تحلیلی کوچک بر سخنان رییس جمهور در 22 بهمن - اخبار روز

دیدنی های امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ورود ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه به فرودگاه بین المللی پکن ادای احترام ترامپ به سرباز تشریفات پس از بازگشت از سفر - واشنگتن بازار میوه و تره بار شهر کلکته هند کشف مومیایی جدید از یک مقبره در 234 کیلومتری شهر قاهره مصر ادای احترام رییس جمهور . رییس جمهور در پیامی توهین آمیز با طرح ادعاهایی علیه رییس جمهور مدعی شد که ایران و روسیه مسئول حمایت از بشار اسد هستند.به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ رییس جمهور در ادامه فرافکنی های خود پیامی در صفحه توئیترش منتشر و در آن بشار اسد رییس جمهور را به شکلی بسیار توهین آمیز خطاب قرار . دیروز در جریان عده ای شعارهایی بر علیه رئیس جمهور دادند دو نکته را باید بگویم:


اول: اینکه این کار آنها قطعا مخالف نظر ی بوده چون ایشان بارها تاکید داشته اند که این کارها نباید صورت بگیرد مثلاً در صحبتی فرمودند که «این که من از بعضى مسئولان و سران کشور گله گزارى ، موجب نشو. نتیجه تصویری برای
نتیجه تصویری برای
بیانیه ایران در پاسخ به سخنان ترامپ

♦? در اجرای تعهدات خود طبق از ابتدا کوتاهی و تعلل داشته و در موارد متعدد، به ویژه در ت کنونی، از روح و متن تخطی کرده است.

♦? پاسداران انقلاب ی قهرمان ملی ایران است و هرگونه خطای راهبردی و یا اقدام ت یا کنگره علیه آن موجب خشم و نفرت ملت ایران شده و با واکنشی متقابل، منسجم و پشیمان کننده مواجه خواهد شد که مسئولیت پیامدهای این اقدام خطرناک تنها بر عهده رییس جمهور خواهد بود. دونالد ترامپ رییس جمهور جدید دیروز پس از مراسم تحلیف و حضور در کاخ سفید در واشنگتن نخستین فرمان های اجرایی خود را در مقام رییس جمهور به امضاء رساند. در جلسه هیئت ت امروز تصویری از مشاوران و معاونان رییس جمهور در حال آبگوشت خوردن منتشر شد.
برای دیدن تصاویر کلیک کنید باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: شورای عالی اشتغال به ریاست رییس جمهور آ ین وضعیت بازار کار را مورد بررسی قرار داد و در آن وم استفاده از همه ظرفیت ها برای تسریع در روند اشتغال آفرینی مورد تاکید قرار گرفت.


سخنرانی هفته گذشته رئیس جمهور که در آن از ضرورت نقد در جامعه سخن گفته با خشم و عصبانیت زیادی در برخی مجامع مذهبی روبرو شده است.

تندترین انتقاد از سوی آیت الله شب زنده دار عضو فقهای شورای نگهبان صورت گرفته که رئیس جمهور را به بیسوادی متهم کرده و به او هشدار داده که در ص. رئیس جمهور چین در این دیدار گفته است که پکن در حال افزایش روابط نزدیک با کشورهای منطقه است. به عنوان مثال، چین تلاش هایی را برای پایان دادن به جنگ انجام داده است.
رییس دفتر رییس جمهور از پایانه مرزی چزابه بازدید کرد/ حضور صمیمی در جمع زائرین حسین(ع) و موکب داران - محمود واعظی که از سوی رییس جمهور به استان خوزستان سفر کرده است، روز و در آستانه اربعین حسینی ضمن بازدید از بخش های پایانه مرزی چزابه با توضیحات استاندار و مسوولان ستاد اربعین. راز یک حمایت چرا انقلاب از مواضع اخیر رئیس جمهور در حوزه ی سیاست خارجی صریحاً حمایت د؟ از جمله نکات خبرساز در دیدار اخیر هیئت ت با انقلاب ی، حمایت صریح حضرت آیت الله از مواضع مقتدرانه ی رئیس جمهور در سفر به اروپا بود. این موضع در دیدار سفیران، کارداران و مسئولان وزارت امور خارج. دهه فجر انقلاب ی به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ گفته می شود که طی آن سید روح الله بعد از تبعید پانزده ساله در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ به ایران وارد و در نهایت با اعلام بی طرفی شاهنشاهی، سلطنت پهلوی در بیست و دوم بهمن ماه منقرض شد و انقلاب ی ایران به پیروزی رسید . فهرست : ۱۲ بهمن روز ور.
%title% رییس جمهور قانون معاهده استرداد مجرمین بین ایران و کره را برای اجرا ابلاغ کرد حجت ال والمسلمین رییس جمهور در نامه ای به وزارت دادگستری یک قانون مصوب مجلس شورای ی را برای اجرا ابلاغ کرد. رییس جمهور در این نامه قانون «معاهده استرداد مجرمین بین ایران و جمهوری کره»، مصوب مجلس شورای ی را در راستای اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی، برای اجرا به وزارت دادگستری ابلاغ کرده است.
رییس جمهور در دیدار نخست عراق.4آبان 96. a post shared by پایگاه اطلاع رسانی ت (@pad_dolat) on oct 26, 2017 at 6:29am pdt امدنم به ایر جالب بود. 24 ساعت موندیم رو هوا. خوب بود. دنیای کوچک. از مرجان مریم و شنیدم. مروز یو ت بودم. سمینار دادم در مورد نوشتن. ایر .. حال خودش رو داره. رفتم بعدش خونه حم. بعد امدم ولیعصر زر رو دیدم. و بعد حسن. روحان ی شد رییس جمهور. مهم این هست که چه کنیم بعد 4 سال .. سخنان ابو علی سینا (5) 5 .موسیقی ،صدای خداست ابو علی سینا ادامه مطلب معاون اول رییس جمهور با اشاره به اقدام ت مبنی بر جلوگیری از ورود اتباع برخی کشورها به آن کشور از جمله ایران ، گفت: این اقدام کاری غیر قانونی، غیر انسانی و برخلاف بود که حتماً در مجامع بین المللی در برابر این اقدام موضع گیری خواهیم کرد. یکی از مقامات تی ایران با پرزیدنت ترامپ - رییس جمهور - گفتگوی تلفنی کرد. ادامه مطلب سخنان مولانا (2) 1 ای برادر تو همان شه ای ما بقی خود استخوان و ریشه ای مولانا ادامه مطلب سخنان دکارت (4) 1 رقابت تا زمانی پسندیده است که کار را به حسادت نکشاند. دکارت ادامه مطلب سخنان کنفسیوس (4) 1 موفقیت به همان اندازه ش ت خطرناک است. کنفسیوس ادامه مطلب توضیحات : دهه فجر انقلاب ی به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ گفته می شود که طی آن سید روح الله بعد از تبعید پانزده ساله در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ به ایران وارد و در نهایت با اعلام بی طرفی شاهنشاهی، سلطنت پهلوی در بیست و دوم بهمن ماه منقرض شد و انقلاب ی ایران به پیروزی رسید . فهرست : ۱۲ به. اگر سخنانشان مشکل اعتقادی نداشت مورد بررسی قرار نمیدادم. انشاالله تحلیل مطالب به اشتراک گذاشته میشود.
رییس جمهور در دیدار «ایگور دودون» رییس جمهور مولداوی با بیان اینکه ایران از اولین ‏کشورهایی بود که استقلال مولداوی را به رسمیت شناخت و روابط دوستانه را با این کشور برقرار کرد، گفت: ‏باید از تمامی فرصت ها و ظرفیت ها برای توسعه همه جانبه مناسبات تهران – کیشینئو استفاده کنیم.‏. سخنان بتهوون (2) 1 بهترین لحظات زندگی من لحظاتی بود که در خواب گذراندم. بتهوون ادامه مطلب سخنان سقراط (5) 1 مردی نیک بخت است که از هر کار نادرستی که از او سر بزند، تجربه ای تازه به دست آورد. سقراط ادامه مطلب ۸صبح، کابل: جنرال عبدالرشید دوستم، معاون اول رییس جمهور در تازه ترین سخنرانی اش، ان حکومت وحدت ملی را به قوم گرایی متهم کرده است. آقای دوستم که ی جنگ علیه در فاریاب را بر عهده داشته در یک گردهمایی در شهر شبرغان از قوم گرایی ان حکومت وحدت ملی سخت انتقاد کرده است. آقای دوستم گفته ا. تنها دو روز پس از ماجرای استقبال توهین آمیز از باراک اوباما رییس جمهوری در فرودگاه شهر هانگژو چین، رییس جمهور جنجالی فیلیپین ، همتای یی خود را با لفظ " حرامزاده " خطاب کرد و گفت اگر در دیدار دو جانبه مساله مبارزه با قاچاقچیان در فیلیپین را به میان بکشد او را باران می کند. به گزار. مسابقه دوی بین المللی پارس صبح امروز از مجموعه یوم تا میدان و بعل در مواد ۱۰ ، ۲۱ و ۴۲ کیلومتر با حضور ۶۰۰ ورزشکار از ۴۰ کشور در تهران برگزار شد . نهاوندیان، رییس دفتر رئیس جمهور و سلطانی فر، ورزش و جوانان در محل آغاز مسابقه حاضر شدند، و رییس دفتر رئیس جمهور مسافتی را با ورزشکارن. رییس جمهور و اعضای ت با آرمان های راحل و شهیدان تجدید میثاق د
رییس جمهور و اعضای ت دوازدهم، صبح یکشنبه با حضور در مرقد بنیانگذار کبیر ایران، با آرمان های (ره) و شهیدان انقلاب ی تجدید پیمان د. به گزارش ایلنا، حجت ال و اعضای هیات ت در این مراسم با نثار تاج گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به معمار کبیر انقلاب ی ایران، بار دیگر با آرمانهای (ره) تجدید بیعت د. رییس جمهور و اعضای ت همچنین در این مراسم با قرائت فاتحه یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را نیز گرامی داشتند. در این مراسم حجت ال والمسلمین سید حسن یادگار راحل و تولیت آستان مطهر (ره)، رییس جمهور و اعضای هیات ت را همراهی می کرد. روابط عمومی شخصی

آقای رییس جمهور برسام را فراموش نکنیم معاون اول رییس جمهور از ایستگاه راه آهن تهران و روند خدمات رسانی به مسافران بصورت سر زده بازدید کرد. سخنان وین دایر (4) 1 اگر انتظار داشته باشی که ناراحت شوی ، به ندرت خود را دلسرد خواهی کرد . وین دایر ادامه مطلب
%title% در دیدار رییس جمهور عراق: آماده گسترش و تقویت روابط با عراق در همه عرصه ها هستیم/ ایران حامی وحدت ملی و یکپارچگی عراق است/ تسهیل هر چه بیشتر روادید به توسعه روابط اقتصادی شتاب می دهد رییس جمهور، عراق را کشور دوست و برادر ایران با روابطی دیرینه و تاریخی خواند و تاکید کرد که ایران آماده گسترش و تقویت روابط با عراق در همه عرصه ها است. ادامه مطلب مسئولین سمنان با حضور در 22 بهمن و همگام و همصدا با مردم لبیک گویان به ندای و مقتدای خویش و با مشت های گره کرده خود با فریاد شعار مرگ بر و هیهات من الذله بار دیگر با آرمان های انقلاب و تجدید عهد و پیمان بستند که تا پای جان ایستاده اند و اجازه نخواهند داد یاوه گویانی همچون ترامپ رئی. کمک مالی رئیس جمهور به ستاد دی مک مالی رئیس جمهور به ستاد دیه , رییس جمهور با اختصاص مبلغ 270 میلیون تومان در جشن ‏گلریزان زندانیان جرایمغیرعمد و غیرکلاهبرداری ستاد دیه کشور شرکت کرد.‏سی امین جشن گلریزان زندانیان جرایم غیرعمد و غیرکلاهبرداری ستاد دیه کشور عصر در ‏تهران برگزا. رایگان مقاله پرسش مهر 98 جهت فایل اینجا کلیک کنید
مقاله پرسش مهر 98 مقاله پرسش مهر 97-98 رئیس جمهور بسیار کامل و آماده می باشد و محتواتش فهرست مصالب را در زیر قابل مشاهده می باشد. آدرس را کپی و در مرورگر وارد کنید پرسش مهر 98-98 رئیس جمهور تحمل افکار دیگران و احترام به . به گزارش خبرفوی به نقل از ایلنا ، عبدالله ناصری درباره دیدار امشب رییس جمهور با ی و م درباره چینش ک نه گفت: تاکنون خبر موثقی مبنی بر این که دیدار امشب آقای با ی برای بستن ک نه باشد، به دست نرسیده است. او خاطرنشان کرد: رییس جمهور هر دوشنبه با ی دیدار دارند و امشب نیز بعداز دو هفته ک.مذاکره در مورد سیاست های منطقه ای و برنامه موشکی پیش شرط های سفر رییس جمهور فرانسه به تهران نان جنوب شرقی فرانسه خواستار ج از جمهوری فرانسه شدند اهالی زادگاه ناپلئون خواهان ج از فرانسه شدند رژه 2200 موتورسوار در اعتراض به تصمیم ت فرانسه برای کاهش سرعت در بزرگراهها گفت وگوی تلفنی رؤسای جمهور ترکیه و فرانسه درباره عملیات عفرین «بن رو» در آستانه واگذاری به رنو فارس گزارش می دهد توقف تولید تندر90 و ساندرو؛ بازی جدید فرانسوی ها/ جهت گیری رنو به سمت واردات و مونتاژکاری رییس جمهور قزاقستان جناب آقای نورسلطان نظربایف در تاریخ 6 ماه جاری راهی ژاپن شد. سفر او تا تاریخ 9 ماه نوامبر بطول خواهد انجامید. او در نظر دارد تا با امپراطور ژاپن جناب آقای آکیخیتو و همچنین نخست این کشور جناب آقای سینزو ابه ملاقات و دیدار نماید. در فرودگاه ژاپن از رییس جمهور قز.