تحقیق در مورد بحران مالی جهانی قزاقستان 13 ص - اخبار روز

بحران امروز خوزستان با بی اعتنایی به این درجه شدت رسیده و کارشناسان هشدار می دهند این عملکرد، بحران های دیگری را برای این استان در پی خواهد داشت. مقاله شکنندگی مالی مقاله شکنندگی مالی دسته بندی حسابداری بازدید ها 4 فرمت فایل docx حجم فایل 14 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 21 فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها مقاله شکنندگی مالی در کشورهایی که نظام مالی آنها از ویژگی شکنندگی برخوردار است، شاخص های مالی تاثیر منفی قابل ملاحظ.
پاو وینت با موضوع بسته آموزشی تغذیه در بحران پاو وینت-با-موضوع-بسته-آموزشی-تغذیه-در-بحران پاو وینت با موضوع بسته آموزشی تغذیه در بحران دارای 86 اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. فایل مدیر طرح حفاظت از تالاب ها، گفت: بحران های طبیعی در عرصه اقلیم دو برابر شده است که تالاب ها می توانند نقش مهمی در پیشگیری این بحران ها داشته باشند. بحران طلاق

بحران طلاق لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 27 بحران طلاق اشاره: در سال 1365 در برابر هر 340 هزار و 342 ازدواج، 35 هزار و 211 طلاق در کشور ثبت شده است. این آمار در سال 1375 به 479هزار و 263 ازدواج در برابر 37 هزار و 817 طلاق و در سال 1381 به 650هزار .

نگارش پایان نامه حقوق محیط زیست
رشته و پایان نامه حقوق محیط زیست رشته ای است مستقل و خاص در حوزه مطالعات حقوقی که موضوع آن حمایت, بهبود و بهسازی محیط زیست است. به دلیل ماهیت قواعد, ویژگی های خاص, برد حقوقی و اه آن ارائه تریفی جامع و کامل از رشته حقوق محیط زیست از لحاظ تئوریک مشکل و پیچیده است. از لحاظ موضوعات مورد مطالعه برای عناوین پایان نامه حقوق و اه پژوهش پایان نامه حقوق محیط زیست را می توان به دسته های زیر تقسیم بندی کرد:

حقوق حفاظت از هوا
حقوق حفاظت از آبها
حقوق حفاظت از خاک
حقوق حفاظت از جانوران
حقوق شکار و صید
حقوق حفاظت از پوشش گیاهی
در جهان امروز محیط زیست و مسئله حمایت از آن به یکی از مسائل مهم و نگران کننده تبدیل شده است. در سال های اخیر اصل جدیدی برای هذایت فعالیت های بشر و جلوگیری از صدمه به محیط زیست و سلامت انسان در حقوق بین الملل محیط زیست پدیدار گشته که از آن به عنوان اصل اقدامات احتیاطی یاد می شود.
فراموش نکنیم که به دلیل جهانی بودن بحران محیط زیست, راه حل آن نیز باید جنبه جهانی و بین الملل دتاشته باشد و اگر توسعه پایدار را به عنوان تنها راه حل بحران جهانی محیط زیست بپذیریم, به این نتیجه خواهیم رسید که جامعه بین الملل ناگزیر از پذیرفتن توسعه پایدار به عنوان یک اصل است.
با این تفاسیر پایان نامه حقوق که با موضوعاتی اینچنین تعریف و صد البته تایید می شوند هم فضای بسیار زیادی برای تحقیق و بررسی برایشان وجود دارد و هم اینکه نتایج اینگونه پایان نامه حقوق با اقبال فراوانی روبه رو خواهند شد. نتایجی که حتی ممکن است منجر به جریاناتی جهانی برای حفظ محیط زیست شوند.
سفارش پایان نامه حقوق
انجام پایان نامه حقوق
تحقیق در مورد تاریخچه شیشه 38 ص
تحقیق درمورد تولید شیشه های دو جد اره و کاربردی آنها
تحقیق در مورد استفاده از ده شیشه در بتن
***
تحقیق در مورد تاریخچه شیشه
تحقیق بررسی خواص شیشه و شیشه سرامیک
تحقیق جریان تولید شیشه تخت بحران فیزیک مدرن و نظریه های نوین

بحران فیزیک مدرن و نظریه های نوین لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 21 بحران فیزیک مدرن و نظریه های نوین مقدمهمکانیک کوانتوم با ذرات زیر اتمی سروکار دارد که خواص و روابط آنها را مورد بررسی قرار می دهد. ای. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق در مورد جهانی شدن با و پر سرعت . در این مطلب با "تحقیق در مورد جهانی شدن"در خدمت شما هستیم تعداد صفحات: 20 با تحقیق در مورد جهانی شدن تحقیق در مورد سیب 13 ص لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 13 صفحه قسمتی از متن .doc : سیب سیب ( دقیقا" یک میوه شفتدار) میوه درختی ازطبقه malus است که عضوی از خانواده گل سرخیان بوده ( روزاسیا) و در طول تاریخ کشت می شده است . بیشتر گر. مشکلات مالی در زندگی شویی از آن دست موضوعاتی است که برای بسیاری از خانواده در مرحله ای از زندگی پیش می آید. شاید شنیدن این موضوع دردناک باشد اما در واقعیت دلیل بسیاری از طلاق ها مشکلات مالی است. در چنین شرایطی زوج ها احساسی که قبل از وقوع بحران مالی به یکدیگر داشته اند را از دست .
قهرمانان کاراته تیم ملی ایران با ب ۳۲ مدال طلا، نقره و برنز در صدر ج رده بندی مدالی تا پایان روز دوم مسابقات قهرمانی آسیا قرار دارد. به گزارش ایسنا، در پایان روز دوم مسابقات تیم ملی ایران ۱۶ طلا، ۴ نقره و ۲ برنز بدست آورد و عدد مدال هایش را با احتساب نتایج دیروز به ۳۲ رساند.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


مبانی نظری و پیشینه تحقیق نسبت های مالی و پیش بینی بحران ب و کار

مبانی نظری و پیشینه تحقیق نسبت های مالی و پیش بینی بحران ب و کاردسته بندی
حسابداری


بازدید ها
14


فرمت فایل
docx


حجم فایل
392 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
52
 مبانی نظری و پیشینه تحقیق نسبت های مالی و پیش بینی بحران ب و کار گزارش تخلف برای مبانی نظری و پیشینه تحقیق نسبت های مالی و پیش بینی بحران ب و کارمبانی نظری و پیشینه تحقیق نسبت های مالی و پیش بینی بحران ب و کار


فروشنده فایل
کد کاربری 4674
تمام فایل ها

کاربر

جزئیات:

توضیحات: فصل دوم پژوهش کارشناسی ارشد و ا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه apa جهت استفاده فصل دو پایان نامه

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع : انگلیسی و فارسی دارد (به شیوه apa)


فهرستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

2ـ1ـ مقدمه 9
2ـ2ـ سیستم حسابداری در ایران 11
2ـ3ـ بازار سرمایه نوپای ایران 11
2ـ4ـ نسبت های مالی 12
الف) نسبت های نقدینگی 13
ب) نسبت های فعالیت(کارایی) 13
ج) نسبت های اهرمی(بافت مالی) 14
د) نسبت های سودآوری 14
2ـ5ـ شاخص های مالی ارزی عملکرد شرکت 16
2ـ5ـ1ـ روش هایی که در آنها از اطلاعات حسابداری برای ارزی عملکرد استفاده می شود 17
2ـ5ـ2ـ روش هایی که ترکیبی از اطلا عات حسابداری و بازار را برای ارزی عملکرد و... 17
2ـ5ـ3ـ نسبت هایی که با استفاده از داده های مدیریت مالی مورد استفاده قرار می گیرند و... 18
2ـ5ـ4ـ نسبت هایی که علی رغم استفاده از اطلاعات حسابداری ، معیارهای اقتصادی و... 19
2ـ6ـ صورت های مالی و نسبت های مالی 19
2ـ6ـ1ـ تجزیه و تحلیل صورتهای مالی 20
2ـ7ـ عوامل موثر بر گزارشگری مالی به موقع 21
الف: اندازه شرکت 22
ب) نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام 23
ج) سودآوری 23
د) نوع اظهار نظر حسابرسی 24
2ـ8ـ حسابرسی در گزارشگری مالی به هنگام 24
2ـ9ـ زنجیره تامین گزارشگری مالی 25
2ـ10ـ کیفیت گزارشگری مالی 26
2ـ11ـ هدف حسابداری و گزارشگری مالی 27
2ـ11ـ1ـ گزارشهای مالی تعهدی 27
2ـ12ـ گزارش حسابرسی 28
2ـ13ـ کیفیت گزارشگری مالی و کارایی سرمایه گذاری 29
2ـ14ـ کیفیت اطلاعات مالی 31
2ـ15ـ الگو 31
2ـ15ـ1ـ ویژگیهای یک الگوی خوب 32
2ـ16ـ ماشین بردار پشتیبان 32
2ـ17ـ بحران 35
2ـ17ـ1ـ مدیریت بحران 35
2ـ18ـ تداوم ب و کار و مدیریت بحران 36
2ـ18ـ1ـ آنالیز وابستگی ب و کار 37
2ـ18ـ2ـ ارزی مخاطرات ب و کار 37
2ـ18ـ3ـ طراحی و تدوین استراتژی های تداوم 38
2ـ18ـ4ـ پیاده سازی طرح های تداوم 38
2ـ18ـ5ـ آزمایش، آموزش و نگهداری 39
2ـ19ـ پیاده سازی سیستم مدیریت تداوم ب و کار 39
2ـ20ـ بحران مالی در سطح شرکت 41
2ـ21ـ انواع بحران های مالی 42
2ـ22ـ تاثیرات عمومی بحران مالی 43
2ـ22ـ1ـ تاثیر بر موسسات مالی 43
2ـ23ـ بحران نقدینگی 44
2ـ24ـ پیشینه 45
تحقیقات داخلی 45
تحقیقات خارجی 48

2ـ1ـ مقدمه
بیور معتقد است «پیش بینی بدون اخذ تصمیم امکان پذیر است ولی کوچکترین تصمیم گیری را نمی توان بدون پیش بینی انجام داد». تصمیم گیری از اجزای ج ناپذیر مدیریت به شمار می رود. در واقع تصمیم گیری انتخاب یک راه حل از میان راه حل های مختلف می باشد و مدیر همواره مواجه با مواردی است که اخذ تصمیم را از او طلب می کند، از آنجایی که هدف از تهیه و ارائه اطلاعات حسابداری مالی فراهم ساختن مبنای تصمیم گیری اقتصادی است و هر نوع تصمیم گیری مست م ب اطلاعات، پردازش و تجزیه و تحلیل اطلاعات و استنتاج منطقی و مناسب از اطلاعات است. وجود الگوهایی برای پیش بینی وضعیت مالی شرکت ها در محیط فعالیت تجاری شرکت ها می توانند برای تصمیم گیری مناسب بسیار حائز اهمیت باشد. الگوهای پیش بینی بحران مالی و بحران ب و کار یکی از ابزارهای برآورد وضع آینده شرکت هاست و می تواند نشانه ای برای ورش تگی شرکت ها باشد(لی و سان، 2009). با شدت گرفتن رقابت در عرصه های مختلف از جمله حسابرسی، مؤسسه های حسابرسی به دنبال بکارگیری را ارهایی برای افزایش کارایی خود هستند که برای رسیدن به این هدف باید عوامل تأثیرگذار بر افزایش کارایی را شناسایی و در جهت رفع یا تقلیل بازدارنده های آن تلاش کنند برای تحقق این موضوع حسابرس نیاز به ابزاری دارد تا وی را از وجود احتمال خطر و تحریف آگاه سازد، یکی از این ابزارها استفاده از نسبت های مالی است(گاگنیس و همکاران، 2007).
بحران مالی و نهایتاً ورش تگی که منجر به بحران ب و کار می شود می تواند زیان های هنگفتی را برای سهامداران، سرمایه گذاران بالقوه، اعتباردهندگان، مدیران، کارکنان، عرضه کنندگان مواد اولیه و مشتریان در پی داشته باشد. یکی از عوامل اصلی بحران مالی و نهایتاً ورش تگی شرکت ها عدم وجود کنترل توسط مدعیان مختلف می باشد. مدعیان شرکت ها شامل سهامداران، اعتباردهندگان، مدیران و کارگران، عرضه کنندگان و ... می باشند و مدیریت باید کنترل طولانی بر روی شرکت را که رضایت سهامداران و سایر مدعیان را برآورده سازد، مورد توجه قرار دهد. سهامداران شرکت ممکن است با انجام اعمالی ، کنترل در شرکت را از بین ببرند. آنها می توانند از انواع عملیات ت یبی نظیر عرضه سهام خود در بازار یا استفاده از حق رای بر علیه مدیریت استفاده نمایند. چنانچه با انجام این عملیات قیمت سهام کاهش یابد و شرکت از نظر قدرت مالی با مخاطره مواجه شود کنترل از دست رفته تلقی می شود(هو و همکاران، 2007).
یکی از اقداماتی که اکثر پژوهشگران و اساتید حرفه حسابداری و مالی می نمایند است اج نسبت های مالی از صورت های مالی می باشد به عبارتی، نسبت های مالی یکی از ابزارهای تجزیه و تحلیل مسائل مالی هستند که محققان توانسته اند از طریق ترکیب این نسبت ها مدل های چند متغیره برای پیش بینی بحران های مالی ارائه دهند به طوری که با توجه به مشکل بودن پیش بینی و اهمیت تصمیم گیری، یکی از موفقیت آمیزترین محصولات آکادمیک و ابزارهای تصمیم گیری در عمل می باشند(شریعت پناهی، سهر عراقی، 1386). نامناسب شدن نسبت های مالی شرکت با توجه به صورت های مالی می تواند با از دست رفتن کنترل توسط سهامداران ناراضی تحقق یاید و نهایتاً شرکت را به طرف بحران ب و کار و ورش تگی شرکت سوق دهد. مطالعه حاضر در پی آن است که بحران ب و کار شرکت را با توجه به انتخاب نسبت های مالی پیش بینی نماید. چنانچه اطلاعات حسابداری توانایی لازم را جهت پیش بینی موضوع داشته باشند، در این صورت می توان الگویی پیشنهاد نمود که با توجه به آن سهامداران و سایر مدعیان در خصوص از بین رفتن کنترل در شرکت و بوجود آمدن بحران ب و کار در شرکت آگاه نمایند. عدم آگاه در خصوص بحرانی شدن وضع شرکت می تواند زیان های هنگفتی را به هر یک از مدعیان شرکت وارد سازد. با پیش بینی اضمحلال شرکت ها می توان برنامه ریزی لازم را جهت جلوگیری از مرگ حتمی آنها انجام داد (سلیمانی ی،1381).


مبانی نظری و پیشینه تحقیق نسبت های مالی و پیش بینی بحران ب و کا یشینه تحقیق نسبت های مالی و پیش بینی بحران ب و کارمبانی نظری نسبت های مالی و پیش بینی بحران ب و کارمبانی نظریپیشینه تحقیقنسبت های مالی و پیش بینی بحران ب و کار


تکنیک های بازاری و فروش حرفه ای در شرایط بحران
 بازاری و فروش حرفه ای در بحران


تکنیک های بازاری و فروش حرفه ای در شرایط بحران
بهزاد حسین عباسی
09121724677 09128724677
behzadabbasi.ir behzadabbasi.com
تکنیک های بازاری و فروش حرفه ای در شرایط بحران
 بازاری و فروش حرفه ای در بحران


تکنیک های بازاری و فروش حرفه ای در شرایط بحران
بهزاد حسین عباسی
09121724677 09128724677
behzadabbasi.ir behzadabbasi.com
مدیریت در بحران 25 ص

مدیریت در بحران 25 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 25 مدیریت در بحران مدیریت : قرآن کریم، که مجموعه وحیانی و اصلی ترین منبع هر پژوهش دینی و علمی است، چند مدیریت را ارائه می دهد که همگی اسوه و راه گشا هستند: الف) مدیری. همشهری آنلاین: حضرت آیت الله با اشاره به اینکه وجود بحران در چندین کشور ی منطقه موجب کمرنگ شدن حمایت از مسأله فلسطین و آرمان مقدس قدس شده است، گفتند: توجه به نتیجه این بحران ها، به ما تفهیم می کند که قدرت های سود برنده از آن کدامند. همشهری آنلاین: تیم های ملی پسران و دختران کشورمان با ب مقام قهرمانی و نایب قهرمانی در مسابقات پیش مقدماتی جام جهانی، به جمع ۱۲ تیم برتر آسیا در قزاقستان راه یافتند. مسکو - ایرنا - وزارت خارجه روسیه متن توافق این کشور، ایران و ترکیه را که دربرگیرنده تشکیل مناطق کاهش تنش در و حاصل مذاکرات دو روزه آستانه پایتخت قزاقستان است، منتشر کرد. به گزارش ایرنا، حسین جابری انصاری و سدات اونال معاونان وزارت خارجه ایران و ترکیه و ال اندر لاورنتیف ویژه رئ.

تحقیق آموزش و پرورش در کشور آلمان
تحقیق-آموزش-و-پرورش-در-کشور-آلمان تحقیق با موضوع آموزش و پرورش در کشور آلمان، در قالب word و در 32 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: پنجم اکتبر، "روز جهانی معلم" است. امسال "بهبود شرایط کاری آموزگاران در سراسر دنیا" در کانون توجه مؤسسه "روز جهانی معلم" بود. فایل

عضو مجمع نمایندگان تهران با اشاره به بحران های مختلفی که پایتخت را تهدید می کند، گفت: هر کوششی برای کاستن توجه به مدیریت بحران به معنای صدمه به شهروندان است. رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر وم تامین و تزریق اعتباری در قالب تنخواه برای حل بخش اندکی از مشکلات 4 استان درگیر بحران بارندگی تاکید کرد. مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا طی سخنانی گفت که بحران یمن فراموش شدنی نیست اما کاری هم نمی توانیم در مورد آن .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بیست و پنجمین نشست انجمن علمی مدیریت بحران ایران در دانشکده علوم زمین برگزار می شود

موضوع: مبانی مورد انتظار در تدوین قانون مدیریت بحران ایران

سخنران: آقای جلیل عرب دمند

زمان: 22 تیرماه 8:30 تا 11

مکان: دانشکده علوم زمین شهید بهشتی سازمان ملل متحد در امور گفت: راه حل تنها راه حل بحران است.... تحقیق در مورد انقلاب فرانسه

تحقیق در مورد انقلاب فرانسه لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 11 صفحه قسمتی از متن .doc : انقلاب فرانسه در چهاردهم جولای 1789 میلادی، جماعتی از گرسنگان به زندان «باستیل» در پاریس، حمله د. فقر.

آن چه که عیان است چه حاجت به بیان است. گویا بحران برق پیشی گرفته بر بحران آب!

وضعیت بحران آب بحران آب در ایران به دلیل متفاوت بودن اقلیم و عدم توازن در بارندگی ها در تمام استان های کشور ی ان نیست؛ به گونه ای که شرایط آبی برخی استان ها مساعد و شرایط برخی دیگر وخیم است... ادامه مطلب مدیر دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد دریاچه ارومیه، از بی توجهی به موضوع بحران آب در برنامه ششم توسعه انتقاد کرد و گفت: متاسفانه حتی ردپایی از پرداختن به بحران آب در این برنامه به چشم نمی خورد، در حالی که معضل آب بحرانی ، امنیتی و اجتماعی است. تکنیک های بازاری و فروش حرفه ای در شرایط بحران
 بازاری و فروش حرفه ای در بحران


تکنیک های بازاری و فروش حرفه ای در شرایط بحران
بهزاد حسین عباسی
09121724677 09128724677
behzadabbasi.ir behzadabbasi.com
رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه مذاکرات آستانه برای توقف جنگ و درگیری ها در را بسیار مهم دانست و گفت: مذاکرات مقدماتی در این زمینه انجام شده و امیدواریم دور نهایی آن نیز در آستانه برگزار شود. به گزارش ایرنا، اردوغان که برای شرکت در اجلاس علم و فناوری سران سازمان همکاری ی به آ. بگو بر چشم هایم، دستگاه آب شیرین کن نصب کنند،بحران کم آبی شان حل خواهد شد.
n.h.s نا امنی تا نا امنی اجتماعی فایل* نا امنی تا نا امنی اجتماعی *را از جوان فایل کنید.جهت روی *دریافت
بایگانی های نا امنی تا نا امنی اجتماعی - shoper file تحقیق در مورد نا امنی تا نا امنی اجتماعی لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی
تحقیق و مقاله دانش آموزی و دانشجویی در مورد نا امنی براساس جستجوی مقاله و تحقیق دانشجویی در مورد نا امنی موارد زیر در سایت یافت گردید که می
بحران نا امنی در عراق - parsine بحران نا امنی در وارد عراق شده اند تا بر جریان های و امنیتی در مورد ز له
افزایش نا امنی های اجتماعی: کشته شدن یک دختر دانشجو با ۵۰ افزایش نا امنی های اجتماعی: ایلنا در این مورد زندانیان و عقیدتی در روز
پاو وینت در مورد شرکت سهامی ایرانصاف رایگان تحقیق در مورد نا امنی تا نا امنی اجتماعی; تحقیق در مورد کارآموزی پروژه مس ی
امنیت و ناامنی سیاست جنایی تحقیق در مورد امنیت و با جلوه های نا امنی اجتماعی و آثار و گرای و جنایی در عرصه
تحقیق درباره 23 اسفند سالروز رحلت عالم مجاهد و تحقیق در مورد نا امنی تا نا امنی اجتماعی تیر ۱,
پاو وینت مدیریت توسعه تامین کنندگان(صنعت خودرو تحقیق در مورد نا امنی تا نا امنی اجتماعی; تحقیق در مورد کارآموزی پروژه مس ی
پایان نامه امنیت و نا امنی سیاست جنایی پایان نامه امنیت و نا امنی سیاست جنایی در مورد مطالعه و تحقیق اجتماعی ، حقوقی ،

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] حادثه غم بار پلاسکو و شهادت چند تن از آتش نشانان فداکار کشورمان تلنگری است برای مردم و مسئولین دستگاه های اجرایی، بخصوص مدیریت بحران شهرستان کوثر تا حداکثر تلاش خود را برای تجهیز پای لنگ ناوگان مدیریت بحران شهری انجام دهند.
گزارش تحقیقی بحران مهاجرت در اتحادیه اروپاگزارش-تحقیقی-بحران-مهاجرت-در-اتحادیه-اروپا گزارش تحقیقی بحران مهاجرت در اتحادیه اروپا،امروزه همه تحلیلگران مسائل بین الملل تایید می کنند ریشه بحران مهاجرت اروپا به ماجراجوئی های غرب در منطقه غرب آسیا و شمال اروپا پیوند خورده است. فایل در بین عوامل ناآرامی بحران در منطقه ی غرب آسیا، یکی از مهم ترین عواملی که انقلاب به آن اشاره می کنند، مسئله ی منافع شرکت های اسلحه سازی است. به عبارتی این شرکت ها با ایجاد بحران ها تلاش می کنند چرخ های صنایع خود را زنده نگه دارند. معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بحران آنفولانزای مرغی در کشور با همکاری سایر دستگاه ها مهار شد. چند سگ، بحران استیضاح و برکناری پارک گون-هه را وارد مرحله جدیدی د. رییس جمهوری قزاقستان از واگذاری بخشی از اختیارات خود به پارلمان و اعضای ک نه خبر داد.