تحقیق بررسی روند روبه کاهش سرمایه اجتماعی - اخبار روز


تحقیق کارآفرینی یا شغل چیست؟تحقیق کارآفرینی یا شغل چیست؟
تحقیق کارآفرینی یا شغل چیست؟ تحقیق با موضوع کارآفرینی یا شغل چیست؟ در قالب word و در 24 صفحه، قابل ویرایش که شامل مطالب مرتبط با کارآفرینی , کارآفرینی اجتماعی , کارآفرینی در خانه , کارآفرینی ن در خانه , کارآفرینی با سرمایه کم , کارآفرینی دز منزل , کارآفرینی ن , کارآفرینی سازمانی , کارآفرینی در ایران , تحقیق کارآفرینی , مقاله کارآفرینی , پروژه کارآفرینی می باشد برای تحقیق کارآفرینی یا شغل چیست؟ از سایت اوکا - مرکز فایل و مقاله بر روی در انتهای این مطلب کلیک کنید.
تحقیق کارآفرینی یا شغل چیست؟
کارآفرینی، فرآیند یا مفهومی است که در طی آن فرد کارآفرین با ایده های نو و خلاق و شناسایی فرصت های جدید، با بسیج منابع به ایجاد ب و شرکتهای نو، سازمان های جدید و نوآور رشد یابنده مبادرت می ورزد. این امر توام با پذیرش خطرات است، ولی اغلب منجر به معرفی محصول یا ارائه خدمت به جامعه می شود. بنابراین کارآفرینان، عوامل تغییر هستند که گاهی موجب پیشرفت های حیرت انگیز نیز شده اند. انگیزه های مختلفی در کارآفرین شدن مؤثر می باشند که از جمله آن ها نیاز به موفقیت، نیاز به ب درآمد و ثروت، نیاز به داشتن شهرت، و مهم تر از همه نیازمندی به احساس مفید بودن و را می توان نام برد.
افراد از ویژگی های شخصیتی خاص و گوناگونی برخوردار می باشند. طبیعی است که برخی از ویژگی های کارآفرینان متمایز و برجسته از سایر افراد است. به طور مثال داشتن خلاقیت و نوآوری، دارا بودن قدرت تحمل ابهام، داشتن اعتماد به نفس و عزت نفس، آینده نگر و عمل گرا بودن، و فرصت شناس بودن. شیوه های پرورش این ویژگی ها متفاوت است. مطالعه و بررسی در زمینه اقدامات به عمل آمده در مورد موضوع کارآفرینی در کشورهای مختلف بیانگر آن است که ها در زمینه های آموزشی و پژوهشی پیش قدم بوده اند، ولی فارغ حصیلان بدون توجه و قصد به کارگیری آموخته ها و قدرت ابتکار خود در راستای شروع کار و ارائه محصول و خدمت در بازار کار، چندان موفق نبوده اند ...
اطلاعات فایل تحقیق کارآفرینی یا شغل چیست؟
فرمت فایل ی: .doc
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 24
حجم فایل: 116 کیلوبایت
قیمت: 8000 تومان
راهنمای تحقیق کارآفرینی یا شغل چیست؟
برای تحقیق کارآفرینی یا شغل چیست؟ که دربرگیرنده مطالب جدیدی چون کارآفرینی , کارآفرینی اجتماعی , کارآفرینی در خانه , کارآفرینی ن در خانه , کارآفرینی با سرمایه کم , کارآفرینی دز منزل , کارآفرینی ن , کارآفرینی سازمانی , کارآفرینی در ایران , تحقیق کارآفرینی , مقاله کارآفرینی , پروژه کارآفرینی می باشد بر روی در زیر کلیک کنید.

تحقیق کارآفرینی یا شغل چیست؟
تحقیق درمورد بررسی مقدماتی کارگاه باس داکت 40 ص

تحقیق درمورد بررسی مقدماتی کارگاه باس داکت 40 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 56 به نام خدا بررسی مقدماتی کارگاه باس داکت تهیه و تنظیم: آذرماه 84 فهرست مطالب عنوان صفحه آشنایی با کارگاه با. تحقیق درمورد بررسی شیوهها و مبانی نظری کاهش تصدیگری خدمات پشتیبانی های علوم پزشکی 50 ص

تحقیق درمورد بررسی شیوهها و مبانی نظری کاهش تصدیگری خدمات پشتیبانی های علوم پزشکی 50 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 51 بررسی شیوه ها و مبانی نظری .
به گزارش شرکت فولاد ح ان در تحلیل بازار فولاد ؛ فولاد در بازارهای جهانی روند رو به رشدی را طی یک سال اخیر داشته است و آمارها نشان می دهد از 300 دلار در هر تن به حدود 500 دلار رسیده است. در این بین برخی عوامل از سمت عرضه و تقاضا و تغییر جهت قیمت پررنگ تر هستند. طی ی ال گذشته چین سعی داشته تا ظرفیت تولید خود را کاهش دهد از این رو احتمال کاهش صادرات فولاد از این کشور نیز وجود دارد. این موضوع باعث می شود تولید کنندگان به دنبال ید بیشتر فولاد خام و فولاد آلیاژی از بازار داخلی برآیند و با توجه به کاهش تولید درآینده ، برطرف این نیاز تنها با محدودیت های صادراتی امکان پذیر خواهد بود.
این در حالی است که صادرات فولاد چین در سال 2017 با افت 30 درصدی رو به رو بوده است. این موضوع سیگنال های مهمی را به بازار جهانی می فرستد بنابراین باعث می شود کشورهایی که از چین فولاد وارد می د ، دنبال بازارهای دیگر بروند و از طرفی واردات چین نیز متوقف می شود.
اما نکته ی قابل تأمل این است که تا دیروز چین تعیین کننده مسیر قیمت ها بود اما اکنون قیمت گذاری به صورت منطقه ای و براساس سطوح مختلف تجاری تعیین می شود. برای مثال ، افزایش قیمت فولاد در ژاپن که اخیرا شاهد آن هستیم اولین نشانه این تغییر مسیرها است و یا کاهش کیفیت فولاد ارزان قیمت کره ای در بازار شرق آسیا نشانه دیگری از اثرات این تصمیم است. در این بین بررسی های جهانی نشان می دهد در حال حاضر مازاد عرضه فولاد در دنیا در حال کاهش است و این مساله نشانه های رشد قیمت را در خود نهفته دارد از جمله باید منتظر رشد قیمت فولاد آلیاژی مانند قیمت فولاد استنلس استیل ، قیمت فولاد cvn200 ، قیمت فولاد سمانته و دیگر محصولات فولادی باشیم . بنابراین باید گفت شرایط نسبتا پیچیده ای در مسیر حرکتی این بازار قابل رصد است.
با این حال سال گذشته صنعت فولاد به هدف خود برای بستن ظرفیت های تولید به میزان 50 میلیون تن دست یافت و چون کاهش ظرفیت های تولیدی در صنعت فولاد چین در سال گذشته با افزایش قیمت ها روبه رو شد تا حدی تحت تاثیر قرار گرفت ؛ به طوری که برخلاف روند کاهش ظرفیت های تولید میزان تولید ماهانه در سال گذشته به بالاتر از 74 میلیون تن رسید. به هر حال در حال حاضر رقمی حدود 400 میلیون تن مازاد ظرفیت تولید فولاد در چین وجود دارد که عامل بی ثباتی قیمت و عرضه و افت شدید قیمت فولاد در 2 سال اخیر بوده است که نه فقط چین، بلکه کل شرکت های فولادی دنیا را متضرر کرده است.
برای عضویت در کانال تلگرام فولاد ح ان کلیک کنیدکارگاه آموزشی روش تحقیق، پروپوزال نویسی و مقاله نویسی

کارگاه آموزشی روش تحقیق، پروپوزال نویسی و مقاله نویسیدسته بندی
علوم اجتماعی


فرمت فایل
ppt


حجم فایل
2384 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
93
دریافت فایلکارگاه آموزشی روش تحقیق، پروپوزال نویسی و مقاله نویسی


فروشنده فایل
کد کاربری 7760
تمام فایل ها

کارگاه آموزشی روش تحقیق، پروپوزال نویسی و مقاله نویسی
کارگاه آموزشی روش تحقیق، پروپوزال نویسی و مقاله نویسیروش تحقیقکارگاه آموزشی روش تحقیقپروپوزال نویسیمقاله نویسیمحدودیت ها و مشکلات تحقیق
تحقیق بررسی و معرفی دو الگوریتم مسیری در یک شبکه کابلی و شبیه سازی آن ها با استفاده از شبیه س
تحقیق-بررسی-و-معرفی-دو-الگوریتم-مسیری -در-یک-شبکه-کابلی-و-شبیه-سازی-آن-ها-با-استفاده-از-شبیه-س تحقیق با موضوع بررسی و معرفی دو الگوریتم مسیری در یک شبکه کابلی و شبیه سازی آن ها با استفاده از شبیه ساز opnet، در قالب word و در 82 صفحه، قابل ویرایش، شامل چکیده، فصل اول- معرفی شبکه های کامپیوتری، 1 – 1 مقدمه، 1 – 2 تاریخچه پیدایش شبکه فایلادبیات تحقیق و مبانی نظری بررسی تطبیقی روش های موجود تجزیه و تحلیل مالی
ادبیات-تحقیق-و-مبانی-نظری-بررسی-تطبیقی-روش های-موجود-تجزیه-و-تحلیل-مالی ادبیات و مبانی نظری بررسی تطبیقی روش های موجود تجزیه و تحلیل مالی (برگرفته از تحقیق و پژوهش ارشد مدیریت مالی) به همراه منابع، در قالب word و در 29 صفحه، قابل ویرایش، شامل مقدمه، مفهوم تجزیه و تحلیل صورت های مالی، آشنایی با تاریخچه تجزیه فایلتحقیق بررسی تطبیقی حقوق و های فردی در نظام حقوق اساسی ایران و فرانسه
تحقیق-بررسی-تطبیقی-حقوق-و- -های-فردی-در-نظام-حقوق-اساسی-ایران-و-فرانسه تحقیق با عنوان بررسی تطبیقی حقوق و های فردی در نظام حقوق اساسی ایران و فرانسه، در قالب word و در 24 صفحه، قابل ویرایش، شامل مقدمه، فصل اول: قسمت اول، الف: کلیاتی درباره حقوق و فردی، 1- تعریف حقوق فردی... فایل
مبانی نظری و پیشینه ت یب گرایی

مبانی نظری و پیشینه ت یب گراییدسته بندی
علوم اجتماعی


فرمت فایل
docx


حجم فایل
116 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
39
دریافت فایلمبانی نظری و پیشینه ت یب گرایی


فروشنده فایل
کد کاربری 14636
تمام فایل ها

بصورت فایل ورد
همراه با منابع
2-1مبانی نظری..11
2-1-1نظریه های روانشناختی.. 11
2-1-2نظریات جامعه شناختی... 11
2-1-2-1نظریات جامعه پذیری.. 11
2-1-2-2نظریه فشار اجتماعی.. 13
2-1-2-3نظریه کنترل اجتماعی.. 14
2-1-2-4نظریه تالکوت پارسونز. 17
2-1-2-5نظریة آنومی مرتون. 19
2-1-2-6نظریه عمومی کژرفتاری اجتماعی. 22
2-1-2-7نظریه گروه بز ار آلبرت کوهن.. 25
2-1-2-8نظریه درون فهمی کج رفتاری یا خنثی سازی دیوید ماتزا.. 27
2-1-3نظریه های بین رشته ای و تلفیقی..... 30
2-1-3-1نظریه برآیند کلارک.. 30
2-1-3-2رویکـرد فـــرد ـ محیطی گلدشتاین. 32
2-2پیشینه تحقیق...... 39
2-2-1تحقیقات داخلی. 39
2-2-2تحقیقات خارجی. 43
2-3چارچوب نظری..... 44
2-4مدل نظری...... 47
2-5فرضیات تحقیق..... 48

مبانی نظری و پیشینه ت یب گراییدر صورتی که در روند و ید مشکلی داشتید از طریق پیامک یا تلگرام یا تماس با شماره 09214087336 در ارتباط باشید قیمت جهانی نفت در بازار معاملات آتی امروز به دلیل ادامه روند افزایش تولید نفت شیل و بر هم خوردن تلاش های اوپک برای برقراری توازن در بازار نفت از این طریق، با روند نزولی آغاز بکار کرد. به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازارمسکن، چند سال اخیر به دلیل مازاد مسکن و کاهش توان ید متقاضیان با رکود چند ساله در بخش مسکن مواجه بودیم. طبق اخبار بازارمسکن، این معادله روند مع ی به خود گرفته است. بررسی ها نشان می دهد که بنگاه های مشاوران املاک تا ماه های ابت سال 96 با کمبود یدار .
بررسی-ویژگیهای-جمعیتی-اقتصادی-و-اجتماعی-مهاجران-خارجی
بررسی ویژگیهای جمعیتی، اقتصادی و اجتماعی مهاجران خارجی
فرمت فایل ی:
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 29
حجم فایل: 33
قیمت: 4000 تومان
بخشی از متن:
چکیده:
سالیان درازی است که مهاجران خارجی، بویژه مهاجران افغانی، در جای جای کشورمان س ت دارند. هیچ استانی نیست که نان آن با این مهاجران برخورد نداشته باشند و میان آنها مراوداتی صورت نگیرد، این روابط در بعضی جنبه ها آن چنان عمیق بوده که حتی در صورت بازگشت مهاجران به کشورشان، باز هم تا سالیان دراز اثراتی که از خود بجای گذاشته اند از بین نخواهد رفت. از جمله ارتباطات عمیق ایجاد شده، می توان به ازدواج تعدادی از ایرانیان ( بویژه ن ایرانی) با مهاجران اشاره نمود. بنابراین مسئله مهاجران خارجی مانند مسائل مهم دیگری که کشورمان با آن مواجه است از اهمیت خاصی برخوردار است که بایستی به این موضوع ومسائل آنان نیز، موشکافانه و دقیق پرداخته شود.
هدف اصلی این نوشتار بررسی « ویژگیهای جمعیتی، اقتصادی و اجتماعی مهاجران خارجی با تاکید بر مهاجران افغانی در ایران » می باشد تا بدین وسیله نسبت به این خیل عظیم از مهاجران خارجی شناخت پیدا نموده و تا حد امکان بتوان، به جنبه های مختلف تاثیر حضور آنان دست یافت.
این مقاله با استفاده از اطلاعات اداره کل امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور که در طرح شناسایی سال 1380 جمع آوری نموده، تهیه شده است.
مقدمه
ضرورت واهمیت موضوع
هدف تحقیق
نگاهی گذرا به اوضاع جغرافیایی، اجتماعی، اقتصادی و تاریخی افغانستان
الف ) جغرافیای طبیعی، اجتماعی و اقتصادی کشور افغانستان:
1. جغرافیای طبیعی افغانستان
2. ساختار اجتماعی و قبیله ای افغانستان
اوضاع اقتصادی افغانستان
ب) تحولات تاریخی افغانستان
تحولات افغانستان در قرن بیستم
علل گرایش مهاجرین افغانی به پا تان و ایران
یافته های تحقیق
الف ـ ویژگیهای جمعیتی اقتصادی و اجتماعی مهاجران خارجی.
ویژگیهای جمعیتی
ـ توزیع جمعیت مهاجران خارجی
توزیع نسبی مهاجران خارجی به تفکیک گروههای سنی
نسبت مهاجران خارجی
توزیع نسبی خانوارهای مهاجران خارجی برحسب ابعاد آن
بعد خانوار مهاجران خارجی
توزیع مهاجران خارجی بر حسب محل تولد
توزیع نسبی مهاجران خارجی در بخشهای مختلف اقتصادی
وضعیت مسکن مهاجران خارجی
ـ ویژگیهای اجتماعی
میزان تحصیلات مهاجران خارجی
نوع مذهب مهاجران خارجی
مهاجران افغانی بر حسب قومیت
- اطلاعات تکمیلی
نحوه ورود مهاجران خارجی
روند ماندگاری یا بازگشت مهاجران خارجی
آ ین اطلاع از وضعیت مهاجران افغانی در ایران
به گفته مدیر کل امور اتباع بیگانه و مهاجرین خارجی
نتیجه گیری
توصیه ها و پیشنهادات
منابع
 فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

مهاجران خارجی"/>
تحقیق-مزایای-عملکرد-تولید-در-اجرای-jit
تحقیق مزایای عملکرد تولید در اجرای jit
فرمت فایل ی: .doc
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 21
حجم فایل: 1068 کیلوبایت
قیمت: 12000 تومان

تحقیق با موضوع مزایای عملکرد تولید در اجرای jit،
در قالب word و در 21 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

خلاصه
مقدمه
بررسی jit یک فلسفه
ویژگی های jit
مزایای اجزای jit
میزان تحقیق jit
تحقیق پیشنهادی
روش تحقیق jit
نمونه شرکت ها
محاسبه در تحقق jit
فاکتورها برای محاسبات jit
نتایج تحقیق و بررسی ها
مقایسه anovas
مزایای کیفی
اختلال در ویژگیهای شرکت
نتایج
منابع


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری ایسنا، دیلی میل نوشت، دونالد ترامپ، رییس جمهور یک روز پیش از انجام بررسی ها و آزمایشات پزشکی معمول که به طور سالانه روسای جمهور باید انجام دهند، در جمع خبرنگاران اعلام کرد: اگر نتایج این چکاپ پزشکی خوب نباشد، تعجب می کنم.وی در ادامه به شوخی گفت: بهتر است نتایج خوب باشد وگرنه بازار بورس با روند ناخوشایندی روبه رو خواهد شد.
ادامه خبر دبیرکل اوپک گفت: اجرای طرح کاهش تولید نفت از سوی کشورها تولید کننده موجب روند نزولی ذخایر نفت در جهان شده و بازار به سمت برقراری توازن مجدد میان عرضه و تقاضا حرکت می کند.


تحقیق با عنوان آسیب شناسی اجتماعی

مقاله با عنوان آسیب شناسی اجتماعی در فرمت ورد در 16 صفحه و شامل توضیحات جامع و جالبی درباره این موضوع می باشددسته بندی
علوم اجتماعی


فرمت فایل
doc


حجم فایل
16 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
16
دریافت فایلتحقیق با عنوان آسیب شناسی اجتماعی


فروشنده فایل
کد کاربری 14555
تمام فایل ها

مقدمه
تعریف آسیب شناسی اجتماعی
اعتیاد چیست؟ معتاد کیست؟
معتاد کیست؟
عوارض جسمی
مصاحبه بالینی
علل و انگیزه های اعتیاد را می توان در موارد یاد شده برشمرد:
مسائل اجتماعی
تعریف طلاق
انواع طلاق
طلاق رجعی
طلاق بائن
طلاق خلع
طلاق مبارات
طلاق در ایران
عواملی که به افزایش احتمال وقوع طلاق کمک می کند
عواقب و پیامدهای طلاق
عواملی که به کاهش احتمال وقوع طلاق کمک می کند
تعریف خودکشی
علل و انگیزه های خودکشی
شخصیت و تجربه های مراحل اولیة کودکی
خودکشی در ایران
علل و انگیزه های خودکشی را در ایران
منابع


آسب شناسی اجتماعیآسیبهای اجتماعیهنجارهای اجتماعیاعتیادطلاقهدایای تبلیغاتی خاص
هدایای تبلیغاتی ارزان
هدایای تبلیغاتی جدید
هدایای تبلیغاتی مدیریتی
هدایای تبلیغاتی نفیس
هدایای تبلیغاتی خلاقانه
بهترین هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی پاو وینت تعیین الگوی ساده نرخ ارز تعادلی پاو وینت تعیین الگوی ساده نرخ ارز تعادلی عنوان: پاو وینت تعیین الگوی ساده نرخ ارز تعادلی فرمت: پاو وینت (قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 18 اسلاید دسته: مدیریت- حسابداری- اقتصاد طراحی شده با نمودارهای بسیار زیبا این فایل شامل پاو وینتی با عنوان " تعیین الگوی ساده نرخ ارز تعادلی " می باشد که در حجم 18 اسلاید همراه با نمودارها و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی درس امور مالی بین الملل رشته های مدیریت- حسابداری و اقتصاد مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موازد زیر می باشد: تعیین نرخ ارز تعادلی تقاضای ارز(دلار) عرضه ارز(دلار) نرخ ارز تعادل اختلالات در بازار ارز مداخله در بازار ارز نرخ ارز موثر پاو وینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

فایل >>>
سایر محصولات :
پاو وینت تعیین الگوی ساده نرخ ارز تعادلی
پاو وینت تعیین الگوی ساده... تحقیق در مورد سیماى اکرمص در آئینه نهج‏البلاغه 23 ص
تحقیق در مورد سیماى... بهداشت روان 24 ص
بهداشت روان 24 ص... تحقیق در مورد سیستم های تعلیق خودرو چگونه کار می کنند؟
تحقیق در مورد سیستم... پاو وینت ترازپرداخت های خارجی
پاو وینت ترازپرداخت های خارجی... بز اری
بز اری... تحقیق در مورد سیستم مدیریتی شهری
تحقیق در مورد سیستم مدیریتی شهری... ایمنی در برق
ایمنی در برق... تحقیق در مورد سیستم حقوقو دست مزد
تحقیق در مورد... بز اری در ک ن
بز اری در ک ن... تحقیق در مورد سیستمهای اندازه گیری پیشرفته کمپراتور 27 ص
تحقیق در مورد سیستمهای اندازه گیری... بررسی روند روبه کاهش سرمایه اجتماعی
بررسی روند روبه کاهش سرمایه... تحقیق در مورد سلاح های هسته ای و شیمیایی
تحقیق در مورد سلاح های هسته... بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان
بررسی دلایل ازدواج زودرس در میان جوانان... تحقیق در مورد سکولاریسم و آسیب شناسی فرهنگی،
تحقیق در مورد سکولاریسم و آسیب شناسی فرهنگی،... تحقیق در مورد سرشت حق جوی انسان 15 ص
تحقیق در مورد سرشت حق جوی... بررسی وضعیت اشتغال در جهان سوم
بررسی وضعیت اشتغال در جهان سوم... تحقیق در مورد سرمایش و گرمایش 30 ص
تحقیق در مورد... بررسی علل و عوامل افت تحصیلی دانش آموزان 167 ص
بررسی علل و عوامل... تحقیق در مورد سازه های اثربخش
تحقیق در مورد سازه... بررسی عوامل اجتماعی و فرهنگی مؤثر بر کاهش ضایعات گندم آرد و نانi 10 ص
بررسی عوامل اجتماعی و... تحقیق در مورد ساختار مدیریت و نظام آموزش و پرورش در مدرسة سعادت بوشهر
تحقیق در مورد ساختار مدیریت و نظام... بازی 93 ص
بازی 93 ص... تحقیق در مورد ساختار اتمی جامدات
تحقیق در مورد... تحقیق در مورد ساختار آموزشی برزیل 21 ص
تحقیق در مورد ساختار آموزشی برزیل... بررسی ساختار اجتماعی مناطق حاشیه نشین شهر ایلام
بررسی ساختار اجتماعی مناطق حاشیه نشین شهر... تحقیق در مورد ساخت چرخدنده 31 ص
تحقیق در مورد ساخت... اه و اهمیت اجتماعی ورزش
اه و اهمیت اجتماعی ورزش... تحقیق در مورد زیلو
تحقیق در مورد زیلو... اینترنت و آسیب های اجتماعی
اینترنت و آسیب های اجتماعی... تحقیق در مورد زندگی نامه مالک اشتر 18 ص
تحقیق در مورد... تحقیق در مورد زندگینامه 38 ص
تحقیق در مورد... اهمیت نظام آموزش و پرورش
اهمیت نظام آموزش... تحقیق در مورد زنبور عسل در قرآن 16 ص
تحقیق در مورد زنبور عسل... انواع پژوهش در پژوهش در عملیات
انواع پژوهش در پژوهش در... تحقیق در مورد زن و کیفیت حضور او در اجتماع از منظر قرآن 20 ص
تحقیق در مورد زن و کیفیت حضور... انواع هوشها
انواع هوشها... تحقیق در مورد زن در نگرش
تحقیق در مورد... طرح توجیهی پرورش و نگهداری زنبور عسل با ظرفیت 850 کندو
طرح توجیهی پرورش و نگهداری... انحرافات اجتماعی جوانان
انحرافات اجتماعی جوانان... تحقیق در مورد زغالسنگ
تحقیق در مورد زغالسنگ... تحقیق در مورد ریحانه ص و علم و عبادت 30 ص
تحقیق در مورد ریحانه ص... آموزش و پرورش
آموزش و پرورش... تحقیق در مورد زالو
تحقیق در مورد زالو... افزایش سلامتی جسمانی و روانی دانش آموزان
افزایش سلامتی جسمانی و... تحقیق در مورد روش تولید تویوتا
تحقیق در مورد روش تولید تویوتا... آموزش به کمک روشهای تغییر رفتار
آموزش به کمک روشهای... تحقیق در مورد رویکردهای مختلف در مفهوم سازی اخلاق با تاکید بر کاربرد آنها در پرورش اخلاقی 43 ص
تحقیق در مورد رویکردهای مختلف در... تحقیق در مورد روابط صنعتی 45 ص
تحقیق در مورد روابط صنعتی 45... آشنایی با مفهوم خویشتن
آشنایی با مفهوم خویشتن... پاو وینت ترازپرداخت های خارجی
توضیحات بیشتر -
پاو وینت کلیات بازار ارز
توضیحات بیشتر -
پاو وینت کتاب مبانی مدیریت رفتار سازمانی تألیف علی رضائیان
توضیحات بیشتر -
ا ل داده های ترا مه شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از سال 1386 الی 1394
توضیحات بیشتر -
خلاصه جامع کتاب مدیریت ی تألیف سید علی اکبر افجه ای (ویژه داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد و ی مدیریت)
توضیحات بیشتر -
داده های آماری متغیرهای حسابداری و مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از سال 88 الی 93
توضیحات بیشتر -
حل تشریحی و جامع مسائل فصل 2 الی 8 کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر
توضیحات بیشتر -
پاو وینت ماهیت تئوری حسابداری و تحقیقات بازار سرمایه ( فصل اول و دوم کتاب تئوری حسابداری تألیف نیکومرام و بنی مهد)
پاو وینت مالیات بر درآمد درحسابداری مالی( ویژه ارائه کلاسی درس تئوری حسابداری)
پاو وینت ریسک های مسئولیت
پاو وینت ریسک های اموال و دارایی
پاو وینت ریسک های اشخاص
پاو وینت اصول مدیریت ریسک و بیمه
پاو وینت اصول قانونی در ریسک و بیمه
پاو وینت مقدمه ای بر مدیریت ریسک
پاو وینت مباحث پیشرفته در مدیریت ریسک
پاو وینت تاریخچه پیدایش مدیریت ریسک و برنامه های ایمنی
حل تشریحی و جامع مسائل فصل 2 الی 8 کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر
پاسخنامه تشریحی سوالات تئوری های مدیریت، رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی پیشرفته مجموعه مدیریت آزمون نیمه متمرکز ی سال
پاو وینت محیط بازاری (فصل سوم کتاب اصول بازاری تألیف کاتلر و آرمسترانگ ترجمه بهمن فروزنده)
پاو وینت حسابداری منابع انسانی
پاو وینت فهم سرمایه گذاری(فصل اول کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)
پاو وینت مدیریت تعارض و مذاکره
پاو وینت گروه ها و تیم های کاری
پاو وینت (اسلاید) هوش
پاو وینت فرایند انتخاب(فصل ششم کتاب مدیریت منابع انسانی سعادت)
پاو وینت کارآفرینی سازمانی
حل تشریحی و جامع مسائل فصل 2 الی 8 کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر
پاو وینت محیط بازاری (فصل سوم کتاب اصول بازاری تألیف کاتلر و آرمسترانگ ترجمه بهمن فروزنده)

کلمات کلیدی :تعیین الگوی ساده اوروینت تعیین الگوی نرخ ارز ساده نرخ ارز تعادلی تعیین الگوی الگوی ساده اوروینت تعیین ارز دلار تهیه شده قابل ویرایش اوروینت تعیین تعادلی الگوی نگاه مثبت فعالان بورس به ت یک کارشناس بازار سرمایه با بیان این که فعالان بازار سرمایه نگاه مثبتی به ت دارند، گفت: کاهش ریسک های سرمایه گذاری در بازار سرمایه از جمله نتایج انتخابات ریاست جمهوری بود که باعث می شود بورس در آینده، روند رشد تدریجی و معقول داشته باشد. حملات هوایی به موجب کاهش ارزش شاخص دلار در برابر سایر ارزهای اصلی در بازار معاملات جهانی ارز در روز شد.... به گزارش رویترز، به دنبال حملات موشکی به ، شاخص ارزش دلار در برابر شش سبد اصلی ارز جهان با ۳ دهم درصد کاهش روبرو شد. همچنین ارزش دلار در برابر ین ژاپن هم روند نزولی هفتگی ۸ د. پروتئین تغییریافته می تواند موجب کاهش روند پیشرفت بیماری هاب روده و سرطان روده شود. ادامه مطلب


پروپوزال بررسی تاثیر مشاوره گروهی با رویکرد شناختی -رفتاری در کاهش اضطراب و پرخاشگری

پژوهش حاضر در صدد پاسخگویی به این سوال است که آیا بررسی تاثیر مشاوره گروهی با رویکرد شناختی رفتاری در کاهش اضطراب و پرخاشگری نوجوانان در محیط مدرسه تأثیر دارد یا خیر؟دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی


بازدید ها
251


فرمت فایل
doc


حجم فایل
115 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
29
 پروپوزال بررسی تاثیر مشاوره گروهی با رویکرد شناختی -رفتاری در کاهش اضطراب و پرخاشگری گزارش تخلف برای پروپوزال بررسی تاثیر مشاوره گروهی با رویکرد شناختی -رفتاری در کاهش اضطراب و پرخاشگریپروپوزال بررسی تاثیر مشاوره گروهی با رویکرد شناختی -رفتاری در کاهش اضطراب و پرخاشگری


فروشنده فایل
کد کاربری 2
تمام فایل ها

کاربر
پروپوزال


بررسی روند تحولات اقتصادی - صنعتی ایران و جهان بررسی روند تحولات اقتصادی - صنعتی ایران و جهان تحقق نیافتن رشد اقتصادی بالا در سه دهه گذشته، ریشه در دو پدیده ای دارد که از دهه 1350 اقتصاد ایران را در جهت کاهش رقابت پذیری متأثر کرده است. پدیده اول در حوزه اقتصاد ناشی از شوک نفتی سال 1.
هر پایان نامه فقط 3000 تومان
پس از پرداخت لینک به موبایل و ایمیل شما ارسال می گردد.
درگاه پرداخت
81 بررسی و تحلیل موسیقی شهر در غزلیات فارسی شهریار
82 بررسی مقایسه رضایتمندی شغلی در سازمان آموزش و پرورش با سازمان بهزیستی
83 تعیین رابطه سرمایه اجتماعی و کارآفر.


پیشینه و مبانی نظری روند تکوین شهر

مبانی نظری و پیشینه روند تکوین شهردسته بندی
جغرافیا


فرمت فایل
docx


حجم فایل
52 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
18
دریافت فایلپیشینه و مبانی نظری روند تکوین شهر


فروشنده فایل
کد کاربری 14636
تمام فایل ها

بصورت فایل ورد
همراه با منابع
مبانی نظری تحقیق.. 12
2-1- تعاریف مفاهیم. 13
2-1-1- برنامه ریزی.. 13
2-1-2- برنامه ریزی فضایی.. 13
2-1-3- برنامه ریزی فیزیکی.. 14
2-1-4- شهر 14
2-1-5- شهرنشینی.. 15
2-1-6- سیستم شهری.. 15
2-1-7- حریم شهر. 16
2-1-8- محدوده شهر. 16
2-1-1- محدوده خدماتی.. 16
2-1-9- محدوده استحفاظی.. 17
2-1-10- توسعه ی شهری.. 17
2-1-11- توسعه فیزیکی.. 18
2-2- عوامل موثر در توسعه فیزیکی ا 19
2-2-1- عوامل طبیعی و توسعه ی شهر. 19
2-2-2- عوامل اقتصادی.. 19
2-2-3- عوامل اجتماعی.. 20
2-2-4- نگرش به شهر. 21
2-2-5- سیاست ها و مدیریت های شهری.. 21
2-3- نظریه های توسعه فضایی – کالبدی شهر. 22
2-3-1- دیدگاه کوین لینچ و گسترش فیزیکی شهر. 22
2-3-2- دیدگاه ساختارگرایی.. 22
2-3-3- نظریه رفتار انسانی.. 23
2-3-4- نظریه اقتصادی.. 23
2-3-5- رشد پیوندی.. 24
2-3-6- نظریه تأثیر وسایط نقلیه و خطوط ارتباطی در توسعه ا 24
2-4- توسعه فیزیکی شهر در کشورهای توسعه یافته. 25
2-5- توسعه فیزیکی شهر در کشورهای در حال توسعه. 26
2-6- جمع بندی ..27

مبانی نظری و پیشینه روند تکوین شهر


همایون شجریان از اوضاع روبه بهبود پدرش گفت و سهراب اظری هم نسبت به صدور مجوز برای آلبوم محمدرضا شجریان واکنش نشان داد. استانداری سمنان - کراپ شده شناسهٔ خبر: 4113554 - شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳ استانها > سمنان /**/ سمنان - مشاور تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ب ان اینکه ۶۷۰هزار شغل طی چهار سال گذشته ایجاد شده است، گفت: بیکاری دانش آموختگان ی در کشور افزایش یافته است. به گزارش خبرنگار مهر، علاالدین ازوجی پیش از ظهر شنبه در هفتمین نشست تخصصی اشتغال استان سمنان به میزبانی سالن مدیریت بحران استانداری ب ان اینکه طی چهار سال گذشته ۶۷۰هزار شغل در کشور ایجاد شده است، ابراز داشت: از نظر وضعیت اشتغال به نسبت سال های ۸۸ تا ۹۲ روند روبه رشدی را در این زمینه شاهد هستیم اما تا رسیدن به شرایط مطلوب باید تلاش های بیشتری صورت گیرد.وی با بیان اینکه سیاست های ت در راستای کاهش فارغ حصیلان بیکار است، افزود: بیشترین میزان بیکاران جامعه را افراد فاقد مهارت شامل می شود لذا این مهم می طلبد تا برای افزایش مهارت آفرینی اقدامات جدی تری صورت گیرد.مشاور تعاون، کار و رفاه اجتماعی ب ان اینکه در سال گذشته زیرساخت لازم برای اشتغال بیش از ۸۰۰ هزار نفر در کشور فراهم شد، ابراز داشت: یکی از عمده ترین مشکلات موجود بر سر راه اشتغال متوازن نبودن دو کفه تعداد دانش آموختگان و بازار است بنابراین باید برای ایجاد این تعادل برنامه ریزی های جامع تری انجام شود.ازوجی تاکید کرد: با توجه به افزایش آمار بیکاری دانش آموختگان ی به دلیل عدم وجود شغل مناسب با مدرک تحصیلی لذا سرمایه گذاری بخش خصوصی و ایجاد مراکز کارآفرینی می تواند در روند کاهش بیکاری نقش موثر ایفا کند.وی افزود: با توجه به افزایش فارغ حصیلان بیکار در جامعه باید برنامه ریزی های موجود به سمت افزایش اشتغال سوق داده شود لذا امیدواریم بتوانیم با اقدامات سازنده در سال های آتی شاهد تحولات خوبی در زمینه اشتغال باشیم. مزایای عجیب دویدن رو به عقب مطالعات جدید محققان نشان می دهد دویدن به سمت عقب بسیار بیشتر از دویدن معمولی کالری می سوزاند و بسیار مفید است. اگر به دنبال یک ورزش جدید و مهیج هستید که بتواند به سرعت کالری های اضافی بدن شما را از بین ببرد به جای باشگاه های بدنسازی تنها رو به عقب بدو. تحقیق درمورد بررسی کارایی بازار سرمایه

تحقیق درمورد بررسی کارایی بازار سرمایه لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 81 بررسی کارایی بازار سرمایه .... فصل اول – کلیات تحقیق مقدمه سرمایه گذاری و مسائل مربوط به آن از دیرباز به عنوان یکی از فاکت. محمد رضا گیوکی فعال بازار سرمایه و عضو انجمن مالی ی ایران ،در گفت و گو با خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان ، در خصوص روند شاخص بورس در نیمه آبان ماه گفت: طبق پیش بینی های قبل به نظر می رسد ازار در نیمه دوم امسال ، از شرایط مطلوبتری نسبت به نیمه اول برخوردار خواهد بود ، در هر صو. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درمورد بحران طلاق لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 40 بحران طلاق اشاره: در سال 1. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحلیل مالی شرکت سرمایه گذاری توکافولاد تحلیل مالی شرکت سرمایه گذاری توکافولاد در فرمت ورد و شامل مطالب زیر می باشد: تحلیل بنیادی ؛ شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد ترکیب سهامداران روند سهامداری فولادمبارکه در سرمایه گذاری توکا فولاد بررسی صورتهای مالی نسبت بدهی (اهرمی) مقایسه روند سود قبل از ر مالیات با بدهی نسبتهای بازدهی روند بازده سرمایه وتوکا خالص ارزش ویژه هر سهم روند اجزاء حقوق صاحبان سهام پرتفوی بورسی شرکت سرمایه گذاری توکا مقایسه ارزش بازار پرتفوی شرکتهای پذیرفته شده در بورس به ازاء هرسهم وقیمت سهام شرکت پرتفوی غیر بورسی وتوکا انتظار بازار روند p_e شرکت سرمایه گذاری توکا ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] 1-هر آیه ی زیر را را هزار بار به نیت گشایش بخت ، باتوجه به معنی آن و با حضور قلب روبه قبله بخواند ، بختش باز می شود ان شاءلله: مُتَّکِئینَ علی سُرُرٍ مَصْفوفَة و زَوَّجْناهُمْ بِحورٍ عین 2-هر هزار بار دعای زیر را باتوجه به معنی آن و با حضور قلب روبه قبله بخواند ، همسری اختیار می کن. تحقیق درباره مرورى بر ریشه ها و روند انقلاب روسیه
تحقیق درباره مرورى بر ریشه ها و روند انقلاب روسیه
تحقیق درباره مرورى بر ریشه ها و روند انقلاب روسیه لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 31 مرورى بر ریشه ها و روند انقلاب روسیه سال هاى تصمیم روسیه پیش از فروپاشى اتحاد جماهیر شوروى، سه انقلاب را به خود دید که هر سه به تعبیرى نتیجه جنگ بود. انقلاب اول در سال ۱۹۰۵ که حاصل ش ت روسیه در جنگ با ژاپن بود و نتیجه آن برقرارى دوما (پارلمان)، انقلاب دوم در اوج جنگ جهانى در فوریه ۱۹۱۷ رخ داد که نتیجه صدمات و خسارت هایى بود که به ملت روس تحمیل شد و البته ناکارآمدى نظام سلط ...
دریافت فایل تحقیق درباره مرورى بر ریشه ها و روند انقلاب روسیه

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار مسکن، گمانه زنی هایی که درباره کاهش 25 درصد قیمت مسکن در بهمن ماه امسال مطرح می شود را معقول ندانسته است واحتمال افزایش تورم تا پایان سال دور از انتظار نیست اما قیمت مسکن همین قیمت های جاری باقی می ماند و افزایشی نخواهد داشت. اگر این ثبات قیمت مس. پاو وینت تجزیه و تحلیل مقایسه ای صورتهای مالی پاو وینت تجزیه و تحلیل مقایسه ای صورتهای مالی
پاو وینت تجزیه و تحلیل مقایسه ای صورتهای مالی دسته: حسابداری
بازدید: 13 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1663 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 22
پاو وینت تجزیه و تحلیل مقایسه ای صورتهای مالی در 22 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx فهرست مطالب تعریف تجزیه و تحلیل مقایسه ای روند فروش (trend of sales) روند سود(trend of earning ) روندارزش ویژه:(سرمایه سهامداران) trend of net worth موارد کاهنده و افزاینده ارزش ویژه روند سرمایه در گردش:(بدهی جاری-دارایی جاری) بررسی اقلام ترا مه درتجزیه وتحلیل مقایسه ای بررسی اقلام ترا مه درتجزیه وتحلیل مقایسه ای روند نسبتها روند گردش در سرمایه روند وضع مالی نظام تجزیه وتحلیل صورتهای مالی خلاصه و نتیجه پاو وینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. قیمت : 7,500 تومان پرداخت و بلافاصله پس از پرداخت ، لینک به شما نمایش داده می شود و همچنین یک نسخه نیز برای شما ایمیل می شود . کلمات کلیدی : پاو وینت تجزیه و تحلیل مقایسه ای صورتهای مالی , پاو وینت تجزیه و تحلیل مقایسه ای صورتهای مالی , بررسی اقلام ترا مه درتجزیه وتحلیل مقایسه ای , بررسی اقلام ترا مه درتجزیه وتحلیل مقایسه ای , روند نسبتها , روند گردش در سرمایه، روند وضع مالی برای توضیحات بیشتر و کلیک کنید بازار آهن الات روز گذشته را در سکوت مطلق بسر برد.
به گزارش اهن پرایس در اخبار بازار اهن، پس از کاهش قیمت دلار در بازار ارز، شاهد سقوط قیمت اهن آلات در بازار اهن نیز بودیم. در دومین روز پس از کاهش قیمت دلار، بازار اهن آلات در سکوت فرو رفته و قیمت ها در این بازار ثابت اعلام شد.
مد. بازار آهن الات روز گذشته را در سکوت مطلق بسر برد. به گزارش اهن پرایس در اخبار بازار اهن، پس از کاهش قیمت دلار در بازار ارز، شاهد سقوط قیمت اهن آلات در بازار اهن نیز بودیم. در دومین روز پس از کاهش قیمت دلار، بازار اهن آلات در سکوت فرو رفته و قیمت ها در این بازار ثابت اعلام شد. مدت ه. روند افزایش بی سابقه ارزش روبل در بازار مبادلات پولی به ویژه در برابر دلار و یورو برای ت روسیه دردسر ساز شد و دستور کاهش ارزش آن صادر شد. پاو وینت بررسی استفاده از نتایج کار کارشناس، استاندارد حسابرسی شماره 62
پاو وینت بررسی استهلاک سرمایه (ویژه ارائه کلاسی درس تئوری حسابداری)
هزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین
هیئت مدیره منابع هوایی کالیفرنیا (carb) هزینه سرمایه گذاری خودروهای اجاره ماشین نخستین چهار برنامه vw را برای سرمایه گذاری 800 میلیون دلار در طول 10 سال در زیرساخت وسیله نقلیه اجاره خودرو صفر (zev)، گسترش عموم و دسترسی به این وسایل نقلیه فو.