بررسی پرسشنامه نظرخواهی از نان محله در مورد تراکم فروشی pdf - اخبار روز

 پرسشنامه شرایط خانوادگی پرسشنامه شرایط خانوادگیدر این بخش پرسشنامه شرایط خانوادگی در 3 صفحه و با فرمت pdf برای قرار داده شده است.
دریافت فایل
پرسشنامه شرایط خانوادگی

 پرسشنامه وابستگی به دیگران پرسشنامه وابستگی به دیگراندر این بخش پرسشنامه وابستگی به دیگران در 4 صفحه و با فرمت pdf برای قرار داده شده است.
دریافت فایل
پرسشنامه وابستگی به دیگران

پرسشنامه سرمایه فکری و نوآوری پرسشنامه سرمایه فکری و نوآوری سازمانی دارای 37 سوال می باشد. از این سوالات تعداد 27 سوال مربوط به سرمایه فکری و 10 سوال مربوط به نوآوری سازمانی می باشد. طیف مورد استفاده 5 گزینه ای لیکرت از خیلی کم تا خیلی زیاد می باشد. منبع اصلی پرسشنامه در درون متن آورده شده است. فرمت پرسشنامه: doc و قابل ویرایش ...
دریافت فایل  پرسشنامه شخصیت خودشیفته پرسشنامه شخصیت خودشیفتهدر این بخش پرسشنامه شخصیت خودشیفته آمز(npi-16) در 2 صفحه و با فرمت word برای قرار داده شده است.
دریافت فایل
پرسشنامه شخصیت خودشیفته

پرسشنامه بررسی رابطه بین کیفیت مدیریت و عملکرد کارکنان (با تأکید بر استانداری خوزستان) پرسشنامه بررسی رابطه بین کیفیت مدیریت و عملکرد کارکنان (با تأکید بر استانداری خوزستان) در 3 صفحه ورد قایل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc  پرسشنامه بررسی رابطه بین کیفیت مدیریت و عملکرد کارکنان (با تأکید بر استانداری خوزستان) ب درآمد اینترنتی مقاله نرم افزار اندروید پایان نامه پروژه پرسشنامه فایل پاو وینت کتاب نمونه سوالات گزارش کارآموزی طرح توجیهی کار در منزل دسته بندی پرسشنامه فرمت فایل pdf حجم فایل 12 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 3 پرسشنامه  بررسی رابطه بین کیفیت مدیریت و عملکرد کارکنان (با تأکید بر استانداری خوزستان) در 3 صفحه ورد قایل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc پرسشنامه   بررسی رابطه بین کیفیت مدیریت و عملکرد کارکنان (با تأکید بر استانداری خوزستان) در قالب فایل word و 12 پرسش 5 گزینه ای در قالب طیف لیکرت پرسشنامه حاضر به منظور بررسی رابطه بین کیفیت مدیریت و عملکرد کارکنان (با تأکید بر استانداری خوزستان) تهیه و تدوین شده است.
پرسشنامه-سبک-تفکر-36-سوالی-tsiپرسشنامه سبک تفکر 36 سوالی tsi فرمت فایل ی: .docx
فرمت فایل اصلی: docx
تعداد صفحات: 4
حجم فایل: 28
قیمت: 12000 تومانبخشی از متن:
پرسشنامه ی سبک های تفکر tsi : برای سنجش سبک های تفکر، از پرسشنامه ی سبک های تفکر استرنبرگ - واگنر (1991) استفاده شده است. با توجه به کثرت سوالات این پرسشنامه و عدم توجه کافی آزمودنی ها هنگام پاسخ دادن به سوالات، اصل پرسشنامه سبک های تفکر توسط محمدی (1389) اجرا و سپس با توجه به نتایج محاسبات آماری، فرم نهایی پرسشنامه ی سبک های تفکر، 9 سبک تفکر را در قالب 36 سوال مورد اندازه گیری قرار می دهد که هر 4 سوال یکی از سبک های تفکر را ارزی می کند و پاسخ هر سوال روی یک مقیاس هفت درج ای از اصلاً موافق نیستم (1) تا فوق العاده موافقم (7) مشخص می شود.
در این پژوهش سوال های مربوط به شکل های سبک های تفکر شامل سلطنتی، سلسله مراتبی، الیگارشی و آنارشیست، به دلیل این که در پژوهش رابطه ای در مورد آنها با سایر متغیرها پیش بینی نشده بود، از پرسشنامه حذف شدند. در این پژوهش ضریب پایایی پرسشنامه ها از طریق فرمول آلفای کرونباخ محاسبه گردید و پایایی پرسشنامه ی سبک های تفکر 91%0 و پایایی پرسشنامه ویژگی های شخصیتی 92/0 بدست آمد.
منبع و توضیحات کامل در داخل متن ذکر شده است. فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است. پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی اورگان و کانوسکی (1996) پرسشنامه-رفتار-شهروندی-سازمانی-اورگان-و-کانوسکی-(1996)پرسشنامه آماده مدیریت، این پرسشنامه یک پرسشنامه استاندارد می باشد که حاوی 15 سوال جهت سنجش ابعاد: نوع دوستی، وجدان، جوانمردی، رفتار مدنی و ملاحظه و ادب است. منبع اصلی پرسشنامه در درون متن آورده شده است. طیف: 5 درجه ای فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از فایلکو نمونه پرسشنامه باورهای غیرمنطقی جونز-100 ماده با و پر سرعت . پرسشنامه حاضر با هدف بررسی باورها و احساسات نسبت به چیزهای مختلف، طراحی شده که به صورت فرمت pdf در 100 سوال در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، لازم به ذکر است این پرسشنامه کاملا استاندارد بوده و همر. فرم کوتاه پرسشنامه زمینه ی سلامت فرم کوتاه پرسشنامه زمینه ی سلامت دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی فرمت فایل docx حجم فایل 20 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 4 دریافت فایل فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها فرم کوتاه پرسشنامه زمینه ی سلامت این پرسشنامه خودگزارشی که عمدتاً جهت بر. پرسشنامه شاخص تنیدگی والدینی (psi)
پرسشنامه شادی و نشاط
پرسشنامه شایستگی های دانشجویان پرستاری برای ارایه مراقبت های معنوی  پرسشنامه وضعیت شویی پرسشنامه وضعیت شوییدر این بخش پرسشنامه وضعیت شویی گلومبرگ- راست(گریمس) در 3 صفحه و با فرمت pdf برای قرار داده شده است.
دریافت فایل
پرسشنامه وضعیت شویی

محله دروس واقع در شمال تهران و تقریبا شمال غربی تهران است. دروس محله ای بسیار قدیمی است که در زمان های دور د ده ای ارمنی نشین بوده است. به دلیل بافت های قدیمی اغلب بناها در این منطقه امکان بوجود آمدن مشکلات فاضل وجود دارد. لذا، به نظر می رسد وجود یک دفتر خدماتی (مجازی) لوله بازکنی . پرسشنامه ارزی زیرساخت های مدیریت دانش در سازمان پرسشنامه آماده مدیریت ، پرسشنامه ارزی زیرساخت های مدیریت دانش در سازمان مشتمل بر 73 پرسشنامه بهمراه توضیحات مربوطه در خصوص سئوالات مربوط به هر عامل است. پرسشنامه اختصاصی از هایدی پرسشنامه تع ت شویی تجدید نظر شده با و پر سرعت . پرسشنامه حاضر با هدف سنجیدین تعارض های زن و شوهری بر مبنای تجربیات بالینی، طراحی شده که به صورت فرمت pdf در 54 سوال در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، لازم به ذکر است این پرسشنامه کاملا استاندارد بوده و همراه با . پرسشنامه باورهای فراشناختی و (-30mcq) پرسشنامه باورهای فراشناختی و (۳۰mcq) دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی فرمت فایل docx حجم فایل 12 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 4 دریافت فایل پرسشنامه باورهای فراشناختی و (-30mcq) فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها پرسشنامه باورهای فراشناختی و (-۳۰mcq) این پرسشنامه توسط و در سال ۱۹۹۷تدوین شده است و از یک مقیاس خودگزارشی ۳۰ ماده ای که باورهای افراد در باره ی تفکراتشان را مورد سنجش قرارمی دهد.پاسخ به سوالات آن درقالب یک مقیاس چهار درجه لیکرت۱-موافق نیستم الی٤-کاملا موافقم محاسبه می شود. این مقیاس دارای پنج ده مقیاس می باشد شامل:۱-باورها مثبت در مورد نگرانی ۲–باورهای غیرقابل کنترل و خطرناک بودن نگرانی ۳–باورها در مورد کفایت شناختی ٤– باورهای منفی کلی (شامل مسوولیت پذیری، افات و ...) ۵– خودهشیاری شناختی می باشد. شیوه نمره گذاری و تفسیر سوالات مربوط به هر بعد روایی و پایایی منبع پرسشنامه باورهای فراشناختی و (30mcq)باورهای فراشناختی و (30mcq)
پرسشنامه باورهای کاری پرسشنامه باورهای کاری دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی فرمت فایل docx حجم فایل 11 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 2 دریافت فایل فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها پرسشنامه باورهای کاری پرسشنامه باورهای کاری : این پرسشنامه توسط صالحی 1384 طی پژوهشی ساخته شده .
پرسشنامه مهارت تمرکز (سواری، 1391) پرسشنامه-مهارت-تمرکز-(سواری-1391) پرسشنامه استاندارد مهارت تمرکز (سواری، 1391)، در قالب word و در 2 صفحه به همراه راهنمای نحوه نمره گذاری، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده. این پرسشنامه برای سنجش مهارت تمرکز ساخته شد. که شامل 13 گویه و 2 مولفه تمرکز ارادی و تمرکز غیرارادی می باشند ...  فایل یکی از ابزارهای رایج تحقیق و روشی مستقیم برای ب داده های تحقیق است. پرسشنامه مجموعه ای از سوال ها (گویه ها) است که پاسخ دهنده با ملاحظه آنها پاسخ لازم را ارائه می دهد. این پاسخ، داده مورد نیازپژوهشگر را تشکیل می دهد. سوال های پرسشنامه را نوعی محرک-پاسخ می توان محسوب کرد. از طریق س. پرسشنامه ارزی رضایت مشتری پرسشنامه-ارزی -رضایت-مشتریپرسشنامه آماده مدیریت، این پرسشنامه حاوی 30 سوال جهت ارزی رضایت مشتری می باشد که در آن از طیف 5 درجه ای لیکرت استفاده شده است و برای یک پایان نامه کارشناسی ارشد استفاده شده است. منبع اصلی پرسشنامه و شیوه نمره گذاری طیف در درون متن ذکر شده است. فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پرسشنامه هدفمند بودن دانشجویان در تحصیلات خود پرسشنامه هدفمند بودن دانشجویان در تحصیلات خود، در قالب word و در 2 صفحه، قابل ویرایش. توضیحات: پرسشنامه هدفمند بودن دانشجویان در سال 2006 توسط سلواراج ابداع شده و از پرسشنامه های استاندارد می باشد که سید محمد مقیمی و مجید اختصاصی از هایدی نمونه پرسشنامه جهت گیری مذهبی آلپورت 1963 با و پر سرعت . پرسشنامه حاضر با هدف انجام پروژه ای تحت عنوان بررسی جهت گیری های مذهبی، طراحی شده که به صورت فرمت pdf در 21 سوال در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، لازم به ذکر است این پرسشنامه کاملا استاندارد بوده و همرا.
پرسشنامه یادگیری مشارکتی (چو و باولی، 2007)پرسشنامه-یادگیری-مشارکتی-(چو-و-باولی-2007) پرسشنامه استاندارد یادگیری مشارکتی (چو و باولی، 2007)، در قالب word و در 3 صفحه به همراه راهنمای نحوه نمره گذاری، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده. این پرسشنامه دارای 13 گویه سه مولفه (پویایی های گروهی، انجام کار بر روی پروژه، بازخور) می­ باشد. برای سنجش ... فایل اختصاصی از اینو دیدی نمونه پرسشنامه مهارت های مذاکره با و پر سرعت . پرسشنامه حاضر با هدف تعیین سبک مذاکره افراد، طراحی شده که به صورت فرمت pdf در . سوال در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، لازم به ذکر است این پرسشنامه کاملا استاندارد بوده و همراه با نحوه امتیاز بندی و نیمرخ س.  پرسشنامه منبع استرس شغل پرسشنامه منبع استرس شغلدر این بخش پرسشنامه منبع استرس(شغل) در 3 صفحه و با فرمت pdf برای قرار داده شده است.
دریافت فایل
پرسشنامه منبع استرس شغل

 پرسشنامه هیجان تحصیل(aeq) پرسشنامه هیجان تحصیل(aeq)در این بخش پرسشنامه هیجان تحصیل(aeq) در 6 صفحه و با فرمت pdf برای قرار داده شده است.
دریافت فایل
پرسشنامه هیجان تحصیل(aeq)

پاو وینت پرسپکتیو فرهنگسرای ابن سینا پاو وینت-پرسپکتیو-فرهنگسرای-ابن-سیناپاو وینت بررسی معماری پرسپکتیو فرهنگسرای ابن سینا، بخشی از متن: فرهنگسرای ابن سینا در منطقه 2 شهرداری تهران در محله شهرک غرب این محله از شمال به محله دریا، مدیریت، درختی و دریا از شرق به منطقه 3 (محله ونک) از غرب به درختی و ایوانک و از جنوب به محله کوی نصر محدود شده است. مساحت محله 4900211، تعداد.. فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پرسشنامه یادگیری سازمانی امروزه دانشدرسازمانهااهمیتویژه اییافتهومدیریتموفقدانشمشخصهاصلیبقایی ازماناست دانشهمبهعنوانیکنهادهوهمبهعنوانیکمنبعقدرت،برایافرادوسازمانها اهمیتاستراتژیکدارد. دانشروشایجادرفاهبراییکفرد، سازمانیاحتییکملترا تحتتأثیرقرارمی دهد.   موف. پرسشنامه بررسی برانگیختگی، خوشایندی و غلبه لغت خبری sam پرسشنامه بررسی برانگیختگی، خوشایندی و غلبه لغت خبری sam دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی فرمت فایل docx حجم فایل 100 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 25 دریافت فایل فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها پرسشنامه بررسی برانگیختگی،. پرسشنامه کارآفرینی
 رایگان پرسشنامه کارآفرینی

لینک :
رایگان پرسشنامه کارآفرینی


رایگان پرسشنامه کارآفرینی
شرح: این پرسشنامه در سال ۱۹۷۲ توسط دیانا بامریند طراحی شد. ۳۰ پرسش این پرسشنامه سه شیوه فرزندپروری را می سنجد؛ ۱۰ پرسش، شیوه مقتدرانه، ۱۰ پرسش، شیوه مستبدانه و ۱۰ پرسش، شیوه سهل گیرانه را مورد سنجش قرار می دهد. الگوی پاسخدهی به پرسش ها بر مبنای مقیاس ۵ درجه ای لیکرت می باشد. . پرسشنامه استاندارد مدیریت کیفیت فراگیر tqm پرسشنامه استاندارد مدیریت کیفیت فراگیر (tqm)، در قالب word و در 6صفحه به همراه راهنمای نحوه نمره گذاری، و منبع مورد استفاده… دسته بندی پرسشنامه بازدید ها 27 فرمت فایل docx حجم فایل 20 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 6 فروشنده فایل کد کاربری 208 ت. پرسشنامه کودک آزاری (مقیاس خودگزارشی) پرسشنامه کودک آزاری (مقیاس خودگزارشی) دسته بندی علوم انسانی فرمت فایل pdf حجم فایل 222 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 3 دریافت فایل فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها پرسشنامه کودک آزاری (مقیاس خودگزارشی) مشخصات « پرسشنامه کودک آزاری مقیاس خ. پرسشنامه سبک زندگی (lsq) پرسشنامه سبک زندگی (lsq) فایل pdf پرسشنامه سبک زندگی lsq پرسشنامه سبک زندگی (lsq) هدف: ارزی ابعاد مختلف سبک های زندگی (سلامت جسمانی، ورزش و تندرستی، کنترل وزن و تغذیه، پیشگیری از بیماری ها، سلامت روان شناختی، سلامت معنوی، سلامت اجتماعی، اجتناب از داروها و ، پیشگیری از حوادث و سلامت محیطی) روش نمره گذاری و تفسیر روایی و پایایی

فایل >>>
سایر محصولات :
آزمون حافظه و لر
آزمون حافظه و لر (فایل word)wechsler memory scale(w.m.s) ... mcmi-iii نمره گذاری و تفسیر (2مورد)
mcmi-iii نمره گذاری و تفسیر... پرسشنامه سبک زندگی (lsq)
فایل word پرسشنامه... پرسشنامه سبک زندگی (lsq)
فایل pdf پرسشنامه سبک... آزمون حافظه و لر
mcmi-iii نمره گذاری و تفسیر (2مورد)
پرسشنامه سبک زندگی (lsq)
پرسشنامه سبک زندگی (lsq)
پرسشنامه سبک زندگی (lsq)
پرسشنامه سبک زندگی (lsq)
mcmi-iii نمره گذاری و تفسیر (2مورد)
آزمون حافظه و لر
پرسشنامه سبک زندگی (lsq)
توضیحات بیشتر -
آزمون حافظه و لر
mcmi-iii نمره گذاری و تفسیر (2مورد)
پرسشنامه سبک زندگی (lsq)
پرسشنامه سبک زندگی (lsq)

کلمات کلیدی :سبک زندگی زندگی lsq رسشنامه سبک سلامت زندگی رسشنامه پرسشنامه ارزی میزان اثربخشی معلم پرسشنامه-ارزی -میزان-اثربخشی-معلم پرسشنامه استاندارد ارزی میزان اثربخشی معلم، این پرسشنامه حاوی 21 سوال استاندارد میباشد. سوالات این پرسشنامه به صورت 5 گزینه ای طراحی شده و نحوه امتیاز بندی و تفسیر نتایج به صورت کامل تشریح شده است. منبع پرسشنامه در متن آورده شده است. فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
پرسشنامه-خودپنداره
پرسشنامه خودپنداره
فرمت فایل ی: .doc
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 4
حجم فایل: 74 کیلوبایت
قیمت: 3500 تومان

پرسشنامه خودپنداره،
در قالب word و در 4 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

توضیحات
محورهای سوالات پرسشنامه
ضریب روایی و پایایی پرسشنامه
عبارات پرسشنامه


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

  عنوان اصلی محصول : پرسشنامه چند بعدی نگرش فرد در مورد تصویر بدنی خود سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل پرسشنامه چند بعدی نگرش فرد در مورد تصویر بدنی خود به این صفحه هدایت شده اید. برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید: پرسشنامه خلاقیت عابدی پرسشنامه خلاقیت عابدی دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی بازدید ها 0 فرمت فایل docx حجم فایل 20 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 10 فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها پرسشنامه خلاقیت عابدی در 10 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc پرسشنامه خلاقیت عابدی ( 1372 ) : این پرس. پرسشنامه سبکهای نفوذ ( تاثیرگذاری) دسته: مدیریت فرمت فایل: pdf حجم فایل: 82 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 7 عنوان: پرسشنامه سبکهای نفوذ ( تاثیرگذاری) دسته: پرسشنامه روابط انسانی ( رفتار سازمانی- مدیریت منابع انسانی) فرمت: pdf تعداد صفحات: 7 صفحه در این پرسشنامه، چهل عبارت که تشریح کننده ت. پرسشنامه بهره وری فردی مدل اچیو (achieve) پرسشنامه بهره وری فردی مدل اچیو (achieve) دسته بندی پرسشنامه بازدید ها 0 فرمت فایل doc حجم فایل 11 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 4 فروشنده فایل کد کاربری 25253 تمام فایل ها پرسشنامه بهره وری فردی مدل اچیو (achieve) این پرسشنامه توسط هرسی بلانچارد و گلدسمیت . #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} مجموعه مقالات برنامه ریزی و طراحی محله و مرکز محله (سری دوم) این مجموعه در 22 فایل دربرگیرنده سری دوم از مطالعات و مقا.