تحصیل در اوکراین - اخبار روز

توی این یه هفته... به این چند موردی که زنگ زدیم... گویا یکیشون پدرش به دلایل نامعلومی مخالفت میکنه...
سه تاشون هم قصد ادامه تحصیل داشتند!
همچنان در جستجو...

پ.ن: واقعا این تحصیل چه ربطی به ازدواج داره؟ تاسف میخورم برای این طرز فکر... و البته بیشتر والدین رو مقصر می دونم.
هزینه زندگی در بلژیک
کشور بلژیک کشوری است که جزو کشور های عضو اتحادیه ی اروپا محسوب می شود. این کشور دارای تحصیل رایگان در بلژیک و شرایط تحصیل در بلژیک در های بلژیک و ویزای تحصیلی بلژیک است و هزینه های زیادی برای زندگی می باشد. شما برای این که بتوانید از هزینه زندگی در کشور بلژ. شرایط تحصیل در بلژیک شرایط تحصیل در بلژیک برای ب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط تحصیل در بلژیک با مشاوران مرکز  سبزتدریس  تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –   9099071647 در این مقاله  شرایط تحصیل در بلژیک  را بطور کامل و اصولی شرح خواهیم د.
این روزها والدین سعی می کنند نسبت به ، شه و نگاه مثبت تری داشته باشند. شمار متقضیان برای رفتن به رو به افزایش است در حالیکه تمامی کمبودهای موجود به قوت خودشان باقی هستند. هزینه های تحصیل، بدهی وام های دانشجویی، و نبود شغل همگی موضوعات پیش رو هستند.
برای مشاهده ادامه متن کلیک کنید سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال تاکید دارد بازی برابر اوکراین باعث شده تا بازیکنان تجربه خوبی را ب کنند. شرایط تحصیل در سوئد شرایط تحصیل در سوئد برای ب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط تحصیل در سوئد با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 در این مقاله شرایط تحصیل در سوئد را بطور کامل شرح خواهیم داد.همچنین شرایط تحصیل در سایر کش. تحصیل در مقطع ی : آ ین مرحله ی تحصیلات در ایران است که طرفداران خودش را دارد. طول مدت این دوره معمولأ بین 2 تا 6 سال می باشد.
شرایط تحصیل در مقطع ی
تحصیل در مقطع ی 96-97 (زمان و ثبت نام)
1_ ی تخصصی یاهمان phd:
بالا ترین درجه تحصیلات معمولأ در این مقطع است. مدرک این مقطع معادل مدرک (phd) در های اروپایی و یی می باشد.
داوطلبان برای ورود به این مقطع تحصیلی باید دارای مدرک ی حرفه ای و یا کارشناسی ارشد باشند.
دانشجویان این مقطع پس از پایان این دوران باید پایان نامه ارائه دهد. لازم به ذکر است در برخی از رشته ها افراد پیش از گرفتن ی تخصصی باید برد تخصصی آن رشته را اخذ کنند.
این دوره در رشته های زیر مجموعه علوم پایه،علوم انسانی، هنر، فنی و ی و کشاورزی موجود است.
2_ ی حرفه ای :
داوطلبان برای تحصیل در این مقطع باید دارای مدرک پیش ی بوده و در کنکور سراسری شرکت کنند. لازم به ذکر است تحصیل در این مقطع در ایران به هیچ وجه به صورت بدون کنکور نمی باشد. طول مدت تحصیل در این رشته ( به غیر از رشته دندانپزشکی) حدود 7 سال می باشد که شامل 14 ترم تحصیلی می شود. دانشجوی دارای مدرک ی حرفه ای می تواند جهت ادامه تحصیل برای اخذ مدرک ی تخصصی اقدام نماید.
متقاضیان برای ثبت نام در کنکور ی باید از شرایط ثبت نام در کنکور ی ، زمان و نحوه ثبت نام کنکور ی ، انتخاب رشته کنکور ی ، مصاحبه ی و... اطلاع داشته باشند.
جهت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین مرکز در ارتباط باشید و یا به سایت سنجش مراجعه نمایید.
سامانه آوای مشاور
متقاضیان می توانند برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در مقطع ی
با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور با تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره
با مشاورین سامانه آوای مشاور در ارتباط باشند.
ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(حتی در ایام تعطیل) سراب اغت (۲)اوکراینِ تجزیه شده و ورش ته؛ نتیجه پیاده سازی نسخه برای توسعه و دموکراسی + تصاویر و اسنادمعترضین«مصطفی نعیم» بعدها دستخوش آشوب سازی خود را گرفت و در انتخابات پارلمانی، از لیست طرفداران پترو پوروشنکو به پارلمان رفت و از مرکز «وودرو ویلسون» جایزه گرفت.سرویس جهان مشرق - در تاریخ ۲۱ نوامبر سال ۲۰۱۳ "ویکتور یانوکوویچ" رئیس جمهوری و"نیکولای آزاروف" نخست وقت اوکراین اعلام د که حاضر نیستند توافقنامه مربوط به مشارکت با اتحادیه اروپا را امضاء کنند. شب همان روز صدها تن از مردم اوکراین به میدان استقلال شهر کی یف آمده و به این تصمیم قدرت حاکمه در کشور اعتراض د. این اعتراضات آنقدر گسترده شد که در اوایل سال ۲۰۱۴ منجر به کودتای خونین و سرنگونی قدرت حاکمه آن وقت اوکراین شد.**در همین رابطه بخوانید:

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] شرایط تحصیل در نروژ شرایط تحصیل در نروژ برای ب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط تحصیل در نروژ با مشاوران مرکز  سبزتدریس  تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –   9099071647 کشور نروژ به دلیل دارا بودن امتیازات مثبتی از جمله رایگان بودن هزینه تحصی. سوال: حکم و روزه دانشجوی مسافر، در سفر اول چگونه است؟ آیت الله صافی گلپایگانی: باید را ش ته بخواند و روزه صحیح نیست. آیت الله وحید اسانی: دو ماه اول را باید احتیاط کند. آیت الله : ی در سفر تحصیلی و مکان برای تحصیل فتوا ندارند، بلکه احتیاط دارند و رجوع می دهند به یک مجتهد جامع الشرا. متقاضیان علاقه مند به تحصیل برای رشته های دندانپزشکی و پزشکی در اتریش می توانند با تکیه بر تجربیات نمایندگان شه پویان در این کشور تحصیل در اتریش در رشته های مذکور پذیرش دریافت نمایند. متقاضیان علاقمند به تحصیل در رشته های پزشکی و تحصیل در رشته دندانپزشکی در اتریش می بایست دان. آلبانی - ایتالیا فنلاند - ترکیه مقدونیه - لیختن اشتاین ایسلند - کوزوو -------- - اسپانیا مولداوی - اتریش صربستان - گرجستان اوکراین - کرواسی
و - جمهوری ایرلند
ساحلی بازان کشورمان برای ب عنوان قهرمانی رقابت های بین المللی persiancup به مصاف تیم چهارم رنکینگ جهانی می روند.
منظور از های غیرانتفاعی ، هایی هستند که از بودجه غیر تی استفاده نموده و به صورت مستقل زیر نظر هیئت امنای اداره می گردند . موسسات و های غیرانتفاعی زیر مجموعه وزارت علوم هستند و به فارغ حصیلان مدرک مربوط ، برابر ضوابط وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری اعطا می شود . این مؤسسات و ها هی. ساخت اولین هواپیمای مشترک عربستان سعودی - اوکراین ، البته متعجب نشوید و تا آ ، خبر را بخوانید .
بالا ه پس از گذشت سالیان دراز و پس از تحقیرهای بسیاری که حکام ظالم و ملعون و عقب مانده سعودی که حتی ساده ترین احتیاجات ملتشان را نیز از کشورهای خارجی وارد میکنند ، این حکام برای ورود به عرصه تولید و برای اینکه حتی یکبار هم که شده ولو به اسم هم که باشد و یا بصورت نمادین هم که باشد بتوانند به عرصه تولید ورود کنند ، در حرکتی تاریخی و سرنوشت ساز بقول خودشان ، با اکراین برای ساخت یک هواپیمای باربری به توافق رسیدند ، البته نقش عربستان سعودی در این معاهده تجاری ، فقط و فقط تهیه دلارهای بی حساب و کتاب نفتی میباشد و حکام عریض و طویل سعودی که رکورددار سفره های حیوانی و اعمال غیرانسانی میباشند ، اعلام د که بدلیل کثرت وظایفشان در بوجود آوردن و ی بی بدیل گروههای تروریستی و آدمکش و آدمخوار ، وقتشان را در مسائل علمی و انسانی و تکنولوژی روز دنیا به بط نمیگذرانند و همانطور که پیشتر گفتند : ما وقتمان طلاست و باید بیش از پیش در امور کشتار انسانها و نابودی انسانیت و تلاش نمائیم و فرصتی برای این امور متمدنانه و انسانی و علمی و ی نداریم . همچنین پادشاه سلمان حکام عریض و طویل و وحشی صفت عربستان اضافه د : البته ببخشید ، ایشان بخاطر باطل بودن ذهنشان و عدم وجود مغز در سرشان ، ولیعهدمجنونشان بودند که اضافه د : این هواپیما در چارچوب توافقنامه ای میان اوکراین و عربستان سعودی برای تولید 80 فروند از این نوع هواپیما تولید می شود. به گزارش عصرایران به نقل از سایت شبکه آر تی روسیه، مراسم رونمایی از این هواپیما که از نوع آنتونوف "an-132" و باری است روز در شهر کیف پایتخت اوکراین برگزار شد. این هواپیما یک نمونه اولیه است. بوروشینکو رئیس جمهور اوکراین و نمایندگانی از عربستان سعودی در این مراسم حضور داشت. این نخستین هواپیما از این نوع است که بدون هیچ قطعه تکمیلی روسی در اوکراین تولید می شود. این هواپیما می تواند تا ارتفاع 9 هزار متر، با باری به وزن 9.2 تن، تا مسافت 4500 کیلومتر با سرعت حداقل 500 کیلومتر در ساعت پرواز کند. این هواپیما به موتورهای یی از نوع "pratt & whitney" مجهز است. ارتفاع این هواپیما 8.8 متر، طول آن 24.5 متر و طول دو بال نیز 29.2 متر است. این هواپیما در چارچوب توافقنامه ای میان اوکراین و عربستان سعودی برای تولید 80 فروند از این نوع هواپیما تولید می شود. عربستان سعودی در ماه فوریه گذشته قراردادهایی را با تعدادی از شرکت ها با هدف تاسیس 5 شرکت در عربستان سعودی ویژه انتقال و بومی سازی فناوری ها و صنایع پیشرفته در زمینه هواپیماهای نظامی و غیرنظامی، ای، راداری و انرژی پاک صورت می گیرد. شرکت هواپیماسازی آنتانوف در اوکراین قرار دارد اما اکثر قطعات و بخش های آن در روسیه تولید می شود. تنش در روابط اوکراین و روسیه باعث شده تولید هواپیما در اوکراین متوقف شود. حالا به نظر می رسد با حمایت های مالی عربستان سعودی، این هواپیماهای ساخت اوکراین با قطعات و موتور یی اروپایی تولید می شوند.
تحصیل پزشکی در کشورهای خارجی شرایط تحصیل پزشکی در کشورهای خارجی از مهمترین سوالاتی است که نیاز به ارائه اطلاعات بیشتری در مورد آن حس می شود و افراد زیادی مشتاق اخذ اطلاعات در زمینه هستند. یکی از رشته های بسیار محبوب و پر متقاضی جهت ادامه تحصیل امروزه رشته پزشکی است و در این بین با توجه به محدودیت ظرفیت و رقابت سنگین و فشرده در کشور خودمان جهت ورود به رشته پزشکی بسیاری از متقاضیان به فکر تحصیل پزشکی در کشورهای خارجی می افتند و برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی های خارجی را انتخاب می کنند. ...
دریافت فایل
تحصیل پزشکی در کشورهای خارجی شرایط تحصیل پزشکی در کشورهای خارجی از مهمترین سوالاتی است که نیاز به ارائه اطلاعات بیشتری در مورد آن حس می شود و افراد زیادی مشتاق اخذ اطلاعات در زمینه هستند. یکی از رشته های بسیار محبوب و پر متقاضی جهت ادامه تحصیل امروزه رشته پزشکی است و در این بین با توجه به محدودیت ظرفیت و رقابت سنگین و فشرده در کشور خودمان جهت ورود به رشته پزشکی بسیاری از متقاضیان به فکر تحصیل پزشکی در کشورهای خارجی می افتند و برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی های خارجی را انتخاب می کنند. ...
دریافت فایل رایگان cyborgs heroes never die 2017 با کیفیت bluray
پیش نمایش اضافه شدژانر: اکشن , جنگی , ماجرایی , مهیج
امتیاز: 8.7/10 از 5,477 رای
مدت زمان: 90 دقیقه
زبان: روسی
کیفیت: bluray
فرمت: mkv
انکودر: f2m
حجم: 650 مگابایت
محصول: اوکراین
بازیگران: makar tikhomirov, viktor zhdanov, andriy isayenko, roman yasinovsky
کارگردان: akhtem seitablaev
قوانین آموزشی بنگلادش
دانش آموزان بنگلادشی از سن 6سالگی تا 10 سالگی خود را در دوران ابت این کشور سپری می کنند. و بعد از آن یعنی در سن 11 سالگی وارد دوره ی متوسطه شده و تا پایان 17 سالگی در این مقطع مشغول به تحصیل هستند. سن تعیین شده برای آغاز هر کدام از این پایه های تحصیلی، از قوانی. تحصیل در فرانسه
مراقب باشید با مطالعه شرایط تحصیل در فرانسه مقطع ی شوکه نشوید .
تحصیل در فرانسه
تحصیل در این مقطع مانند بقیه مقاطع در کشور فرانسه کاملاً رایگان بوده است و با توجه به کیفیت آموزشی بالا فارغ حصیل این مقطع برای پیدا کار هیچگونه مشکلی نخواهند داشت و ضمن اینکه. شرایط تحصیل در سوئیس شرایط تحصیل در سوئیس برای ب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط تحصیل در سوئیس با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 در این مقاله شرایط تحصیل در سوئیس را بطور کامل و اصولی شرح خواهیم داد.همچنین شرایط تحصی. تحصیل مقطع دیپلم و پیش ی به روش غیر حضوری "سامانه صدای مشاور تحصیلی" مشاوره دهنده تخصصی مدارس برای تماس با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت با شماره 32273886تماس بگیرید. تماس از 2 ظهر تا6 عصر تحصیل مقطع دیپلم و پیش ی به روش غیر حضوری تحصیل ویژه شاغلین- بزرگسالان- بانوان خانه دار-طلاب حوزه. شهر یه رشته های پزشکی در اسپانیا
برای انی که به دنبال تحصیل در رشته پزشکی هستند اسپانیا میتواند به عنوان کشوری که با هزینه تحصیل در اسپانیا ارزان و پذیرش سریع یک انتخاب ایده آل باشد. تحصیل در رشته پزشکی در اسپانیا به جزء در چند دروس به زبان اسپانیایی میباشد ازاین رو تحصیل در ا. مژده: بازماندگان از تحصیل و واحد مانده ها ترک تحصیل چرا ؟؟!!! مدرسه اموزش از راه دور دخترانه کوشش
با مجوز رسمی وزارت آموزش و پرورش بدون محدودیت سنی برای بانوان و دختر خانم ها ،بصورت ترمی واحدی وبه شیوه آموزش از راه دور .شرکت داوطلبانه درکلاس دروس سخت تر. ثبت نام می کندبرخوردا. داد: یکی از بزرگترین انبارهای نظامی اوکراین با ۱۸۸ هزار تن مهمات در غرب کی یف پایتخت این کشور آتش گرفته و بیش از ۳۰ هزار نفر از منطقه تخلیه شدند. دو نفر در این حادثه زخمی شدند. مقامات از عمدی بودن حادثه خبر می دهند.برچسب ها: انفجار مهیب ، بزرگترین ، انبار مهمات ، اوکراین ، تصویر آیت ‏اللَّه سیداسداللَّه مدنی در سال 1292 ش (1323ق) در روستایی در آذرشهر آذربایجان شرقی چشم به جهان گشود و در سنین جوانی برای تحصیل علوم دینی به قم عزیمت نمود. وی پس از گذراندن دروس مقدماتی و سطح، در حدود چهار سال به تحصیل دروس فقه و اصول در محضر حضرت (ره) مشغول شد. برچسب ها: مناسبت ر. بهترین های اسپانیا
تحصیل در کشور اسپانیا در سال های اخیر همانند تحصیل در آلمان و تحصیل در کانادا مورد توجه بسیاری از دانشجویان از کشورهای مختلف دنیا قرار گرفته است. در این کشور حدودا نام 13 در رتبه بندی qs در زمره ی 500 برتر در دنیا قرار گرفته است. در ادامه به بررسی تحصیل رایگان د.
دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین، رؤسای جمهور و روسیه در حاشیه نشست گروه 20 در شهر هامبورگ آلمان با یکدیگر دیدار و در مورد مسائل و بحران های مختلف بین المللی از جمله اوکراین و دیدار و گفت وگو د؛ دیداری که مهم ترین نتیجه آن، توافق این دو کشور برای آتش بس در جنوب بوده است.به گزارش . ، رقابت های بین المللی کشتی روز جهانی کودک در رده سنی نونهالان در رشته های آزاد و فرنگی با حضور 22 تیم و به صورت تیم به تیم در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار می شود. کشتی گیران آزاد و فرنگی کار نونهال از کشورهای مطرح کشتی دنیا در این رقابت ها حضور خواهند داشت و مسابقات بین المللی ر. تحصیل در ترکیه
کشور ترکیه یکی از کشور های اور آسیاست یعنی قسمتی در آن در اروپا و قسمتی دیگر از آن در قاره آسیا میباشد .این کشور دارای دو فرهنگ ، فرهنگ غربی - اروپایی و هم فرهنگ شرقی دارد.اعتبار های ترکیه در سطح جهان بالا میباشد. مهاجران بسیاری برای زندگی و تحصیل ترکیه را انتخاب . شرایط تحصیل در دانمارک شرایط تحصیل در دانمارک برای ب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط تحصیل در دانمارک با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 در این مقاله شرایط تحصیل در دانمارک را بطور کامل شرح خواهیم داد.همچنین شرایط تحص. تعداد صفحات: 54 کد محصول :7154 حجم فایل:147,96 kb نوع فایل :rar
تجربیات مدون ادبیات فارسی در سند تحول بنیادین و روش تدریس ادبیات فارسی
« ویژه ارتقاء رتبه شغلی .......»

مختصری از تجربیات مدون :

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

مقدمه :
افت تحصیلی کاهش نسبی فعالیت درسی و مطالعه یک دانش آموز در یک دوره نسبی در مقایسه با دوره نسبی قبل از آن می باشد.مثلاً ی که طی سه ماه نمرات در حد 15 داشته اما در دو هفته اخیر در تمامی یا تعدادی از دروس نمرات حدود 12 ب کرده، می گوییم در حال حاضر نسبت به سه ماه پیش افت تحصیلی دارد. منظور از آوردن کلمه نسبی این است که افت تحصیلی تنها شامل دانش آموزان ضعیف نبوده حتی ی که چند ماه پیش نمرات حدود 18 داشته اگر در حال حاضر نمرات حدود 16 ب می کند ، دو نمره نسبت به دوره قبل افت دارد. تحقیقات نشان داده است که بنیه ی علمی اولیه و دل مشغولی اولیه به تحصیل در دوره دبستان و راهنمایی، به پیش بینی ترک تحصیل در دبیرستان کمک می کنند.

عوامل مؤثر در ترک تحصیل
جنبه فردی:
بخش عمده ای از تحقیقات تجربی موید این نکته اند که یکی از مهم ترین عناصرجابه جایی دانش آموز است: چه جابه جایی محل اقامت (تغییر محل س ت ) و چه جابه جایی تحصیلی (تغییر مدرسه)، خطر ترک تحصیل را افزایش می دهد. ( آستن و مک لاناهان 1994) تحقیقات نشان می دهد اکثر دانش آموزانی که از دبیرستان جدا شده اند، حداقل یک بار قبل از انصراف، جابه جا شده بودند. در حالی که اکثر آن هایی که فارغ حصیل شده بودند، این کار را نکرده اند (رامبرگر 1998.) عامل دیگر، پیشرفت تحصیلی است. تحقیقات زیادی نشان داده اند که بنیه علمی ضعیف، محرکی قوی برای ترک تحصیل بوده است( لارسن 1998.) هم چنین مشخص شده است که حتی بعد از کنترل ( به دلیل مشکلات تحصیلی و سوابق دانش آموزان ) و بهبود بنیه دانش آموزان، باز هم نتوانسته اند از ترک تحصیل آنان جلوگیری کنند.

لینک :
تجربیات مدون ترک تحصیل و افت تحصیلی دانش آموزان
تجربیات مدون ترک تحصیل و افت تحصیلی دانش آموزان
شرایط تحصیل در روسیه شرایط تحصیل در روسیه برای ب اطلاعات بیشتر درباره شرایط تحصیل در روسیه با مشاوران مرکز  سبزتدریس  تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –   9099071647 در این مقاله  شرایط تحصیل در روسیه  را بطور کامل و اصولی شرح خواهیم دا. وضعیت م ع ملی پوش تیم ملی عراق برای پرسپولیسی شدن تا قبل از اردوی این تیم در اوکراین مشخص خواهد شد. تحصیل در رشته دندانپزشکی در فیلیپین بسیار ارزان است دانشجویان بین المللی زیادی در این کشور مشغول تحصیل می باشند و در های فیلیپین تحصیل می کنند برای دریافت اطلاعات بیشتر بهتر تر است به آدرس زیر سری بزنید و با آن ها تماس بگیرید http://filinvest.ir/ معرفی کشور روسیه
برای مهاجرت به روسیه یکی از راه های متداول ، اخذ ویزای تحصیلی در روسیه است.تحصیل در روسیه به دلیل بالا بودن کیفیت آموزش در همه مقاطع آن متقاضیان زیادی دارد. و سالانه افراد زیادی از سرتاسر دنیا به این کشور جهت تحصیل مهاجرت میکنند . یکی از بهترین ای آن برای تحصی. رییس جمهوری روسیه بر وم همکاری اف اس بی و سازمان سیا تاکید کرد. مزایا و معایب زندگی در ترکیه
در طول سال بسیاری از افراد بدلیل شرایط تحصیل در ترکیه و تحصیل رایگان در ترکیه و ویزای تحصیلی ترکبه و هزینه تحصیل در ترکیه جهت ادامه تحصیل در ترکیه و زندگی در ترکیه به این کشور مهاجرت می کنند. کشور ترکیه دارای مردمی خونگرم است. بیشتر افرادی که به ای. تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری تدارکاتی کولوس اوکراین را ش ت داد.
های پردیس خودگردان شعبه هایی از های تی است که هدف از تاسیس آن ها جلوگیری از وج نیروی انسانی مستعد برای تحصیل از کشور و پذیرش دانشجو در قبال دریافت شهریه می باشد . پذیرش دانشجو در این ها فقط از طریق کنکور سراسری که توسط سازمان سنجش برگزار می شود و بر اساس مقررات ها می باشد ، صور.