بیمار شدم خدا به دیدنم آمد - اخبار روز

مسئول بخش گوارش بیمارستان رضا (ع) خاطرنشان کرد: مراجعه دیرهنگام به پزشک باعث تشدید سرطان لب در بیمار می شود که به صورت زخم های مزمن بر روی پوست سر و صورت، دور چشم، پلک، لب، بینی و گوش بروز می کند. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاو وینت درباره محلول های همو دیالی لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) ت.
+ کشته مرده ی رابردمی* هستم که به عنوان پتو روشون انداختن!
* به همراه وسیله ای قاب شکل می بندیمش داخل دهان بیمار و دور همون دندونی که میخوایم عصب کشی اش کنیم.
تجلیل و تقدیر از مدال اور مهابادی در فیستیوالی نقاشی ک ن بیمار در مجارستان . در این دوره که دومین دوره این جشنواره بوده در میان 24 کشور جهان به میزبانی کشور مجارستان در رده های سنی 7 تا 13 و 13 تا 17 سال خانم طریفه محمود کاکی از ایران شهر مهاباد مقام اول را در رده 13 تا 17 سال ب کرد و همچ. بی خبر، از آتش آید پند در گوشت کند آب می ریزد به رویت تا که خاموشت کند مثل یک بیمار می سوزی به تب اما دلت آرزو دارد که او با عشق مدهوشت کند سوختم من لعن و نفرینم به هر بی وفاست هر که دل بستی به او با غم هم آغوشت کند درد دارد خاطراتت را بسوزد یک نفر چشم بندد تا که با خو فراموشت کند سخ. دانشمندان برای نخستین مرتبه با استفاده از سلول های بنیادین توانستند طیف وسیعی از سلول های خونی انسان را بسازند.   لینک خبر     خدمات پرستاری در منزل به منظور افزایش رفاه و آسایش شما عزیزان می باشد. خدمات پرستاری شامل پرستار کودک در منزل ، پرستار سالمند ، پرستار بیمار در منزل ، مراقبت از بیمار سکته مغزی و ... می باشد . خدمات پرستاری ما شامل خدمات پرستاری در منزل شمال تهران ، خدمات پرستاری در غرب تهران ، خد. منظور از جراحی فیستول درمان دهانه ای است که در اطراف می باشدکه ازآن چرک و عفونت خارج می شود و بسیار دردناک می باشد. درمان فیستول با یک جراحی کوچک با لیزر با بی حسی موضعی و در بعضی موارد نادر با بیهوشی انجام می شودکه آن هم بسته به عمق درگیری بیماری فیستول دارد. جراحی فیستول معمولا. علائم ، پیشگیری و درمان آب مروارید گرداوری شد
علائم ، پیشگیری و درمان آب مروارید

تعریف
اصولا هر گونه کدورت عدسی چشم را آب مروارید یا کاتاراکت می گویند. عدسی یا لنز داخل چشم، یک بافت پروتئینی فاقد رگ خونی و عصب است که وظیفه اصلی آن ش ت نور و کم و زیاد نور وارد شده به داخل چشم، برای دیدن اشیا در فاصله های دور و نزدیک است.

علائم و نشانه ها
آب مروارید باعث درد، قرمزی، خارش ، آب ریزش و دیگر تغییرات چشمی نمی شود. تنها علامت بارز کاتاراکت، کاهش دید یا تاری دید است که میزان این کاهش به محل کدورت عدسی بستگی دارد. اگر کدورت در مرکز لنز ایجاد شود، کاهش دید در مقابل نور بیشتر خواهد بود و یا بیمار ممکن است نزدیک بین شود.

علل و عوامل خطرساز
عوامل مختلفی در ایجاد آب مروارید موثرند. از جمله یکی از عوامل مهم و شایع در ایجاد آب مروارید افزایش سن است. عوامل ایجاد کننده آب مروارید بعد از افزایش سن، به ترتیب وجود بیماری های سیستمیک مانند دیابت یا بیماری های روماتیسمی و همچنین برخی از بیماری های عفونی است. غیر از عوامل یاد شده، ضربه ها چه به صورت نافذ و چه به صورت غیرنافذ، می توانند موجب ایجاد کاتاراکت یا آب مروارید شوند ضمنا مصرف طولانی مدت بعضی از داروها مانند کورتیکواستروئیدها (کورتن ها) نیز تاثیر بسزایی در ایجاد آب مروارید دارند. آب مروارید در هر سنی و در تمامی افراد ممکن است بروز کند. حتی ممکن است یک نوزاد به طور مادرزادی، بیماری آب مروارید داشته باشد، ولی بیشتر در افراد بالای 40 سال بروز می کند. خواندن، نوشتن، تماشای تلویزیون ، کار با کامپیوتر، انجام دادن کارهای ظریف و کار با اشیای ریز هیچ تاثیری در ایجاد کاتاراکت ندارد، ولی سوء تغذیه، وجود بیماری های ضعیف کننده ، اشعه x و اصولا کار در محیط های صنعتی که با اشعه ها و مواد شیمیایی خاصی سر و کار دارد، در صورتی که شرایط ایمنی در آن محیط فراهم نباشد و هم چنین کار زیاد در مقابل آفتاب در بروز آب مروارید موثر می باشند.

درمان بیماری
آب مروارید را نمی توان با مصرف دارویی خاص و به روش غیرجراحی درمان کرد. فعلا داروی خاصی برای از بین بردن کدورت عدسی داخل چشم در بیماری آب مروارید ساخته نشده است و تنها راه درمان، جراحی آب مروارید می باشد. برای زمان عمل جراحی، نمی توان حد و مرز مشخصی را تعیین کرد. مهم ترین عامل برای تعیین زمان عمل جراحی، شرایط اجتماعی و فرهنگی بیماران و میزان نیاز آنان به بینایی است، طوری که ممکن است یک بیمار با دید “هشت دهم” به دلیل داشتن شغلی مانند رانندگی، نیاز به عمل جراحی داشته باشد، ولی بیماری دیگر بنا به شرایط شغلی یا جسمی یا اجتماعی، حتی با دید “دو دهم” نیاز به عمل جراحی نداشته باشد و یا یک نوزاد مبتلا به آب مروارید نیاز به عمل جراحی فوری داشته باشد. بنابراین انجام عمل جراحی، برای هر بیماری با توجه به شرایط او متفاوت است و پزشک با توجه به شرایط بیمار، پیشنهاد عمل جراحی را برای وی مطرح می کند.

پیشگیری
خواندن، نوشتن، تماشای تلویزیون ، کار با کامپیوتر، انجام دادن کارهای ظریف و کار با اشیای ریز هیچ تاثیری در ایجاد کاتاراکت ندارد، ولی سوء تغذیه، وجود بیماری های ضعیف کننده ، اشعه x و اصولا کار در محیط های صنعتی که با اشعه ها و مواد شیمیایی خاصی سر و کار دارد، در صورتی که شرایط ایمنی در آن محیط فراهم نباشد و هم چنین کار زیاد در مقابل آفتاب در بروز آب مروارید موثر می باشند پس برای پیشگیری به این موارد توجه کنید. اسلیو معده چاقی یک وضعیت خطرناک است و یکی از تهدید های مهم سلامت است . چاقی بایستی با سالم سازی نحوه زندگی و یک رژیم مناسب درمان شود اما در خیلی از بیماران وقتی وزن خیلی بالا می رود و از سطح خاصی میگذرد ، دیگر این اقدامات کافی نیست و وضعیت خطرناک چاقی به طور دائمی از بین نمی رود . . در یکی از تازه ترین گزارش های پزشکی که live-science منتشر کرده به یک مورد خاص اشاره شده: مرد ۵۰ ساله ای که پس از سه هفته مصرف مداوم نوشابه های انرژی زا، دچار بیماری حاد هپاتیت شده است. پرسش اینجاست که آیا این مشکل می تواند برای سایر افرادی که به طور مداوم از نوشابه های انرژی زا استفاده. lyqtci

به گزارش ایسنا و به نقل از گیزمگ، اکنون دانشمندان " ژنو"(university of geneva) سوئیس یک دستگاه دستی را توسعه داده اند که توسط آن تمام افراد می توانند همان آزمایش را در هر مکان تنها در چند دقیقه انجام دهند. به طور معمول، پزشکان به منظور دریافتن اینکه آیا ضربه مغزی رخ داده یا خیر، ابتدا یک سی.تی.اسکن از سر افراد انجام می دهند اما سی.تی.اسکن نیز از دو جهت مشکلاتی دارد: نخست اینکه بیمار برای دریافت جواب سی.تی.اسکن خود می بایست حدود چند ساعت منتظر بماند و دوم اینکه بیمار در حین انجام سی.تی.اسکن تحت تابش های بسیار مضری قرار می گیرد و در نهایت و در 90 درصد مواقع نیز مشخص می شود که مغز آن شخص دچار هیچ آسیبی نشده است. به همین دلیل دانشمندان ژنو با همکاری محققان اسپانیایی تصمیم گرفتند نمونه های خون بیماران مبتلا به ترومای سر خفیف(ترومای سر عبارت است از آسیب وارد آمده به ناحیه سر در اثر جسم خارجی) را مورد تجزیه وتحلیل قرار دهند. آنها دریافتند که بعضی از افراد دچار مشکل خاصی نیستند در حالیکه دیگر افراد به مشکلات جدی مغزی مبتلا بودند. سپس محققان نمونه های خون دو گروه را بار دیگر مورد بررسی قرار داده و مقایسه د. آنها دریافتند در نمونه خون گروه دوم سلول های مغزی آسیب دیده، چهار پروتئین خاص را به جریان خون وارد کرده اند. به گفته محققان سطوح بالاتر از حد نرمال حتی یکی از پروتئین های مذکور که پروتئین "h-fabp" نام دارند، به عنوان شاخص آسیب مغزی شناخته می شود. سپس پس از تلاش های فراوان محققان موفق به توسعه دستگاه "tbicheck" شدند. این دستگاه یک قطره خون بیمار را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و در عرض 10 دقیقه تعیین می کند که آیا سطح h-fabp آن فرد بیش از 2.5 نانوگرم در هر میلی لیتر است یا خیر. اگر سطح h-fabp آن بیمار بیش از 2.5 نانوگرم باشد، بیمار باید به بیمارستان مراجعه کرده و سی.تی.اسکن انجام دهد. اگر کلمه های نوشته شده ناخوانا باشند، می توان یک دستگاه دیگر به نام "reader cube" را به آن متصل نمود، سپس این دستگاه به سادگی کلمه "مثبت" یا "منفی" را نمایش خواهد داد. دستگاه مذکور علاوه بر این نیز می تواند اطلاعات را توسط یک برنامه به گوشی هوشمند کاربران نیز ارسال کند. به گفته محققان این دستگاه در اوایل سال آینده عرضه خواهد شد. این مطالعه در مجله "plos one" منتشر شد. انتهای پیام منبع نامه قبلم تلخ بود...اومدم که تلخیش رو ملس کنم....خیلی وقته بن بست برام معنی نداره...یعنی یاد گرفتم هر مشکلی راه حلی داره.دیروز دوستم بعد از سالها به دیدنم اومد و از عمل سختی به زندگی برگشته بود و میگفت الان حس میکنم زندگی یه هدیه ست و من باید در قبال لطف خدا حتما کاری م.چیکار کنم....صو. ‎تو مرا...آنقدر آزردی ... که خودم کوچ کنم از شهرت ... م دل ز دل چون سنگت ... تو خی راحت. ..می روم از قلبت ... می شوم دورترین خاطره در ت تو به من می خندی .. .و به خود می گویی: باز می آید و می سوزد از این عشق ولی ... بر نمی گردم نه! می روم آنجایی که دلی بهر دلی تب دارد .. عشق زیباست و حرمت دارد .. تو بم. باید میان علم و عمل و عقل نظر و عقل عمل رابطه تنگاتنگ باشد. باید میان جزم شه ای و عزم عملی و ارادی ارتباط مستقیم باشد تا تاثیرگذاری داشته باشد. انسان قوای ادارکی و قوای تحریکی دارد که باید هر دو سالم و به کار گرفته شود.
برای انسان مثلا عقل نظری و ابزارهای ادراکی چون قلب و چشم و گ. آیت الله مجتهدی تهرانے(ره): ساعت ۱۰ صبح به همراه پرستار وارد اتاق بیمار میشود ⇩⇩ ده تخت هم داخل اتاق است . میگوید : "به این چلو کباب بدید با کره، به تخت کناری غذا ندهید،❌ به او سوپ بدهید ، به این کته ی بی نمک بدهید مریضا همه یک جور به نگاه میکنند ادامه مطلب آیا همیشه جراحی بینی سبب زیبایی می شود؟ اینکه بدون در نظر گرفت فرم و ترکیب صورت اقدام به  عمل زیبایی بینی  کنیم، نه تنها مشکلی را رفع نکرده ایم بلکه ممکن است ظاهرمان را ناهماهنگ کنیم! بعضی عوارض  عمل زیبایی بینی  به علت عدم دانش و شناخت در مورد زیبایی قسمت‌های دیگر . معمولا پزشکان برای دیدن دندان‌ها با مشکلات بسیار زیادی روبرو هستند حتی برای دیدن قسمت‌های خاصی از دهان نمی‌توان از آینه استفاده نمود. ثبت این تصاویر برای تشکیل پرونده مشتری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای رفع این موضوع شرکت‌های تولید‌کننده به فکر طراحی وس. بر سابقه ی شاعری من سببی تو با لیلی و شیرین به خدا هم نسبی تو شیرینی لب ها و سیاهی دو چشمت شد شاهد این مسئله ، به به! رطبی تو موهات سیاه است و رخت ماه نشان است نقاشی بی نقص ز مهتاب و شبی تو ممنوعه و سرخ است، وَ حوا شده ام باز تقصیر دلم چیست که گیلاس لبی تو بیمار نگاهت شده ام روی مگردا. دیروز 45دیقه ای خو دم و پاشدم درس خوندم. سه چهارتا مبحث بود که باید می خوندم تا برای امروز آماده باشم . جز این شرح حال و پروگرس نوت چهارتا بیمار هم بود که باید می نوشتم. ساعت حدودا 10شب بود که من تازه شرح حال و نوت یه بیمار و نوشته بودم و فقط یه مبحث رو خونده بودم. چشام سنگین شده بود. و. با طبابت حضرت آیت الله تبریزیان همه بیماریها درمان می شود چون ایشان از شاگردان اهل بیت هستند و از رهنمودهای ایشان استفاده می کنند و بسیاری از بیماران و حتی پزشکانی که خود بیمار بوده اند درمان شده اند و این نشانگر کلام نورانی اهل بیت است که شفا بخش است و ما از آن غافل هستیم. جراحی ترمیمی بینی یا عمل ثانویه ممکن است جراحی زیبایی بینی به دلایل مختلفی با سلیقه بیمار هماهنگی نداشته باشد.این امر می تواند به عوامل متعددی بستگی داشته باشد.زیرا در برخی از بیماران جراح بینی نمی تواند بیش از اندازه بینی بیمار را تغییر دهد زیرا باعث بروز مشکلات تنفسی خواهد . حتماً تا کنون با اشخاصی که دچار افتادگی بازو هستند، مواجه شده اید. این عارضه که به نسبت در ن بیش از مردان است، با انجام لیپوماتیک   و قابل درمان است. در این مقاله سعی نموده ایم اطلاعات مفیدی در این رابطه جمع آوری نماییم. لذا برای ب اطلاعات بیشتر درادامه مقاله با ما همراه باشید. پیشگیری و سلامت راهی جدید برای درمان مثانه عصبی بی اختیاری ادرار ناشی از مثانه نوروژنیک یا «مثانه عصبی»، عارضه ای ناخوشایند است که به دلایل مختلف اتفاق می افتد. دیابت، پارکینسون، ام اس، اختلال در عملکرد پروستات، تروماهای نخاعی و همچنین برخی بیماری های مادرزادی همگی عواملی ه. بر روی یک تخته چوبی تمیز مقداری ریگ پخش کنید و بر روی آن بنویسید «ابجد- هَّوَز- حُطّی» و بعد یک میخ را بر روی الف فشار دهید و انگشت دست دیگر را بر جای درد بگذارید و سوره حمد را تا آ بخوانید و بعد از آن ، حال بیمار را بپرسید ، اگر باز هم درد داشت ، بار دوم نیز همان را تکرار کنید . غرض ا. بنشین دلبر زیبا ببرم فاصله را دار بزن... با من از عشق بگو حرف گوهر بار بزن ... مثل مجنون و لیلای دل من هستی ... عشق من را به خودت در همه جا جار بزن ... نا رفیقان همگی خنجری از پشت زدند ... تو بیا نیز وفا بر من غمخوار بزن ... عاشقم باش که من عاشق چشمان تو ام ... چون پرستار سری بر سر بیمار بزن من. تعبیر خواب کودکی به علاوه خواب کدو تعبیر خواب - کودکی محمدبن سیرین گوید: اگر ی در خواب بیند کودک شده بود، دلیل غم و اندوه است. زیرا که کودک صلاح از فساد نداند و نیز گویند کارش ضعیف بود. ابراهیم کرمانی گوید: دیدن کودک خوب روی، دلیل فرشته است و کودک زشت روی، دلیل مال است. اگر مردی در . پاو وینت بیماریهای مزمن و کودک بیمار پاو وینت بیماریهای مزمن و کودک بیمار بررسی بیماریهای مزمن و کودک بیمار پاو وینت جامع و کامل بیماریهای مزمن و کودک بیمار کاملترین پاو وینت بیماریهای مزمن و کودک بیمار پکیج پاو وینت بیماریهای مزمن و کودک بیمار مقاله بیماریهای مزمن و کودک بیمار تحقیق بیماریهای مزمن و کودک بیمار دسته بندی پزشکی فرمت فایل ppt حجم فایل 90 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 53 دریافت فایل پاو وینت بیماریهای مزمن و کودک بیمار فروشنده فایل کد کاربری 8044 تمام فایل ها نوع فایل: پاو وینت (قابل ویرایش) قسمتی از متن پاو وینت : تعداد اسلاید : 53 صفحه بیماریهای مزمن و کودک بیمار اه رفتاری (ویژه )دانشجو در پایان این جلسه درس قادر خواهد بود : مفاهیم مرتبط با نیازهای خاصرا تعریف کند
تعریف ک ن بانیازهای خاص از نظر بخش بهداشت مادر وکودک ک ن راتعریف کند
شیوع بیماریهای مزمن در ک ن رانام ببرد
عوارض بیماریهای مزمن ک ن لیست کند
اهم موارد مراقبت از ک با بیماری مزمن راتوضیح دهد اثرات بیماری مزمن در گروههای سنی مختلف را توضیح دهد
مراقبت از خانواده با کودک در حال احتضار را شرح دهد
شیوه گفتگو با کودک در باره مرگ را توضیح دهد
نیازهای خانواده در فرایند مراقبت از کودک محتضر را شرح دهد
نوزاد پرخطر را تعریف کند نوزادان پرخطر برحسب جثه را تقسیم بندی کندمشکلات اساسی نوزادان premature را نام ببرد بهترین شیوه اندازه گیری حجم ادرار را بیان کند
راههای جمع آوری نمونه خون از نوزاد را لیست کندمراقبت از نوزاد ان پرخطر را توضیح دهد
nonshevering thermorgenesisvh را توضیح دهد
عوارض استرس سرما را نام ببرد
مکانیسم اسیدوزمتابولیک
روشهای حفط گرمای خنثی را نام ببرد
مضرات گرمای زیاد را توضیح دهد
تشخیص های پرستاری شایع در نوزادن پرخطر را لیست کند
استفاده از انکوباتور را توضیح دهد
ظرق از دست دادن حرارت از را ه تبخیر را نام ببرد عوامل خطر برای کاهش ححجم مایعات را لیست کند
راههای کاهش عفونت در بخش را نام ببرد
مشکلات تغذیه ای در نوزادان نارس را نام ببرد
حمایت تغذیه ای از نوزاد را توضیح دهد
مداخلات لمس در nicuرا توضیح دهد
شیوه خو دن در نوزادان را توضیح دهد
مراقبت خانواده محور در ک ن با بیماری مزمن :
مفاهیم مرتبط با نیازهای خاص: بیماری مزمن chronic illness :وضعیتی که بیش از 3ماه در کارهای روزمره تداخل داشته به طوری که سبب بستری شدن بیش از 1 ماه در سال شود (هر دو ویا هریک از شرایط فوق)
ناتوانی مادر زادی congenital disabilityبروز ناتوانی از بدو تولد (به شکل ارثی یا اکتس )
تاخیر تکاملی developmental delaydتکامل آهسته وغیر عادی وعملکرد کمتر از همسن وسالان
ناتوانی تکاملی developmental disability ناتوانی فیزیکی یا ذهنی که قبل از 22 سالگی ایجادشده وهمچنان ادامه دارد
ناتوانی disability سطح عملکرد پایین کودک در فعالیتهای روزمره (مدرسه رفتن – بازی )به دلیل یک بیماری مزمن
معلول handicap وضعیت یا مانع تحمیلی که توسط محیط ،اجتماع یا خود فرد ایجاد شده است (با ناتوانی فرق دارد )
اختلال impairment غیرعادی بودن ساختار یا عملکرد قسمتی از بدن
کودک وابسته به تکنولوژی :کودک با ناتوانی مزمن (تولد تا 21 سالگی )که برای ادامه حیات خود نیاز مداوم به وسایل طبی دارد .
از نظر بخش بهداشت مادر وکودک ک ن با نیازهای خاص "ک نی هستند که از نظر مسائل مزمن جسمی -رفتاری ،تکامل وعاطفی در معرض خطر زیاد بوده یا مبتلا به این قبیل ناراحتی ها بوده ونوع وشکل نیازهای آنان با ک ن سالم فرق دارد "
شیوع بیماریهای مزمن در ک ن : تنفسی (عمدتا آسم )
-اختلالات تکلمی،حسی وذهنی
عوارض بیماریهای مزمن ک ن : اختلال وضعیت وکارکرد سلامتی
غیبت از مدرسه (3 برابر ک ن سالم )
مراجعه به پزشک (2 برابر ک ن سالم)
بستری شدن (5 برابر ک ن سالم)
سوءرفتار وعاطفی
در گیری اجتماعی
تاثیر من توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاو وینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از ، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید. پاو وینت بیماریهای مزمن و کودک بیماربررسی بیماریهای مزمن و کودک بیما او وینت جامع و کامل بیماریهای مزمن و کودک بیمارکاملترین پاو وینت بیماریهای مزمن و کودک بیما کیج پاو وینت بیماریهای مزمن و کودک بیمارمقاله بیماریهای مزمن و کودک بیمارتحقیق بیماریهای مزمن و کودک بیمار
پارگی تاندون شانهتعریف کلی :تاندونیت یا هاب تاندون شانه: سندرومی است به نام گیر تاندون شانه یا ایمپینجمنت.در صورت پارگی تاندون شانه ویا ضرب دیدن عضله ها این بیماری را پارگی عضلات چرخاننده شانه نیز می نامند که به دو نوع زیر تقسیم می شود:دسته نسبیدسته کاملروتاتور کاف یا کپسول گر. اختلالات عصبی شناختی بر نحوه ی تفکر و سطوح مختلف شناختی اثر می گذارد. در این دسته از اختلالات، رفتارها و روش های فکری غلط همراه بیمار بسیار شبیه به برخی ازاختلالات روانشناختی می باشد، با این تفاوت که ریشه ی این اختلالات آسیب ناشی از اندام های زیستی و یا سیستم اعصاب است. آسیب می . آثار قانونی رضایت نامه و برائت نامه درامور پزشکی
الف: معانی رضایت نامه و برائت نامه: رضایت : رضایت در لغت به معنای راضی و خشنود شدن،رضاداشتن،موافق بودن باامری،تن در دادن و پذیرفتن آمده است،رضایت به صورت شفاهی و کتبی ممکن است رضایت نامه: ورقه ای که شخصی درخصوص انجام امر یا کار. اقا شما بیشتر میفهمید یا علی علیه سلاماگر چاقی اینقدر بد بود چرا ایشون تو پر بودندیعنی ایشون به خودشون توجه نمی د⛔یا ایشون مهار مهم نباش داشتنتو رو به خدا از این مرضی که همه رو بیمار می بینید دست بر داریداین وسواسعیب گذاشتن رو مردم کار زشتی ی میخوان بزرگ شینبزرگ فکر کنیدبزرگ ب. مردی که با انگیزه انتقام جویی، زنی را ربوده و چهار روز در خانه اش مورد آزار و اذیت قرار داده بود، با حکم دادگاه کیفری استان تهران به حبس، شلاق و تبعید محکوم شد. راز این جنایت از چندی پیش در تماس کوتاه شاکی از داخل اسارتگاه، با پلیس 110 برملا شد. ۱.تهمت مزن ای دوست گرفتار شوی مردار خوری وبی جهت خوار شوی غیبت اثر وضعی و روحی دارد. با انس به آن، شقی و بیمار شوی
۲.تا به کی غیبت کنی بر این و آن تا بدست آری تو مالی در جهان
مال دنیا کی کند مارا رها
حرص دنیا خنجری بر روح و جان


۳.کی کند بی آبرو یک زندگی
عزت انسان به تقو. تضمینی بر غزل لطیفیان غفلت از راه تو بی یار شدن هم دارد غرق در درهم و دینار شدن هم دارد خواب ما عار شدن هم دارد "غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد از شما دور شدن زار شدن هم دارد" هر که از غیر خبر داد محلش ندهند هر که از عشق شد آزاد محلش ندهند نزند بنده چو فریاد محلش ندهند "هر که از چشم ب.

زمانی که شانه های انسان سفت شده و درد شدیدی پیدا کرده و دامنه حرکت کاملا کاهش میابد میگویند که فرد دچار بیماری کپسولیت چسبیده شده یا به عبارت بهتر دچار جمود مفصل شانه (شانه منجمد) شده است در این بیماری منجمد شدن نشانه این نیست که شانه های انسان یخ می زند و دمای پایین پیدا می. ک نی که گرفتار دیو بیماری صعب العلاج می شوند ،زندگی برایشان تلخ می شود.اشک هایشان خون می شود.دست هایشان به جای خورشید یخ می شود.سرفه هایشان می شود غباری از غم.چه می کند این دیو بیماری صعب العلاج؟ این ک ن به جای عروسک سرم در دست دارند و کپسول ا یژن برایشان نقش درخت را ایفا میکند . ب. مصرف آمفتامین‌ها با اختلالاتی در آزمایشات بیمار همراه است. مهمترین اختلالات موجود شامل: افزایش cpk اسیدوز متابولیک کواگولوپاتی این موارد ناشی از آژیتاسیون و هیپرترمی کنترل نشده است.   جامع الدعواتجامع الدعواتفهرست مطالب کتاب: 1.جامع الدعوات.مکتب اشرفیه.جوشن کبیر 2.تعقیب صبح.ظهر.عصر 3.دعای جوشن کبیر 4.دعای قربانی 5.رجال الغیب 6.ادعیه برآوردن حاجات 7.برکت و فتح در کار و زندگی 8.ادعیه برای دشواری کارها و حل مشکلات 9.ساعات ایام هفته جهت دعانویسی 10.فرج و گشایش کارها واعمال سخت 11.احکام بیمارنامه و نیکویی احوال بیمار 12.در بیان غسل میت و لیله الدفن 13.ابجد کبیر جهت دانستن احوال بیمار 14.ساعات ایام هفته 15.ساعات استخاره گرفتن و .... این کتاب با حجم 28.7mb بصورت pdf و 150 صفحه آماده می باشد توجه : سایت ریکا فورکیا هیچ نظری در مورد صحت و سقم مطالب این کتاب نداشته و هیچ مسئولیتی را نیز در مورد عواقب استفاده از آن نمی پذیرد. این کتاب صرفا به منظور آشنایی و اطلاع رسانی و همچنین جلوگیری از سوء استفاده برخی افراد در سایت قرار گرفته است.
دریافت فایل
یاهومارکت
بخاطر بسپارید

حدیث درباره بیماران 1ـ «مولی المؤمنین(علیه السلام)»:
لَیسَ لِلاجسامِ نجاةٌ مِنَ الاَسقامِ.
بدن انسان هیچ وقت از درد و بیماری خلاصی ندارد. (فهرست غرُر، ص 364)

2ـ جعفرصاق(ع):
العِلَلُ زکاةُ الاَبدانِ.
درد و بیماری زکات بدن انسان است. (تحف العقول، ص 403) ادامه مطلب