساحل میهن! تو را می آورند از بطن ماهی های در خون گم تو را می آورند از شرق دریاهای بی مأمن تو را می آورند از بازوان زخمی کارون تو... ای جغرا. میلاد اسوه شکیبایی، تنديس تقوا و پارسایی، مشعل حق و حقیقت، جلوه جمال الهی و جلال کبریایی، الهام بخش اخلاص و معرفت حضرت جوادالائمه محمدِتقی، علیه السلام ، بر عاشقان شجره طیبه ولایت و ت و رهپویان راه حقیقت مبارک باد. نظرات وپیشنهادات ومشکلات وانتقادات خودرا نسبت به چت روم وناظران ومدیران ارائه کنید,گفتمان شما دوستان عزیزدرحال بررسی قرار خواهدگرفت...,,وپاسخ داده خواهد شد
روی بنرها کلیک کنید

مناقصه های پلاستوفوم ، فوم ، یونولیت و یونووال سراسر کشور را از پایگاه جامع اطلاعات مناقصات،مزایدات و استعلام بها "ایران تندر" دریافت کنید. "ایران تندر" برنده تنديس رضایت مشتری در گروه نیازمندی های تخصصی هفتمین جشنواره وب ایران 02187761546 www.etender.ir یوزباشی در گفت وگو با پایگاه خبری حوزه هنری: قابلیت های بزرگ مجسمه سازی مغفول مانده است عضو گروه مجسمه سازی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری به خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری گفت: نباید به هنر و از جمله هنر مجسمه سازی به صورت شعاری نگاه کرد؛ باید فضا را در اختیار هنرمندان قرار دهند ت. شرکت آرتاویل تایر با نام تجاری گلدستون واحد نمونه کشور در سال 1392 اعلام شد و در روز صنعت و معدن ، علیرضا انصاری مدیر عامل شرکت مفت به دریافت لوح و تنديس واحد نمونه صنعتی کشور از طرف جناب آقای نعمت زاده محترم صنعت ، معدن و تجارت گردید.
شرکت مجتمع صنعتی آرتاویل تایر با نام تجاری گلدستون با سی سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع تایر و تیوپ و فلپ در استان اردبیل برای چندین سال پیاپی به عنوان تولید کننده نمونه استانی سال 92 انتخاب و بدنبال آن از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت در روز دهم تیرماه ، از میان کل واحد های صنعتی کشور به عنوان واحد نمونه صنعتی کشور در سال 92 برگزیده شد
به گزارش روابط عمومی ، علیرضا انصاری مدیر عامل شرکت مفت به دریافت لوح و تنديس واحد نمونه صنعتی کشور از طرف جناب آقای نعمت زاده محترم صنعت ، معدن و تجارت گردید. آرتاویل تایر با چشم انداز تولید ملی – تفکر جهانی نسل جدید لاستیک های رادیال را با استاندارد بین اللملی و تکنولوژی روز تولید و به بازار عرضه می نماید. آموزشگاه جهانگردی تنديس برگزار میکند: بازدید آموزشی از بافت قدیم (محور زندیه و اسحاق بیگ) مربوطه: جناب سیامک بصیری زمان : 17 اسفندماه 95 ساعت شروع : 14:30 از مقابل ارگ کریم خان 32333831 میلادسجادآمده پرنورگشته آسمان/باشد مبارک مقدمش برمسلمین وشیعیان/درخانه مولاحسین تنديس ایمان آمده/پورعلی ومصطفی خورشیداندرک شان/شهرمدینه بهراوبرکت وعزت آمده/زهرا برای حضرتش بسیارگشته شادمان/هم حجت خوب خداهم مظهرفیض ودعا/پیغام عاشورائیان بااورسیده درجهان/ازنسل زین العابدین گنج ولایت آمده/درجشن میلادش بگوتبریک برصاحب زمان/