بى وفا - اخبار روز

اخبار روز با عنوان بى وفا به صورت خودکار توسط سیستم خبرخوان جمع آوری شده است. کاربرد رنگ در برندینگ ابزاری قدرتمند و بسیار تاثیر گذار است. با این وجود فقط چند برند در دنیا هستند که به شکلی موثر توانسته اند از مزیت رقابتی استفاده از رنگ بهره ببرند. در سطحی بسیار ابت رنگ قدرت ابراز احساسات را دارد. در سطحی عمیق تر، رنگ مسلما موثر ترین محرک برای مغز به شمار می رود. با توجه به تجربیات شخصی افراد، واکنش به یک رنگ خاص معمولا با طیف نور ارتباط مستقیم داشته و برای مثال رنگ های گرم تر نظیر قرمز و زرد، برجسته و پرانرژی هستند. در مقابل، رنگ های سرد تر یعنی آبی و سبز باعث می شوند تا احساس آرامش و تعلق بیشتری به مخاطبان دست دهد. این موضوع بسیار حیاتی است زیرا احساس یکی از قدرتمند ترین ابزار ها برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان محسوب می شود. هنگام استفاده از رنگ به عنوان وجه تمایز اصلی برند به نکات کلیدی زیر توجه کنید: *رنگ باید با هویت و تعهد برند شما هماهنگی داشته باشد. *رنگ باید ضمن نشان دادن حوزه فعالیت شما، برند را به خوبی از دیگران متمایز کند. *رنگ باید به طور ی ان در برند ادغام شود.
برای ساخت یک برند جدید، انتخاب رنگ می تواند یک پروسه تصمیم گیری دقیق و پر زحمت را در پی داشته باشد. در زیر چند رنگ معرفی می شوند که برندهای بین المللی به شکلی موثر از آنها به عنوان یک عنصر متمایزکننده برند استفاده کرده و به فواید آن دست یافته اند. قرمز: این رنگ اغلب با مفاهیم عشق و محبت و همچنین خشم و خطر همراه است. آبی: این رنگ حس آرامش و معنویت را به انسان منتقل کرده و گاهی نیز به خوبی القاگر امنیت و اعتماد است. زرد: این رنگ ارتباط با خنده، امید و آفتاب دارد. سبز: این رنگ نمادی از بهداشت، آغازی دوباره و ثروت است. بنفش: این رنگ خلاقیت و هوشمندی بالا را به تصویر می کشد. نارنجی: این رنگ فضایی دوستانه و شاد را برای فرد تداعی می کند.
ادکلن آرماف نه مدل armaf niche pink coral perfume thursday, july 19, 2018ادکلن آرماف نه مدل armaf niche pink coral perfume در این پست از بلاگ فروشگاه اینترنتی داهاتو به معرفی انواع ادکلن نه... ادکلن آرماف نه مدل armaf momento fleur perfume thursday, july 19, 2018ادکلن آرماف نه مدل armaf momento fleur perfume در این پست از بلاگ فروشگاه اینترنتی داهاتو به معرفی انواع ادکلن نه ارماف...