تحقیق تجزیه وتحلیل نسبت های مالی و سیستم مدیریتی بهبود مستمر - اخبار روز

بهترین معیار برای ی مجدد مطب، شغل و ب و کار چیست؟ اما سوال مقدماتی تر این است که ی مجدد چیست؟ ی مجدد (reengineering) به معنی طراحی مجدد صفر تا صد یک موضوع است؛ یعنی اینکه مجددا از خود بپرسم که آیا حاضر هستم با این مدرک در این شغل بمانم و به ب و کارم ادامه دهم یا خیر؟ اگر تصمیم گرفتم به همی.


ا ل داده های نسبتهای مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از سال 1386 الی 1394

فایل ا ل داده های نسبتهای مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از سال 1386 الی 1394ویژه انجام تحقیقات، مقالات و پایان نامه های رشته های حسابداری، مدیریت مالی و اقتصاد در مقطع کارشناسی ارشد و یدسته بندی
حسابداری


فرمت فایل
zip


حجم فایل
251 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
70
دریافت فایل ا ل داده های نسبتهای مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از سال 1386 الی 1394


فروشنده فایل
کد کاربری 19
تمام فایل ها

عنوان: ا ل داده های نسبتهای مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از سال 1386 الی 1394
دسته: حسابداری- مدیریت مالی- اقتصاد
فرمت:excel
نسبت های مالی(financial ratios) را می توان از جمله ابزار سودمند در تعیین موقعییت مالی شرکتها به حساب آورد. نسبت های مالی آنچنان که از نام آن پیدا است با در اختیار دادن نسبت برخی از اقلام مهم مالی درک درستی از واقعیت های مهم در بازه نتایج عملیات و وضعیت مالی یک شرکت را بدست می دهند. با بررسی و تحلیل نسبت های مالی می توان به آسیب شناسی فعالیت مالی یک شرکت نیز دست یافت. در این فایل داده های نسبت های مالی آماده مربوط به 161 شرکت فعال در بورس اوراق بهادار تهران را برای دوره زمانی 9 ساله سالهای 1386 الی 1394 در قالب فایل ا ل قرار داده ایم؛ به طوری که دانشجویان و محققان با تهیه این فایل تنها با وراد داده ها در نرم افزارهای مربوطه به تجزیه و تحلیل تحقیقات خود بپردازند.
با توجه به اینکه نحوه انتخاب نمونه آماری در بیشتر مقالات و پایان نامه های ی رشته های حسابداری و مدیریت مالی بر اساس دو عامل زیر انتخاب می شود:
1. سال مالی شرکتهای مورد نمونه 29 اسفند ماه باشد.
2. شرکتهای مورد بررسی جزوه بانکها و موسسسات اعتباری، شرکتهای واسطه ای و سرمایه گذاری نباشند.
در انتخاب شرکتها نیز این دو عامل لحاظ شده است و به عبارتی شرکتهایی به عنوان نمونه آماری انتخاب شده اند که اولا سال مالی آنها به 29 اسفندماه هر سال ختم شود و ثانیاً جزو بانکها و موسسات و شرکتهای سرمایه گذاری نباشند.
به طور کلی این فایل شامل داده های مربوط به نسبتهای مالی 161 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فاصله زمانی 1386 الی 1394 می باشد، این نسبتهای مالی عبارت اند از:
نسبت جاری
نسبت آنی
نسبت نقدی
نسبت بدهی(درصد)
نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام
نسبت گردش دارایی(بار)
نسبت دوره گردش حساب دریافتنی (روز)
نسبت دوره گردش موجودی کالا(روز)
نسبت دوره گردش حساب پرداختنی (روز)
نسبت حاشیه سود خالص (درصد)
نسبت حاشیه سود ناخالص (درصد)
نسبت سود عملیاتی به سود ناخالص(درصد)
نسبت هزینه بهره به سود عملیاتی (درصد)
نسبت بازده دارایی (درصد)
نسبت بازده حقوق صاحبان سهام(درصد).

ا ل داده های نسبت های مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از سال 1386 الی 1394 داده های آماری شرکتهای بورس اوراق بهادار تهران ویژه انجام تحقیقات رشته های حسابداری،مدیریت مالی و اقتصادداده های مربوط به نسبتهای مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران داده های نسبت جاری، نسبت آنی


مفاهیم و اصول تئوری محدودیتها لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 12 چکیده در اوا دهه 80 گلدرات فیزیکدان یهودی، روشی ب ایه اه و رویه های کار کارخانجات ارائه داد که فلسفه حاکم بر آن با نام تئوری محدودیتها (theory of constraints=toc) و را ارهای اجرایی آن به ن. طرح مالی سیستم انبار و ید در شرکت تجهیزات ایمنی راهها
عنوان اصلی محصول : طرح مالی سیستم انبار و ید در شرکت تجهیزات ایمنی راهها
سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل طرح مالی سیستم انبار و ید در شرکت تجهیزات ایمنی راهها به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:توضیحات مطلب


اهمیت استفاده از سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی

چکیده سازمان ها با افزایش تاثیر جهانی شدن و فن اوری شروع به استفاده از سیستم های اطلاعاتی در بخش ها و توابع متعدد خود در چند دهه گذشته کرده اندمدیریت منابع انسانی یکی از بخش هایی است که بیشترین استفاده را از سیستم های اطلاعاتی مدیریتی داشته استدسته بندی
مدیریت


بازدید ها
153


فرمت فایل
docx


حجم فایل
478 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
12
 اهمیت استفاده از سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی گزارش تخلف برای اهمیت استفاده از سیستم های اطلاعاتی منابع انسانیاهمیت استفاده از سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی


فروشنده فایل
کد کاربری 427
تمام فایل ها

کاربر
چکیده
سازمان ها با افزایش تاثیر جهانی شدن و فن اوری شروع به استفاده از سیستم های اطلاعاتی در بخش ها و توابع متعدد خود در چند دهه گذشته کرده اند.مدیریت منابع انسانی یکی از بخش هایی است که بیشترین استفاده را از سیستم های اطلاعاتی مدیریتی داشته است.این سیستم ها از فعالیت هایی مانند شناسایی کارمندان مستعد،حفظ سوابق کامل کارمندان موجود و تهیه برنامه هایی برای پیشرفت قابلیت ها و استعدادهای کارمندان حمایت می کند.سیستم های منابع انسانی به منظور تحقق اه راهبردی و برنامه های ب و کار بلند مدت،به مدیریت عالی در شناسایی احتیاجات نیروی انسانی کمک می کند.مدیریت میانی از سیستم های منابع انسانی برای نظارت و تحلیل استخدام،تخصیص اعتبار و پاداش برای کارمندان استفاده می کند.مدیریت عملیاتی از این سیستم ها برای پیگیری استخدام و جای کارمندان بهره می گیرد.سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی نیز می تواند از شیوه های منابع انسانی مانند برنامه ریزی نیروی کار،کارگزینی[1]،برنامه های پاداش،پیش بینی دستمزد،پرداخت بودجه و روابط کار با کارمند حمایت کند.
در این تحقیق بمنظور ارزی اثر بخشی و کاربرد سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی در سازمان ها،پرسشنامه های درک و رضایت از این سیستم ها به کارمندان منابع انسانی داده شد.
78 پرسشنامه از کارمندان منابع انسانی شاغل در بخش های مختلف دریافت شد.نتایج تحقیق، بینشی ارزشمند در زمینه موفقیت و اثر بخشی این سیستم ها در سازمان ارائه می کند.درضمن این نتایج در چارچوب پس زمینه نظری و تجربی سیستم اطلاعاتی مدیریتو سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
[1] -staffing

عنوان مقاله: نقش مدیریت مالی در سرمایه گذاریها و پروژه های معدنی
مولف: رضا محمودی و حمیده میرابوالحسنی (کارشناس ارشد ی معدن ، بنیاد مستضعفان انقلاب ی ، [email protected] mail.com )
موضوع : مدیریت مالی
سال انتشار(میلادی): 2018 وضعیت: تمام متنمنبع: ارسال شده توسط عضو پایگاه مقالات علمی مدیر.
تحقیق بررسی روش های بهبود امنیت در شبکه حسگر بی سیمتحقیق-بررسی-روش-های-بهبود-امنیت-در-شبکه-حسگر-بی-سیم تحقیق رشته کامپیوتر با موضوع بررسی روش های بهبود امنیت در شبکه حسگر بی سیم، در قالب فایل word و در حجم 115 صفحه. در چند سال گذشته، دگرگونی مهمی در دنیای کامپیوترهای شخصی به وجود آمده است. استفاده از خط تلفن برای ارتباط اینترنت ... فایل #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درباره تجزیه وتحلیل وضع موجود (انالیز سایت) در طراحی فضاهای شهری لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش . فواید حسابرسی سیستم نرم افزاری بسیاری از بنگاههای اقتصادی که گردش مالی مناسبی دارند هنگام مراجعه به حسابرسان احساس می کنند که روزنه ای در گردش مالی آنها وجود دارد.مشکلات آنها از قبیل زیر است: · متوجه نمیشوم با این حجم فروش چرا برای وصول چک های پرداختی مشکل دارم · احساس می کنم سود من باید بالاتر از این مبلغ باشد · موجودی انبار من هیچوقت بانرم افزار مطابقت ندارد · احساس میکنم کارکنان همکاری لازم را با من را ندارند · احساس میکنم که موجودی صندوق من کم است · با اداره دارایی مشکلات عدیده دارم · درباره نحوه تقسیم سود مشکل دارم · و... چراحسابرسی؟ راه حل مشکل چیست؟ بسیاری از شرکت ها پس از اتمام دوره مالی به شرکت های حسابرسی مراجعه می کنند و فقط صورتهای مالی را مطالبه می نمایند. در صورتی که اگر بخواهند مشکل آنها برطرف شود می باید ازابتدای کار و به صورت اصولی امور مالی خود را چیدمان و نظارت حسابرسی داشته باشند فورایدداشتن سیستم حسابرسی ماهانه 1- چیدمان سیستم مالی اداری به نحوی که در صورت ری در موجودی کالا و یا وجوه نقد متخلف مشخص شود 2- بررسی مکرر حساب های سود وزیان و ترا مه جهت گزارشات مدیریتی 3- مشاوره در بحث گردش وجوه نقد و وصول مطالبات 4- مشاوره در استراتژی یدکالا 5- ارایه گزارش های ماهانه عملکردی 6- ارایه و پیشنهاد در گزارشات مدیریتی 7- کنترل بهبود عملکرد بر اساس تصمیمات مدیریتی 8- کنترل نسبت های مالی 9- کنترل امور برون سازمانی 10- و... مسلم است پس انجام امور فوق و ی سازی روابط مالی، هزینه ها به حداقل، ید کالا با هدف گذاری بهتر و در نتیجه به سود دهی بالاتری خواهید رسید جهت مشاوره از طرق زیر با ما در ارتباط باشید 02144975176 07132301902 09211363884 [email protected] www.partopars.com

ایزو 9001:2008 سیستم مدیریت کیفیت نمایش تعهد شما نسبت به کیفیت و رضایت مشتری
با ایزو 9001 مشتریان بیشتر نسبت به موضوع کیفیت آگاهی پیدا می کنند. آنها انتظار دارند که تامین کنندگان در تطابق کامل با بالاترین استانداردهای کیفی خدمات و محصولات باشند. آنها می خواهند این موضوع را از قبل بدانند، و مطمئن شوند که سازمان همواره درصدد برآوردن نیازهای آنهاهستند. این چالش بزرگی است و همچنان فرصتی برای شرکتها تا از آن بهره ببرند.
هر سازمانی تمایل به ارتقا عملکرد خود دارد، چه این ارتقا افزایش سهم در بازار باشد، چه کاهش هزینه ها، مدیریت موثرتر ریسک و یا افزایش رضایت مشتری. یک سیستم مدیریت کیفیت به ما چارچوب لازم برای اجرای نظارت و بهبود عملکرد می دهد.
ایزو 9001 به همه ی سازمان ها کمک می کند تا در امر ارتقای رضایت مشتری، ایجاد انگیزه در کارکنان و پیشرفت مستمر موفق باشند.
گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 سازمان ها را قادر می سازد تعهد خود را نسبت به کیفیت و رضایت مندی مشتری نشان دهند، و در عین حال بطور پیوسته به ارتقا سیستم های کیفیتی بپردازند. مجموعه استاندارد های ایزو 9000
ایزو 9001 خود یکی از استانداردهای متعدد در مجموعه استانداردهای مدیریت کیفیت است. این استاندارد با آشنا سازمان با پروسه ارائه محصولات و خدمات به مشتریان بهترین عملکرد را از آن است اج می کند. مجموعه استانداردهای ایزو 9000 شامل این موارد است:
• ایزو 9000 – این استاندارد فرد را با مفاهیم سیستم های مدیریت آشنا می کند و اصطلاحات مورد استفاده آن را توضیح می دهد.
• ایزو 9001 – این استاندارد انجام اموری که برای دریافت گواهینامه لازم است تعیین می کند. ایزو 9001 تنها استاندارد دارای گواهینامه در این خانواده است.
• ایزو 9004 – بر اساس قواعد مدیریت کیفیت هشتگانه، خط مشی هایی برای ارتقای عملکرد تهیه شده که توسط مدیر ارشد استفاده می شود. این استاندارد به عنوان یک چهارچوب کاری برای بهبود عملکرد عمل می کند و به غیر از مشتریان نیاز تمام بخش های ذینفع را نیز در نظر می گیرد.
ایزو 9001 برای هر نوع سازمانی که قصد بهبود نحوه عملکرد و مدیریت خود را دارد مناسب است. اما همیشه بهترین نتیجه برای سازمانهایی است که آن را در سراسر سازمان پیاده سازی کنند نه در یک بخش یا قسمت خاص. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاو وینت در مورد ارائه نمایشی درباره مدیریت روابط مشتریان لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .ppt ( قابل . آشنایی با انواع تحقیق در پایان نامه علوم انسانی
فرآیند روش تحقیق در پایان نامه علوم انسانی شامل چند مرحله مشخص است که با توجه به نوع تحقیق به دسته بندی های متفاوتی تقسیم می شود. پژوهشگران انواع تحقیق در پایان نامه علوم انسانی را با توجه به نوع هدف و روش جمع آوری اطلاعات، بخش بندی می کنند. در ادامه با انواع تحقیق در پایان نامه رشته های علوم انسانی آشنا می شویم.

دسته بندی انواع تحقیق در پایان نامه علوم انسانی
تحقیقات علمی در پایان نامه علوم انسانی بر اساس نوع هدف، به پژوهش های بنیادی و کاربردی دسته بندی می شوند.

تحقیق بنیادی یا پایه ای در پایان نامه علوم انسانی

هدف از انجام چنین پژوهش هایی توسعه و گسترش مرزهای دانش است. چنین تحقیقاتی زمان بر و هزینه بر است و به طور معمول در مراکز علمی و ی انجام می شود.
در تحقیقات بنیادی تجربی با استفاده از آزمایش، مشاهده، مصاحبه و روش های تجربی به ب داده ها و اطلاعات اولیه پرداخته می شود. در تحقیقات بنیادی نظری با کاربرد روش کتابخانه ای به گردآوری داده ها می پردازند. البته با جمع آوری داده ها، پژوهشگران باید با استفاده از تکنیک های آماری و اصول نظری پذیرفته شده، به تجزیه و تحلیل اطلاعات بپردازند.

تحقیق کاربردی در پایان نامه علوم انسانی

از مشخصات این نوع تحقیقات در پایان نامه علوم انسانی می توان به موارد زیر اشاره کرد: برای رفع نیازهای بشر و بهبود سطح معیارهای زندگی انجام می شود. نسبت به تحقیقات بنیادی در زمان کمتری انجام می شود و درآمدزا محسوب می شود و به طور معمول، در سازمان های خصوصی و تی، ها و مراکز تحقیقاتی انجام می شود.

انواع تحقیق بر اساس ماهیت و روشدر پایان نامه علوم انسانی

تحقیقات توصیفی به دسته های پیمایشی، همبستگی، اقدام پژوهی و مطالعه موردی (زیرمجموعه پژوهش توصیفی) دسته بندی می شوند. برخی از کارشناسان، تحقیقات تاریخی، همبستگی و علی را نیز متعلق به این مجموعه می دانند. همچنین، تحقیق آزمایشی در مقابل تحقیقات توصیفی قرار می گیرند.
سفارش پایان نامه علوم انسانی
انجام پایان نامه علوم انسانی
ایزو 9001:سیستم مدیریت کیفیت نمایش تعهد شما نسبت به کیفیت و رضایت مشتری
با ایزو 9001 مشتریان بیشتر نسبت به موضوع کیفیت آگاهی پیدا می کنند. آنها انتظار دارند که تامین کنندگان در تطابق کامل با بالاترین استانداردهای کیفی خدمات و محصولات باشند. آنها می خواهند این موضوع را از قبل بدانند، و مطمئن شوند که سازمان همواره درصدد برآوردن نیازهای آنهاهستند. این چالش بزرگی است و همچنان فرصتی برای شرکتها تا از آن بهره ببرند.
هر سازمانی تمایل به ارتقا عملکرد خود دارد، چه این ارتقا افزایش سهم در بازار باشد، چه کاهش هزینه ها، مدیریت موثرتر ریسک و یا افزایش رضایت مشتری. یک سیستم مدیریت کیفیت به ما چارچوب لازم برای اجرای نظارت و بهبود عملکرد می دهد.
ایزو 9001 به همه ی سازمان ها کمک می کند تا در امر ارتقای رضایت مشتری، ایجاد انگیزه در کارکنان و پیشرفت مستمر موفق باشند.
گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 سازمان ها را قادر می سازد تعهد خود را نسبت به کیفیت و رضایت مندی مشتری نشان دهند، و در عین حال بطور پیوسته به ارتقا سیستم های کیفیتی بپردازند. مجموعه استاندارد های ایزو 9000
ایزو 9001 خود یکی از استانداردهای متعدد در مجموعه استانداردهای مدیریت کیفیت است. این استاندارد با آشنا سازمان با پروسه ارائه محصولات و خدمات به مشتریان بهترین عملکرد را از آن است اج می کند. مجموعه استانداردهای ایزو 9000 شامل این موارد است:
• ایزو 9000 – این استاندارد فرد را با مفاهیم سیستم های مدیریت آشنا می کند و اصطلاحات مورد استفاده آن را توضیح می دهد.
• ایزو 9001 – این استاندارد انجام اموری که برای دریافت گواهینامه لازم است تعیین می کند. ایزو 9001 تنها استاندارد دارای گواهینامه در این خانواده است.
• ایزو 9004 – بر اساس قواعد مدیریت کیفیت هشتگانه، خط مشی هایی برای ارتقای عملکرد تهیه شده که توسط مدیر ارشد استفاده می شود. این استاندارد به عنوان یک چهارچوب کاری برای بهبود عملکرد عمل می کند و به غیر از مشتریان نیاز تمام بخش های ذینفع را نیز در نظر می گیرد.
ایزو 9001 برای هر نوع سازمانی که قصد بهبود نحوه عملکرد و مدیریت خود را دارد مناسب است. اما همیشه بهترین نتیجه برای سازمانهایی است که آن را در سراسر سازمان پیاده سازی کنند نه در یک بخش یا قسمت خاص.
مزایای گواهینامه ایزو 9001: مزیت رقابتی
• ایزو 9001 توسط مدیر ارشد هدایت می شود، این اطمینان می دهد که مدیر ارشد نسبت به سیستم های مدیریت خود رویکردی استراتژیک دارند.
بهبود عملکرد تجاری و مدیریت ریسک تجاری
• ایزو 9001 عملکرد سازمان را بالاتر و فراتر از رقبایی که از سیستم های مدیریت استفاده نمی کنند می برد. ب گواهینامه همچنین اندازه گیری عملکرد و مدیریت ریسک تجاری را آسان تر می سازد.
جذب سرمایه، ارتقا شهرت برند و رفع موانع مبادلات
• ب گواهینامه ایزو 9001 برای سازمان شهرت به همراه دارد و می تواند به عنوان ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. یک پیغام روشن برای بخش های ذینفع است که بیان می کند سازمان نسبت به استاندارد های برتر و پیشرفت مستمر متعهد است.
صرفه جویی پولی
• شواهد نشان دهنده مزایای مشخص مالی برای شرکت هایی است که دارای گواهی ایزو 9001 می باشند و منجر به کارآیی عملکرد، افزایش فروش، بازگشت سرمایه بهتر و سود دهی بیشتر می شود.
تسهیل عملکردها و کاهش زائدات
• سنجش سیستم مدیریت کیفیت بر عملکرد تمرکز دارد. این امر سازمان ها را تشویق می کند کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده را افزایش دهند و به کاهش زائدات و میزان شکایات مشتری کمک می کند.
تشویق به ارتباط داخلی و تقویت روحیه
• ایزو 9001 اطمینان می دهد که کارمندان بیشتر درگیر هستند و مشارکت می کنند. بازدید پیوسته هر نوع اختلال در مهارت و مشکلات موجود در کار تیمی را مشخص می کند. افزایش رضایت مشتری
ساختار (برنامه ریزی، انجام، چک، عمل) ایزو 9001 اطمینان می دهد که نیاز های مشتری مدنظر قرار دارند و پاسخ داده می شود. ایزو 9001:2015 سیستم مدیریت کیفیت نمایش تعهد شما نسبت به کیفیت و رضایت مشتری با ایزو 9001 مشتریان بیشتر نسبت به موضوع کیفیت آگاهی پیدا می کنند. آنها انتظار دارند که تامین کنندگان در تطابق کامل با بالاترین استانداردهای کیفی خدمات و محصولات باشند. آنها می خواهند این موضوع را از قبل بد.


بررسی ارتباط بین نسبت های فعالیت و میزان افشای اطلاعات در صورت های مالی شرکت های پذیرفته شده در بازار بورس تهران

بررسی ارتباط بین نسبت های فعالیت و میزان افشای اطلاعات در صورت های مالی شرکت های پذیرفته شده در بازار بورس تهراندسته بندی
علوم انسانی


فرمت فایل
docx


حجم فایل
498 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
128
دریافت فایلبررسی ارتباط بین نسبت های فعالیت و میزان افشای اطلاعات در صورت های مالی شرکت های پذیرفته شده در بازار بورس تهران


فروشنده فایل
کد کاربری 4674
تمام فایل ها

بررسی ارتباط بین نسبت های فعالیت و میزان افشای اطلاعات در صورت های مالی شرکت های پذیرفته شده در بازار بورس تهران
چکیده: 1
مقدمه: 2
فصل اول:کلیات تحقیق
1-1 مقدمه 5
2-1 تاریخچه مطالعاتی. 5
3-1 بیان مسأله تحقیق. 7
4-1چارچوب نظری تحقیق. 8
5-1 فرضیه های تحقیق. 10
6-1 اهمیت و ضرورت تحقیق. 10
7-1 اه تحقیق. 11
8-1 حدود مطالعاتی. 12
1-8-1 قلمرو مکانی تحقیق. 12
2-8-1 قلمرو زمانی تحقیق. 13
3- 8-1 قلمرو موضوعی تحقیق. 13
9-1- تعریف واژه ها و اصطلاحات تحقیق. 13
فصل دوم:مروری بر ادبیات تحقیق
1-2 مقدمه 15
2-2- تعاریف مختلف افشا 16
3-2- اصل افشا 16
4-2- پرسش های اساسی مطرح شده در حوزه افشا (مبانی نظری) 17
1-4-2- اطلاعات مالی برای چه اشخاصی افشا می گردد؟ 18
2-4-2- هدف از افشای اطلاعات مالی چیست؟ 20
3-4 -2- چه میزان از اطلاعات لازم است افشا شود؟ 21
4-4 -2- چگونه اطلاعات مالی باید افشا شود؟ 24
1-4 -4- 2- شکل و ترتیب صورتهای مالی اساسی. 26
2-4 -4- 2- اصطلاحات و ارائه جزئیات.. 29
3-4-4- 2- گزارش حسابرس مستقل. 30
4-4 -4- 2-گزارش هیأت مدیره 30
5-4 -2- خصوصیات کیفی مرتبط با ارائه اطلاعات چگونه باشد؟ 31
5 - 2 - عملکرد 32
1-5-2- مقدمه 32
6-2- انواع نسبت های مالی. 35
1-6-2- نسبت های فعالیت (شاخص های بکارگیری دارایی ) 36
7-2- کفایت گزارشگری (افشا) و نسبت های مالی. 37
8-2- پیشینه داخلی و خارجی تحقیق. 38
1-8-2- مطالعات خارجی. 38
2-8-2- مطالعات داخلی. 52
فصل سوم:روش اجرای تحقیق
1-3 مقدمه 61
2-3- فرضیه های تحقیق. 62
1-2-3- فرضیه اصلی تحقیق : 62
2-2-3- فرضیه ی فرعی تحقیق : 62
3-3 مدل تحقیق. 63
4-3 شیوه اندازه گیری متغیرها 64
5-3 روش تحقیق. 65
6-3- متغیر های مورد بررسی. 66
7-3- مدل های مورد استفاده برای آزمون فرضیه ها 68
8-3- دلایل انتخاب متغیرها 70
9-3- جامعه آماری و روش نمونه گیری. 70
9-3- روش های جمع آوری اطلاعات و داده ها 71
1-9-3- منبع اطلاعات.. 71
2-9-3- آماده سازی اطلاعات.. 72
10-3- روش شناختی تحقیق (تجزیه و تحلیل داده ها) 72
1-10-3- مدل های داده های تابلویی. 73
2-10-3- آزمون لیمر (معنی داربودن اثرات فردی) 73
3-10-3- آزمون هاسمن. 75
4-10-3- فروض مدل رگرسیون خطی کلاسیک... 75
1-4-10-3- نرمال بودن خطاها 76
2-4-10-3- نا ی واریانس.. 76
3-4-10-3- هم خطی. 76
4-4-10-3- عدم وجود خود همبستگی بین ها: 77
5-10-3- آزمون مانایی. 78
6-10-3 آزمونهای آماری و معیارهای استفاده شده به منظور مقایسه مدل های تحقیق. 79
1-6-10-3- ضریب تعیین تعدیل شده 79
2-6-10-3- آماره f رگرسیون. 80
7-10-3- نرم افزارهای تجزیه و تحلیل. 80
فصل چهارم:تجزیه و تحلیل داده ها
1-4 مقدمه‏ 82
2-4- تحلیل توصیفی داده ها 82
3-4- مراحل تخمین مدل به وسیله داده های تابلویی. 84
1-3-4- آزمون f لیمر( بررسی ی عرض از مبدأ های مقاطع ) 85
2-3-4- آزمون هاسمن ( انتخاب بین اثرات ثابت و تصادفی ) 86
4-4- بررسی فروض کلاسیک رگرسیون. 87
5-4- آزمون مانایی متغیرها 88
6-4- آزمون فرضیه های تحقیق. 88
1-6-4- آزمون فرضیه فرعی اول. 89
2-6-4- آزمون فرضیه فرعی دوم 91
3-6-4- آزمون فرضیه فرعی سوم 92
4-6-4- آزمون فرضیه فرعی چهارم 93
5-6-4- آزمون فرضیه اصلی تحقیق. 94
فصل پنجم:نتیجه گیری و پیشنهادات
1-5 مقدمه 98
2-5- بحث و نتیجه گیری. 98
1-2-5- نتیجه گیری پیرامون فرضیه فرعی اول. 99
2-2-5- نتیجه گیری پیرامون فرضیه فرعی دوم 100
3-2-5- نتیجه گیری پیرامون فرضیه فرعی سوم 101
4-2-5- نتیجه گیری پیرامون فرضیه فرعی چهارم 101
5-2-5- نتیجه گیری پیرامون فرضیه اصلی تحقیق. 102
3-5- پیشنهادها 104
1-3-5- پیشنهادهای کاربردی ناشی از نتایج تحقیق. 105
2-3-5- پیشنهادهایی برای تحقیق های آتی. 105
4-5- محدودیت ها 106
پیوستها
ج مربوط به صنایع و نام شرکت های نمونه آماری. 108
منابع و ماخذ
منابع فارسی: 110
منابع لاتین: 111
منابع اینترنتی: 114
چکیده انگلیسی: 115ج 1-2- موارد افشا از نظر سرف.. 39
ج 1-3 : ترکیب شرکت های نمونه بر اساس نوع صنعت.. 71
ج 1-4: اندازه شاخص های آمار توصیفی مربوط به متغیرهای تحقیق (ارقام به درصد) 84
ج 2-4 : نتایج آزمون f لیمر( ی عرض از مبدأ های مقاطع) 86
ج 3-4 : نتایج آزمون هاسمن(انتخاب بین اثرات ثابت و تصادفی) 87
ج 4-4 : نتایج آزمونllc )بررسی مانایی متغیرها) 88
ج 5- 4 : نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل داده ها برای آزمون فرضیه فرعی اول- مدل (1) 90
ج 6- 4 : نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل داده ها برای آزمون فرضیه فرعی دوم- مدل (2) 91
ج 7-4 : نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل داده ها برای آزمون فرضیه فرعی سوم – مدل(3) 92
ج 8-4 نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل داده ها برای آزمون فرضیه فرعی چهارم – مدل(4) 93
ج 9-4 نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل داده ها برای آزمون فرضیه اصلی تحقیق– مدل(5) 95


چکیده:
نقش اصلی گزارشگری مالی، انتقال اثربخش اطلاعات به افراد برون سازمانی به روشی معتبر و به موقع است، که این امر در سایه شفافیت گزارشگری و افشا با کیفیت اطلاعات مالی تحقق می یابد. مرور مطالعات گذشته نشان می دهد شفافیت و کیفیت افشای اطلاعات مالی واحدهای اقتصادی ، تاثیرات مهمی بر استراتژی های سرمایه گذاران گذاشته است. این تحقیق، به بررسی رابطه بین میزان افشاء در صورتهای مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با نسبتهای متداول فعالیت (شاخصهای استفاده از داراییها) می پردازد.
در مرحله اول، به منظور تعیین میزان افشا صورت های مالی که در این تحقیق در راستای تعیین مقدار متغیر وابسته لازم است چک لیست کفایت افشاء براساس استانداردهای حسابداری ایران تنظیم و برای هر شرکت یک نمره یا شاخص افشا تعریف شود. در مرحله دوم متداولترین نسبتهای فعالیت (شاخصهای استفاده از داراییها) یعنی نسبت فروش به سرمایه در گردش، نسبت فروش به داراییهای ثابت ، نسبت فروش به کل داراییهاو نسبت فروش به حقوق صاحبان سهام (ارزش ویژه) محاسبه و است اج گردید. سپس در این تحقیق از تحلیل رگرسیونی مقطعی بر اساس داده های تابلویی جهت بررسی رابطه بین میزان افشاء در صورتهای مالی با نسبتهای متداول فعالیت در سال های 1382 لغایت 1387 استفاده شده است. نمونه تحقیق شامل 65 شرکت پذیرفته شده در بورس تهران در بازه زمانی 5 ساله می باشد.
یافته ها نشان می دهد به طور کلی بین میزان افشاء در صورتهای مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران با نسبتهای متداول فعالیت رابطه معناداری وجود دارد.مقدمه:
حسابداری یک سیستم اطلاعاتی است. این سیستم اطلاعاتی به عنوان زیر مجموعه سیستم های اطلاعاتی مدیریت ، وظیفه پردازش داده های مالی را به عهده دارد. اگرچه استفاده کننده بخش عمده ای از محصولات این سیستم اطلاعاتی ، مدیریت یک واحد اقتصادی است ، اما مدیریت بنا به وظایف و مسئولیتهایی که در قبال گروه های مختلف استفاده کنندگان اطلاعات مالی دارد و همچنین بنا برا امات قانونی یا درخواست های طرفهای تجاری یا تامین کنندگان مالی واحدهای اقتصادی ، اطلاعات مختلفی را در اختیار استفاده کنندگان خارج از واحدهای اقتصادی قرار می دهد. گزارشهای مالی سالانه از مهمترین محصول سیستم های اطلاعاتی حسابداری است که برای گروه های مختلفی از استفتده کنندگان خارجی اطلاعات مالی ، در چهارچوب مشخصی ارائه می شود (عرب مازاریزدی ،1374، 58)[1].
براساس نظر هیئت استانداردهای حسابداری مالی تصمیمات سرمایه گذاران واعتباردهندگان واستفاده آنها از اطلاعات دارای گستردگی بسیار بیشتری نسبت به سایر گروه های خارجی می باشد وبه همین دلیل تصمیمات آنها دارای تاثیرات عمده ای در تخصیص منابع اقتصادی یک کشور است (هیأت استانداردهای حسابداری مالی ،1978، 30)[2].
ازآنجائیکه سرمایه گذاران و اعتبار دهندگان دو گروه اصلی برون سازمانی استفاده کنندگان اطلاعات مالی بشمار می روند وتهیه و فراهم اطلاعات مربوط برای این دو گروه یکی از رس های اصلی مدیریت و سیستم های حسابداری می باشد ، لذا توجه ویژه به نوع نیازهای اطلاعاتی این افراد ضرورت دارد.
با توجه به اینکه استفاده کنندگان مزبور گزارشهای مالی را به عنوان یکی از منابع اصلی اطلاعات مالی در مورد واحد های اقتصادی ملاک تصمیم گیری قرار می دهند ، بنابراین گزارشگری مالی براساس نظر هیئت استاندارد های مالی باید اطلاعاتی را فراهم سازد که برای سرما یه گذاران و اعتبار دهندگان بالفعل و بالقوه و سایر استفاده کنند گان در تصمیم گیری های سرمایه گذاری و اعطای اعتبار وسایر تصمیمات مشابه مفید واقع شود ( همان منبع،30)3.
گزاشگری مالی تخصیص منابع سرمایه در یک شرکت تجاری و قابلیت سوددهی آن را افشا می نماید. بدیهی است اصل افشا به عنوان یکی از اصول حسابداری ، کلیه واقعیت های با اهمیت و مربوط در رابطه با رویدادها و فعالیتهای واحد تجاری را بیان می نماید.
اصل افشا ایجاب می نماید که صورت های مالی به گونه ای تهیه و ارائه شود که از لحاظ اه مربوط در صورت های مالی به گونه ایست که ازیک طرف امکان اتخاذ تصمیمات آگاهانه برای استفاده کنندگان را فراهم نموده و از طرف دیگر باعث گمراهی آنان نشود.
محققین در حوزه افشاء گزارشگری مالی به منظور سنجش میزان افشاء و تاثیر آن بر تصمیمات سرمایه گذاران از انواع مختلفی از عوامل تاثیرگذار برافشاء اطلاعات مالی بهره برده اند. سیر تاریخی تحقیقات صورت گرفته در حوزه افشاء اطلاعات مالی نشان می دهد که این عوامل در چهار حوزه کلی شامل حوزه اول استفاده از متغیرهای تراز نامه ای (متغیرهای مرتبط به حجم و فعالیت شرکتها) و رابطه آن با کفایت افشاء اطلاعات مالی حوزه دوم، رابطه بین متغیرهای سود و زیانی (عملکردی)با سطح افشای گزارشگری مالی ، حوزه سوم ترکیبی از متغیرهای سود و زیانی و ترا مه ای برای سنجش میزان افشای گزارشگری مالی شرکت ها و حوزه آ رابطه بین متغیرهای کیفی و متغیرهایی غیر از متغیرهای فوق الذکر مانند ماهیت و نوع صنعت، نوع موسسه حسابرسی کننده، اعضای حرفه ای و غیر حرفه ای هیئت مدیره، وجود یا عدم وجود سهامدار نهادی با میزان افشای گزارشگری مالی قابل تقسیم بندی هستند . اما در این پژوهش سعی خواهد شد با توجه به تمامی موارد ذکر شده فوق و در بخش پیشینه تحقیق، صرفاً از شاخص های سنجش بکارگیری دارایی ها به ویژه نسبت های فعالیت شرکت ها برای بررسی سطح افشاء گزارشگری مالی استفاده شود[2] . financial accounting standards board (fasb),1978,30

بررسی ارتباط بین نسبت های فعالیت و میزان افشای اطلاعات در صورت های مالی شرکت های پذیرفته شده در بازار بورس تهرانارتباط بین نسبت های فعالیت و میزان افشای اطلاعات در صورت های مالی شرکت های پذیرفته شده در بازار بورس تهران


تحقیق استفاده از پایدار کننده های سیستم قدرت (pss) جهت بهبود میرایی نوسانات با کم سیستم
«کلمات مشابه»

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ایزو 9001:2008 سیستم مدیریت کیفیت
نمایش تعهد شما نسبت به کیفیت و رضایت مشتری
با ایزو 9001 مشتریان بیشتر نسبت به موضوع کیفیت آگاهی پیدا می کنند. آنها انتظار دارند که تامین کنندگان در تطابق کامل با بالاترین استانداردهای کیفی خدمات و محصولات باشند. آنها می خواهند این موضوع را از قبل بدانند، و مطمئن شوند که سازمان همواره درصدد برآوردن نیازهای آنهاهستند. این چالش بزرگی است و همچنان فرصتی برای شرکتها تا از آن بهره ببرند.
هر سازمانی تمایل به ارتقا عملکرد خود دارد، چه این ارتقا افزایش سهم در بازار باشد، چه کاهش هزینه ها، مدیریت موثرتر ریسک و یا افزایش رضایت مشتری. یک سیستم مدیریت کیفیت به ما چارچوب لازم برای اجرای نظارت و بهبود عملکرد می دهد.
ایزو 9001 به همه ی سازمان ها کمک می کند تا در امر ارتقای رضایت مشتری، ایجاد انگیزه در کارکنان و پیشرفت مستمر موفق باشند.
گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 سازمان ها را قادر می سازد تعهد خود را نسبت به کیفیت و رضایت مندی مشتری نشان دهند، و در عین حال بطور پیوسته به ارتقا سیستم های کیفیتی بپردازند.
مجموعه استاندارد های ایزو 9000
ایزو 9001 خود یکی از استانداردهای متعدد در مجموعه استانداردهای مدیریت کیفیت است. این استاندارد با آشنا سازمان با پروسه ارائه محصولات و خدمات به مشتریان بهترین عملکرد را از آن است اج می کند. مجموعه استانداردهای ایزو 9000 شامل این موارد است:
• ایزو 9000 – این استاندارد فرد را با مفاهیم سیستم های مدیریت آشنا می کند و اصطلاحات مورد استفاده آن را توضیح می دهد.
• ایزو 9001 – این استاندارد انجام اموری که برای دریافت گواهینامه لازم است تعیین می کند. ایزو 9001 تنها استاندارد دارای گواهینامه در این خانواده است.
• ایزو 9004 – بر اساس قواعد مدیریت کیفیت هشتگانه، خط مشی هایی برای ارتقای عملکرد تهیه شده که توسط مدیر ارشد استفاده می شود. این استاندارد به عنوان یک چهارچوب کاری برای بهبود عملکرد عمل می کند و به غیر از مشتریان نیاز تمام بخش های ذینفع را نیز در نظر می گیرد.
ایزو 9001 برای هر نوع سازمانی که قصد بهبود نحوه عملکرد و مدیریت خود را دارد مناسب است. اما همیشه بهترین نتیجه برای سازمانهایی است که آن را در سراسر سازمان پیاده سازی کنند نه در یک بخش یا قسمت خاص.
مزایای گواهینامه ایزو 9001:
مزیت رقابتی
• ایزو 9001 توسط مدیر ارشد هدایت می شود، این اطمینان می دهد که مدیر ارشد نسبت به سیستم های مدیریت خود رویکردی استراتژیک دارند.
بهبود عملکرد تجاری و مدیریت ریسک تجاری
• ایزو 9001 عملکرد سازمان را بالاتر و فراتر از رقبایی که از سیستم های مدیریت استفاده نمی کنند می برد. ب گواهینامه همچنین اندازه گیری عملکرد و مدیریت ریسک تجاری را آسان تر می سازد.
جذب سرمایه، ارتقا شهرت برند و رفع موانع مبادلات
• ب گواهینامه ایزو 9001 برای سازمان شهرت به همراه دارد و می تواند به عنوان ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. یک پیغام روشن برای بخش های ذینفع است که بیان می کند سازمان نسبت به استاندارد های برتر و پیشرفت مستمر متعهد است.
صرفه جویی پولی
• شواهد نشان دهنده مزایای مشخص مالی برای شرکت هایی است که دارای گواهی ایزو 9001 می باشند و منجر به کارآیی عملکرد، افزایش فروش، بازگشت سرمایه بهتر و سود دهی بیشتر می شود.
تسهیل عملکردها و کاهش زائدات
• سنجش سیستم مدیریت کیفیت بر عملکرد تمرکز دارد. این امر سازمان ها را تشویق می کند کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده را افزایش دهند و به کاهش زائدات و میزان شکایات مشتری کمک می کند.
تشویق به ارتباط داخلی و تقویت روحیه
• ایزو 9001 اطمینان می دهد که کارمندان بیشتر درگیر هستند و مشارکت می کنند. بازدید پیوسته هر نوع اختلال در مهارت و مشکلات موجود در کار تیمی را مشخص می کند.
افزایش رضایت مشتری
ساختار (برنامه ریزی، انجام، چک، عمل) ایزو 9001 اطمینان می دهد که نیاز های مشتری مدنظر قرار دارند و پاسخ داده می شود. مختصر پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی you can the file پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی securely and easily from this site. به کانال تلگرام فروش مقاله خوش آمدید. شما می توانید پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی را به راحتی تهیه کنید. do you intend to پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی file here? آیا پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی را رایگان می خواهید؟ we are worried about your pocket. buy پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی cheaper. مجانی پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی آیا پیشنهاد ما را درخصوص پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی قبول دارید؟ get some free articles about پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی on this site. پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی با فرمت jar برای گوشی. this site is equipped with all articles around پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی. گوناگونی مطالب و مقالات در زمینه پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی در سایت بسیار زیاد است. فروش اینترنتی مقالات با عنوان پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی به صورت آنلاین. if you intend to پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی, here. توضیح پیرامون عمومی و آزاد موضوع فایل پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی چیست؟ receiving پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی from our site will succeed. purchase and secure payments for surrounding papers پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی ید و پرداخت امن مقالات پیرامون پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی do you have any familiarity with writing about پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی? نحوه پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی با و رایگان. the largest specialized translation website about پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی راه های دریافت پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی را بگویید. نتیجه آزمایشات دیگران پیرامون پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی را در اینجا مشاهده نمایید. .mo{ display:none; } #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاور پوینت (اسلاید) مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی این پاور پوینت دارای 10 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در power point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است
فایل پاور پوینت مدیریت مالی و بازار های پولی و مالی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد و مراکز تی می باشد.
در این پاور پوینت مباحث به زبان ساده و قابل درک برای همه گفته شده و برای ارائه آن هیچ مشکلی نخواهید داشت

محتواب برخی از اسلاید ها :
محتوای اسلاید 3 : اه مدیریت مالی - حداکثرسازی سود (درکوتاه مدت وبلند مدت) (بازده= پاداش سرمایه گذار)
شامل:
منافع و ثروت سهامداران
منافع مصرف کنندگان
منافع کارکنان
منافع سایر افراد جامعه
به حداقل رساندن ریسک
(سیستماتیک یا کاهش ناپذیر ناشی از بحرانهای واقتصادی – غیرسیستماتیک یا قابل کنترل ناشی از مسایل مدیریتی)
مدیر مالی می تواند با انتخاب بهترین ترکیب دارایی ها و ساختار سرمایه ریسک را کاهش دهد.محتوای اسلاید 4 : وظایف مدیریت مالی تجزیه وتحلیل و برنامه ریزی و بودجه بندی مالی
تجزیه وتحلیل صورتهای مالی ( ترا مه –صورتحساب سودوزیان – گزارش جریان نقد )
تجزیه وتحلیل نسبت های مالی (نسبت های نقدینگ ...
دریافت فایل در برنامه ریزی آموزشی و درسی انواع مختلف ارزشی متداول است. در این قسمت ارزشی پیشرفت تحصیلی موردنظر می باشد. درقسمت بالای راهنمای ارزشی پیشرفتتحصیلی دروس نظری – عملی ، بخشی به نام مدل ارزشی وجود دارد. به طور مختصر چگونگی محاسبه نمره نهایی توضیح داده می شود مدل نمره گذاری 1 (مدل . نمرین منظم جزو کلیدی برنامه جامع درمان یا پیشگیری از پوکی استخوان است   اغلب فعالیت های روزمره ای که انجام می دهیم ماهیت مقطعی دارند و مستمر نیستند. ورزش واقعی مست م افزایش ضربان قلب به مدت طولانی است. این امر فقط هنگام ورزش مستمر رخ می دهد. هدف برنامه ورزشی برای سلامت قلب جل.
صورت های مالی به شما ارائه می شوند تا یک تصویر واضح از وضعیت مالی ب وکارتان به شما نشان دهند. اظهاراتمالی شما هنگامی که از راه درست استفاده شوند می تواند به عنوان یک ابزار مدیریت قدرتمند برای تأثیر مثبت در سازمان شما مورداستفاده قرار گیرد. به عنوان یک صاحب ب وکار ، صورت های مالی برای ارائه اطلاعات مالی به سهامداران، همکاران یا سرمایه گذاران بالقوه با معیارهای کلیدی ب وکار استفاده می شوند. ادامه مطلب... یت efqm چیست؟ به استناد ماهیت، فرآیند، اه و ویژگی های efqm می توان دریافت که این تکنیک، یک تکنیک مدیریتی و مربوط به حوزه کنترل و ارزی در سازمان است. به منظور اثبات این مدعا، آشنایی با کنترل، تعریف و فرآیند آن و نیز efqm ضرورت می یابد. در تئوری های مدیریت از دوره کلاسیک ها تاکنون، کنتر. پاو وینت-اصول بهره وری و تجزیه وتحلیل آن در سازمانها ونهادها این فایل درمورد اصول بهره وری و تجزیه وتحلیل آن در سازمانها ونهادها می باشد و در قالب پاو وینت و در 250 اسلاید است دسته بندی مدیریت بازدید ها 41 فرمت فایل pptx حجم فایل 8086 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 250 فروشنده فایل کد کارب. بهبود مدیریتفایل بهبود مدیریت را از سایت ما کنید.جهت بروی دکمه آبی رنگ دریافت فایل کلیک کنید. بهبود مدیریت لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 6 بهبود مدیریت و سازمان هدف از تحول چیست ؟ هدف این مقاله بررسی روابط و وابستگیهای موجود بین بهبود مد. اختصاصی از هایدی کارآفرینی شرکت سیمان سازی 60 ص با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 2     مقدمه 1 بخش اول :کلیات شناخت طرح 2 1-1- سوابق ثبتی مجری طرح 2 1-2- سوابق تجربی وعملی 2 1-3- مجوز های قانونی 3 1-4- هدف پروژه 3 1-5- نیروی انسانی و بخ. بررسی تأثیر آموزش راهبردهای حل مسأله در پیشرفت ریاضی و بهبود نگرش نسبت به درس ریاضیات پایان نامه ی بررسی تأثیر آموزش راهبردهای حل مسأله در پیشرفت ریاضی و بهبود نگرش نسبت به درس ریاضیات در دانش آموزان بررسی تأثیر آموزش راهبردهای حل مسأله در پیشرفت ریاضی و بهبودفایل با عنوان اصلی بررسی تأثیر آموزش راهبردهای حل مسأله در پیشرفت ریاضی و بهبود نگرش نسبت به درس ریاضیات در دانش آموزان سال دوم راهنماییبررسی تأثیر آموزش راهبردهای حل مسأله در پیشرفت ریاضی و بهبود پایان نامهصفحه اصلی پایان نامه بررسی تأثیر آموزش راهبردهای حل مسأله در پیشرفت ریاضی و بهبود نگرش نسبت به درس ریاضیات در دانش آموزان اثربخشی آموزش مهارت حل مسأله بر خودتنظیمی تحصیلی و اضطراب ریاضی هدف از پژوهش حاضر بررسی اثر بخشی آموزش مهارت حل مسأله بر خودتنظیمی می آورد و با ایجاد نگرش منفی به شدت بر عملکرد پیشرفت ریاضی فراگیران موثر می افتد. آموزش مهارت حل مسأله راهبردی کارآمد و سودمند در کاهش اضطراب امتحان و بهبود نگرش مثبت نسبت به ریاضیات و مسرت بخش ساختن کلاس درس ریاضی تأثیر جدی داردداﻧﺶ آﻣﻮزان ﻞ رﻳﺎﺿﻲ ﻳ ﺗﺎﺛﻴﺮ آﻣﻮزش ﻓﺮاﺷﻨﺎﺧﺖ در ﺣﻞ ﻣﺴﺎی. ﺗﺎﺛﻴﺮ ﻓﺮاﺷﻨﺎﺧﺖ و روﻳﻜﺮدﻫﺎی آن ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ. ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪی. ﻫﺎی ﺣﻞ ﻣﺴﺌﻠﻪ. ی. رﻳﺎﺿﻲ در ﺗﻮاﻧﻨﺪ ﻋﻤﻠﻜﺮد ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﺧﻮد را ﺑﻬﺒﻮد ﺑﺨﺸﻨﺪ، ﺑﻨﺎﺑﺮاﻳﻦ. ،. ﻣﻲ اﺳﺘﻔﺎده راﻫﺒﺮدﻫﺎی ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ و ﻓﺮاﺷﻨﺎﺧﺘﻲ ﺑﺮ اﻓﺰاﻳﺶ درک و ﻧﻬﺪاری ﻣﺘﻮن درﺳﻲ ﻣﻮﺛﺮ اﺳﺖ . راﻫﺒﺮدﻫﺎی ﺳﺎده ﺗﺮ، ﻧﺮش ﻓﺮاﺷﻨﺎﺧﺘﻲ ﺑﻪ ﺷﻨﺎﺧﺖ و آﺎﻫﻲ اﻧﺴﺎن از ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ . داﻧﺶ ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ راﻫﺒﺮدﻫﺎی ﻳﺎدﻴﺮی. در ﻓﺮاﻳﻨﺪ ﺣﻞ. ﻣﺴﺌﻠﻪ. رﻳﺎﺿﻴﺎت ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﻲ ﻗﺮار ﻣﻲ. پایان نامه:بررسی تأثیر آموزش راهبردهای حل مسأله در پیشرفت متن کامل پایان نامه بررسی تأثیر آموزش راهبردهای حل مسأله در پیشرفت ریاضی و بهبود نگرش نسبت به درس ریاضیات در دانش آموزان بررسی تأثیر آموزش راهبردهای حل مسأله در پیشرفت ریاضی و بهبود بررسی تأثیر آموزش راهبردهای حل مسأله در پیشرفت ریاضی و بهبود نگرش نسبت به درس ریاضیات در دانش آموزان سال دوم راهنمایی.
 فایل
اختصاصی از حامی فایل تحقیق در مورد حسابداری مالی با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 33   مقدمه ای بر تحلیل هزینه ای و مالی اهمیت تحلیل هزینه ای و مالی مفاهیم تحلیل هزینه ای و مالی، ارتباط قابل ملاحظه ای با مدیریت و بهبود بهر.
بررسی-تاثیر-ویژگی-های-سیستم-اطلاعات-حسابداری-بر-بهبود-تصمیم-گیری-مدیران-بررسی تاثیر ویژگی های سیستم اطلاعات حسابداری بر بهبود تصمیم گیری مدیران. فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی:
تعداد صفحات: 80
حجم فایل: 216
قیمت: 25000 تومانبخشی از متن:
هدف این تحقیق بررسی تاثیر ویژگیهای سیستم اطلاعات حسابداری بر بهبود تصمیم گیری مدیران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه فارس می باشد . جامعه آماری این تحقیق شامل شرکت های ملی پخش فرآورده های نفتی در منطقه فارس می باشد و به کمک فرمول کوکران تعداد 13 شرکت با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی ساده انتخاب شدند . روش تحقیق از نظر هدف کاربردی و از نظر شیوه گردآوری داده ها از نوع توصیفی و از شاخه پیمایشی است . ابزار گردآوری داده ها پرسشنامه است که روایی آن توسط راهنما تایید شد و پایایی پرسشنامه با استفاده از آلفای کرونباخ 73% بدست آمد.، همچنین از نرم افزار spss برای تجزیه و تحلیل داده ها استفاده شده است . به منظور سنجش فرضیه ها از مدل رگرسیون استفاده شده است. نتایج تحقیق نشان می دهد که بهبود تصمیم گیری مدیریت از طریق ویژگی سیستم اطلاعات حسابداری پیش بینی نمی شود همچنین نتایج فرضیه دوم نشان داد که سیستم اطلاعات حسابداری از طریق اطلاعات مورد نیاز بر تصمیم گیری مدیریت تاثیر مثبت ندارد. فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است. بطور کلی موارد زیر از مزایای erp هستند: تسریع زمان پاسخ دهی اطلاعاتی افزایش تعامل در سراسر سازمان بهبود مدیریت چرخ سفارش کاهش سیکل بستن حساب های مالی بهبود تعامل با مشتریان بهبود ارسال به موقع بهبود تعامل با تأمین کنندگان کاهش هزینه های مستقیم اختصاصی از فایلکو عوامل تاثیرگذار عملکرد سازمانی بر مسئولیت پذیری و جلب رضایت مشتری با و پر سرعت . مقالات علمی پژوهشی چاپ شده با فرمت pdf    صفحات  8 چکیده ارزی و اندازه گیری عملکرد و توسعه آن به فرهنگ سازی و ارتقاء فرهنگ سازمانی نیاز دارد.سازمان ها تا زمانی که برای بقا. بهبود رنک گوگل بهبود رتبه گوگل بهبود گوگل بهبود سئو
برای دیدن تعرفه بهبود رنک گوگل کلیک کنید تذکر1: در صورتیکه نمره ب شده شما در آزمون پایانی بالاتر از نمره آزمون جامع مستمر بوده، نمره آزمون پایانی جایگزین نمره جامع مستمر شده (جامع مستمر2) و بر مبنای آن مجددا نمره مستمر دوم محاسبه شده است. به نام ایزد یکتا اسامی دانش آموزان کلاس چهارم ریاضی (ب) نیمسال دوم 96-1395 نام خانوادگ. به پیشنهاد طیب نیا تشکیل کارگروه براى ساماندهی تشکل های اقتصادی و بررسی ایجاد تشکل های موازی در راستای اجرای قانون بهبود مستمر محیط ب و کار تنها مصوبه شصت و پنجمین شورای گفتگوی ت و بخش خصوصی است. اختصاصی از رزفایل پاو وینت درباره مدیریت ارتباط با مشتریcrm با و پر سرعت . پاو وینت درباره مدیریت ارتباط با مشتریcrm 24اسلاید • مجموعه جامعی از فرایند ها و تکنولوژیها برای مدیریت روابط با مشتریان فعلی و باالقوه و دست اندرکاران ب و کار در بازاری ،فروش و خدمات،صرف نظر از نوع کاناله. فایل ورد قابل ویرایش
مدیریت کیفیت انفجاری
bqm (blast quality mana ent)

چکیده :
bqm از ترکیب و تلفیق اصول و مفاهیم مدیریت منابع انسانی (hrm) و نظامها و روش های مختلف مدیریت کیفیت ( qm) با نگرش مالی تشکیل شده است . bqm از سه وجه سخت (hard) ، نرم (soft) ، مفهوم (concept) کلمه blast به معنای تغییر انفجاری در.


دسته بندی
مدیریت


فرمت فایل
doc


تعداد صفحات
28


حجم فایل
30 کیلو بایتپس از پرداخت، لینک فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و
نظریه استراتژیک وتجزیه محیطی
1- تجزیه محیط شغلی . 2- رقابت وساختار ومقررات صنعت.
3-موقعیت استراتژیک وارزش . تحقیق درباره نسبتهای مالی تعهدی ونسبت های مالی نقدی

تحقیق درباره نسبتهای مالی تعهدی ونسبت های مالی نقدی لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 29 چیکده این تحقیق به بررسی بار اطلاعاتی نسبت های مالی تهیه شده برمبنای جریانات نقدی می پردازد . ا.صفحه اصلیمعرفی محصولات رادیکال

نمایش :


همه محصولات
سیستم های مالی و اداری
سیستم های سازمان های تی
سیستم های تحت وب
سیستم های erp
نرم افزار های رایگان
سایر نرم افزارها
دستگاه بارکد خوان
پرینتر حرارتی و فیش پرینتر
دستگاه های حضو.
ایزو9001:سیستم مدیریت کیفیت
با ایزو 9001 مشتریان بیشتر نسبت به موضوع کیفیت آگاهی پیدا می کنند. آنها انتظار دارند که تامین کنندگان در تطابق کامل با بالاترین استانداردهای کیفی خدمات و محصولات باشند. آنها می خواهند این موضوع را از قبل بدانند، و مطمئن شوند که سازمان همواره درصدد برآوردن نیازهای آنهاهستند. این چالش بزرگی است و همچنان فرصتی برای شرکتها تا از آن بهره ببرند.
هر سازمانی تمایل به ارتقا عملکرد خود دارد، چه این ارتقا افزایش سهم در بازار باشد، چه کاهش هزینه ها، مدیریت موثرتر ریسک و یا افزایش رضایت مشتری. یک سیستم مدیریت کیفیت به ما چارچوب لازم برای اجرای نظارت و بهبود عملکرد می دهد.
ایزو 9001 به همه ی سازمان ها کمک می کند تا در امر ارتقای رضایت مشتری، ایجاد انگیزه در کارکنان و پیشرفت مستمر موفق باشند.
گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 سازمان ها را قادر می سازد تعهد خود را نسبت به کیفیت و رضایت مندی مشتری نشان دهند، و در عین حال بطور پیوسته به ارتقا سیستم های کیفیتی بپردازند.
مجموعه استاندارد های ایزو 9000
ایزو 9001 خود یکی از استانداردهای متعدد در مجموعه استانداردهای مدیریت کیفیت است. این استاندارد با آشنا سازمان با پروسه ارائه محصولات و خدمات به مشتریان بهترین عملکرد را از آن است اج می کند. مجموعه استانداردهای ایزو 9000 شامل این موارد است:
• ایزو 9000 – این استاندارد فرد را با مفاهیم سیستم های مدیریت آشنا می کند و اصطلاحات مورد استفاده آن را توضیح می دهد.
• ایزو 9001 – این استاندارد انجام اموری که برای دریافت گواهینامه لازم است تعیین می کند. ایزو 9001 تنها استاندارد دارای گواهینامه در این خانواده است.
• ایزو 9004 – بر اساس قواعد مدیریت کیفیت هشتگانه، خط مشی هایی برای ارتقای عملکرد تهیه شده که توسط مدیر ارشد استفاده می شود. این استاندارد به عنوان یک چهارچوب کاری برای بهبود عملکرد عمل می کند و به غیر از مشتریان نیاز تمام بخش های ذینفع را نیز در نظر می گیرد.
ایزو 9001 برای هر نوع سازمانی که قصد بهبود نحوه عملکرد و مدیریت خود را دارد مناسب است. اما همیشه بهترین نتیجه برای سازمانهایی است که آن را در سراسر سازمان پیاده سازی کنند نه در یک بخش یا قسمت خاص.

مزایای گواهینامه ایزو 9001: مزیت رقابتی
• ایزو 9001 توسط مدیر ارشد هدایت می شود، این اطمینان می دهد که مدیر ارشد نسبت به سیستم های مدیریت خود رویکردی استراتژیک دارند.
بهبود عملکرد تجاری و مدیریت ریسک تجاری
• ایزو 9001 عملکرد سازمان را بالاتر و فراتر از رقبایی که از سیستم های مدیریت استفاده نمی کنند می برد. ب گواهینامه همچنین اندازه گیری عملکرد و مدیریت ریسک تجاری را آسان تر می سازد.
جذب سرمایه، ارتقا شهرت برند و رفع موانع مبادلات
• ب گواهینامه ایزو 9001 برای سازمان شهرت به همراه دارد و می تواند به عنوان ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. یک پیغام روشن برای بخش های ذینفع است که بیان می کند سازمان نسبت به استاندارد های برتر و پیشرفت مستمر متعهد است.
صرفه جویی پولی
• شواهد نشان دهنده مزایای مشخص مالی برای شرکت هایی است که دارای گواهی ایزو 9001 می باشند و منجر به کارآیی عملکرد، افزایش فروش، بازگشت سرمایه بهتر و سود دهی بیشتر می شود.
تسهیل عملکردها و کاهش زائدات
• سنجش سیستم مدیریت کیفیت بر عملکرد تمرکز دارد. این امر سازمان ها را تشویق می کند کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده را افزایش دهند و به کاهش زائدات و میزان شکایات مشتری کمک می کند.
تشویق به ارتباط داخلی و تقویت روحیه
• ایزو 9001 اطمینان می دهد که کارمندان بیشتر درگیر هستند و مشارکت می کنند. بازدید پیوسته هر نوع اختلال در مهارت و مشکلات موجود در کار تیمی را مشخص می کند.
افزایش رضایت مشتری
ساختار (برنامه ریزی، انجام، چک، عمل) ایزو 9001 اطمینان می دهد که نیاز های مشتری مدنظر قرار دارند و پاسخ داده می ش
تحقیق درباره نظام مدیریت مشارکتی
نوع فایل : ( word ) قابل ویرایش تعداد صفحات :30 صفحه بخشی از تحقیق : مقدمه : " مدیریت را توانایی استفاده موثر از منابع محدود به منظور رسیدن به هدف های مطلوب تعریف کرده اند "اما آیا مدیریتی قادر به استفاده موثراز منابع محدود به منظور رسیدن به هدفهای مطلوب می باشد ؟کدامیک از نظام های مدیریتی / ریاستی / مشارکتی و..... می توانند اه مدیریت را که از جمله افزایش بهره وری است تاٌمین کنند ؟ توجه به تولید و افزایش بهره وری کل و استفاده بهینه از من ...

دریافت فایل
نظام مدیریت مشارکتی
مدیریت مشارکتی"/>