برنامه وزارت بهداشت برای اصلاح توزیع نیروهای متعهد به خدمت - اخبار روز


طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی ، مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 ، 12 الی 13 داد ماه می باشد .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
طبق اعلام مرکز سنجش پزشکی ، کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 در روزهای 31 داد و 1 تیر ماه 97 برگزار می شود .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] 14 نفر از نمایندگان مدیران مسئول نشریات ی در شوراهای مرکزی وزارت خانه های علوم و بهداشت و آزاد و خانه نشریات وزارت بهداشت، نامه ای پیرامون مشکلات و مسائل نشریات علمی خطاب به وزاری علوم و بهداشت و رئیس آزاد نوشته و منتشر د.
رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی یکی از گروه های آزمایشی آزمون ورودی های علوم پزشکی در مقطع ی وزارت بهداشت است . ی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ، دوره ای با ماهیت میان رشته ایست که در آن فارغ حصیلان با استفاده از فناوری اطلاعات و مدیریت دانش ، نه تنها اطلاعات علوم پزشکی را س. در پی جوسازی مسئولین وزارت بهداشت در خصوص نحوه هزینه کرد سهم درمان بیمه شدگان سازمانتأمین اجتماعی، به برخی شبهاتی که از سوی وزارت بهداشت و طرفداران ادغام درمان سازمان تأمین اجتماعی دامن زده می شود پاسخ گفتم که در بسیاری از سایت ها و نشریات نظیر ایلنا،تابناک و... منتشر گردید.
رشته نانو فناوری پزشکی یکی از گروه های آزمایشی آزمون ورودی های علوم پزشکی در مقطع ی وزارت بهداشتاست . نانو فناوری پزشکی یا نانو تکنولوژی پزشکی ، ی در ابعاد بسیار کوچک ( یک میلیاردیم متر ) در حوزه پزشکی است . توانمندی تولید و ساخت مواد ، ابزار و سیستم های جدید با در دست گرفتن کن. ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 96  از اول اسفند آغاز شده و تا 15م ادامه دارد. پاسخ اکثر سوالات پیرامون آزمون مانند زمان و نحوه ثبت نام ، شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام ، کد نظام وظیفه مخصوص آقایان ، سهمیه های آزمون و انواع آن ، مدارک لازم ب.


سازمان سنجش پزشکی تقویم زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت mhle را اعلام کرد .
ادامه مطلب... نمونه سوالات ضمن خدمت سلامت و بهداشت روانی
کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت سلامت و بهداشت روانی
جزوه کامل به همراه نمونه سوالات ضمن خدمت سلامت و بهداشت روانی
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های ت. جهت مشاوره تخصصی ارشد وزارت بهداشت کافیستبا تلفن ثابت با شماره 9099071611و یا باموبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس بگیرید. تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )
هر ساله وزارت بهداشت در مقطع کارشناسی ارشد در رشته گروه های پزشکی اقدام بهبرگزاری کنکور کارشناسی ارشد می نماید . کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با ثبت نام ارشد آزاد 96 ادغام گردیده و آزاد در زیر گروه پزشکی خود دیگر اقدام بهبرگزاری آزمون نمی نماید . در همین راستا همواره در زمینه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 96 ، شرایط ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 96 و منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت 96 برای داوطلبین ابهاماتی ایجاد کرده بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم تمامی ابهامات و سوالات خود را در این زمینه ها با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور از طریق بهره گیری از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی از طریق تماس با شماره 9099071611 با تلفن ثابت بهره ببرید.اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 96 - 97براساس عملکرد هر ساله وزارت بهداشت مبنی بر اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت ،در شهریور هر سال می بایست منتظر اطلاع رسانی وزارت بهداشت بود . توجه داشته باشید در صورت اطلاع رسانی دقیق زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 96 توسط وزارت بهداشت ،با به روز رسانی متن،زمان دقیق اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 96 را به شما اطلاع رسانی خواهیم نمود . در صورتیکه داوطلبین نتوانسته اند در کد رشته محل های انتخ خود در انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 96 نمره قبولی لازم را ب نمایند و یا در کد رشته محل مورد علاقه خود قبول نشده اند قادر خواهند بود در تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت 96 در مهر ماه شرکت نمایند.جهت ب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611اخیرا بعضی استان ها نمیتوانند از تلفن ثابت تماس بگیرند به همین جهت:تماس با موبایل همراه اول 99225595پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل) منبع: نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از جزئیات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 خبر داده و زمان ثبت نام این آزمون را 30 بهمن ماه لغایت 13 اسفند ماه اعلام کرد .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هشدار داد: آنفلوانزای پرندگان در بیش از 15 استان کشور وجود دارد. مردم تا اطلاع ثانوی از مصرف هرگونه پرنده و تخم مرغ های محلی خودداری کنند tebyan پاو وینت درمورد برنامه استراتژیک دانشکده بهداشت

پاو وینت درمورد برنامه استراتژیک دانشکده بهداشت لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد اسلاید : 25 اسلاید قسمتی از متن .ppt : 1 2 برنامه استراتژیک دانشکده بهداشت ام البنین معت.
نمونه سوالات ضمن خدمت سلامت و بهداشت روانی
کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت سلامت و بهداشت روانی
جزوه کامل به همراه نمونه سوالات ضمن خدمت سلامت و بهداشت روانی
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان ه.
سنجش آموزش پزشکی کشور طی اطلاعیه ای جزئیات برگزاری آزمون ی وزارت بهداشت 97 را اعلام کرد .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی ، مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 ، 12 الی 13 داد ماه می باشد . ادامه مطلب سخنگوی وزارت بهداشت در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره سهام پالایشگاه نفت اصفهان گفت: سوالی بپرسید که به درد مردم بخورد. عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی گفت: وزارت بهداشت چه امکاناتی خاصی در اختیار کارگران قرار داده که اکنون انتظار دارد از منابع کارگران برای طرح هایی که مربوط به خودشان است؛ استفاده کنند و همواره کارگران در این مورد از ما سوال می کنند. بهداشت با اشاره به پیمایش وزارت بهداشت برای بررسی عوامل خطر بیماری های غیرواگیر، تاکید کرد: پیشگیری از بیماری های غیرواگیر در جامعه نیاز به عزم ملی و هماهنگی های بین بخشی دارد.
مرکز سنجش و آموزش پزشکی ، هر ساله از میان متقاضیان رشته های گروه پزشکی ، دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرش می کند و به منظور ایجاد رقابتی سالم ، آزمون هماهنگ و جامعی برگزار می نماید . امسال نیز طبق روال سال های گذشته داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 ا.
وزارت آموزش و پرورش نمایندگان علیرغم مخالفت کمیسیون برنامه و بودجه و ت، کلیات طرحی را به تصویب رساندند که درصورت تصویب جزئیات آن، تغییرات اساسی در مقررات مالی و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش ایجاد خواهد شد. به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی مجلس شورای ی، کلیات طرح «تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش» علی رغم مخالفت ت و کمیسیون برنامه و بودجه به تصویب مجلس رسید. متن کامل (جزئیات) این طرح که در جلسات آینده مجلس بررسی خواهد شد، به شرح زیر است: «ماده واحده ـ به منظور اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، ارتقاء کیفیت برنامه های آموزش و پرورش، توسعه عد آموزشی توسط وزارت آموزش و پرورش و حل مشکلات جاری آن مقرر می شود: ادامه مطلب ماده 105 قانون کار به وضوح تصریح می کند که وزارت کار و امور اجتماعی و وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی مسئول قانونی در جهت ارائه تقاضا برای پلمب و مهر و موم واحدهای کارگاهی فرسوده و ناایمن هستند. هاشمی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای دومین بار در دوره وزارت خود به شهر میانه سفر خواهد کرد.
مرکز سنجش پزشکی در اطلاعیه ای تغییرات کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 را اعلام کرد .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] منابع آزمون ی آمار زیستی وزارت بهداشت منابع آزمون ی آمار زیستی وزارت بهداشت منابع آزمون ی آمار زیستی به توصیه سنجش کبیر منابع آزمون ی آمار زیستی اگر به درستی انتخاب شوند ، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون ی آمار زیستی علوم پزشکی است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش کبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون ی، منابع آزمون ی آمار زیستی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان توصیه می شود که از بسته های آموزشی(کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز هر رشته استفاده کنند(به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که منابع را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تحصیلات تکمیلی ( ی) به روش سنجش کبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را ند. ادامه مطلب آزمون mhle در هر سال 6 مرتبه و مطابق با تقویم آزمون mhle ارائه شده توسط سازمان سنجش پزشکی در ای برگزاری آزمون mhle برگزار می گردد. آزمون mhle ، آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت می باشد و ثبت نام آزمون mhle وزارت بهداشت توسط برخی از ها نظیر تهران برگزار می گردد و تمامی داوطلبینی که متقاضی شرکت در ثبت نام ی وزارت بهداشت می باشند می بایست مدرک قبولی خود در آزمون mhle را به ی که در آن قبول شده اند ارائه دهند. آزمون mhle وزارت بهداشت هر ساله 6 مرتبه برگزار می گردد و داوطلبین می توانند با شرکت در ثبت نام آزمون mhle در این آزمون شرکت نمایند.
ای برگزاری آزمون mhle وزارت بهداشت سال 97
ای برگزاری آزمون mhle وزارت بهداشت سال 97 محدود می باشد و تمامی داوطلبینی که قصد شرکت در آزمون mhle را دارند باید در ای برگزاری آزمون mhle حضور یابند. توجه داشته باشید که ای برگزاری آزمون mhle تعداد محدودی می باشند که به شرح ذیل می باشد.
[caption id="attachment_3974" align="aligncenter" width="419"] ای برگزاری آزمون mhle ای برگزاری آزمون mhle[/caption]
زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون mhle وزارت بهداشت سال 97
زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون mhle وزارت بهداشت سال 97 مطابق اطلاع رسانی سازمان سنجش پزشکی کشور و مطابق ج زیر می باشد و تمامی داوطلبین در زمان مقرر شده زیر می بایست اقدام به دریافت کارت آزمون زبان mhle خود نمایند و در ای برگزاری آزمون mhle حضور یابند. نکته ای که باید تمامی داوطلبین آزمون mhle وزارت بهداشت سال 97 در نظر داشته باشند این است که زمان مقرر شده برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون mhle وزارت بهداشت قابل تمدید نخواهد بود و می بایست در همین زمان اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون زبان mhle سال 97 خود نمایند.دوره
آزمون زبان mhle وزارت بهداشت
زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون mhle


46
آزمون mhle فروردین ماه
97/01/28


47
آزمون mhle تیر ماه
97/04/05


48
آزمون mhle مرداد ماه
97/05/16


49
آزمون mhle مهر ماه
97/07/17


50
آزمون mhle آذر ماه
97/09/13


51
آزمون mhle بهمن ماه
97/11/23زمان برگزاری آزمون mhle وزارت بهداشت سال 97
زمان برگزاری آزمون mhle وزارت بهداشت سال 97 با توجه به اینکه آزمون mhle شش مرتبه در سال برگزار خواهد شد متفاوت خواهد بود و زمان آزمون mhle در ماه های فروردین ،تیر ، مرداد ، مهر ، آذر و بهمن خواهد بود. توجه داشته باشید زمان برگزاری آزمون mhle در سال 97 در تمامی ماه ها راس ساعت 9 صبح در ای برگزاری آزمون mhle انجام خواهد پذیرفت. با توجه به اینکه در ابتدای آزمون mhle ، بخش شنیداری پخش می شود و وم برقراری نظم و حفظ سکوت آرامش در سالن باید رعایت شود ، در زمان برگزاری آزمون mhle وزارت بهداشت درب های حوزه در ای برگزاری آزمون mhle راس ساعت 8:45 بسته خواهد شد و از ورود افراد دیر آمده در زمان برگزاری آزمون mhle سال 97 به حوزه امتحانی جلوگیری به عمل خواهد آمد.دوره
آزمون زبان mhle وزارت بهداشت
زمان برگزاری آزمون


46
آزمون mhle فروردین ماه
97/01/30


47
آزمون mhle تیر ماه
97/04/07


48
آزمون mhle مرداد ماه
97/05/18


49
آزمون mhle مهر ماه
97/07/19


50
آزمون mhle آذر ماه
97/09/15


51
آزمون mhle بهمن ماه
97/11/25منبع : ای برگزاری آزمون mhle وزارت بهداشت
رشته روانشناسی نظامی یکی از گروه های آزمایشی آزمون ورودی های علوم پزشکی در مقطع ی وزارت بهداشت است . دانش آموختگان این رشته به مطالعه مسائل روانشناسی در موقعیت ها و محیط های نظامی و بحران ها و شرایط پر استرس اجتماعی می پردازند و می توانند سلامت روانی – اجتماعی در سازمان های . معاون بهداشتی علوم پزشکی استان اسان جنوبی از انعقاد یک تفاهم سه جانبه بین علوم پزشکی ،وزارت بهداشت و استانداری اسان جنوبی خبر داد و گفت: حدود۹۰پروژه در این تفاهم نامه با مبلغ ۵۹۸میلیارد ریال تعریف شد که در مرحله عقد قرار داد است و از این مبلغ حدود ۶۰درصد آن سهم وزارت بهداشت و ۲. مدیرکل دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت با بیان اینکه 14 درصد مرگ ها در کشور به علت حوادث ترافیکی رخ می دهد، بر نقش دستگاه های مختلف در کاهش حوادث ترافیکی تاکید کرد. تمامی داوطلبین رشته های پزشکی و پیراپزشکی که خواهان شرکت در مقطع ی می باشند و در ثبت نام ی وزارت بهداشت با ب نمره لازم موفق به شرکت در انتخاب رشته ی وزارت بهداشت 96 شده اند و دعوت به مصاحبه ی وزارت بهداشت 96شده اند ،در انتظار اعلام نتایج نهایی ی وزارت بهداشت 96 خواهند بود . براساس اطلاع رسانی سازمان سنجش از تعداد 212941 داوطلب حاضر در جلسه کنکور ی وزارت بهداشت 199303 داوطلب مجاز به انتخاب رشته ی وزارت بهداشت 96 شده اند که حدود 73 درصد اط کل داوطلبین مجاز به انتخاب رشته شده اند و از تعداد حدود 145869 داوطلب اقدام به انتخاب رشته ی وزارت بهداشت 96 نموده اند . از این تعداد که اقدام به انتخاب رشته نموده اند حدود 58 هزار نفر حداقل در یک کد رشته محل یا چند کد رشته محل دارای حد نصاب علمی لازم بوده اند که حدود 3976 درصد از این تعداد داوطلبین مذکور می باشند- لازم به ذکر است که آزاد در زمانی جداگانه اقدام به اعلام نتایج نهایی ی آزاد 96 خود در زمینه پزشکی و پیراپزشکی خود خواهد نمود . اعلام نتایج ی وزارت بهداشت 96 – 97 براساس اطلاع رسانی سازمان سنجش کشور ،اعلام نتایج ی وزارت بهداشت 96 در دهه اول شهریور ماه اعلام خواهد شد . تمامی داوطلبین که در مصاحبه ی وزارت بهداشت 96 شرکت نموده اند قادر خواهند بود در تکمیل ظرفیت ی وزارت بهداشت 96 شرکت نمایند . به شما داوطلب ی وزارت بهداشت 96 توصیه می نماییم مشاهده و بررسی نتایج ی وزارت بهداشت 96 خود را به مشاوران تحصیلی صدای مشاور بسپارید. در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنیسامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید .جهت ب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611اخیرا بعضی استان ها نمیتوانند از تلفن ثابت تماس بگیرند به همین جهت:تماس با موبایل همراه اول 99225595پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل) منبع: اعلام نتایج نهایی ی وزارت بهداشت
مرکز سنجش و آموزش پزشکی ، هر ساله از میان متقاضیان رشته های گروه پزشکی ، دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرش می کند و به منظور ایجاد رقابتی سالم ، آزمون هماهنگ و جامعی برگزار می نماید . امسال نیز طبق روال سال های گذشته داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 . نمایندگان مجلس شورای ی با هدف تامین نظر شورای نگهبان «اذن ی» را شرط محاسبه ر خدمت نظام وظیفه فرزندان رزمندگان، آزادگان و جانبازان تعیین د. به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای ی در جلسه علنی امروز ( ) مجلس شورای ی در ادامه اصلاحات لایحه برنامه ششم توسعه با اصلاح ماده 103، نظر شو. http://uupload.ir/files/g4gl_%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%db%8c%d9%87_%d9%88%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%aa.jpg اطلاعیه وزارت بهداشت در خصوص دوره تکمیلی phd آزمایشگاه پیرو ابلاغ ایین نامه دوره تکمیلی قانون مصوب سال ١٣٦٧، درروزهای اخیر از طرف برخی صاحبان حرف پزشکی و متخصصان نسبت به مصوبه اخیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص ادامه دوره تکمیلی phd آزمایشگاه نگرانی هایی ابراز شده است. در این راستا، موارد زیر جهت شفاف سازی بیشتر موضوع و تنویر افکار جامعه پزشکی به اطلاع می رسد: اجرای دوره تکمیلی phd آزمایشگاه، قانون مصوب مجلس شورای ی است که وزارت بهداشت، به عنوان مجری قانون مکلف به تدوین و اجرایی سازی آن بوده است. goo.gl/r2fs8e جزئیات: goo.gl/wiqwyr خبرگزاری قوه قضائیه http://uupload.ir/files/n2gy_%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%db%8c%d9%87_%d9%88%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%aa.jpg اطلاعیه وزارت بهداشت در خصوص دوره تکمیلی phd آزمایشگاه پیرو ابلاغ ایین نامه دوره تکمیلی قانون مصوب سال ١٣٦٧، درروزهای اخیر از طرف برخی صاحبان حرف پزشکی و متخصصان نسبت به مصوبه اخیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص ادامه دوره تکمیلی phd آزمایشگاه نگرانی هایی ابراز شده است. در این راستا، موارد زیر جهت شفاف سازی بیشتر موضوع و تنویر افکار جامعه پزشکی به اطلاع می رسد: اجرای دوره تکمیلی phd آزمایشگاه، قانون مصوب مجلس شورای ی است که وزارت بهداشت، به عنوان مجری قانون مکلف به تدوین و اجرایی سازی آن بوده است. goo.gl/r2fs8e جزئیات: goo.gl/wiqwyr خبرگزاری قوه قضائیه مصوبات اخیر مجلس درباره ر خدمت و معافیت در یک قاب

بند( د ) ماده 88 قانون برنامه ششم توسعه :
متن زیر به عنوان بند (7) به انتهای ماده (45) قانون خدمت وظیفه عمومی مصوب 29/7/1363 الحاق می شود:
7- درصورت اذن فرماندهی کل قوا:
- فرزندان رزمندگان با سابقه حضور در جبهه به ازای هرماه حضور یک . معاون بهداشت بهداشت گفت: هیچ ی از وزارت بهداشت برای خونگیری به در خانه مردم مراجعه نمی کند.
سنجش آموزش پزشکی کشور طی اطلاعیه ای جزئیات برگزاری آزمون ی وزارت بهداشت 97 را اعلام کرد . ادامه مطلب داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی ثبت نام کرده اند برای آگاهی از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی، زمان و محل برگزاری و هر سوالی که در رابطه با علوم پزشکی دارند می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند. داوطلبان آزمون کارشناسی.
نمونه سوالات تخصصی استخدامی بهداشت محیط رایگان نمونه سوالات استخدامی بهداشت محیط استخدام بهداشت محیط 94 نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی بهداشت محیط کتاب آزمون استخدامی وزارت بهداشت نمونه سوالات استخدامی بهداشت عمومی نمونه سوالات استخدامی بهداشت خانواده نمونه سوالات . بهداشت از مجید مجیدی تقدیر می کند در افتتاحیه بیست و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت یان وزارت بهداشت در شهر مشهد مقدس مجید مجیدی، نامه نویس و کارگردان سینما توسط بهداشت، تقدیر می شود. به گزارش حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی این جشنوار.