تحقیق عوامل مؤثر بر ادگر - اخبار روز


بررسی عوامل موثر بر ارزش ویژه برند مقصد گردشگری شهرستان سوادکوه

برای توضیحات بیشتر و کلیک کنید

بررسی عوامل موثر بر ارزش ویژه برند مقصد گردشگری شهرستان سوادکوه
بررسی عوامل موثر بر ارزش ویژه برند مقصد گردشگری شهرستان سوادکوه دسته: مدیریت
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 482 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 20
هدف از این مقاله بررسی عوامل موثر بر ارزش ویژه برند مقصد گردشگری شهرستان سوادکوه می باشد
قیمت فایل فقط 9,000 تومان
 ید
مقاله رشته مدیریت
بررسی عوامل موثر بر ارزش ویژه برند مقصد گردشگری
(مورد مطالعه: شهرستان سوادکوه)
چکیده
شهرستان سوادکوه به دلیل ویژگی های جغرافیایی، تاریخی و فرهنگی بستر مناسبی برای انواع شاخه های توریسم را در خود جای داده است اما تا کنون در این زمینه موفق نبوده است. داشتن برند موفق گردشگری می تواند در افزایش مزیت رقابتی مقصد، جذب گردشگر و در نتیجه افزایش درآمدهای ناشی از صنعت گردشگری، رونق اقتصادی و جلوگیری از مهاجرت نین بسیار تاثیرگذار باشد که ایـن امـر نیـز از طریـق اسـتراتژی ارزش ویژه برند امکان پذیر است.
با بررسی ارزش ویژه برند می توان ماهیت مقصد را شناسایی کرد و چارچوبی کلی در اختیار مدیران و متخصصان بازاری آن مقصد قرار داد که بتوانند اثر بخشی برند آن مقصد را مورد سنجش قراردهند. از این رو، تحقیق حاضر در پی شناسایی عوامل اصلی تاثیر گذار بر ارزش ویژه برند از دیدگاه گردشگران و تعیین میزان اهمیت هر یک از این عوامل در ارزی گردشگران از ارزش ویژه برند مقصد گردشگری است. جامعه آماری تحقیق شامل کل گردشگران داخلی است که از داد تا تیر ماه 1395 به مناطق گردشگری شهرستان سوادکوه سفر کرده اند. از بین گردشگران 400 نفر با استفاده از روش نمونه گیری خوشه ای تصادفی با کمک ج اعداد تصادفی انتخاب شده اند.
ابزار گردآوری اطلاعات پرسشنامه است و داده های به دست آمده از طریق معادلات ساختاری و روش حداقل مربعات جزئی به کمک نرم افزار ها spss23 وsmart pls مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. یافته حاصل از پژوهش نشان می دهد آگاهی از برند، تصویر برند وکیفیت اداراک شده اثر مثبت و معناداری بر ارزش ویژه برند و تصویر برند، ارزش ادرک شده و ارزش ویژه برند اثر مثبت و معناداری بر وفاداری به برند داشته است. آگاهی از برند بیشترین تاثیر را بر ارزش ویژه برند و ارزش ویژه برند بیشترین تاثیر را بر وفاداری به برند داشته است. اما کیفیت ادراک شده اثر معنادار مستقیمی بر وفاداری به برند نداشته است.
کلیدواژه ها
ارزش ویژه
برند مقصد
وفاداری به برند
سوادکوه
قیمت فایل فقط 9,000 تومان
 ید
برچسب ها : بررسی عوامل موثر بر ارزش ویژه برند مقصد گردشگری شهرستان سوادکوه , ارزش ویژه برند , عوامل مؤثر بر ارزش ویژه برند , ارزش ویژه برند مقصد گردشگری , عوامل مؤثر بر ارزش ویژه برند مقصد گردشگری , رویکردهای سنجش ارزش ویژه برند مقصد گردشگری , شاخصهای ارزش ویژه برند مقصد گردشگری , مقاله ارزش ویژه برند مقصد گردشگری
چکیده با توجه به نقش مصرف ماهی در تأمین سلامت غذایی جامعه و ضرورت افزایش سرانۀ مصرف، عوامل مؤثر بر رفتار مصرف کنندگان ماهی در شهر ساری اولویت بندی شد. به همین منظور تحقیقی میدانی با استفاده از پرسشنامۀ، روی 266 خانوار مصرف کننده ماهی صورت گرفت. ضمن تحلیل آمارهای توصیفی از طریق نرم افزار spss19، تحلیل استنباطی آماره های ناپارامتریک نیز انجام شد. عواملی با نمرۀ میانگین بیش از 3، به عنوان اصلی ترین عوامل شناسایی شدند و از طریق آزمون ف ن با احتمال (001/0>) رتبه بندی عوامل مؤثر انجام و اولویت ها مشخص شدند. کیفیت و تازگی، بهداشت محل فروش، خواص و ارزش غذایی، اطمینان از فروشنده، قیمت، نوع گونه ماهی، مزه، دسترسی، اندازه، تیغ و راحتی مصرف به ترتیب مهم ترین عوامل مؤثر در رفتار مصرف کنندگان ساروی هستند. اکثریت مصرف کنندگان (93/6 درصد) تمایلی به مصرف ماهیان بسته بندی (غیر کنسروی) نداشتند و در مقابل رغبت زیادی به مصرف ماهیان تازه نشان دادند. برنامه ریزی برای افزایش آگاهی مردم دربارة بالا بردن قدرت تشخیص آنها در شناسایی ماهی تازه، نظارت دقیق بر عرضه کنندگان ماهی، کاهش هزینه های تولید ماهیان پرورشی به منظور کاهش قیمت عرضه، راه اندازی بازارهای ده فروشی استاندارد برای دسترسی آسان و افزایش آگاهی مردم دربارة ارزش غذایی ماهی، را ارهای برنامه ریزان و فعالان عرصۀ صنعت شیلات و سلامت اجتماعی برای افزایش مصرف ماهی خواهد بود.
برای دسترسی به مقاله کامل به لینک ذیل مراجعه نمایید
http://jfst.modares.ac.ir/article_16436 آیا تاکنون موضوع جغرافیایی ای در اطراف شما بوده است که حس کنجکاوی شما را جلب کرده باشد؟ بله سؤال پژوهش : چرا آب و هوای شهرستان م بید سرد وخشک است؟ فرضیه های پژوهش : 1-به نظر میرسد وجود کوه های اطراف آن در آب وهوای این شهرستان مؤثر واقع بوده است. 2- به نظر میرسد ارتفاع آن از سطح زمین . اثرات و عوامل مؤثر طلاق در خانواده های شهرستان نیشابوراثرات-و-عوامل-مؤثر-طلاق-در-خانواده-های-شهرستان-نیشابوروقتی که جغد طلاق بر آستانه ی خانه ای نشست و غبار غربت و تنهایی فضای غمگین آشیانه ای را در خود گرفت، جوجه های بی پناه و سرگردان در جستجوی پدر و مادر خویش پ ر می زنند. گاه در دامن مادر می آویزند تا لانه را رها نکند و گاه پدر را صدا می زنند تا برای همیشه ترکشان نگوید، زیرا آنان هنوز در آستانه ی پروازن فایل
#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد خانواده و پیشگیری از آسیب های اجتماعی 4ص لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و .

رایگان مقاله نقش علل اتفاقی در ارتکاب جرم -بانک مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی - رایگان مقاله حقوق- فهرست : فصل اول مقدمه ضرورت و اهمیت. علل و عوامل ارتکاب جرم منازعه و راه های پیشگیری از آن - تحقیقات حقوقی آزاد از جمله علل و عوامل ارتکاب جرم منازعه از حیث علل و عوامل فردی که در این تحقیق مورد بررسی قرار گرفته، تأثیر ت و سن است و از حیث اجتماعی مهاجرت، فقر، بیکاری ... در تحقیقی میدانی که به صورت موردی در دو روستا، از بخش خواجه توابع شهرستان هریس، در آذربایجان شرقی صورت گرفته، نقش مهاجرت در ارتکاب جرم قابل تحلیل است. اقلیم و تأثیر آن بر ارتکاب جرم - اداره کل زندان های استان اصفهان jul 10, 2016 - اخیراً تفاوت های موجود و بارز آب و هوایی و میزان تأثیر آن در مناطق مختلف جغرافیای با انجام تحقیقات منسجم و علمی به اثبات رسیده که بر میزان ح خطرناک سوق دهنده به ... از دیدجرم شناسی، شهرنشینی منجر به ایجاد فرصت های بیشتری برای ارتکاب جرمگردیده و فقدان یا ضعف کنترل های غیر رسمی اجتماعی، زمینه را برای ... مقالات :: عوامل اجتماعی موثر بر جرم - اداره کل زندانهای استان ایلام بین شمندان در زمینه تعداد یا میزان نقش این عوامل، اجماع و اتفاق نظر وجود ندارد; هر یک از این ها با توجه به نوع گرایش و تخصص خود به این مسأله نظر افکنده و دسته خاصی از این عوامل را تنها مؤثر در ارتکاب اعمال مجرمانه دانسته یا بیش ترین اهمیت را برای آن قایل شده اند. آنچه این مقال درصدد بررسی آن می باشد بررسی عوامل اجتماعی جرم است ... عـوامل اجتماعى جرم معرفت jul 14, 2010 - بین شمندان در زمینه تعداد یا میزان نقش این عوامل، اجماع و اتفاق نظر وجود ندارد; هر یک از این ها با توجه به نوع گرایش و تخصص خود به این مسأله نظر افکنده و دسته خاصى از این عوامل را تنها مؤثر در ارتکاب اعمال مجرمانه دانسته یا بیش ترین اهمیت را براى آن قایل شده اند. آنچه این مقال درصدد بررسى آن مى باشد بررسى عوامل ... [pdf]ﻋﻠﻞ ﻭ ﻋﻮﺍﻣﻞ ﺭﻭﺍﻧﻰ ﺟﺮﻡ ﺍﺯ ﻣﻨﻈﺮ ﻗﺮﺁﻥ ﻛﺮﻳﻢ jun 23, 2013 - ﺑﻴﻦ ﺍﻧﺪﻳﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﺩﺭ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻳﺎ ﻣﻴﺰﺍﻥ ﻧﻘﺶ ﺍﻳﻦ ﻋﻮﺍﻣﻞ، ﺍﺟﻤﺎﻉ ﻭ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻧﻈﺮ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﺩ. ﻭ ﻫﺮ ﻳﻚ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﻫﺎ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻧﻮﻉ ﺮﺍﻳﺶ ﻭ ﺗﺨﺼﺺ ﺧﻮﺩ ... ﻣﺮ ﺑﺮﺧﻰ ﺗﺤﻘﻴﻘﺎﺗﻰ ﻛﻪ ﺩﺭ ﻻﺑﻼﻯ ﺑﺤﺚ، ﺑﺨﺸــﻰ ﺍﺯ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺍﺧﺘﺼﺎﺹ ﺩﺍﺩﻩ. ﺍﺳــﺖ، ﻛﻪ ﺎﻳﺎﻥ ﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﻯ ﺁﺗﻰ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺩﺳﺘﻪ ﺍﻧﺪ .... ﻳﻜــﻰ ﺍﺯ ﺧﺼﻠﺖ ﻫﺎﻯ ﺭﻭﺍﻧﻰ ﻛﻪ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﻗﺮﺁﻥ ﻣﻮﺟﺐ ﺍﺭﺗﻜﺎﺏ ﺟﺮﻡ ﻣﻰ ﺷــﻮﺩ ﻭ ﺍﻧﺴــﺎﻥ ﺭﺍ. ﻭﺍ ﻣﻰ ﺩﺍﺭﺩ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﺍﻣﺮ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﺮﺩﺍﺯﺩ ...

تحقیق نقش علل اتفاقی در ارتکاب جرم
عوامل موثر در ایجاد جرم
تاثیر آب و هوا بر خلق و خو
عوامل فردی ارتکاب جرم
عوامل ارتکاب جرم
نقش علل اتفاقی در ارتکاب جرم عوامل فردی جرم
عوامل موثر در ایجاد جرم
عوامل فردی ارتکاب جرم
عوامل جرم زا
عوامل ارتکاب جرم
عوامل اجتماعی چیست پاو وینت بررسی برآورد نیاز به مسکن
پاو وینت بررسی برآورد نیاز به مسکن در 36 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx
مشخصات فایل
تعداد صفحات36حجم0 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptxدسته بندیمعماری و شهرسازی
توضیحات کامل
پاو وینت بررسی برآورد نیاز به مسکن در 36 اسلاید زیبا و قابل ویرا. عنوان صفحهگفتار دوم: عوامل بروز فساد اداری از دیدگاه 47 2-2-1- انواع فساد از دیدگاه 492-2-2- مبانی اعتقادی (ارزشی) در خصوص فساد512-2-3- ریشه های فساد اداری از نظر 542-2-4- عوامل مؤثر در پیدایش مفاسد اداری از دیدگاه 582-2-4-1- را ارهای مربوط به حاکمان و صاحبان قدرت582-2-4-2- را ارهای مربوط به نظام اداری. » :: تحقیق آثار منفی طلاق بر روی فرزندان محمد دلاوری
فهرست مطالب چکیده 3 مقدمه 4 1- طلاق چیست؟ 5 2- ابعاد مختلف آسیب های ناشی از طلاق 6 1-2- طلاق عاطفی 6 2-2- طلاق اقتصادی 7 3-2- طلاق قانونی 7 4-2- طلاق توافقی والدین 7 5-2- طلاق اجتماعی 7 6-2- طلاق روانی 7 3- بچه های طلاق، قربانیان ناسازگاری والدین 9 4- طلاق و خانواده های ایرانی 11 5- عوامل تهدید کننده پایداری خانواده 13 1-5-اختلاف فرهنگی و طبقاتی 13 2-5- دخ دیگران 13 3-5- مسائل اقتصادی و مالی 13 4-5- هوسرانی و ازدواج مجدد 14 6-5- سوء تفاهم ها و سوء ارتباطات 14 7-5- انتقام گیری و بهانه جویی 14 8-5- سلطه گری شوهر یا زن 14 6- آمار ها و اطلاعات موجود در رابطه با طلاق 15 1-6- بررسی وضعیت موجود طلاق 16 7- دیگر علل و عوامل مؤثر بر طلاق 17 1-7- عوامل اقتصادی مؤثر بر طلاق 17 2-7- عوامل شخصیتی مؤثر بر طلاق 18 3-7- عوامل ارتباطی بین طرفین 18 4-7- عوامل اجتماعی مؤثر بر طلاق 18 8-آثار و پیامدهای ناشی از طلاق 19 9-چالش ها، تهدیدها و عوامل تسهیل کننده طلاق 20 1-9- را ارهای حقوقی 21 2-9- را ارهای آموزشی ـ فرهنگی 22 3-9- را ارهای اجرایی 22 سخن آ 24 منابع 25 چکیده: طلاق در لغت به معنی گشودن گره و رها است و در زندگی شویی طلاق یعنی از هم پاشیده شدن زندگی یا از بین رفتن تعادل در زندگی و پدیدار شدن رنج و عذاب برای فرزندان.

تبعات طلاق منحصربه خانواده نیست بلکه باعث متز ل شدن جامعه نیز می شود. امروز ما شاهد روند روبه رشد این معضل اجتماعی هستیم و خانواده که اصلی ترین نهاد اجتماعی است در معرض پیامدهای ناگوار پدیده طلاق قرار دارد. در این تحقیق سعی براین شده است نگاهی هرچند مختصر به این پدیده اجتماعی انداخته و در مورد برخی از آسیب های فردی و اجتماعی وارده از سوی آن به بحث و گفتگو بپردازیم و با این امید که در آینده شاهد کاهش میزان طلاق و از هم پاشی کانون خانواده ها باشیم. مقدمه: ضعف بنیه فرهنگی و عدم آگاهی و پایبندی به ایمان و تقیدات مذهبی خانواده ها، بخصوص در میان والدین؛ به عنوان مهمترین عامل سستی روابط خانوادگی و در نتیجه افزایش طلاق در ایران اعلام شد. معضلات اجتماعی مانند افزایش نرخ طلاق و گسترش اضطراب در میان جوانان، این روزها مورد بحث رسانه های همگانی و موضوع بسیاری از همایش ها و سمینارها در سراسر کشور قرار گرفته و بسیاری از آنها حاوی آمارهای بسیار تکان دهنده ای است.
بی تردید افزایش دامنه آفت های جامعه که باید دست اندرکاران امور تعلیم و تربیت و فرهنگ سازی کشور را به تامل و چاره شی اساسی وادارد، معلولی بیش نیست. برای تجهیز و مقابله با این پدیده های ناهنجار، ابتدا باید ع


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تحقیق درباره تحصیلات والدین در پیشرفت دانش آموزان

تحقیق درباره تحصیلات والدین در پیشرفت دانش آموزان لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 17 مقدمه: باید دانست که عوامل متعددی بر نگرش کودک ازخود و اعضای خانواده ی خود مؤثر است، از آن جمله می . با ورود به کانال زیر در تلگرام نسبت به این مقاله و دیگر مقالات اقدام نمائید. https://t.me/moderate14 #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پایان نامه بررسی عوامل مؤثر بر ید ناگهانی در فروشگاه های زنجیره ای: طراحی الگوی ید ناگهانی در فروشگاه های زنجیره ای مشهد پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت گرایش بازاری با عنوان بررسی عوامل مؤثر بر ید ناگهانی در فروشگاه های زنجیره ای: طراحی الگوی ید ناگهانی در فروشگاه های زنجیره ای مشهد به صورت کامل و با فرمت ورد و پی دی اف چکیده: ید های ناگهانی بخش قابل توجهی از فروش را تشکیل می دهند. بنابراین دارای اهمیت خاصی برای بازاریابان و فروشندگان جزء می باشند. در بازار رقابتی، مانند فروشگاه های زنجیره ای بنگاهی موفق خواهد بود که نه تنها امروز به صورت کامل نیازها و خواسته های مشتریان را تأمین نماید، بلکه از همین امروز تغییرات در انتظارات آینده مشتریان را تحلیل و در مورد حصول به آنها برنامه ریزی کند. برای پا برجا ماندن در این عرصه رقابتی شرکت ها باید بر عوامل تصویر ذهنی مشتریان از فروشگاه که بر انتخاب فروشگاه و ید نهایی تأثیر دارد توجه کنند. ل ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} مقاله عوامل تأثیر گذارمبلغان بر جوانان لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات 22 مبلغ می تواند در اینجا به معنای عام آن بکار رود و همه مبلغین را اعم از والدین، مربیان ، ون و ... را شامل شود که ایشان درامر تبلیغ یک سری عوامل تأثیر گذار ومثبت بر جوانان دارن د ویک سری عوامل منفی و باز دارنده که در اینجا به برخی از آنها اشاره می شود. عوامل مثبت وتأثیر گذار 1 : ایمان مبلغ ومؤمنانه بودن آگاهی مبلغ و حکیمانه بودن تبلیغ خیر خواهی مبلغ وصادقانه بودن تبلیغ استمداد از خداوند وتوسل به اولیای دین بهره برداری ازعوامل مشروع و مؤثر ومورد علاقه نسل جوان عوامل منفی وبازدارنده 2 : ضعف ایمان ضعف آگاهی مکتبی وارائه چهره ای ناموزون وغیر منطقی از مکتب ضعف آگاهی نسبت به مخاطب و عدم رعایت شرایط سنی، تحصیلی ، محیطی وروانی مخاطب 4. ضعف آگاهی از شرایط تبلیغ و شیوه های مؤثر آن . ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد فیزیولوژی گردش خون لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد ص. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد فیزیولوژی گردش خون لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد ص. اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت درباره روابط بین فردی مؤثر با و پر سرعت . روابط بین فردی مؤثر 39اسلاید هدف کلی:  آشنا و توانمند سازی دانشجویان در زمینه ی روابط بین فردی مؤثر   اه ویژه •آشنا دانشجویان با مفاهیم روابط بین فردی مؤثر. توانمند سازی دانشجویان در زمینه ایجاد روابط بی. مقاله بررسی عوامل مؤثر در شروع سن بلوغ دختران مدارس راهنمائی شهرستان نیشابور word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است فایل ورد مقاله بررسی عوامل مؤثر در شروع سن بلوغ دختران مدارس راهنمائی شهرستان نیشابور word کاملا فرمت بندی و تنظیم شد. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد عوامل تأثیر گذارمبلغان بر جوانان (تبلیغ) 16 ص لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرا. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد عوامل تأثیر گذارمبلغان بر جوانان (تبلیغ) 18 ص لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرا. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد عوامل تأثیر گذارمبلغان بر جوانان (تبلیغ) 16 ص لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرا. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درمورد نقش راهنمایی و مشاوره شغلی در رضایت شغلی لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفح.

تحقیق کیفیت زندگی در افراد دیابتی
تحقیق-کیفیت-زندگی-در-افراد-دیابتی تحقیق با موضوع کیفیت زندگی در افراد دیابتی، در قالب word و در 33 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: به علت تغییر شیوه زندگی در کشورهای صنعتی و در حال توسعه و وجود عوامل مستعدکننده ای نظیر چاقی، استرس، کم تحرکی و رژیم های فایل

مقاله کامل بررسی و عملکرد اثرات اشتغال بر سلامت ن (word) فرمت فایل : ورد تعداد صفحه :30 قسمتی از متن : اثرات اشتغال بر سلامت ن مقدمه ) مروری بر سوابق نظری و تجربی 2) چارچوب نظری تحقیق ) روش تحقیق 4) یافته ها 1ـ4) ویژگی های جمعیتی پاسخ گویان ج 1: ویژگی های جمعیتی پاسخ گویان 2ـ4) سیمای سلامت ن 3ـ4) عوامل تأثیرگذار بر سلامت روانی ن 4ـ4) عوامل مؤثر بر سلامت جسمانی ن 5) نتیجه منابع ...
دریافت فایل پیامدهای جهانی شدن بازارهای مالی(تحقیق) فرمت وورد 37 صفحه مفهوم جهانی شدن مالی روند جهانی شدن اهمیت خالص جریانهای سرمایه استراتژیهای تجارت ابعاد حسابداری راهبرد جهانی شدن عوامل محیطی مؤثر بر حسابداری بین المللی بازارهای سرمایه و اثرات آن بر توسعه سیستم حسابداری و افشای اطلا. چکیده به منظور ارزی ­موانع و عوامل مؤثر بر مصرف ماهی در شهر ساری، تحقیقی میدانی با استفاده از پرسشنامۀ محقق ساخته بر روی مصرف­کنندگان ساروی صورت گرفت. 266 پاسخ­دهنده به­طور تصادفی با توجه به نگرش و درک­شان از مصرف ماهی در سال 1393 مورد پرسش قرار گرفتند. در ابتدا، تجزیه و تحلیل توصیفی (مثل فراوانی، میانگین و انحراف معیار) بر روی داده­ها صورت گرفت. سپس، برای مقاصد تحلیلی از آزمون ف ن وجهت بررسی فاکتورهای مؤثر بر مصرف ماهی از تحلیل رگرسیون خطی چندگانه بهره گرفته شد. نتایج نشان داد که قیمت و بوی ماهی موانع عمده مصرف ماهی بودند و درآمد، شغل و تعداد افراد خانوار با مصرف ماهی رابطۀ معنادار داشتند. همچنین، مشخص شده است که خواص و ارزش غذایی ماهی، مهمترین انگیزۀ مصرف ماهی در خانوارهای ساروی می­باشد. نتایج تحقیق نشان داد که در زمینۀ موانع مصرف، باورها در مورد قیمت ماهی بیش از ویژگی­های ذاتی آن اهمیت داشته است. در پایان پیشنهاد شده است که سیاست­هایی برای کاهش هزینه­های تولید ماهیان پرورشی به منظور کاهش قیمت تمام شدۀ ماهی، توسعۀ محصولات شیلاتی بدون بو مثل فیله و ناگت ماهی و ایجاد کمپین­های تبلیغاتی برای مصرف­کنندگان مورد توجه فعالان عرصۀ صنعت شیلات و سلامت اجتماعی قرار گیرد
برسی راههای مؤثر بر میزان افزایش رغبت و علاقه جهت مطالعه و تحقیق در دانشجویان آزاد ی فرمت : word تعداد صفحه :56 فصل اول کلیات مقدمه بیان مسئله ضرورت و اهمیت تحقیق اه تحقیق سؤالات تحقیق تعاریف عملیاتی واژه ها خلاصه فصل فصل دوم پیشینه تحقیق مقدمه کودک، کتاب، مطالعه تدارک محیط منا. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تعیین عوامل مؤثر بر ارزش ویژۀ برندهای ورزشی داخلی از طریق مدل سازی معادلات ساختاری هدف از این مطالعه تعیین عوامل مؤثر بر . آزادشدن دوره ای تخمک برای بارداری ضروری است. سایر عوامل مؤثر عبارتند از ریتم قاعدگی، دمای پایه بدن، فاکتورهای تخمدان، لوله رحم، و اندومتریوز (وجود بافت رحم در مکانی غیر از رحم.) [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] فایل روش تدریس ریاضی ششم فایل روش تدریس ریاضی ششم. روش تدریس ریاضی ششم فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 60

فایل >>>
سایر محصولات :
فایل روش تدریس ریاضی ششم
فایل روش تدریس ریاضی ششم ... تحقیق درباره قرارداد کار و شرایط آن
تحقیق درباره قرارداد کار... فایل راهنمای تدریس ریاضی کتاب اول دبستان، بررسی صفحه به صفحه کتاب.
فایل راهنمای تدریس ریاضی کتاب اول دبستان،... تحقیق درباره قرآن کلام جاودانگی
تحقیق درباره قرآن کلام جاودانگی... فایل روش تدریس درصد پایه ششم.
فایل روش تدریس درصد... تحقیق درباره قالب گیری مدل سازی
تحقیق درباره قالب... فایل روش تدریس در کلاس های چند پایه.
فایل روش تدریس... تحقیق درباره قالب گیری با روشهای مختلف
تحقیق درباره قالب گیری با روشهای... تحقیق درباره قالب سازی
تحقیق درباره قالب سازی... فایل روش تدریس خوا استثنا.
فایل روش تدریس... تحقیق درباره فیزیک 2
تحقیق درباره فیزیک 2... تحقیق درباره فوبی هراس
تحقیق درباره فوبی هراس... فایل روش تدریس چندپایه روش گروهی.
فایل روش تدریس چندپایه روش... تحقیق درباره فناوری اطلاعات و جهانی شدن
تحقیق درباره فناوری... فایل روش تدریس تفکر استقراییروشهای فعال یاد دهی یادگیری.
فایل روش تدریس تفکر استقراییروشهای... تحقیق درباره فن آوری است اج معدن
تحقیق درباره فن آوری است اج معدن... فایل روش تدریس تشدید.
فایل روش تدریس تشدید.... تحقیق درباره فلسفه طبیعت در غرب
تحقیق درباره فلسفه طبیعت در غرب... فایل روش تدریس فصل چهارم ریاضی چهارم اندازه گیری.
فایل روش تدریس فصل چهارم ریاضی... تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی
تحقیق درباره فلسفه زیبایی... تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی 2
تحقیق درباره فلسفه... فایل روش تدریس اجتماعی دوره ابت .
فایل روش تدریس اجتماعی دوره ابت .... تحقیق درباره فلسفه تنظیم خانواده
تحقیق درباره فلسفه تنظیم خانواده... فایل روش تدریس ای_ یـ ی.
فایل روش تدریس ای_... تحقیق درباره ف ات سنگین
تحقیق درباره ف ات سنگین... فایل مطلب در مورد روش تدریس.
فایل مطلب در مورد روش تدریس.... تحقیق درباره ف مس و کاربردهای آن
تحقیق درباره ف مس... فایل راهنمای تدریس درس 5 علوم پنجم حرکت بدن.
فایل راهنمای تدریس درس... تحقیق درباره ف سرب
تحقیق درباره ف سرب... تحقیق درباره فشار خون بالا
تحقیق درباره فشار خون بالا... فایل راهنمای کاربردی روش های نوین تدریس.
فایل راهنمای کاربردی روش های نوین تدریس.... تحقیق درباره فروپاشی شوروی
تحقیق درباره فروپاشی... فایل آموزش تدریس درس ات علوم اول راهنمایی به روش 5e.docx.
فایل آموزش تدریس درس... تحقیق درباره فرودگاه اداره امور فنی و تجهیزات
تحقیق درباره فرودگاه اداره امور فنی و... فایل خلاقیت و روش تدریس آموزگاران.
فایل خلاقیت و... تحقیق درباره فرم در معماری
تحقیق درباره فرم در معماری... تحقیق درباره فرآیند ذوب
تحقیق درباره فرآیند ذوب... فایل چگونه یک معلم خوب باشیم و کلاس جذاب تری داشته باشیم؟.
فایل چگونه یک معلم خوب باشیم و... تحقیق درباره فرآیند جوشکاری
تحقیق درباره فرآیند... فایل جشنواره جابربن حیان پروژه علمی دانش آموزان ابت .
فایل جشنواره جابربن حیان پروژه علمی دانش... تحقیق درباره فرآوری آلومینیوم لیچینگ
تحقیق درباره فرآوری آلومینیوم لیچینگ... فایل تدریس دستور زبان فارسی با روش تفکر استقرا.
فایل تدریس دستور زبان فارسی با روش... تحقیق درباره عیب ی موتور و رفع آن
تحقیق درباره عیب ی موتور و رفع... فایل تحلیل محتوای ریاضی پنجم.
فایل تحلیل محتوای ریاضی پنجم.... تحقیق درباره عوامل مؤثر در طرح روسازی
تحقیق درباره عوامل مؤثر... فایل پژوهش روایی از فعالیت یادگیری.
فایل پژوهش روایی ... تحقیق درباره عوامل مؤثر در انتخاب رنگ
تحقیق درباره عوامل مؤثر... تحقیق درباره عوامل مؤثر بر یادگیری
تحقیق درباره عوامل مؤثر... فایل انواع روش های تدریس.
فایل انواع روش... تحقیق درباره عوامل زنده
تحقیق درباره عوامل زنده... پاو وینت نظریه شناختی ژان پیــاژه
اقدام پژوهی درس زبان انگلیسی پایه هشتم، یادگیری مفاهیم درس
اقدام پژوهی برطرف لکنت زبان دانش آموز
طرح درس یاخته و بافت موجودات زیست شناسی دهم
گزارش کارآموزی مدیریت کارعملی در آموزشگاه
تحقیق در مورد انبار داری
فایل ورد درس پژوهی ریاضی سوم ابت مقایسه ی عددها
اقدام پژوهی چگونه توانستم کلاس درس علوم تجربی را برای فراگیرانم شاد و جذاب نمایم؟
اقدام پژوهی تأثیرآموزش شیمی با استفاده از فناوری اطلاعات ( it ) بر یادگیری و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
پاو وینت آشنایی با وظایف و عملکرد موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
پاو وینت آشنایی با همدان
پاو وینت آشنایی با هرس
پاو وینت آشنایی با نظام سلامت
پاو وینت آشنایی با مسابقات روبوکاپ
پاو وینت آشنائی با مبانی و اصول اولیه روش تحقیق
پاو وینت آشنایی با فار
پاو وینت آشنایی با ساختار وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی
پاو وینت آشنایی با زبان .net visual c
پاو وینت آشنایی با داروی آل تیب

کلمات کلیدی :روش تدریس ریاضی تدریس ریاضی روش تدریس ریاضی ششم ایل روش ریاضی تدریس پاو وینت بررسی عوامل مؤثر بر تصمیم گیری در مورد ید یا اجاره
پاو وینت بررسی عوامل مؤثر بر تصمیم گیری در مورد ید یا اجاره در 69 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx
مشخصات فایل
تعداد صفحات69حجم1 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptxدسته بندیحسابداری
توضیحات کامل
پاو وینت بررسی عوامل .

مقاله تولید نانوکامپوزیت al– al2o3 با استفاده از تکنیک آسیاب کاری و بررسی پارامترهای مؤثر بر خواص...
مقاله-تولید-نانوکامپوزیت-al–-al2o3-با-استفاده-از-تکنیک-آسیاب-کاری-و-بررسی-پارامترهای-مؤثر-بر-خواص-- مقاله با موضوع تولید نانوکامپوزیت al– al2o3 با استفاده از تکنیک آسیاب کاری و بررسی پارامترهای مؤثر بر خواص مکانیکی، در قالب pdf و در 11 صفحه. در این مقاله کاربردی، تولید نانوکامپوزیت al– al2o3 با استفاده از تکنیک آسیاب کاری و بررسی پارامترهای مؤثر بر خواص مکانیکی، مورد تحقیق و پژوهش قرار... فایل

اصطلاح 6 causality: the law that states that each cause has a specific effect, and that this effect is dependent on the initial identities of the agents involved. ترجمه : علیت: قائده ایی که بیان می کند ، هر علتی دارای یک اثر خاص است و این اثر وابسته به عینیت ابتدائی عوامل مؤثر ( علل معده) است. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} مقاله ای درمورد: فرار مغز ها و عوامل مؤثر در آن لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 6 فرا. تحقیق درباره والیبال ‏
فایل >>>
سایر محصولات :
تحقیق درباره والیبال ‏
تحقیق درباره والیبال ‏... تحقیق کلیات بودجه و نقض ت در اقتصاد
تحقیق کلیات بودجه و نقض ت... تحقیق درباره عوامل و اه اتحاد ملی و انسجام ی
تحقیق درباره عوامل و اه ... تحقیق درباره واکنشهای پسی. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق در مورد نقش و اهمیت کار در زندگی با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 22   مقاله: نقش و اهمیت کار در زندگی بهار 1387 فهرست: چکیده مقدمه تعریف و تاریخچه موضوع عوامل و شرایط بروز عدم تعادل در کار و زندگی ع. اختصاصی از نیک فایل تحقیق در مورد نقش و اهمیت کار در زندگی با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 22   مقاله: نقش و اهمیت کار در زندگی بهار 1387 فهرست: چکیده مقدمه تعریف و تاریخچه موضوع عوامل و شرایط بروز عدم تعادل در کار و زندگی عو. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} رشد اقتصادی در کشاورزی لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 88 صفح. تحقیق درباره عوامل شیمیایی مورد استفاده در صنعت و بیماریها

تحقیق درباره عوامل شیمیایی مورد استفاده در صنعت و بیماریها لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 31 عوامل شیمیایی مورد استفاده در صنعت و بیماریها عوامل شیمیایی مورد استفاده در صنع.
عوامل بز اری جوانانتعداد صفحه : 173فهرست جداول عنوان صفحه فصل اول : مدیریت نشاط انگیز فصل دوم : بهره وری کیفیت ، خلاقیت ج 2-1- مفهوم بهره وری 19 ج 2-2- مشخصات کیفیت از دیدگاه عرضه کننده و دریافت کننده آن 39 ج 2-4- ویژگی های مؤثر بر خلاقیت 63 ج 2-5- ویژگی های افراد آفریننده 65 پیشگفتار : laquo;ا. بررسی عوامل مؤثر بر پذیرش فناوری اطلاعات توسط هنرآموزان هنرستانهای کشاورزی استان کرمانشاه با استفاده از مدلtam
کلیدواژه ها فناوری اطلاعات، مدل پذیرش فناوری، هنرستان کشاورزی

مشخصات فایلتعداد صفحات
29


حجم
0 کیلوبایت


فرمت فایل اصلی
doc


دسته .