بسم رب ال ء و الصدیقین - اخبار روز

اخبار روز با عنوان بسم رب ال ء و الصدیقین به صورت خودکار توسط سیستم خبرخوان جمع آوری شده است. موفقیت هفت راز ثروتمند شدن(قسمت اول) "مارک کوبان" کارفرما و مالک تیم بسکتبال "دالاس ماوری " حدود ۳ میلیارد دلار ثروت دارد. او این ثروت را از راه ساخت و ساز اندوخته است و اکنون به جایی رسیده که از گفتن راز ثروتمند شدن خود به دیگران دریغ نمی کند. ادامه مطلب موفقیت هفت راز ثروتمند شدن (قسمت دوم) مارک کوبان یکی از ثروتمندان برتر دنیاست که ثروت 3 میلیارد دلاریش را از طریق ساخت و ساز به دست آورده است.وی در مورد هفت راز ثروتمند شدن خود چنین می گوید:
ترسو و خج ی نباشید؛ کم رویی و ترس برای ثروتمندانِ آینده، خصوصیات خوبی نیستند. اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید آن قدر جسور باشید تا بتوانید فرصت ها را شکار کنید حتی اگر شه هایتان از نظر خیلی ها احمقانه به نظر برسد.
این خصوصیت ریسک پذیری برای "الی برود"، بنیانگذار مؤسسه kb homes که اکنون ۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار ثروت دارد، منشأ موفقیت های بسیاری شد.
وی می گوید: هیچ تا به حال با محتاط بودن و خج ی بودن نتوانسته میلیاردر شود. من وقتی ۲۲ سال داشتم، فکر می تصمیم اشتباهی می گیرم که از شغلم در موسسه cpa استعفا کرده و به ساخت و ساز مشغول می شوم، چون آن زمان هیچ چیز از ساخت و ساز نمی دانستم. اما بعضی وقت ها، ساده ترین تفکرات، بیشترین سود را برای شما دارند.
ادامه دارد...

شاید مطالب زیر را هم دوست داشته باشید :

هفت راز ثروتمند شدن (قسمت اول)

همیشه بدبین باش

راز میلیونرهای خودساخته
بعضی از گیاهان از گذشته دارای خواص دارویی بوده اند و بعضی از مردم باور ریشه داری از فواید استفاده از گیاهان دارویی دارند به گونه ای که امروزه با زیاد شدن بیماری های مختلف و نبود علاج برای بعضی از آن ها، مردم به استفاده از گیاهان دارویی روی آورده اند. افراد علاقه مند به گیاهان دارویی اعتقاد دارند که همانگونه که گیاهان در باغ نباتات رشد خوبی دارند، باید زمینه علاقه مندی به گیاهان دارویی در قلب انسان ها فراهم شود. گیاهان دارویی منابع غنی ای هستند که ممکن است به کشورهای دیگر صادر شوند بنابراین ثبت شرکت گیاهان دارویی اهمیت ویژه ای می یابد. کشورهای اروپایی نظیر فرانسه و آلمان غربی از جمله واردکننده های اصلی گیاهان دارویی کشور ما می باشند. گیاهان دارویی با پیشگیری یا درمان بیماری ها، ابتلا به بیماری های رایج و مضر را کاهش می دهد. با توجه به اینکه اکثر شرکت ها در کشور ما در دوقالب شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود ثبت می گردند و هم چنین این شرکت ها در زمره شرکت های تجاری و بازرگانی نیز هستند، تاسیس شرکت گیاهان دارویی و سپس ثبت شرکت گیاهان دارویی اهمیت زیادی دارد و در افزایش فروش و اعتبار شرکت، تاثیر مستقیمی دارد. در ادامه مدارک و شرایطی که برای ثبت شرکت گیاهان دارویی وجود دارد، بیان می کنیم. ثبت شرکت گیاهان دارویی - ثبت یکتا شرایط ثبت شرکت گیاهان دارویی سهامی خاص 1.000.000ریال، حداقل سرمایه شرکت حداقل 3 نفر عضو اصلی شرکت دارای سن قانونی باشند وجود حداقل دونفر از اعضای هیئت مدیره عدم سوء پیشینه کیفری برای اعضا و هیئت مدیره در صورت وجود سرمایه غیرنقدی باید در اظهارنامه و تقویم ذکر شود داشتن حداقل یک سهم برای اعضا و هیئت مدیره حداقل 35 درصد سرمایه شرکت همان ابتدا به صورت نقدی پرداخت گردد مدارک لازم برای ثبت شرکت گیاهان دارویی سهامی خاص ارائه گواهی پرداخت حداقل 35 درصد سرمایه شرکت در صورت وم، ارائه مجوز کپی برابر اصل شناسنامه سهامداران و بازرسان کپی کارت ملی ارائه و امضای دوجلد اساسنامه شرکت توسط تمامی سهامداران ارائه، تکمیل و امضای دو برگ اظهارنامه شرکت توسط تمامی سهامداران شرایط ثبت شرکت گیاهان دارویی با مسئولیت محدود 1.000.000ریال سرمایه اولیه شرکت دو عضو، باید سهامدار شرکت باشند، حتی اگر یک درصد سهام را یداری کنند داشتن حداقل دو نفر شریک با سن قانونی مدارک ثبت شرکت گیاهان دارویی با مسئولیت محدود ارائه و تکمیل شرکتنامه در دونسخه ارائه و تکمیل اساسنامه در دونسخه پرداخت فیش واریزی در صورت نیاز به ثبت موضوع و اخذ مجوز، اصل مجوز ارائه گردد صورتجلسه هیئت مدیره در دونسخه اصل گواهی عدم سوءپیشینه کیفری مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره ارائه و تکمیل تقاضانامه در دونسخه در صورت پیگیری ثبت شرکت توسط ، باید اصل وک نامه وی ارائه گردد تصویر برابر با اصل مدرک احراز هویت تمامی مدیران، شرکا و هیئت نظارت تکمیل و ارائه فرم ثبت نام به ترتیب اولویت هم چنین بخوانید: مراحل ثبت برند روغن چگونه است؟ مدارک برای ثبت برند قارچ