ب بیت کوین و داگ کوین رایگان - اخبار روز

قیمت بیت کوین با چند جهش در هفته اخیر در ایران از ۴۵ میلیون تومان به ۵۲ میلیون تومان رسیده است و کارشناسان اعتقاد دارند که روند صعودی قیمت این ارز دیجیتال ادامه خواهد داشت. به گزارش ایلنا، روند صعودی قیمت بیت کوین به عنوان مطرح ترین ارز دیجیتال رمزنگاری شده ادامه دارد به صورتی. قیمت بیت کوین با چند جهش در هفته اخیر در ایران از ۴۵ میلیون تومان به ۵۲ میلیون تومان رسیده است و کارشناسان اعتقاد دارند که روند صعودی قیمت این ارز دیجیتال ادامه خواهد داشت.به گزارش ایلنا، روند صعودی قیمت بیت کوین به عنوان مطرح ترین ارز دیجیتال رمزنگاری شده ادامه دارد به صورتی . کوین لورون ٣ روز بعد از مسترالمپیای ٢٠١٦ برای تماشا بر روی لینک زیر کلیک نمایید http://jabeh.com/watch/2d3771
یک فرد ناشناس 36 ساله که دارای حساب بیت کوین بود، به این دلیل که به یک وای فای عمومی در یک رستوران در شهر وین(vienna) اتریش متصل شده، بیش از 100،000 یورو(معادل 117،000 دلار) بیت کوین را از دست داد.
به گزارش خبرگزاری سی بی اس(cbs) پلیس اتریش ادعا دارد که هنوز در حال تحقیق بر روی این موضوع است که آیا حساب این قربانی قبل از اینکه وارد شبکه های غیر ایمن شود شده است یا خیر.
این اتفاق یکی از آ ین بازتاب نگرانیهای فزاینده در مورد امنیت ارزهای رمزگذاری شده ای همچون بیت کوین و اتریوم بعنوان روش پرداختی که محبوبیت آن میان افراد در حال افزایش است، می باشد.
شاید بتوان گفت بدترین رویداد در رابطه با بیت کوین به دلیل مسائل امنیتی در سال 2014 مربوط به صرافی بیت کوین ام تی گا (mt gox) است که در پی پلتفرمش و ربوده شدن مقدار قابل توجهی از ارزهای رمزگذاری شده دچار فروپاشی شد. مارک کا لس(mark karpelès)، مدیر عامل اسبق این صرافی، در حال حاضر به اتهام دستکاری اطلاعات و در ژاپن محاکمه می شود.
یکی از دارندگان بیت کوین مبلغی معادل با صدهزار دلار را به دلیل اتصال به وایفای عمومی از دست داد
موارد دیگر نفوذ در امنیت شبکه ها
در اواسط سال 2017 بیتامب (bithumb)، بزرگترین صرافی بیت کوین و اتریوم، در کره جنوبی نیز توسط رها مورد حمله قرار گرفته و وجوهی از ارزهای رمزگذاری شده با ارزشی معادل 1?2 میلیارد وون(?) یا یک میلیون دلار به سرقت رفته است. فردی از پنسیلوانیا(pennsylvania) تصدیق کرده که همین اوا اقدام به سرقت بیت کوین با ارزشی معادل 40 میلیون دلار نموده است.
یکی از دارندگان بیت کوین مبلغی معادل با صدهزار دلار را به دلیل اتصال به وایفای عمومی از دست داد
جرائم ارزهای دیجیتال
ارزهای دیجیتال علیرغم همه این رویدادها همچنان در میان سرمایه گذاران از محبوبیت فزاینده ای برخوردارند. به همین دلیل به عنوان مثال قیمت اتریوم که در اوایل سال 2017 معادل 8?17 دلار بود، تنها طی چند ماه تا 2600 درصد افزایش یافته است. بیت کوین، سردمدار ارزهای رمزگذاری شده، نیز از نرخ 1027 دلار در اوایل سال 2017 به بیش از 10000دلار رسیده است.
طی معاملاتی که در نیویورک صورت گرفته قیمت بیت کوین علیرغم ضررهای روز گذشته به دلیل سرقت 31 میلیون دلار تتر، به رکورد جدیدی دست یافته است.


نظر شما چیست؟ آیا این قبیل اتفاقات به ضرر این صنعت است؟ با توجه به رکورد های پی در پی ارزهای دیجیتال آیا می توان این اتفاقات را تجربیاتی در جهت بهبود این صنعت حساب کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید


منبع: cointeleg h

اشتراک در تلگرام
یکی از دارندگان بیت کوین مبلغی معادل با صدهزار دلار را به دلیل اتصال به وایفای عمومی از دست داد

austriabitcoincrimescybersecuritys sبیت کوینتامین امنیت بیت کوینخبرسی بی اسکلاهبرداری ارزهای دیجیتال وای فایوای فایوین
دن مورهد (dan morehead) مدیر عامل شرکت pantera capital، سرمایه گذار صندوق پوشش ریسکمتمرکز بر روی ارزهای دیجیتالی، به cnbc گفته است که بیت کوین ممکن است پیش از پیشروی به سوی نرخ های جدید بالاتر، کاهش ۵۰درصدی داشته باشد. مورهد بیت کوین را با قیمت ۷۲ دلار یداری کرده بود.در حالی که این گفته نزول ق. بیت کانکت bitconnect چیست ؟بیت کانکت یک پلتفرم سورس باز است که در آن شما می توانید بیت کوین ها را به اعضای قابل اعتماد بفروشید. اعضای سیستم بیت کانکت به طور مستقیم با یکدیگر در ارتباط هستند تا بتوانند با اطمینان با یکدیگر همکاری نمایند و امکان ید، فروش و یا اعطای وظایف به دیگر اعضا ف. قیمت بیت کوین با چند جهش در هفته اخیر در ایران از ۴۵ میلیون تومان به ۵۲ میلیون تومان رسیده است و کارشناسان اعتقاد دارند که روند صعودی قیمت این ارز دیجیتال ادامه خواهد داشت. به گزارش ایلنا، روند صعودی قیمت بیت کوین به عنوان مطرح ترین ارز دیجیتال رمزنگاری شده ادامه دارد به صورتی. آموزش سایت freebitco در این پست آموزش گام به گام سایت freebitco را باهم مرور میکنیم. معتبرترین و محبوب ترین سایت برای گرفتن بیت کوین رایگان. این سایت که چند سالیست به صورت مستمر درحال فعالیت و پرداخت است توانسته رتبه اول مونیتورینگ بیت کوین و انتخاب اول و 100% کاربران در این زمینه باشد.اگ.
بیث می گوید: «لحظه ای که ی بتواند کامپیوتر کوانتومی قابل اعتمادی را بسازد، آن دسته از مسائل ریاضی پیچیده که قلب فناوری معدن کاوی بیت کوین را تشکیل می دهند، در چشم برهم زدنی حل خواهند شد. اگر من جای آن مخترع بودم و از من می پرسیدند اولین کاری که با کامپیوتر کوانتومی خود انجام می دهی، چیست؛ می گفتم فی الفور همه بیت کوین های باقیمانده را می یابم و است اج می کنم؛ اما تا زمانی که چنین اتفاقی نیفتاده باشد، مطمئنیم که هیچ به رایانش کوانتومی دست نیافته است.»کامپیوتر کوانتومی چیست؟
ادامه خبر اموزش عضویت در سایت فری بیت کوین freebitco.in
سایت متخصص در آموزش های ب درآمد اینترنتی اسکینک دات بلاگ دات آی ار برای مشاهده آموزش و راهنمای عضویت در سایت فری بیت کوین freebitco.in به ادامه مطلب رجوع کنید ادامه مطلب

در این پست چندتا از رسیدهای پرداختی جدید سایت کوین پات را قرار می دهم. تمام پرداخت ها ظرف 24 تا 48 ساعت واریز گردیده اند.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] شاید بتوان گفت سایت freebitco بهترین سایت در زمینه ب درآمد رایگان بیت کوین میباشد. در این سایت شما میتوانید هر یک ساعت شانس خود را به صورت کاملا رایگان و عادلانه برای دریافت بیت کوین تا 200 دلار امتحان کنید. در صحت و پرداخت این سایت و امکان اینکه بالاترین شانس را بیاورید هیچ شک نکنید. . (زمان مورد نیاز برای این آموزش ۸ دقیقه برآورد شده است .) آیا میدانید با ارزش ترین ارز دیجیتال در دنیا بیت کوین ( bitcoin) است؟ آیا میدانید قیمت این ارز در حال حاضر بیشتر از ۸۰۰۰ دلار ارزش دارد ؟ ( ۴۰ میلیون تومان) و آیا میدانید بیت کوین در سال های گذشته خیلی خیلی ارزان بوده ( زیر ۵۰۰ دلا. تعریف بیت کوین به زبان ساده حتما تا به حال اسم "بیت کوین" به گوشتان خورده است ولی ممکن است که دقیقا نتوانید توضیح دهید که بیت کوین چیست و چگونه کار می کند. قیمت بیت کوین در سالهای اول حدود ۱۳ دلار بود و در حال حاضر یعنی سال ۲۰۱۸ به حدود ۹۰۰۰ دلار رسیده! و برخی گفته اند که در سال ۲۰۲۰ به خدود ۲۰۰۰۰ هزار دلار هم میرسد. همین رشد فوق العاده ی قیمت بیت کوین باعث جذ ت فراوان آن در دنیا و ایجاد فرصت درآمدزایی برای افراد زیرکی شد که از این فرصت به موقع استفاده د و خواهند کرد. بیت کوین (bitcoin) یک واحد پول مجازی است که تماما در اینترنت قرار دارد و از سیستم رمز نویسی خاصی استفاده می کند که باعث می شود بدون نیاز به نهاد مرکزی (مانند بانک مرکزی) و کاملا مستقل فعالیت کند. سیستم بیت کوین از بسیاری جهات جالب است، بگزارید توضیح بدهم. یک اتاق شیشه ای بزرگ را در نظر بگیرید. داخل اتاق یک سری صندوق های کوچک شیشه ای وجود دارد که می توان داخل آن ها را دید. این صندوق های شیشه ای حساب بیت کوین افراد مختلف است. هر صندوق یک عدد منحصر به فرد دارد که بتوان با استفاده از آن به هر که مایل باشید آدرس صندوق خاصی را در اتاق بدهید. هر صندوق علاوه بر این عدد منحصر به فرد، یک قفل و یک شکاف برای واریز پول به آن دارد (می توان از شکاف به داخل صندوق پول ریخت ولی نمی توان بدون داشتن کلید از صندوق پول برداشت کرد. ادامه مطلب با عضو شدن در ربات های تلگرامی زیر می توانید به سادگی بدون هیچ سرمایه گذاری به ب درآمد بصورت ارزهای دیجیتال معتبر بیت کوین ، اترنیوم و ... بپردازید ، وقت گیر هم نیست هر روز یکبار وقتی به تلگرامتون سر می زنید بونوس رایگان شون رو دریافت کنید (روزی فقط یکبار) تا به حد نصاب برسه و پول. با عضو شدن در ربات های تلگرامی زیر می توانید به سادگی بدون هیچ سرمایه گذاری به ب درآمد بصورت ارزهای دیجیتال معتبر بیت کوین ، اترنیوم و ... بپردازید ، وقت گیر هم نیست هر روز یکبار وقتی به تلگرامتون سر می زنید بونوس رایگان شون رو دریافت کنید (روزی فقط یکبار) تا به حد نصاب برسه و پول. دوستان عزیز الکی وقت خودتون رو صرف سایت های (کلیکی) و تبلیغاتی برای ب بیت کوین نکنید.چون سودی که میخوان بدن خیلی ناچیزه فقط وقت تلف ه.اگه بخواین وقت خودتون رو برای این سایتها بزارید تا 10سال دیگه هم به هیچ جا نمیرسید!!! کلا چند سایت کلیکی پر سود هست که بهتون میگم.

من میخوام چند . دن مورهد (dan morehead) مدیر عامل شرکت pantera capital، سرمایه گذار صندوق پوشش ریسک متمرکز بر روی ارزهای دیجیتالی، به cnbc گفته است که بیت کوین ممکن است پیش از پیشروی به سوی نرخ های جدید بالاتر، کاهش ۵۰درصدی داشته باشد. مورهد بیت کوین را با قیمت ۷۲ دلار یداری کرده بود.در حالی که این گفته نزول ق. تا این لحظه نام بیت کوئین را شنیده اید ؟ شاید بتوان گفت یک انقلاب در پولهای الکترونیکی که روز به روز در حال اوج گیری نسبت به دلار و یوروست است و شاید زمانی جایگزین دلار و امثالهم باشد با بیت کوین آشنا شوید بهتر است از غافله عقب نمانیم . بیت کوین نوعی پول دیجیتال بر پایه شبکه همتا. با عضو شدن در ربات های تلگرامی زیر می توانید به سادگی بدون هیچ سرمایه گذاری به ب درآمد بصورت ارزهای دیجیتال معتبر بیت کوین ، اترنیوم و ... بپردازید ، وقت گیر هم نیست هر روز یکبار وقتی به تلگرامتون سر می زنید بونوس رایگان شون رو دریافت کنید (روزی فقط یکبار) تا به حد نصاب برسه و پول. یونیک فاینانس:
گروه سرمایه گذاری ونگارد یکی از بزرگ ترین نهادهای سرمایه گذاری با بیش از 5 تریلیون دلار سرمایه است. یکی از اقتصاددان های برجسته این موسسه به تازگی احتمال رسیدن قیمت بیت کوین در آینده به صفر را بسیار ضعیف دانسته است.
جو دیویس (joe davis) اقتصاددان ارشد این صندوق در . ماجرای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال تا به امروز در کشورمان فراز و نشیب بسیاری داشته و در آ ین تحولات پیرامون این موضوع، ید و فروش این ارزها توسط مراکز مالی و پولی از سوی بانک مرکزی غیرقانونی اعلام شده است. اما یک موضوع دیگر این نوع از ارزها شاید برای ما ایرانیان جالب باشد و آن .
اساسا شخصیت مرموز ساتوشی ناکاماتو(خالق بیت کوین) به گونه ای است که گویی کل این ا یستم روی یک آتشفشان بالقوه قرار دارد.
در حال حاضر این آتشفشان خاموش است اما اگر سازنده بیت کوین کوچکترین اقدامی در این زمینه نماید، می تواند بازار را غرق در یک میلیون بیت کوین کند و ارزش آن را نابود سازد.
شناخت شخصیت ساتوشی ناکاموتو یکی از بزرگترین اسرار در دنیای این فناوری محسوب می شود. هیچ نمی داند او کیست، کجاست یا با میلیونها بیت کوینی که در اختیار دارد چه می کند؟
او دارای میلیونها بیت کوین می باشد. میلیونها بیت کوین و طبق آنچه تخمین زده شده ناکاموتو می تواند حتی بیش از یک میلیون بیت کوین در اختیار داشته باشد.
قدرت یک انسان
به عقیده مت گرین(matt green)، ارزهای رمزگذاری شده در جان هاپکینز، ناکاموتو اگر بخواهد می تواند باعث کاهش قیمت ارزهای رمزگذاری شده گردد.
بیت کوین دارای ذخیره محدودی در حدود 21 میلیون می باشد که انتظار می رود در سال 2140 کاملا است اج گردد.
تعداد یک میلیون بیت کوینی که ناکاماتو در اختیار دارد، پنج درصد کل ارزهای رمزگذاری شده محسوب می گردد.
گرین در این خصوص اظهار داشتپ:

“در مورد بیت کوین اگر شما بتوانید تعداد یک میلیون از آنها را تحت اختیار خود داشته باشید، قادرید هر لحظه کل بازار را غرق بیت کوین کنید.
به آنها به عنوان کارتهای کمیاب بیسبال نگاه کنید. آنها دارای ارزش می باشند چون نادر و کمیابند. اگر ی بتواند از کارت مایکی منتل(mickey mantle) که یکی از کمیابترین انواع آن در بازار است، کپی برداری کند، دیگر از ارزش چندانی برخوردار نخواهد بود.

ناکاماتو واقعا از دیده ها پنهان شده است، چرا که تصمیم دارد خود را از آنچه اختراع نموده دور نگهدارد. اما هنوز نفوذ مردی با چنین ارزش بالایی در شبکه شبه ناشناس بیت کوین چنان که باید مورد توجه و بررسی قرار نگرفته است.
با این حال چنانچه ناکاموتو تصمیم بفروش بیت کوین های خود بگیرد، کل بازار اشباء خواهد شد و قیمت بیت کوین به ناگهان کاهش می یابد.
چه می شود اگر ساتوشی ناکاماتو همه بیت کوین هایش را همین امروز بفروش رساند؟
ارزش یک انسان
با وجودی که ناکاموتو همچون غولی ه و آتشفشانی پنهان به نظر می رسد اما نه تهدید محسوب نمی شود و نه نوید آینده. با این حال او را می توان دورنمای بسیار برجسته و ارزشمند آینده ارزهای دیجیتالدانست.
به عقیده بن یو(ben yu)، سرمایه گذار بیت کوین که در سانفراسیسکو زندگی می کند، سهام ناکاموتو در بیت کوین از ارزش فوق العاده ای برخوردار است.
یو در این خصوص اظهار داشت:

“چنانچه بیت کوین نقش خود را در تبدیل شدن به یک ارز جهانی بخوبی ایفا کند، ناکاماتو احتمالا ثروتمندترین فرد جهان و دارای بیشترین سهم از ذخیره نهایی بیت کوین که چیزی شبیه ذخیره کنونی طلای ایالات متحده میباشد، خواهد بود.”

مسئله ریاضی که بن یو طرح نموده بدین گونه حل شد. ایالات متحده بیشترین ذخیره طلای جهان چیزی در حدود 8000 تن را در اختیار دارد.
این میزان کمی بیش از 4 درصد عرضه کل جهان و کمتر از 5 درصد سهام بیت کوین ناکاماتو می باشد.


شما در اینباره چه فکر میکنید؟ آیا این مقدار بیت کوین در اختیار یک فرد یا گروه خطراتی در پی خواهد داشت؟ آیا در آینده شاهد حضور ابرقدرت در این حوزه خواهیم بود؟ آیا این حجم از ارزش در دست یک فرد و گروه باعث ظهور دیکتاتوری دیجیتال خواهد شد؟ در صورت فروش یکباره این حجم از نقدینگی بازار تا چه مدت شاهد ناپایداری خواهد بود یا اینکه این ناپایداری دائمی خواهد بود؟ نظرات و ایده های خود را با درمیان بگذارید


منبع: cointeleg h

مطالب مرتبط :

آیا نوسانات بیت کوین واقعا مضر است؟
بیت کوین رایگان، واقعیت یا سراب؟
چرا قیمت بیت کوین خیلی آهسته به سمت 5000 دلار بالا میرود؟
گلدمن سا (goldman sachs) قصد دارد عملکرد تجاری جدیدی برای بیتکوین ایجاد نمایداشتراک در تلگرام
چه می شود اگر ساتوشی ناکاماتو همه بیت کوین هایش را همین امروز بفروش رساند؟

ben yubitcoin newsbitcoin pricecryptocurrencygoldgovernmentjohns hopkins universitymatt greenmysteriouspowersan francisco oshi nakamototechnologyبن یوبیت کوینتحلیلساتوشی ناکاموتوطلا
آموزش ساخت شماره مجازی برای تلگرام + آموزش ویدیویی + رایگان متاسفانه آموزش هایی که قبلا در سایت قرار داده بودیم یا از کار افتادن یا روال گرفتن شماره مجازی خیلی طولانی هست و باید واسه یه شماره مجازی اقدام به پرداخت پول یا جمع آوری بیت کوین از سایت های ارایه بیت کوین رایگان و مای. افزایش ارزش بیت کوین، اپلیکیشن coinbase را به رتبه اول اپ استور بردreviewed by بهاره کحالondec 10rating: 5.0 افزایش روزافزون ارزش بیت کوین در طول هفته ی گذشته باعث شده است اپلیکیشن coinbase به رتبه ی اول بیشترین در اپ استور اپل دست یابد. هرچند برخلاف هفته ی گذشته، ارزش بیت کوین روندی نزولی در پیش گ. ترکیه بیت کوین ملی با نام «ترک کوین» عرضه می کندعصر بازار- ترکیه به دنبال عرضه پول ملی دیجیتال خود با نام «ترک کوین» است که توسط صندوق دارایی این کشور پشتیبانی می شود.ترکیه بیت کوین ملی با نام «ترک کوین» عرضه می کند به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایبِنا ، رسانه های محلی ترکیه اعلام د که مقامات این کشور در حال بررسی طرح پیشنهادی برای ایجاد نوعی بیت کوین ملی با نام turkcoin (ترک کوین) هستند.این ارز دیجیتالی ملی ترکیه توسط صندوق دارایی این کشور پشتیبانی و توسط ت نظارت می شود. در همین حال «احمد کنان تانریلکولا» سابق صنعت ترکیه و معاون حزب ملی گرا گفت: جهان در حال پیش رفتن به سمت نظام دیجیتال نوین است. ترکیه باید نظام دیجیتال و ارز مجازی خود را قبل از اینکه خیلی دیر شود، ایجاد کند.وی در ادامه گفت: نیاز به قانونمند ارز دیجیتال واضح است و از به کارگیری ارزهای رمزنگار در فعالیت های غیرقانونی باید جلوگیری شود.همچنین زمانی که وزرای حزب عد و توسعه ترکیه در مورد ارزهای رمزنگار صحبت به میان آوردند، «تانریلکولا» گفت: ترکیه باید از فناوری بلاک چین با قانونمند بازار ارز رمزنگار به وسیله نظارت ت بر روی بیت کوین ملی با نام turkcoin استفاده کند. پیش از این مقامات مذهبی ترکیه اعلام کرده بودند که بیت کوین ی نیست؛ اما به طور کل علاقمندی به ارزهای رمزنگار در ترکیه رو به افزایش است و صرافی هایی با تمرکز در این حوزه در ترکیه راه اندازی شده اند؛ ضمن اینکه یک دستگاه خودپرداز بیت کوین در فرودگاه «آتاترک» در استانبول تعبیه شده است. سلام به آموزش دریافت بیت کوین رایگان خوش امدید. درمرحله اول بگم که بیت کوین چیست؟
بیت کوین یک واحد پول الکترونیکی هست که امروزه قیمت بسیار بالایی داره به اینگونی که هر 1 بیت کویین معادل 10 میلیون تومان است.در این اموزش ما به چگونگی دریافت بیت کویین به صورت رایگان میپردازیم.
اولین کار برای دریافت بیت کویین ساخت حساب بیت کویین هست که میشه از سایت بلاک چاین استفاده کرد و رایگان حساب ساخت.
ساخت حساب راحته فقط یک چیز بعد از ساخت حساب شماره حساب بیت کویین شما یا همون و میتونید توی قسمت requsst بروید و کد خود را برا واریز به حسابتون لازم شد بدید تذکر:هیچ وقت پسورد حساب خود را به ی ندهید.
میریم سراغ دریافت رایگان بیت کویین در این صفحه دو سایت دریافت بیت کویین رایگان کامل توضیح داده میشود.
خب اولین سایت سایت freebitcoin هست
لینک ثبت نام میتونید ثبت نام کنید با این سایت میتونید هر یک ساعت شانس خود را امتحان کنید و قرعه کشی بیت کویین دریافت کنید.
سایت دوم که به نظر من بهتر هست
سایتbtcclicks است یکجور سایت تبلیغات کلیکی است که به ازای کلیک بر روی تبلیغات مقداری بیت کویین دریافت میکنید
لینک سایت برای ثبت نام
با این دو سایت میتونید تا حدود 6 ماه دیگه 10 میلیون یا بیشتر ب درامد کنید انتخاب با خودتون هست

آموزش کامل کار با سایت ها ساخت حساب بیت کویین و... دوستان این رو حتی میتونید بفروشید.
پسورد فایل [email protected]
 فایل با
خوشنود باشید hajisudo افزایش ارزش بیت کوین، اپلیکیشن coinbase را به رتبه اول اپ استور بردreviewed by بهاره کحالondec 10rating: 5.0افزایش روزافزون ارزش بیت کوین در طول هفته ی گذشته باعث شده است اپلیکیشن coinbase به رتبه ی اول بیشترین در اپ استور اپل دست یابد.هرچند برخلاف هفته ی گذشته، ارزش بیت کوین روندی نزولی در پیش گرف. شرکت استرایپ، از ماه آوریل پذیرش بیت کوین را در سیستم پرداختی خود متوقف می کند.شرکت پرداخت های آنلاین استرایپ که در این حوزه به عنوان یک شرکت پیشگام در جهان است، اعلام کرد که از ماه آوریل سال جاری میلادی پذیرش بیت کوین را متوقف خواهد کرد.همچنین در یکی دو سال اخیر با توسعه فناوری بلاک چین، بیت کوین از یک وسیله داد و ستد به یک دارایی مطلوب تبدیل شده است.توقف بیت کوین در بزرگ ترین شرکت پرداخت های آنلاین!شرکت پرداخت های آنلاین استرایپ، اولین شرکت پرداخت های آنلاین صاحب نام در جهان است که بیت کوین را پشتیبانی کرد و امیدوار بود که این ارز دیجیتال به جایگزین واقعی برای کارت های اعتباری که در سطح وسیعی استفاده نمی شوند، تبدیل شود.شرکت استرایپ، اعلام کرد که مشکل اصلی بیت کوین سرعت پایین تراکنش و کارمزد بالای آن است که این موضع رفته رفته منجر به کاهش تقاضا برای بیت کوین در میان سرمایه گذارانشده است. بر همین اساس، استرایپ قرار است از بیست و سوم آوریل سال جاری میلادیپذیریش بیت کوین را متوقف کند.مطالب مرتبط :ویکیپدیا هم اکنون کمک های مالی خود را به صورت بیت کوین دریافت می کن زایش تعداد خودپردازهای بیت کوین در روسیهیکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های خودپرداز در جهان حمایت خود از بیت کوین را اعلام کردشرکت sbi از ایده ی «استفاده از بیت کوین کش برای پرداخت های روزانه در سطح جهانی» پشتیبانی می کنداشتراک در تلگرامتوقف بیت کوین در بزرگ ترین شرکت پرداخت های آنلاین!stripeاسترایپانتقال داراییبیت کوینپرداخت بیت کوینداد و ستدروش پرداختیسرعت تراکنشسیستم پرداخت آنلاینکارت اعتباریکارمزد بالا سایت بیت فان سایت مشترک moonbit هست . قابل زیرمجموعه گیری ...سایت سورف معتبر خارجی ..بیت کوین. 50 درصد کمیسیون برداشت زیر مجموعه میده این سایت فقط با داشتن زیر مجموعه میشه بیشتر سود کرد پرداخت ب کوین پوت دارد برای ثبت نام کلیک کنید. بیت کوین، بیت کوین کش و حالا بیت کوین گُلد؟ به نظر می رسد گروهی از است اج کنندگان و توسعه دهندگان بیت کوین، برنامه ای برای ایجاد یک فورک جدید در بلاک چین دارند که اگر این اتفاق بیافتد شاهد تولد ارز جدیدی مانند بیت کوین کش خواهیم بود.طبق این برنامه، فورک جدید bitcoin gold نام دارد که ه.
بعضی مواقع پیش آمده است که سایت bonus bitcoin دچار اختلالاتی می شود. از جمله اینکه به هنگام ورود به سایت و کلیک بر روی sign in برای وارد شدن به صفحه کاربری خود دچار مشکل می شویم و صفحه ای که باید در آن یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنیم مشاهده نمی شود و نمی توانیم به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشیم. و همچنین در صورت بودن در صفحه کاربری خود، سایت به کوین پات وصل نمی شود و میزان موجودی و اطلاعات دیگر نمایان نمی شود و مانع ادامه کار با سایت بونوس بیت کوین می گردد. در این مواقع توصیه می شود که از مرورگر اپرا استفاده کرده و سایت بونوس بیت کوین را در آن مرورگر باز کنید. طبق تجربه سایت بونوس بیت کوین در این مرورگر کمتر دچار مشکل می گردد. همچنین در صورت باز سایت بونوس بیت کوین، صبر کنید تا سایت کاملا لود (load) شود.

training in the use of android wallet /**/ android wallet
لوگوی داگ کوینآموزش و اندروید - معرفی شده در سایت اصلی داگ کوین :
مانند آموزش این صفحه وارد سایت شده و اقدام به نرم افزر مورد نظر داگ کوین نمایید (آموزش در ادامه) نکته : حتما و را از طریق سایت اصلی داگ کوین دنبال نمایید و از طریق سایت اصلی داگ کوین وارد گوگل پلی شوید
برای ورود و نرم افزار در سایت اصلی داگ کوین روی کلید زیر کلیک کنید click the on below to an account
education and open accounts dogecoin
نکته : تمامی موارد برای و اندروید بیتکوین نیز مشابه است و تفاوتی ندارد. بهترین و مطمئن ترین کیف پول در هر کوین، و اصلی همان کوین میباشد. امنیت - اعتبار -اطمینان آموزش این صفحه مربوط به و اندروید میباشد . برای آموزش سایر کیف پول ها به صفحات دیگر مراجعه نمایید.
مراحل و نصب و پس از ورود به سایت ، بر روی گزینه android کلیک نمایید
انتخاب گزینه android جهت کیف پول اندروید

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در اینجا، به تعاریف مربوط به بیت کوین و سایر پول های ارزی، نحوه ساخت کیف پول و انواع روش های ب درآمد از طریق بیت کوین، از قبیل است اج بیت کوین نمی پردازیم. هدف این است که تنها مرجعی برای ارائه لیست سایت های معتبری باشیم که می توان بدون سرمایه گذاری اولیه، از طریق آنها ب درآمد کرد.. بعضی از پیشگامان تعداد زیادی بیت کوین داشتند چون خطر کرده و زمان و منابع را در یک تکنولوژی محقق نشده ای که دیگران بندرت از آن استفاده می د و برقراری مناسب امنیت آن به مراتب سخت تر بود، سرمایه گذاری کرده بودند.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ارزپلاس وب سایتی برای ید و فروش بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتالی است. وب سایت ارزپلاس با ارائه بهترین نرخ ریالی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی، این فرصت را در اختیار تمامی کاربران قرار داده تا در سریع ترین زمان، بیت کوین یا ارزدیجیتالی مورد نظر خود را یداری نموده و دری. مثل بیشر کلاس ششمی ها اندرو کووری وقنی به مدرسه نمی رود،معمولا یا در حال ورزش است و یا با آیفون خود بازی می کند اما برخلاف 11 ساله ها او متخصص بیت کوین است. لطفا در ادامه مطلب با ما همراها باشید


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
شایعات بیشتری در مورد اینکه آمازون در روز پنج شنبه یک نوآوری مرتبط با بیت کوین را اعلام خواهد نمود، وجود دارد. و یک رو مه آلمانی به این گمانه زنی ها بیشتر دامن زده است.
welt.de طی مقاله روز گزارش داده است که منابع خبریِ فین تک دره سیلی اشارات سرمایه گذار جیمز وچر(james altucher) را مبنی بر اینکه که این سازمان تنومند جهانی بزودی بیت کوین را به عنوان نوعی گزینه پرداخت تکامل می بخشد، منتشر ساختند.
وچر ماه گذشته با اشاره به فراخوان کنفرانس روز پنج شنبه که روز شروع بکار آمازون و و بیت کوین نامگذاری شده، در خصوص این مقاله اظهار نظری را ارائه نمود.
این حرکت به شایعات پیش از این کنفرانس که همه می توانند به آن گوش دهند، بیش از پیش دامن زده است.
welt.de می نویسد:

“حتی اگر تاریخ 26 اکتبر( 4 آبان) تغییر کند، بیت کوین احتمالا زودتر از آنچه تصور می گردد معرفی خواهد شد.”

شایعاتی مبنی بر پذیرش بیت کوین توسط آمازون بیش از پیش دامن زده می شود، همه چشمها به کنفرانس آتیِ این شرکت دوخته شده
با مطرح شدن این سوال یک پاسخ کلی و قابل پیش بینی از طرف آمازون منتشر شد:

“آمازون محصولات و خدمات جدید را تنها زمانیکه برای مشتریان کارآمد و مفید فایده واقع شوند، ارائه میکند، تا آن لحظه ما خودمان را درگیر شایعات نخواهیم کرد.”


این شرکت سالها با ل گری و شایعات گوناگون در خصوص ارتباطش با بیت کوین مواجه بوده زیرا رقیب آن، شرکت overstock، از سال 2013(1392) به پیشگام عرصه ارزهای مجازی مبدل شده است.
شایعاتی مبنی بر پذیرش بیت کوین توسط آمازون بیش از پیش دامن زده می شود، همه چشمها به کنفرانس آتیِ این شرکت دوخته شده
در حالیکه چندین شرکت نه چندان بزرگ در عرصه بیت کوین مشغول به فعالیت هستند، مشارکت آمازون در این عرصه هنوز در مراحل اولیه بسر میبرد و چندین سرویس اختصاصی وجود دارد تا ید با بیت کوین را از وبسایت هایشان به واسطه کارت های هدیه امکانپذیر می نمایند.


نظر شما راجع به این شایعه چیست؟ درصورت به حقیقت پیوستن این شایعه چه آینده ای را برای بیت کوین پیش بینی می کنید؟ برای شرکت های ارائه خدمات بزرگ در سراسر دنیا از جمله شرکت های ایرانی چه آینده و مسیر راه ی را می توان متصور بود؟ ما را از نظرات خود آگاه کنید


منبع: cointeleg h

شایعاتی مبنی بر پذیرش بیت کوین توسط آمازون بیش از پیش دامن زده می شود، همه چشمها به کنفرانس آتیِ این شرکت دوخته شده

amazonbitcoinbitcoin adoptionbitcoin newsconferencefintechgerman newspapergift cardspayment optionrumorssilicon valleyآمازونبازار های مالیبیت کوینخبرشایعه
در ابتدا شما باید یک کیف پول داشته باشید تا ارز هایی که به دست می آورید را در آن نگهداری کنید و بعد به حساب خود منتقل کنید.یکی از بهترین کیف پول ها را در زیر میبینید:
http://coinpot.co
وقتی وارد شده register را انتخاب کرده و با وارد ایمیل خود به صورت رایگان کیف پول خود را فعال کنید.
در ز. در این هفته بیت کوین کش یک رشد بسیار بزرگ داشت که به دلیل اخبار مهم بیت کوین و اتریوم، کمتر به آن توجه شد. رشد حدود ۱۰۰ درصد در یک هفته چیزی نیست که بتوان آن را نادیده گرفت.دلایل احتمالی رشد بیت کوین کشلغو segwit2xآیا بیت کوین کش بر بیت کوین غلبه خواهد کرد؟پس از اعلام رسمی لغو segwit2x، قیمت بیت کوین از حدود ۷۲۰۰ دلار در کمتر از یک ساعت به ۷۷۰۰ دلار رسید و اکثر کارشناسان انتظار یک رشد ادامه دار را داشتند. اما برخلاف انتظارات، بیت کوین و اکثر کوین ها با کاهش قیمت محسوسی مواجه شدند و سرمایه گذاران به سمت بیت کوین کش رفتند و همین باعث شد که قیمت آن در ۲۴ ساعت بیش از ۵۵ درصد افزایش بیابد.شبکه های اجتماعی هم نقش خود را به خوبی برای بیت کوین کش ایفا د. گروهی از طرفداران و پشتیبانان بیت کوین کش اعلام د که بلاک های این ارز از بیت کوین بزرگ تر (ظرفیت بیشتر) خواهد شد و مردم را به سرمایه گذاری در این ارز تشویق می کنند. حتی بعضی از طرفداران اظهار دارند که بیت کوین کش به زودی بر بیت کوین غلبه می کند.تاخیر در بیت کوین گلدتاخیر و اخبار غیر شفاف از بیت کوین گلد هم در افزایش قیمت اولین فورک بیت کوین بی تاثیر نبوده است. بیت کوین گلد با شعار هایی که هر سرمایه گذاری را وسوسه می کند و همچنین با امکان پامپ اولیه، هنوز زمان عرضه مشخصی ندارد و بیت کوین کش بدون رقیب مانده است.دلایل احساسیبیت کوین کش سابقه رشد قیمت های فوق العاده را دارد و بعضی از سرمایه گذاران با توجه به این موضوع و بدون هیچگونه تحلیل، پس از شروع رشد، سریعا در بیت کش سرمایه گذاری د و همانطور که گفتیم شعارهای شبکه های اجتماعی هم تاثیرات زیادی در این صعود گذاشتند.چشم اندازگروهی از طرفدران بیت کوین کش اظهار داشتند که در آینده ای نه چندان دور این ارز بر بیت کوین غلبه خواهد کرد اما شعار ها اگر عملی نشوند، پس از مدتی فراموش خواهند شد.بیت کوین کش برای ادامه صعود خود نیاز به زمان برای اثبات ادعاهای خود دارد. پیشبینی می شود که قیمت اصلاح شود اما بعد از اصلاح هم احتمالا بالای ۶۰۰ دلار می ماند. همراهان عزیز سایت ارزدیجیتال، این مقاله براساس تحقیقات و مشاهدات شخصی نوشته شده است.آیا بیت کوین کش بر بیت کوین غلبه خواهد کرد؟bitcashbitcoincashبیت کوینبیت کوین کشبیتکشبیتکوین