تشخیص بیماری افسردگی با استفاده از الگوریتم نایوبایس - اخبار روز
دسته بندی
دام و طیور


فرمت فایل
doc


تعداد صفحات
10


حجم فایل
45 کیلو بایتپس از پرداخت، لینک فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و
توجه: این فایل میتواند هم به عنوان تحقیق و هم به عنوان مقاله مورد استفاده قرار گیرد
(قابل ویرایش و اما. بیماری ناشی از کاهش ناگهانی فشار decompression sickness بیماری ناشی از کاهش ناگهانی فشار عبارت است از یک وضعیت همراه با درد و گاهی تهدیدکننده زندگی که در آن حباب های کوچک گاز در خون تشکیل می شود و دلیل آن کاهش ناگهانی در فشار محیط است آموزش نکات مهم و کلیدی سئو

آموزش نکات کلیدی سئو
کاملترین اموزش سئونکات مهم و کلیدی سئو ( مقدمات و اساس سئو ) :
مراحل سئو چه هستند ؟
سئو دارای دو بخش کلی میباشد که این دو بخش را سئو onpage و سئو offpage می نامند.
سئو onpage = شامل تمام موارد و نکاتی میشود که ما باید درون وب سایت رئایت کنیم تا سایت ما بهینه شود.
سئو offpage = شامل تمام موارد و نکاتی میشود که ما باید در خارج از سایت رئایت کنیم تا سایت ما بهینه شود که میتوان به بک لینک گرفتن اشاره کرد.
الگوریتم های گوگل
الگوریتم پاندا
پاندا = این الگوریتم در زمینه محتوا عمل میکند وتمامی مطالب کپی را تشخیص میدهد همچنین این الگوریتم در زمینه کیفیت مطالب عمل میکند و به مطالب رتبه و امتیاز میدهد لازم به ذکر است که برای گرفتن امتیاز بیشتر از این الگوریتم باید در محتوا خود از تصویر , , صدا , متن های پر رنگ و ... استفاده کرد لازم به ذکر است این الگوریتم به بروزرسانی مطالب اهمیت ویژه ای میدهد لذا باید مطالب خود را پس از مدتی بروز کنید. پس نتیجه میگیریم که باید محتوا با کیفیت درست کنیم.
الگوریتم پنگوئن
پنگوئن = این الگوریتم در زمینه لینک های فعالیت میکند که به تعداد و کیفیت بک لینک های اهمیت میدهد این الگوریتم اشاره دارد که ید بک لینک مجاز نیست و همچنین به طور کل هر کار بیش از حدی باعث اسپم شدن میشود ( این بدین معنا است که تمام ترفند هایی که می اموزیم را باید رفته رفته در سایت پیاده سازی کنیم و... )
مرغ مگس خوار = این الگوریتم ضد اسپم نمیباشد بلکه مربوط به کاربران میباشد که میتوان گفت این الگوریتم تحلیل گر سرچ کاربران میباشد و باعث میشود انچه کاربر نیاز دارد در سرچ نمایش داده شود لذا ما باید اطلاعات با کیفیتی درست کنیم تا در گوگل نمایش داده شویم.
الگوریتم کبوتر
کبوتر = این الگوریتم بر اساس location کاربر عمل میکند که در دنیا امروزی بسار پر کاربرد است ( برای مثال میتوان گفت اگر ما سرچ کنیم رستوران در نمایش رستوران هایی در ما را نشان میدهد ) لازم به ذکر است برای موفقیت در این الگوریتم باید از امکانات محلی استفاده کنیم که این امکانات شامل : سرور داخلی همان کشور , هاست همان کشور , دامنه های داخلی و... است. لازم به ذکر است برای استفاده بهتر از این الگوریتم باید از کلمات با مفهوم محلی استفاده کنیم .
پن ی سایت
پن ی = اگر موارد دو الگوریتم های پاندا و پنگوئن را رئایت نکنیم و به طور کل کار های اسپمری انجام دهیم باعث حذف شدن ما از گوگل میشود که به ان پن ی میگویند برای مفهوم بهتر به یک مثال اشاره میکنم مثال : اگر ما برای یک کلمه خاص لینک ب یم و در این عمل زیاده روی کنیم باعث میشود ما در ان کلمه اسپم شویم البته گوگل از طریق پنل گوگل کنسول به ما اخطار میدهد که این عمل را اصلاح کنیم.
نکته 1 : برای چک و بررسی وضعیت رتبه گوگل سایت میتوانیم از سایت seomastering.com استفاده کنیم.
نکته 2 : برای اینکه ارزش یک دامنه و یا یک صفحه از سایتی را پیدا کنیم باید به سایت moz.com مراجعه کنیم .
اقدامات اولیه
افزونه سئو = یکی از اقداماتی اولیه که باید انجام دهیم نصب افزونه سئو بر روی سایت میباشد که این امر بسیار ضروری است و نقش مهمی دارد از افزونه های برتر در زمینه سئو میتوان به افزونه yoast seo و all in one seo pack اشاره کرد.
ثبت نقشه سایت = برای اینکه گوگل از وضعیت ما با خبر باشد و متوجه بروزرسانی سایت ما شود باید نقشه سایت بسازیم که این عمل توسط افزونه سئو انجام میگیرد که باعث میشود ربات های گوگل سایت ما را بررسی کنند.
نکته 3 : برای اینکه سایت خود را از نظر سئو بررسی کنیم و از نقاط قوت و ضعف ان با خبر شویم میتوانیم به سایت های زیر مراجعه کنید.
ahrefs.com
woorank.com
semrush.com
توجه : این فایل با بهترین کیفیت قابل پرینت میباشد.


برای کلیک کنید
محتوای طراحی سایت برای ب و کار آنلاین نقش بسیار مهمی دارد. استفاده و ایجاد صحیح این الگوریتم مست م به روز بودن و آگاهی از جدیدترین تکنیک ها می باشد. در این مقاله با 2 عدد از این نکات آشنا خواهیم شد.
2 نکته بسیار مهم در مورد سئو و محتوای طراحی سایت برای ب و کار


استراتژی صحیح:. اختصاصی از فایلکو پاو وینت تشخیص عنبیه با استفاده از خصایص wavelet با و پر سرعت . لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداداسلاید:33 مقدمه برای تشخیص هر فرد می توان از روش های زیر استفاده نمود. • چهره • اثر انگشت • دست خط • صدا برخی از اینها ممکن اس. تحقیق درباره ی بررسی تاثیر افسردگی در جوانان و مقایسه آنها در دختران و پسران
تحقیق درباره ی بررسی تاثیر افسردگی در جوانان و مقایسه آنها در دختران و پسران
تحقیق درباره ی بررسی تاثیر افسردگی در جوانان و مقایسه آنها در دختران و پسران فرمت فایل : word ( قابل ویرایش) تعداد صفحات : 19 صفحه پیشگفتار : * تحقیقی که در دست داریم در مورد بیماری افسردگی و عوامل ایجاد این بیماری و نحوه بروز آن و علائم و نشانه هایی که از خود بروز می دهد و راههای پیش گیری این بیماری و درمان آن به طور کلی این تحقیق علل و عوامل افسردگی را بررسی کرده و آن را در میان قشرهای مختلف جامعه مخصوصاً جوانان در گروهای ن و مردان می باشد. افسردگی از لحاظ تعریف پزشکی عبارت است از یک نوع آزردگی که فعالیتها و قابلیتها حیاتی- جس ...
دریافت فایل تحقیق درباره ی بررسی تاثیر افسردگی در جوانان و مقایسه آنها در دختران و پسران

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] از نظر روانشناسی بالینی، هر مقدار افسردگی می تواند به قدر کافی برای اختلال در عملکرد فرد، شدید باشد. این مسئله می تواند در هر سنی رخ دهد، اما در بیش از ۱۶ درصد ک ن را تحت تاثیر قرار داده است، و به نظر می رسد که این بیماری در ک ن و نوجوانان این کشور و دیگر ای ها در حال افزایش باشد. س. نرم افزار تشخیص چهره نرم-افزار-تشخیص-چهرهنرم افزار تشخیص چهره به زبان #c، تشخیص چهره با الگوریتم های خاص تشخیص چهره opencv فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پاو وینت پیاده‌سازی موازی الگوریتم زنبور عسل الگوریتم زنبور عسل، یک روش جمعیت‌بنیان ، یک الگوریتم کران‌ محاسباتی است که با الهام گرفتن از رفتار طبیعی زنبور عسل به جستجوی یک را ار شبه‌بهینه برای مسئله جستجو می‌پردازد دسته بندی کامپیوتر و it بازدید ها 258 فرمت فایل ppt . مطالعات نشان داده، افسردگی می تواند خطر مرگ در بیماری های قلبی و عروقی را افزایش دهد. روشهای تشخیص سریع بیماریهای روانی ابتلا به یک بیماری روانی بسته به نوع و شدت آن می تواند بر زندگی فرد و اطرافیان او تاثیر بگذارد و حتی سبب مرگ و تمایل به خودکشی شود پس لازم است این بیماری ها خیلی سریع تشخیص داده شوند . بیماری های روانی به گروه های مختلف دسته بندی می شود، البته ب. به نام خداوند جان و د

بیماری سلیاک یک بیماری خود ایمنی است که در تمام طول عمر واکنش به گلوتن موجود در غذا باعث ایجاد آسیب به روده ها شده و جذب مواد مغذی را مختل می کند. هر زمان که سیستم ایمنی روده حس کند که یک ماده ی خارجی در آن منطقه موجود است، پروتئین هایی به نام آنتی بادی تولید می کند تا آن ماده را از بین ببرد.
در یک بیماری خود ایمنی، دستگاه ایمنی سلول های بدن را به عنوان بیگانه تشخیص داده و شروع به مبارزه با بدن می کند و از آنجا که در بیماری سلیاک سلول های پرز مانند روده مورد تهاجم سیستم ایمنی قرار گرفته و ت یب می شود، فرد با سوء جذب مواد غذایی و کمبود ویتامین ها و مواد معدنی روبه رو می شود.
امروزه محققان می دانند علت این بیماری (گلوتن) موجود در گندم، چاودار، جو و محصولات تهیه شده از آن در این بیماری است.

گندم+گلوتن+سلیاک

علایم این بیماری به دو دسته تقسیم می شود آنهایی که مربوط به مشکلات در هضم و جذب غذا است و آنهایی که بیش تر به خاطر کمبودهای طولانی مدت ویتامین ها و مواد معدنی به وجود می آیند:

1) اسهال مزمن
2) مدفوع سبز رنگ و بد بو
3) ح نفخ و ناراحتی در دستگاه گوارش
4) انقباضات شکمی
5) کاهش وزن

همچنین بسیاری از علایم این بیماری مشابه علایم کمبود ویتامین ها و مواد معدنی است.
تشخیص بیماری سلیاک تا حدودی سخت است؛ چون علایم آن شبیه به تعداد زیادی از بیماری های دیگر است. اغلب اوقات این بیماری با سندرم روده ی تحریک پذیر و بیماری کرون اشتباه گرفته می شود.
تا کنون درمان خاصی برای بیماری سلیاک کشف نشده است. تنها روش درمان حذف غذاهای حاوی گلوتن برای تمام عمر، از رژیم غذایی فرد است.


اگر این بیماری به تازگی در فرد تشخیص داده شده است، باید با متخصص تغذیه م کند تا برنامه ریزی صحیح غذایی برای او انجام شود. در این برنامه دو مورد مد نظر قرار می گیرد، اول آن که چه غذاهایی بی خطر است و می تواند به راحتی مصرف شود. دوم این که چگونه می توان تعادل مواد مغذی را در رژیم بدون گلوتن حفظ کرد.

تعدادی از غذاهایی که این افراد می توانند به راحتی مصرف کنند:


میوه و سبزیجات
گوشت و غذاهای گوشتی که با آرد گندم تهیه نشده باشند
نشاسته کاساوا که برای فرنی و پودینگ به کار میرود
سیب زمینی
برنج (تمام انواع )
آرد ذرت، نشاسته ذرت و محصولات تهیه شده از ذرت
گندم سیاه
لوبیای و نخودهای خشک
انواع مغزها

میوه+برنج+سبزی+گوشت

افرادی که بیماری سلیاک دارند اصلا نباید از غذاهایی که غیر مجازند، حتی به میزان خیلی کم، استفاده کنند. مثلا آنها نباید نان بدون گلوتن را با چاقویی که نان گلوتن دار را بریده است، قطعه قطعه کنند و قبل این کار باید آن را بشویند؛ زیرا حتی مقادیر کم گلوتن می توانند باعث آسیب به روده شود.

بعضی از غذاهایی که بیماران مبتلا به سلیاک باید از آن اجتناب کنند:


1) آرد گندم در هر نوع و در هر غذا
2) جوانه گندم، نشاسته گندم، سبوس گندم، کراکرهای گندم
3) تمام غذاهایی که از گندم تهیه شده اند مثل ماکارونی، نان، کیک ها، شیرینی جات
4) جو، آرد جو و محصولات تهیه شده از جو
چاودار، آرد چاودار و محصولات تهبه شده از چاودار


همچنین مبتلایان به این بیماری باید آگاه باشند که در بعضی از غذاها گلوتن های پنهان وجود دا؛ به آن معنا که از گلوتن برای قوام دادن یا حات دادن استفاده شده است و باید از مصرف این مواد هم پرهیز شود:

1) نشاسته (همه انواع)
2) پروتئین هیدرولیز شده سبزیجات
3) پروتئین گیاهی هیدرولیز شده
4) پروتئین بافت دار سبزیجات
5) مواد باند شونده
6) مواد پر کننده
7) قوام دهنده ها
8) موادی که در داروها استفاده شده و ارزش دارویی ندارند( مثل پوشش دارو ها)
9) بعضی از انواع چیپس سیب زمینی، هات داگ، کوفته ها، سوپ، سس سویا و آب نبات ها ممکن است حاوی منابع پنهان گلوتن باشند.

متخصص تغذیه به خوبی می تواند بیمار را راهنمایی کند که چگونه برچسب های غذایی را مطالعه کرده و غذاهای مجاز و غیرمجاز را شناسایی کند.شرح حال روانپزشکی و وضعیت روانی

هدف مصاحبه تشخیصی جمع آوری اطلاعاتی است که به معاینه کننده کمک می کند تشخیص گذاری نماید تشخیص درمان را هدایت کرده و به پیش بینی سیر آتی اختلال بیمار کمک می کند تشخیص های روانپزشکی بر پدیده شناسی توصیفی مبتنی هستند نشانه ها ، علائم ، و سیر بالینیدسته بندی
فایل متنی علوم پزشکی


بازدید ها
5


فرمت فایل
doc


حجم فایل
20 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
38
 شرح حال روانپزشکی و وضعیت روانی گزارش تخلف برای شرح حال روانپزشکی و وضعیت روانیشرح حال روانپزشکی و وضعیت روانی


فروشنده فایل
کد کاربری 1158
تمام فایل ها

کاربر
هدف مصاحبه تشخیصی جمع آوری اطلاعاتی است که به معاینه کننده کمک می کند تشخیص گذاری نماید . تشخیص درمان را هدایت کرده و به پیش بینی سیر آتی اختلال بیمار کمک می کند .
تشخیص های روانپزشکی بر پدیده شناسی توصیفی مبتنی هستند : نشانه ها ، علائم ، و سیر بالینی .
معاینة روانپزشکی از دو جزء تشکیل یافته است : ( 1 ) شرح حال ، که سیر بیماری های فعلی و قبلی را شرح داده و اطلاعات شخصی و خانوادگی را به دست می دهد و معاینه وضعیت روانی ، که ارزی رسمی تفکر ، خلق و رفتار فعلی بیمار است . خلاصه زیر مدلی برای چگونگی سازماندهی معمول این اطلاعات است . همه عناوین باید مورد توجه قرار گیرند اما نیازی به رعایت سفت و سخت آنها نیست .
علائم و نشانه های بالینی و روانپزشکی :
روانپزشکان توانائی کشف شرایط روانی را به چند دلیل می آموزند : گذاشتن تشخیص دقیق ، انجام درمان مؤثر ، ارائه پیش آگهی قابل اعتماد ، تحلیل مسائل روانپزشکی حتی الامکان بطور کامل ، و برقراری ارتباط مفید با سایر متخصصین . برای رسیدن به این اه ، آن ها باید در زبان روانپزشکی تبحر پیدا کنند : باید شناخت و تعریف علائم و نشانه های رفتاری و هیجانی را بیاموزند و در مشاهده دقیق و توصیف واضح پدیده های روانی روانپزشکی مسلط گردند.
بسیار از علائم و نشانه های روانپزشکی ریشه در رفتار طبیعی دارند و می توان آن ها را به عنوان نقاط متفاوتی روی طیفی از بهنجاری تا بیمار گونگی تصور نمود .
تشخیص و طبقه بندی در روانپزشکی :
سیستم های طبقه بندی تشخیص های روانپزشکی چندین هدف دارند : (1) تفکیک یک تشخیص روانپزشکی از دیگری ، به طوری که پزشک مؤثرترین درمان را پیشنهاد کند ؛ (2) ارائه زبانی مشترک بین اهل فن بهداشت روانی ؛ (3) جستجوی علل اختلالات روانی که هنوز نامعلوم هستند . دو طبقه بندی بسیار مهم روانپزشکی عبارتند از : راهنمای تشخیص و آماری اختلالات روانی ( dsm) ، که در ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرند ، و طبقه بندی آماری بین المللی بیماری های و مسائل بهداشتی وابسته (icd) ، که در اروپا کاربرد دارد . هر سیستم از برخی جهات با هم فرق دارند ، اما کاملاً مشابه هستند . طبقه بندی مورد استفاده در این کتاب بر متن بازنگری شده چهارمین ویر است (dsm-iv-tr) dsm است که در سال 2000 توسط انجمن روانپزشکی به چاپ رسیده است .
دمانس و اختلالات روانی ناشی از اختلال طبی عمومی :
اختلالات شناختی با ت یب قابل ملاحظه در کارکردهائی نظیر حافظه ، قضاوت ، زبان و توجه مشخص است . این ت یب نشان دهنده تغییر از خط پایه است ، دلیریوم با اختلال در هشیاری و بروز علائم در یک دورة زمانی کوتاه مشخص است . دمانس با ت یب شناختی کلی ، از جمله نقص های حافظه ، علیرغم سطح بهنجار هشیاری و بیداری مشخص می باشد.
اختلالات نسیاتی با کاهش حافظه بدون ت یب شناختی دیگر مشخص هستند . اختلالات روانی ناشی از اختلال کلی طبی یک عده علائم روانی تعریف می شوند که مستقیماً از اختلال طبی یا نورولوژیک ناشی می شوند ( مثل افسردگی ناشی از تومر لوب پیشانی ). اختلالات شناختی نیز ممکن است از مسائلی نظیر ضربه ، اختلال سوء مصرف مواد ، سموم یا داروها ناشی شوند . این اختلالات می تواند توأم باشند ( مثل دلیریوم حاد که دمانس دی ا را پیچیده تر می سازد ) .
جنبه های عصبی – روانپزشکی hiv و aids
...


38 صفحه فایل word

شرح حال روانپزشکی و وضعیت روانی


افسردگی و پیامدهای روحی و روانی آنافسردگی-و-پیامدهای-روحی-و-روانی-آنتحقیق و مقاله کامل بررسی افسردگی و پیامدهای روحی و روانی آن، مقدمه: افسردگی یک بیماری روانی ست که باعث احساس غم و ناراحتی مداوم و از دست دادن علاقه می شود. اکثر افراد بعضی از مواقع احساس نارحتی، افسردگی و غم می نمایند، احساس افسرده و غمگین بودن واکنشی طبیعی بدن به مشکلات زندگی و از دست دادن چیزها .. فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] افسردگی و پیامدهای روحی و روانی آنافسردگی-و-پیامدهای-روحی-و-روانی-آنتحقیق و مقاله کامل بررسی افسردگی و پیامدهای روحی و روانی آن، مقدمه: افسردگی یک بیماری روانی ست که باعث احساس غم و ناراحتی مداوم و از دست دادن علاقه می شود. اکثر افراد بعضی از مواقع احساس نارحتی، افسردگی و غم می نمایند، احساس افسرده و غمگین بودن واکنشی طبیعی بدن به مشکلات زندگی و از دست دادن چیزها .. فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
بررسی الگوریتم های مختلف شناسایی پلاک خودروبررسی-الگوریتم-های-مختلف-شناسایی-پلاک-خودروپروژه ویژه مخصوص دانشجویان ارشد و ی گرایش های مختلف رشته کامپیوتر، چکیده: رشد بی رویه تعداد خودرو ها در شهر ها، منجر به بروز مشکلات زیادی برای تشخیص خودرو در زمینه های مختلف از جمله کنترل ترافیک، مدیریت پارکینگ، عوارضی بزرگراه ها و غیره شده است . غلبه بر این مشکلات نیازمند استفاده از منابع ... فایل همانطور که می دانید گوگل از الگریتم های زیادی برای بهبود تجربه کاربری خود استفاده می کند و الگوریتم پاندای گوگل در طراحی سایت ها امروزه یکی از مهم ترین الگریتم های گوگل به حساب می آید. الگوریتم پاندای گوگل در طراحی سایت یکی از اصلی ترین الگریتم های گوگل می باشد و ما در این مقال.
استراتژی کنترل توان راکتیو مزارع بادی با استفاده از الگوریتم های بهینه سازی (کد 256)
چکیده مقاله تا انجا که سطح نفوذ استفاده از منابع تولیدات پراکنده و بکارگیری انرژی های تجدید پذیر جهت تولید برق رشد می کند، اپراتورهای سیستم های قدرت م م به در نظر گرفتن تمامی تولیدکنندگان من جمله مزارع بادی به عنوان تولیدکنندگان استراتژیک در شبکه های توزیع می باشند و با ورود تولیدکنندگان تجدید پذیر در کنار سایر تولید کنندگان متعارف نحوه بهره برداری، طراحی شبکه های توزیع و پارامترهای پایداری شبکه دچار تغییرات محسوس می گردد. لذا بررسی و مطالعه کنترل توان راکتیو به عنوان پارامتری اثرگذار ب ...

دریافت فایل
کنترل توان راکتیو مزارع بادی"/> چکیده:مراحلی از نگرانی از تجربه بیماری سرطان و تأثیر بر عملکرد کلی و سازگاری وی، در ابتدا با بیمار همراه می شود. هدف: هدف از مطالعه حاضر، بررسی عوامل موثر جمعیت شناختی و بین فردی ارتباط بین دانستن تشخیص سرطان ومیزان تجربه افسردگی بود. شیوه ها: تحقیق حاضر بصورت، مطالعه مقطعی عرضی در بین سال های ۲۰۰۶- ۲۰۱۴ می باشد.انتخاب نمونه براساس شیوه سهمیه متناسب صورت گرفته است. تحقیق با چهار موسسه انکولوژی رومانیایی مرتبط می باشد. شامل نمونه های ملی از بیماران سرطانی، با در نظر گرفتن جنس و قومیت، و اجازه بررسی ثبات نتایج با ارزی دیگران. نتایج : نتایج نشان می دهد که دانستن تشخیص، سطح کمی از افسردگی را، در مقایسه با ندانستن نشان می دهد. نتایج در تمام ارزی های (۲۰۰۶-۲۰۱۴) مشابه می باشد. بعلاوه از بررسی عوامل جمعیت شناختی(سن- جنس- اقامت- و اموزش)، تنها سن دارای یک تاثیر مهم بر افسردگی است (افسردگی افزایش می یابد با سن)، درحالیکه اموزش تنها عاملی است که دارای یک تعدیل کننده بوده است. همچنین براساس تحلیل متغیر درون فردی- تنها، نگر شهای ناکارآمد، مقابله با احساسات و فقدان حمایت روانی خانواده(احساس تنهایی) مهمترین تاثیر را بر افسردگی دارد. (بطور مثال: سطح بالایی از نگرش های ناکارآمد- مقابله با احساسات و فقدان حمایت خانوادگی با سطح بالایی از افسردگی مرتبط هستند) در حالیکه هیچکدام دارای تأثیر تعدیل کننده بر رابطه بین آگاهی از تشخیص و افسردگی ندارند. بحث و نتیجه گیری: نتایج در ارتباط با ارتقاء رابطه پزشک و بیمار، مدیریت ناراحتی مرتبط با سرطان و بطور ضمنی بر مراحل بیماری مهم می باشند. متن کامل این مطلب را از اینجا دریافت نمایید. گردآوری و ترجمه: سمیه شریفی ریزی؛ مددکار اجتماعی و جامعه شناس
انتشار یافته در مجموعه تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان

چه افرادی نمیتوانند ک د برای کاشت موی صورت شوند ؟
کاشت ریش آقایان
کاشت موی صورت در ناحیه ی ابرو ، مژه ، ریش و سبیل انجام می شود ، هنگامی کاشت مو توصیه می گردد که با تشخیص پزشک متخصص مو علت ریزش مو در صورت را عامل ژنتیک یا همان ارثی عنوان نماید ، در این صورت جهت کاشت مو از با. کد متلب خوشه بندی اطلاعات با استفاده از الگوریتم pso به همراه مقاله راهنما

کد متلب خوشه بندی اطلاعات با استفاده از الگوریتم pso به همراه مقاله راهنما

مقاله مربوطه به زبان انگلیسی و در 6 صفحه است.

کد های متلب دارای توضیحات لازم به صورت کامنت هستند.

برای مشاهده وجی های برنامه کافیست کد را در نرم افزار matlab اجرا نمایید.
ید و فایل optic


پروژه خوشه بندی دیتاست cocoma با استفاده از الگوریتمoptic در وکا(weka)

پروژه خوشه بندی اطلاعات دانشجویان با استفاده از الگوریتمoptic در وکا(weka)

پروژه خوشه بندی دیتاست kddcup99 با استفاده از الگوریتمoptic در وکا(weka)

پروژه خوشه بندی داده های مصرف انرژی خانه هوشم.
مقایسه نوع نگرش به بیماران دچار افسردگی در طب رایج و طب هومیوپاتی:

❌ روش اول : استفاده از داروهای ض سردگی که با مصرف این داروها فرد ح بهتری پپدا می کند اما چون دارو مستقیما در درمان افسردگی نقش دارد و با سرکوب علائم بیماری سعی در بهبود بیمار دارند، با قطع آنها معمولا . در کل به مجموعه ای از دستور العمل ها و فرمول هایی که با زبان رسا و دقیق به همراه جزئیات لازم و به صورت مرحله به مرحله به گونه اجرا شده باشند که هدف خاصی را دنبال کنند و شروع و پایان آنها نیز مشخص باشد، الگوریتم گفته میشود.کلمه الگوریتم از نام ریاضیدان برجسته ایرانی, ابو جعفر محم. در پزشکی به بیماری هایی، بیماری مزمن گفته می شود که زیاد طول می کشند یا ذاتاً بلندمدت هستند مانند آسم یا دیابت. کلمه مزمن متضاد حاد است و کلمه حاد به معنای ناگهانی و غیر منتظره بودن است.اصطلاح مزمن اشاره به طولانی بودن دوره بیماری دارد و هیچ ربطی به درجه شدت و درمان پذیری بیماری ندارد.
نیمی از 35 میلیون نفری که در سال 2005 بر اثر بیماریهای مزمن جان خود را از دست دادند را ن تشکیل می دادند. این بیماریها جزو پر ج ترین و شایع ترین مسائل بهداشتی به شمار می روند اما در ضمن آنها را می توان با استفاده از تغذیه مناسب، ورزش منظم، و عدم استعمال تنباکو جزو قابل پیشگیری ترین امراض نیز دانست.
بیماری های مزمن
بیماری های مزمن و صعب العلاج مشتمل بر فهرستی از بیماری های واگیر دار و غیرواگیر، از مهم ترین علل مرگ و میر و ناتوانی در کشورهای پیشرفته و درحال توسعه از جمله ایران هستند. علاوه بر این در بسیاری از این کشورها این بیماری ها روند صعودی داشته و هزینه های بسیار سنگینی بر جامعه و نظام سلامت تحمیل می کنند.
مطالعات اخیر نشان دهنده تغییرات عمده در میزان مشکلات بهداشتی و بار جهانی این بیماری ها است. همچنین بسیاری از این بیماری ها قابل درمان نبوده و منجر به ناتوانی و نیازمند به درمان های علامتی و توان بخشی می شوند.
بنابراین کوشش در تغییر سیر طبیعی این بیماری ها نه تنها شامل غربالگری برای شناخت اولیه بیماری هاست، بلکه به پیشگیری نیز باید توجه خاص داشته باشیم. پر واضح است روش های نوین در تشخیص، کنترل و درمان و مداخلات جامعه نگر در زمینه غربالگری و بیماری در جهت کاهش بار این بیماری ها از جایگاه ویژه برخوردار است.
چند نمونه از انواع بیماری مزمن واگیر دار: ایدز، سل ، هپاتیت ها،….
چند نمونه از انواع بیماری مزمن غیر واگیر دار: بیماری های قلبی- عروقی، دیابت و اختلالات متابولیک، سرطان ها، اختلالات عصبی و عضلانی و …
به گزارش - «گزارش وضعیت جهانی» حاکیست که بیماری های به اصطلاح غیرمسری باعث بیش از 36 میلیون مورد مرگ در سال 2008 بود.
بیماری های مزمن غیرمسری ضربه ای دو گانه به توسعه وارد می کند. باعث میلیاردها دلار ضرر به درآمد ملی می شود، و هر سال میلیون ها نفر را به زیر خط فقر می راند.
سازمان بهداشت جهانی گفت که می توان با معرفی سیاست هایی مانند تشویق رژیم های سالمتر غذایی و قوانین قوی تر در زمینه مصرف سیگار، از مرگ بسیاری از این افراد پیشگیری کرد.
هر سال تقریبا شش میلیون نفر در اثر مصرف تنباکو می میرند. تا سال 2020، این به 7?5 میلیون نفر خواهد رسید، که 10 درصد کل تلفات جهان است. 3?2 میلیون نفر هر سال به خاطر ورزش ن ، 2?8 میلیون نفر در اثر چاقی مفرط و 2?5 میلیون نفر در اثر مصرف الکل می می رند. یک مطالعه موردی بر روی استفاده از الگوریتم های تکاملی برای بهینه سازی برنامه ریزی تولید نانوایی یک مطالعه موردی بر روی استفاده از الگوریتم های تکاملی برای بهینه سازی برنامه ریزی تولید نانوایی نام فارسی : یک مطالعه موردی بر روی استفاده از الگوریتم های تکاملی برای بهینه سازی ب.
مقاله-نگاهی-بر-داده-کاوی-و-کشف-قوانین-وابستگی
مقاله نگاهی بر داده کاوی و کشف قوانین وابستگی
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: word
تعداد صفحات: 23
حجم فایل: 274
قیمت: 5000 تومان
بخشی از متن:
مقاله نگاهی بر داده کاوی و کشف قوانین وابستگی
عنوان مقاله : نگاهی بر داده کاوی و کشف قوانین وابستگی
قالب بندی : word
تعداد صفحه : 23 صفحه
شرح مختصر : با افزایش سیستمهای کامپیوتر و گسترش تکنولوژی اطلاعات , بحث اصلی در علم کامپیوتر از چگونگی جمع آوری اطلاعات به نحوه استفاده از اطلاعات منتقل شده است . سیستمهای داده کاوی ,این امکان را به کاربر می دهند که بتواند انبوه داده های جمع آوری شده را تفسیر کنند و دانش نهفته در آن را است اج نمایند . داده کاوی به هر نوع کشف دانش و یا الگوی پنهان در پایگاه داده ها اطلاق می شود . امروزه داده کاوی به عنوان یکی از مهمترین مسائل هوش و پایگاه داده ، محققان بسیاری را به خود جذب کرده است . در این تحقیق ابتدا نگاه کلی بر داده کاوی ، استراتژیهای داده کاوی و… داریم ، سپس مسأله کشف قوانین وابستگی در پایگاه داده را به تفضیل بررسی کردیم و نگاهی به الگوریتمهای موجود برای آن داشتیم . سپس مسأله کشف قوانین وابستگی در پایگاه داده های پویا را مورد بحث قرار دادیم و الگوریتم های ارائه شده مربوطه را مطرح کردیم .

فهرست :
چکیده
مقدمه
کشف دانش در پایگاه داده
آیا داده کاوی برای حل مسائل ما مناسب است؟
جمع آوری داده ها
بکارگیری نتایج
استراتژیهای داده کاوی
پیش گویی perdiction
unsupervised clustering دسته بندی بدون کنترل
تکنیکهای داده کاوی تحت کنترل
شبکه عصبی
برگشت آماری
قوانین وابستگی
الگوریتم apriori
الگوریتم aprior tid
الگوریتم partition
الگوریتم های maxeclat,eclat
الگوریتم با ساختار trie
الگوریتم fp-grow
ساخت fp- tree
fp-tree شرطی
الگوریتم برداری
نگهداری قوانین وابستگی
الگوریتم کاهشی
 فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

داده کاوی و کشف قوانین وابستگی
داده کاوی"/> مقاله افسردگی  مقاله افسردگی مقاله افسردگی مشخصات این فایل عنوان: افسردگی فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: 34 این مقاله درمورد افسردگی می باشد. خلاصه آنچه در مقاله افسردگی می خوانید .عوارض احتمالی افسردگی یک بیماری جدی است که می تواند آثار وخیمی برفرد و خانواده به جا گذارد. افسردگی درمان نشده می تواند منجر به ما یچ نزولی ناتوانی، وابستگی و خودکشی شود. میزان خودکشی در مردان 4 برابر بیشتر از ن است، گرچه ن بیشتر اقدام به خودکشی می کنند. میزان خودکشی پس از 70 سالگی در مردان افزایش می یابد، و این میزان ...
دریافت فایل
مقاله روشهای مورد استفاده در کنترل خونریزی کبدی مقاله روشهای مورد استفاده در کنترل خونریزی، از روش­های مورد کبدی مقاله درباره
بایگانی ها پاو وینت در مورد 31888 (تحقیق دانش پاو وینت در مورد فضای نمونه فضای مقاله درباره روش¬های مورد استفاده در کنترل خونریزی کبدی;
بایگانی ها تحقیق در مورد تشابهات و تفاوتهای حقوق جزایی تحقیق در مورد تشابهات و مقاله درباره روش¬های مورد استفاده در کنترل خونریزی کبدی;
مقاله اسکلروتراپر در درمان خونریزی واریس مری در ک ن های کبدی اسکلروزان مورد استفاده اورژانس در کنترل خونریزی حاد از
تحقیق مقاله روش های پیشگیری از بارداری در صورت اتمام خونریزی و یا ادامه خونریزی ، در مورد تحقیق مقاله روش های مقاله درباره
دانستنی هایی درباره بیماری کبد چرب + روش های تشخیص و درمان دانستنی هایی درباره بیماری کبد چرب + روش های طبیعی مورد استفاده بافت کبدی در بعضی
علل، انواع، تشخیص، علائم و درمان بیماری های کبد در دوران در این مقاله، در مورد انواع مختلف تشخیص یک اختلال عملکرد کبدی در دوران روش های تشخیصی
سیروز کبدی: ۸ درمان طبیعی برای جلوگیری و کنترل این بیماری آن سیروز کبدی را کنترل هم مقاله اختصاصی در مورد استفاده از انواع روش های
مقاله کامل درباره راه های جلوگیری از بارداری رایگان مقاله کامل درباره مقاله در مورد روش های روش های موثر کنترل
مقاله ای مفصل در خصوص هپاتیت b دلایل و روش های مقاله ای جامع در مورد کبد و سیروز کبدی را کاهش می دهد. در طی

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تقریبا هیچ نوع از ویروس هایی که گربه ها به آن ها مبتلا می گردند، به جز ویروس هاری، قادر به بیمار انسان ها نمی باشند، بنابر این انسان ها از اغلب بیماری های عفونی ( ایدز گربه ای، لوسمی گربه ای، ه س گربه ای، پاروویروس و غیره ) که گربه در طول زندگی خودش به آن ها دچار می گردد، در امان خواهند بود. اما با این حال چند نوع بیماری گربه وجود دارند که در شرایط خاصی امکان ابتلا به آن ها وجود دارد . حتی ممکن است آن بیماری ها را شما به گربه خانگی خود انتقال دهید. در ادامه ی این مطلب با چگونگی این امر و این پنچ نوع بیماری آشنا خواهید شد.

بیماری گربه ادامه مطلب... تشخیص بیماری از روی چهره
پرشین طب – دانستنی های پزشکی به گزارش پرشین طب؛ می خواهیم در این نوشته در مورد روش های تشخیص بیماری از روی چهره را به شما بگوییم ، شما می توانید در برخی موارد بیماری ها رو از روی چهره تشخیص دهید ، در صورت تمایل به شما عزیزان همیشه همراه پیشنهاد می کنیم تا انتهای این نوشته همراه سایت باشید. روش های تشخیص بیماری از روی چهره پزشکان توصیه می کنند که در صورت مشاهده هر گونه تغییر در ظاهر صورت خود نگران باشید و با پزشک تان تماس بگیرید؛ بخصوص برای تشخیص ابتلا به ۸ وضعیت خطرناک پزشکی: بخوانید 1 اصول و کلیات خدمات بهداشتی (بهداشت محیط، بهداشت دهان و دندان، بهداشت سالمندان، بهداشت روان، ه شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین، نظام عرضه خدمات) 2 اصول تغذیه و بهداشت مواد غذایی 3 ایمن سازی (جدیدترین برنامه ایم نسازی کشوری) 4 آموزش بهداشت، ارتباطات و تکنولوژی 5 آمار زیستی و اصول . بررسی الگوریتم خوشه بندی تجمیعی بررسی-الگوریتم-خوشه-بندی-تجمیعیپروژه کامل به همراه چکیده، فهرست، شکل، ج و منابع، چکیده: از خوشه بندی در حوزه داده کاوی برای تحلیل، گروه بندی یا طبقه بندی داده ها درخوشه هایی که اعضای ان ها خواص کم ش ی انی دارند، استفاده می شود. خوشه بندی کاربردهای متعددی از تشخیص الگو، روان شناﺴﻰ، اقتصاد تا طبقه بندی ژنی، پردازش تصویر و ... فایل عوامل زیر خطر بازگشت افسردگی را افزایش می دهند: اگر نخستین افسردگی پیش از بیست سالگی رخ داده باشد و سابقه خانوادگی موجود باشد؛ اگرنخستین افسردگی شدید باشد و دیر به درمان اقدام شده باشد؛ا گر بیماری روانی دیگری نیز وجود داشته باشد؛ اگر فرد نسبت به استرس ها یا دیگر عوامل اجتماعی. اختصاصی از فایل هلپ تحقیقی در مورد الگوریتم ژنتیک با و پر سرعت . در این بخش تحقیقی پیرامون الگوریتم ژنتیک با عنوان الگوریتم های فرا اکتشافی جستجو؛ الگوریتم ژنتیک برای قرار داده شده است. این تحقیق در 108 صفحه و با فرمت pdf می باشد. در ذیل فهرست مطالب  آن آورده شده است. با تحقیقی د. اختصاصی از حامی فایل جزوه آموزشی الگوریتم های ژنتیک با و پر سرعت . این فایل حاوی جزوه آموزشی الگوریتم های ژنتیک می باشد که به صورت فرمت pdf در 81 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.       فهرست اه اصلی م. پوست تخم مرغ می تواند برای درمان بعضی از بیماری ها مورد استفاده قرار بگیرد. 90 درصد پوست تخم مرغ از کلسیم تشکیل شده است. خواص پوست تخم مرغ و درمان بیماری ها با پوست تخم مرغ تخم مرغ یکی از پرمصرف ترین مواد غذایی در تمام دنیا است که نه تنها موارد استفاده زیادی […] نوشته استفاده از. پاو وینت افسردگی بعد از زایمانپاو وینت افسردگی بعد از زایماندسته: روان شناسی
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1238 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 54پاو وینت افسردگی بعد از زایمان شامل 54 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاو وینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد قیمت فایل فقط 9,700 تومان  ید پاو وینت افسردگی بعد از زایمانپاو وینت افسردگی بعد از زایمان شامل 54 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاو وینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاو وینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاو وینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را نمایید .مقدمهافسردگی بعد از زایمان یکی از بیماری هایی است که بیشتر خانم های باردار بعد از به دنیا آوردن کودک شان به آن دچار می شوند. در این مطلب علل و راه های درمان این بیماری را بررسی می کنیم.افسردگی بعد از زایمان چیست ؟postpartum depression یا افسردگی بعد از زایمان یک بیماری قابل درمانی است کهحدود 13 درصد از مادران را بعد از تولد نوزاد تحت تاثیر قرار می دهد . این بیماری می تواند در هر جای دنیا از چند هفته تا 1 سال پس از زایمان در مادران پدید آید.اما معمول ترین ح آن حدود 3 ماه است . تشخیص این بیماری می تواند دشوار باشد چون حالات و علائم بیمار بسیار شبیه به baby blues وضعیت افسردگی موقتی که در 70 درصد تازه مادرها پدید می آید می باشدعلائم افسردگی بعد از زایمانح افسردگیاین که در اوایل کار کمی احساساتی باشید بسیار معمولی است . تغییر میزان هورمون ها ، کمبود خواب و تنظیم زندگی با یک نوزاد جدید در ابتدای کار می تواند دشوار به نظر آید اما به مرور زمان ح عادی به خود خواهد گرفت .اما اگر ناراحتی ، بد خلقی و نا امیدی بیشتر از چند هفته ادامه داشته باشد ، احتمال مبتلا شدن به افسردگی پس از زایمان در شما شدت گرفته است .بعضی از مادر ها نیز ادعا می کنند که هیچ لذت و شور و علاقه ای نسبت به فرزند جدید خود ندارند و دیگر از چیزهایی که قبلا لذت می بردند ، شاد نمی شوند .و ...فهرست مطالبمقدمه
افسردگی بعد از زایمان چیست ؟
علائم افسردگی بعد از زایمان
افسردگی یا baby blues؟
چه زمانی کمک بخواهید ؟
نارسایی تیروئید یا افسردگی ؟
عامل ایجاد این بیماری چیست ؟
روان پریشی بعد از زایمان چیست ؟
چگونه pdd یا افسردگی بعد از زایمان تشخیص داده می شود ؟
درمان افسردگی بعد از زایمان
پیچیدگی های افسردگی بعد از زایمان
نکاتی برای احساس بهتر داشتن
رژیم غذایی و ورزش می تواند به شما کمک کند
نکاتی برای اعضای خانواده
چشم انداز
پایانعنوان : افسردگی بعد از زایمانفرمت : پاو وینت حجم : 1.21 مگابایتتعداد صفحات : 54پیش نمایش تمام صفحات پاو وینتپاو وینت افسردگی بعد از زایمان قیمت فایل فقط 9,700 تومان  ید برچسب ها : پاو وینت افسردگی بعد از زایمان , پاو وینت افسردگی بعد از زایمان , پاو وینت افسردگی بعد از زایمان , افسردگی بعد از زایمان , افسردگی بعد از زایمان , تحقیق افسردگی بعد از زایمان , تحقیق افسردگی بعد از زایمان , پروژه افسردگی بعد از زایمان , پروژه افسردگی بعد از زایمان , روانشناسی , پاو وینت , روانشناسی , پاو وینت روانشناسی سنسور راسونیک
راسونیک سنسور یا ultrasonic sensor
همانطور که می دانیم خفاش ها از امواج مافوق صوت یا ultrasonic برای پرواز و تشخیص مسیر حرکت استفاده میکنند.یعنی با تشخیص زمان برگشت امواج در ری از ثانیه موانع را تشخیص داده و مسیر خود را تغییر میدهند.خفاش ها نا بینا هستند.در عوض گوش های بسیار حساسی دارند که قادر است امواج مافوق صوت را با دقت بسیار بالایی تشخیص دهد.دانشمندان از این قابلیت بسیار عالی خفاش ها سنسورهای راسونیک را اختراع و به کار گرفته اند تا از آن جهت کنترل سطح مخازن و همچنین تشخیص اجسام و فاصله سنجی و ضخامت سنجی استفاده کنند.
خفاش ها و دلفین ها از امواج راسونیک جهت شکار و تشخیص ط استفاده میکنند.


در زیر دریایی ها نیز از امواج راسونیک جهت تشخیص موانع استفاده شده است.
در صنعت پزشکی از امواج راسونیک جهت سونوگرافی و تشخیص سلامت نوزاد درون بدن مادر در دوران بارداری استفاده شده است.

سنسور راسونیک:
سنسور راسونیک یا امواج مافوق صوت سنسوری است که از پالس های امواج مافوق صوت که گوش انسان قادر به شنیدن آن نیست استفاده کرده و با فرستادن امواج به سطح مواد و دریافت آن زمان رفت و برگشت را محاسبه و فاصله خود تا مواد و در نتیجه ارتفاع مواد از کف را محاسبه و در وجی بوسیله تغییرات جریان میتوان اجسام را تشخیص داد و سطح مواد را اندازه گیری نمود.از سنسورهای راسونیک میتوان جهت کاربردهای ذیل استفاده نمود:
1- تشخیص محصول در خطوط بسته بندی
2- تشخیص مارک در بسته بندی با mark detection
3- تشخیص فاصله یا distance measuring
4- ضخامت سنج یا thickness measuring
5- کنترل لوپ در صنایع فولاد و آلومینیوم و نورد ورق
6- ضخامت سنج در صنایع نفت و پتروشیمی (ضخامت سنج رنگ و لعاب)
7- کنترل رول در صنایع پلاستیک - کاغذ - فولاد - کارتن - کیسه بافی و ...
8- کنترل سطح مخازن یا level measuring
9- تشخیص مانع در زیردریایی ها
10- سونوگرافی در پزشکی
11- دبی سنجی یا اندازه گیری میزان جریان سیال یا flow metering
12- یاله برداری در صلاسازی و صنایع الکترونیک یا راسونیک
13- تست ترک و جوش
14- تشخیص خودرو در پارکینگ های هوشمند
15- تشخیص اجسام شفاف مانند شیشه ،پلاستیک و ....
16- آزمونهای غیر م ب
و کاربردهای دیگر.
از این به بعد، با موبایل هم بیماری مالاریا تشخیص داده می شود فرهنگ و زندگی از این به بعد، با موبایل هم بیماری مالاریا تشخیص داده می شود چاپ درباره این مطلب نظر دهید (۴) برای دیگران بفرستید تلفن همراه با نور از خون ع می گیرد و از روی شکل گلبولهای قرمز مالاریا تشخیص داده می شود. ۱۳.