بیست و چهارمی - اخبار روز

rooze27.96.gif

شرح دعای روز بیست و هفتم توسط آیت الله مجتهدی* دعای روز بیست و هفتم ماه مبارک رمضان

«اللهمّ ارْزُقْنی فیهِ فَضْلَ لَیلَةِ القَدْرِ وصَیرْ أموری فیهِ من العُسْرِ الی الیسْرِ واقْبَلْ مَعاذیری وحُطّ عنّی الذّنب والوِزْرِ یا رؤوفاً بِعبادِهِ الصّالِحین»
خدایا روزی کن مرا در آن فضیلت شب قدر را و بگردان در آن کارهای مرا از سختی به آسانی و بپذیر عذرهایم و بریز از من گناه و بارگران را، ای مهربان به بندگان شایسته خویش!

* شرح فرازهای دعا

آیت الله مجتهدی تهرانی در شرح فراز «اللهمّ ارْزُقْنی فیهِ فَضْلَ لَیلَةِ القَدْرِ» می گوید: در این بخش از دعا می خوانیم، ای خدا، برتری فضیلت شب قدر را روزی ام کن! از این دعا برخی احتمال می دهند که شب بیست و هفتم ماه رمضان، شب قدر است. در روایات، راجع به شب قدر اختلافاتی وجود دارد. شیعه اعتقاد دارد که به احتمال قوی شب بیست و سوم، شب قدر است و اعمال بیست و سوم مهم تر از اعمال شب نوزدهم و بیست و یکم است. نوزدهم و بیست و یکم، یک غسل مستحبی دارند؛ اما شب بیست و سوم دو غسل دارد. خواندن سوره های «دخان»، «روم» و «عنکبوت» در شب بیست و سوم سفارش شده است.

وی می افزاید: برادران اهل تسنن به بیست و هفتم اعتقاد دارند و این شب را احیاء نگه می دارند و اعمال شب قدر را به جا می آورند. شیعه هم البته شب بیست و هفتم احیاء دارد؛ اما تنها در اول شب.

این اخلاق با بیان اینکه برخی قایل به شب قدر بودن شب نیمه شعبان هستند، ادامه می دهد: اندازه گیری برنامه های ما اعم از سلامتی، عمر طولانی، رفاه، بلا، گرفتاری و هر پیشامدی در شب قدر اتفاق می افتد. شبی که مورد اختلاف است و حتی برخی، عید فطر را برای آن قائلند.
این عالم ربانی در ادامه اظهار می کند: برخی اولیاء، تمام سال را احیاء می گرفتند تا آن شب قدر که معلوم نیست چه وقت است را درک کنند.
آیت الله مجتهدی تهرانی درباره جایگاه شب قدر تصریح می کند: شب قدر بهترین ایام سال است. ملائکه به اذن خدا به روی زمین می آیند تا مقدرات ما را معلوم می کنند. ملائکه می آیند و دور دل ما می گردند؛ اما جای خالی نمی بینند که وارد شوند. فرودگاه دل ما برای فرود ملائکه خالی نیست.
وی می افزاید: گوشه ای از آن جای محبت زن و بچه است. گوشه ای از آن جای محبت پول، ریاست و علاقه های گوناگون است و به همین دلیل ما فضای خالی در دل نداریم تا ملائکه در آن فرود بیایند.

وی در ادامه در خصوص فراز «وصَیرْ أموری فیهِ من العُسْرِ الی الیسْرِ» می گوید: در جمله دوم دعا می خوانیم که خدایا امورات من را از سختی به آسانی مبدل کن! غالب مردم گرفتار هستند. گرفتار همسایه بد، عروس بد، داماد بد و گرفتارهای دیگر و در این دعا از خدا می خواهیم که این گرفتاری ها و سختی ها را برای ما به آسانی مبدل کند.

آیت الله مجتهدی تهرانی همچنین در توضیح فراز «واقْبَلْ مَعاذیری» اظهار می کند: خدایا عذر من را بپذیر! گاهی ی از شما غیبت کرده یا در عصبانیت حرفی می زند و عذرخواهی می کند؛ ما هم با این دعا به در خانه خدا می رویم و از او به خاطر کارهایی که انجام داده ایم عذرخواهی می کنیم. اگر کودکی از پدرش عذرخواهی کند، پدر منقلب می شود حالا که ما از خدا عذرخواهی کنیم، خدا بسیار بیشتر از والدین مهربان است و حتماً می بخشد.

وی با تاکید بر اینکه همیشه از خدا عذرخواهی کنید، در شرح بخش پایانی دعا می گوید: در آ دعای روز بیست و هفتم ماه رمضان می خوانیم «وحُطّ عنّی الذّنب والوِزْرِ یا رؤوفاً بِعبادِهِ الصّالِحین» یعنی، خدایا گناهانم را محور کن! ای خ که به بندگان صالحت مهربانی! مهربانی خدا بسیار زیاد است. آدم هرگاه رو به خدا عذرخواهی می کند، خدا او را می پذیرد ولو اگر یک عمر نا اهل باشد. در گذشته جوان های منحرفی بودند که در ایام محرم، حسین (ع) از آنها دستگیری می کرد و در آ محرم تمام گناهان خود را ترک می د. در تاریک و در خلوت و تنهایی با خدا صحبت و از او عذرخواهی کنید. خدا دست شما را می گیرد و اصلاح می شوید.

ویژه نامه روز بیست و هفتم ماه مبارک رمضان درسایت آیه های انتظار

بیست و سومین کنفرانس اپتیک و فوتونیک و نهمین کنفرانس فناوری و ی فوتونیک از تاریخ دوازدهم تا چهاردهم بهمن سال جاری به میزبانی گروه الکترونیک تربیت مدرس برگزار خواهد شد. زمان ثبت نام برای شرکت در این کنفرانس بین بیست و پنجم دی تا دوم بهمن خواهد بود.
لینک ثبت نام
قال رسول الله صلى ‏الله‏ علیه و‏آله:
ماه رمضان، سَرور ماه‏هاست .

قال الإمام الرضا علیه‏السلام:
رضا علیه‏السلام فرمود:

چون روز قیامت شود،
ماه‏ها را به رستاخیز مى‏ آورند،
در حالى که ماه رمضان،
که با هر زیور نیکویى آراسته است،
پیشاپیش آنهاست.

آن روز، ماه رمضان در میان ماه‏ها،
همچون ماه در میان ستاره‏هاست.
مردمى که آنجا گرد آمده‏اند، به یکدیگر مى‏گویند:
دوست داشتیم که این چهره‏ها را مى‏ شناختیم!

منادى، از سوى خداى متعال ندا سر مى‏دهد که:
«اى همه آفریدگان!
اینها، سیماى ماه‏هایى است که نزد خداوند،
از روزى که آسمان‏ها و زمین را آفرید،
شمارشان در کتاب خدا دوازده ‏تاست.

سَرور و برترِ آنها، ماه رمضان است.
آن را آشکار ساختم تا برترى ماه مرا
بر ماه‏هاى دیگر بشناسید

و تا براى مردان و نى که بنده من‏اند،
شفاعت کند و من هم شفاعتش را درباره آنان بپذیرم.»


ویژه نامه روز بیست و ششم ماه رمضان در سایت آیه های انتظار
بسم الله الرحمن الرحیم- مخالفان - اقای –میروسلاو کلوسک-- از ت چک خواست که ملاقات نمایندگان مجلس را که فرار بود به چین بخاطر مرگ شاعر ومعترض وشورشی نوبل گرفته اقای لیوشیائو بو- سفر کنند را لغو نماید-درباغ وحش چک برای اولین درچک یک بچه شیر سفید متولد شده است که بسیار نادر است-مج. به ساعت نگاه . شش و بیست دقیقه بود. دوباره خو دم. بعد که پاشدم به ساعت نگاه . شش و بیست دقیقه بود. فکر : هوا که هنوز تاریکه، حتماً دفعه ی اول اشتباه دیده ام. خو دم... وقتی پاشدم هوا روشن بود، ولی ساعت باز هم شش و بیست دقیقه بود! سراسیمه پاشدم، باورم نمی شد که ساعت مرده باشه! به این کاره.
ضمن تقدیر و تشکر از اهالی رادیو باید چند نکته رو خاطر نشان کنم:
اول اینکه مراد از. بیست و نهمین ششمی که بر زندگیمون گذشت ، همون بیست و نهمین ماهگرد ازدواجمونه و چون ششم بوده شده بیست و نهمین ششم (واج آرایی بیست و نهمین) :دی الان افتاد دلبندانم؟! دیگه خبرنگارتون از آچمز خارج شد؟
نکته بعدی اینه که الان بنده طی یک مرحله دگردیسی از تولد تا به اکنون از شمایل گلوله حیا در آمده و به هیبت انسان نمودار گشته بیدم و نمیتونم توضیح بدم که گلوله حیا چه شکلیه! این علامت سوال تا به ابد در ذهن شما باقی خواهد ماند متاسفانه!

اخبار رادیو بلاگیها-------------->www.radiological.blog.ie

بندر عباس بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com پلیس مبارزه با نیروی انتظامی بندر عباس در حال ریشه کندن در این شهر می باشد بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com مهتادهای زیادی در این شهر در چندین ماه پیش به چشم میخورد مکان های که این مهتادها بیشتر در آنجا ن بودن بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com پارک ها بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com پهل ایسینی بود بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com پهل ایسینی بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com پهلی است که آب فاضلاب بندر عباس از زیر آن به دریا راه می یابد بعضی از مهتاد ها به زیر این پهل حتی زندگی می مأموران مبارز با با خبر شدن و آنها رو از آنجا جمع د الان دیگه خبری از مهتاد در زیر این پهل وجود ندارد بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بعضی ها که به اعتیاد مبتلا هستند جای برای بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com خوردن یا کشیدن بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com سیگاری ندارند به زیر همین بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com پهل ایسینی میرند دور از دید بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com خانوانده خود بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com اما بعضی از جوانان ها و نوجوان ها به پشت محل ایسینی نزدیک به فاضلاب و نرسیده به قبرستان پشت تپه ها ایسینی میرن و سیگاری با خود میبرن بیشتر زمان های چون بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com شب بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com مغرب بیشتر از دیگر زمان ها به این مکان می آیند لذا از مئسولیت تقاظا داریم که بیشتر به این مکان ها سر بزند "آزمون " ?من یک اسکناس 20 دلاری دارم. آن را به هر قیمتی که بخواهید به شما می فروشم. فقط دقت کنید هر مبلغی را بگویید باید پرداخت کنید ?پیشنهادها از یک دلار شروع می شود و با گام های یک دلاری بالا می رود، ولی نکته ای که وجود دارد این است که افراد دیگر هم می توانند روی این اسکناس 20 دلاری پ. نویسنده و کارگردان «بیست و یک روز بعد» ضمن تشریح روند شکل گیری ایده ، از رفتار جشنواره فجر با این اثر انتقاد کرد. از بیست سالگی درست از شروع بیست سالگی پناهگاهم شدی.
حالا حالِ پناهگاه من خوب نیست.
هم امروز بگذشت ماهی از عشق و جان میسپارم به سالی از عشق چگونه بدون تو من سر کنم جهان بی فروغ است بدون تو عشق بردیا بیست و پنجم داد ماه این شعار حق گرفتنی است و نه دادنی در قرن بیست و یکم بسیار رندانه و در عین حال احمقانه است! زیرا وقتی با وجود تمام اشکال و موارد قانونی، حق تو را برده و خورده و ندهند ، ادامه مطلب در سال دهم هجرت، به دستور الهى، آ ین سفر اکرم (صلى الله علیه و آله) به مکه براى تعلیم حج و اعلام ولایت ائمه (علیهم السلام) آغاز شد. در این سفر بیش از یکصد و بیست هزار نفر آن حضرت را همراهى د که در شرایط آن زمان سابقه نداشت. عصر روز پنجشنبه رقابتهای هفته بیست و یکم لیگ برتر با برگزاری ۶ بازی آغاز شد که در این بازیها اتفاقات آماری جالبی بوقوع پیوست. خداحافظ بیست و دو سالگی سلام بیست و سه سالگی   پ.ن یک:سال خوبی باش با اتفاق هایی عالی پ.ن دو:فکر می روز تولدم خاص تر از روزهای معمولی باشه اما عادی تر از عادی... گالری ساربان از بیست و دوم تا بیست و نهم بهمن ماه 95 میزبان نمایشگاهی از آثار نقاشی فریا آریانژاد خواهد بود. سینمایی «ش تن همزمان بیست استخوان» با پایان مراحل پیش تولید از امروز مقابل دوربین خواهد رفت. هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال روز پنج شنبه با برگزاری شش دیدار آغاز می شود. امروز، هفت یا هشت ساله بودم. دخترکی با موهای طلایی گوشی. کاپشن چرم مشکی جای خودش رو به یه تک کت آبی داده بود و جای موهای مشکی خوش ح ش، خالی مونده بود. خبری از اون هیکل چهارشونه ای که بیست و خورده ای سال پیش، هیبت جذ تو چشمام داشت، نبود. لاغر شده بود. از تصوراتم یه صورت گرد مهربون مو. خب بهمن را دوست دارم چون از نظر من اوج زمستان است و دیگر اینکه تولد های زیادی در ماه بهمن است اولی تولد نون بود رفیق دوره ی دبستان من ، دومی تولد میم است دختر خوش خنده و شکوفه ی گیلاس من سومی تولد دختر عمو است و چهارمی تولد بردار خل و چل خودم صاد است :) *شروع بهمن برای من یادآور تول. سریال لیسانسه ها قسمت 25 بیست و پنجم یکشنبه 10 بهمن 95 قسمت 25 بیست و پنجم سریال لیسانسه ها از شبکه سه سیما سریال لیسانسه ها قسمت 25 بیست و پنجم با / سریال لیسانسه ها قسمت 25 امشب ادامه مطلب پرداخت آنلاین و آفلاین کلیه ی قبوض شامل پرداخت قبض آب ، پرداخت قبض برق ، پرداخت قبض گاز ، پرداخت قبض تلفن ثابت ، پرداخت قبض تلفن همراه ، پرداخت قبض جریمه راهنمایی رانندگی ، پرداخت عوارض شهرداری و کلیه ی قبوض با شناسه پرداخت و شناسه قبض در شارژ بیست پرداخت آنلاین قبوض در سایت شارژ بیست دات کام پرداخت آنلاین و آفلاین قبوض در اپلیکیشن اندروید شارژ بیست با گوشی پرداخت آنلاین قبوض با ربات کانل تلگرام شارژ بیست بیست و سومین دوره رقابتهای قهرمانی جهان با ب عنوان سومی تیم ایران خاتمه یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاراته شهرستان شهریار به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، بیست و سومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان در لینز اتریش به پایان رسید و تیم ملی کشورمان با ب 3 مدال طلا و.رمضان را باغ باغ پیمودم
و امروز به بوستان بیستم رسیدم
از هر باغ گلی چیدم
و از لابه لای هر گل بوته نغمه ای شنیدم
جانم صفا گرفت و مشامم طراوت
روحم تازگی یافت و کامم حلاوت
در این پویش ، اکنون به منزلی رسیده ام که
دروازه های بهشت پیشِ روی من است
و درآمدن بدان آرزوی من

بار خدایا !
شود آیا که امروز پنجره های مینوی بر من گشایی؟
و مرا به کاخ بلند آرزوی دیرینم رسانی؟

بار الها !
شود آیا که نسیمی از باغ بهشت نصیبم کنی؟
و مرا در کنار درگاهیانت بنشانی؟

بیست منزل پیموده ام
و هر روز از آتش سوزان دوزخ دور و دورتر شده ام
بیست منزل را پشت سر گذاشته ام
و هر روز از لهیب جَمَرات جهنم گریخته ام
اینک آرامشی یافته ام که پیش تر نمی انگاشتم
اکنون به امیدی رسیده ام که پیش تر نمی پنداشتم
شود آیا که امروز مرا به کرانه ای امن اندازی؟
و این آتش، یک سره از من دور سازی؟ویژه نامه روز بیستم ماه مبارک رمضان درسایت آیه های انتظار

چشم باز و دویدم. تمام مسیر را دویدم و در انتهای مسیر به یک درِ بسته برخوردم. تنها یک در بود. در را گشودم و هفتاد در پیش روی خود دیدم. تصمیم گرفتم همه ی درها را بگشایم تا مگر گوهر مقصود را بیابم. قدمی پیش گذاشتم و در اول را باز و درونش را کاویدم هیچ نبود. در دوم را باز و درونش را کاوید. بازی آناهیتا افشار در سینمایی «یک کیلو و بیست و یک گرم» به کارگردانی رحیم طوفان آغاز شد. احتمالا بیست و نه روز بودن اسفند ، حاصل لجاجت بچه ای بود که میخواست زودتر لباس های عیدش را تن کند . یا حاصل دلشوره ی زنی که همسرش قول داده بود سال ِ بعد ، باز خواهد گشت . اصلا شاید شاگرد زرنگی میخواست یک روز زودتر به مدرسه برود . و یا پیر مرد مریضی که میخواست قبل از مرگ ، سال آینده ر. علماء اهل سنت از مردم فهیم ایران خواستند تا باری دیگر با حضور خود حماسه ای دشمن شکن را در بیست و دوم بهمن رقم بزنند. چهار روز دیگه، وارد 28 سال میشم، بیست و هشت سال، یعنی واقعا دو سال دیگه من سی ساله میشم؟ چقدر زوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود می گذره، خیلی زود. وقتی بهش فکر می کنی، که دو سال بعد، دیگه هیچ وقت بیست و چند ساله نیستی و نمیشی... یکمی دلت می لرزه. بیست و چند سا. مدیر عامل شرکت سازه های طاق بیست اسان جنوبی با بیان این که تولید سالیانه شرکت سازه های طاق بیست اسان جنوبی بر اساس پروانه بهره برداری 25 هزار تن است، گفت: برای 120 نفر در این شرکت به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است. همزمان با برگزاری نشست سران گروه بیست در هامبورگ آلمان، و گسترش اعتراضها، 83 نفر دستگیر و دویست نفر زخمی شده اند. «بیست و یک روز بعد» خبر از بهار سبز و پر طراوت حوزه هنری می دهد. ی که بر خلاف سیاست های غم زده سابق حوزه هنری ساخته شده است. بیست و یک روز ی انتقادی، شایسته و دلپذیری است که در برج میلاد خیلی دیر رونمایی می شود. کامل سریال فاصله ها
فاصله ها
بازیگران : دانیال حکیمی ، مریم کاویانی ، شاهرخ است ی ، نیما شاهرخ شاهی و… کارگردان : حسین سهیلی زاده حجم : هر قسمت حدود 270 مگابایت خلاصه داستان : محسن کریمی فردی مذهبی و خوشنام در محل و مورد اعتماد همگان و محل رجوع اهالی برای حل مشکلاتشان است. او متوجه سستی ایمان پسرش، سعید در و تکالیف شرعی شده و راه چاره ای می جوید. اما یک حادثه باعث می شود محسن متوجه فاصله زیادی شود که میان نگاه او به زندگی و ارزشهایش با نگاه سعید وجود دارد
قسمت اول لینک کمکی قسمت دوم لینک کمکی قسمت سوم لینک کمکی قسمت چهارم لینک کمکی قسمت پنجم لینک کمکی قسمت ششم لینک کمکی قسمت هفتم لینک کمکی قسمت هشتم لینک کمکی قسمت نهم لینک کمکی قسمت دهم لینک کمکی قسمت یازدهم لینک کمکی قسمت دوازدهم لینک کمکی قسمت سیزدهم لینک کمکی قسمت چهاردهم لینک کمکی قسمت پانزدهم لینک کمکی قسمت شانزدهم لینک کمکی قسمت هفدهم لینک کمکی قسمت هجدهم لینک کمکی قسمت نوزدهم لینک کمکی قسمت بیستم لینک کمکی قسمت بیست و یکم لینک کمکی قسمت بیست و دوم لینک کمکی قسمت بیست و سوم لینک کمکی قسمت بیست و چهارم لینک کمکی قسمت بیست و پنجم لینک کمکی قسمت بیست و ششم لینک کمکی قسمت بیست و هفتم لینک کمکی قسمت بیست و هشتم لینک کمکی قسمت بیست و نهم لینک کمکی قسمت سی و ام لینک کمکی قسمت سی و یکم لینک کمکی قسمت سی و دوم لینک کمکی قسمت سی و سوم لینک کمکی قسمت سی و چهارم لینک کمکی قسمت سی و پنجم لینک کمکی قسمت سی و ششم لینک کمکی قسمت سی و هفتم لینک کمکی اهنگ جدید مهدی یراحی به نام بیست و یک روز بعد آهنگ بیست و یک روز بعد با کیفیت 320 و 128 همراه با پخش آنلاین + متن آهنگ
new mehdi yarrahi – 21 roz bad
اهنگ جدید مهدی یراحی به نام بیست و یک روز بعد اهنگ با کیفیت 320 اهنگ با کیفیت 128
ادامه مطلب
امروز؛ چهارم اردیبهشت ماه مصادف با بیست و چهار اپریل اوایل قرن بیست و یک؛ در هوای فرح بخش و باران خورده شهرم کاشان اگر تنها یک کلمه مقدس در اختیار داشتم که بر زبان بیاورم؛آن این بود /افـسوس../
به ساعت نگاه .
شش و بیست دقیقه صبح بود.
دوباره خو دم. بعد پاشدم. به ساعت نگاه .
شش و بیست دقیقه صبح بود.
فکر : هوا که هنوز تاریکه. حتماً دفعه ی اول اشتباه دیده ام.
خو دم.
وقتی پاشدم. هوا روشن بود ولی ساعت باز هم شش و بیست دقیقه صبح بود.
سراسیمه پا شدم. باورم نمی شد که ساعت . من و این بیست و شش سالگی گنگ و عجیب بیکار،بی پول،تنها،افسرده، توی خونه در آستانه ی یه سال ی دیگه خدایا چه کنم ؟:( خدایا رحم کن خدا رو شکر که امتحان سوم هم تموم شد ولی خب نتیجه هیچ رضایت بخش نبود. یعنی انقدرررررر سوالات گنگ و نامفهوم بود و م حضور نداشت سر جلسه که نمیتونم بگم برگه رو عالی دادم یا افتضاح فعلا هیچ تحلیلی ازش ندارم. خیلی غصه خوردم که اینهمه زحمت در طول یک ترم کشیدم اما امتحان دوم و سوم ابش کرد. بیست و یک روز بعد با از یوز دی ال رایگان ایرانی بیست و یک روز بعد با کیفیت عالی لینک قرار گرفت  بیست و یک روز بعد بیست و یک روز بعد مشخصات : منتشر کننده :یوز دی ال نام : بیست و یک روز بعد گروه : اجتماعی محصول سال : 1395 محصول کشور : ایران مخاطب : همه سنین تهیه کننده : محمدرضا شفاه نویسندگان : سیدمحمدرضا دمندان , احسان ثقفی کارگردان : سیدمحمدرضا دمندان بازیگران : حمیدرضا آذرنگ , ساره بیات , مهدی قربانی , رضا ی , سینا رازانی , حسین صدیق , مسعود چوبین , جلال فاطمی خـلـاصــــه داسـتـان : همیشه همینجوریه! آ ین بار هوا ابر شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می شدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده ها دور و بر لونه هاشون جیغ می کشیدن. یکی از بچه ها قسم می خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده… . بیست و یک روز بعد بیست و یک روز بعد بیست و یک روز بعد نامبرده برای اولین بار پس از بیست و پنج سال و خورده ای زندگانی امروز بابت کاری که انجام داد پول دریافت کرد نقطه وی بسیار مشعوف می باشد نقطه وی امیدوار است که روزهای امروزی مستدام باد نقطه تمام