تعمیر ماشین صنعتی شستشوی - اخبار روز

اسکرابر ها دستگاه های نظافت صنعتی هستند که قادرند به وسیله برس های دوار خود زمین را شستشو داده و پس از عمل برس زدن آلودگی هایی که بر روی زمین باقی می ماند رابه وسیله تی مکنده قابل جمع آوری و به مخزن آب کثیف انتقال می دهد. پس از پر شدن مخزن آب کثیف دستگاه زمین شوی، بایستی به وسیله .

پاو وینت تعمیر و نگهداری ساختمان
پاو وینت-تعمیر-و-نگهداری-ساختمان پاو وینت با موضوع تعمیر و نگهداری ساختمان، در قالب ppt و در 25 اسلاید، قابل ویرایش، شامل تخلیه پی نشست کرده، باز شدن چاه و یا قنات زیر شالوده، بستن زیر شالوده معلق، ش ت طاق در اثر نشست دیوار  فایل

رسپینا سرویس مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران می باشد که این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان دوره دیده و متخصص و همچنین سابقه ی 20 ساله ی خود در این عرصه، خدماتی با بهترین کیفیت را در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان خود عرضه می نماید. خدمات ما همه روزه به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی انجام می پذیرد. تعمیر ماشین ظرفشویی از این رو در صورتی که عملکرد ماشین ظرفشویی شما با مشکل مواجه شده است با تماس با نمایندگی جنرال الکتریک می توانید علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نمایید. لازم به ذکر است تعمیرات تمامی مدل های ماشین ظرفشویی اعم از ماشین ظرفشویی های رومیزی، ایستاده و توکار با هر برندی در محل مشتری کمتر از 2 ساعت توسط مجموعه رسپینا سرویس انجام می پذیرد. رسپینا سرویس مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران می باشد که این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان دوره دیده و متخصص و همچنین سابقه ی 20 ساله ی خود در این عرصه، خدماتی با بهترین کیفیت را در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان خود عرضه می نماید. خدمات ما همه روزه به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی انجام می پذیرد.تعمیر ماشین ظرفشویی از این رو در صورتی که عملکرد ماشین ظرفشویی شما با مشکل مواجه شده است با تماس با نمایندگی جنرال الکتریک می توانید علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نمایید. لازم به ذکر است تعمیرات تمامی مدل های ماشین ظرفشویی اعم از ماشین ظرفشویی های رومیزی، ایستاده و توکار با هر برندی در محل مشتری کمتر از 2 ساعت توسط مجموعه رسپینا سرویس انجام می پذیرد. این مدل ماشین لباسشویی با برخورداری از برنامه های متنوع و مصرف پایین توانسته است توجه بسیاری از بانوان مشگل پسند ایرانی را به خود جلب کند. برخی از برنامه های این ماشین لباسشویی عبارت است از برنامه های شستشوی اقتصادی برای کاهش مصرف آب و انرژی، شبیه ساز شستشو با دست، شستشوی البس.




دستگاه های کارواش صنعتی همیشه با نام شرکت karcher آلمان عجین است. واترجت صنعتی آب گرم از ابداعات آقای آلفرد کرشر بنیان گذار شرکت karcher آلمان می باشد. امروزه سطح تولیدات کارواش صنعتی شرکت karcher را نمی توان با هیچ یک از رقبای آن مقایسه کرد. به جرأت می توان گفت از لحاظ حجم، کیفیت و نوآوری شرکت karcher حرف اول و آ را در دنیای محصولات نظافتی می زند.
کارواش karcher دارای دو دسته ی کلی می باشد.دسته ی اول کارواش های پرتابل خانگی karcher می باشد که به سری k معروف است. دسته ی دوم کار که بیشتر برای شما توضیح می دهیم کارواش صنعتی با کاربرد حرفه ای می باشد که به سری hd معروف است. hd مخفف high durable است که به معنی با دوام می باشد و به آن دست از کارواش های صنعتی کارچر گفته می شود که می توانند زمان های کارکرد بالا را تحمل کنند.
کارواش صنعتی کارچر نیز خود شامل چندین دسته بندی می شود. دستگاه های صنعتی واترجت آب سرد و کارواش صنعتی واترجت آب گرم.

واترجت










مشخصات فنی دیگر کارواش صنعتی karcher آلمان
از یک جنبه کارواش صنعتی karcher از جهت دمای آب وجی دسته بندی می شود. کارواش صنعتی آب گرم به آن دسته از کارواش های صنعتی اتلاق می شود که می توانند دمای آب ورودی را بالا ببرند. البته این نوع دستگاه ها خود از لحاظ سیستم گرم کن به دو دسته تقسیم می شود.این واترجت ها به صورت معمول یا از مشعل گازوئیلی برای گرم آب استفاده می کنند و یا از هیتر برقی. البته قاعدتاً مشعل های گازوئیلی دمای بسیار بالاتری را ایجاد می کنند و در حقیقت مخلوط بخار و آب گرم را خارج می سازند. این نوع سیستم گرم کنند قادر است دمای آب واترجت صنعتی را تا 155 درجه سانتی گراد بالا ببرد.
واترجت صنعتی آب گرم با هیتر برقی می تواند آب را تا 85 درجه بالا ببرد. در مواردی که نیاز به سرعت عمل بالاتر است، دستگاه کارواش با مشعل گازوئیلی توصیه می شود. کارواش صنعتی از لحاظ نوع موتورهای ایجاد کننده نیرو نیز دارای تقسیم بندی های مختلفی هستند. یک گروه از دستگاه های واترجت صنعتی کارچر نیز دارای موتورهای برقی می باشند که دارای نوع موتور برقی می باشند یک نوع موتور برقی تک فاز و نوع دیگر موتور برقی سه فاز.










توضیحات کارواش صنعتی سه فاز karcher آلمان
واترجت سه فاز کارچر برای طولانی مدت و ایجاد فشارهای بالا طراحی شده است و کارواش صنعتی تک فاز برای استفاده های کوتاه تر و ایجاد فشار های حداثر 200 بار طراحی شده است. یک نوع دیگر دستگاه کارواش صنعتی دارای موتورهای سوختی می باشند که با گازوئیل یا بنزین کار می کنند. مزیت این مدل ها یا دستگاه ها امکان کارکرد در محیط هایی است که دسترسی به برق وجود ندارد.
در نتیجه حوزه ی عملکردی بسیار وسیعی از طریق این دستگاه در اختیار مشتریان قرار می گیرد. دسته از خاصی از کارواش های صنعتی نیز وجود دارد که به واترجت ضد انفجار معروف است. این دسته از دستگاه ها برای مناطق گازی استفاده می شوند که احتمال ایجاد انفجار توسط دستگه های معمولی می باشد. دستگاه های فشار قوی آب را می توان از جنبه های مختلف دیگر دسته بندی کرد که در اینجا مجال پرداختن به آن نیست اما در مورد شرایط استفاده بهینه تر از این دستگاه ها می توان نکات دیگری را نیز مورد توجه قرار داد.










لوازم جانبی کارواش صنعتی karcher آلمان
یکی از این نکات لوازم جانبی و نازل های دستگاه واترجت کارچر می باشد. شرکت karcher آلمان لوازم جانبی متنوعی را برای دستگاه های کارواش تولید کرده است که از آن جمله می توان به نازل فوم پاش که برای تولید کف غلیظ استفاده می شود. نازل برس چرخان که برای شستشوی بهتر سطوح استفاده می شود. نازل زمین شوی که برای شستشوی سریع تر زمین استفاده می شود، نازل سند بلاست که برای سند بلاست مرطوب سطوح و لایه برداری از روی سطوح مورد استفاده قرار می گیرد، اشاره کرد.




این مدل ماشین لباسشویی از موتور دایرکت درایو (direct drive) برخوردار است. مزایای این موتور صدای کمتر، استهلاک کمتر موتور و طول عمر بیشتر دستگاه است و کیفیت عملکرد بیشتر و همچنین کنترل مصرف انرژی را به همراه دارد. این مدل ماشین لباسشویی با برخورداری از برنامه های متنوع و مصرف پایین ت.
فروش انواع تجهیزات هایپر مارکت از قبیل :
یخچال ایستاده
یخچال خو ده
یخچال شیشه خم
فریزر ایستاده
فریزر خو ده
سردخانه بالاصفری
سردخانه زیر صفری
یخچال صنعتی
تعمیر یخچال صنعتی
تجهیزات هایپرمارکت
یخچال هایپرمارکت
یخچال فروشگاهی
تجهیزات فروشگاهی
فروش قفس. اسکرابر ها دستگاه های نظافت صنعتی هستند که قادرند به وسیله برس های دوار خود زمین را شستشو داده و پس از عمل برس زدن آلودگی هایی که بر روی زمین باقی می ماند رابه وسیله تی مکنده قابل جمع آوری و به مخزن آب کثیف انتقال می دهد. پس از پر شدن مخزن آب کثیف دستگاه زمین شوی، بایستی به وسیله . تعمیر مانیتور ، تعمیرات مانیتور ، تعمیر در محل ، فروش مانیتور ، یدار ، فروشنده ، یدار اب ، تعمیر الجی ، تعمیر ال جی ، تعمیرات پنل ، تعمیر رس پنل ، اشکالات مانیتور ها ، تعمیر تلویریون ، ال ای دی ، پلاسما ، کدهای مخفی مانیتور ، کد مخفی الجی ، مایران ، گلدیران ، سام سرویس ، سامسونگ ،. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزانی که این مطلب را دنبال می کنید
در این مقاله می خواهم یک شرکت قالیشویی که بیش از 30 سال سابقه درخشان را در کارنامه خود را دارد برای شما معرفی می کنم
قالیشویی شهرزیبا
کارخانه قالیشویی تهران شهرزیبا مفت هست قالی و فرش های دستبافت و ماشی. اساسا نظافت با دستگاه واترجت صنعتی تکنیکی بوده که در آن ترکیبی از آب و مواد شوینده در زیر فشار معینی به منظور از بین بردن کثیفی ها، لکه ها، چربی ها و جرم ها از روی سطوح به کار می رود. عمدتاً واترجت صنعتی در شستشوی کف پاسیو، پیاده رو بتونی و سطوح بیرونی دیوار ها، از آلودگی و گرد و غبارها به خصوص در زمانی که نیاز به سرویس های خط کشی است، کاربرد بسیار دارد.

شستشوی کف یکی از موارد مهم در نظافت ساختمان است. به خاطر اینکه کف همیشه بیشتر در معرض آلودگی های محیطی بوده و همچنین نیاز به شستشوی مرتب دارد. اطمینان حاصل کنید که قبل از اینکه گرد و غبار، قارچ ها و سایر آلودگی های شیمیایی تمام سطح را دربر گرفته و آن را کثیف و نامطلوب برای راه رفتن نماید، برای نظافت کامل آن اقدامانات لازم را انجام دهید. اینکار نه تنها خط خوردگی و ترک برداشتن سطوح را کم کرده بلکه از ت یب سریع کف نیز جلوگیری می کند. بنابراین نظافت و نگهداری کف هر فضایی برای ایمن و زدودن آلودگی ها بسیار مهم است.
اگر شما نیازمند انجام امور نظافتی هستید محصولات کارچر میتواند کمک بسیاری به شما د از مهمترین آن ها عبارتند از : اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی صنعتی , جاروبرقی صنعتی , واترجت, بخارشوی صنعتی و ... که واترجت یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های نظافت صنعتی می باشد، که در محیط های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

واترجت

واترجت عمر کف ساختمان را بیشتر می کند
واترجت صنعتی قادر است زمین یا کف را از وجود هر گونه آلودگی، خزه، گلسنک و ترکیبات قارچی که در دراز مدت باعث تیره شدن و آسیب زدن به کف شوند، پاک گرداند.

ظاهر بهتر
آیا قبول دارید که لکه های سیاه و جرم های توده شده روی کف واقعا منظره بدی هستند؟ کف یا زمینی که خوب نگهداری شده باشد جذ ت بیشتری به محیط و فضای شما می دهد. واترجت صنعتی محیطی خیلی تمیزتر در اختیار شما می گذارد. علاوه بر این زدودن لکه های سیاه و جرم ها از روی کف جذ ت خیلی زیادتری با آن می دهد و ظاهر محیط را زیبا می گرداند.

ارزش فروش ساختمان بیشتر می شود
در صورت سرمایه گذاری در خدمات نظافتی با دستگاه واترجت صنعتی، می توانید از بازگشت سرمایه خود مطمئن شوید زیرا تمیزی سطح با ایجاد ظاهر و حس بهتری از محیط باعث افزایش ارزش فروش ساختمان می شود. بنابراین برای نظافت ساختمان خود تردید نکنید.

در حجم آب مصرفی صرفه جویی کنید
واترجت صنعتی باعث ایجاد صرفه جویی در مصرف آب می شود. هنگامی که شستشو در فشار خیلی بالا انجام می گیرد، آب با سرعت و شدت زیاد به سطح برخورد می کند و آلودگی ها را خیلی موثرتر از بین برده و در نتیجه باعث صرفه جویی زیادی در مصرف آب می شود. از طرف دیگر در نظافت معمولی برای از بین بردن جرم ها و آلودگی ها باید مدت زیادی آن ها را خیس کنید تا بتوانید آن ها را پاک گردانید. برای انجام این کار در کل فضای ساختمان حجم زیادی آب لازم است. بنابراین با واترجت صنعتی علاوه بر زدودن آلودگی ها و گرد و غبارهای سطوح در منابع ارزشمندی همچون آب، صرفه جویی می کنید.

زمان کمتری برای از بین بردن کثیفی ها صرف می کنید
در نظافت معمولی برای تمیزی کامل باید زمان زیادی صرف کنید که این عمل بسیار خسته کننده است. اما واترجت صنعتی این مشکل را برای همیشه حل کرده است. تجهیزات استفاده شده در نظافت با واترجت صنعتی، دارای سرعت قابل تنظیم بوده که میزان جریان آب و جهت آن برای یک نقطه مشخص را به سادگی تغییر می دهد. در واترجت صنعتی با یک بار پاشش آب به سطح، کثیفی ها از میان می روند در حالی که در نظافت معمولی این امکان وجود ندارد. بنابراین واترجت صنعتی همیشه یک انتخاب بهتر و مقرون به صرفه تر از لحاظ زمان برای شستشوی کامل کف ساختمان ها است.

تلاش و تقلای کمتری برای نظافت لازم است
اگر نمی خواهید برای شستشوی کف ساختمان زمان زیادی از دست ندهید، در این صورت واترجت صنعتی بهترین انتخاب برای شماست چرا که این دستگاه با قدرت بالای خود توانایی نظافت فوق العاده ای دارد. در هنگام نظافت معمولی به مقدار زیادی جنب و جوش و س دن نیاز است بنابراین اگر می خواهید برای انجام شستشو، انرژی و زمان زیادی صرف نکنید، واترجت صنعتی بهترین همراه شما خواهد بود.

واترجت صنعتی دستگاه بسیار مهمی در نظافت سطوح است و مزایای بسیاری دارد و همچنین اثر بخشی نظافت را بسیار بیشتر کرده و باعث می شود شما مدت زمان بیشتری در ساختمان خود از نیاز به نظافت راحت باشید. بنابراین همیشه برای داشتن بهترین نتیجه و داشتن ظاهر زیباتر و تمیزتر در محل خود از دستگاه واترجت صنعتی استفاده نمایید.
فروش انواع تجهیزات هایپر مارکت از قبیل :
یخچال ایستاده
یخچال خو ده
یخچال شیشه خم
فریزر ایستاده
فریزر خو ده
سردخانه بالاصفری
سردخانه زیر صفری
یخچال صنعتی
تعمیر یخچال صنعتی
تجهیزات هایپرمارکت
یخچال هایپرمارکت
یخچال فروشگاهی
تجهیزات فروشگاهی
فروش قفس. sky cooler 09128585478 09194040825 09371557987 021-33459831 sky tahvieh cooler gazi مکش کولر گازی و دهش کولر گازی چیست؟ مکش کولر گازی به مکش کمپرسور کولر گازی گفته می شود که مکش کولر گازی به شیر رفت کولر گازی و لوله ی رفت کولر گازی شناخته می شود. دهش کولر گازی به دهش کمپرسور کولر گازی گفته می شود به این صورت که دهش ک.
فروش انواع تجهیزات هایپر مارکت از قبیل :
یخچال ایستاده
یخچال خو ده
یخچال شیشه خم
فریزر ایستاده
فریزر خو ده
سردخانه بالاصفری
سردخانه زیر صفری
یخچال صنعتی
تعمیر یخچال صنعتی
تجهیزات هایپرمارکت
یخچال هایپرمارکت
یخچال فروشگاهی
تجهیزات فروشگاهی
فروش قفس. اعلاشویی-قالیشویی-شستشوی فرش- قالیشویی آنلاین شستشوی فرش از لکه سرکه اگر سرکه روی فرش یا قالی های شما ریخت چگونه باید به شستشوی فرش یا قالیشویی پرداخت؟ این مقاله را بخوانید تا خود در منزل به قالیشویی بپردازید. این مقاله به شما کمک میکند تا به خود به قالیشویی یا شستشوی فرش در منزل بپردازید. ادامه مطلب واترجت صنعتی یکی از پرکاربردترین دستگاه های نظافتی می باشد. از این دستگاه ها برای مکانیزاسیون نظافت استفاده می شود. دستگاه های واترجت صنعتی، تنها از نیروی مکانیکی آب پر فشار برای حذف آلودگی از سطوح برخوردارند. فشار این دستگاه های شوینده فشار قوی، بین ۳۰ تا ۵۰۰ بار بوده و چنین .
تعمیر برد ماکرو ویو
به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای
علیرضا مقیمی
تهران شماره تماس:09374807709
اطمینان و کیفیت و سرعت را با ما تجربه کنید تعمیر درب بازکن تصویری در محل بدون جابجایی دستگاه با قطعات اصلی و گارانتی یک تا دو ساله شرکت دلتابان با فاکتور رسمی شرکت %%
خدمات پس از فروش و گارانتی ایفون تصویری44532305 - 021تلف 44562055 - 021ایمیل : [email protected] insta id: @dtvp.ir
تعمیر درب بازکن تصویری در چهار دیواری ، تعمیر درب بازکن تصویری د. قالیشویی و شستشوی فرش اصول و مراتبی دارد که لازم است رعایت شود . قالیشویی اگر به صورت استاندارد انجام نشود میتواند باعث فرش به مرور زمان شود. ممکن است فرش نرمی و لطافت و همچنین استحکام خود را از دست بدهد و یا اینکه با ماندن آب و مواد شوینده در فرش یا قالی ، رنگ فرش تغییر کند و به ظ.
فروش انواع تجهیزات هایپر مارکت از قبیل :
یخچال ایستاده
یخچال خو ده
یخچال شیشه خم
فریزر ایستاده
فریزر خو ده
سردخانه بالاصفری
سردخانه زیر صفری
یخچال صنعتی
تعمیر یخچال صنعتی
تجهیزات هایپرمارکت
یخچال هایپرمارکت
یخچال فروشگاهی
تجهیزات فروشگاهی
فروش قفس. هر شخصی که در یک مزرعه یا اصطبل کار می کند، می داند که نظافت این گونه محیط ها چقدر مشکل و طاقت فرسا است. اینگونه فضاها از مکان هایی هستند که به شدت در معرض آلودگی قرار دارند. از این رو بایستی نظافت مزارع و اصطبل ها با برنامه ریزی دقیق و به صورت روزانه صورت بگیرد.
نظافت مزارع و اصطبل ها با دستگاه کارواش صنعتی
دستگاه کارواش صنعتی یا واترجت صنعتی یا دستگاه فشار قوی آب نیز از محصولات نظافتی می باشد که قادر است با فشار بالای آب خود انواع آلودگی ها از جمله دوده، گل و لای، گرد و غبار و … را از روی سطوح گوناگون پاک کند. دستگاه های واتر جت یا شوینده صنعتی نوع آب گرم از محصولات محبوب مورد استفاده در این گونه محیط ها می باشند. دستگاه های کارواش صنعتی آب گرم که فشار کاری یا عملیاتی تا 200 بار (bar) و با حرارت بالا تولید می کنند، می توانند برای نظافت مزارع و اصطبل ها مفید باشند.
بسیاری از محصولات کارواش صنعتی نیز از مواد شوینده همراه آب به منظور نظافت بهتر و با کیفیت تر استفاده می کنند.
به هر حال شخصی که در یک مزرعه یا اصطبل کار می کند، می تواند درک کند که دستگاه های شوینده صنعتی راه حل مناسب و ایده آلی برای نظافت این مکان ها می باشد. علاوه بر مزارع و اصطبل ها که مستعد جذب گرد و خاک و انواع آلودگی می باشند، ماشین آلات کشاورزی نیز آلودگی های گوناگونی از جمله چربی یا گریس، روغن، گل و لای و … را به خود می گیرند که تنها راه حل مناسب برای نظافت آن ه،ا استفاده از محصولات شستشوی فشار قوی آب می باشند.
انواع واترجت های آبگرم به منظور از بین بردن انواع آلودگی ها ایده آل می باشند. واترجت های آب گرم نه تنها برای شل و پاک لکه های سخت مناسب هستند، بلکه پاک گریس نیز که یکی از سخت ترین کارهای نظافتی می باشد نیز، انجام می دهند.
قبل از استفاده از دستگاه شستشو با آب، همیشه مهم است دستورالعمل های ایمنی و دیگر موارد مهم را بخوانید. این کارواش بایستی در موقعیت مناسبی به منظور نظافت مزارع و اصطبل ها مورد استفاده قرار بگیرند. شرکت karcher آلمان به عنوان جهانی تولید انواع محصولات نظافت صنعتی طیف وسیعی از دستگاه های شوینده پر فشار را ارائه می نماید. در ادامه به یکی از این دستگاه های کارواش صنعتی قدرتمند اشاره می شود.

کارواش صنعتی


دستگاه کارواش صنعتی مدل hds 1020 کمپانی karcher آلمان
دستگاه کارواش صنعتی مدل hds 1020 یکی از پرقدرت ترین و پرفروش ترین محصولات یا وسیله های نظافتی در جهان می باشد. یکی از ویژگی های فوق العاده این محصول دارا بودن دو مخزن مواد شوینده 10 و 20 لیتری بوده و از نوع برقی – دیزلی است. برای ب اطلاعات بیشتر درباره ی این دستگاه بر روی ع زیر کلیک نمایید. همچنین برخی مشخصات فنی این محصول به صورت زیر می باشد:



نوع برق مصرفی: 3 فاز آب گرم
فشار عملیاتی: 30 الی 200 (bar)
بیشترین میزان دبی وجی آب: 1000 لیتر در ساعت (l/h)
بیشترین میزان دمای وجی: 155 درجه سانتی گراد (c)
توان موتور: 78000 وات یا 7?8 کیلو وات (kw)
حجم مخزن مواد شوینده: 10 + 20 (l)
حجم مخزن سوخت: 25 (l)



از ویژگی های بارز و عالی این کارواش صنعتی یا دستگاه فشار قوی آب این است که موتور آن به وسیله ی آب خنک نگه داشته می شود که این ویژگی باعث کم تر شدن استهلاک موتور دستگاه و همچنین افزایش زمان کارکرد آن می باشد. سیستم پیشرفته ای که در این کارواش صنعتی به کار رفته است، ح بهینه یا (eco!efficiency) است که باعث می شود دستگاه بدون هیچ مشکلی کار کرده و میزان مصرف سوخت را تا 20 درصد کاهش دهد. گزارش کارآموزی تاسیس و اداره کارخانجات ریسندگی و بافندگی قیمت:100000ریال موضوع : گزارش کارآموزی تاسیس و اداره کارخانجات ریسندگی و بافندگی فرمت فایل: word (قابل ویرایش ) تاریخچه : شرکت ایران پولین (سهامی عام ) با سرمایه اولیه دویست میلیون ریال در تاریخ 23/7/1353 تحت شماره 19833 در اداره ثبت.
بودجه سفرآلامو برای اجاره خودرو

این همکاری برای حمایت از ناوگان خودروی خودمختار اجاره ماشین سفرآلامو (سفرآلامو ) و برنامه پیشگام سوار سفرآلامو ، یک محاکمه عمومی از اتومبیل خود رانندگی در فینی طراحی شده است.
سفرآلامو اخیرا اعلام کرده است که با اضافه صدها معدن سفرآلام. چگونه در ماشین ظرفشویی نمک بریزیم؟ ,نمایندگی ال جی نمک ماشین ظرفشویی چه کارکردی دارد؟ ماشین ظرفشویی شما بدون نمک چطور می شود؟ و چگونه باید به مخزن ماشین ظرفشویی نمک را اضافه کنیم؟ اینه ها سوالاتی است که درباره نمک مورد استفاده در ماشین ظرفشویی از ما می شود. برای پاسخ دادن به این سوالات با ما همراه باشید.نمک های ماشین ظرفشویی, نرم کننده آب سخت می باشند. شستشوی ظرف ها با آب نرم از رسوب روی ظرف ها پیشگیری می کند. نمک ماشین شرکت ال جی با نرم آب باعث تمیز شدن لکه های روی ظرف ها و هم پیشگیری از آسیب های ناشی از آب سخت به ظرف های شیشه ای و آکروپال است.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مجموعه آی پی امداد نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی با شعبات مختلف در سراسر تهران جهت سرویس ماشین لباسشویی شما عزیزان آماده خدمت رسانی می باشد. شما می توانید از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه به سایت اینترنتی این مجموعه با این مجموعه در ارتباط باشید. به منظور رفاه حال شما عزی. آموزش تعمیرات اسکنر یکی دیگر از دوره های ماشین های اداری کامتک می باشد، در دوره آموزش تعمیرات اسکنر تعمیر انواع اسکنرهای دستی، اسکنرهای اداری، اسکنرهای شیفت فد، اسکنرهای تخت آموزش داده می شود. تا کارآموزن گرامی بعد از اتمام دوره آموزش تعمیرات اسکنر هیچ گونه نگرانی در مورد تعمیر اسکنر نداشته باشند و با خیالی آسوده به فعالیت بپردازند.
دوره تعمیرات اسکنر در گارگاه های این مجتمع آموزشی به صورت تئوری و عملی برگزار می شود و کارآموزان می توانند با گذراندن این دوره ها تبدیل به یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه شغلی تعمیرات شوند.



دوره آموزش تعمیرات اسکنر


سرفصل هایی که در دوره های آموزش اسکنر آموزش داده می شود به شرح زیر می باشد:
چگونگی کارکرد اسکنرها و تفاوت های آنها برای درک بهتر سر فصل های دوره آموزش تعمیرات اسکنر
معرفی اجزای اسکنر برای یادگیری بهتر سر فصل های دوره آموزش تعمیرات اسکنر
آموزش باز و بسته استاندارد کاور اسکنر بدون اینکه به قطعه ای آسیب زده شود
آموزش تعویض کاور اسکنر
آموزش عیب ی برد اسکنر و تعمیرات برد
آموزش عملی عیب ی لامپ اسکنر انواع اسکنر ها و تعمیر و یا تعویض آن
آموزش تمیز لامپ اسکنر
آموزش عیب ی موتور اسکنر و تثبیت کننده ها و تعمیرات آن
آموزش عملی عیب ی قسمت تغذیه اسکنرها و تعمیر و یا تعویض آن
آموزش شناخت بخش نگاتیو اسکنرها
آموزش عملی عیب ی پورت های اینترفیس و مدارهای کنترل کننده و تعمیر و یا تعویض آن ها
آموزش تعویض سی سی دی
آموزش نصب اسکنر بر روی پی سی
آموزش نصب اسکنر و درایورهای مختلف
آموزش باز و بسته موتورها
آموزش تمیز نمودن سنسورهای اسکنر
آموزش تعویض سنسورهای اسکنر اعلاشویی-قالیشویی-شستشوی فرش- قالیشویی آنلاین ۵ نکته مهم در شستشوی مبل: اگر مبلمان شما سفید یا روشن است شاید برای شما سوال باشد که چگونه مبلمان خود را تمیز نگهدارید. در این مقاله ۷ نکته کوتاه در مورد شستشوی مبل یا خشکشویی مبلمان را بررسی می کنیم تا خود بدون نیاز به مراجعه به قالیشویی به شستشوی مبل بپردازید. ادامه مطلب
فروش انواع تجهیزات هایپر مارکت از قبیل :
یخچال ایستاده
یخچال خو ده
یخچال شیشه خم
فریزر ایستاده
فریزر خو ده
سردخانه بالاصفری
سردخانه زیر صفری
یخچال صنعتی
تعمیر یخچال صنعتی
تجهیزات هایپرمارکت
یخچال هایپرمارکت
یخچال فروشگاهی
تجهیزات فروشگاهی
فروش قفس. انواع اتومبیل های اجاره ای: شامل ماشین های طولانی، سواری و کروز، کوپه و سواری. قیمت اجاره اتومبیل: شما می توانید بودجه اجاره ماشین مورد نظر ماشین و تعداد روز مورد نیاز را انتخاب کنید و لیست قیمت ماشین را مقایسه کنید. نیازمندی شما برای رانندگی خودرو: ممکن است برای سفر تجاری خود ن. آموزش تعمیر ecu ساژم کد دار به کمک این جزوه می توانید به راحتی ای سی یو ساژم s2000 کد دار را عیب ی و تعمیر نمایید ...


,آموزش تعمیر ecu ساژم کد دار ,ایرانیان آموزش تعمیر ecu ساژم کد دار,آموزش تعمیر ecu ساژم کد دار ,آموزش تعمیر ecu ساژم کد دار ,آموزش تعمیر ecu,آموزش تعمیرات ای سی یو ecu ماشین ,جزوه عیب ی و تعمیر ecu + نحوه پروگرام و تغییر کیلومتر,راهنمای تعمیرات ecuهای ساژم ،زیمنس و بوش ,جزوات آموزش تعمیر ecu, bsi, bm34, airbag,آموزش تخصصی ای سی یو ماشین,آموزش تعمیرات ای سی یو ecu,آموزش تعمیر s2000 ,آموزش تعمیر s2000 ,آموزش تعمیر s2000 ,آموزش تعمیر s2000 - فورکیا ,مرکز تخصصی آموزش تعمیرات بردهای ایسیو,آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو ecu ,تعمیرات ایسیو در کرج تعمیرگاه ecu هیوندا ,تعمیرات ایسیو در کرج ,آموزش کامپیوتر خودرو ecu ,آموزش تعمیر ایسیو آموزشگاه تعمیرات ecu ,آموزش تعمیر ایسیو ,آموزشگاه مکانیک خودرو ameg,تخصصی ترین مرکز آموزش تعمیرات و برنامه ریزی انواع کامپیوترهای ,ایموبلایزر ,آموزش تعمیرات برد الکترونیکی خودرو ها ecu ,آموزش تعمیرات ای سی یو ماشین ,آموزش تعمیرات ایسیو ,آموزش تعمیرات تخصصی کنترل یونیت الکترونیک ecu ,تعمیر ای سی یو ecu ,آموزش تعمیرات ایسیو کارالکترونیک,دامپ بی کد ایسیو زیمنس بایفیول 405 , سمند ,آموزش حرفه ای تعمیر ecu کیلومتر و cng,آموزش تعمیر تخصصی ecu ,اموزش کامپیوترخودرو,جزییات,جزییات-آموزش تعمیر ای سیو ایران خودرو ,فن خودرو ، دوره های مکانیک و برق ، انژکتور و م ی پل و دوره های ,آموزش ای سی یو ,آموزش ایسیو در مازندارن – ecu ,آموزش تعمیرات ایسیو ,آموزش تعمیرات ایسیو ,آموزش تعمیرات ecu,آموزش تعمیرات ecu- bsi- kilometr - نیازمندیهای کرج ,آموزش عیب ی و تعمیر انواع خودرو ,آموزش تعمیر ecu ساژم کد دار ,ecu sa &valeo [بایگانی] ,پرسش و پاسخ [بایگانی] ,گوگل ایران یا گوگل فارسی ,گوگل ایران یا گوگل فارسی - گوگل ایران,آموزش تعمیر ecu ,آموزش تعمیر تخصصی ایسیو ecu,کامپیوتر ایسیو خودرو 206 و سایر خودروها,آموزش ایسیو ,آموزش تخصصی تعمیرات ای سی یو ecu ماشین ,فروش ecu ایسیو کامپیوتر خودرو کلیه خودروها,6 ,کد ایموبلایزر پراید,لوازم جانبی آموزش تعمیرات ای سی یو ecu ,لوازم جانبی ,تعمیرات تخصصی ecu خودروهای سواری و سنگین آموزگاه,الکترو ایسیو پارسیان فروش تستر ، دیاگ ,اولین و پیشرفته ترین آموزشگاه تخصصی تعمیرات ecu ,آموزش تعمیرات ecu
دریافت فایل مقاله درمورد بررسی صنعت ماشین سازی در ایران و تحقیقی بر چند ماشین صنعتی

مقاله درمورد بررسی صنعت ماشین سازی در ایران و تحقیقی بر چند ماشین صنعتی لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 37 مقالة: بررسی صنعت ماشین سازی در ایران و تحقیقی بر چند ما. تعمیرگاه ل وس در تهران


تعمیرگاه ل وس
تعمیرگاه ل وس در تهران
تعمیرات ل وس بختیاری
20تا40درصد تخفیف تعمیراتی انواع ل وس
تعمیر موتور هایv8 و v6 باهزینه 1.200.000 تومان
تعمیر موتور های v4 باهزینه800.000 تومان
تعمیرکامل جلوبندی و تعلیق عقب v8 v6 v4 باهزینه 180.000 تومان
تعمیرکامل گیرب های v8 v6 v4 با هزینه 1.000.000 تومان
تعویض لنت جلو و بازدید چهار چرخ 15.000 تومان
تعویض لنت عقب و ریگلاژ ترمز دستی 20.000 تومان
سرویس دوره ای تعویض روغن v8 v6 با گرید روغن 5w40 10w40 sn sm باهزینه 200.000 تومان
سرویس دوره ای تعویض روغن v4 با گرید روغن 5w40 10w40 sn sm باهزینه 140.000 تومان
تعویض سوخت و تنظیم موتور و سرویس انژکتورv8 v6 v4 با هزینه 120.000 تومان
لازم به ذکر است کلیه این خدمات با انجام قطعات اصلی تویوتا ل وس و با نیروی کاملا حرفه ای انجام میگیرد.
انجام کلیه سرویس های دوره ای خودروهای تویوتا و ل وس مطابق با استانداردهای ذکر شده در دفترچه سرویس و نگهداری خودرو ،
عیب ی تخصصی با دستگاه عیب یاب تویوتا مطابق با نقشه های برقی و راهنمای عیب ی شرکت تویوتا ژاپن
سرویس شستشوی انژکتور و دریچه گاز ، سوپاپ ها ، محفظه احتراق و باک با محلول شست و شوی بوسیله دستگاه انژکتورشور
تعمیر تخصصی موتور و گیرب اتوماتیک مطابق با دستورات و راهنمای تعمیراتی شرکت تویوتا ژاپن،
تعمیرات تخصصی و عیب ی موتورهای دیزل سواری تویوتا توسط حمید بختیاری ( دارای مدرک بین المللی تعمیر تویوتا ) ،
قطعات مصرفی و روغن های موتور و گیرب مورد استفاده در تعمیرگاه تخصصی ل وس اصلی می باشد.
تامین قطعات یدکی و مصرفی اصلی و لوازم جانبی تویوتا و ل وس ،
به همراه آموزش آپشن ها و نحوه سرویس و نگهداری خودرو،
با مدیریت کارشناس فنی حمید بختیاری .
انجام خدمات موتور گیرب اتوماتیک با20000هزار کیلومتر گارانتی
تعمیر سیستم های الکترونیک و عیب ی و تعمیر کلیه کنترل یونیت ها،
تعمیر سیستم جلوبندی وسیستم تعلیق عقب
تعمیر کنترل یونیت ایربگ و کمربند ها
انجام سرویس های دوره ای و مصرفی
تعمیرگاه مجاز ل وس در تهران
خودروبر رایگان
بازدید فنی رایگان توسط بختیاری

آشنایی با حسابداری صنعتی مجموعه طلایی آشنایی با حسابداری صنعتی ، مطلب آموزشی مناسبی برای رشته حسابداری بوده که در 56 صفحه تهیه شده است. فهرست مطالب " مقدمه " فصل اول کاربردهای حسابداری صنعتی حسابداری مدیریت منابع اولیه اطلاعات حسابداری فصل دوم مفهوم هزینه طبقه بندی هزینه ها طبقه بندی طبیعی هزینه ها هزینه های تجاری ویژگی های هزینه های متغییر فصل سوم دفاتر کارخانه (دفاتر صنعتی) و دفاتر اداره ی مرکزی (دفاتر مالی) حسابداری مواد و بهای تمام شده&z ...
دریافت فایل اعلاشویی-قالیشویی-شستشوی فرش- قالیشویی آنلاین قالیشویی و شستشوی فرش از لکه آب هویج یکی از سوالاتی که شما مشتریان عزیز از کارخانه قالیشویی ادیب پرسیده اید. قالیشویی و شستشوی فرش و موکت از لکه آب هویج است. اگر شما هم در حین گرفتن آب هویج یا نوشیدن این نوشیدنی مقوی مقداری آب هویج روی فرش یا موکت ریخت چگونه باید به شستشوی فرش و موکت پرداخت؟ این مقاله از قالیشویی ادیب را بخوانید تا بیشتر با قالیشویی و شستشوی فرش از لکه آب هویج آشنا شوید. ادامه مطلب
فروش انواع تجهیزات هایپر مارکت از قبیل :
یخچال ایستاده
یخچال خو ده
یخچال شیشه خم
فریزر ایستاده
فریزر خو ده
سردخانه بالاصفری
سردخانه زیر صفری
یخچال صنعتی
تعمیر یخچال صنعتی
تجهیزات هایپرمارکت
یخچال هایپرمارکت
یخچال فروشگاهی
تجهیزات فروشگاهی
فروش قفس. آشپزخانه، هسته ی مرکزی هر خانه ای است، به همین دلیل وقتی لوازم اصلی آشپرخانه، مثل ماکروفر ، یخچال فریزر و ماشین ظرفشویی از کار می افتند، اداره کل خانه را مختل می کند, نمایندگی جنرال الکتریک می تواند در راستای تعمیر لوازم خانگی همه روزه به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در محل مشتری در خدمت شما عزیزان باشد. در اینجا به برخی مشکلات که ممکن است برای ماکروفر، یخچال فریزر و ماشین ظرفشویی پیش بیاید میپردازیم :

تعویض یا تعمیر لوازم آشپزخانه
مایکروویو
امروزه ماکروفر ها تبدیل به یکی از پراستفاده ترین لوازم آشپرخانه شده اند، از گرم گرفته تا پختن یک غذای کامل. درنتیجه با توجه به پرکاربرد بودن ماکروفر ها، درصورتی که مشکلی برای آنها پیش بیاید، تهیه و گرم سریع غذا کمی چالش برانگیز و پرددرسرتر خواهد شد.
خوشبختانه غلبه بر رایج ترین مشکل ماکروفر بسیار ساده است. باقی ماندن مواد غذایی و چربی داخل محفظه ی ماکروفر که در طول زمان سفت شده و چسبیده اند، مهمترین عاملی است که عملکرد ماکروفر را مختل می کنند.
مواد غذایی باقی مانده و سفت شده، اطراف محفظه چرخش و گوشه های ماکروفر جمع شده و در نهایت می سوزند؛ این امر باعث ایجاد جرقه داخل ماکروفر می شود و اگر این مواد غذایی مدت زمان طولانی داخل ماکروفر بمانند و تمیز نشوند، به ماکروفر آسیب رسانده و سوراخ هایی را داخل آن ایجاد می کند که می تواند منجر به آتش سوزی شود.
برای جلوگیری از بروز این مشکل، باید به طور مرتب محفظه ی داخلی را تمیز کنید و از گذاشتن بار سنگین یا بزرگ داخل ماکروفر خودداری کنید. به این ترتیب کارایی دستگاه را هم افزایش می دهید.
از آنجایی که بیشتر بخش های ماکروفر داخلی هستند، اگر مشکلی برای هریک از این اجزاء به وجود بیاید، باید تعمیر ماکروفر توسط تعمیرکار متخصص انجام شود.
یخچال فریزر
از آنجایی که یخچال فریزرها همیشه درحال کار هستند، باید انتظار اب و فرسوده شدن آنها را هم داشته باشید. اما نکته مثبت این است که خود یخچال فریزراغلب مشکل را قبل از اینکه به مشکل بزرگتری تبدیل شود، از طریق نحوه ی یخ زدگی و یخ ز نشان می دهد.
یخچال را حداقل ماهی یکبار بررسی کنید و اگر دیدید اطراف داخلی درب ها یخ زدگی وجود دارد، این به این معنی است که یخچال نشت هوا دارد. جمع شدن آب زیر یخچال نشان دهنده این است که باید تخلیه را بررسی و احتمالا تمیز کنید.
گرچه خودتان می توانید واشرها را عوض و خطوط تخلیه را تمیز کنید، اما توصیه می کنیم که این کارها را به تعمیرکار حرفه ای بسپارید تا از اشتباهاتی که ممکن است بعدا باعث مشکلات بزرگتر شوند جلوگیری کنید.
به منظور رفع مشکلات کوچک و جلوگیری از تبدیل شدن آنها به مشکلات بزرگتر، باید یخچال فریزر را به طور منظم بازبینی و چک کنید.
یکی دیگر از عواملی که اغلب منجر به نقص در عملکرد یخچال فریزر می شود، کثیف شدن کویل های کندانسور است. این کویل ها معمولا در پشت، بالا یا پایین یخچال قرار دارند، و به خنک مبرد کمک می کنند. اگر کویل ها متراکم شده باشند، نمی توانند گرما را به طور موثری بیرون کنند و کمپرسور یخچال فریزر مجبور است شدیدتر کار کند و درنتیجه انرژی بیشتری مصرف خواهد شد.
بنابراین با تمیز منظم کویل ها نه تنها عمر دستگاه یخچال فریزررا طولانی تر می کنید بلکه دیگر نیازی به صرف هزینه های گزاف برای تعمیر یخچال فریزر وجود نخواهد داشت؛ علاوه بر این در مصرف برق نیز صرفه جویی خواهید کرد.
ماشین ظرفشویی
یک سینک پر از ظروف کثیف، اهمیت ماشین ظرفشویی را دو چندان می کند. ماشین ظرفشویی نه تنها کار دشوار شستن ظرفها را انجام می دهد، بلکه ظروف را تمیزتر از شستن با دست می شوید.
وقتی برای ماشین ظرفشویی مشکلی به وجود می آید، مکانیسم های پیچیده داخلی آن باید توسط یک متخصص حرفه ای تعمیر شود، اما یکی از این مشکلات، که خیلی زیاد ممکن است پیش بیاید را خودتان به راحتی می توانید برطرف کنید. نزدیک به هفتاد درصد شکایت های مشتریان این است که کیفیت شستشو ضعیف است.
یکی از بهترین روش ها برای کمک به کارکرد ماشین ظرفشویی این است که، قبل از گذاشتن ظروف داخل دستگاه، آنها را نشویید و تمیز نکنید و همچنین از شوینده ی کافی و چرخه شستشوی صحیح استفاده کنید. از آنجایی که استفاده از فسفات چند سال پیش ممنوع اعلام شد، تولیدکنندگان هم شوینده های ظرفشویی را تغییر داده اند.
در کمال تعجب، در حال حاضر شوینده ها در دمای آب صحیح و در کنار ذرات مواد غذایی، به دلیل شکل گرفتن واکنش های شیمیایی موثرتر عمل می کنند. بهتر است فقط قطعات بزرگ مواد غذایی را پاک کنید و قبل از گذاشتن ظروف داخل ماشین ظرفشویی آنها را نشویید.
گرچه برای ماشین ظرفشویی ممکن است مشکلات زیادی پیش بیاید، اما بهتر است برای تعمیر ماشین ظرفشویی و برطرف مشکلات فنی اساسی با یک تعمیرکارمتخصص تماس بگیرید.
تعمیر یا تعویض؟
تعمیر و یا تعویض لوازم خانگی، بستگی به بودجه شخصی شما دارد. با این حال، متغیرهای زیادی در این تصمیم گیری دخیل هستند.
برای این منظور بهتر است که ابتدا هزینه تعمیر را برآورد و سپس آن را با ید یک مدل جدیدتر مقایسه کنید. اگر هزینه های تعمیر 50 درصد بیشتر از هزینه ی ید یک مدل جدیدتر باشد، باید به فکر ید یک دستگاه جدیدتر باشید. با این حال شرایط دستگاه، سن آن و حتی مدل آن هم در تصمیم گیری برای تعمیر و تعویض دخ دارد. مهم نیست که مشکل دستگاه شما چیست، همیشه بهترین کار این است که مشکل را به یک متخصص حرفه ای نشان دهید. دستگاه های قطعه شور تولیدی گروه فنی و ی ویام تکنیک با بهترین کیفیت روز دنیا مناسب جهت شستشوی انواع قطعات صنعتی .سیلندرهای انواع ماشین های سبک و متوسط استفاده می شود. لازم بذکر است پمپ بکاررفته دارای دبی وفشار بالا جهت شستشوی تمامی سطوح حتی سطوح دور از دسترس نیز می باشند *کیفیت معرف ویام تکنیک است* استفاده از سبد چرخان جهت اطمینان از شستشوی تمام زوایای قطعه نازل ها با قدرت پاششی بالا قابلیت کنترل زمان , دما و سرعت گردش سبد مناسب برای قطعات خودروهای سواری و تراکتور قرار گرفتن نازل های شستشو در 3 جهت خنک قطعات در پایان پروسه (بسفارش مشتری) دارای 2 سید گردان قطر سبد قطعه شور 97 سانتیمتر ارتفاع کارگیری 65 سانتیمتر بنا به درخواست مشتری دارای مشعل گازی یا گازوئیلی یا المنتی قدرت پمپ 3 اسب بخار مجهز به سیستم میکروسوئیچ مجهز به سنسور آب بنا به سفارش تکفاز یا سه فاز حجم مخزن 300 لیتر آب بندی لاستیکی لبه های دستگاه دستگاه سیلندر شویی,سیلندر شویی,قیمت دستگاه سیلندر شویی,تعداد سیلندر شورولت,دستگاه سیلندر شور,سر سیلندر شورلت نوا,سیلندر شور,سیلندر شور,,سیلندر شورولت,شورلت 4 سیلندر,,شورلت 6 سیلندر,شورلت 8 سیلندر,شورولت 4 سیلندر,شورولت 6 سیلندر,ورولت 8 سیلندر,یمت دستگاه سیلندر شور,
قیمت سیلندر شورولت,موتور 6 سیلندر شورولت,قطعه شویی,قطعه شویی اصفهان,قطعه شویی تبریز,قطعه شویی تهران صنعت,قطعه شویی خودرو,قطعه شویی در اصفهان,قطعه شویی دست دوم,قطعه شویی زرنه,قطعه شویی صنعتی,قطعه شویی قیمت,قطعه شویی ماشین, قطعه شورانگیز,دستگاه قطعه شور
دستگاه قطعه شور قیمت,دستگاه قطعه شور ماشین,فروش دستگاه قطعه شور,قطعه شور,قطعه شور خودرو,قطعه شور دست دوم,قطعه شور ماشین,قیمت دستگاه قطعه شور ماشین,دستگاه قطعه شویی,دستگاه قطعه شویی اتومبیل,دستگاه قطعه شویی اصفهان,دستگاه قطعه شویی تبریز,دستگاه قطعه شویی تهران صنعت,
دستگاه قطعه شویی خودرو,دستگاه قطعه شویی دست دوم,دستگاه قطعه شویی قیمت,دستگاه قطعه شویی ماشین,دستگاه قطعه شویی ماشین اصفهان,دستگاه قطعه شویی موتور,دستگاه قطعه شور,دستگاه قطعه شور راسونیک,دستگاه قطعه شور تهران,دستگاه قطعه شور خودرو,دستگاه قطعه شور دست دوم,دستگاه قطعه شور صنعتی,
دستگاه قطعه شور قیمت,دستگاه قطعه شور ماشین,دستگاه قطعه شور موتور,دستگاه قطعه شور وموتور شور صنعتی,دستگاه قطعه شوری

دستگاه سیلندر شویی+دستگاه قطعه شویی + قیمت دستگاه قطعه شویی + ید دستگاه قطعه شور دستگاه قطعه شو، دستگاه قطعه شوی، دستگاه قطعه شویی، قطعه شویی فتح واحد، دستگاه قطعه شویی ساخت برتر، دستگاه قطعه شویی ارابه ایلقار، دستگاه قطعه شویی فتح واحد، ماشین سازی رحیمی، دستگاه قطعه شویی رحیمی، تهران صنعت، دستگاه قطعه شویی تهران صنعت، ماشین سازی صفاری دستگاه قطعه شویی صفاری، ماشین سازی فتح واحد، دستگاه قطعه شویی فتح واحد، گروه ماشین سازان فتح واحد، فروش اقساطی دستگاه قطعه شویی، فروش اقساطی سیلندر شوی، فروش اقساطی قطعه شور سنگین، دستگاه قطعه شویی ویام تکنیک، دستگاه سیلندر شور، دستگاه سیلندر شو، دستگاه سیلندر شوی، دستگاه سیلندر شویی، سیلندر شویی د، دستگاه سیلندر شویی ، دستگاه سیلندر شویی ، قطعه شویی ماشین,قطعه شویی اصفهان,قطعه شویی صنعتی,قطعه شویی خودرو,قطعه شویی اتومبیل,قطعه شویی تبریز,قطعه شویی ماشین سنگین,قطعه شویی,فروش دستگاه قطعه شویی اصفهان, ید دستگاه قطعه شویی اصفهان,دستگاه قطعه شویی ماشین اصفهان,پودر قطعه شویی,دستگاه قطعه شویی خودرو,قیمت دستگاه قطعه شویی خودرو,فروش دستگاه قطعه شویی خودرو,دستگاه قطعه شویی,دستگاه قطعه شویی ماشین,دستگاه قطعه شویی,دستگاه قطعه شویی قیمت,دستگاه قطعه شویی موتور,فروش قطعه شویی,قیمت قطعه شویی,قیمت قطعه شویی ماشین,کارواش قطعه شویی,قیمت دستگاه قطعه شویی ماشین,مواد قطعه شویی,دستگاه های قطعه شویی"> دستگاه سیلندر شویی دستگاه سیلندر شویی تعمیر مایکروفر تعمیر مایکروفر در محل
مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکن ای مجرب ، متعهد ، کارآمد و آموزش دیده مفت است انواع ماکروفر ، مایکروفر ، مایکروویو ، سولاردوم : خانگی ، صنعتی و ... را در محل با ضمانت نامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید . ( تلفن نمایندگی ها در س. اعلاشویی-قالیشویی-شستشوی فرش- قالیشویی آنلاین قالیشویی و شستشوی فرش از لکه پنکک چگونه است؟ قالیشویی و شستشوی فرش از لکه پنکک چگونه است؟ چگونه لکه پنکک را تمیز کنیم؟ برای اپاسخ به این سوالها این مقاله را بخوانید تا خود قادر به شستشوی فرش از لکه پنکک باشید. قالیشویی و شستشوی فرش از لکه پنکک چگونه است؟ یکی از مشکلاتی که برای یکی از مشتریان عزیز پیش آمده این است که مقدار پنکک روی فرش ریخته شده و وقتی با دستمال روی فرش کشیده اند موجب چسیبندگی بیشتر وکثیف شدن قسمتهای دیگر فرش شده است. ادامه مطلب