به یاد سه ساله ی حسین خانم رقیه - اخبار روز

سلام ببخشید این چند روز نبودم آخه مدرسه ها شروع شده همین الان از کلاس موسیقی اومدم مدرسه خعلی خوش میگذره من و فاطمه کلی بازی می کنیم و خوش میگذرونیم خانم گ هم هر روز میان مدرسه این مدت که نبودم نظر زیاد داده بودین مرسی چند روز پیش،خانم گ من رو از صف پنجم ها کشید بیرون و گفت:مهشاد . در هفته کتاب و کتابخوانی خانم غزنوی کتابدار بخش کودک همایش مادران قصه گو را در شهرستان خاش برگزار د در این همایش خانم غزنوی قصه شغلم پر برکت خانم خسروی قصه روباه و کلاغ و خانم جعفری قصه شنگول و منگول و حبه انگور را برای مادران و ک ن عزیز قصه گویی د. اختلال اضطراب تعمیم یافتgad: این اختلال در ک ن مانند اختلال اضطراب تعمیم یافته بزرگسالان "اضطراب انتظاری" است، یعنی فرد درباره ی مشکلات و خطرات احتمالی نگرانی دایمی دارد. اختلال اضطراب تعمیم یافته از این لحاظ مغایر با اضطراب کودکی است که در آن، نگرانی سطوح پاتولوژیک دارد و آنچ. بسم الله الرحمن الرحیم-خبر-مجازات زندان برای خانم-پارک ریس جمهور معزول کره جنوبی- هیت منصفه دادگاه کره جنوبی-در روز - تقاضای سی سال زندان برای ریسجمهور معزول حانم پارک—گ ا اون-هی-کرد- مطابق گزارش رسانه های محلی – هیت منصفه گفتند که ایشان قدرت ریاست جمهوری را برای منافع شخصی – . ۳۰ مجروح بر اثر واژگونی اتوبوس حامل زائرین ایرانی در بدره عراقپیرحسین کولیوند س رست سازمان اورژانس کشور گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در مسیر تهران به نجف 10 کیلومتری مرز مهران 30 نفر مصدوم شدند.وی گفت: 10 دستگاه آمبولانس و 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس در مرز مهران مستقر هستند.کولیوند تصریح کرد: تاکنون 22 نفر از مصدومان توسط اورژانس به بیمارستان حسین (ع)مهران منتقل شده اند.س رست سازمان اورژانس کشور تصریح کرد: بالگردها جهت اعزام مصدومان بدحال احتمالی به مراکز درمانی در ح آماده باش هستند؛ تعدادی از مصدومان قطع عضو شده اند.اسامی 30 مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس در بدره عراقفاطمه اقا زاده 24 ساله
حشمت الله صمدی 65 ساله
طاها وفاجو 19 ساله
محسن اکبریان 51 ساله
مهدی ابمحله 24 ساله
ف یه بیگی 56 ساله
جواد ریاحی 32 ساله
محمد حسین آبمحله 6 ساله
نصر الله 58 ساله
محمدرضا مهر آبادی 43 ساله
رامین فیض 28 ساله
نرگس ریاحی 26 ساله
مریم صفویی 36 ساله
علی محمد جاهی 11 ساله
فاطمه جاهی 5 ساله
حمید رضا عبداللهی 29 ساله
قربان عمویی 44 ساله
حوری قره یازی 53 ساله
محمد سلماسی 41 ساله
علی جاهی 34 ساله
مجید خیری 40 ساله
احمد جاوید 37 ساله
علی یاوری 40 ساله
محمد تقی قره قوزلو 61 ساله
سید صدیقه احمدی
مریم صدری 49 ساله
مجتبی عبدالهی
امین عزیزی 27 ساله
سید جلیل صنوعی 45 ساله
محمد حسین ناجی این رو مه یمنی افزود: داماد 40 ساله، دختربچه 8 ساله را به عنوان عروس خود به یکی از هتلهای شهر "حرض" برد. نوشته مرگ تلخ عروس 8 ساله در شب عروسی اش!! اولین بار در اخبار پدیدار شد. میلیونها مردم عمر 57 ساله د؛ در آن سال و پس از آن و پیش از آن بسان برگهای زرد چنان فرو ریختند که اثری از وجود آنها و احوال آنها و از خوشی و ناخوشی آنها باقی نماند؛ ولی یک عمر 57 ساله حسین [علیه السلام] چنان شور و غوغایی در جهان به سود حق و حقیقت و به زیان ستمگری و شقاوت؛ برانگیخت که ک. بسمه تعالی پنجم صفر سالروز شهادت مظلومانه دختر سه ساله اباعبدالله الحسین علیه السلام حضرت فاطمه رقیه سلام الله علیها را به محضر مبارک ولی عصر عجل الله فرجه الشریف و همه ارادتمندان به ایشان تسلیت می گویم . شاعر چه زیبا سروده است آن مرگ سه ساله در ابه این آبادی ت حسین ع است . آری . میلیونها مردم عمر 57 ساله د؛ در آن سال و پس از آن و پیش از آن بسان برگهای زرد چنان فرو ریختند که اثری از وجود آنها و احوال آنها و از خوشی و ناخوشی آنها باقی نماند؛ ولی یک عمر 57 ساله حسین [علیه السلام] چنان شور و غوغایی در جهان به سود حق و حقیقت و به زیان ستمگری و شقاوت؛ برانگیخت که ک. یکی از ع های قدیمی و خاطره انگیز که به دستم رسید همین ع بود که برام خیلی جالب بود و خاطرات دوران کودکی را دوباره مرور . این ع خانوادگی مربوط به حدود 25 سال پیش هست و امروزه بیشتر ک ن داخل این ع ، صاحب فرزند هستند . سمت راست ع فاطمه هست که صاحب یک پسر 15 ساله هست و بچه ای که دست فاطمه هست خواهرش به نام راضیه هست . نفر بعدی مرضیه هست که الان یک فرزند دو ساله به نام محمد طاها داره . نفر بعدی اعظم هست که دو تا پسر داره به نام های سجاد و محمد مهدی که 4 ساله و 7 ساله هستند . نفر بعدی فاطمه هست که دو تا دختر داره به نام محیا و مهرناز که 8 ساله و 4 ساله هستن . نفر بعدی حسین هست ایشون هنوز در دوران عقدی به سر می برند و دیر به جمع متاهلین ملحق شدن . بچه ای که دست حسین هست محبوبه هست که یه فرزند داره به نام ماهرخ که 6 سالش هست . اون بچه ای هم که روی زمین نشسته احمد هست که الان صاحب یک دوقولوی پسر و دختر هست به نام های کیان و کیانا که الان یک سال و نیم سن دارند . یاد دوران شیرین کودکی بخیر .

رکنا/ پسر 15 ساله ای به اتهام قتل خواهرش و اقدام به آتش سوزی عمدی خانه پدر و مادرش به 25 سال زندان محکوم شد. ، نوجوان 15 ساله ای در سال 2015 خواهر 12 ساله خود را با شلیک گلوله در میسوری به کام مرگ فرستاد. "تریستان پاتس"، 15 ساله روز دوشنبه به اتهام قتل murder خواهرش محکوم به زندان prison شد. قربا. حضرت رقیه سلام الله علیها در اسناد تاریخی لوط بن یحیی ملقب به ابو مخنف ازدی مورخ نامی شیعی، در مقتل خود، هنگام وداع حسین علیه السلام با اهل بیت گرامیشان چنین آورده است: ثم نادی یا ام کلثوم و یا زینب و یا سکینه و یا رقیه و یا عاتکه و یا صفیه علیکن منی السلام. ادامه مطلب سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: تصادف مرگبار خودروی پراید در اتوبان تهران - قم، 3 مصدوم و 2 فوتی بر جای گذاشت. جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهراندرباره حادثه تصادف مرگبار اتوبان تهران- قم اظهار داشت: در ساعت 11:40 حادثه تصادف در مسیر جنوب به شمال اتوبان تهران - قم به سامانه . یک خانم ۵۰ ساله ، از آن اهل دل هایش ، از آنها که کتاب رفیق ۵۰ ساله شان است و تفکر چاشنی سفره ی روزانه شان ، وقتی شنید در ۱۶ سالگی به پوچی رسیدم به من گفت آدم پر تلاشی هستم. واقعیت این است که بعد از حرف او به این قضیه توجه و بعد باورش چون تا آن زمان مدام در حال دست به گریبان شدن با درد. ۳۰ مجروح بر اثر واژگونی اتوبوس حامل زائرین ایرانی در بدره عراقپیرحسین کولیوند س رست سازمان اورژانس کشور گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در مسیر تهران به نجف 10 کیلومتری مرز مهران 30 نفر مصدوم شدند.وی گفت: 10 دستگاه آمبولانس و 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس در مرز مهران مستقر هستند.کولیوند تصریح کرد: تاکنون 22 نفر از مصدومان توسط اورژانس به بیمارستان حسین (ع)مهران منتقل شده اند.س رست سازمان اورژانس کشور تصریح کرد: بالگردها جهت اعزام مصدومان بدحال احتمالی به مراکز درمانی در ح آماده باش هستند؛ تعدادی از مصدومان قطع عضو شده اند.اسامی 30 مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس در بدره عراقفاطمه اقا زاده 24 ساله
حشمت الله صمدی 65 ساله
طاها وفاجو 19 ساله
محسن اکبریان 51 ساله
مهدی ابمحله 24 ساله
ف یه بیگی 56 ساله
جواد ریاحی 32 ساله
محمد حسین آبمحله 6 ساله
نصر الله 58 ساله
محمدرضا مهر آبادی 43 ساله
رامین فیض 28 ساله
نرگس ریاحی 26 ساله
مریم صفویی 36 ساله
علی محمد جاهی 11 ساله
فاطمه جاهی 5 ساله
حمید رضا عبداللهی 29 ساله
قربان عمویی 44 ساله
حوری قره یازی 53 ساله
محمد سلماسی 41 ساله
علی جاهی 34 ساله
مجید خیری 40 ساله
احمد جاوید 37 ساله
علی یاوری 40 ساله
محمد تقی قره قوزلو 61 ساله
سید صدیقه احمدی
مریم صدری 49 ساله
مجتبی عبدالهی
امین عزیزی 27 ساله
سید جلیل صنوعی 45 ساله
محمد حسین ناجی + و من در سومین روز از سومین ماه سال سی و سه ساله شدم! + اگرچه همدست معتقد است پیش تر از اینها بچه بودم و الان جذابتر شده ام ... و یا نویسندگانی مثل خانم زویا پیرزاد معتقدند " زن بدون چروک زیر چشم مثل یک ساله است، به دردنخور!" .... با اینحال نمی توانم این واقعیت را کتمان کنم که مثل هر زنی. ی از واکنش جالب بهداشت به کلیپ خانم یزدی و توصیه ای که برای خانم ابتکار نسبت به همسرش داشت را مشاهده می کنید. حس کودکی سه ساله را دارم که دارد با چهار دختر دیگر بازی میکند. خانم مهربانی سر و کله اش پیدا میشود و فقط 4 آبنبات بزرگ رنگی در دست دارد. خانم مهربان نگاهی به پنج کودک میکند و نگاهی به چهار آبنبات... در نهایت کودک در حالیکه آب از لب و لوچه اش ولو شده ، با چشم گریان و دست خالی دوستان خس. متن ادبی شهادت حضرت رقیه (س) ارسال کننده : خانم مدحج بهای استفاده از این محتوا اهداء سه صلوات برای سلامتی آقا زمان (عج) و قرائت فاتحه به روح عموی شهیدم ، شهید غلامرضا زهره منش و نوه نوزادش محمد امین زهره منش و اموات ارسال کننده پوسترها می باشد . برای دریافت فایل مربوطه بر روی لینک. برادرم! کبودی رخسارم را بهانه نکن که تو از سال‏ها پیش، با طعم تلخ سیلی و تازیانه آشنا هستی؛ این قامت خمیده هم که به پای ش تگی قد مادرمان نمی‏رسد. چرا خودت را از من دریغ می‏کنی؟ نکند از خواهرت رنجیده‏ ای؟ دلتنگ دختر سه ساله‏ ات هستی که در ابه‏ های شام تنها ماند؟ داغ دلم را تازه. آیا این نام (رقیه) درست و صحیح است؟

اصل وجود دختری چهار ساله برای حسین علیه السلام در منابع شیعی آمده است در کتاب کامل بهائی نوشته علاء الدین طبری (قرن ششم هجری) قصه دختری چهار ساله که در ماجرای اسارت در ابه شام در کنار سر بریده پدر به شهادت رسیده، آمده است.[1]

اما در مورد نام او، آیا رقیه بوده یا فاطمه صغری و... اختلاف است.

دو خطاب از حسین علیه السلام در کربلا در مصادر شیعی آمده است که یکی از دختران حرم خود را با نام رقیه صدا زده است.

1)- "یا اختاه یا ام کلثوم، و انت یا زینب و انت یا رقیه و انت یا فاطمه و انت یا رباب، ...”.[2]

2)- "ثم نادی: یا ام کلثوم و یا سکینه و یا رقیه و یا عاتکه و یا زینب یا اهل بیتی علیکن منی السلام”.[3]

اکثر محدثان دو دختر به نامهای سکینه و فاطمه برای حسین (ع) ذکر کرده اند اما علامه ابن شهر آشوب و محمد بن جریر طبری، سه دختر به نامهای سکینه فاطمه و زینب (ع) را برای آن حضرت برشمرده اند.

در میان محدثان قدیم تنها علی بن عیسی اربلی ـ صاحب کتاب کشف الغمه (که این کتاب را در سال687 ه ق تألیف کرده است) به نقل از کمال الدین گفته است که حسین (ع) شش پسر و چهار دختر داشت ولی او نیز هنگام شمارش دخترها، سه نفر به نامهای زینب سکینه و فاطمه را نام می برد و از چهارمی ذکری به میان نمی آورد.

احتمال دارد که چهارمین دختر همین رقیه (ع) بوده است.

علامه حائری در کتاب معالی السبطین می نویسد: بعضی مانند محمد بن طلحه شافعی و دیگران از علمای اهل تسنن و شیعه می نویسند " حسین (ع) دارای ده فرزند، شش پسر، و چهار دختر بوده است.

سپس می نویسد: دختران او عبارتند از: سکینه، فاطمه صغری، فاطمه کبری و رقیه علیهن السلام.
آنگاه در ادامه می افزاید: رقیه پنج سال یا هفت سال داشت و در شام وفات کرد. مادرش "شاه ن" دختر یزجرد بود.[4]

باید دانست که گاهی بعضی از دختران دو نام داشتند مثلاً طبق قرائتی به احتمال قوی همین حضرت رقیه (س) را فاطمه صغری می خواندند و شاید همین موضوع باعث غفلت از نام اصلی او شده است.

بهرحال از لحاظ تحقیقی هیچ استبعادی وجود ندارد که نام این دختر حسین (ع) رقیه باشد.


نظر دو تن از مراجع تقلید در خصوص دختر سه ساله حسین (ع)

پنجم صفر سالروز شهادت ریحانه حسین(ع) حضرت رقیه (س) است که سندی بر مظلومیت خاندان (ص) می باشد، عده ای از ارادتمندان به ساحت قدسی اهل بیت (ع) در پاسخ به شبهه ای که در برخی محافل مطرح شده نظر دو تن از مراجع عظام تقلید شیعه در این خصوص را با طرح 4 سؤال جویا شده اند.

1-صحت وجود دختری با مشخصاتی که ارباب مقاتل در مورد کیفیت شهادت آن بزرگوار نقل کرده اند (در ابه شام) چیست؟

2-صحت انتساب چنین دختری به حسین (ع) چگونه می باشد؟

3-صحت انتساب حرم موجود در نزدیک دمشق به دختری به نام حضرت رقیه (س) چگونه است؟

4-با توجه به موارد گفته شده و پاسخ های حضرت عالی انجام نذر و ادای آن دارای چه حکمی است؟

متن کامل نظرات این دو مرجع تقلید تقدیم می گردد: ادامه مطلب در ادامه مطلب :متن کامل نظرات این دو مرجع تقلید تقدیم می گردد:

پاسخ آیت الله العظمی مکارم

بسمه تعالی

شکی نیست که دختر کوچکی از حسین (ع) در شام از دنیا رفت و در آنجا دفن شد و حرم فعلی منسوب به همان دختر است، اما این که نام آن دختر رقیه بوده یا نام دیگری داشته در بین دانشمندان ی اختلاف نظر وجود دارد هر چند معروف این است که نامش رقیه است.

همیشه موفق باشید.

پاسخ آیت الله العظمی نوری همدانی

بسمه تعالی

در کتاب هایی چون کامل بهائی و نفس المهموم و کتاب های معتبر دیگر دختر دسالی که برخی نام او را رقیه نامیده اند و در شام به شهادت می رسد، برای حسین (ع) ذکر کرده اند و اگر ی برای آن حضرت نذر کند، باید آن را ادا نماید و مضجع موجود در دمشق متعلق به آن حضرت است.

پی نوشت :

[1] کامل بهائی، ج 2، ص 179
[2] اللهوف، سید بن طاووس ص 140 و 141
[3] مقتل ابن مخنف، ص 131
[4] سرگذشت جانسوز حضرت رقیه (س) ص 9 به نقل از معالی السبطین، ج 2، ص 214 سقوط مینی بوس به دره در شهرستان مریوان استان کردستان با ۱۳ مصدوم و ۲ فوتی سازمان اورژانس اسامی مصدومان و فوتی ها را به شرح زیر اعلام کرد: مصدومین: ۱_شهین مردانی ۳۵ ساله مولتی تروما ۲-سها کاتورانی ۳ ساله ترومای دست ۳-سلمان کاتورانی ۳۰ ساله مولتی تروما ۴-خاور شریفی ۵۰ ساله مولتی ت. ایستاده از راست : جناب آقای سعید نظار (برادر خانم رابعه)، سرکار خانم رابعه، خانم دینامیک جناب آقای سیامک از خانواده  مرحوم کمال الملک (نقاش معروف ایرانی) و خانم رابعه آقای نصرت الله وحدت - بازیگر پیش وت سینما هرسال میلاد رضا خانمای همسایه ی یه کوچه به س رستی یکی از خانمای فعال راهی مشهد میشن. خانم فعال مادر همون خانمیه که تو اعتکاف باهاش دوست شدم و گیر داده بود بیا بریم کیش!
مادر مریم و مهرناز چند ساله باهاشون همراه میشن. پارسال مریمم باهاشون رفت. می گفت سرخوش واسه یه دقیقه شونه. تع. هر که حَسنی و حُسینی است بسم الله ادامه هیجده روز روضه به نیِت مادر هیجده ساله در حَسنیه حَسن مُجتبی علیه السلام روزهای 5 ، 6 ، 7 ، 11 ، 27 ، 28 ، 29 ، 30 ماه صفر از ساعت 14 الی 16:30 با حضور خادمان و مرثیه سرایان اهل بیت روز پنجم ماه صفر شهادت حضرت رقیه (ع) ششم ماه صفر شب شهادت حسن (ع) هفتم ماه . تبریک میگم به همکارانی که در یازدیدهای استانی کلاس های موفقی داشتند. سرکار خانم ماهرخ مهمدی سرکار خانم سعیده شبانی سرکار خانم سکینه ملکزاده جناب آقای مسعود پرویزیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ از پیدا شدن کودک سه ساله ای که توسط یک خانم ربوده شده بود، گفت: تلاش برای یافتن نوزاد مفقود شده ادامه دارد. پرسشنامه تدوین چشم انداز 20 ساله و برنامه استراتژیک 5 سالهپرسشنامه تدوین چشم انداز 20 ساله و برنامه استراتژیک 5 ساله موضوع:پرسشنامه تدوین چشم انداز 20 ساله و برنامه استراتژیک 5 ساله فرمت:pdf تعداد صفحه: 6
دریافت فایل
جهت کپی مطلب از ctrl+a استفاده نمایید نماید

آیا وضو گرفتن خانم ها با آقایان فرق دارد؟ ,وضو گرفتن خانم ها روش صحیح وضو گرفتن و تفاوت وضو گرفتن خانم ها و آقایان را در این گزارش بخوانید.
آیا وضو گرفتن خانم ها با آقایان فرق دارد؟ روش صحیح وضو گرفتن چیست؟ برای درست وضو گرفتن چه ترتیبی را باید رعایت کرد؟
آن دسته از انی که د. آیت الله ری شهری در کتاب شهادت نامه حسین علیه السلام (بخش 2،فصل 6)آورده اند: در قرن سیزدهم، شِبلَنجى (م ۱۲۹۸ق) در کتاب نور الأبصار، در باره مزار منسوب به حضرت رقیه در شام مى نویسد: ادامه مطلب شمر هم در مصیبت حضرت رقیه سلام الله علیها گریست! یزید از شمر (علیهما لعائن الله) پرسید: تو درکربلا بودی هیچ گاه دلت برای حسین (علیه السلام) سوخت؟ ملعون گفت: از جاهائی که قلب مرا سوزانید زمانی بود که حسین (علیه السلام) در وداع آ ین درب خیمه آمد و دختر کوچکی دست به گردن او نمود، و چنا. عالم همه قطره و دریاست حسین ، خوبان همه بنده و مولاست حسین ، ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش ، از بس که کَرَم دارد و آقاست حسین قیامت بی حسین غوغا ندارد"شفاعت بی حسین معنا ندارد"حسینی باش که در م نگویند"چرا پرونده ات امضاء ندارد سلام. می پرسن دروغه یا راسته اینکه این وبلاگ با خانم قلی خانی در ارتباطه یا نه... دوستان اگه سؤالی دارید بپرسید. من می پرسم از ایشون. پاسختونو اسکرین شات می گیرم که خودتون متوجه بشید راسته... این وبلاگ 4 ساله در همین موضوع داره فعالیت میکنه... چرا باید دروغی در کار باشه؟... من این وبل. انتخابات شوراهای ی شهر وروستا در چهاردوره اخیر هیچ گاه بدو ن حاشیه نبوده است.هر چه بیشتر هم به زمان برگزاری دوره پنجم انتخابات شوراهای ی شهر و روستا نزدیک تر می شویم تنور آن داغ تر می شود. استان قزوین نیز از این قاعده مستثنا نیست. از دور نخست انتخابات شورای شهر قزوین که برگزیده . نشسته است روبروی من، سر میز کنفرانس وسط شرکت و با آه و ناله از رنج دوران می گوید، میگوید: دیگه این پسرو رو نمیفرستم مدرسه آخه مدرسه 350 تومن پول می خواد. میگم: خب شما که تحت پوشش کمیته هستی با مدرسه صحبت کن. میگه: نامه از کمیته بردم، گفتن باشه قسطی بده. میگم: خب پس میتونی بدی. میگه: نه. اشعاری درموردحماسه سازی ونقش ن طایفه علاء الدینی درقیام 1316 ارسالی ازطرف آقای یاسردهبانی ب اشعاری که درباره ن ایل بهمئی ومادر خداکرم خان سروده اند : بی خانم توکِل بزن کِل رسا کل رومزِغارت کنیم بریم سِی هفت کل بی خانم توکل بزن ایل خَوَرکن فرجلاشیرنَرَزیتر خَوَکن بی خانم رَدسرق. سارا خوئینی ها بازیگر 42 ساله با انتشارع ی از خودش و برادرش, صفحه شخصی اش را بروز کرد. مرغک 21 مرداد 1395 را از این جا دریافت کنید. رو مه حرف، سال هفتم، شماره 1767، پنج شنبه. در این شماره می خوانید: دوباره متون کهن بخوانیم: شادی به وجود خداوند؛ معرفی کتاب: جادوگر بیکار؛ یک ع یک خاطره از پوریا درزی نژاد؛ و با آثار ادبی این دوستان آشنا می شوید: محمد قلی پور 10 ساله، الهه خمی. 1. آشنایی با بازار سرمایه (((((خانم قوامی نیا-خانم پریچه-خانم عبدالله زاده))) بخش اول: مفاهیم پایه ای شامل: • تاریخچه بورس • مزایای سرمایه گذاری در بورس • انواع بازارها • تعریف بازار بورس اوراق بهادار • مباحث تامین مالی • انواع بازار سرمایه • انواع ارزشگذاری ها • و..... 2. آشنایی . سالیان درازی است که در گلخانه دلم گل محبتی را که خودت کاشته ای آبیاری می کنم تولد مهربان ترین دوست دنیا مبارک . . متولدین ابان ماه: خانمه ا: 1- سرکار خانم بهناز رضایی 2- سرکار خانم عهدیه گنجی پور 3- سرکار خانم فرزانه رحیمی مهر 4- سرکار خانم مرضیه قاسمی آقابان: 1-جناب اقای علی ترکمنی 2- .