تحقیق ارزاب آبرزش دهان - اخبار روز

مقاله دندانپزشک به تشخیص و درمان بیماری 21 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 27 دندانپزشک به تشخیص و درمان بیماری های دهان و دندان می پردازد و از همین رو شاید بهتر باشد که عنوان این رشته را دهان پزشکی گذاشت.در گذشته دندانپزشکی را مساوی با دن. به گزارش خبر فوری به نقل از خبر آنلاین، نامش این روزها باز هم دهان به دهان می چرخد، فردی که جایش در انتخابات هفت اسفند 94 خالی بود و برخی گمان را بر این می برند که شاید آن غیبت هفت اسفندی ریشه در بازگشت اردیبهشتی داشته باشد؛ اما انتخابات ریاست جمهوری اردیبهشت هم به پایان رسید و خ. صد بوسه ی نداده میان دهان توست من تشنه کام و آب خنک در دکان توست سر تا به پا زنی تو و زیباست این تضاد زان شرم دخترانه که در دیدگان توست باغی تو با بنفشه ی گیسو و سرو قد یاست تن است و گونه وگل ارغوان توست خورشید رخ بپوشد و در ابر گم شود از شرم آن سُهیل که در آسمان توست با بوسه یی در آ. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پایان نامه تحلیل میزان تاثیر گذاری کیفیت خدمات بانکداری(ادراک شده) بر وفاداری مشتری و تبلیغات دهان به دهان پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت گرایش بین الملل با عنوان تحلیل میزان تاثیر گذاری کیفیت خدمات بانکداری(ادراک شده) بر وفاداری مشتری و تبلیغات دهان به دهان: نقش میانجی رضایت و اعتماد به صورت کامل و با فرمت پی دی اف چکیده: رضایت مندی، حفظ و بهبود وفاداری و افزایش اعتماد مشتریان نسبت به سازمان یکی از مهم ترین عوامل در تعیین موفقیت آن به شمار می آید. هدف همۀ مؤسسات خدماتی از جمله بانکها ارائه خدمات مناسب و مورد رضایت مشتریان است تا از آن طریق بتوانند رضایت مشتریان را جلب نموده و وفاداری آنها را تضمین نمایند. از آنجا که سازمانهای ارائه دهنده خدمات مالی و به ویژه بانکها در محیطی با محصولات غیرمتمایز فعالیت می کنند، کیفیت خدمات در آنها به عنوان اولین سلاح رقابت شناخته می شود. این مقاله با هدف بررسی میزان تاثیر گذاری کیفیت خدمات بانکداری بر وفاداری مشتریان و تبلیغات دهان به دهان(ب ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در روایتی از رسول خدا (صلی الله علیه و آله) نیز درباره حکمت های وضو آمده است: «وضو گرفتن، یعنی شستن صورت و دست ها و مسح سر و پاها؛ شستن صورت، یعنی خدایا هر گناهی که با این صورت انجام دادم، آن را شستشو می کنم که با صورت پاک به جانب تو عبادت کنم و با پیشانی پاک سر بر خاک بگذارم. شستن د. چند وقتی است که شبهه­ ای در بین برخی افراد جامعه دهان به دهان می ­چرخد و حدود ی الی می­ شود که در فضای مجازی و شبکه­های اجتماعی منتشر شده؛ و آن شبهه «دین من انسانیت!» است. از آنجا که پاسخ مستدل، محکم و منطقی به این شبهه داده نشده و در سایت­ها با نگاهی سطحی از کنار این موضوع عبور ک.
شهید محمد رضا دهقان دهان کثیف دوران کودکی اگر از جایی حرف زشتی یاد می گرفت و در خانه تکرار می کرد،می گفتم دهانت کثیف شده و می خواستم برود و دهانش را بشوید،باور میکرد و دهانش رامی شست ،یک بار حرف زشتی را دوبار تکرار کرد ،سری اول شست و برگشت.سری دوم که آن را مجدد گفت ،تشر زدم که . رهایی از «بوی پیازی دهان» با یک دهان شویه خانگی! دلایل مختلفی برای شکل گیری بوی بد دهان وجود دارند که از بهداشت ضعیف دهان و دندان تا استفاده از برخی داروها یا ابتلا به بیماری های مشخص، حضور بیش از حد باکتری ها، و مصرف مواد غذایی سرشار از سیر و پیاز را شامل می شود. هنگامی که قصد د. در جدیدترین بررسی که توسط پزشکان کشور استرالیا به انجام رسیده،این پزشکان توانسته اند به نتیجه متفاوتی پی ببرند.نتیجه ها این را نشان میدهند که به منظور نابود باکتری عامل نوعی بیماری مقاربتی میتوان از محلول دهان شویه استفاده کرد.جزییات بیشتر در خصوص این بررسی ها را میتوانید در. مهم ترین علت پوسیدگی دندان، پلاک می است. پلاک عبارت است از مخلوط چسبنده ژلاتین که حاوی آب، پروتئین بزاق و باکتری های مرده است. باکتری های موجود در دهان با انرژی هایی که از کربوهیدرات ها و قندها به دست می آورند و نیز با چندین ماده سمی، پلاک دندان را می سازند. این مواد پیش ساز محصو. یکی از ساده ترین راه هایی که میتونیم بقیه رو به بودن با خودمون علاقه مند کنیم مسواک زدنه!!!!
باور ن یه ولی حقیقت داره،چون بوی بد دهان باعث آزار بقیه میشه و ی علاقه ای به صحبت با ی که دهنش بوی بدی بده،نداره!

استفاده از دهان شویه و نخ دندان هم میتونه موثر
باشه.

///////////////////. بسیاری از افراد از بوی بد دهان خود گله و شکایت دارند و مسواک زدنهای پی در پی نیز نتوانسته به آنها کمک زیادی د .
در ادامه این مطلب شما را با ۱۲ ماده خوراکی از بین برنده بوی بد دهان آشنا میکنیم. بوی بد دهان یکی از معضلاتی است که می توان تاثیر بسیاری در ارتباط بین شما و اطرافیان تان.
نکات طلایی بهداشت دهان و دندان را بدانیم

ما در این مطلب برای شما خواهیم گفت که اگر میخواهید دهان و دندان خود را به خوبی و به پاکیزگی نگهدارید باید به شما بگوییم که چه نکات خوبی را باید در اینباره رعایت کنید.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید چرا که برای شما بسیار مفید خواهد بود.
بهداشت دهان و دندان بسیار مهم است. به همین دلیل می خواهیم بصورت تخصصی در مورد بهداشت دندان و دهان صحبت کنیم. جهت سلامتی، بهداشت دندان و دهان را جدی بگیرید. در ایتدا شما را با مفهوم بهداشت آشنا می کنیم. سپس در مورد پوسیدگی های دندان و علل و نقاطی که پوسیدگی رخ می دهد صحبت می کنیم. و همچنین نقش تنفس دهانی در پوسیدگی و بهداشت دندان ها و بیماری های لثه بحث می کنیم.
ø¨ù?ø¯ø§ø´øª ø¯ù?ø§ù? ù? ø¯ù?ø¯ø§ù?
عجیب ترین بیماریهای لثه ای

افرادی که دارای لثه های بیماری می باشند ( که البته علت ایجاد بیماریهای لثه أی خود بحث جداگانه أی دارد ) مستعد پوسیدگی می باشد چون گاهی تحلیل لثه و تحلیل استخوان باعث می شود ریشه دندان از زیر لثه پیدا شود وچون ریشه دندان فاقد مینا می باشد به همین دلیل دچار پوسیدگی بیشتر می شود و علاوه بر آن بیماری های لثه أی باعث ت یب استخوان و در نهایت منجر به از دست رفتن دندان می شود .
داروها : همانطور که ذکرشد بعضی از داروها باعث خشکی دهان می شوند که بطور ثانویه باعث خشکی و سپس پوسیدگی دهان می شوند بعضی از داروها نیز باعث ایجاد بیماریهای لثه أی می شوند که آن هم بطور ثانویه باعث پوسیدگی می شوند .
بیماریها : بیماریها بطور مستقیم نقشی در ایجاد پوسیدگی ندارند اما بطور ثانویه در اثر استفاده از دارو یا بدون دارو مثلا در بیماری عصبی و… باعث می شوند دندانها استعداد بیشتری نسبت به پوسیدگی داشته باشند .
ارتودنسی
متخصص ارتودنسی اختصاصی از هایدی پاو وینت درباره دندانپزشکی جامعه نگر با و پر سرعت . فرمت فایل : power point ( قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 37 اسلاید                   n معرفی واحد بهداشت دهان و دندان nبا عنایت به اینکه رفع نیازهای درمانی مردم با ایجاد محلهای مناسب جهت دستی به امکانات در. دبیر شوای سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت با تمجید از روند رو به رشد تولید علم در ایران و به خصوص در ت تدبیر و امید گفت: ایران امسال از نظر تولید علم در حوزه دندان پزشکی و سلامت دهان و دندان رتبه 12 دنیا را به خود اختصاص داده که مایه شادمانی و افتخار است. تا اینجا عزیزان خدمتتون عرض شد که که اگر بوی بد دهان با خوردن برای مدت کوتاهی رفع شد از خلط سو است . حدود 150 گرم برگۀ هلو را از شب قبل بشویید و خیس کنید این مقدار بیشترین مقداری هست که عرض می کنم چرا که صبحانۀ فردا باید از این برگه ها تا جایی بخورید که حس کنید معده تان پر شده بعله با. بسیاری از افراد از بوی بد دهان خود گله و شکایت دارند و مسواک زدنهای پی در پی نیز نتوانسته به آنها کمک زیادی د .
در ادامه این مطلب شما را با ۱۲ ماده خوراکی از بین برنده بوی بد دهان آشنا میکنیم. بوی بد دهان یکی از معضلاتی است که می توان تاثیر بسیاری در ارتباط بین شما و اطرافیان تان. [ad_1]
آیا بیماری های عمومی می تواند عاملی برای بوی بد دهان باشد؟بله. به عنوان مثال در فردی که نارسایی مزمن کلیه دارد و دیالیز می شود، نفس بدبو به علت بالا بودن اسید اوریک خون است که اوره و استون را به بیرون می راند.چه عواملی در داخل فک و صورت می تواند منشا بوی بد دهان باشد؟مضرات. نام هایی که ن ایند .../ هاشم حسینی the names never die.../ a poem by hashem hossaini با من اند هر جا که می روم زیر دنده ها، سپر قلبم زیر بالش شبان در باغچه ام گل ها را نام آوازهایند خاموش دهان به دهان جوشان... هر روز صدا می زنند ما را به پیمان این اخگران خیابان رویان میان انگشتان زیر یقه ی پیراهن درست بغل . تاثیرگذارترین راه به منظور جلوگیری از آبسه دندان رعایت بهداشت دهان میباشد ولی یک سوال اینجا بوجود می آید:چطور میتوانیم به بهترین نحو ممکن بهداشت را رعایت کنیم؟یکی از راه های رعایت بهداشت دهان و دندان مسواک زدن است که همه با آن آشنا هستیم و میدانیم که دندان هایی که مسواک زده ن. این از بخت من بود که چیزی را که از دهان هیچ ی جز تو نمی خواستم بشنوم از دهان همه شنیدم جز تو . تمام روزهایم به انتظار گذشت و می گذرد . انتظار این که بیایی و کاری ی تا دوباره بخندم مثل روزهای اوّلی که آمدی. مثل قصّه شاهزاده ای که نمی خندید. امّا تو نمی آیی و من بی تو می روم برای همیشه .. معنی خواب فوه /* /*]]>*/ صادق علیه السلام می فرمایند: دیدن دهان در خواب بر هفت وجه است. اول: منزل و خانه. دوم: خزانه وانبار. سوم: گشایش کارها. چهارم: مال. پنجم: حاجت. ششم: . هفتم: دربان. دانیال نبی علیه السلام می فرماید: دهان در خواب دیدن، کلید کارها و خاتمه وی است و هر چه از دهان بیرون آید. کو خیزران که قافیه اش با دهان کنند آن شاعران که وصف گل ارغوان کنند از من به کاتبان کتاب خدا بگو تا مشق گریه را به نی خیزران کنند بگذار بی شمار بمیرم به پای یار در هر قدم دوباره مرا نیمه جان کنند پیداست منظری که در آن روز انتقام سرهای شمر و حرمله را بر سنان کنند یارب، نیزه، همه دست . اشتباهات رژیم لاغری ، با رژیم گرفتن این روزها امری عادی شده است و هر ی با کم حجم غذا یا افزایش مدت زمان ورزش روزانه به دنبال لاغری هر چه بیشتر است. این درحالی است که در این میان هستند افراد به ظاهر با تجربه ای که قصد دارند به اندازه خودشون، به فرد رژیم گیرنده کمک کرده و نکاتی را ی. اختصاصی از فایل هلپ تحقیق درمورد بهداشت دهان 42 ص با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 42   پیش گفتار : یکی از بهترین نشانه های خدا در ساختمان بدن انسان دهان ، زبان و دندانهای اوست . از آن جا که بهداشت دهان و دندان ، یکی از مهمتری. تست ۱ : عمل بلع با فشار .... توده غذا به ..... و ...... رانده می شود. الف- کام – عقب دهان – ابتدای حلق ب- زبان – عقب دهان – داخل حلق ج- زبان – انتهای آرواره – ابتدای حلق د- کام – انتهای آرواره – داخل حلق تست ۲:حرکت غذا در دهان .... ،در ابتدای حلق ....، در اواسط حلق ..... ،در انتهای حلق .... است الف . چگونگی جراحی فرنکتومی لب بالا
درباره جراحی فرنوم های دهان بسیار زیاد با شما صحبت کرده ایم اما در این مطلب برای شما اطلاعاتی را در نظر گرفته ایم پیرامون این موضوع که آیا میتوان فرنوم های لب بالا را نیز جراحی کرد؟پس ادامه این مطلب را از دست ندهید اگر شما هم به دنبال زیبایی دهان . سلامت دندان هایتان ضروری ترین کار ممکن است.پس نکات زیر را فراموش نکنید. چای سبز: منبع خوبی از پلی فنل و آنتی ا یدان هاست که از چسبیدن پلاک می به دندان جلوگیری می کند، بوی بد دهان را کاهش می دهد، از تعداد باکتری های دهان کم می کند و یک منبع غنی از فلوراید است.(فلوراید به استحکام دند. بسیاری از افراد از بوی بد دهان خود گله و شکایت دارند و مسواک زدنهای پی در پی نیز نتوانسته به آنها کمک زیادی د .
در ادامه این مطلب شما را با ۱۲ ماده خوراکی از بین برنده بوی بد دهان آشنا میکنیم. بوی بد دهان یکی از معضلاتی است که می توان تاثیر بسیاری در ارتباط بین شما و اطرافیان تان. رهایی از «بوی پیازی دهان» با یک دهان شویه خانگی! دلایل مختلفی برای شکل گیری بوی بد دهان وجود دارند که از بهداشت ضعیف دهان و دندان تا استفاده از برخی داروها یا ابتلا به بیماری های مشخص، حضور بیش از حد باکتری ها، و مصرف مواد غذایی سرشار از سیر و پیاز را شامل می شود. هنگامی که قصد د. http://uupload.ir/files/9gft_%d8%b1%d9%87%d8%a8%d8%b1.jpg علامه حسـن زاده : «گوشتان به دهان باشد. چون ایشان گوششان به دهان حجت بن الحسن (عج)است» عظیم الشأن تان را دوست بدارید؛ او دلداری است که دنیا شکارش نکرده نسیم وحی مورچه و سلیمان نبی” روزی حضرت سلیمان (ع ) در کنار دریا نشسته بود، نگاهش به مورچه ای افتاد که دانه گندمی را باخود به طرف دریا حمل می کرد. سلیمان (ع) همچنان به او نگاه می کرد که دید او نزدیک آب رسید. در همان لحظه قورباغه ای سرش را از آب دریا بیرون آورد و دهانش را گشود. مورچه به داخل ده. اختصاصی از رزفایل تحقیق کامل درباره بهداشت دهان 42 ص با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 42   پیش گفتار : یکی از بهترین نشانه های خدا در ساختمان بدن انسان دهان ، زبان و دندانهای اوست . از آن جا که بهداشت دهان و دندان ، یکی از مهم. حیدر عظمایی پژوهشگر طب سنتی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: مصرف پیاز و سیر به دلیل گوگرد و سولفور موجود در آنها باعث ایجاد بوی نامطبوع در دهان می شود. وی با تاکید بر خاصیت آنتی بیوتیکی بوی پیاز و سیر افزود: مصرف این سبزیجات باعث ایجاد بوی نامطبوع در دهان، ریه و منافذ . نقی نامی که ف آسمان است تلفظ ش خط دهان است ز القاب هادی ماست ی که عزیز شیعیان است ماه روی باوقاری که جد حضرت صاحب زمان است زلال چشمه های او پاک تر از همان نهری که در جنت روان است نقی چون مظهر پاکی ست نامش برای قرن آسوده گران است به نام مادر آیینه سوگند همان که صبح چشمش جاودان است ن. نام کتاب : بازاری دهان به دهان نویسنده : استیو او لیری - کیم شیهان مترجم : محمد فاری /خلیل رضوی/احمد اسدی افشرد ناشر : ک شان دانش درباره کتاب : بازاری در هر عصری باید مطابق با نیازها و فن آوری های آن عصر صورت بگیرد . با این حال یک روش خاص برای بازاری وجود دارد که در هر زمان و هر کشوری . اختصاصی از فایل هلپ تحقیق درباره ی ارزی آبریزش دهان با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 92   ارزی آبریزش دهان چه ی؟ کودک و یا بزرگسال دچار فلج مغزی چه مواردی؟ مولفه های ارزی آبریزش دهان چرا؟ برای دستی به اطلاعات مناسب برای ا. به کمک چهار روش طبیعی و ارزان قیمت که تنها پنج دقیقه زمان می برد، دندان های شما سفید و درخشان شده و دیگر نیازی به روش های گران قیمت و مراجعه به دندانپزشک ندارید. بهداشت دهان و دندان در سلامتی از اهمیت بسیاری برخوردار است، اگر بخواهیم گرفتار بیماری های دهان و دندان نشده و دندان . عسل درمانی و سلامت دهان و دندان قند های عسل با شیرینی فراوانی که دارند به دندان ها هیچ صدمه نزده بلکه می تواند آنها را سفید و لثه ها را محکم سازد . پروفسور وا ور گستوف عقیده دارد چنانچه شکر مدتی در دهان بماند به وسیله باکتری تجزیه شده و موجب ایجاد اسید لاکتیک در دهان می نماید که برای دندان ها مضر است . ولی عسل برخلاف شکر چون دارای یک نوع آنتی بیوتیک طبیعی است هیچ گونه اسیدی در دهان تولید نکرده و دندان ها را ضد عفونی می نماید . عسل و دندان به همین جهت مصرف آن برای دندان ها ( مخصوصا اطفال ) نه تنها هیچ ضرری نداشته بلکه مفید نیز می باشد . مک لدان پژوهشگر یی معتقد است که چای حاوی فلورین بوده و داروی موثر جلوگیری از فساد دندان می باشد ، مشضروط بر اینکه با عسل نوشیده شود . اگر چای با قند و شکر نوشیده شود این خاصیت از بین می رود . به همین دلیل است که اکثر دانشمندان روسی از جمله " راف " شیرین چای با عسل را به جای قند توصیه می کند . عسل درمانی و سلامت دهان و دندان فیلیپس محقق یی معتقد است که دادن یک قاشق چای خوری عسل به ک ن در شیشه شیر آنها مانع پوسیدگی دندان های آنها می شود . جهت محکم نمودن لثه ها عسل را با سرکه انگور مخلوط کرده و بر لثه ها می مالند و ماساژ می دهند . تکرار این عمل چند بار در روز چرک لثه ها را زایل و گوشت به مرور ترمیم می یابد . مخلوط عسل و نمک بهترین خمیردندان طبیعی عسل خاصیت آنتی بیوتیکی داشته و مخلوط آن با نمک علاوه بر اینکه دندان ها را سفید کرده محیط دهان و دندان را ضدعفونی می کند . مصرف عسل باعث جلوگیری از پوسیدگی دندان ها می شود . مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازاری رابطه مند rss feed. مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازاری رابطه مند
مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازاری رابطه مند دسته: مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت
بازدید: 11 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 176 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 56
مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازاری رابطه مند در 56 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc بخشی از متن یکی از ویژگی­های اغلب بازارهای امروز، رقابتی شدن فزاینده آن­ها است. این رقابتی شدن به معنی نیاز به داشتن مزیت رقابتی قابل توجه است که سبب بقای شرکت در بازار می­شود و دستی به چنین مزیت رقابتی نیز بدون وجود دانش مناسب و پیاده سازی استراتژی­ها و به کارگیری روش­های بازای مؤثر و کارا ممکن نیست به طور طبیعی در چنین شرایطی روش­های بازاری سنتی برای دست­ی به مزیت­های رقابتی و حفظ آن­ها کافی نیستند و روش­های نوین بازاری مورد نیاز هستند. با استفاده از رویکرد بازاری رابطه مند ضمن ایجاد رابطه بلند مدت با مشتری، می­توان فعالیت­هایی را که از دید مشتری مهم و ارزش­زا می­باشند را شناسایی، تقویت و بهبود بخشید و مشتریان بیشتری را جذب و به سازمان وفادار ساخت. بدین ترتیب سازمان­ها ضمن بهره برداری از مزایای وفاداری مشتری می­توانند موقعیت خود را در این بازار رقابتی بهبود بخشند (جلالی گرگان و مهرانی، 58:1392). بخشی از پیشینه تحقیق حقگو(1394)، دانشجوی کارشناسی ارشد د ژوهشی به بررسی تاثیر بازاری رابطه مند در تبلیغات دهان به دهان ازطریق کیفیت ارتباط در میان مشتریان بانک مسکن پرداخته است. هدف اصلی پژوهش حاضر، بررسی تاثیر مشتری گرائی، رابطه گرائی، تعامل و ویژگی های کارکنان بر کیفیت ارتباط و در نتیجه تبلیغات دهان به دهان می باشد. ابزار جمع آوری داده ها نیز پرسشنامه ای شامل 27 گویه می­باشد. به منظور بررسی روابط ساختاری از الگوی مدل ی معادلات ساختاری با تاکید بر روش بیشینه درست نمائی بهره گرفته شده است. نتایج نشان داد که مشتری گرایی، رابطه گرایی، تعامل و ویژگی های کارکنان تاثیر مثبتی بر کیفیت رابطه دارند. همچنین مشخص شد کیفیت رابطه تاثیر مثبتی بر تبلیغات دهان به دهان دارد. فهرست مطالب 2-1 مقدمه
2-2-1تعریف مشتری 2-2-2اهمیت مشتری 2-2-3 تعاریف و مفاهیم بازاری رابطه مند
2-2-4 اهمیت بازاری رابطه مند
2-2-5 مدلهای بازاری رابطه مند
2-2-6 ابعاد بازاری رابطه مند
2-2-7 بازاری رابطه مند در سطح جهانی
2-2-8 تعاریف و مفاهیم ارتباطات دهان به دهان
2-2-9 انواع ارتباطات
2-2-10 اهمیت ارتباطات دهان به دهان
2-2-11 انواع و سطوح ارتباطات دهان به دهان
2-2-12 روشهای بهبود ارتباطات دهان به دهان
2-2-13 عوامل موثر بر ارتباطات دهان به دهان و آثار آن
2-2-14 کیفیت رابطه با مشتری
2-2-15 اعتماد مشتری
2-2-16 تعهد مشتریان
2-2-17 رضایت مشتریان
2-2 اهمیت رضایت مشتری
2-2-19 تعاریف رضایت مشتری
2-2-20 مزایای رضایت مشتری
2-2-21 وفاداری مشتریان
2-2-22 مشتری وفادار
2-2-23 مزایای وفاداری مشتری
2-3 پیشینه تحقیق
2-3-1 پیشینه داخلی
2-3-2 پیشینه خارجی قیمت : 19,000 تومان پرداخت و بلافاصله پس از پرداخت ، لینک به شما نمایش داده می شود و همچنین یک نسخه نیز برای شما ایمیل می شود . کلمات کلیدی : مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازاری رابطه مند , تعریف مشتری , مفهوم ارتباطات , مبانی نظری ارتباط با مشتری , مبانی نظری بازاری رابطه مند , مفهوم بازاری رابطه مند , مبانی نظری مدیریت ارتباط با مشتری , مبانی نظری مدیریت ارتباط با مشتری , مبانی نظری رضایت مشتری , مبانی نظری وفاداری مشتری , مبانی نظری کیفیت رابطه با مشتری , مبانی نظری اعتماد مشتری , ارتباطات دهان به دهان